Otwarte Forum Tematyczne – 15.04.2016

NTV rozpoczyna nowy cykl programów o tematyce mind control. W pierwszym odcinku Ewa Pawela i Witold Hake rozmawiają o działaniach w Polsce z tego obszaru, a także o II Konferencji Projektu Ziemia i jej gościach powiązanych z uczestnictwem w projektach mind control.


 

Kolejna rozmowa z Januszem Grabowskim, a druga poświęcona zagadnieniom z dziedziny fizyki i free energy w odniesieniu do przekazów Kryona odbieranych za pośrednictwem medium Lee Carroll. Wiecej na http://kryon.pl/Nowa Cywilizacja – to cykl przygotowany przez Annę Burakowską z wydawnictwa Nameya i Grzegorza Sławickiego. W tym odcinku skupiono się na pojęciu MĄDROŚĆ.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

87 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 15.04.2016

 1. krys pisze:

  Mózg kojarze z intelektem i dalekie to jest od intuicji , którą posiadamy w SERCU . JAM JEST . Niczego nie musimy szukać , wszystko co potrzebujemy posiadamy w Sobie.
  Na poziomie intelektu będziemy zawsze porównywać , oceniać, kombinować i do niczego nie dojdziemy . Aby się obudzić musimy pokochać siebie / BOGA w SOBIE /, jeśli nie kochamy siebie nie będziemy w stanie pokochać Wszystkich i Wszystko a to chyba jest naszym celem. Kocham Cię.

  • Majestic pisze:

   którego boga ? tego co z intelektem mordował z orbity i rzucał worki z kaszą ?

   • lumen pisze:

    Bog Jahwe (Jehowa) okazuje swoja Wielka Milosc do czlowieka i zsyla Potop by w ten okrutny sposob dokonac najwiekszego Ludobojstwa w dziejach ludzkosci! Czyzby ten Wszechmocny,Wszechwiedzacy i Doskonaly Bog nie wiedzial ze z tych 8 ocalalych osob rozmnoza sie tacy sami ludzie,ktorych wymordowal Potopem? Powoluje do zycia swojego umilowanego syna Jezusa by Go potem kazac okrutnie zamordowac i jako jakas „ofiare” okupu kaze zlozyc samemu sobie? Obdarzyl czlowieka „wolna wola” wiedzac doskonale do czego zdolny bedzie czlowiek?

   • lumen pisze:

    Majestic…masz racje!… Jak można uzasadnić nakaz zabicia niemowlaka?
    ,,Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! (6) Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu!” Ezechiela 9:4-6 (Biblia Tysiąclecia)

  • lumen pisze:

   krys pisze:..”Aby się obudzić musimy pokochać siebie / BOGA w SOBIE /, jeśli nie kochamy siebie nie będziemy w stanie pokochać Wszystkich i Wszystko a to chyba jest naszym celem”…Wejdz do Dzieciecego Szpitala Onkologicznego i przyjrzyj sie jak umieraja male dzieci przytulone do swoich zabawek. Zobacz jak Jezus i Maria Uzdrowicielka odbieraja dzieciom prawo do korzystania z radosci zycia. Pokaz tym dzieciom tego boga pelnego milosci ?! Zobacz jak wyznaniowa obluda,falsz i zaklamanie tlumacza boskie okrucienstwo. Bog to ten,ktory ma upodobanie w ludzkich cierpieniach!

  • lumen pisze:

   Biblia Ksiega Przyslow: 16:4…”Bog wszystko stworzyl dla swoich celow. Nawet Niegodziwca na Dzien Zly”…To tlumaczy bardzo jasno potrzebe istnienia katolickiej sw.Inkwizycji,Hitlera,islamskich terrorystow i innych zbrodniarzy…

   • lumen pisze:

    Cala ta Biblia (Pismo Sw.) jest to zdeformowany katalog watpliwych wydarzen ponaginanych do wyznaniowych potrzeb. Czytajac uwaznie dostrzezesz wrecz niewiarygodne opisy mordu i okrucienstwa,w ktorych ten Bog ma upodobanie. Jak dlugo jeszcze beda wykorzystywane roznego rodzaju portale internetowe by trzymac czlowieka z dala od Prawdy?

