Otwarte Forum Tematyczne – 13.06.2016

Materiał przygotowany przez NTV Gdańsk.
„Naukowe spojrzenie na świadomość i jej manifestowanie w fizjologii organizmu człowieka” to tytuł prelekcji wygłoszonej przez Jakuba Babickiego na 5 Konwencie Wiedzy Alternatywnej w Gdańsku w lutym 2016 r.


Kudzu czyli roślina, pomagająca walczyć z uzależnieniami. W Studio NTV Jadwiga Kalinowska, prezes Fundacji AKITA.


Rozmowa z Krzysztofem Lewandowskim, który będzie jednym z prelegentów nadchodzącej konferencji Dwa Filary Gospodarki Obfitości.


Drugi dzień Międzynarodowej Konferencji „Konopie w teorii i praktyce” – kolejnym mówcą jest Jodi i Marc Emery z Kanady.
Konferencja odbyła się w dniach 20-21 maja 2016 r.
Prowadzenie – Aleksandra Pezda z radia Tok FM.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 13.06.2016

 1. Madalena pisze:

  Kudzu….dziekuje za ten przpiekny program oswiecajacy….ja tez nie mialam pojecia o Kudzu…a problem alkoholowy znam od dziecka…bardzo dziekuje!
  Poklony dla pani Jadwigi….

  • Pacuś pisze:

   żeby to tylko było takie proste z tym Kudzu.. i mam nadzieje, że to nie jest drogie, bo ja tez znam problem alkoholowy i tytoniowy od dziecka, przydałaby się ta roślinka dla niektórych ludzi uzależnionych, mam nadzieje, że to się rozpowszechni.

 2. Pacuś pisze:

  Przepraszam Seja i dziekuje wojtek, dopiero teraz sobie to przeczytałem, nie potrzebnie to napisałem i masz racje wojtek, że mnie uratowałeś, dobrze, ze to nie poszło… ale było mi wstyd aż do teraz…. dzieki jeszcze raz. Ufff. nie chciałem nikogo obrażać, tylko miałem dosyć… już wszystko dobrze. Do napisania…

  • Pacuś pisze:

   po prostu nie mogłem się od niej uwolnić… ale teraz jestem 1000 razy silniejszy i spokojniejszy na duszy, dlatego z jednej strony było mi to potrzebne, wyspokoiłem się i zrozumiałem swoje błędy… teraz tylko na temat a z nią obojętnie, bo mnie wykorzystuje i wykorzystała… dlatego się już nie dam, może wyglądać, że ja ten zły, ale słowem już nie wspomnę o drugich osobach na forum, nie powiem, że KOCHAM nie powiem innych rzeczy, bo na tym traciłem… sory ale ja też chciałem to powiedzieć. Miłego wieczoru 😉

   • Pacuś pisze:

    Wygrałem !

   • ☺seja pisze:

    bądź wolny, silny … mądry i wyrozumiały, wyważony jak potrafisz SOBĄ!!!.

    ale zawsze pamiętaj, że azazel to mi może buty czyścić, choć nie mam butów nawet jakie się czyści, jestem dobra nawet w byciu złą, o wiele bardziej, wielokrotnie bardziej, miliardy razy bardziej 😉 puki muszę, i zechcę…

    a tak ogólnie i nawiasem jestem bardziej. do rzeczy, nie uznaje żadnych bliższych relacji przez neta, nie jestem samotna, … … moje życie aż kipi w tym od zmian, aż brak tchu, aż brak tchu… … ahh gdybym mogła to opisać. gdybym mogła, to i wszystko opisać… o dziś co jutro, co za tydzień co za miesiąc, co miesiąc temu… takie małe nic i wszystko w realu!

    net to tylko drobna część, takie nic prazy kawie…a w realu, światy, kraje, miłości, interesy, podróże, szańce światy kraje planety … bez wytchnienia moje życie… przynajmniej teraz, jest to jedno wielkie szaleństwo, aż się dokona.

