Otwarte Forum Tematyczne – 12.12.2013

Materiał zrealizowany przez NTV Warszawa.
Janusz Zagórski rozmawia z biznesmenem i podróżnikiem – Markiem Juszczakiem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 12.12.2013

 1. Koala pisze:

  Szkoda, że to wszystko takie utopijne… Nie wiem w jakich firmach Gość studia doradza ale osobiście pracuję w amerykańskiej korporacji i na własnej skórze odczuwam tę utopię: „dowartościowanie” jednostki przez Panów Właścicieli Korporacji…. To kupa śmiechu, nie znam firmy, która istniałaby dla pracowników. Firma to (wy)zysk Właścicieli Korporacji. A jak się nie podoba to won na zieloną trawkę! Na twoje miejsce jest kolejka bezrobotnych! Gdzie tutaj rozwój? Człowiek podpiera się na nosie, aby móc z trudem kolejnego dnia obudzić się i wstać do pracy dla Globalistów.

  O utopii zakładania własnej firmy też chyba nie muszę pisać – bo w dobie globalizacji i konieczności spełniania przez firmy wymogów certyfikacji itp. zabezpieczeń – małe firmy czy jednostki są bez szans.
  Tak, można jeszcze zostać konsultantem, jak ten pan i za przeproszeniem… pleść bajki o utopii… Ale od samego gadania świata się nie zmieni, chociaż pewnie da się z tego przeżyć.

 2. SeJa pisze:

  Czemu to nie jest w Obliczach duchowości?

  Avatar 🙂

 3. Awatar :) pisze:

  W twoim kręgu kulturowym nie istnieje pojęcie Awatara – Boga pojawiającego się w ludzkiej postaci – gdyż dotychczas go nie potrzebowaliście.
  Ludzie stwarzają sobie pojęcia tylko odnośnie rzeczy i istot, które istnieją, i z którymi mają do czynienia.
  Awatarowie nie rodzą się w krajach zachodnich, lecz jedynie w Indiach.
  Dzięki dzisiejszym środkom komunikacji i transportu oraz życzeniu Awatara, aby objawić się wszystkim, pojęcie to i stojąca za nim treść rozszerza się na cały świat!
  Awatar lub – by wyrazić to w twoim języku – sam Bóg, przychodzi na Ziemię, żeby uratować świat od grożącego mu niebezpieczeństwa zniszczenia.
  Bóg dotrzymuje tu swojej obietnicy, którą dał na początku stworzenia: że uchroni świat od zakusów złego.
  Bóg zawsze dotrzymywał słowa i będzie tak również robił w najodleglejszej przyszłości.
  Dlaczego mówię ci o tym wszystkim w dzisiejszym dniu? Chcę ci przez to powiedzieć: Bądź zewnętrznie aktywny. Wypełniaj z miłością i odpowiedzialnością swoje obowiązki.
  Jednak wewnętrznie spocznij: Dlaczego miałbyś się martwić, jeśli sam Bóg ci obiecuje, że będzie cię zawsze ochraniał i przyjdzie sam na Ziemię, aby cię wybawić?
  Przyjmij te słowa świadomie. Niech cię całego wewnętrznie wypełnią Boską ufnością.

 4. Anna Koch pisze:

  No i mam skandal w odbiorze ale Pan panie Januszu da radę.Gdy codziennie na pana patrze i słucham Serce podpowiada ,że tak właśnie trzeba,że Ta Utopia zmienia rzeczywistość na lepszą i że ja podpisuję Się wszystkim co mam pod petycją do Universum o wsparcie dla Pana.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.