Otwarte Forum Tematyczne – 14.09.2017

Krótkie podsumowanie intensywnych działań w ostatnim czasie – Janusz Zagórski raportuje o swoich podróżach, rozmowach, działaniach, planach w ostatnich 2 – tygodniach.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

115 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 14.09.2017

 1. wilG pisze:

  UWAGA: ważne! bez tzw precedensu.
  Rodzice „porwali” (czyt: …zabrali) własne dziecko z porodówki z obawy przed pakietem szczepionek itp nienaturalnych zabiegów formalnie i oficjalnie czekających na ich noworodka w kolejce…
  Powiadomiono policję (wcześniej sądownie, z nocy na dzień, odbyła się rozprawa ‚…sondowa’ z wyrokiem ograniczenia praw rodzicielskich) – trwa policyjna „OBŁAWA” na nich (wyraz: „obława” sugeruje jakoby że: nie na ludzi… ponieważ: 1. Nie są już do końca prawnie rodzicami; 2. Z uwagi NA CZYN… (czyt: troska o bezpieczeństwo własnego dziecka”)
  Jest jeszcze jeden problem. Argumentacją Korporacji Medico Szpitalnej do zatrzymania (czyt: odebrania…) jest wczesne urodzenie się dziecka, a więc tzw „wcześniaka”. Nie podaje się natomiast ile czasu przed…normą urodziło się dziecko. Podają tylko że przed…37 miesiącem (może tylko tydzień albo parę dni…? To też wcześniej…!)
  http://fakty.interia.pl/polska/news-rodzice-porwali-dziecko-ze-szpitala-trwa-oblawa,nId,2441234

  • Gaja pisze:

   … 37 miesiącem ? Nie za długo , jak na ciążę ?

   • wilG pisze:

    chyba nie, rok ma 52 miesiące, 3×4,4 = około?15
    52 – 15 = 37 (wyszło tyle samo, a strzelałem wynikami w zaokrągleniu)

  • Gaja pisze:

   Majestic – to ty ???

   • wilG pisze:

    nie to nie on, ale mamy podobne widzenie wielu spraw, to mogło zmylić (dawno mnie tu nie było)

  • Kasandra pisze:

   Po pierwsze spokojnie, sąd rodzinny ma takie kompetencje i musi działać zgodnie z dobrem dziecka. Jeśli specjaliści mówią mu, że życie i zdrowie dziecka jest zagrożone, to musi przeciwdziałać. Nie ma wyjścia, takie mamy przepisy. Po wtóre, nie bardzo rozumiem to całe zamieszanie, które wywołali rodzice. Skoro nie ufali szpitalowi, to kobieta mogła rodzić w domu i „zdać się na tzw. los”. Dziwna jest dla mnie ta cała nakręcona sytuacja, a już w ogóle nie rozumiem tej nagonki anty-szczepionkowej. Nie rozumiem, bo obserwuję mojego małego siostrzeńca i rówieśników (których rodzice uciekają od szczepień, a znam kilkoro) w jego otoczeniu i gdy przychodzi co do czego to on jest zdrów jak przysłowiowa ryba, a te dzieci nieszczepione ciągle chorują, w tym jedno przed 2 rokiem życia na zapalenie płuc. Obserwuję to wszystko i coś mi się nie zgadza. Żadne skrajności nie są dobre, bo prowadzą do nawiedzenia w złą stronę.

   • AnonYm pisze:

    To posłuchaj niezależnych lekarzy co maja do powiedzenia na ten temat . Co jest w szczepionkach i jaki to ma wpływ na zdrowie i późniejsze zdrowie i rozwoj dzieci . I pomysl czemu tylko w wybranych państwach szczepienia sa obowiązkowe a w innych nie . Np w całej Skandynawii , Anglii nie ma przymusowych szczepien
    I cud – nie ma epidemii .
    https://www.google.se/amp/s/tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/06/04/jerzy-zieba-na-protescie-stop-nop-szczepionki-sa-testowane-na-polskich-dzieciach-to-jest-kryminal/amp/

   • se pisze:

    kasandra, z jednej strony twierdzisz dość stanowczo że skrajności nie są dobre a z drugiej strony dziwisz się matce że nie idzie w skrajności przy czym usprawiedliwiasz skrajnie mechaniczną postawę urzędników

    swoją drogą mimo iż poród to niby nic takiego, a szczególnie dla wprawnej rodzicielki. to bywa iż dobre kobiety umierają osieracając dzieci lub i one nie przeżyją tego. sama kiedyś tak osierociłam dziecko nawet mając akuszerkę. szczególnie rozumiem dziewczyny jakie pierwsze dziecko rodzą że wolą nie ryzykować i mieć jednak to zaplecze i zrobiła bym być może dokładnie tak samo zabrała dziecko zanim machina je skrzywdzi

    swoją drogą splunęłam na tę polskę właśnie z powodu jej skurwienia w sensie agonalnego wyniszczania i nie wrócę dopóki się nie podniesie ze skurwienia bo nie mam tam zwyczajnie czego szukać a skurwienie mocno za mną tęskni by mi jak każdemu dojebać ile wlezie. sorki świat jest większy niż ta banda poqurwieńców i bydlaków bezjajecznych…

   • se pisze:

    i powiem wam vv miał racje co do mosno ubogacających podróży. bo nie ma nic bardziej żałosnego niż tkwić w czymś od czego nie ma się nawet jak w sobie odnieść a i nic lepszego jak zmienność perspektywy co pozwala się lepiej sobie przyjrzeć i odnieść się do własnych i innych cudzych programów a jest w efekcie mocno prostujące jak to mówili z zaścianka jakiejś gnuśnej wiochy bandą normalnych inaczej nadzorców a już tkwić w tej patologii i tego już nie widzieć to jest dopiero żałosne

    wielu mnie pyta czy wrócę kiedy przyjadę, a ja myślę sobie że jest tyle miejsc jakich nie widziałam i tyle o jakich wiem że nie do wiary można sobie żyć i nikomu nic do tego. więc gdzie mam wracać? do getto? ku uciesze sądów internetowych i innych band oszustów i morderców, do zdziczałych pokaleczonych psów przywiązywanych do drzewa? do plot bydlactwa i wszystkiego co przyprawia mnie o wymioty obrzydzenia? do patologii krzywdy i wzajemnego samo squrwienia? sory ale nie, stanowcze nie.

   • Kalina pisze:

    Ha ha ha no prosze Kasandra w pieluszkach przepiow i sadow rodzinnych . To mnie rozbawilo do granic .
    No to sie nie popislalas swoim wpisem i nawet wypadlas gorzej niz Gaja ze swoim transhumanismem .
    Ciekawe , ze wogole powstaly szczepionki nie jako nawet dochod narodowo konncernowy 🙂 Czy cos tam .
    Jak widze ludzie nie zadaja sobie normalnego pytania . Skad te choroby na ktore sie organizuje szczepionki tak pieczolowicie ?
    Jak wiecie A. I zawsze byla i technologia nad czlowiekiem jest wiekow . Ja bym radzila wziac leb w dlonie i zaczac myslec a nie rozplywac sie w przepisach i emforii wolnego zycia .
    Jak zwykle Myslec a nie czytac i brac ten crab co napisza za prawde .
    Myslec tez , dlaczego wlasnie w Polsce sa obowiazkowe szczepionki na wykreowane niegdys choroby zaglady gentotypu czlowieka .
    Ja nie musze nawet analizywoc co jest w szcepionkach .Po co mam sie topic w miksturach matrix .
    Szczepionki sa bo byla ich wykreowana choroba i to nie przez nature ale przez (wedlug mnie homocapenisis) , zeby upitolic jak zwykle czlowieka i przeczesac nacje kreacji . Jak sie nie da przeczesac to trzeba zaszczepic to znaczy zczipowac jakas nieznosnie szkodliwa mikstura .

   • Kalina pisze:

    Tak kasandra
    Byla jedna skrajnosc wprowadzana systematycznie w zycie experyment na organizmie czlowieka .
    Moja mama zjadla muchomora sromotnika jako dziecko i zyje i sie ma dobrze i moze dociagnie do setki .
    Nie taka straszna natura jak sie ja przedstawia ale organizm ludzi zrobiono anty-naturalny Moze wlasnie te wprowadzane laboratoryjne zaprzeproszeniem g…na robia nas out of natural.

   • Kasandra pisze:

    No więc skoro rozgorzała dyskusja to jedynie powiem, że każdy z czegoś żyje i na czymś zarabia na chleb. Ja jestem prawnikiem i znam ograniczenia systemu prawnego, ale też i jego zalety. Niewiele da bicie piany na temat bezduszności urzędników w tej czy innej sprawie w sytuacji, gdy niestety sąd na słowo przeciwko słowu uwierzyć nie może. Tu liczą się dowody jakie kto przedstawi, tak to jest skonstruowane. Tak więc jeśli ci rodzice jako swój argument mieli za dowód w sprawie o ograniczenie władzy rodzicielskiej wyłącznie swoje słowo, to z góry stali na pozycji przegranej. Niech w takim razie autorytety medyczne i naukowe zaczną twardo stać przy swoim, pójdą do sądów jako biegli sądowi, pokażą ludziom prawdę (jeśli ją znają i mogą wykazać twardymi dowodami), wtedy to ja rozumiem. Inaczej to jedynie bicie piany i przeciąganie liny w zabawę „kto ma rację”. Żadne emocje rozbuchane do granic niczego tutaj nie zmienią. Zmienić może jedynie konsekwentne dążenie do pokazania jak jest, ale poparte solidnymi podstawami, nie zaś jednym czy dwoma artykułami z internetu.

   • Iza pisze:

    se: powiem wam vv miał racje co do mosno ubogacających podróży.
    >>>Masz na myśli tą wypowiedź:
    http://niezaleznatelewizja.pl/oblicza-duchowosci-7-09-2017/#comment-111401

    se: bo nie ma nic bardziej żałosnego niż tkwić w czymś od czego nie ma się nawet jak w sobie odnieść a i nic lepszego jak zmienność……wielu mnie pyta czy wrócę kiedy przyjadę, a ja myślę sobie że jest tyle miejsc jakich nie widziałam i tyle o jakich wiem że nie do wiary…
    >>>A/i czy to nie jest żałosne myśleć/twierdzić że szczęście ma być/jest zależne od ilości kilometrów na liczniku/od tego do ilu dziur się weszło/co się widziało/co się dotknęło ???

    Porzekadła bardzo w temacie:
    Każda sroczka swój ogonek chwali/lubi uzasadnić słuszność swej decyzji.
    Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
    Gdzie nas nie ma tam trawa bardziej zielona.

    Pogoń za wiatrem i udręczenie ducha!

   • Iza pisze:

    … oczywiście się p y t a m czy masz na myśli tą wypowiedź (z linku)

   • Pac . pisze:

    KASA – ndra… pojechałaś po całości 🙂

    A czy ten kto uważa że ma rację też musi to udowodnić? Skoro z pozycji przegranej, jak Ci rodzice, czy konsumenci GMO, muszą udowdnić czy jest to dobre czy złe, to skoro niby jest dobre, to niech Ci co sprzedają, kontra, wnoszą sprawę, udowodnią, że to jest dobre. Bo nie sądzę, że Ci co posądzili małżeństwo, wniesli sprawę, to raczej obrońcy małżeństwa, bronią rzekomego małżeństwa, więc jak GMO i Szczepionki, są takie dobre, to niech te instytuty udowodnią przed sądem, że mają rację. niech pokażą na czym polegają szczepionki i do czego służą, dlaczego prości ludzie mają wykorzystywać, szukać, wiedzy na ten temat, bo właśenie uważają że coś nie gra, ale kto ich słucha? Nikt, a sądy wiadomo jakie są…… 🙂 Czy toczy się jakaś sprawa, gdzie sprzedawcy szczepionek wersus rząd, dowodzą, że są dobre?? Odp.

