Otwarte Forum Tematyczne – 11.09.2017

Około północy połączyliśmy się telefonicznie z panią Danutą, mieszkanką Florydy, która przekazała nam swoje osobiste spostrzeżenia dotyczące dramatycznej sytuacji w jakiej znalazła się ta część Ameryki w wyniku zbliżającego się huraganu Irma.


Izabela Trędowicz – organizatorka londyńskiej konferencji „Możliwości Umysłu Ludzkiego” rozmawia z Renatą Engel o jej udziale i przygotowywanej prelekcji. Konferencja będzie miała miejsce w Londynie, w dniach 16 – 17 września 2017 r. a NTV jest jednym z patronów medialnych tej imprezy.

Więcej na:
https://duszamalowane.pl/konferencja-mozliwosci-umyslu-ludzkiego/


Jaruha o zbliżającym się finale akcji zbierania środków na portalu Polak Potrafi, które mają umożliwić wydanie płyty pt. „Natchnienie Przodków”. W dalszej części Jaruha pokazuje i omawia zdjęcia z budowy swego domu kopułowego.

Link do wsparcia projektu na portalu Polak Potrafi:
https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-jaruhy-natchnienie-przodkow


Zapis wykładu Prof. Siergieja Batieczki „W JAKI SPOSÓB CZŁOWIEK MOŻE SAMODZIELNIE UZDROWIĆ SWOJE CIAŁO?” zarejestrowany 14.06.2017 we Wrocławiu na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS.
Przepraszamy za słabą jakość dźwięku, ale ze względu na wartość merytoryczną zdecydowaliśmy się zamieścić ten materiał na naszym kanale.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.