  • lumen pisze:

   Kobieta podczas okresu to uosobienie nieczystości. Wszystko na czym się położy lub na czym usiądzie będzie nieczyste (uwaga na siedzenia w autobusach, tramwajach, pociągach etc.) Ba, jeśli dotkniecie kobiety podczas menstruacji, sami staniecie się nieczyści (uważajcie komu podajecie rękę na powitanie). Kpł 15, 19-24

   Bóg ocenia wartość kobiet na 50-60% wartości mężczyzn – w zależności od wieku. Kpł 27, 3-7

 2. Astre pisze:

  Hmm… jeśli mamy poważnie mówić o Nowej Cywilizacji, to nie możemy powtarzać utartych schematów społecznych, czy pseudonaukowych teorii jeszcze z lat pięćdziesiątych na temat mózgu, bo to bardzo ciernista droga ! Teorie mówiące o rozwoju mózgu, o jego wykorzystaniu w kilku procentach i oraz podobne rzeczy słyszałem jeszcze w komunistycznych szkołach 20 lat temu. Są, to bardzo mgliste teorie pozbawione empirycznego sensu. Zasadne pytanie skąd mam pewność, że to co mówię jest prawdziwe ? Skąd i od kogo kupiłem takie wieści i je teraz powtarzam….?
  Co ciekawe wielu mówców przewijających się w NTV, czy na Harmonii Kosmosu wspominało, czy wręcz podkreślało, że kojarzenie naszego umysłu z mózgiem jest bezpodstawne, bowiem przestrzenią umysłu jest przestrzeń serca. Mówiły o tym nawet Wielkie Tradycje, czy misteryjne szkoły z ubiegłych wieków. Umysł, to przestrzeń, przestrzeń szczególnego rodzaju, przestrzeń wielowymiarowa, a fizyczne serce, stanowi hologram tej naszej przestrzeni gęstościowej w formie Torusu. Dobrze o tym wiedzą, bo właśnie pracują z tą przestrzenią Ci, którzy pracują z Matrycą Kwantową. A, gdzie w tym wszystkim znajduje się mózg i jaką pełni rolę.
  O ile dobrze pamiętam, to Gregg Braden dał dobry przykład cytuję z pamięci :

  ” mózg jest werbalizatorem. I teraz gdy sięgniemy po głębsze badania, które przeprowadzono, to wynika z nich, że mózg (używając metafory) jest jak głośnik w odbiorniku radiowym, albo ekran monitora. On tylko przetwarza, to co znacznie głębiej zostało stworzone, stworzone w umyśle, ale nie w mózgu”.

  Prelegenci nie przygotowali się do powyższej audycji 🙁
  Również pozwolę sobie nadmienić, że nie pracują z przestrzenią serca, jako przestrzenią świadomości szczególnego rodzaju, w której nie ma ocen i analizy tego typu jaki zaprezentowano.
  W, przestrzeni serca, a więc w tym (prawdziwym umyśle) jest – tak, lub nie. Lecz w złożoności i wieloznaczności. Często również w paradoksach, bowiem rzeczywistość nie jest jednoznaczna, a co ciekawe t.z.w rzeczywistość jest w istocie odbiciem zbiorów przekonań, wzorców myślowych, które zatwierdziliśmy jako prawdziwe i rzeczywiste.
  Dużo o tym mówiła Dolores Cannon, która spędziła ponad 50 lat na badaniach i jej słynne powiedzenie : ” jeżeli patrzysz na swój dom, to jego tam nie ma ! Widzisz archetyp (wzorzec), który został utworzony poprzez swoje własne wzorce i wierzenia
  , gdzie to nie percepcja tworzy bardziej, lub mniej prawdziwy obraz, lecz świadomość tworzy percepcję.
  Aby, dolać jeszcze ” oliwy do ognia” i pomóc wyprowadzić z błędnych torów myślowych, które nie wymagają niczego, lecz tylko trochę chęci zrozumienia – proponuję w ramach tej wiedzy poczytać o czym pisze Joanna Stawicka. A, wnioski ze zrozumienia
  proszą o pytanie – czy faktycznie pracuję ze Świadomością Nowego Czasu, tworzę Nową Cywilizację uwolniwszy się od ograniczeń 3- wymiaru w swej dualności (czasu i przestrzeni), czy tylko opowiadam o tym publicznie w formie psychicznych fenomenów, skojarzeń i marzeń. …?