   • se pisze:

    dobrze pac zauważasz, i kto tu powinien siedzieć na ławie oskarżonych

    a uzasadniona obawa o dobro dziecka w tym jego niezbywalne prawa w tym do nietykalności cielesnej…

    a gdzie prawo do rzetelnej skutecznej obrony? czy gdzie praca prokuratora jaki nie widzi łamania praw człowieka… to oni powinni zgromadzić mocne dowody lub i nawet też poszlaki a nie siedzą pierdzą w stołki radośnie i do spóły z debilami na pasku systemu czyli korporacji krzywdzą i mordują ludzi jedynie. to debile, pewnie też ale to bydlaki nie ludzie a ta cała niby ichna sprawiedliwość w ramach jakiej się legitymują to zwyczajna farsa, powtórzę farsa cyrk i debilizm jaką można sobie obejrzeć w filmie idiokracja…

   • se pisze:

    a jak nie to pałą a jak pałą za mało to kulka w łęb oto ich sprawiedliwość, jak u zwyczajnych zbójów … reszta to pozory, rozmywanie odpowiedzialności i teatrzyk dla innych debili jacy w ty grają…

  • OBSERWATOR pisze:

   Jerzy Zięba o końcu wolności Polaków: https://www.youtube.com/watch?v=Qb6kYPpjZjg

   Ja nie mam takiego „dyplomatycznego charakteru”, dlatego „walę prosto z mostu”:

   JUŻ DAWNO obŻYDliwość PODJĘŁA DZIAŁANIA aby NAS (Polaków) WYMORDOWAĆ co czynią NA prze-RÓŻNE SPOSOBY. TAK „PRZYGOTOWUJĄ TEREN” POD ZASIEDLENIE …

   TRAKTUJĄ TERYTORIUM NASZEGO KRAJU JAKO ICH „ZIEMIĘ OBIECANĄ” NA KTÓREJ ŻYJE „ZBĘDNE ROBACTWO” którego MUSZĄ SIĘ POZBYĆ WIĘC TO WSZYSTKO CO OBSERWUJEMY to DZIAŁANIA z TYM WŁAŚNIE ZWIĄZANE które są REALIZOWANE PRZEZ ZAUFANYCH AGENTÓW którzy PRZYBRALI POLSKIE NAZWISKA i ODGRYWAJĄ TEATRALNĄ ROLĘ „POLAKÓW” aby NAS ZMYLIĆ CAŁYM TYM „DEMOKRATYCZNYM TEATREM” który w rzeczywistości JEST „ZASŁONĄ” UMOŻLIWIAJĄCĄ IM UKRYWANIE REALIZACJI PRAWDZIWYCH CELÓW

   JEDNAK NASZA ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWA TAK BARDZO JUŻ WZROSŁA ŻE TYM LUDOBÓJCZYM BESTIOM NIE POZOSTAŁO NIC INNEGO JAK POZBYĆ SIĘ TEJ ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ z POWIERZCHNI ZIEMI bo TO ONA SPRAWIA że obŻYDliwości GRUNT ZAPADA SIĘ POD NOGAMI i ZDROWO PALI SIĘ POD DIABELSKĄ DUPĄ gdyż POSTAWILI SIĘ W SYTUACJI BEZ MOŻLIWOŚCI UCIECZKI OD ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JUŻ DOKONANE ZBRODNIE!

   ZROZUMMY TĘ ICH SYTUACJĘ KTÓRA JEST SYTUACJĄ BEZ WYJŚCIA i właśnie DLATEGO TAK INTENSYWNIE USIŁUJĄ „DREPTAĆ w KIERUNKU WOJNY” – SPIESZĄC SIĘ ABY POZABIJAĆ NAS ZANIM ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWA LUDZKOŚCI UJRZY ICH W ŚWIETLE PRAWDY o NICH!

   UŚWIADOMMY SOBIE że ZABIĆ ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWĄ MOGĄ TYLKO ZA POMOCĄ WOJNY!

   O takim właśnie sposobie „rozwiązywania problemów” powiedział najbardziej znany w świecie współczesnym ludobójca – Brzeziński, który ujął to tak:

   „Kiedyś łatwiej było kontrolować milion ludzi, niż ich pozabijać a obecnie dużo łatwiej jest zabić milion ludzi, niż ich kontrolować”
   (źródło: https://www.youtube.com/watch?v=maF6KCFeBXg )

   DLATEGO TAK ZACIEKLE SZCZUJĄ NAS NA ROSJĘ!
   Dzisiaj Macierewicz nawet bełkotał o Norymberdze 2! 🙂 Jeśli tym głupim karpiom tak marzy się wigilia, to dlaczego mielibyśmy stawać im na drodze do spełnienia tych marzeń?! 🙂

   JEŚLI KTOŚ WCIĄŻ JESZCZE NIE DOSTRZEGA TYCH NIEUSTANNYCH WYSIŁKÓW obŻYDliwości ZMIERZAJĄCYCH DO ROZPĘTANIA NAM WOJNY w POLSCE to MOŻE TO OTWORZY MU OCZY:

   – Musisz to wiedzieć! (odc. 115) Wyciekły tajne plany armii USA. Szykują się do III w.ś.: https://www.youtube.com/watch?v=bsQ834oFe5E

   – Musisz to wiedzieć!(159)Szwedka ujawnia szokujące dane o przygotowaniach wojennych USA!: https://www.youtube.com/watch?v=pz3dQeYUwI4
   Zwróćmy SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ jak USraelSSko-NATO-wscy terroryści obstawili swoimi BAZAMI cały świat i SKOŃCZMY z tą DZIECINNĄ NAIWNOŚCIĄ że ta banda terrorystów-ludobójców została sprowadzona do Polski w interesie NARODU POLSKIEGO bo w PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI PRZECZY TEMU NAWET HISTORIA POLSKI!
   Tylko GWAŁTOWNIE ROSNĄCA NASZA ŚWIADOMOŚĆ POWSTRZYMUJE te bestie od śmiałych działań w tym kierunku, jednak – jak widzimy po wypowiedziach takich psychopatów, jak Macierewicz i reszta tej PiS.dniętej spółki – nieustannie „grają na antyrosyjskiej nucie”, usiłując zasiewać NIENAWIŚĆ do Rosji w umysłach Polaków i kreować z jej strony zagrożenie!
   Czy to Rosja obstawiła świat swoimi bazami wojskowymi? Nie, ale oczywiście to Rosja chce wojny: http://demotywatory.pl/4474908/ROSJA-CHCE-WOJNY

   USraelSSko-NATO-wscy TERRORYŚCI są tu by „bronic demokracji”:
   https://www.youtube.com/watch?v=N6YPrv_Nj78

   – zobaczmy zdjęcia z Syrii sprzed wybuchu wojny oraz po jej wybuchu: https://www.youtube.com/watch?v=sC2bywD_dtE
   W taki sposób ludobójcy dokonują DESTRUKCJI MILITARNĄ SIŁĄ TYCH KRAJÓW które OPIERAJĄ SIĘ TYM BESTIOM, natomiast w krajach, które są opanowane przez nich za pomocą AGENTÓW odgrywających teatralną rolę rodowitych mieszkańców, całkiem podobnych zniszczeń dokonują za pomocą kasy.
   O tym, jak działają, mówi John Perkins, który w tym bestialstwie brał udział, więc musi wiedzieć, o czym mówi: https://www.youtube.com/watch?v=7R4tp_o-RBU https://www.youtube.com/watch?v=ABDkaZjVjjo

   Dzisiaj wystarczy nam spojrzeć JAK WYGLĄDAJĄ FIRMY-ZAKŁADY które KIEDYŚ TĘTNIĄC ŻYCIEM – DAWAŁY ŻYCIE TYM którzy w nich PRACOWALI i jednym z takich zakładów jest np. URSUS: https://www.youtube.com/watch?v=145EOVuEdzU – taki los spotkał mnóstwo zakładów, które zostały CELOWO ZNISZCZONE bo ŻYDZI to NISZCZYCIELE i DESTRUKTORZY o czym zresztą sami mówią:

   „My Żydzi jesteśmy niszczycielami, i będziemy niszczycielami. Nic nie możecie zrobić co spełni nasze żądania i potrzeby. Zawsze będziemy niszczyć gdyż chcemy mieć własny świat.”
   (You Gentiles (Wy Goje), żydowski autor Maurice Samuels s. 155.)

   Żydzi zniszczyli nam gospodarkę, żeby pozbawiać nas środków do życia, ponieważ gospodarka jest „żywicielką narodu”, więc żeby móc zabić naród – najpierw trzeba zabić jego żywicielkę.
   W Polsce obŻYDliwość przyjęła inną taktykę podboju i zniszczenia Polaków, tzn. chcąc zachować infrastrukturę gotową pod zasiedlanie terenu Polski importowanym żydostwem, musieli robić to w taki sposób, żeby zniszczenia ograniczyć do tego, co konieczne, czyli do gospodarki, która żywi Polaków, bo żydostwo prowadzi pasożytniczy tryb życia, więc im gospodarka jest niepotrzebna w tym sensie, żeby sami zajęli się produkcją itd.
   Dokończenie tego zaplanowanego ludobójstwa na Polakach zamierzali dokonać za pomocą oprysków-chemtrails, szczepień, GMO… (itd) oraz pacyfikacją za pomocą tzw. „prawa”, które w tym celu nam wprowadzili, aby obce służby mogły nas mordować w domach i na ulicach.
   Jednak nie udało im się – widzą, że wszystko wymknęło im się spod kontroli, więc jedyny ratunek dla siebie upatrują w wywołaniu wojny, aby w ten sposób pozbyć się naszej świadomości zbiorowej.
   Stąd to nieustanne SZCZUCIE nas na Rosję od dłuższego czasu, aby mogli wzniecić ten konflikt. USraelSSki złom wojenny został już w tym celu do Polski sprowadzony, wraz z umundurowanymi terrorystami-mordercami do obsługi tego złomu no i plan ucieczki z Polski też już mają gotowy:

   – Musisz to wiedzieć(247)Czy plan ewakuacji Rządu RP jest nadal aktualny?: https://www.youtube.com/watch?v=lwvs-1s7oZc
   Jak myślisz czytelniku – po co taki „plan ewakuacji” powstał? Czy gdyby Polacy rządzili Polską, to czy KTÓRYKOLWIEK POLAK POZOSTAWIŁBY SWOICH RODAKÓW na pastwę losu i – jak tchórzliwy szczur – spierdalałby z Polski?!!

   Czy PRAWDZIWI DOWÓDCY UCIEKAJĄ?! Czy PRAWDZIWI PRZYWÓDCY – PRZEDSTAWICIELE NARODU czujący wewnętrznie ODPOWIEDZIALNOŚĆ za NARÓD do którego należą, UCIEKAJĄ?!
   Czy Asad uciekł z Syrii, pozostawiając Syryjczyków na pastwę obŻYDliwości która w „przebraniu” NAPADŁA na Syrię? Czy Kaddafi uciekł z Libii, kiedy kraj ten NAPADLI NATO-wcy TERRORYŚCI?!

   Dla zwykłych ludzi nie planuje się ucieczek – praktyka napadania na inne kraje pokazuje, że zwykli ludzi są MORDOWANI przez USrael-NATO-terroryzm!
   Więc jeśli planuje się możliwość UCIECZKI to TYLKO AGENTOM OBCEGO INTERESU którzy – po wykonaniu zadania – są „ewakuowani” z terytorium, na którym zaplanowano „czystkę” dla ZATARCIA ŚLADÓW działalności OKUPANTA!
   Tak więc nasza nie tak odległa historia pokazuje nam, że od dawna Polską MUSIELI RZĄDZIĆ AGENCI OBCYCH INTERESÓW! a skoro tak, to:

   Dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej? Co takiego stało się w międzyczasie, co by sprawiło, że Polska UWOLNIŁA SIĘ SPOD WPŁYWU OBCEJ AGENTURY która NAS SYSTEMATYCZNIE NISZCZYŁA? 🙂

   itd… – takich przykładów można by podawać mnóstwo, ale nie w tym rzecz.
   Chodzi o to, żebyśmy wreszcie STALI SIĘ W PEŁNI ŚWIADOMI CO TU SIĘ NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI NAPRAWDĘ DZIEJE i skończyli z tą NAIWNOŚCIĄ – NAIWNĄ WIARĄ w to, że ta banda KRYMINALISTÓW-LUDOBÓJCÓW urzędująca w SSynagodzeSSatana przy Wiejskiej, służy Polsce i Polakom!

