Otwarte Forum Tematyczne – 14.02.2014

Zapowiedź wywiadu z Grzegorzem Śleziakiem o jego pobycie na Filipinach i poddaniu się zabiegom szamańskim…

Janusz Zagórski rozmawia z Tomaszem Grubą o jego zainteresowaniach, świętej geometrii, fraktalach i wiedzy alternatywnej.

Niezwykła rozmowa Janusza Zagórskiego z Grzegorzem Śleziakem, który udał się na Filipiny celem odbycia niekonwencjonalnej kuracji u szamana jadem kobry i przegrzewania organizmu w efekcie czego pozbył się boreliozy, której nie potrafiono wyleczyć w kraju.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 14.02.2014

 1. Wojtek pisze:

  oj bardzo sie ciesze, ze Grzegorz Śleziak
  zalatwil pozytywnie sprawę ze swoim ogrodem w Milówce- pamiętam ten material sprzed pol roku i jego podłamanie psychiczne.
  Swietny człowiek,
  podziekowania dla NTV!

 2. wiki pisze:

  Super rozmowa z p. Tomaszem Grubą.
  Pozdrawiam załogę NTV i dziękuję za zapraszanie tak OTWARTYCH ludzi.

 3. wiki pisze:

  Panie Grzegorzu, dziękuję że nie poddał się Pan i teraz pokazuje JAK NIE NALEŻY SIĘ PODDAWAĆ.
  W NATURZE jest wszystko – TYLKO jest wielką sztuką JAK TO WYKORZYSTAĆ!
  a to co ludzie gadają to „na drzewo”
  Dziękuję NTV.

 4. Ann pisze:

  A czemu nie było o ufoludkach?

 5. BEERCOASTERSpl pisze:

  To co wywołało uśmiech na mojej twarzy podczas oglądania procesu leczenia na Filipinach to to, że występujący na filmie Europejczycy byli „przebrani” za Azjatów, a Azjaci w filmie byli „przebrani” za Europejczyków. Zauważyliście ten mały, modowy paradoks? 🙂

  Kultura tzw. zachodu ucieka coraz częściej w orient, a orient za wszelką cenę chce zachodniego życia. Ciekawe…

 6. Sylwester pisze:

  Robi się tak-szkoła zarabiania po polsku-LECZYMY! Potężny góral z Milówki osłabł po ukąszeniu kleszcza,ale poprawiło się,bo kolega z NY pokazał jak to się robi-dużo słońca ,miłych dziewczyn i jazda.Kolejny olejek ale w opakowaniu dla mężczyzn.Ja też polecę ale z ogni piekielnych i kóbr nie chcę korzystać-mam boreliozę którą leczą fajne piersi.Mistrzu-bierz mnie-będzie wesoło.

 7. Sylwester pisze:

  ps.-z tego co pamiętam wdzianko telewizyjne jest kolegi z NY-nastąpiła wymiana strojów góralskich?

 8. Sylwester pisze:

  Tak na serio ,to spodobało mi się jak góral-NASZ-polski doktora i szamana ustawiał i nawet polskie k…wa na Filipinach było-szacun!Mi się ta plaża naprawdę podobała-o dziewczynach było mało-poproszę o więcej.

 9. Darcyś pisze:

  Wewnętrzny duch jest ciekawy najróżniejszych przejawów życia na chociażby ziemi naszej mamy ogromna różnorodność wszelakich możliwości doświadczania. Jeśli chodzi o Grzegorza to jego wewnętrzna potrzeba skłoniła akurat na wyjazd na Filipiny i wyszedł z tego bardzo ciekawy program dla NTV i dla samego siebie zdobył praktyczną metodę i wygląda na to że skuteczną na wyleczenie się z krętka boreliozy a także egzotyczną przygodę którą dzięki takim ludziom jak omawiany Grzegorz mogę poszerzać swoje horyzonty w zasoby wiedzy i różne możliwości terapeutyczne. Ja osobiście wolałbym poszukać innej metody na wyleczenie tego paskudztwa niż Grzegorz ale postać niesamowita i niezłomna w działaniu.

  Tomasz Gruba również ciekawa osoba przypomina wiedzę która w większości została celowo zatajona, ja jeszcze wszystkiego w tym temacie nie ogarniam ale dom będę z pewnością inaczej projektował te złote proporcje trzeba będzie poważniej wziąć pod uwagę.
  pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy

 10. Kalina pisze:

  Czesc Grzegorzu ogladalam twoj film z Milowki . Bardzo cie lubie za ogrod i mam ndzieje ,ze ci Sidhe z faeries pomaga:) NO I BEDA POMAGAC !!!!!

