Otwarte Forum Tematyczne – 14.12.2015

Trzecia część prelekcji Jacka Sokala na tzw. „drugiej scenie” w czasie 13 Harmonii Kosmosu w czerwcu 2015 r.


Janusz Zagorski i Dorota Pasalska, Nawigatorka Jutra, rozmawiają o pieniądzu, programie Nawigatorów i nowym podejściu do ekonomii.


W dniu 11 listopada 2015 r. we Wrocławiu odbyło się pod patronatem NTV seminarium Bożeny Przyjemskiej zatytułowane „Jedzenie naszym lekarstwem”. Prezentujemy tu pierwszy blok prelekcji poświęcony głównie przewodowi pokarmowemu, jelitom i florze bakteryjnej w procesie trawienia pożywienia.


Kilka słów o muzyce, dźwięku, twórczości i ich wpływie na rzeczywistość. Rozmowa z Michałem Ziółkowskim – wrocławskim kompozytorem, aranżerem i pianistą.


Janusz Zagórski zaprasza na Wigilię NTV.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 14.12.2015

 1. { :-) }. pisze:

  { 🙂 }.
  Popaczem Jacuś-a 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=vpIjtdWzJC8

 2. Michał Nawrocki pisze:

  panie Januszu, może warto by zrobić specjalną audycję na temat muzyki granej w oparciu o boską geometrię czyli 432 Hz, a tej serwowanej nam dziś w nienaturalnej tonacji 440 Hz.

 3. ( :) pisze:

  🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :):) 🙂 🙂 🙂 🙂 ………………………………………….

 4. GOLDPRESS pisze:

  Najlepsze jest to, że wcale nie czuję głodu 🙂 Nie jem już 4 dzień i w ogóle mi się nie chcę 🙂 Waże 94 kg jakby ktoś pomyślał, że to anemia he he… Może w ogóle bez jedzenia moge funkcjonować hmmmmmmmm?? Zneutralizowałem głód jak fajnie hihi

  • GOLDPRESS pisze:

   i co najważniejsze mam tyle samo sił co zawsze 🙂

  • Gregory pisze:

   Coś pijesz?

  • Gregory pisze:

   Jak zakończysz swój „post” (jeżeli zakończysz… 🙂 pamiętaj już teraz że jest coś takiego jak pułapka efektu jojo, czyli żarłacz pospolity. Z 95 możesz skoczyć na 110. To co się dzieje z organizmem (apetyt) po takich głodówkach jest często trudniejsze do skontrolowania niż wytrwałość w niejedzeniu

   • Gregory pisze:

    „jeżeli skończysz…” ..miałem na myśli breatharianizm 🙂

   • GOLDPRESS pisze:

    Tak Gregory, piję.. całymi litrami wodę i co chwilę herbatę, już się najadłem najpierw jadłem Żurek, to połowę zostawiłem, bo miałem odruch wymiotny, ale pózniej trochę krówek zjadłem i parówki sobie zgrzałem już jest ok, dzięki 😉 🙂 🙂 🙂 .

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.