Otwarte Forum Tematyczne – 1.02.2017

Zapis wystąpienia Janusza Zagórskiego na  otwarciu I Konferencji Program „Zdrowi Ślężanie”. Istotą podejmowanych działań jest połączenie możliwości medycyny akademickiej z wielkimi walorami szeroko pojętej medycyny alternatywnej. Doświadczenia środowiska związanego między innymi z telewizją NTV oraz wiedza i otwarcie na te tematy wielu mieszkańców Masywu Ślęzy dają spore szanse skutecznej realizacji tego zamierzenia.


Rozmowa Janusza Zagórskiego z Grzegorzem Chrośniakiem na temat możliwości usprawniania działania firm. Poruszane są sprawy biznesowe i ekonomiczne, również w odniesieniu do gminy Sobótka i terenu działania Republiki Ślężańskiej.

Kontakt do Grzegorza Chrośniaka:
G.C. Consulting Doradztwo Biznesowe dla Firm
Tel.: 604 539 066
mail: grzegorz.chrosniak@onet.pl


Prezentujemy obszerny fragment poświęcony boreliozie z wrocławskiego seminarium Łukasza Lubickiego z grudnia 2016 r.

Z Łukaszem Lubickim będzie można  się spotkać na seminarium w Gdańsku w dniach 11 – 12 lutego 2017 r. Zapisy poprzez adres mailowy: zielonykazimierz@gmail.com


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 1.02.2017

 1. jan piotr pisze:

  http://porozmawiajmy.tv/bielwica-pierwotna-runica-slowianska-jacek-greczyszyn/ = Janusz o zdrowiu i republice a Alex o jezyku slowian ha ha ha ,no prosze i mamy odkryta i nowa swiadoma =Bielowice =znaki runowe i poslugiwanie sie zywa moca

  • Majestic pisze:

   dziwne nie dziwne, ale Tam już nikt nie komentuje, Janie , smierc strony ? „Wolna Ludzkość ” podobnie wypadła z obiegu a szkoda .

 2. jan piotr pisze:

  Majestic ; pisze ;dziwne nie dziwne, ale Tam już nikt nie komentuje, Janie , smierc strony ? „Wolna Ludzkość ” podobnie wypadła z obiegu a szkoda .
  Odpowiedz tak postaramy sie podzielic co my otym wiemy : otoz o WOLNOSCI potrzeba zabiegac odkryc/ chec szczera i odwaga+ ciagla swiadoma odpowiedzialna etyczna intencja wspolpracy bezwarunkowego dzialania,wymieniam tylko pare narzedzi codzinnej i stlej obslugi =ciala =ubranka po pobudce =wstaniu lewa noga =aby to wszystko ogarnac ???/ wiecej zamiescilem w alternewsie z 6.1.17 kto zechce niech porowna ze swoimi odkryciami co rozpoznal w tym cudzie istnienia,bawmy sie i dzielmy =Majestic zaliczny jest do tych co chca i moga oraz to robia =dobrze by bylo aby Majesticow bylo takich w liczbie mnogiej ,dziekujemy i pozdrawiamy

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.