   Dlatego zastanówmy się na treścią cytatu podsumowującego tę rozmowę: https://www.youtube.com/watch?v=WKw18YGAaLU

   „Jesteśmy w Polsce zajmowani cały czas jakimiś tematami ZASTĘPCZYMI. Nam się przez cały dzień LEJE PAPKĘ o sprawach, które wydają nam się bardzo kluczowe.
   Drodzy państwo – jeśli nie zdamy sobie sprawy z tego, że GDYBY wybuchła wojna, to te WSZYSTKIE tematy JUŻ NIC NIE BĘDĄ ZNACZYĆ, to tak naprawdę NIE WEŹMIEMY PRAWDZIWEJ MIARY PROBLEMU!

   ZASTANÓWMY SIĘ NAD SPRAWAMI FUNDAMENTALNYMI DLA NAS a POTEM ROZWIĄŻEMY SPRAWY DUŻO MNIEJSZEJ WAGI ‚

   Jeszcze jedna ważna rzecz!
   Pamiętajmy o tym, że psychole kreują taką sytuację, że kiedy mówisz o niej prawdę, to przez nieświadomych tej sytuacji jesteś postrzegany/a jako wariat/ka – tak, jak słyszymy to w „Was Polaków nie będzie, czyli planowana eksterminacja Polaków przez naród żydowski.”: https://www.youtube.com/watch?v=wozV9eoiVMs – gdzie słyszymy: „a kto pani w to uwierzy?”

   • AnonYm pisze:

    Kasandra , tu nikt nikomu nie każe wierzyc na słowo .

    ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 23 grudnia 2002 r w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych Dz. U. Nr 241, poz. 2097) (wybrane)

    Załącznik nr 1

    Kategorie niepożądanych odczynów poszczepiennych:

    odczyny miejscowe, w tym:
    a) odczyny miejscowe po szczepieniu BCG,
    b) obrzęk,
    c) powiększenie węzłów chłonnych,
    d) ropień w miejscu wstrzyknięcia;

    niepożądane odczyny poszczepienne ze strony ośrodkowego układu nerwowego (OUN):
    a) encefalopatia,
    b) drgawki gorączkowe,
    c) drgawki niegorączkowe,
    d) porażenne poliomyelitis wywołane wirusem szczepionkowym,
    e) zapalenie mózgu,
    f) zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych,
    g) zespół Guillain-Barre;

    inne niepożądane odczyny poszczepienne:
    a) bóle stawowe,
    b) epizod hipotensyjno-hiporeaktywny,
    c) gorączka powyżej 39°C,
    d) małopłytkowość,
    e) nieutulony ciągły płacz,
    f) posocznica, w tym wstrząs septyczny,
    g) reakcja anafilaktyczna,
    h) reakcje alergiczne,
    i) uogólnione zakażenie BCG,
    j) wstrząs anafilaktyczny,
    k) zapalenie jąder,
    l) zapalenie ślinianek,
    m) inne poważne odczyny występujące do 4 tygodni po szczepieniu.

    Niepożądany odczyn poszczepienny (NOP) stanowi każde zaburzenie stanu zdrowia, jakie występuje po szczepieniu. Jeśli nie podano inaczej i z wyjątkiem odczynów po szczepieniu BCG, za związane czasowo ze szczepieniem uznaje się zaburzenia stanu zdrowia, które wystąpiły w okresie 4 tygodni po podaniu szczepionki. Mogą one być wynikiem:

    indywidualnej reakcji organizmu człowieka szczepionego na podanie szczepionki;

    błędu wykonania szczepionki lub błędu podania szczepionki;

    zjawisk od szczepienia niezależnych, a tylko przypadkowo pojawiających się po szczepieniu.

    Załącznik nr 2

    Kryteria rozpoznawania niepożądanych odczynów poszczepiennych:

    odczyny miejscowe:
    a) nadmierny odczyn miejscowy:

    obrzęk wykraczający poza najbliższy staw,

    obrzęk, zaczerwienienie i bolesność utrzymujące się dłużej niż 3 dni,

    odczyn miejscowy wymagający hospitalizacji dziecka,

    b) odczyny miejscowe po szczepieniu BCG:

    poronny fenomen Kocha (wczesny odczyn poszczepienny pod postacią nacieczenia pojawiającego się już pomiędzy drugim a siódmym dniem po szczepieniu, a następnie owrzodzenia gojącego się od 2 do 4 miesięcy),

    pęcherzyk ropny o średnicy większej niż 10 mm u noworodków lub większej niż 20 mm u dzieci starszych,

    owrzodzenie o średnicy większej niż 10 mm u noworodków lub większej niż 20 mm u dzieci starszych,

    keloid,

    c) powiększenie okolicznych węzłów chłonnych:

    powiększenie co najmniej jednego węzła (1,5 cm lub więcej),

    sącząca się przetoka nad węzłem (dotyczy głównie powikłań po BCG, w okresie 2-6 miesięcy po podaniu szczepionki),

    d) ropień w miejscu wstrzyknięcia:

    bakteryjny (obecność ropy, objawy zapalenia, gorączka, dodatnie wyniki posiewu),

    jałowy (brak dowodów zakażenia bakteryjnego);

    niepożądane odczyny ze strony ośrodkowego układu nerwowego (OUN):
    a) encefalopatia: wystąpienie co najmniej dwóch z podanych niżej trzech objawów w przeciągu 72 godzin po szczepieniu:

    drgawki,

    wyraźne zaburzenia stanu świadomości trwające dzień lub dłużej,

    wyraźna zmiana zachowania dziecka utrzymująca się dzień lub dłużej,

    b) drgawki z wyraźnym rozgraniczeniem na gorączkowe i niegorączkowe,
    c) poliomyelitis poszczepienne wywołane wirusem szczepionkowym (porażenie lub niedowład wiotki z objawami utrzymującymi się 60 lub więcej dni, który wystąpił u dziecka w okresie 4-30 dni po podaniu OPV lub 2-75 dni po kontakcie z osobą, która otrzymała tę szczepionkę. Do rozpoznania wymagane jest badanie wirusologiczne płynu mózgowo-rdzeniowego oraz stolca z wyizolowaniem szczepu szczepionkowego wirusa polio),
    d) zapalenie mózgu (rozpoznane w oparciu o typowe objawy neurologiczne, pleocytozę w płynie mózgowo-rdzeniowym i/lub izolację wirusa z PMR),
    e) zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych (rozpoznane w oparciu o typowe objawy oraz badanie PMR, z wyraźnym rozgraniczeniem na bakteryjne i niebakteryjne. Przy podejrzeniu poszczepiennego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych po podaniu szczepionki żywej, wskazana jest próba izolacji wirusa szczepionkowego z PMR),
    f) zespół Guillain-Barre (symetryczny niedowład o ostrym początku, gwałtownie postępujący, bez gorączki w momencie wystąpienia pierwszych objawów, z równoczesnymi zaburzeniami czucia, rozpoznawany na podstawie objawów klinicznych i badania płynu mózgowo-rdzeniowego. Zgłaszaniu podlegają wszystkie przypadki zespołu Guillain-Barre, które wystąpiły w przeciągu 4 tygodni po szczepieniu);

    inne niepożądane odczyny poszczepienne:
    a) reakcje alergiczne pod jedną z niżej wymienionych postaci, ujawniające się w okresie 24 godzin po podaniu szczepionki:

    zmiany skórne,

    obrzęk twarzy lub uogólniony,

    zmiany osłuchowe (świsty),

    b) reakcja anafilaktyczna (ostra reakcja nadwrażliwości) – silnie zaznaczona reakcja w przeciągu pierwszych dwóch godzin po podaniu szczepionki, charakteryzująca się dusznością z powodu skurczu oskrzeli, obrzękiem krtani, obrzękiem Quinckego,
    c) wstrząs anafilaktyczny – natychmiast po podaniu szczepionki,
    d) gorączka 39°C lub wyższa (gorączka występuje zazwyczaj w przeciągu 48 godzin po podaniu szczepionek DTP lub DT, natomiast po szczepieniu przeciw odrze lub (śwince, odrze i różyczce) odczyn w postaci wzrostu temperatury występuje w drugim tygodniu po podaniu szczepionki (szczyt około 10 dnia),
    e) epizod hipotensyjno-hiporeaktywny (jest to charakterystyczny stan po szczepieniu DTP, w którym niemowlę przez pewien okres czasu (10 minut do 36 godzin) ma obniżone ciśnienie tętnicze (stany hipotonii do zapaści naczyniowej włącznie), obniżone napięcie mięśniowe, nie przyjmuje posiłków i nie nawiązuje kontaktów z otoczeniem),
    f) nieutulony ciągły płacz (utrzymujący się powyżej 3 godzin płacz lub krzyk o znacznym nasileniu i wysokim tonie, pojawiający się przeważnie 6-18 godzin po szczepieniu),
    g) uogólnione zakażenie prątkiem BCG (m. in. zmiany w węzłach chłonnych innych regionów, zmiany kostne, meningitis BCG, zmiany w nerkach i innych narządach lub tkankach, występujące 1-24 miesięcy po szczepieniu, potwierdzone bakteriologicznie).

   • AnonYm pisze:

    Kasandra , tu nikt nikomu nie każe wierzyc na słowo .
    ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 23 grudnia 2002 r w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych Dz. U. Nr 241, poz. 2097) (wybrane)

    Załącznik nr 1
    Kategorie niepożądanych odczynów poszczepiennych:
    odczyny miejscowe, w tym:
    a) odczyny miejscowe po szczepieniu BCG,
    b) obrzęk,
    c) powiększenie węzłów chłonnych,
    d) ropień w miejscu wstrzyknięcia;

    niepożądane odczyny poszczepienne ze strony ośrodkowego układu nerwowego (OUN):
    a) encefalopatia,
    b) drgawki gorączkowe,
    c) drgawki niegorączkowe,
    d) porażenne poliomyelitis wywołane wirusem szczepionkowym,
    e) zapalenie mózgu,
    f) zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych,
    g) zespół Guillain-Barre;

    inne niepożądane odczyny poszczepienne:
    a) bóle stawowe,
    b) epizod hipotensyjno-hiporeaktywny,
    c) gorączka powyżej 39°C,
    d) małopłytkowość,
    e) nieutulony ciągły płacz,
    f) posocznica, w tym wstrząs septyczny,
    g) reakcja anafilaktyczna,
    h) reakcje alergiczne,
    i) uogólnione zakażenie BCG,
    j) wstrząs anafilaktyczny,
    k) zapalenie jąder,
    l) zapalenie ślinianek,
    m) inne poważne odczyny występujące do 4 tygodni po szczepieniu.

    Niepożądany odczyn poszczepienny (NOP) stanowi każde zaburzenie stanu zdrowia, jakie występuje po szczepieniu. Jeśli nie podano inaczej i z wyjątkiem odczynów po szczepieniu BCG, za związane czasowo ze szczepieniem uznaje się zaburzenia stanu zdrowia, które wystąpiły w okresie 4 tygodni po podaniu szczepionki. Mogą one być wynikiem:

    indywidualnej reakcji organizmu człowieka szczepionego na podanie szczepionki;

    błędu wykonania szczepionki lub błędu podania szczepionki;

    zjawisk od szczepienia niezależnych, a tylko przypadkowo pojawiających się po szczepieniu.

