Otwarte Forum Tematyczne – 12.11.2012

Janusz Zagórski rozmawia z lek. med. Waldemarą Ostrowską (również bioenergoterapeutką) i Bogusławem Mikołajczakiem, też bioenergoterapeutą. Rozmawiano o tym jak zawód lekarz medycyny można jednocześnie połączyć z bioenergoterapią.

Omówienie przygotowań do X Harmonii Kosmosu i I Kongresu Wolnych Ludzi. Podano wstępny zarys programu dotyczący planowanych wystąpień w pierwszym dniu spotkania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 12.11.2012

 1. Kalina Letitt Masarz pisze:

  jestem determent jezeli chodzi o rzeczywistosc w ktorej obecnie sie znajdujemy na Ziemi .
  jestesmy hamburgers dla reptiles . Pisze to z usmieszkiem poniewaz jakiz to paradox . Ten kto nigdy nie byl usatysfakcjonoawny z tym co sie dzieje na ziemi . Popatrzylam na wiele sytuacji z mojego zycie
  Sytem nauczania nie prowadzacy do niczego tylko sprowadzajacy na Ziemie .
  System religijny caly na Ziemi -zamkniety w rytulalch i normach
  Jedzenie miesa -hodowle na wielka skale
  My tez jestesmy hodowla tych co nas jedza w 3 i 4 D potem jak dobrze pojdzie to jestesmy pod opieka jakis Aniolow czy Masters .
  Chanellings – niektore z nich wydaja sie bardzo wiarygodne .Ale elektromagnetyczna powloka dookola Ziemi Marsa Ksiezyca az do Oriona jest podziemiem na Ziemi z , ktorego trudno sie wydostac .
  Reinkarnacjia re scale program , tak samo-walk in- i tak samo- Clony-
  Indygo dzieci i krysztalowe Boryska – mowi ze jest z Marsa – tam sie wlasnie clonuje i programuje -szybciej dorastaja i sie cywilizuja bardzo wygodny material na manipulowanie .
  Jaszczury maja pracownikow wystarczajaca ilosc ,wniosek taki nie bedzie pracy Potrzebuja jedzenia wiec bedzie troche roznych peturbacji i wojen, katastrof . To jest ich zrodlo jedzenia w 3i4Dimention -Astral . Zywia sie cialem eterycznym tak samo jak cialem fizycznym Moga robic to z tych dwoch plaszczyzn I nie tylko !!!!.
  Jezeli ktos bedzie zainteresowany to podam najwiarygodniejszy material Jaki przeanalizowalam i przesialam przez wiele lat w roznych jezykach .
  We are ONE and Infinity

 2. Wojtek pisze:

  to jest aż tak nie_do_wyobrażenia, że sam pan Janusz Zagórski (człowiek zajmujący się całym sercem tą tematyką od 20 lat) chyba nie do końca wierzy w jakieś jedno duże wydarzenie globalne, które miałoby wydarzyć się w tych dniach i miałoby w końcu gruntownie wpłynąć na świadomośc ludzką. Dziś mówi, że to raczej data symboliczna i już zaczyna myśleć „co to będzie w następnych 2-3 latach”.

  Nie oszukujmy się: ale bez czegoś takiego jak jedno (najlepiej kilka) wydarzeń o charakterze ogólnoświatowym nie będzie możliwa żadna szybka zmiana, a całość wspaniałych planów „nowej cywilizacji” to będą tylko gruszki na wierzbie.

  Życzę zatem mimo wszystko trzech dni ciemności a nie jakieś tam ble ble ble:D

 3. Kalina Letitt Masarz pisze:

  Jest mozliwe jedno wydarzenie , bo takie bylo na naszym ziemskim padole .Dokladnie jest tak mozliwe jak nasza nagla smierci albo jakis wypadek . Wszystko jest mozliwe .
  Telko konsekwencje tego nieznane ?

 4. Bafica pisze:

  Trzy dni ciemności… „Stare” przepowiednie które się objawiły w zeszłym roku. Niesamowite. A może ta paranoja wywołana książką „Przepowiednia Oriona” nakłoni ludzi zlęknionych do „biegu na banki” po wypłatę za listopad. Tak na wszelki wypadek, gdyby jednak miał nastąpić wielki rozbłysk słoneczny, resetujący bankowe serwery, zerujący stan konta. Lepiej mieć gotówkę w ręku, niż bez użyteczny plastik prawda?

  Co się stanie po takim ogólnoświatowym biegu na banki? Takie jedno wydarzenie ogólnoświatowe, moim skromnym zdaniem, jest w stanie rozłożyć system. Zabierając bankom nasze pieniądze, zabierzemy im coś jeszcze…

  Nie potrzeba żadnego tsunami czy trzęsienia ziemi żeby zmienić świat.

  Wydaje mi się, że ta pewność tego że w grudniu ma nastąpić jakaś zmiana, właśnie tę zmianę wywoła. Ponieważ ludzie przygotowując się do wielkiej zmiany, zmieniają siebie, swoją mentalność, przez co zmieniają świat.

