Otwarte Forum Tematyczne – 16.05.2017

Na konferencji zorganizowanej 13 maja 2017 roku we Wrocławiu przez Fundację RIAD i NTV pod tytułem: 100 lat Objawień Fatimskich pierwszą prelekcję wygłosił Janusz Zagórski. Tytuł: „Fatima – UFO – Interpretacje”


Nagranie sprzed wielu miesięcy z Aleksandrem Navalovem, człowiekiem o szerokiej wiedzy zdobywanej jeszcze w tajnych badaniach w byłym Związku Radzieckim. Tematem tej rozmowy jaką przeprowadził z nim Janusz Zagórski jest właściwe rozumienie fundamentalnych kategorii jakim są czas – przestrzeń i energia.


Rozmowa Janusza Zagórskiego z Tadeuszem Starkiem o pracy z energiami. Zapowiedź kolejnego cyklu warsztatów rozpoczynających się w sierpniu 2017.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

42 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 16.05.2017

 1. Boksik pisze:

  @Fatima – UFO – Interpretacje
  Według mnie problem wyciszającego się aktualnie nurtu paleoastronautyki, czy obejmującego współczesne wizyty obcych cywilizacji, nie wynika z zaniechania działań osób poruszających tego typu tematy, lecz po prostu ze znacznego spadku zainteresowania tym przedmiotem.
  Współczesne media zapewniają multum ciekawych, z punktu widzenia odbiorcy tematów, przy maksimum doznań wizualnych.

  Inna kwestią jest to, iż długo trzeba będzie poczekać na godnego następcę Fiebaga. Aktualnie wszelkim popularyzatorom powiązanych zagadnień brakuje jego obiektywizmu i dużej szczypty naukowego dystansu.

  • Boksik pisze:

   Z resztą ludzie, których mijam co dzień w drodze z pracy są tak zajęci nadążaniem za zmianami w ich cyfrowym świecie, iż nawet zmasowany najazd obcych, w zależności od intencji przybyszy, byłby przezeń odebrany jako kolejny maraton, lub chociażby poważniejszą awarię kluczowych węzłów komunikacji. Utrwalony bezwiednie w selfie i popity kawą z aluminiowego, podróżnego kubka.

  • Majestic pisze:

   tak się przykrywa zasypuje „Fatimy ” ” Lichenie ” ” Ciemne góry ” https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs

 2. jan piotr kutereba pisze:

  JANUSZ MOWI =powtarza biskup Pieronek mowi te Istoty sa w tu iteraz od zawsze /jest to starym testamecie wiele info/ ;;; JANUSZ I NTV.PL DZIEKUJEMY JESTES WIELKI I ODWAZNY dziekujemy ze jestes gdy my jestesmy za twoje istnienie i przekazy faktow ,pozdrawiam cieszmy sie cudem zycia i CUDEM ISTNIENIA . T en pomysl i ta debata to kolejna cegilka = podpowidz ZNAKOMITA OKAZJA DO KONFRONTACJI ROZNYCH PRZEKAZOW I UJAWNIENIA FAKTOW KTORE w tym roku z moch odczoc i przewidywan =odbiory jest wlasciwym MOMENTEM =dziekujemy Janusz powiem jak Pawlak =TO WIEKOPOMNA CHWILA ABY TE FAKTY WRESCIE ZAISTNIALY dla wszystkich i abysmy wszyscy zaczeli sie bawic CUDEM ZYCIA I CUDEM ISTNIENIA= z powazaniem jan piotr kutereba

 3. jan piotr kutereba pisze:

  dodam co Janusz przekazuje o FATIMIE =mamy to juz sa fakty wyciete 1000 lat histori naszej Polskiej histori =w KALENDARZU GREGORIANSKIM =ten obecny z 800 roku zroobil ten tzw. 1000 rok dozylismy pieknych cudownych czasow UJAWNIANIA FAKTOW I ISTNIENIA WOLNOSCI I WOLNYCH ISTOT =dzieki takim jak Janusz i NTV.PL i juz milinow istot to juz lawina ktora jak kula zgory sie toczy nasze marzenie to pewnego dnia zyjemy „BEZ MONEY ,BEZ ZABIJANIA LUDZI I ZWIERZAT , BEZ WOJSK I POLICJI ,BEZ RELIGI ,BEZ SADOW I RZADOW I PRAW I OBOWIAZKOW == ha ha ha fajne marzenie jana pitra kutereby=bawmy sie cudem zycia i cudem istnienia