    Załącznik nr 2
    Kryteria rozpoznawania niepożądanych odczynów poszczepiennych:

    odczyny miejscowe:
    a) nadmierny odczyn miejscowy:

    obrzęk wykraczający poza najbliższy staw,

    obrzęk, zaczerwienienie i bolesność utrzymujące się dłużej niż 3 dni,

    odczyn miejscowy wymagający hospitalizacji dziecka,

    b) odczyny miejscowe po szczepieniu BCG:

    poronny fenomen Kocha (wczesny odczyn poszczepienny pod postacią nacieczenia pojawiającego się już pomiędzy drugim a siódmym dniem po szczepieniu, a następnie owrzodzenia gojącego się od 2 do 4 miesięcy),

    pęcherzyk ropny o średnicy większej niż 10 mm u noworodków lub większej niż 20 mm u dzieci starszych,

    owrzodzenie o średnicy większej niż 10 mm u noworodków lub większej niż 20 mm u dzieci starszych,

    keloid,

    c) powiększenie okolicznych węzłów chłonnych:

    powiększenie co najmniej jednego węzła (1,5 cm lub więcej),

    sącząca się przetoka nad węzłem (dotyczy głównie powikłań po BCG, w okresie 2-6 miesięcy po podaniu szczepionki),

    d) ropień w miejscu wstrzyknięcia:

    bakteryjny (obecność ropy, objawy zapalenia, gorączka, dodatnie wyniki posiewu),

    jałowy (brak dowodów zakażenia bakteryjnego);

    niepożądane odczyny ze strony ośrodkowego układu nerwowego (OUN):
    a) encefalopatia: wystąpienie co najmniej dwóch z podanych niżej trzech objawów w przeciągu 72 godzin po szczepieniu:

    drgawki,

    wyraźne zaburzenia stanu świadomości trwające dzień lub dłużej,

    wyraźna zmiana zachowania dziecka utrzymująca się dzień lub dłużej,

    b) drgawki z wyraźnym rozgraniczeniem na gorączkowe i niegorączkowe,
    c) poliomyelitis poszczepienne wywołane wirusem szczepionkowym (porażenie lub niedowład wiotki z objawami utrzymującymi się 60 lub więcej dni, który wystąpił u dziecka w okresie 4-30 dni po podaniu OPV lub 2-75 dni po kontakcie z osobą, która otrzymała tę szczepionkę. Do rozpoznania wymagane jest badanie wirusologiczne płynu mózgowo-rdzeniowego oraz stolca z wyizolowaniem szczepu szczepionkowego wirusa polio),
    d) zapalenie mózgu (rozpoznane w oparciu o typowe objawy neurologiczne, pleocytozę w płynie mózgowo-rdzeniowym i/lub izolację wirusa z PMR),
    e) zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych (rozpoznane w oparciu o typowe objawy oraz badanie PMR, z wyraźnym rozgraniczeniem na bakteryjne i niebakteryjne. Przy podejrzeniu poszczepiennego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych po podaniu szczepionki żywej, wskazana jest próba izolacji wirusa szczepionkowego z PMR),
    f) zespół Guillain-Barre (symetryczny niedowład o ostrym początku, gwałtownie postępujący, bez gorączki w momencie wystąpienia pierwszych objawów, z równoczesnymi zaburzeniami czucia, rozpoznawany na podstawie objawów klinicznych i badania płynu mózgowo-rdzeniowego. Zgłaszaniu podlegają wszystkie przypadki zespołu Guillain-Barre, które wystąpiły w przeciągu 4 tygodni po szczepieniu);

    inne niepożądane odczyny poszczepienne:
    a) reakcje alergiczne pod jedną z niżej wymienionych postaci, ujawniające się w okresie 24 godzin po podaniu szczepionki:

    zmiany skórne,

    obrzęk twarzy lub uogólniony,

    zmiany osłuchowe (świsty),

    b) reakcja anafilaktyczna (ostra reakcja nadwrażliwości) – silnie zaznaczona reakcja w przeciągu pierwszych dwóch godzin po podaniu szczepionki, charakteryzująca się dusznością z powodu skurczu oskrzeli, obrzękiem krtani, obrzękiem Quinckego,
    c) wstrząs anafilaktyczny – natychmiast po podaniu szczepionki,
    d) gorączka 39°C lub wyższa (gorączka występuje zazwyczaj w przeciągu 48 godzin po podaniu szczepionek DTP lub DT, natomiast po szczepieniu przeciw odrze lub (śwince, odrze i różyczce) odczyn w postaci wzrostu temperatury występuje w drugim tygodniu po podaniu szczepionki (szczyt około 10 dnia),
    e) epizod hipotensyjno-hiporeaktywny (jest to charakterystyczny stan po szczepieniu DTP, w którym niemowlę przez pewien okres czasu (10 minut do 36 godzin) ma obniżone ciśnienie tętnicze (stany hipotonii do zapaści naczyniowej włącznie), obniżone napięcie mięśniowe, nie przyjmuje posiłków i nie nawiązuje kontaktów z otoczeniem),
    f) nieutulony ciągły płacz (utrzymujący się powyżej 3 godzin płacz lub krzyk o znacznym nasileniu i wysokim tonie, pojawiający się przeważnie 6-18 godzin po szczepieniu),
    g) uogólnione zakażenie prątkiem BCG (m. in. zmiany w węzłach chłonnych innych regionów, zmiany kostne, meningitis BCG, zmiany w nerkach i innych narządach lub tkankach, występujące 1-24 miesięcy po szczepieniu, potwierdzone bakteriologicznie).

   • Majestic pisze:

    OBSERWATOR oczywiscie , Wielkie Powstanie Narodowe i Sojusz z Rosją moze dać szanse na ocalenie Polaków -Słowian , obecna degradacja to oczywista zagłada to jak walec drogowy powoli ale skutecznie .

 2. vv pisze:

  „vv Przejdź na fora dewocyjne , tam znajdziesz swoich fanów .”

  ..bezprzytomna, pod każdym względem, nie tylko z fizyki, … chciałbym zauważyć, że jestem na forum dewocyjnym, .. na forum wszelkiej maści moherów,……. forum bezmózgich odleceńców od realności,.. od płaskomózgich płaskoziemców po nieprzytomnie dążących do własnego unicestwienia i stania się tłumokami do bicia,..również orgazmami,..lub punktami zero, gdy unicvestwienie jest tak głębokie, że nie ma co już orgazmować…

  • vv pisze:

   „Naucz się chociaż , pisać poprawnie nazwisko naukowca o którym chcesz dyskutować . Ja zakończyłam już swoją wypowiedź na ten temat .”

   ..nie dziwię się,..bo żeby z kimś dyskutować trzeba co nieco rozumieć,.. lub przynajmniej chcieć rozumieć,..chcieć zrozumieć co się mówi,.. w twoim przypadku to nie występuje,.. osiągnęłaś już punkt zero,.. w tym punkt zero świadomości,..masz co chciałaś,.. masz za czym goniłaś.. z własnej nieprzymuszonej woli goniłaś i osiągnęłaś..

   .. co do bhoma,.. bohm, nie jest bogiem, choć pozostało mu jeszcze wiele z boskości,..ale je bhomem,.. je zegarmistrzem,..je nawet dobrym zegarmistrzem,..nie uznawał eteru, ale też nie karmił się absurdami,.. nie przyjął jakieści absurdalnej próżni, ..matematycznie bezenergetycznej, a niby to fizycznej,…uznawał za de broglie,..za debroglem,..czasoprzestrzeń za nieskwantowane pole falowe siłowe, ..za niekwantową fizyczną i energetyczną falę,.. ciut nie eter, który w grawitacyjnej czasoprzestrzeni można również uznać za falę siłową, lecz falę śiciśle skwantowaną…. chcę dodać że teoria debrogla-bhoma, teoria fali pilotującej … to teoria zmiennych ukrytych…,.. czyli teoria wykluczająca impotenta obserwatora, … boga impotenta, pod każdym względem,… który racjonalizując własną impotencje,. niby samym swym impotenckim obserwem ma kolapsować funkcje falową i tym samym stwarzać świat, światy..jak to głosił bohr ,..boh współczesnych absurdów oraz feynman,.. flejtuch furman,..mistrz guru zbierający już wszelkich impotentów i wiodący ich do absurdalnej omnipotencji bohów obserwatorów,..którzy zamiast mózgu noszą na swych szyjach punkt zero..

   • vv pisze:

    … pozostał jeszcze ciaowski agent nassim haramein,.. nahara,.. boh wszekiej maści umysłowych już impotentów,.. który swientom geometriom miesza w absurdalnym i burzy, buży,.. czy właściwiej uboży,.. co w już impotentach jeszcze realnego boskiego umysłu pozostało,.. ..ja, je święta geometria,.. eter,..kwant eteru je nie tylko wg niej zbudowany,..ale ten boski kwant, również dba by cokolwiek zaistniało, …by cokolwiek co powstaje, z woli człeka….nawet co powstaje z moc absurdalnych umysłów lub tylko się jarzy w umysłach moc już absurdalnych było wg. tej świętej zbudowane,… by było boskie i było wg boskiego porządku zbudowane, … nieważne czy będą to fraktale boskie czy tylko fraktale umyślne z absurdalnych umysłów absurdalnych,.. zawsze je boski porządek,.. nawet fraktal punktu zero świadomości czy rozumu je boski je utworzony wg boskiego porządku,.. i dba o to boski eter,.. i po to on je..

   • vv pisze:

    … eter boskie tworzywo,.. do tworzenia i doświadczenia, wg boskiego świętego porządku, tego co se człek wduma z własnej nieprzymuszonej woli,.. wolnej już od zarania boskiego człeka,.. czyli płaskomózgie płaskoziemcy znajdą i znajdą się prędzej czy później pod kopułą na płaskiej jako płascy,..a goniący za się unicestwieniem znajdą punkt zero,..znajdą się w punkcie zero jako zero, pod każdym względem,.. eter ma taką moc boskiego się uginania, marszczenia, zawijania i zwijania pod ludzkie siem i z siem … ale nawet absurdalni którzy zaginęli i zwinęli się w zero po każdym względem, som,..i som nadal boscy i som wg zaginięci i zwinięci wg. boskiego porządku.. som se boscy..taki je bóg i taki boski je jego boski eter…

   • vv pisze:

    .. lucio i jego armie nie mają do tego przystępu,.. ale majom przystemp do wolnej woli ludzia..i z teguści sre, se moć kożystajom..

   • vv pisze:

    ..z woli ludzia,.. mniej lub bardziej owładniętego już wszelakimi absurdami,.. świenta nieprzytomna bezprzytomna..

   • vv pisze:

    ..nie tylko gieometryćnie naharo śfienta..

   • vv pisze:

    .. jakby kto nie umniał cit’ać,.. to ź naharo ś’fi’ śinieta

   • vv pisze:

    … kończę, reasumę pozostawiam samej sfinietej w wieptz, przepraszam w punkt zero,.. wg, świętych praw boga .. co prawda nie do mnie,. ale wielce wymowne

    „Ja bym bardzo proosila , zebys nie okreslala kogos takimi slowami , kto widzi rzeczywistosc bardziej clear i prawdopodobnie zna wiecej jezykow i jest bardziej zorientowany w temacie swiatowym zalatwiona ziemia .
    Respect Gaja .
    Owsianko i dyskusja o nim i o innych ezzzooottteerrykach to male smieci w porownaniu z innymi sprawami , ktore sie obecnie tocza dookola nas .
    Dyskusje o prozni i innych pierdolach tez smieci .
    Nazbieralo sie tego smiecia tyle , ze az strach pomyslec co to jest w obecnych czasach alternatywa .”

    .. wg słyszeń i działań pani Pod,..

   • vv pisze:

    ..choć wsio co se i swym bliskim uczyniła je z nadania pani NAD..

   • vv pisze:

    ..wybacz gaju,.. ta kto je zawś i wieś w tym świecie ,.. z kto siem glupio wystawia na tym przygotowane siem rozladowuje,.. miałem to powiedzieć se,.. oczywiście innymi słowami,..pod se..ale to i dobra nauka dla se,..że odpowiedzi na zadane cichcem pytania nie zawsze przychodzą , stąd do kogo som kierowane,.. bóg ma wielu prostych posłańców,..że nie wspomnę kamieni, ptaków, drzew, wiatru , wody czy ognia,.. niekiedy mówi przez najgorszych ze stada,.. również przez pogardzanych w stadzie meneli,..którzy biorą na siem, całe gówno stada.. nie mówię, że mądrze biorą..

