Otwarte Forum Tematyczne – 16.03.2015

Dr Peter Jentschura w rozmowie z Januszem Zagórskim otwiera nam świat natury, świat naszego boskiego początku i nieskończoność istnienia oraz wręcz misyjne podejście do zagadnień zdrowia. Dr Jentschura łączy w swojej pracy pradawne metody oddziaływania zdrowotnego na nasz organizm, jak np. metody św. Hildegardy, i które łączy z najnowszą wiedzą medyczną. Terapia odkwaszająca, którą dokładnie opisał w swojej książce, to holistyczny program, dedykowany dla wszystkich cierpiących na różne dolegliwości i choroby na poziomie ciała i ducha. Stworzono go z myślą o wszystkich tych, którzy sami chcą wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie i zastosować działania zapobiegawcze. Dr Jantschura definiuje, czym jest zdrowie, oraz proces starzenia się. Podkreśla znaczenie oczyszczania i właściwego odżywiania, z zastosowaniem składników mineralnych ze świata roślin.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 16.03.2015

  1. otco pisze:

    Witam.Polecam zapoznanie sie z działalnoscią tego chłopca-proroka w Rosji. Taki zapomniany ,przemilczany a warto…http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cerkiew-prawoslawna-o-antychryscie-znaku-bestii-liczbie-666-czipizacji-44-2015-01

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.