 4. jan piotr kutereba pisze:

  podam jeden temat zinnej bajki???? dotyczy WROCLAWIA ???;;; byc moze i Janusz w newsie zajmie sie swoim komentarzem to zjawiasko nabralo juz tempa i wiele pieknych dziewczat opuscilo ciala ???;;;;http://telewizjarepublika.pl/mocne-smierc-magdaleny-zuk-i-uklad-wroclawski-sprawe-przeswietla-abw,48644.html

 5. jan piotr kutereba pisze:

  podaje czesc wpisu to co wyzej zamiescilismy ;;;Tymczasem na swoim profilu Facebook napisali: „Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się, kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. dziewczyna do towarzystwa. Zjawisko jest częste, zaś tego rodzaju wyjazdy organizowane są masowo przez różne agencje pośredniczące (funkcjonujące pod przykrywką w ramach agencji modelingowych i hostess), gdzie bardzo wiele dziewczyn masowo jeździ do krajów arabskich i Japonii oraz innych (w zależności od tego, gdzie zostaną >>zamówione<>dziewczyn do towarzystwa<<. Tym, które mają pewne obawy, obiecuje się dodatkowo, iż świadczone przez nie usługi nie mają tła erotycznego i nie będą one wykorzystywane seksualnie, co dopiero później mimowolnie nabiera owych barw, kiedy dziewczyny nie mogą się już wycofać, ponieważ są szantażowane materiałami zebranymi podczas świadczenia ich usług lub podawane im są silnie uzależniające narkotyki, gdzie z czasem groźba odmowy ich podania sprawia, że dziewczyny stają się bezwzględnie posłuszne

 6. jan piotr kutereba pisze:

  po przeczytaniu takich texstow ;;; TO BEZ MONEY I BEZ ZABIJANIA KOGKOLWIEK UCZMY TEGO DZIECI I WNUKI BO TO steps pierwszy do zycia w wolnym i bycia wolnym

 7. jan piotr kutereba pisze:

  PODZIWIAM TA NIEWIASTE Z INNEJ BAJKI ;;;;”Skorzystałam z przysługującego mi prawa do zdrowia” Jak napisała Pawłowicz, „nie dała się sterroryzować”. „Ja (65 l.) leciałam w obie strony, łącznie 22 godziny w klasie biznes. Skorzystałam z przysługującego mi prawa do zdrowia” – zaznaczyła. „Dziennikarska młodzież może latać choćby w luku bagażowym, ale starszym osobom, kobietom należy się jednak szacunek. ‚Tropiciele afer’ z ‚Faktu’ i podobnych niemieckich mediów dla polskich posłów go nie mają. Ciekawe, czy terroryzowaliby także swoje matki… I narzeczone…” – dodała. Publikację „Faktu” Pawłowicz nazwała skandalem. „Więcej szacunku dla Polek, wyrobnicy niemieckich gazet. Jesteście w Polsce, tu się kobiety szanuje” – zwróciła się posłanka PiS do dziennikarzy. (http://www.tvn24.pl)
  Odpowiedz

 8. jan piotr kutereba pisze:

  to moze spotkac kazda Polke =POLKA TA WYKAZALA SIE KLASA I INTUICJA =;;;;;;Łódzcy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uszkodzili auto jednej z klientek sklepu, a następnie zaproponowali jej pomoc w uruchomieniu go. Gdy po naprawie zażądali od niej 500 złotych, kobieta wezwała policję. 12 maja 2017 roku około godziny 13.00 jedna z mieszkanek Łodzi przyjechała swoim seicento do sklepu na ulicy św. Teresy. Zaparkowała i poszła zrobić zakupy. Gdy wróciła do swojego pojazdu i chciała odjechać, okazało się, że jej auto jest niesprawne. Wtedy podszedł do niej mężczyzna i zaproponował pomoc. Jak stwierdził, jest właśnie ze swoim dziadkiem, który potrafi naprawiać samochody. Kobieta zgodziła się na jego pomoc. Starszy z mężczyzn podniósł maskę pojazdu i zaczął wymieniać części. Po około 20 minutach okazało się, że samochód kobiety jest ponowie sprawny. Wtedy też łodzianka usłyszała, że za naprawę auta jest winna mężczyznom 500 złotych. Obrazy owinęli folią i wynieśli. Zabrali też brudne kieliszki. Fałszywi policjanci przed sądem W białych… czytaj dalej » Nie dała się naciągnąć Kobieta od razu zaprotestowała uważając, iż jest to zbyt duża kwota za taką niewielką naprawę. Mężczyźni jednak nie odpuszczali. Poinformowała ich więc, że nie ma przy sobie takiej gotówki i musi iść do bankomatu. Gdy tylko się od nich oddaliła, zadzwoniła do swojego męża oraz do komisariatu policji. Podejrzewając podstęp, poprosiła ochronę obiektu, by pokazała jej nagranie monitoringu obejmujące miejsce zaparkowania jej auta. Wtedy też się okazało, że gdy poszła do sklepu, jeden z mężczyzn otworzył maskę w jej seicento i najprawdopodobniej je unieruchomił. Akcję nagrały kamery monitoringu Ochrona uniemożliwiła ucieczkę mężczyznom i przekazała ich w ręce przybyłych na miejsce policjantów. Sprawcy nie przyznawali się do usiłowania oszustwa. W rozmowie z funkcjonariuszami twierdzili, że chcieli tylko pomóc kobiecie. Nie wiedzieli jednak, że całe zdarzenie zarejestrował sklepowy monitoring. Mężczyźni zostali zatrzymani. Jak się okazało, był to 44-letni mieszkaniec Gniezna oraz jego 74-letni kompan. Usłyszeli już zarzuty usiłowania oszustwa, za co grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności. Autor: bż/gp/jb (http://www.tvn24.pl)