   • vv pisze:

    ..słysz wszystkich se , ale słuchaj tylko siebie..

   • vv pisze:

    ..uogólniając czy uszczegóławiając, nieważne bo na jedno wychodzi ,..słysz se wszystkich,.. se,..a słuchaj se tylko siebie.. se..

   • vv pisze:

    .. nie bądźse jak boski eter,.. co wszystkich po bosku słucha i wszystkie boskie słuchania uzgadnia i bosko realizuje,..przekrocz eter,.. już możesz być ponad eter, choć zawsze i wieś, od swego zarania, już tylko w eterze .. eter je tak boski,. że lubi bosko przekraczac siebie wczoraj , siebie przed sekundą,..lubi też wykraczać poza siebie wczoraj,siebie przed sekundą.. jeżeli boski tak zekce.. lubi też się zwijać,.jeżeli boski tak se zekce, ..nawet z boskiego szkodą, czy na boskiego szkodę…. choć eterowi zawś i wieś nic nie szkodzi ani zwijanie ani rozwijanie,.. je wciąż boski i wciąż zyskuje..

   • vv pisze:

    ..badź se se,.. panią pana czasu i przestrzeni..

   • se pisze:

    jasne 🙂

   • bUmbUm* pisze:

    🙂
    https://www.youtube.com/watch?v=DdrsX9Bdos4 (*)

    (*) https://www.youtube.com/watch?v=c1c23bVbh2o

    wotkópiw by łod mńe bumeranga nobo nabyfszy nufke nie mogem pozbyc siem popszedńika 🙂

   • se pisze:

    jednak odkopałeś komputra ze strycha 😉

  • OBSERWATOR pisze:

   cyt: „chciałbym zauważyć, że jestem na forum dewocyjnym, .. na forum wszelkiej maści moherów,……. forum bezmózgich odleceńców od realności,..”

   „… żeby z kimś dyskutować trzeba co nieco rozumieć,.. lub przynajmniej chcieć rozumieć,..”

   Twoja wiara w to, że cokolwiek rozumiesz niczym nie różni się od wiary w boga pod postacią straca z brodą siedzącego na chmurce 🙂
   A tak w ogóle, to muszą całkiem nieźle PŁACIĆ tym, którzy tak „na siłę” muszą męczyć się na „moherowych forach”, na których nie ma z kim dyskutować bo i tak niczego nie rozumieją 🙂 Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie, że istnieją tacy „zawzięci idioci”, którzy DOBROWOLNIE i ZA DARMO chcieliby się tak MĘCZYĆ w „towarzystwie”, z którym nijak nie utożsamiają się i w ogóle nie pasują do niego! 🙂

   • vv pisze:

    ..obse,

    .nie łam se głowy,.. bo by łamać głowę to wpierw trza ją mieć,.. odbieram ciebie jako kolona gai,.. z tym że ty oprócz wyjątkowej bezpotomności jesteś w dodatku mocno pyszny,.. jesteś wyjątkowo mocnym pyszałkiem,.. intelektualnym pyszałkiem,…czego nie zauważam u gai.. a co jest w twoim przypadku, skazą prawie że nie do usunięcia, bez całkowitego siebie przewartościowania,.. tym bardziej, że czynisz świadomie lub nieświadomie działania mające na celu podbicie własnej pyszałkowatości, a nie jej stonowanie…tyle wstępu..

    „A tak w ogóle, to muszą całkiem nieźle PŁACIĆ tym, którzy tak „na siłę” muszą męczyć się na „moherowych forach”, na których nie ma z kim dyskutować bo i tak niczego nie rozumieją”

    ..tak dobrze nie tylko nieźle mi płaci bóg,.. ponadto się moherowych forach nie męczę, a się uczę ludzi ,… pędu stadnych ludzi, ..którzy już przestali samodzielnie myśleć i z jakiś własnych często mocno sobie nieprzytomnych powodów pędzą hurtem do szkodzenia sobie, swym bliskim i innym, jeżeli nie już do unicestwienia siebie, swych bliskich i innych ludziów.. ten pęd do głupienia i szkodzenia oglądałem przed potopem i na atlantydzie,.. wówczas co prawda z innych powodów, ale pęd ten sam.. a by dyskutować, to można z kimś, bo z nikimś..czy z mocno zahipnotyzowanym i pędzącym do nikimcości nie ma o czym..

    „Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie, że istnieją tacy „zawzięci idioci”, którzy DOBROWOLNIE i ZA DARMO chcieliby się tak MĘCZYĆ w „towarzystwie”, z którym nijak nie utożsamiają się i w ogóle nie pasują do niego!”

    … nie dziwota , że pustakom brakuje również wyobraźni.. to tak jak żądać od pustego garnka czy pustego wiadra by był pełny,..

   • vv pisze:

    ..było pełne..

 3. Qcyp pisze:

  W takim razie pytam, jak to się ma do rozrywki, którą proponujesz..?
  Jedno nie przeczy drugiemu.SEX JEST JAK NAJBARDZIEJ MORALNY,NIEZBĘDNY .Tak jak Pies kolo człowieka jest jego częścią życiem nierozerwalnym aspektek o którym wielcy myśliciele wyalienowani po prostu odrzucali/tuszowali’ przykrywali itd.To powoduje RAKA.Energia miłości płynie a sex i wszelakie doznania protegując jej walory.Gdzie jest mistrz Owsianko?

  • Kasandra pisze:

   Kiedyś pies, potem kot były nierozerwalną częścią mnie-człowieka, ale zerwałam z tym. Ok. skoro sex jest moralny i niezbędny, to masz na myśli każdy??? a co jeśli na jakiś czas rezygnuję z niego (mimo, że jest mi potrzebny) by nie tworzyć kolejnej traumy, to czy staję się jednostką amoralną?

  • Iza pisze:

   „Gdzie jest mistrz Owsianko?”
   Czyżby Qtós miał ochotę na trójkącik w pozycji yin yang?

 4. Qcyp pisze:

  Medytacja i koncentracja nie jest tym samym .Podczas medytacji ROZPŁYWASZ SIĘ JESTEŚ Wszystkim .Koncentracja to przekaz informacji wyższej jaźni.W wysokiej koncentracji kreujesz rzeczywistość.A wiec całą energie jaką masz w sobie kumulujesz a następnie rozpraszasz się ,nie ma cie.Bycie nikim to wszystko czego potrzebujecie! Mr. Nobody.
  https://www.cda.pl/video/54004268/vfilm

  • Kasandra pisze:

   Mr. Nobody…parę dni temu oglądałam. Trochę męczący, ale zawiera dość ważny przekaz, dlatego podobał mi się. Kiedy jesteś „nikim” stajesz się wszystkim czym chcesz się stać…Bardziej dobitny przekaz w tym kontekście jest w Grze o tron…;)

   • Kiara pisze:

    „Kiedy jesteś „nikim” stajesz się wszystkim czym chcesz się stać…”

    Co za beznadziejne bzdury…. kiedy jesteś nikim.. utożsamiasz się z nie istnieniem…. jesteś bez mozliwości działania, bo w twojej świadomości nie ma ciebie, zatem nie jest możliwe być wszystkim.

    Myśl CZŁOWIEKA tworzy to, co jego mózg zaakceptuje jako jeden ze znanych elementów.. podstawy psychologii, gdy uważasz się ze jesteś nikim, nie masz możliwości tworzenia.

    Świadomość Energii poza ciałem nie jest ograniczona niczym, jednak zawsze jest ona sobą.

    To jest podstęp wpuszczający w maliny nieświadomych ludzi, zwyczajne obrzydlistwo.

    Jesteśmy WSZYSTKIM , BO WSZYSTKIE ZŁOŚLIWOŚCI SĄ W NASZYM DEPOZYCIE TWÓRCZYM.

    Nie wiara w nic .. jest mocą, a wiara w dostęp do wszystkiego.. wystarczy wybrać i zacząć realizować.

    Jesteśmy mikrokosmosem.. zatem naprawdę WSZYSTKIM, bo wszystko jest w NAS.

    Nie dajmy sobie wmówić ,że bycie nikim… jest drogą do bycia WSZYSTKIM!

    NIC.. nie ma moc twórczej… nic TO NIC…. nic nie zrealizuje czegoś.. powiększy przestrzeń nicości.

    KIEDY ODKRYWASZ ,ŻE JESTEŚ WSZYSTKIM…. STAJESZ SIĘ NIEBEZPIECZEŃSTWEM DLA SYSTEMU!

    JAK JUŻ WIESZ KIM JESTEŚ wystarczy moc myśli by dokonywać zmian… które w materialnym wydaniu nadają inny wymiar rzeczywistości.

    Nie dajmy robić z siebie idiotów…. ISTOTA ŚWIETLISTA … którą JESTEŚMY nigdy nie będzie nikim.

    SAMOŚWIADOMOŚĆ .. ENERGIA SAMOŚWIADOMA, KTÓRĄ JESTEŚMY ZAWSZE NIE TRACI SWOJEJ OSOBOWOŚCI NIGDY… NAWET GDY MA ZAMKNIĘTĄ PAMIĘĆ… ZAWSZE JEST SOBĄ NIGDY NIE JEST NIKIM!

    Można odczuwać istotę kosmosu ale zawsze jest to odczuwaniem prze własną osobowość, którą każdy z nas JEST.

    Kiara.

 5. Qcyp pisze:

  Dlatego miedzy innymi Sex jest taki ważny.Dzięki tej rozrywce/ćwiczeniom zapominamy o sobie,chociaż na chwile.To też wielki ,,most” aby po przez extasę dojść do oświecenia być w niej na co-dzień..Być w stanie Miłości .Prawdy,

  • Gaja pisze:

   Qcyp Pragniesz sacrum , goniąc bez przerwy za zmysłami ciała – które nie posiada swojego umysłu , tylko tkwi w umyśle zbiorowym ? To rób tak dalej i obserwuj jak ci się ” pięknie „od tego przysadka ” rozwija” 🙂 good luck 🙂

  • Kiara pisze:

   Energia seksualna i energia miłości … to dwie zupełnie inne energie… istnieje seks bez miłości i miłość bez seksu.

   Miłość z seksem to już coś zupełnie innego wykracza poza ten wymiar, opiera się na miłowaniu ukochanych … taka energia czyni cuda gdy partnerzy mają podobną wibrację.

   Dodam , to rzadkość teraz, ale wszystko przed nami.

   Kiara.

   • Iza pisze:

    „Energia seksualna i energia miłości … t o dwie zupełnie inne energie… istnieje seks bez miłości i miłość bez seksu.

    Miłość z seksem t o już coś zupełnie innego wykracza poza ten wymiar, opiera się na miłowaniu ukochanych … taka energia czyni cuda gdy partnerzy mają podobną wibrację.

    Dodam , to rzadkość teraz, ale wszystko przed nami.”

    Bingo i zaiste dawno to trąbię ( a min. Qcyp uparcie seks nazywał miłością :))

   • vv pisze:

    …”Energia seksualna i energia miłości … to dwie zupełnie inne energie…”

    ..bzdety,

    „istnieje seks bez miłości i miłość bez seksu.”

    ..wyniki, efekty,..przyjęcia bzdetów,i życia z bzdetami i w bzdetach..

   • Iza pisze:

    Oj Qcyp Qcyp Qtós .. ?!

  • Kiara pisze:

   *ZŁOŚLIWOŚCI.. to oczywiście błąd miało być MOŻLIWOŚCI .

   A, ZATEM WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI SĄ W NAS.. MY JESTEŚMY WSZYSTKIMI MOŻLIWOŚCIAMI…… trzeba odważyć się je uruchomić.

   Kiara.

 6. vv pisze:

  .. lub ś’fi’nięta w piunkt zielo…

 7. Gaja pisze:

  Kalina Tak jest , twój big bang miał miejsce 12 tysięcy lat temu , nie wspomnę juz o innych szczegółach twoich wypowiedzi , tak więc trudno nie zgiąć kolan przed taką „wiedzą” , której niezmierzony ocean , pewnie się przelewa bokami z płaskiej Ziemi .