 11. thre pisze:

  Suma wszystkich Umysłów we Wrzechświecie równa jest ………JEDEN

 12. Sylwester pisze:

  Mój szef-Jaśnie Pan jest architektem.Kilka lat temu budowałem wraz z ekipą nowy dom mojego Władcy.Dom ten ma 3 tarasy mały ,większy i największy.Myśląc o świętej proporcji zmierzyłem tarasy-już rok po budowie i zapytałem Pana Mojego i Władcę-powiedz mi Jan-kiedy projektowałeś,to brałeś pod uwagę świętą proporcję?bo masz błąd na najniższym tarasie 5cm.Jan się trochę zdziwił pytaniem i odpowiedział-acha….coś słyszałem,wiem,ale nie myślałem-tak poleciało.Odpowiedziałem-gratuluję-masz prawie dom idealny.Swięta proporcja jest w każdym z nas,ale należy być sobą-dokładnym sobą.Od tygodnia jestem na domu doktora Marinusa-tam jest przeróbka-zrywanie płaskich sufitów aby odsłonić konstrukcje spadzistych dachów i przekonstruować na lepiej.Mój P

  • Sylwester pisze:

   an miał problem z jedną ze ścian-kręcił się koło niej i mówił-zostaw ja ,bo jest dobra.Dzień póżniej zapytałem-a co z tą ścianą?-wykrzyknął-zostaw ją-przecież już mówiliśmy!Dzień pózniej powiedział-zbij tynk ze ściany,bo coś mi nie gra.Zbiłem tynk i okazało się,że konstrukcje nośne-lane ławy betonowe układają się tak,że można zrobić to ,co było już bezwiednie zaprojektowane-wydrukowane na projekcie.Człowiek wielki widzi przez ściany-ludzie wielcy sa ludzmi bogatymi.Człowiek wielki może wyłącznie potwierdzać w praktyce samego siebie,rzeczywistość się do niego układa-i w taki sposób,że nie podejmie sie prac w miejscu gdzie ławy betonowe-konstrukcje nośne sa ułożone nie dla jego projektu.To nie pierwszy raz .Pierwszy raz-kupił jezioro-okazało się,że kupił żródło,a kilkadziesiąt okolicznych jezior jest zasilane z jego żródła-wszystkie maja kolor brunatny ,a woda Pana jest krystaliczna do dna-3 metry.Zimą lód na jeziorze ma 10 cm fale-zamarznięta fala.Swiętą geometrię można mieć w sobie-trochę czystości,ascetyzmu,szacunku do innych,pokory,tonu,wiedzy ,wiary i nie wiem czego jeszcze.Każdy z was może być Jaśnie Panem-znaczy tym, kto tworzy NWO-kimś normalnym.Tylko normalni potrafią lepiej.

   • Młody Polak pisze:

    Tylko co jest normalne? jak jest nienormalnie, niemorlanie

    Bogaty człowiecze z martwymi skarbami nie wyjdziesz ze szkoły, ratując to co przemijające energią swojego i innych dusz, zmienisz się w demonicznego pasożyta.
    Zwyrodniałe drzewo rodu twego przeciągnie martwicę na raj twój i twoich potomków. Pomiar i Miara się przebrała, zapukają do drzwi twojego serca o spłatę rachunków. Żeś zapomniał o tym że żyjesz w martwym świecie nałożonym iluzją miłości, radości i dobrobytu.
    Tworząc ideały w martwym świecie, ściąga się na siebie problemy upadłych.

 13. Gaja pisze:

  WYWIAD Z CLEMENSEM KUBY O SAMOUZDRAWIANIU WLADZY I PIENIADZU/you tube/ Czasami potrzebujemy wsparcia i to jest ok , ale mozemy tez zaufac mocy .ktora juz w sobie nosimy. Serdecznie pozdrawiam.

 14. Kobieta pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł, przypadkowo trafiłam na niego, szukaj informacji o świętej geometrii.
  Dlaczego zmieniono strój instrumentów muzycznych na A-440 HZ?
  http://www.zbawienie.com/konspiracjaa440.htm
  http://www.echad.se/

 15. Majestic pisze:

  Kobieta , no właśnie dlaczego to chyba wiekszosc wie ? istotne jest źródło „kto” ?? zadając pytania dlaczego, zawsze padnie odpowiedz i będzie ona jedynie nikłym ekwiwalentem pytania KTO , bo znając pytanie kto , poznamy źródło i nie będziemy z niego nic czerpać a zawarty tam jad, będzie bez znaczenia jakie ma stężenie. Pozdrawiam

 16. Gaja pisze:

  The Living Matrix Zyjaca Matryca / PL/ You Tube Ludzie o otwartych umyslach prezentuja w tym filmie swoje przemyslenia

 17. thre pisze:

  .Amazing Water & Sound Experiment #2

  …………………………………………………………………………………….(^;^)

  Tak Gaju Len (wersja z napisami) Powala …

  (*_*) (*/*) (*+*) (*=*) (*-*) (*?*) (*o*) (*..*) (*@*) (*!*) (*I*) (*0*) (*_*)

 18. incognito pisze:

  odpuszczaja juz na całego o Ufo programy i wchodzi fałszywa duchowośc

  • Gaja pisze:

   @ incognito Na stronie :”Zmiany na Ziemi” Jest artykul : „Niezwykly i niewidoczny swiat dookola nas i w nas” i do tego artykulu dolaczone jest video, /The Live in The Skies/. To jest dopiero jazda , niesamowite 🙂 Pozdrawiam Cie:)

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.