 9. Boksik pisze:

  @Energia – czas i przestrzeń.
  Współczesny model świata i powiązany z nim przestrzenny układ odniesienia a ‘stresowe’ (?) reagowanie organizmu jako powodująca aberracje metoda poznawcza.
  Dr. Aleksander Nawałow posłużył się dla opisania jednej z metod poznawczych sformułowaniem ‘stress’. Czy dobrze rozumiem ‘стресс’ w dosłownym tłumaczeniu, czy też należy go interpretować jako definiowanie przestrzeni klasycznymi pięcioma zmysłami „fizycznymi” ?

  • Kiara pisze:

   Temat poruszony przez P. Aleksandra jest niezmiernie ciekawy, to lubię….. ja na to patrzę z ciutkę innej perspektywy….. wiadomo jestem kobietą… 🙂 )

   Dlaczego nie ma czasu i dlaczego on jest wieczny oraz kiedy tak jest że jest iluzją.?
   Bo energia to światło… ale energia to wibracja … tam gdzie jest materia i czysta energia istnieje różnica potencjałów, różnica drgań , czyli różnica poziomu świetlistości. Kiedy spotykają się dwa obiekty o innych parametrach, innej świetlistości powstaje cień… czyli odbicie tych różnic w postaci widocznej.

   A, czas… to zasób energii ( można ją zmieniać, albo przemieniać, spowalniać lub przyspieszać, zależnie od potrzeb i wiedzy,) która potrzebna jest do uzyskania identycznej wibracji dwóch konfrontujących się ze sobą obiektów… wzorcowego dla danej przestrzeni i doświadczającego.

   Tak centrum Galaktyki… GWIAZDA JASNA….. NAJJAŚNIEJSZA…. czyli pierwotny wzorzec życia dla nas.

   Myśl … która jest równocześnie uczuciem…. zawsze decyduje o długości czasu , który jest przeznaczy na eksperyment poznawczy, inaczej rozświetlanie wiedzą obiektu.
   Czyli czas jest energią, ale jak wszystko co istnieje jest energią pierwotnego uczucia … 5 ELEMENTU … wibracyjnie obniżanego lub podwyższanego zależnie od możliwości i potrzeb poznawczych poznającego.

   A, czas uniwersalny…. ponad fizyczny…. jego nie ma, on nie istnieje , bo jest najwyższą wibracją,5 ELEMENTEM…. MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ , która JEST w każdym wybranym momencie pełna , doskonała i 100% świetlista.. a zatem nie rzuca cienia, gdy nie ma różnicy potencjałów… gdy nie ma materii.

   Jak zatem zrozumieć myśl.. która wymaga czasu dla zaistnienia… trudno to wytłumaczyć mając do dyspozycji możliwości fizycznego pojmowania i przekazu naszego wymiaru.

   To jest na poziomie wiedzy nie zrozumienia ( proces zrozumienia jest wielkim spowolnieniem wiedzy) dla mnie jest to coś jak maleńka iskra w postaci kulki , która ma depozyt całej wiedzy w sobie .. zwyczajnie wie wszystko … to co jest depozytem wiedzy CENTRUM GALAKTYKI.. GWIAZDY MATKI.

