Otwarte Forum Tematyczne – 12.07.2017

Tresura Matrixa czyli Andrzej Krystaszek i Oleg Pawliszcze, którzy z dużym poczuciem humoru dali występ na jubileuszowej XV Harmonii Kosmosu.


Prelekcja Janusza Grabowskiego wygłoszona na Powitaniu Wiosny w Sobótce 2017 r.


Prelekcja Małgorzaty Wołukanis wygłoszona na XV Harmonii Kosmosu.


Krótka rozmowa tuż po zakończeniu XV Harmonii Kosmosu, która Janusz Zagórski przeprowadził z Iwoną prowadzącą z ramienia NTV nasz firmowy fanpage na fecebooku.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 12.07.2017

 1. Gaja pisze:

  Janusz Grabowski Gdzie można kupić tę książkę ?

  • Gaja pisze:

   strumyk Dziękuję Ci za informacje , ale chodziło mi o tą najnowszą o której wspomniał w swoim wystąpieniu Pan Grabowski – ale nie widzę jej na stronie „Kryon” ?

  • Gaja pisze:

   strumyk Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie 🙂

 2. jan piotr kutereba pisze:

  wow no i oczy moje wypaczyly wspolprace =strumyk podaje Gaji to takie piekne wlasnie tak bezinteresowna wymiana podpowiedzi ,pomocy i wzajemnej zabawy z szacunkiem sobie i tobie tak czuje i taka wspolprace dla istnienia cywilizacji bez money ,pozdrawiam was w/w i bawmy sie cudem istnienia =to moj skrot myslowo a zawiera w sobie to co niektorzy nazywaja punktem zero i t d. itp.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.