  http://joannastawicka.pl/siec-swiecacych-ludzkich-serc.html

 3. krys pisze:

  Bóg w TOBIE to TY . Boga ponad nami nie ma .

  • lumen pisze:

   krys pisze:..”Bóg w TOBIE to TY . Boga ponad nami nie ma .”..Matka Teresa z Kalkuty (laureat nagrody Nobla) zapytana…Dlaczego bedac swiadoma potwornej biedy w Kalkucie (Indie) otrzymane miliony dolarow przekazala na konto Banku Vaticano?…Odpowiedziala ze…”Do Lask Bozych dochodzi sie przez cierpienie”…Bank Vaticano z radoscia przyjal te przekazane miliony a Matka Teresa z Kalkuty zostala ogloszona Swieta…

  • lumen pisze:

   Bomba atomowa zabila w ciagu zaledwie kilku sekund ponad 100-tys.istnien ludzkich! Bog razem ze swoim umilowanym synem Jezusem przygladali sie jak prowadzono male niewinne dzieci do gazu. Na smierc! Dzieci rozgladaly sie za jakas zyczliwa twarza ale Bog razem ze swoim umilowanym synem Jezusem odwrocili sie…Bog ma widocznie upodobanie w ludzkich cierpieniach. dlatego sa wojny,konflikty, choroby,glod i ta „wolna wola”.

 4. ☺seja pisze:

  nie ma tu większego fanatyka religijnego, takiego jaki własnym urojeniem poświęcił swoje życie cudzym urojeniom. jak stworzony na dzień zły totalny niegodziwiec i zajadły fanatyk religijny lumen.

  a najśmieszniejsze że tego nie widzi.

  • ☺seja pisze:

   totalny nienawistnik, beton moher absolutny tyle że, wywinięty na drugą stronę :DDD

   • lumen pisze:

    seja…Czy futerko wywiniete na druga strone jest nadal ..futerkiem czy skorka..? Skad taka agresja u Ciebie? Obawiasz sie konfrontacji z rzeczywistoscia?

   • ☺seja pisze:

    wiem że chcesz dobrze i już sobie nawet odpowiedziałeś na te pytania,

    bo po co być niewolnikiem rzymian i pokłosia, czy innych na ż, co uznali że nie golić głowy dookoła tyczy się włosów, a i to loczkami pięknymi choćby do orbitiery przytroczonymi, pięknie przy-lakierowanymi i ułożonymi obeszli dobrą radę i się ładnie dali ukrawatować, znaczy ugłaskane grzywlwy, cywilizowane już nie brutale, tylko na pasku u dzikiej bestyji cesarstwa Mamona na Rz. ah i sama się rozpisałam. ale w niewolę się nie złapie, i se swoimi ścierzkami jak ja chce chodzę, chodzimy.

    a kot szlasingera nie słyszałam by narzekał 😉

   • ☺seja pisze:

    wręcz przeciwnie … 😀

  • lumen pisze:

   Czyzby publiczne otworzenie Biblii i wskazanie w niej miejsc niegodnych i ujmujacych godnosc kobiecie jak tez pouczenia do popelniania okrutnych mordow i skladania ofiar jest czyms co mozna uznac za religijny fanatyzm?

