Otwarte Forum Tematyczne – 11.04.2014

Rozmowa z Marzeną Bielińską i Dariuszem Krysą z Fundacji „Dobre Wibracje” na temat terapii poprzez jogę tańca czyli taniec spontaniczny. Tego typu zajęcia prowadzi właśnie pani Marzena. Przeprowadzona rozmowa promuje następujące wydarzenie:

W dniu 13 kwietnia w niedzielę o godz. 15:30 odbędzie się harmoniczna medytacja podniesienia przy muzyce gongów (wykonawca: Dariusz Krysa) oraz warsztat tańca spontanicznego który poprowadzi Marzena Bielińska. Będziemy wspólnie celebrować otwarcie portalu przejścia do 5go wymiaru Dużo śmiechu, tańca celebracji i światła z serca galaktyki.

Spotkanie odbędzie się w kawiarnio-księgarni Nalanda ul. Kościuszki 12, Wrocław (centrum).

Więcej informacji: tel 664 059 668, 799 054 988.

https://www.facebook.com/events/652572618113416/

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 11.04.2014

 1. andrzej pisze:

  bardzo interesujace! dzieki 🙂

 2. Bob pisze:

  podoba mi sie jak ludzie mowia ze jestem katolikiem? katolikiem byc to byc totalnym morderca to byc zabojca na skale masowa . kazdyn katolik popiera masowe zabojstwa przecierz

  • kos pisze:

   Coś podobnego prawie niewiarygodne ale jednak możliwe.

  • Majestic pisze:

   Oczywiście , np ,taki strzał w kolano ? https://www.youtube.com/watch?v=6Td-xYjs7A0 jest to eskalacja jedynie nienawiści , czysto polityczna gra bo można w taki sposób pod jednym sztandarem ugotować więcej kasy i lepiej manipulować ,bo w konsekwencji wiekszosc myślących zapewne wie ze instynkty należą tez do rasy ludzkiej i prędzej czy później się obudzą i taki celibat wchodzi na platformę dewiacji co jest skrzętnie omijane jako temat i „odgórnie ” zakazane i z czasem jest tajemnica społeczną .Sam temat poruszony w tym wywiadzie -relacji, jest plonem takowych nagonek , każdy osaczony będzie zwracał na siebie uwagę i z większym impetem manifestował swoje orientacje .Gdyby było inne podejście do zagadnienia zapewne zjawisko to można by nieco zniwelować opierając się na medycynie , na alternatywnych sposobach , bo jak wiemy procesy reinkarnacyjne wywierają taka energetykę w dwóch trzecich przypadków , ale zakazane tematy zbierają żniwo na całej linii ,bo jest za późno cokolwiek zrobić ,dziwi postawa ludzi którzy mienią się miłosierdziem a dają świadectwo takiego werdyktu . Zresztą religijność została wymyślona dla zniewolenia wiec nie dziwi , ze do gry wprowadza się to na czym można w ostateczności zarobić , wiekszosc partii „prawicowych” i ich satelitów ma tam swoje korzenie , patriotyzm, tradycja,ojczyzna wszystko to ma ideologie w religijności- swietosci ? jest to norma światowa świadomi przecież wiedzą ile to wojen morderstw przynosiło i przynosi , nawet w obrębie tej samej opcji wyznaniowej ci sami namiestnicy zagrzewali i zagrzewają wojów po obu stronach linii frontu , bo przecież chodzi o żniwo, smierci,strachu, dlatego tak jest , pokarm dla tych co to wymyślili .

   • Sylwester pisze:

    kolego-sory-materiał w linku odnosił się do pedalstwa.Brakowało by nam tych pedałów gdyby kobiety stawały na wysokości zadań,zadania.Doszło do tego ,że facet otzymując zastrzyk ze strony kobiety w postaci wytrysku inteligencji ,niezależności i siły-które dowodzi się pieniądzem ,przestaje się czuć bezpiecznie przy bestii.Bestia jest niezaspokojona,bo ofiara -potencjalna ofiara woli nią nie być.Żaden strzał w kolano-niedokończona analiza bardziej.