   Informacja w niej rozchodzi się na zewnątrz w stosunku do odbiorcy, ale nie jednokierunkowo, a w postaci ogarniającego świadomość ognia.. w ułamku sekundy wiesz wszystko… .. wiedza staje się tobą, a ty wiedzą.

   Po prostu dwie energie uzyskują identyczny poziom wibracji jednoczą się ze sobą .. tworzy się iluminacja .. pełne rozswawolenie od tego momentu nie ma cienia..czas, jego energia osiągnęła poziom energii wiedzy… połączyły się ze sobą całkowicie.. przeniknęły się wzajemnie.

   cd. nieco później …. na temat rozłączenia czasu i jego fikcyjności….
   teraz skupiam się na innym temacie… 🙂 kobiecości i męskości jako jedni i indywidualności….

   Kiara

   • Kiara pisze:

    Oświadczam.. nie zwracałam się i nie zwracam do Boksika… rozważam publicznie aspekty dyskusji P. Aleksandra Nawałowem z P. Januszem Zagórskim… to wszystko.

    Temat jest niezwykle interesujący i wieloaspektowy…. łączy się bezpośrednio z pierwiastkami ROD i IRYD .. LUDZKĄ DUSZĄ i przepływem światła…. właściwie łączy się z wieloaspektowością życia.

    Inna wiedza potrzebna do zrozumienia tej kwestii.

    „”Czy wiecie państwo,że ponad 5% suchej tkanki mózgowej stanowi ROD ( OSOBOWOŚĆ ASPEKTU ŻEŃSKIEGO) IRYD (OSOBOWOŚĆ ASPEKTU MĘSKIEGO)i to w stanie wysoko spinowym?
    Czy wiecie,że komórki komunikują się ze sobą za pomocą nadprzewodnictwa?
    Czy wiecie,że instytucja o nazwie U.S.- Naval Research Facility ( Instytut Badań Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych ) wie,że drogi porozumiewania się między komórkami wiodą przez nadprzewodnictwo?
    Czy wiecie,że zmierzyli oni to zjawisko stosując SQUID-y Nadprzewodnikowe Kwantowe Urządzenia Interferencyjne, wyposażone w nadprzewodnikowy pierścień otaczający ciało?

    Dzięki tym urządzeniom stwierdzili ,że to WŁAŚNIE ŚWIATŁO PRZEPŁYWA MIĘDZY KOMÓRKAMI … z komórki do komórki.. itd..

    Czy wiecie państwo,że wasze impulsy nerwowe wcale nie są elektrycznością, a przemieszczają się z szybkością bliższą szybkości dźwięku.

    Czy wiecie państwo z jaka prędkością przemieszcza się fala nadprzewodnictwa?

    Właśnie z prędkością dźwięku … to jest właśnie TO ,CO znajduje się w naszych ciałach , co nazywamy ŚWIADOMOŚCIĄ… I CO RÓŻNI NAS OD KOMPUTERA.

    To część naszego ciała, która jest w nim cały czas , której naukowcy nie mogli wykryć, ponieważ nie dawała się zmierzyć przyżadami , które posiadali.
    Nazwali ją węglem , ponieważ nie posiada ona widma emisyjnego, ani adsorpcyjnego w związku z tym zakładali ,że to węgiel , podczas gdy to wcale nie był węgiel.

    Jest 11 pierwiastków które mogły tym być, ale w naszych ciałach znajduje się głównie ROD i IRYD.. to właśnie one łączą się rezonansowo i dosłownie podtrzymują nieprzerwanie nić życia w naszym ciele.

    Zaś w okół naszego ciała znajduje się spolaryzowane pole magnetyczne, zwane również Polem Meissnera lub AURĄ… to ONE ( Rod i Iryd) są atomami Duszy naszego ciała.

    Atomami znajdującymi się w harmonii rezonansowej z energią próżni, zaś energia próżni stanowi kolejny wymiar w którym nie istnieje czas.
    Wszystko ,co istniało już i będzie istniało kiedyś jest zapisane, właśnie tam w próżni czyli bezczasie.

    *************

    ROD.. osobowość żeńska…

    W szkle laboratoryjnej zlewki znajdującej się w pobliżu pieca pojawiły się pęcherzyki powietrza , gdy dotknęliśmy ich rozpadały się na kawałki. Wszystkie te zniszczenia spowodowane były radiacją.Nie da się tego inaczej wyjaśnić.
    Kiedy tym wysoko spinowym atomom ROD- osobowość żeńska da się zbyt dużo energii emitują promieniowanie typu gamma.

