Otwarte Forum Tematyczne – 16.05.2016

W studio NTV spotkanie dwóch fizyków. Dr Janusz Grabowski i dr Zbigniew Osiak dyskutują o fizyce (kwantowej też) i wpływie świadomości na pozyskanie informacji.


O programie i występujących gościach Alternatywnego Festiwalu rozmawiają jego organizatorzy: Barbara Szmer (z NCK) i Michał Wiecha.


Rozmowa z Robertem Drozdowskim z Fundacji RIAD, w której odniósł się do ostatnich imprez tj. Dnia Niezapominajki w Wagnerówce i spotkania z Jerzym Ziębą we Wrocławiu. Ponadto Klub Sympatyków NTV z Kędzierzyna-Koźla razem z Fundacją organizują konferencję „Jak żyć w zgodzie z naturą”. Zbliżający się termin imprezy jest okazją do przypomnienia jej programu i występujących tam gości.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 16.05.2016

  • AnonYm pisze:

   Jesli ” trwają przygotowania ” do produkcji syntetycznych ludzi to znaczy ze
   Syntetyczni juz od dawna chodza po ulicach .

  • Majestic pisze:

   „bezpieczeństwo narodowego i służba zdrowia.” no i temat zamknięty dla publiczności ,”chcesz truć bezkarnie środowisko zostań sponsorem zielonych ” na pewno już są nowej generacji https://www.youtube.com/watch?v=DOdMdYmd2ls

   • Andrzej21 pisze:

    Może ten z tego filmiku to był amfibianin – płazoid ;). To by było straszne – syntetyczny człowiek z syntetyczną duszą i syntetycznym umysłem. Jednym słowem Frankenstein. W ten sposób to chyba nie wyjdzie, ale ja się już spotkałem z ludźmi myślącymi „maszynowo” 🙁

 1. ☺seja pisze:

  z januszem (od fizyki) to by se można było, bo było by o czym… podyskutować ciekawie

  .

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.