   • Majestic pisze:

    Jaka analiza ??? oczywiscie do „pedalstwa” jak to określiłeś, a o czym niby pisałem ? i doskonale wiesz ze ta orientacja jest tez u Kobiet , meritum sprawy jakie jest ? jaka to postawa ?palić na stosach ,odnieś te słowa do dzisiejszych czasów ,żeby być sędzią trzeba pochodzić z nieskazitelnej jurysdykcji ,a w najgorszym wypadku taka patologie u siebie widzieć i zwalczać , a nie tryskać „inteligencja „za grubymi murami w izolatkach dla wybrańców boga -szatana itd ,jednocześnie wytykając to innym ,namawiając zwyrodnienie moherowe do przynoszenia chrustu na stos .

 3. Qcyp pisze:

  Tysiące osób protestuje we Włoszech przeciwko rządowi
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_04_12/Tysiace-osob-protestuje-we-Wloszech-przeciwko-rzadowi-3329/

 4. Qcyp ,,GREEN CORNER TV" COMING SOON........ pisze:

  PIERWSZA PONADNARODOWA TELEWIZJA.

 5. Panda pisze:

  A w Szwecji rozdają za darmo smart meters mówiąc
  ze to w trosce o ludzi i ich zaoszczędzone dzięki
  smart meters pieniądze . Ci co jeszcze maja
  stare liczniki sa zachecani do wymiany na nowe .
  Reklama w TV 😉
  I pomyśleć ze to wszystko dla ” dobra ludzi „

 6. Panda pisze:

  The People vs. BLM: Liberty defeats govt. tyranny as feds release all cattle at Bundy Ranch
  Saturday, April 12, 2014
  by Mike Adams, the Health Ranger
  Editor of NaturalNews.com (See all articles…)
  Tags: BLM surrender, cattle released, government tyranny

  Learn more: http://www.naturalnews.com/044695_BLM_surrender_cattle_released_government_tyranny.html#ixzz2yn2eubtb

  //
  Raczej piszemy po polsku… a do anglojęzycznego linku przydały by się dwa zdania o czym to.

  Voytek – [Admin]

 7. Panda pisze:

  Ok Voytek . Materiał dotyczy głośnej sprawy farmera Bundy
  z Nevady . Przytoczylam to poniewaz po pierwsze pokazuje
  jak działa NWO a po drugie , jaka siła tkwi w narodzie
  jesli sie on połączy w walce przeciwko tyranii.
  Tak w skrócie : rodzina Bundy wypasala bydło na terenach
  nalezacych do rodziny od 1870 r . Ale w 1993 rząd zdecydował
  Ze to on jest właścicielem tych terenów i domagał sie od
  rodziny Bundy zapłaty za wypas bydła w wys 1 milion dolar .
  Bundy odmówił i wtedy Bureau of Land Management oddali sprawę do sadu żeby ściągnąć zapłatę a gdy to sie nie udało wtedy otoczyli rancho 200 uzbrojonymi zolnierzami , snajperami , helikoptery , odcieli tez sieć komórkowa . Zarekwirowali bydło Bundych i umieścili je w tzw obozie dla bydła – BLM ‚s . Oburzeni bezprawna agresja rzadu obywatele amerykańscy połączyli sie by stanąć do walki z tyrania , przygotowani nawet na ryzyko śmierci . Wielu przybyło na koniach , wielu było uzbrojonych .
  Zablokowali drogi w strategicznych punktach . Wymusili na rządzie uwolnienie i oddanie bydła farmerowi .
  Oczywiście media głównego nurtu wydarzenie to prawie całkowicie zignorowaly .
  Mozna zobaczyć na YouTube filmy . Niestety tylko po ang . W polskich mediach nic o tym nie ma . Bo nas to nie dotyczy ? Błędne myślenie . Najpierw tam , potem tu . Tak jak wszystko inne .

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.