Otwarte Forum Tematyczne – 13.04.2016

MON bada przypadki stosowania broni elektromagnetycznej na obywatelach naszego kraju. Oficjalne pismo w tej sprawie otrzymane z Ministerstwa Obrony Narodowej przedstawia Ewa Pawela. W dalszej części o II Konferencji Projektu Ziemia, działaniach stowarzyszenia STOPZET i WORLD CACH oraz o Magnusie Olssonie, który tworzy Koalicję przeciwko AI, CIA, NSA, DEW i programowi transhumanizmu.


Andrzej Grabarz w skypowym połączeniu już ze Szwajcarii przedstawia aktualne wydarzenia ze sceny polityki, gospodarki i ekonomii na świecie. Nie zabrakło również śmiesznych ciekawostek z wielkiego świata biznesu.


Janusz Zagórski rozmawia z Tatianą Jewsiejewą – autorką książki  „Słodko gorzki smak emigracji”. Pani Tatiana emigrowała z Syberii i mieszka już na stałe w Polsce. W rozmowie, którą poprowadził Janusz Zagórski poznajemy bliżej jej niebanalną historię o blaskach i cieniach życia na emigracji.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 13.04.2016

 1. Piotrek pisze:

  Witam,
  pierwszy raz w życiu piszę komentarz na stronie internetowej ( dla niektórych to nie do uwierzenia 🙂 )
  Obejrzałem wywiad z Tatianą Jewsiejewą i mimo że sam temat nie jest dla mnie szczególnie interesujący wysłuchałem każdego słowa wypowiedzianego przez Tatianę. Dlaczego…?
  Otóż dawno już nie słyszałem tak poprawnego i pięknie używanego języka polskiego i tak swobodnego i przejrzystego formułowania myśli. A przecież to obcokrajowiec. Nauczyła się naszego języka niedawno. My, Polacy powinniśmy się wstydzić, bo nie przykładamy już żadnej wagi do tego jak mówimy, widać to w internecie, na ulicy w mediach i o zgrozo w tłumaczeniach książek i publikacji. ( ludzie, którzy biorą się za tłumaczenie, przeważnie nie znają wystarczająco ani języka, z którego tłumaczą, ani języka, na który tłumaczą – ale to już inny temat ).
  Jak tak dalej pójdzie, niedługo będziemy posługiwać się mieszaniną slangu spod budki z piwem, młodzieżowych skrótów, amerykanizmów i politycznej nowomowy.
  No cóż, zawsze możemy liczyć na…. emigrantów. Pod warunkiem, że będą chcieli się z nami zasymilować………………

  • lumen pisze:

   Witaj Piotrek…masz racje ale natura polaka jest wlasnie taka…zobacz jak wyglada obecnie j.polski…przyklad:…Pisze ..polka sorka..”Odpowiem ci po polsku…sorry ale jest juz weekend i sorki ale ajem juz happy ok?…ajlowju..Sorry ale Polacy nie gesi i tez swoj jezyk …gegangen..ok?! Jak podajesz adres e-mail to ten znak @ (et) nie zapomnij nazwac „malpa” bo to okresla prymityw Polaka a Polak inaczej tego nie zrozumie. Caluj sie!…Czy teraz wiesz Piotrek ze chodzi tutaj o etniczne wyrwanie polskiego jezyka z korzeniami?! Nigdy tez znak @ (et) nie nazywajcie malpa a ten,ktory tym sie posluguje zasluguje na ponizenie. Wiec dbajmy i to ostro o nasz .j.polski!

 2. lumen pisze:

  MON bada przypadki stosowania broni elektromagnetycznej na obywatelach naszego kraju……Oto katolicki bog powoluje do zycia elitarna gupe- Bilderberg (Iluminaci) – ktorej zadaniem jest drastyczne zmniejszenie populacji ludnosci swiata. Do odejscia jest przeznaczonych 5-grup swiatowego spoleczenstwa. 1.- Ma odejsc wiecznie problematyczna ludnosc III-Swiata (tez biedni,ktorzy sa wszedzie).. .2.- Nieuleczalnie chorzy… 3.- Inwalidzi… 4.- Starcy… 5.- Wiezniowie… Sa juz stosowane wszelkie srodki i skuteczne sposoby! W taki oto sposob Katolicka Boska Opatrznosc powierzyla juz swoja Prawde elitarnej grupie -Bilderberg-

  • lumen pisze:

   Zatem gdzie jest katolicki Bog Jahwe? Gdzie jest Jego syn Jezus Chrystus,ktory oddal swoje zycie i zlozyl je jako ofiare okupu swojemu Ojcu? Gdzie jest sw.Maria Pocieszycielka,Uzdrowicielka i Obronczyni i Krolowa Polski,ktora Teraz i Zawsze? Gdzie sa sw.patroni z JP-II na czele? Gdzie jest ta cala zgraja swietych,do ktorych modla sie przed TV kamerami na TV-TRWAM..? Biblia-Ksiega Przyslow 16:4…” Bog uczynil wszystko z mysla o swoim celu. Nawet Niegodziwca na dzien Zly „… To tlumaczy i to nawet bardzo jasno potrzebe istnienia Katolickiej Sw.Inkwizycji,Hitlera Islamskich Terrorystow i innych zbrodniarzy. Taki jest kaprys (prawo jedno z wielu) katolickiego Boga Jahwe (Jehowa). Wiec co pozostaje…?