   • Pacuś pisze:

    Seja tak myślę jeszcze…

    […] ciach

    //
    Tomek, na priv takie wynurzenia na temat Seji. To nie miejsce na takie publiczne wpisy, nawet nie sadzę aby ją czy kogokolwiek to interesowało. Więc jak już musisz to pisz do do niej prywatnie na maila.

    Voytek – [Admin]

   • Pacuś pisze:

    to już się nie dowie 😀 …

   • ☺seja pisze:

    Dziękuję Voytek 🙂 …

 3. Lisek pisze:

  Wróżba.
  „Upadek korony brytyjskiej, Euro 2016, ŚDM” – Wróżka Alis – Przepowiednia na czerwiec 2016 cz.1.
  https://www.youtube.com/watch?v=JCVO0B4iE1g

  • ☺seja pisze:

   robert ma przy długie te materiały jak dla mnie. ale jak ja uważam kopać wróżki ,to skubana dobra jest, przynajmniej do ósmej minuty bo potem wyłączyłam.

   to znaczy nie jest tak źle, nikt nie musi uciskać, no chyba że…

 4. Pacuś pisze:

  Na Świecie tyle się teraz dzieje, od 100 lat mamy telewizory od 20 komputery, przemysł rozrywkowy, nauka się rozpowszechnia, z każdym dniem są coraz ciekawsi ludzie, z każdym dniem uczymy się życia, ja patrzę na młodzież, za 10 lat ludzie którzy będą się rodzili będą mieli dostęp do wszystkiego wszystko będzie dla nich nowe. Myślę teraz o muzyce, jest tego tyle, że ja tego nie ogarniam, nauki jest tyle, że wciąż się uczymy możemy uczyć się przez całe życie tak ciekawy jest świat… pytanie co daje nauka, dziedziny nauki, nawet na nie nie starcza życia, poszukujemy nowych informacji, czasem staramy się być na bieżąco… tak myślę. Przecież Ci co się urodzili po 2010 roku czyli dzisiejsze dzieci, są wplątywani w tablety, gry, telefony to ich interesuje zabawa, oczywiście dzieci powinny się bawić, ale w wieku 6 lat zna się lepiej na grach niż ja czy to faktycznie jest zabawa? ja gdy miałem 13 lat dostałem commodore i gry, nie zepsuło mnie to podobało się, ale szedłem z biegiem czasu, to była nowość i nie było uzależnienie… bo woleliśmy grać w piłkę na dworze niż na kompie, są ludzie którzy bardzo się w to wciągnęli ale dzieci teraz są uzależnione jaki świat mamy im do zaoferowania? Wychowanie jak patrze na młodszych, są pogrążeni w rapie ciężkiej muzyce, mało kto zachwyca się piosenkami jak Bajm, Michael Jackson czy Queen czy klasycznej romantycznej, teraz tylko biorą co dane jest na tacy, a gdzie interesowanie się historią i ile będzie tej historii za 20 lat, My w szkołach uczyliśmy się tego co było na wojnie Hitler, rozbiory, biologia jako taka, i inne przedmioty, ale wiedza się poszerza czy młodsi to ogarną za 20 lat? to co teraz jest nowe w muzyce dla mnie, słucham i wiem o co chodzi, młodzi też wiedzą o co chodzi, ale nie mają wiedzy muzycznej, czytam komentarze pod piosenkami i mało w nich zachwytu starymi polskimi piosenkami co najwyżej ktoś napisze, że w naszych czasach 80-90 było lepiej… jaką nadzieję mamy z młodych, czy tylko celem ich jest wyjechać za granicę? samochód i rodzina? Rodzina ok. Ale z samochodem bym poczekał do 30ki… poznać życie z rodziną też do 30ki, a 17 z wózkami na spacer już chodzą, ja jestem nie przygotwany do rodziny a co to dopiero taki 18latek… 🙂 uwielbiam obserwować, mam nadzieje, że z tej obserwacji wyniknie coś pozytywnego, ale w terazniejszości też chcę być, spieszy mi się pomału, do tego, by zrozumieć życie… 🙂

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.