    Tak jak w przypadku wszystkiego ,co żeńskie gdy się na nim coś wymusza siłą , nie osiągnie się nic… ale jeżeli da mu się TO..czego ona chce .. to otrzyma się TO.. co się chce.

    Tak więc żeńskie pierwiastki ROD należy hołubić , a nie z nimi walczyć, bo one są ŻYWE.

    To, co należy zrobić, to zapewnić im właściwe środowisko chemiczne… biologiczne.. uczuciowe… którego ONE potrzebują
    , współpracować z nimi, dać im , TO , czego chcą… a wrócą do stanu nisko spinowego, wówczas można je przekształcać w metale, lub używać w postaci wysoko spinowej.”

    David Hudson.

    http://www.kontestator.eu/bialy-proszek-zlota-%281%29.html

    Jedyną energią działania na pierwiastek ROD ( aspekt żeński) która jest nie inwazyjna jest oczywiście energia miłości.

    Wiadomo nam ,że energia miłości zakrzywia czas oraz stwarza…. czyli ma wpływ na czas, który z tego wynika ma niższą moc energetyczna od energii miłości.
    Kolejny wniosek, ona nie krzywdzi , nie jest inwazyjna , zawiera sobie WSZYSTKO.. można ją przekształcać… przemieniać, dzielić, obniżać jej wibracje, tworzyć z niej.
    ta energia jest również czasem.

    Kiara.

  • Boksik pisze:

   @Kiara
   Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem. Czy Twój wywód stanowi próbę odpowiedzi na postawione pytanie, czy też raczej nie ma z nim nic wspólnego ?

   Bezcieniowa miłość, czy wibracje uczuć to zagadnienia wykraczające dalece po za moje zainteresowania.

   • Kiara pisze:

    @Boksik….. nie rozumiesz bo dzielisz , a energii się nie dzieli tylko rozumie jej zmianę oraz niższe wibracje , które mają inne parametry i właściwości, oraz bardzo różne nazewnictwo.

    Nie odpowiadam na żadne pytania , dokonuję analizy moim zrozumieniem … trudne… nie jak się zna źródło z którego pochodzi energia, ONO JEST TYLKO JEDNO.

    Wszystko .. wszystkie rodzaje energii pochodzą z tego samego źródła. Ja nie mam problemu to widzieć i nie mam problemu to rozumieć.

    Wygląda to mniej więcej jak gruba lina, która dzieli się na dwa dwa na 3 i kolejne podziały aż z liny wychodzi całe mnóstwo niemalże nitek o różnych właściwościach energetycznych.

    Której używamy w danym wymiarze do tworzenia czegoś…. taka energia płynie tworząc oczekiwany, albo nie oczekiwany efekt.
    Czy dziwi Cię budowa kabla elektrycznego składającego się z +,-, 0? Mnie nie …. ” św. trójca” 🙂 tworząca jednię?

    Widziałam laboratoria badające wiązki energii , o ktorych nawet nam się nie śni…..

    Lepiej się zastanów kiedy nie ma cienie…. co musi zaistnieć,żeby cień nie padał.

    A, to czym jest pierwotna energia … pewnie kiedyś do tego dojdziesz sam.. zrozumiesz,że przekazywana nam wiedza w szkołach nie mówi prawdy.
    Jak przejdziesz pewną drogę rozświetlania siebie…. to zrozumiesz,że cała WIEDZA… opiera się na niezwykłej prostocie… komplikacja tworząca niezrozumienie jest podział… oraz fragmentaryczna analiza, która wprowadza wielkie zamieszanie, gdy uznawana jest za całość.

    Zdeprawowane ze zmienionym znaczeniem słowo „MIŁOŚĆ” to inna kwestia.. miłość nie oznacza tego, co większość ludzi ma na myśli..
    Zrozumieć naprawdę nieznane…. to nie mieć żadnych ograniczeń w akceptacji nowej wiedzy, brać pod uwagę że wszystko jest możliwe.. że to, tylko JA jeszcze nie wszystko wiem.

    Powodzenia…

    Kiara.

   • Boksik pisze:

    @Kiara
    Z pełnym szacunkiem, ale marnujesz tylko dżule. Tak jak napisałem wcześniej, ten temat mnie nie pociąga.

    Chętnie zamienię zdanie w odniesieniu do postawionego pytania o interpretację „stresspośredniej” metody poznawczej, ale proszę, bez przesadnego natłoku metafor.