 3. lumen pisze:

  Jak jest tak naprawde..? Za namowa Sprawiedliwego przekonaja ciebie do zawarcia Podskornej Umowy. Chip bedzie twoja Prawda i twoim Ja. On otworzy Wrota bys mogl wejsc…On zamknie je szczelnie gdybys chcial wyjsc. Chip to konsekwencja tez nie twoich Decyzji. Jednak zabarwiony odpowiednio Monitor zakwalifikuje zdolnosc twojego umyslu.Nie wyprzesz sie Niewygoda lub innym Planem .Uczynisz dokladnie to na co ci wskaza. Sukcesem twoim bedzie nastepny dzien tak bardzo uzalezniony od Sumy Wydarzen dnia poprzedniego. Swoim sprzeciwem wylaczysz Chipa. Zamknal sie wowczas Wrota serca twojego i staniesz sie choc jeszcze zywym to jednak martwym. Juz nikt nie upomni sie o twoje istnienie. Chip zaboli mocniej niz smierc tego co najbardziej kochales. Bowiem Chip pod twoja skora to twoje Ja. Poczujesz piekacy bol gdy pomyslisz inaczej. Czakra i Chip obdarza sie Nieufnoscia.Zycie i Smierc sa juz w rekach tych,ktorym Opatrznosc powierzyla swoja Prawde…

 4. lumen pisze:

  Żywność- Broń przeciwko ludzkości ! Lektor PL https://www.youtube.com/watch?v=wq7BPHFwXfw

 5. pawellll72 pisze:

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich.Przepisałem dokładnie linki do filmików polecanych przez panią Ewę Pawelę,ale nie udało mi się ich odnaleźć.Miałem za to dziwne zdarzenie,co mi się nigdy wcześniej nie przytrafiło.Może to przypadek,ale w trakcie oglądania programu pani Ewy nastąpił sekundowy zanik prądu,co wyłączyło mój komputer…?

  • Tomek pisze:

   Wyłączenie prądu, stuknięcie, wyładowanie, wszystko jest znakami, jak sam postrzegłeś to jako znak Pozdrawiam.

   • Tomek pisze:

    Zapalające gasznące światło na ulicy lub w oknach, stuknięcie drzwi samochodowych, światło zielone, czerwone na przejściu dla pieszych, przelatujące owady, mocniej słabiej swiecące słońce, Pojedyńcze słowa w tv, lub radiu, to też przekaz. Odpalające się zapalniczki, mrugnięcie okiem u przechodnia, to potwierdzenie dlatego trzeba patrzec w oczy, to wszystko są znaki i wiele wiele innych

   • Tomek pisze:

    Muzyka kolory na Ziemie kostki brukowej, ogólnie kolory, cisza, burczenie w brzuchu itp

   • Tomek pisze:

    Klaśnięcie, śmiechy, bo po śmiechu można poznać jak Cie traktuję świat jak ktoś się śmieje, od razu wiem z czego i co jego śmiech oznacza, ważna jest też głębia, w toalecie np:), woda uspokaja wszystko to naprowadza Cie na właściwą ścieżkę, trzeba obserwować, a obserwacja pozwala dostrzec prawdę nawet iluzję, jak Anu jest Bogiem a świat to iluzja, to na prawdę wszystko może być inne niż nam się wydaję, księżyc przez obserwację wygląda jak wygląda ale wcale może nie być księżycem, a odległość i oddzielenie to był ich plan 🙂

   • Tomek pisze:

    Anunakich i Mordoka. Cała stronka WingMakers, jest warta przejrzenia, pozdrawiam w cudowny dzień, dziś mi się śniło jak Świat dowiaduję się i ja, że jestem Bogiem, mam to w obrazach 🙂 dziwne mam sny po czytaniu takich rzeczy jak o Atlantach i Anunakach 🙂

   • Tomek pisze:

    Bardzo wazne są napisy na koszulkach, szczególnie dzieci, bo one nieświadomie niosą te koszulki, rodzaj ubrania jest przeważnie wybierany przez rodziców, ale trafia do ludzi jak przeznaczenie. (to jest świadoma projekcja) wszechświata i Ziemi i być może „Boga” Żródła… Bo nie wierzę by Anu to wszystko zaprojektował, i miał kontrolę nad każdym musi być świadoma prelekcja, zrozumienie.