  • lumen pisze:

   „Nie pozwolisz żyć czarownicy”. Wj 22, 17
   Palenie na stosie kobiet oskarżanych o czary nie było jakąś aberracją – było wypełnieniem nakazu Pana Boga Naszego.

   Podtytuł z Biblii Tysiąclecia „O małżeństwie i rodzinie”
   „Jeśli wyruszysz na wojnę z wrogami, a wyda ich Pan, Bóg twój, w twoje ręce i weźmiesz jeńców, a ujrzysz między jeńcami kobietę o pięknym wyglądzie i pokochasz ją – możesz ją sobie wziąć za żonę. (…) Jeśli ci się przestanie podobać, odeślesz ją, gdzie zechce, nie sprzedasz jej za srebro ani nie obejdziesz się z nią jak z niewolnicą, ponieważ obcowałeś z nią wbrew jej woli.” Pwt 21, 11

  • lumen pisze:

   seja…Otoz widze to co mnie otacza i wskazuje na miejsca,ktore wiara w urojonego boga swoja wibracja deformuje nam Swiat!

 5. Tomek pisze:

  Majestic, mam nadzieje, że z nowym netem GEMA odpadła 🙂 I że możesz słuchać :))

 6. andrzej pisze:

  Spójrz na sprawę lumen z wyższego punktu widzenia, Bóg raczej nas doświadcza, prawdopodobnie chce żebyśmy przeżyli pewne doświadczenia,żeby powiększyć naszą mądrość życiową,o której była mowa w filmiku powyżej.My jako ludzie dzielimy różne sytuacje na dobre i złe, a dla stwórcy są to tylko zdarzenia,które wcześniej zaprojektował.Jesteśmy tylko aktorami w tym teatrze,a wolna wola z tego powodu praktycznie nie istnieje,gdyby istniała to pewnie szybko pogrążyli byśmy się w chaosie.Czy sądzisz,że ktoś kto stworzył ten świat pozostawił go bez kontroli?Ja w to nie wierzę,myślę,że ingerencja jest w każdej chwili możliwa.
  Wyobraź sobie co by było gdyby na planecie panowała tylko miłość,ludzie wygrzewali by się w pięknym słońcu,a jedzenie spadało by z drzew wprost pod nogi.Nie wiedzieli byśmy nic o ciemnej stronie życia,co by z tego wynikło? Nic,nuda,niewiele byś wiedział o życiu,więc nie ma co się burzyć tylko przejść przez nie z godnością.Tak ja uważam.
  pozdrawiam.

  • lumen pisze:

   Mojżesz (to ten od przykazania „Nie zabijaj”) dziwi się:
   „Jak mogliście zachować przy życiu wszystkie kobiety? (…) Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną.” Lb 31, 15-18

   W Dekalogu, kobieta jest wymieniana razem z rzeczami bliźniego twego, których nie należy pożądać – umieszczona jest pomiędzy domem a niewolnikiem. Wj 20, 17