   • Kiara pisze:

    @Boksik… czy ty naprawdę sadzisz,że ja zabieram głos w tym temacie tylko dla Ciebie… ze wzgledu na zainteresowanie Ciebie moim aspektem tej wiedzy?

    Nie, publikuję moje informacje, moją wiedzę i mój punkt widzenia, moje rozważania dla wszystkich którzy chcą przeczytać. To ,co ja piszę nie musi stać się Twoim zainteresowania i tematem naszej wspólnej dyskusji.

    Jak ktoś chce to czyta, jak nie chce to omija moją wypowiedz…. i tak… i tak … jest dobrze.

    Pozdrawiam Cię serdecznie pisz ja z chęcią przeczytam,poznam inne spojrzenie na zagadnienie, ale nie będę wymuszała na Tobie dyskusji ze mną tylko dlatego, że piszesz inaczej.

    Kiara.

   • Boksik pisze:

    @Kiara,
    Nie wiem, czy zauważyłaś, ale to Ty zaczęłaś zwracać się do mnie … :\

   • Boksik pisze:

    Swoją drogą pytanie jest nadal aktualne 🙂

 10. jan piotr kutereba pisze:

  wszystko pracuje dla ciebie;;;;https://www.youtube.com/watch?v=0S7sFd5Z9UM

 11. jan piotr kutereba pisze:

  W sprawie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk śledczy badają kolejne wątki. Jednym z nich jest przyjęcie, że Polka straciła życie w wyniku splotu okoliczności i działalności grup przestępczych zajmujących się handlem ludźmi. W sprawie pojawia się również wątek wrocławskich nocnych klubów. Telewizja Republika dotarła do jednej z pracujących tam hostess, która opowiada o nocnym życiu Wrocławia. Jak ujawnił dziennikarz śledczy Witold Gadowski, ze sprawą łączy się klub „Grey”, w którym bywają m.in. prominentni działacze Platformy Obywatelskiej.
  W przeciwieństwie do medialnego show, które robi wokół siebie Krzysztof Rutkowski, to zupełnie inne biuro detektywistyczne przekazało prokuraturze szokujące materiały ws. tajemniczej śmierci Polki w Egipcie. Z dokumentów wynika, że detektywi wskazują na całą sieć powiązań osób mających bezpośredni lub pośredni związek ze śmiercią Magdaleny Żuk.

  Jak wynika z oświadczenia biura detektywistycznego, zawiadomienie zawiera kompletny raport, sprawozdanie, materiały i ustalenia oraz notatki, które po weryfikacji przez prokuraturę mogą okazać się pomocne śledczym przy rozwiązaniu tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie.

  – Dokonujemy swoistego cofania się w czasie i śledzenia nie tylko tego, co robiła pani Magdalena, ale też, co robili jej znajomi i ludzie z jej otoczenia. Zaangażowany w to jest pion ds. cyberprzestępczości. Media elektroniczne w dzisiejszych czasach mogą okazać się w tej sprawie bardzo pomocne – tłumaczył w rozmowie z reporterką Telewizji Republika prok. Piotr Kowalczyk.

  O tragicznym zdarzeniu w Egipcie i jednym z wrocławskich klubów nocnych mówił na antenie Telewizji Republika publicysta Witold Gadowski. – Przez kilka dni śledziłem informacje na ten temat i myślałem, że jest to nieszczęśliwe zdarzenie. Otrzymałem jednak – z wiarygodnych źródeł – wiadomość, że towarzystwo tej pani, podobnie jak ona sama, jest związane z nocnym klubem wrocławskim, bardzo rozwiązłym. Taka młoda śmietanka Wrocławia, i nie tylko – mówił na antenie Telewizji Republika Witold Gadowski.

 12. jan piotr kutereba pisze:

  GEOMAGNETYZM =;;;;znalezlismy i czes zamieszczamy ;;;;Czarne subtelne siły i Księżyc