  Rozczarowanie 22 grudnia rano, kiedy Ci z nas, najbardziej zajarani wielką zmianą zobaczą że nic się nie stało, że dalej siedzimy w tej samej kupie, sprawi że sami ruszymy tyłki i zaczniemy ten świat naprawiać. Dotrze do nas że przecież mamy wolną wolę, a to co się teraz dzieje, dzieje się dla tego że taka jest nasza wola, bo nie robimy nic aby temu zapobiec.

 5. aid pisze:

  ciekawe komentarze.

  zmiana się dokonuje.
  wiele osób zaczyna dostrzegać odpryski w matrixowej rzeczywistości.
  tej TV-zyjnej i tej doświadczanej.
  masa ludzi chodzi na koncerty, festiwale, wspólnie wytwarzając b. pozytywną energię. wejście w 21.12. następuje powoli jak zanurzenie.
  głębsze zmiany też nastąpią zapewne płynniej – choć nie można wykluczyć 3 dni 😉

  jeśli rzeczywiście jesteśmy hodowani, przez gadliny
  – cóż nie wzbudzą mojego lęku czy szacunku jakąć pajacarską technologią 4D.
  tylko leszcze biją słabszych. bez względu na gęstość/wymiar…
  możliwe, że jako hybrydy duchowo-zwierzęce możemy przejść z królestwa niskiej materii – reprezentowanej przez gadzich cwaniaczków, poprzez właśnie człowieczeństwo do wyższych form świetlistych. w zależności od naszej pracy nad sobą. to chyba ciekawsze, niż bycie jakimś nadzorcą uciskanych.

  dlatego tak ważne też jest to jak my, jako ludzie traktujemy słabsze od siebie gatunki… chyba z tym nie jest najlepiej – więc zgodnie z prawem karmy:
  jeśli chcemy się wyzwolić z gadziej opresji – sznujmy słabszych…
  jeśli nie będziemy się wściekać – zagłodzimy pasożyta… 😉

  swoją drogą to jakaś pomoc od „świetlistych” też by się przydała…

  może powinniśmy się umówić na jakiś konkretny dzień i godz.
  i wysłać do góry prośbę o wsparcie?

 6. Wojtek pisze:

  a ja mam takie pytanie/wątpliwość: p. Janusz ostatnio wspomina często o tym pasie fotonów- jakoby mielibyśmy w niego wnikać

  ale na portalu „zmiany na ziemi” jak wół jest napisane, że będzie to MOŻĘ w przyszłym WIEKU.

  wiec wyglada na to, że zupelnie bez sensu jest łączyć to z rokiem 2012 i niepotrzebnie podgrzewać atmosferę.


  Opracowane w CBK PAN modele sugerują, że granica między obłokami chłodnym i gorącym może być od nas odległa nie o kilka lat świetlnych, jak dotychczas przypuszczano, lecz zaledwie o 500-2000 jednostek astronomicznych. Oznacza to, że być może już w przyszłym wieku Układ Słoneczny wniknie do wnętrza obłoku międzygwiazdowego o temperaturze miliona stopni. Słońce na swej drodze wokół centrum Naszej Galaktyki często przecina takie obłoki.”

 7. relatysta pisze:

  Nie ma w „Otwartym forum z 12…” najciekawszej rozmowy p. Sterc z SJOS.
  Dr. Stefan Sterc to jedyna osoba w NTV która potrafi się postawić demagogi p. Janusza.
  Chwała mu za to. Była taka piosenka „Raz Dwa Trzy” ze słowami: „Nazwijcie rzeczy po imieniu a zmienią się w okamgnieniu…”
  Słowa faszyzm, nacjonalizm, anty państwowość, w stosunku do niektórych grup politycznych, nie chcą przejść przez gardło prowadzącego – w opinii większości oglądających, „b. obiektywnego”.
  Co do Sorosa to Solidarność musiała mu „podziękować” za jego wyłożone miliony.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/410347,prezydent-komorowski-odznaczyl-przedstawicieli-amerykanskich-fundacji-m-in-george-a-sorosa.html
  Nic nie poczyna się w cudowny sposób, nawet wolny rynek.

 8. wojtek pisze:

  relatysta
  odnioslem wrażenie, ze p. Janusz nie chcial nazywać całego pochodu tymi hasłami jakie podałeś i z tym trzeba sie zgodzić bo tak to wyglądało na żywo.

 9. Kalina pisze:

  „Nazwijcie rzczy po imieniu a zmieniaja sie w oka mgnieniu ” Pieknie powiedziane po polsku lubie to , bo tak jest dokladnie tego doswiadczam przez wiele lat w healingu tez .
  Ja nie mam nikogo tutaj na mysli tylko mnie sama i moje doswiadczenia .

 10. Kalina pisze:

  Jzeli chodzi o Daty to ja bym sie nie laczyla z 2012 wogole .
  Nie jestesmy obecnie w stanie niczego przewidziec poniewaz nasza swiadomosc jest w innych Time Line .

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.