 7. Tomek pisze:

  Lumen, zauważ w tym wszystkim piękno, śmierć jest piękna nawet jak jest w torturach, umierają dzieci, umierają dorośli, chorzy, wypadki i samobójstwa, to wszystko jest po to by śmierci nie było nie w ogóle, ja też bym chciał żeby było to już teraz… ale ten proces, trwa niezaleznie od nas póki co, Jak znajdzie się pierwszy człowiek co pokona śmierć, będzie on oświecony, który będzie rozumiał Jezusa i Boga, to wszystko jest mistyczne, nie rzeczowe, pogodz się ze śmiercią wiem, że być może cierpisz, ale są an to wyjścia, zawsze jest jedno wyjście jak powiedziała mi ostatnio koleżanka wczoraj jest historia, jutro jest tajemnica, dziś jest darem, nie buntuj się najlepiej tylko poczuj klimat, Bóg jest wszędzie, nie ma upodobań w śmierci, on jest życiem i śmiercią, każda chwila jest po to też, by się tego dowiedzieć, poznać ten nasz świat, mnie tez boli cierpienie, ale sam je przeżywałem, i wiem, że w cierpieniu jest zbawienie siebie i ludzi, dojrzyj w tym cierpieniu zmiany, chęć pomocy, współdziałania lub samorealizacji. Bóg jak wejdzie w Ciebie, zawsze będziesz szczęśliwy, zrozumiesz, że śmierć, to część życia, którą staramy się pokonać każdego dnia, nie mamy wpływu na te potworności o których piszesz, Biblia jest początkiem, a Ty jesteś końcem pozdrawiam.

  • lumen pisze:

   Synowie Jakuba za gwałt na Dinie (swej siostrze) wymordowują wszystkich mężczyzn w mieście. Rabują cały majątek, uprowadzają w niewolę wszystkie kobiety i dzieci. Moim zdaniem trochę przereagowali. Rdz 34, 25-31
   Tomek…zatem niech zyje piekna Smierc!

  • Tomek pisze:

   Lumenek, ja tylko podburzam, do zachowań, które wyłaniają prawdę, skoro nie ma pięknej śmierci, to pewnie masz rację :))))

  • Izabela pisze:

   Bóg jest życiem – Świadomość wnikająca w Ciało i śmiercią – Świadomość wychodząca z Ciała. A Ciało też jest duchowe, bo stworzone z Boga. I jest w Nim zgoda na ten proces poznawczy. Bo Bóg uczy się Siebie w Ciele. A Ciało jest uświadamiane przez Boga (ucieleśnia Boga). Jedność Dwojga. Wieczny taniec życia i śmierci 😉

   Lumen i dobrze, ze widzisz ten prymitywizm i walczysz o dobre traktowanie kobiet i dzieci. Duch w materii się uczy. Uczy empatii. Wychodzi z fazy Lucyfera (egocentryzm) do fazy Chrystusa (Miłość i Miłosierdzie). Nie musisz wierzyc w Boga, ważne, ze Go przejawiasz.
   Pozdrawiam.

 8. Tomek pisze:

  Podobały się komuś moje dwie piosenki, zalezy mi na opinii, bo chcę wiedzieć, czy mam dobry gust muzyczny, czy znowu wejść w rap, czy klasyka komuś odpowiada? Ja się zakochałem w tych dwuch w/w piosenkach, jak komuś się choć troszkę spodobały, to chętnie posłucham odzewu, najlepiej muzycznego, bym pogłębił swój dar słuchania, bo naprawdę już nie mam czego słuchać, a nowe piosenki od kogoś blsikiego, utrzymują mnie przy życiu 🙂 Macie coś podobnego? Poproszę o muzykę, bo zapadnę się w tych dwóch piosenkach, a chcę rozwijać moją miłość, kto odważny, by mi przesłać jakąś piosenkę, lub muzykę? bo ja jestem w kropce, bo chyba nie ma ładniejszych piosenek od tych dwóch w/w klasyka to jest to ! mógłbym prosić by ktoś przesłał mi piosenkę chociaż jedną, która jest bliska jego sercu, a ja się niedługo odwdzięczę 🙂 ? Moja miłość coś nie chce mi piosenek przesyłać 🙂 wasze będę traktował jak miłość od was dla mnie i dla ludzi. Jedno pytanie, macie cos nowego? prosze o zrozumienie 🙂 Kocham Was PA ! 🙂

 9. Tomek pisze:

  DLA CIEBIE ZROBIE WSZYSTKO UWIERZ MI ZAŚWIECĘ SŁOŃCE W DESZCZOWE DNI 🙂 I ZABIORĘ TAM GDZIE NIE BYŁ NIKT, WIEM ŻE TO POCZĄTEK NASZYCH WSPÓLNYCH CHWIL 🙂 Jestem zabujany, tak na marginesie :)))

  • Wiktoria pisze:

   …znowu!?