  • Kalina pisze:

   Tak jest wiecznie nakrecona , podkrecona , ktora ciagle szuka gdzie sie wyrzyc i na kim sie wyrzyc i na czym sie wyrzyc . Szukajaca wszy na glowie i zaczepnosc pelna .

   • AnonYm pisze:

    Kalina , a czego wiecej mozna oczekiwać od miekkoglowej propagatorki transhumanizmu i NWO ???
    Koń jaki jest , kazdy widzi 🙂 .

   • Gaja pisze:

    NIE MA LEPSZYCH I BARDZIEJ SKUTECZNYCH DZIAŁACZY ,NA RZECZ NWO – JAK JEGO ZAGORZALI PRZECIWNICY !!!

   • Gaja pisze:

    TYLKO ZROZUMIENIE PRAW UNIWERSALNYCH i INDYWIDUALNE ZASTOSOWANIE ICH W SWOIM ŻYCIU , MOŻE Z CZASEM ODMIENIĆ , NASZĄ LUDZKA EGZYSTENCJĘ Reszta to jest jedynie bezsensowne walenie głową w mur . Jednak Cywilizacja za cywilizacją i pokolenie za pokoleniem – ludzkość grzebie samą siebie .

  • Gaja pisze:

   Kalina AnonYm — każda z was sadzi po sobie , po sobie , po sobie , po sobie itd w nieskończoność !!! 🙂 🙂 🙂

 8. Pac . pisze:

  seja wstyd, że z zagranicy narzeka się na Polskę, że nie widzi się przyszłości i siebie w niej ! Wstyd ! tak to jest gdy dobrze w dupie, to Polskę ma się gdzieś, śnią jej się podróże, widać, że za kasą tam pojechała… zamiast śnić o lepsze polsce, dobrze jej się śni o miejscach których nie widziała, zwiedzać można, zasiedlić się można, ale w sercu powinno mieć się swój kraj,a ta odwrotnie… poprzewracało się w dupie… widać.

  • Pac . pisze:

   Seja bez urazy, ale powinnaś przepłakać całą noc, za naszą ojczyzną, krwią zdobytą, to że jest zle, nie znaczy, że masz się od niej nas odcinać..

   Idz do kościoła, zaśpiewaj barkę, lub jak nie lubisz kościołów, (chociaz wiem, ze chodziłas do Jehowych) to jak nie lubisz kościołów, to patriotyczną pieść wysłuchaj, popłacz, lub niech wyzwoli się w Tobie duch walki, nie agresji, czy zasłony dymnej po tym co przeczytałaś ode mnie i chyba Izki…

   Seja tożsamosość narodowa, nie patrzy na biedę, czy na morderstwa, przekupstwa, możan sie z tym nie zgadzać, ale Polskę Tworzą ludzie, serca, i nie miej mi nic personalnie do zarzucenia, bo to Ty zbłądziłaś, nie słuchaj vv i mnie, słuchaj swojego serca, o ile jeszcze bije, chcesz podróżować, ja też i będę, ale mój dom jest tutaj, i jak byłem za granicą w Irlandii to z tęsknoty po roku wróciłem, wystarczyło jedno słowo mamy, wróć ! I rzuciłem pracę…. pogadaj z mamą, ściągnij ją do anglii nie po to by było żyło się Wam lepiej , ale po to byś miała kogoś bliskiego kto wie, co to znaczy patriotyzm, co znaczy być Polakiem, bo Ty najwyrazniej zapomniałaś, nie ładuj w Polskę więcej niż może udzwignąć, i tak jest ciężko, po co nam jeszcze słowa Wielkiej bo tak jest Seji, że do dupy z tą Polską i ludzmi, Polskę Tworzą ludzie ! Dzieci Rodziny, Samotnicy, Starcy… miej litość, chyba, że Ci jej brak….. 🙂

   Dobranoc, czekam co napiszesz…. bo tylko po Twoich słowach moge znać Twoje emocje, skoro już tak mnie odrzuciłaś od siebie…….

   Swoją drogą słuchaj dalej vv, to daleko zajdziesz, wiem, że w duszy jesteś samotniczką, i taki vv, jest dla Ciebie darem, cenisz go, i dajesz mu dużo Wszystko również…… i tak ma być, tylko………….. po patrz na smutek do ookoła….. jak ranisz serce, któe wyprowadziło Cie z domu niewoli……

   moje i Twojej Rodziny, i samej swoje……….. jak vv chce podróżować niech podózuje, prędzej czy pózniej opuści Cię i nas, chociaz nie jestem prorokiem, to widać, że na siłe wszystko robicie….. czy to jest przyjazn?? Gdy w każdym słowie wywższasz vv, myślisz, że tak, ale nie widzisz że idziesz na manowce, bo vv nie ma takiej siły jak cała grupa, vv, dopieka, vv wierzy w diabły, i duzo by pisać, ale nie o to chodzi, bo będziesz go bronić kosztem mnie na pewno i nie chcę być w tej roli już więcej, dlatego piszę wprost…….

   Obudz się !!!!!!!! Obudz się……….. Obudz się………… Obudz się…………. Obudz się……….. Obudz się……… Obudz się………… 😉 …

  • se pisze:

   potrafisz więc zrozumieć że uw patriotyzm to nic innego jak efekt prania mózgu ofiary zbrodniczej sekty z syndromem sztokcholmskim … w skrócie getto

  • se pisze:

   oraz że żaden z polaków gdziekolwiek za granicą tego getta nie jest imigrantem zarobkowym gdziekolwiek na świecie. ale jest uchodźca politycznym, bo sytuacja Państwa od jaśnie Panów nad niewolnikami to polityka tego Państwa jaka się przekłada na ekonomię czy też trafniej ekomonię

   • vv pisze:

    ..widzę, że poradziłaś sobie ze stadnikami,.. z kundelkami, zaganiającymi w stado, w stada,..

    … a tak na zaś,.. szczekające kundelki, gryzący za łydki i ciągający nogawki to dobra weryfikacja tego czy naprawdę czynimy w sobie porządki, czy tylko łudzimy siebie czynieniem porządków w sobie,.. brak kundelków, oznacza łudzenie się i siebie,… kundelki som dobre również w wyborze naszej nowej drogi w naszym nowym,.. czy przejdziemy cały kołowrót poczynając od maga, czy od razu pójdziemy do świata bez umierania i zmartwychwstawania… zachęcam do drugiego,..a obce kundle należy kopać i gnać, a swoim kopami wybijać zęby..

   • Pac . pisze:

    Tak vv, a Ty masz seje dla siebie 😀 😀 😀 😀 😀

   • vv pisze:

    …nie myślę w tych kategoriach niewolniku,.. niedowartościowany niewolniku,.. i myślę że se ma już tylko se dla siebie samej,..a jeżeli nie to tego jej szczerze życzę,.. idź do piekła demonie ze swym mam nie mam,..,..

   • se pisze:

    se siema

    a kto se sie nie ma ten kce mieć nie se a temu komu się sam oddał każdego kto se sie ma…

    sątacy jacy se siemają i są tacy jakim do se sie bardzo daleko tym nie radzę się ze mną choćby chcieć za przy jaźniać bo lepiej, mniej znaczy boleśnie by im było się z rozpędzonym pociągiem za przy jażniać se mieć i się przytulać…

    a już tym jak pac jacy chcą bym płakała, oddawała się w niewolę, bym stadnie śpiewała stadne dyrdymały, tym jacy wreszcie twierdzą o śmiechu na sali że mnie stworzyli i dali mi być ich własnością, wypada jedynie podziękować stanowczym wont … bo nie ma usprawiedliwienia dla zła, nic zła nie usprawiedliwia, …

 9. Kasandra pisze:

  AnonYm , z całym szacunkiem, ale wklejka kawałka rozporządzenia to nie jest stosowanie prawa, a już na pewno nie dowód w jednostkowej sprawie. Pamiętaj o tym, że do każdego indywidualnego przypadku dokonujesz subsumpcji przepisu prawa, a nie globalnie. Zauważ, że rozporządzenie reguluje niepożądane działania „poszczepienne” i tu jest magiczne słowo: „poszczepienne”, tak jak w przypadku wielu leków, które z jednej strony leczą, ale z drugiej mają skutki uboczne. Nie mówię tutaj o leczeniu, przez wielkie „L”, ale konsekwencjach prawnych takich uregulowań. Jeżeli przepisy przewidują obowiązek konkretnych szczepień i nie zostały zmienione w tym zakresie, to jedynie pozostaje konsekwentna walka o zmianę przepisów. Nawet Salomon z próżnego nie naleje, mówiąc kolokwialnie. Dowodem dla sądu w takiej dajmy na to jednostkowej sprawie mogłaby być chociażby opinia biegłego, który jednoznacznie wskazałby, że w tym jednostkowym przypadku szczepienie stanowiłoby zagrożenie życia i zdrowia. Więc zamiast uciekać, rodzice powinni podjąć walkę o wykazanie konkretnych faktów. Zresztą i tak widzę, że zostałam źle zrozumiana, a moja wypowiedź wzbudziła niepotrzebne emocje. Z systemem trzeba walczyć mądrze, nawet jeśli powoli, ale aż do skutku. Nie jest moim celem pouczanie kogokolwiek, chciałam tylko przedstawić Wam spojrzenie z innej strony na problem. Ludzie wielokrotnie przegrywają sprawy, bo zwyczajnie źle się do tego zabierają od samego początku. Tylko spokój Was uratuje i rozsądne, logiczne prezentowanie swoich racji.

  • se pisze:

   więc taki sąd jest absolutnie pewny że w tym konkretnym przypadku nie wystąpią żadne skutki uboczne i nie uwzględni faktów ich występowania ujętych nawet rozporządzeniem w ich sprawie?

   to też jest całkowicie gotów wziąć na siebie wszystkie tego konsekwencje w wypadku jakichkolwiek trwałych czy mniej dramatycznych cokolwiek szkód na zdrowiu tego konkretnego dziecka, i ręczy ich usunięcie wraz z potężnym zadośćuczynieniem z mocy urzędu

   pod karą śmierci

   tak? zaryzykują?… własną dupą

   a prawda, karę śmierci może mieć każdy kto zechce to wyegzekwować w obronie siebie lub bliskich w tym od siebie zależnych

   FARSA i kpina … bandyci jacy szukają wymówek

 10. AnonYm pisze:

  Kasandra , moim zamiarem nie było przedstawienie dowodów w jakies konkretnej sprawie tylko pokazanie ze zagrożenia sa i to wcale niemałe i ze Pan Minister Zdrowia o nich wie . Zwykli ludzie tez zaczynaja sie o nich dowiadywać no i powstał problem bo nie chca narażać swoich dzieci na chorobę czy kalectwo .
  Tym bardziej ze jak pisałam , w innych krajach nie ma przymusu szczepien i nic nie wskazuje na to ze powstają tam jakies zagrożenia epidemiami .
  Taka ciekawostka odnośnie szczepionek : w Szwecji rzad przeznaczył do 10 milionów kr/renty / osobę dla osob , głównie dzieci i młodzieży ktorzy zachorowali na narkolepsje po otrzymaniu szczepionki na świńska grypę .