 6. Tomek pisze:

  Najlepsze jest to, że przed chwilą zastanawiałem się na poważnie który mamy rok w Polsce, czy 2015, 14, czy 16, dopiero po jakimś „Czasie” doszedłem prawdy, wszystko się wiruję, jak widzi się rzeczywistość, sory jak dostrzega się, i nawet rok różnicy robi się nie ważny, i nie boli to, to tylko kreacja, rozumienie bytu, nie przeszkadza mi to, a może jestem w roku 2020? 🙂 czy jak kto woli w nieskończoności… w ciele. Teraz to mój cel. Nie poza światem ale tu na Ziemi jesteśmy nieskończeni. I) ja w to wierzę i przekazuję, jak Dr Neruda. dystans, kóry zbliża ludzi, łączy w całość, pojedyńcze już dla mnie nie istnieje ! teraz zależy mi na całej ludzkości 🙂

 7. piotr pisze:

  list do pani M? cóż za pomysł wysyłać listy do marionetek!

 8. Tomek pisze:

  Wiecie może dlaczego tak długo nie ma Alternewsa?

 9. Jake pisze:

  Info dla Pani Paweli
  Bardzo się ciesze że taka nadzieja się pojawiła w wyjaśnieniu zjawiska „Mind Control”. Chciałbym jednak nadmienić, że przydało by się przy okazji łącząc dwa zjawiska jakim jest „Chemtrails” podniejść do rangi sprawy najwyższej wagi państwowej.
  Uważam bowiem osobiście, że te dwie rzeczy są ze sobą ściśle powiązane – gdyż nasze organizmy nie reagowały by na tego typu przypadki, gdyby ich nie przesycenie aerozolami wdychanymi z powietrza a które ułatwiają również rozchodzenie się konkrtenych częstotliwości po całym organiźmie czyniąc nieznane nam jeszcze zniszczenia lub uszkodzenia narządów. Jeśli jest taka możliwość powinno się tą sprawę nagłaśniać bardzo często i wyraźnie.

 10. Robert pisze:

  To że przyszło z MON pisemko z odpowiedzią niewiele jeszcze oznacza. Powiedzieli że się tematem zajmą i mogą się nim zajmować, zajmować… długo i namiętnie… 😛 i niekoniecznie musi z tego wyniknąć cokolwiek :-P.
  Zastanawiam się czy w NTV ktokolwiek kontroluje programy pod względem logicznej spójności? Przecież już w audycji z 06-04-2016 została przytoczona opinia [12:58 – 13:12] że takie natężenie to problem i czynnik środowiskowy, ale nie przeszkadza to Sowie uskuteczniać prześladowczej narracji. Mało tego, cytuje opinię, która „nakazuje stanowczo chronienie chorej przed wszelkimi źródłami pola EM, pod groźbą poważnego uszczerbku na zdrowiu” i prawie jednym tchem namawia żeby Dorotę zasypać telefonami (pasmo GSM nie stanowi dla niej zagrożenia?) Jak się okazuje problem dotyczy w różnym stopniu sporej ilości ludzi, ale nie przeszkadza to twierdzić, że [19:12] „to zawsze się zaczyna od jakichś eksperymentów” Niby na jakiej podstawie? W bieżącej audycji [20:56] powtórnie przytacza opinię, że problem zaczyna mieć „charakter epidemiologiczny we współczesnym świecie” i może dotyczyć 20-25% populacji. I to wszystko o czym mowa [26:50 – 28:30], jest jak najbardziej słuszne, ale to wszystko jest czynnikiem środowiskowym, a nie żadnym nękaniem! I gdyby Giertychowi ktoś problem przedstawił od tej strony to jest pewna szansa (choć głowy se za to urwać nie dam, ale jest) że zrozumiałby o co chodzi. Natomiast opowiadanie że to na masową skalę wina dentystów musiało wywołać taką reakcję, jaką wywołało. Gdyby udało się przekonać polityków, że jest to poważny problem środowiskowy, to mogłaby być naprawdę duża sprawa, a tak jest prawie pewne że temat zostanie udupiony. To że ludzki mózg zawiera „magnetozomy” nie jest niczym wyjątkowym. Mózgi ptaków też je zawierają, jest to podstawą ich przestrzennej orientacji. I są doniesienia, że właśnie ptaki z wielkich miast ostatnio się wyprowadzają, choć środowisko miejskie stanowi dla nich niezłą niszę ekologiczną. To co? Mamy o to obwiniać wrednych dentystów, że masowo czipują też ptaki? 😀 😀 😀 Opary absurdu… 😛 Więc stawianie znaku równości [20:38-20:48] między „ofiarą” a osobą elektrowrażliwą jest zwyczajnie nadużyciem o podłożu ideologicznym.
  Tak samo dziwnym jest opowiadanie że ów profesor, rzekomo specjalista mówi [21:50] „wyciągniemy zobaczymy numer serii , dojdziemy kto jest właścicielem…” jeżeli byłby to rzeczywiście identyfikator, to coś takiego jak numer seryjny byłoby do odczytania bez wyciągania czegokolwiek – drogą radiową właśnie. Ekspert powinien to wiedzieć… Polecam książkę RFID Handbook – 480 stron konkretnej wiedzy na ten temat, dostępne w necie, tyle że po angielsku… A wzmiankowane pasmo 430 MHz jest pasmem używanym do bram garażowych, dzwonków bezprzewodowych tudzież do sterowania amatorskimi dronami 😛

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.