   • Wiktoria pisze:

    ..sory od 14 do 16 to może się kilka razy odbujał i znow zabujał :o)))

   • Wiktoria pisze:

    .. to jak dalej zabujany czy już odbujany?

   • Tomek pisze:

    Zabujany, tylko, że powiedziała, żebyśmy zostali przyjaciółmi i czekali jak to się rozwinie, bo od przyjazni do miłości, tak powiedziała, czuję, że tej batalii nie przegram 🙂 mówisz, zainteresowania własną osobą? Może, myślisz, ze potrzebuję uwagi? czasem tak chyba mam, zgadza się. Ale to tylko kiedy czuję samotność przedkomputerową :PPPPP

   • Tomek pisze:

    a co u Ciebie jak tam sprawy miłosne??

   • Wiktoria pisze:

    Ekshibicjonista

    Człowiek obnażający się przed innymi ludźmi.

    To ktoś, kto ma coś
    Do pokazania
    I wciąż to odsłania.
    By wyeksponować
    Czym chce z a i m p o n o w a ć.

 10. Tomek pisze:

  Wiecie co, zero wsparcia od Was, nikt nie umie tutaj się cieszyć czyjąś radością, moze tego chciałem Was nauczyć, taki ze mnie nauczyciel, ale nie da się Was nauczyć, zapatrzeni w swoje nosy, i pokłucę się z Wami wszystkimi jak będzie trzeba, bo to najszcżęśliwsze dni mojego zycia, a Cisza jak w grobie. Tak jak mówiłem na początku lubienie, kochanie to dla Was obce sprawy. Już nie wiem czego pragniecie, dałem już siebie a nawet garstki lubienia nie dostaję USER. Uzytkownik ze mnie nie przyjaciel, odrobinę radości potrzebuję, wiecie że dla mnie muzyka jest najwazniejsza, jak coś potrzebujecie tylko jesteście ! Ale jestem zły ! ale spoko, na siebie jestem zły, bo znowu nie trafiłem z chwilą. Przykro mi, że jestem taki głupi, że codziennosćią chcę się dzielić, i gdyby nie Majestic i Iza dawno by mnie tu nie było, bo do Was nie można dotrzec. Nie dzielicie się wiedzą, tylko się kłucicie, i przez wasze kłucenie się uczę, ale uczę się życia, a Wy dalszych kłutni ! Jak tu być człowiekiem?

 11. JAN PIOTR pisze:

  Anna ,Grzegorz i Janusz dziekuje wam za te fakty z ktorymi podzieliliscie sie przekazaliscie tu na tym forum sluchajacym i ogladajacym was -telepatia – to piekny i szybki przekaz do tanga potrzeba dwojga ODBIORNIKA I NADAWCE I INTUICYJNE ODCZUCIE I CZY TO REZONUJE TO CO NA WIERZCHU I W SRODKU -TO WLASNIE TE FAKTY O KTORYCH CIAGLE PISALEM I BEDE PISAL ZACHECAJAC WSZYSTKIE SIOSTRY I BRACI DO CIAGLEJ WSPOLPRACY BEZWARUNKOWEGO DZIALANIA SERC NASZYCH -dziekuje i pozdrawiam

 12. JAN PIOTR pisze:

  Anna ,Grzegorz i Janusz dziekuje wam za te fakty z ktorymi podzieliliscie sie przekazaliscie tu na tym forum sluchajacym i ogladajacym was -telepatia – to piekny i szybki przekaz do tanga potrzeba dwojga ODBIORNIKA I NADAWCE I INTUICYJNE ODCZUCIE I CZY TO REZONUJE TO CO NA WIERZCHU I W SRODKU -TO WLASNIE TE FAKTY O KTORYCH CIAGLE PISALEM I BEDE PISAL ZACHECAJAC WSZYSTKIE SIOSTRY I BRACI DO CIAGLEJ WSPOLPRACY BEZWARUNKOWEGO DZIALANIA SERC NASZYCH -dziekuje i pozdrawiam