  Pac , podpisuje sie pod Twoja wypowiedzią z 18.09 godz 18.59

  • Kasandra pisze:

   Moim natomiast było pokazanie jak jednostka może walczyć z systemem jego własną bronią- przepisami, bez narażania się na ściganie przez prokuraturę (trochę późno wtedy na pełnomocnika). Natomiast nigdy nie twierdziłam, że zagrożenia nie ma, a jeśli jest to tęgie naukowe głowy powinny firmować to swoimi nazwiskami. Problem leży w ustawach, które wprowadzają oblig szczepień i tego nie zmienią ani sądy, ani zwykli urzędnicy, tylko ustawodawca. Więc jeśli macie jakiekolwiek pretensje, to do ustawodawcy. Sąd to władza wykonawcza i niestety pracuje na tym, co mu ustawodawca „uklei”….a koń jaki jest każdy widzi 😉

   • vv pisze:

    ..oh kasa , kasa,… oh ta mamona , mamona, co ona potrafi uczynić z ludzi… w co ich przeobrazić…

  • Majestic pisze:

   „tylko pokazanie ze zagrożenia sa i to wcale niemałe” właśnie, w dzisiejszym świecie to priorytet jedyna siła sprawcza w poszerzaniu swiadomosci , bo tylko swiadomosc i jej ekwiwalent wyda owoce , reszta to, napisze, gnój .ZBRODNIA DOSKONAŁA http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych , w życiu ponuć są piękne tylko chwile” a tutaj 3 sekundy https://www.youtube.com/watch?v=3sJDq0ULGtI

 11. AnonYm pisze:

  Małe zwycięstwo, walczymy dalej
  Prezydent Andrzej Duda 17 października podczas Dożynek w Spale zaapelował do ustawodawców o umożliwienie rolnikom sprzedaży produktów przetworzonych w gospodarstwie do hoteli, restauracji i do sklepów. Cytuję: „Ale proszę, aby pan minister i państwo posłowie przeanalizowali, czy nie można poszerzyć zakresu tej ustawy po to, aby polski rolnik mógł sprzedawać to, co wytworzy w swoim gospodarstwie, na swoich polach do hoteli, do restauracji, do sklepów tak, żeby również w te miejsca mogły trafiać towary bezpośrednio z ręki rolnika przynosząc temu rolnikowi dochód.” (8 min. 57 sek. https://youtu.be/Pc_fjARC4Zw?t=8m57s )
  UWAGA! Nasze wysiłki przynoszą dobre rezultaty i mamy kolejny argument na komisję! TYLKO MUSIMY BYĆ TŁUMNIE W SEJMIE NA KOLEJNYM POSIEDZENIU W TEJ SPRAWIE.
  UWAGA! Przypominamy Wam, że w czerwcu współorganizowaliśmy konferencję „PRAWDZIWE ROLNICTWO. PRAWDZIWA ŻYWNOŚĆ OD PRAWDZIWYCH ROLNIKÓW” w Belwederze pod patronatem Prezydenta Andrzeja Dudy. PROSIMY o dalsze podpisywanie i nagłaśnianie DEKLARACJI BELWEDERSKIEJ Karty Prawdziwego Rolnictwa i Prawdziwej Żywności.
  Deklaracja z listą dotychczasowych sygnatariuszy: http://bezposrednioodrolnika.pl/deklaracja-belwederska-bardzo-zachecamy-do-podpisywania/

  Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

  Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji filmowych z konferencji w Belwederze:
  http://bezposrednioodrolnika.pl/category/konferencja-w-belwederze/filmy-konferencja-w-belwederze/ i też na You Tube.

  Z pozdrowieniami Jadwiga Łopata i Julian Rose

  • Majestic pisze:

   „w Belwederze pod patronatem Prezydenta Andrzeja Dudy” to teatr” patronatem” Korporacje już dawno wydały wyrok niestety ,dlatego takiego patrona nie życzyłbym nikomu , tu nawet nie chodzi o patronat bo jak widać niema dobrej woli frakcje polityczne to jedność opozycje to „kiełbasa wyborcza ” pamietajmy że tu chodzi o dziesiątki miliardów zysków w „twardej” walucie , dlatego szczodrość korporacji nie zna opozycji i orientacji politycznych ,są to sumy w miliardach , bo chodzi o monopol a w nim zawiera się WSZYSTKO od agrotechniki maszyn kredytów przerobu i zbytu chemia nawozy nasiona i tak niemal bez końca oraz wyniszczanie i likwidacja konkurencji . Pamiętajmy że to wszystko otwierają ustawy , pozwolenia, koncesje , dlatego są nie jednoznaczne, zawile , gdy tu coś zawierają to następna godzi w sprawy uboczne skutecznie blokując wszelkie inicjatywy . Albo jest zakaz albo pozwolenie i w tym wszystko ma być zobligowane , tak albo nie , a co mamy stek matactwa aby ugrać , ugrać na tyle aby było ale bez przysłowiowej ikry , tak aby potencjonalny zainteresowany poddał się w ostateczności . Obecnie jest potrzebna prawdziwa w pełni Społeczna i Świadoma Samoobrona Narodowa pozbawiona opcji i zaopatrywań politycznych religijnych itp .bo obecnie raczej niema różnicy ? https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A . Oczywiscie każdy protest jest wskazany i pożądany , bo choć w procencie kształtuje Świadomość , ale to nie wystarczy bierność to samozagłada Narodu . i jako swiadomosc nie wszyscy jestesmy tacy sami niestety niestety , https://www.youtube.com/watch?v=Ql4X37ZQFQU właśnie bierność , no i jeszcze nie oceniaj no po co !!?, wszędzie będzie GMO , herbicydy hormony trucizny Po co oceniać ? szczepionki dla przykladu to wyroki smierci dla nienarodzonych . Opamiętaj się Narodzie nie morduj swoich dzieci , wnuków , prawnuków .

 12. AnonYm pisze:

  Gaja pisze:
  18 września 2017 o 10:18
  NIE MA LEPSZYCH I BARDZIEJ SKUTECZNYCH DZIAŁACZY ,NA RZECZ NWO – JAK JEGO ZAGORZALI PRZECIWNICY !!!

  Gaja , a jakies dowody na poparcie tej tezy ?
  Czy to moze znowu tylko pustosłowie i manipulacja ?

  • AnonYm pisze:

   Majestic 🙂 dzięki :-). Dobrze jest wiedziec kto tak naprawdę chce nam wcisnąć GMO .
   Naleze do tych ktorzy chca i zmienic matrix ( w miarę możliwości ) i wyjsc z niego . Zmienic po to zeby miec czas na znalezienie wyjścia . I zeby ci co w pieluszkach i ci co śpią tez dostali taka szanse .
   Jedzenie i oddychanie to główne funkcje ktore utrzymują nas przy zyciu , dlatego ważne jest co jemy .

  • AnonYm pisze:

   Gaja pisze:
   11 września 2017 o 17:20
   Świat się rozwija w zawrotnym tempie , więc żaden twardogłowy już tego nie zatrzyma. https://www.youtube.com/watch?v=extbgfGyIrQ
   Oblicza duchowości 7.09

   Gaja , specjalnie dla Ciebie . Nie sugeruj sie tytułem bo mowa jest głównie o technologii i jej zastosowaniu .
   https://m.youtube.com/watch?v=me-MF9uJCXY

 13. Kiara pisze:

  MIŁOŚĆ… To REMEDIUM NA WSZYSTKO! <3

  STAŃ SIĘ MIŁOŚCIĄ….. A SIAĆ BĘDZIESZ MIŁOŚĆ…..

  Gdy jesteś kłębkiem strachu…. siejesz strach!

  Tu jest logiczne wyjaśnienie … DLACZEGO system władzy tworzy sytuacje polityczne, socjalne, ekonomiczne i społeczne polegające na strachu!
  W ten sposób blokowane są funkcje naszego DNA ,które nie tylko blokują nam rozwój duchowo/ fizyczny, ale również stymulują wiele chorób!

  Choroby są skutkiem dysharmonii emocjonalnej, depresji i wszelakich leków ,ich energia tworzy pokraczne, zaburzone kształty, które mając niską energię mają nią wpływ na całokształt naszego życia.

  Jedynym sposobem wyjścia ze WSZYSTKICH TRAUMATYCZNYCH sytuacji , pokonanie własnego strachu, zrozumienie ,że MIŁOŚĆ… TO JEST ENERGIA O NIESAMOWICIE WIELKIM POTENCJALE .. ZWYCZAJNIE ENERGIA…. którą powinniśmy się stać… czyli zgromadzić ją w sobie !

  Co zrobimy z naszą energią MIŁOŚCI … jak ją spożytkujemy.. czy obdarujemy nią kogoś ,czy zaczniemy ją używać do tworzenia rzeczy pięknych, jako środek materializacji i dematerializacji, lub energię do naszego poruszania się w przestrzeni/ teleportacja lub jako energię do wszystkich innych czynności znanych nam na razie z pism mistycznych… ….TO JEST NASZ OSOBISTY WYBÓR.

  Jednak podstawą tych możliwości po pierwsze jest osiągniecie odpowiedniej mocy.. czyli wibracji… inaczej poziomu uczucia miłości w sobie.

  Po drugie potrzebna jest nam jej odpowiednia ILOŚĆ…ona musi osiągnąć w nas ILOŚĆ , KTÓRA BĘDZIE NA POZIOMIE CZAKRY SERCA.

  Opróżnianie siebie z energii poprzez seks bez miłości i medytacje na wszelkie okazje….. TRACIMY POZIOM ZGROMADZONEJ ENERGII NAWET GDY MA ONA JUŻ WYSOKĄ WIBRACJĘ!

  Naprawdę nikogo nie uzdrowimy , nie uratujemy i nie pomożemy nikomu gdy sami będziemy słabi… to jedno, a drugie , każdy MUSI sam dokonać procesu przemienienia siebie , nikt za nikogo tego nie zrobi.
  Tak jak nie przeżyje życia za nawet najukochańszą osobę, można stać się TYLKO pozytywną inspiracją, nigdy nakazem, lub zakazem. Bo to nie jest droga wyborów wolną wolą, a jedynym sposobem pozyskiwania wiedzy i tym samym podejmowania ewolucyjnych decyzji .. JEST OSOBISTE PRZEŻYWANIE WSZYSTKICH ZDARZEŃ… zarówno negatywnych jak i pozytywnych…. tak osiąga się WIEDZĘ PRAKTYCZNĄ…. pełnię wiedzy.

  W każdym z nas jest BOSKA ISKRA ŻYCIA , która naprowadza nas na dobro… bo ona jest DOBREM i usiłuje połączyć się ze swoim podobieństwem….. zatem trzeba ufać sobie, swojej intuicji i iść drogą mądrości serca.

  To jest trudniejsza droga , bo oparta na wewnętrznym BYĆ…… nie na zewnętrznym MIEĆ….

  Gdy przekraczamy mieć.. i stajemy się BYĆ…. czyli JESTEM…… wówczas materia układa się przed nami wedle naszej woli .. mamy wszystko czego pragniemy bez nakładu ciężkiej pracy, bez wykorzystywania pracy innych.

  Wówczas pracujemy dla przyjemności poznawczych, swój czas poświęcamy na to co lubimy, bez żadnych przymusów.. nasze życie zmienia swoją jakość.

  A, zatem naprawdę warto jest teraz zrezygnować z WALKI o mieć.. na rzecz wytrwałości w BYĆ!

  Co wcale nie znaczy,że mamy pozbyć się wszystkiego co mamy.. co osiągnęliśmy dzięki swojej pracy, te wartości mają nam służyć, nie my im.. nie powinniśmy być niewolnikami rzeczy materialnych, to wszystko.

  Energia uczuć …. nie emocji , a uczucia miłości jest prawdziwym władcą życia , ona nie krzywdzi, nie wykorzystuje , niczego nie wymusza, jest pięknem, harmonią, radością, dobrem.. przemienia nasze wnętrza i ich piękno emanuje jako nasze osobiste kreacje.

  Wystarczy zrozumieć tą zasadę , pójść jej drogą … nie trwać w smutku,żalu, strachu ,pretensjach, a życie odwzajemni się szybko całym spektrum wymarzonych przez nas sytuacji….

  Wszak PODOBNE TWORZY PODOBNE… czyli PIĘKNE, PIĘKNE … DOBRE ,DOBRE… RADOSNE, RADOSNE…..itp…

  JAKI JESTEŚ WEWNĘTRZNIE CZŁOWIEKU.. TAKI JEST TWÓJ ZEWNĘTRZNY ŚWIAT!