  Te same subtelne siły są kierowane do nas dodatkowo przez obiekty kosmiczne takie jak: gwiazdy, konstelacje, planety, satelity a także przez nasz Księżyc. Teraz, kiedy lepiej rozumiemy wpływ trzech głównych sił pierwotnych, możemy pojąć, dlaczego NAA i kontrolerzy wykorzystują czarne siły subtelne do kontrolowania ludzkości i materii. Z perspektywy opiekunów Księżyc jest strukturą nieorganiczną i nie pochodzi z naszego Układu Słonecznego. Jest sztucznym satelitą przytwierdzonym do orbity za pomocą rdzenia magnetycznego Ziemi. Został wykorzystany z praktycznych powodów: można na nim było umieścić bazę, z której łatwo monitorować ludzi oraz dokonywać na nich żniw oraz zmienić pole magnetyczne i grawitacyjne planety. Baza księżycowa ma technologię czarnej dziury, która podtrzymuje magnetyczną prędkość wirowania uruchamiającą ich maszynerię, ta zaś utrzymuje w stanie otwartym połączenie z tunelami podprzestrzennymi i / lub strefami hibernacji, które stworzyli. Z badania pola wynika, że sztuczny wpływ Księżyca i jego ruch z Ziemią wokół Słońca ma na celu utrzymanie zosiowania z czarną dziurą w środku Drogi Mlecznej. Głównym powodem, dla którego Układ Słoneczny jest tak zniszczony, jest fakt, że te istoty i ludzie za pomocą swych niszczycielskich technologii stale tworzą rozdarcia oraz dziury w strukturach czasoprzestrzeni.

  Co więcej, te jednostki wykorzystujące technologie czarnych dziur rozprzestrzeniają w polu Ziemi jeszcze więcej substancji czarnej siły i grawitacyjnych wypaczeń. To generuje toksyczną czarną energię nazywaną martwą energią lub miazmą, która jest wyrzucana na pola planetarne, a jej skrajna gęstość sprawia, że wiele osób odczuwa apatię, poplątanie i przygnębienie. Ludzie powszechnie doświadczają odłączenia od źródła światła lub ogólnie brakuje im światła.

  Na przykład: kiedy podczas określonych faz Księżyca do Ziemi przedostaje się więcej czarnych subtelnych sił, wiele wrażliwych i empatycznych osób może odczuwać wpływ psychicznego ataku lub ciemnej ingerencji. Fazy Księżyca powodują aktywność tych z linii rodów Księżyca, których ciała świadomości składają się z tych samych sił czarnej substancji. Niektóre z tych jednostek mogą być nazywane też jednostkami czarnych dziur. Nie mają możliwości wygenerowania źródła światła, więc istnieją na Ziemi jako pasożyty wykorzystujące ludzi mających źródło światła. Im bardziej czarna siła rozprzestrzenia się w polu Ziemi i w ludzkich ciałach, tym łatwiej te jednostki z czarnymi dziurami mogą się poruszać, opętywać ludzkie ciała lub działać na Ziemi. Nie trudno wysnuć wniosek, że rozprzestrzenianie tych czarnych sił jest powiązane z celami stojącymi za satanicznymi programami, których ilość wciąż wzrasta.

  Większość ludzi, ale i planeta, nagromadziła mnóstwo tych czarnych sił w swoich umysłach, ciałach fizycznych i duchowych, co negatywnie wpłynęło na wszystko. Kiedy ludzie nie wiedzą, że czarne siły są wykorzystywane w obiektach AI i programie transhumanizmu oraz nie mają pojęcia, jak wyczyścić te mentalne struktury lub skupić umysł na czymś pozytywnym, ich częstotliwości mogą mieć bardzo negatywny wpływ, zwłaszcza kiedy się materializują. W wyniku programu transhumanizmu zarówno organiczne stany czarnej substancji jak i repliki sztucznej inteligencji z pól ciemnej materii, mogą łączyć się ze sobą w tych ludzkich ciałach, które mają ujemną polaryzację. NAA odkryła, że proliferacja czarnych subtelnych sił sprawia, iż łatwiej jest transmitować fale nośne AI do szerokich rzesz.

  Kiedy wchodzimy w kontakt z tym poziomem sztucznie generowanych na częstotliwości czarnej substancji sił księżycowych, możemy czuć się bardzo smutni i poplątani, ponieważ to oddziela nas od dostępu do naszego źródła światła. Kiedy Księżyc emituje ten typ czarnej subtelnej częstotliwości na planetę, powoduje to pewien rodzaj przyspieszania w tej czarnej sile i jednostkach, które istnieją jako część owej negatywnej częstotliwości. Więzione duchy, istoty fantomowe, demoniczne byty, bezkształtne cienie i wszystkie negatywne typy energii są połączone z tą czarną częstotliwością, która istnieje jako część subtelnych niematerialnych częstotliwości, na które jesteśmy wystawieni tu na Ziemi.