 13. Tomek pisze:

  Mogę śmiało powiedzieć i z pełnym przekonaniem, że na WIKTORIĘ MOŻNA LICZYĆ 🙂 CO MNIE NIE ZMIERNIE CIESZY WIKTORIA WYRASTASZ NA PIERWSZĄ DAMĘ W POTRZEBIE WIKTORIA STAJE NA WYSOKOSCI ZADANIA. WIDAC BYŁO TWOJA RADOŚĆ W ODPISAWANIU TAKIEMU KOMUS JAK MI. I TO ZA NIC DOSTAŁEM TĄ RADOŚĆ, WŁAŚNIE TEGO DZIŚ POTRZEBOWAŁEM, MOJA KOLEI NA WSPARCIE CIEBIE, WIEC JAK CO TO PISZ POSTARAM SIĘ BYĆ A GDYBYM NIE ZAUWAZYŁ CZEGOŚ, TO BĘDĘ SIĘ DOSZUKIWAŁ, BO TO DZIEKI TOBIE NIE ZWĄTPIŁEM DZIŚ W MIŁOŚĆ I DOBRYCH LUDZI :)))))))))

 14. Tomek pisze:

  Chciałabym, co byś chciała
  To bym chciała, ale jakbyś chciała

  Ref:
  Tak byś chciała dotykać mego ciała
  W moim łóżku podrapać mnie po brzuszku
  Wypróbować pozycje dobrze znane
  A nad ranem powtórzyć przed śniadaniem

  1. Już byś chciała mała wypróbować to
  Czego inne panny nie koniecznie chcą
  Masz dużą fantazję więc realizuj ją
  Ja Ci w tym pomogę więc potrenujmy
  Jogę? Ha ha ha ha ha no co Ty?

  Ref: x2
  Tak byś chciała dotykać mego ciała
  W moim łóżku podrapać mnie po brzuszku
  Wypróbować pozycje dobrze znane
  A nad ranem powtórzyć przed śniadaniem

  2. Chodź tu bliżej mała, ja mam poważny plan
  Chociaż tego nie wiem, czy Tobie radę dam
  Patrzysz na mnie wzrokiem, tak jak dziki zwierz
  Wtedy mam obawy, że Ty chcesz mnie zjeść?
  A ha ha ha no co Ty?

  Ref: x4
  Tak byś chciała dotykać mego ciała
  W moim łóżku podrapać mnie po brzuszku
  Wypróbować pozycje dobrze znane
  A nad ranem powtórzyć przed śniadaniem

 15. Tomek pisze:

  no teraz znowu zaszeleję całą noc z muzyką, dzieki majesti

  • Majestic pisze:

   powodzenia Tomku ! 🙂 idę już spać , jakieś zmęczenia mnie ostatnio dręczą ?

   • Tomek pisze:

    Postaraj sie nie nastawiać budzika, i kłaśc sie tylko kiedy jestes zmeczony, albo przebywaj cały dziń poza łóżkiem, by położyć sie jak bedziesz zmeczony od razu zaśniesz, gorąca kąpiel i jak ciało się chłodzi to też chce się spać… Powodzenia wzajemnie

   • Tomek pisze:

    Najwazniesze się wyspać…

 16. Lech pisze:

  Uprzejma prośba do Redakcji.
  W każdym przypadku gdy mowa jest o ‚kolejnym odcinku” (jak w relacji J. Grabowskiego) – by podawać link lub datę owego poprzedniego odcinka (-ów). Ułatwi życie a chyba nie było by trudne…

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.