  Powodzenia…. <3 🙂

  Kiara.

  https://www.youtube.com/watch?v=k7UsEZV41R0
  ( dzięki Gaja 🙂 … )

  • Majestic pisze:

   „Co zrobimy z naszą energią MIŁOŚCI ” Kiara to trzeba stopniować dozować w miarę rezonansu , czy dzisiaj będąc w akwarium z rekinami zaaplikujesz im „energią MIŁOŚCI” nie twierdze że to daremne ale czy skuteczne i adekwatne dla Ciebie względem stopnia swiadomosci wodnych mieszkancow ? te miłość trzeba transformować nie dla siebie ale dla adresata to tak jak oswajanie” dzikiego „zwierzęcia .

 14. wilG pisze:

  Jest postęp (obywatelski) w postaci ingerencji rządu w sprawę „uprowadzenia”własnego dziecka ze szpitala. (Mi to wygląda jakby na poświęcenie się, zaryzykowanie w imię dobra społecznego, naświetlenie PROBLEMU przemysłu szczepiennego w Polsce (Rodzice meldując się w szpitalu nie podali swoich danych personalnych. Dalej: odjechali zachowując spokój i zorganizowanie na chłodno, krok po kroku, samochodem w nieznanym kierunku do przygotowanego wcześniej lokum. Wszędzie monitoring, policja, satelity oraz….Interpol, a poszukiwania trwają……
  http://fakty.interia.pl/polska/news-sprawa-noworodka-z-bialogardu-minister-zdrowia-interweniuje,nId,2442339

  • wilG pisze:

   Jakiś czas temu jeszcze go posłuchałem. Ale ta jego…zapalczywość! susofobilska ,przy zachowaniu katolictwa jednocześnie. popiepszenie z poplątaniem, rozwineło się to u niego (wyczuwam w tym też parcie na szkło, bardziej niż norma przewiduje..)

   O jak dobrze! 🙂 że PRL i/lub RP3 nie otrzymały odszkodowań hitlerowskich! Rozkradli by w mak (jak w aferze FOS) nie byłoby innej możliwości. Zamiast dzisiejszych Elit/Dynastii KOMUNAstycznych byłyby ARCYdynastie!…typu korporacje SOROS
   Dziś przydałaby się ta kasa chociażby na port centralny, czy podźwignięcie dźwigów w stoczniach

  • wilG pisze:

   Jabłonowski nie ma recepty na międzynarodowe polskie problemy wojenne. Nie ma ich bo trzeba być jasnowidzem żeby wiedzieć…a pewnie i wtedy nie mozna by nic zrobić tylko czekać na to co ma przyjść. To są siły nie do okiełznania, jak wulkan czy tym podobne. Albo jak nawałnice w kujawsko pomorskiem wywołane przez HAARP. Ktoś potrafi powstrzymać HAARP…to potrafi powstrzymać zbliżanie się planety X czy śmierć Słońca.
   Może budzić sympatię do siebie (wycofuję się z tego co napisałem w/w, że ma parcie na szkło) jest patriotą, i to gorącym, nie letnim

   • Majestic pisze:

    wilG Witaj , „przy zachowaniu katolictwa jednocześnie. popiepszenie z poplątaniem,” On doskonale rozumie scenę narodową , chodzi o to aby do wiekszosci dotarł Jego Przekaz , nie czas i pora w tym temacie segregować , ” Jabłonowski nie ma recepty na międzynarodowe polskie problemy wojenne” a kto ją ma ? Obcy zrobili z Kraju strefę zgniotu , straszna sytuacja , aby coś ugrać odegrać Musielibyśmy Rosję przeprosić i oddać się pod jej opiekę Nic w zamian nie oczekując wręcz przeciwnie , moc silu zgniotu , to roszczenia wobec Kraju jak wiemy ktoś żąda 60 miliardów , i jednocześnie wspiera uzyskanie reperacji od 3 rzeszy , ja powiem że za późno ,i nie ta pogoda polityczna , reperacje to awantura na horyzoncie , to granice z 37 roku , następnie sfory narodowych osiłków myślą że z uzyskanych reperacji coś im skapnie kupią sobie Mercedesy i hacjendy na Majorce , a takiego !nie zobaczą ani złotówki , naiwność i czysty debilizm napędzą spirale durnoty , awanturnictwa na scenach politycznych, gdy nawet coś skapnie to pójdzie przelewem na te oczekiwane 60 miliardów . I jest NIEBYWAŁYM aby Kraj znowu gościł Obce Siły Zbrojne , po co ! dla kogo , przeciw komu ? ” CETA podpisana = Polska sprzedana ! – [ MichaU VLog ] ” https://www.youtube.com/watch?v=CtFDb7iYoVc https://www.youtube.com/watch?v=Xt-RlSv6zDA „Toksyczne szczepionki❗ Chronisz dziecko jesteś przestępcą❗ Rodzice z Białogardu ” https://www.youtube.com/watch?v=aLzHeB6vnMY

 15. bUmbUm* pisze:

  bendże cz(e)ypak 🙂
  1-szy pac. *Tony papieru, tomy analiz
  genialne myśli, tłumy na sali
  godziny modlitw, lata nauki
  przysięgi, plany, podpisy, druki… Wzorce, przykłady, szlachetne zabiegi
  łańcuchy dłoni, zwarte szeregi
  warstwy tradycji, wieki kultury
  tydzień dobroci, ręce do góry
  … śyćqe miawymy źle w głowach – pszerzyjemy 🙂 / Elektryczne gitary – dzieci /
  🙂
  II- gipac. *Dziwny jest ten świat,
  gdzie jeszcze wciąż
  mieści się wiele zła.
  I dziwne jest to,
  że od tylu lat
  człowiekiem gardzi człowiek.
  Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
  Przyszedł już czas,
  najwyższy czas,
  nienawiść zniszczyć w sobie 🙂 / cześu*
  🙂
  3-caećypaq * Nadaję uśmiech
  Na koniec świata
  I jestem pewna, że
  Wróci po chwili

  Świat okrągły jest
  To, co wysyłam
  Uderzy mnie mocno
  Uderza mnie mocno-ooooooooo! / ewuńa s farnech 🙂 /

 16. Majestic pisze:

  Historia Płaskiej Ziemi – Lektor https://www.youtube.com/watch?v=ns9wTvfG3tw tutaj wersja NWO” Płaska Ziemia – Poważna Analiza (cz.1)” https://www.youtube.com/watch?v=YdfNuwMhMg4

  • wilG pisze:

   Czy gdyby Ziemia była nie płaska lecz kwadratowa czy trójkątna to Martix w którym żyjemy i staramy się go (jedni) zmienić lub (inni) wyjśc z niego, byłby łatwiejszy do przekroczenia? Czy to miałoby wpływ na iluzję systemu monetarnego i inne matrixowskie narzędzia zniewalania?
   Odpowiedź brzmi nie!
   Więc po co szukać …płaskiego, okrągłego czy kwadratowego w PUSTYM, iluzorycznym ? To nie ma znaczenia… NIE TO !

   • Majestic pisze:

    wilG ” Więc po co szukać …płaskiego, okrągłego czy kwadratowego w PUSTYM, iluzorycznym ? ” oczywiscie ale jest jeden problem i fakt nic z tego co wymienione nie zostało znalezione i w tym jest zasadniczy problem” byłby łatwiejszy do przekroczenia?” jak najbardziej „globalne” kłamstwo pozwoliłoby na faktyczne wypranie mózgownic to byłaby Apokalipsa Intelektualna , wyobraźmy sobie tego pana pogromce „teorii „spiskowych ?! pokazuje idiotom tranzyt księżyca ale biedak zapomniał o odległościach, proporcjach i o perspektywie którą wcześniej zrujnował do absurdów .

   • Majestic pisze:

    wilG”Odpowiedź brzmi nie!” nie nie zgadzam to podobne myślenie względem powiedzmy darmowej energii Tesli , niektórzy twierdzą że nastąpiłby krach ,miliony bezrobotnych, przecież tak mówi chora ekonomia . ” i inne matrixowskie narzędzia zniewalania?” widzisz zniewolenie to dyktat ograniczenia kłamstwo a co jest permanentnym napędem ? permanentne Kłamstwa , to znakomite narzędzia manipulacji . „Rocznica WTC 911 ❗Sukces satanistów ❗????NWO 16 lat ukrywania prawdy” https://www.youtube.com/watch?v=327R_Wk-mG8

  • Kalina pisze:

   No nareszcie cos sie dzieje Majestic w tej kwesti . Hallo przyjacielu 🙂

 17. Majestic pisze:

  „ZBRODNIE DOSKONALE ” Jabłonowski i Sendecki – Szkolnictwo i Medycyna w Polsce / Ławeczka ” https://www.youtube.com/watch?v=95Yp12wsUQE

  • wilG pisze:

   Armia i nakaz posiadania broni
   W czasach obecnych (od reformy w 1934 roku) armia Andory to kilkunastu ochotników w kompanii reprezentacyjnej. Poza tym wszyscy mieszkańcy (przede wszystkim mężczyźni) w wieku produkcyjnym traktowani są jako rezerwiści. Obrona Księstwa Andory jest obowiązkiem Francji i Hiszpanii.

   Zgodnie z prawem Andory na wypadek wojny w każdym domu musi być co najmniej jeden karabin. Jeśli właściciel domu nie posiada własnej broni, policja dostarcza ją z zapasów państwowych.

 18. wilG pisze:

  Gaya: NIE MA LEPSZYCH I BARDZIEJ SKUTECZNYCH DZIAŁACZY ,NA RZECZ NWO – JAK JEGO ZAGORZALI PRZECIWNICY !!!

  – kto czym ,i z czym wojuje, od tego ginie: pierwsze prawo Matrixa . Gnie w gąszczu ( zabawek dla zajęcia umysłu) swej własnej karmiczności

 19. Anton pisze:

  Z początku myślałem, że ten Pana program to jedynie kolejny ezoteryczno-januszowy bełkot. Jednak po obejrzeniu kilkunastu Pana wystąpień (bez odpowiednich wspomagaczy się nie obyło) stwierdzam, że jest dużo sensu w tym co Pan mówi. Mam wrażenie, że to co Pan głosi to ubrana w specyficzny język, znana w świecie naukowym teoria symulacji. Nadistota czy nadświadomość, którą Pan określa Ojcem programuje kompilator kodu zwany przez Pana Zamysłem, aby ten za pomocą dostarczonych elementów tworzył nową wersje symulacji wszechświata. My natomiast jesteśmy samoświadomymi układami w tej symulacji, inkarnowanymi (aktualizowanymi) w nowych wersjach oprogramowania. Poziom skomplikowania tego programu jest tak wielki, że dla przeciętnego odbiorcy ociera się on o fantastykę naukową. Jednak według cybernetycznej teorii systemów taka symulacja i takie jej działanie jest jak najbardziej możliwe. Pomijając już sam opis transformacji wszechświata, czy interesował się Pan zagadnieniami takimi jak to czy istnieje więcej takich Ojców (programistów)? W jakiej rzeczywistości on funkcjonuje? Jakie panują tam prawa? Czy Ojciec sam jest programem wykonywanym w czyjejś symulacji? Co jest dalej poza granicą wyższych wymiarów? Dlaczego te wszechświaty są tworzone? Czy są to jakiegoś rodzaju badania Ojca?

  • Majestic pisze:

   Anton , właśnie programiści tym bardziej na poziomie Matrixa , zapewne ten właściwy Matrix jest właściwością samą w sobie, dlatego jest cechą ma cechę samorodną akceptowalną , te pytania Anton zadaje niemal każdy bo każde stworzenie musi posiadać swojego protoplastę , w przypadku Kreatora Ojca itp musi być podobnie ,dlaczego miałby być wyjątek i to nie logiczny Kura czy Jajko !?? jedno i drugie wymaga inwazji programu , ten właściwy program organiczny w swej naturze jest całością dlatego jest jednością ten syntetyczny jest wybiórczy , być moze efektywniejszy ale ograniczony sam w sobie dlatego skazany na zagładę w efekcie ostatecznym . Pan Tadeusz zawsze wychodził poza Matrix , niestety matrix jest jeszcze szczelny , w sumie to dzieło OJCA , zapewne naprawia gnój do którego się mimowolnie przyczynił .

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.