  Organiczne subtelne czarne siły są nieodłączną częścią tworzenia. Potrzebujemy substancji czarnej siły, ponieważ tak naprawdę stanowi ona część przejawiania materialnej rzeczywistości i sił grawitacyjnych. Bez niej atomy mogłyby odlecieć, gdyż zachowuje właściwą strukturę molekularną i atomową. Jest to konieczne w procesie materialnego przejawienia i tworzenia, lecz to, co stało się na Ziemi, jest istotnym nadużyciem technologicznym wykazującym poważne dysproporcje związane z czarnym typem subtelnych wibracji. Dzieje się tak dlatego, że jest wytwarzana sztucznie poprzez technologiczne sterowanie polem magnetycznym i stanami grawitacji. Poziomy negatywności i niepoczytalności, które możemy łatwiej obserwować u ludzi ze złamaną duszą, są ucieleśnieniem dużej nierównowagi tych czarnych sił transmitowanych z użyciem technologii czarnych dziur, sztucznych sił księżycowych i technologii wojskowych. W rezultacie przyciąga to znacznie więcej negatywnych duchów oraz demonicznych typów istot, ponieważ one też są stworzone z tej samej substancji i będą poszukiwać ludzkiego gospodarza o ujemnej biegunowości, aby czerpać z niego energię. Ludzie na Ziemi, którzy są zamknięci w gęstości trzeciego wymiaru, są napełniani mieszanką zarówno naturalnie występujących czarnych sił jak i sztucznie wytwarzanych, bazujących na ich negatywnych systemach przekonań, zachowaniach i działaniach.

  Kiedy człowiek nie jest połączony z wyższym aspektem swojej duchowej świadomości, która istnieje ponad tą czarną siłą, ten typ czarnej siły ma tendencję do przygniatania ciała ekstremalną gęstością i niższymi negatywnymi wibracjami. Wskutek działania ciężaru grawitacyjnego całe jego wewnętrzne światło jest pochłaniane przez te jednostki z czarnej dziury lub przez ciemne siły. Kiedy to następuje, ludzkie ciało zaczyna być konsubstancjalne z tym samym czarnym strumieniem częstotliwości, w którym bytują te fantomowe energie, jednostki demoniczne i potwory z cienia. Kiedy ludzkie ciało dostraja się do wibracji czarnych sił, staje się dla nich kanałem i przyciąga jeszcze bardziej mroczną świadomość przypominającą siły szatańskie, które są połączone z subtelnymi czarnymi siłami.

  Objawem odłączenia duszy i pomieszania związanego z niewiedzą, kim naprawdę jesteśmy jako istoty duchowe jest depresja. Kiedy człowiek ma zamknięte serce, emocje i świadomość, staje się bardzo smutny i przygnębiony. Ten stan związany z odłączeniem od duszy ma związek z częstotliwością subtelnych czarnych sił, która jest transmitowana z Księżyca – od sił księżycowych i sztucznej kontroli pola magnetycznego. Im bardziej rozwijamy się pod względem duchowym, tym więcej dobroci i świata gromadzimy w kryształowych sercach oraz aurach. Im więcej rozwijamy w sobie cnót, tym więcej otrzymujemy mocy, dzięki której zaczynamy akumulować wyższą częstotliwość i budować silne ciało duchowe. Nasze silne ciała duchowe i bezpośredni związek z Bogiem jest tym, co chroni nas przed skutkami sztucznej manipulacji pola magnetycznego oraz konsekwentnego rozprzestrzeniania się negatywnej polaryzacji czarnych sił.
  Autor: Teresa Serafinowska

  • Majestic pisze:

   „Baza księżycowa ma technologię” bylem tam widziałem i doznałem ,jestesmy hodowlą pod ścisłą kontrolą .

  • Gaja pisze:

   Majestic A Ty kochany Majesticu , jak zwykle niestety , wdepnąłeś w Astral – a teraz straszysz nim innych 🙂 Pozdrawiam Cie Skarbku 🙂

   • Majestic pisze:

    Cześć Skarbusiu i tak będę „zmuszony ” uwolnić Cie Gaju z Astralka dla znajomych to za friko dlatego tam jestem a Ty zapewne przyłączysz się !!!!? https://www.youtube.com/watch?v=0QwS3pjGd4I

   • Gaja pisze:

    Majestic Czyli jak widać słychać i czuć – strzelanie do tych , którzy inaczej niż ty postrzegają rzeczywistość – sprawia ci niemałą przyjemność. ZAPOMNIAŁEŚ JEDNAK O PRAWIE REZONANSU, czyli o Energii , która ukierunkowana w taki sposób WRÓCI DO CIEBIE RYKOSZETEM . To smutne , że mijają lata odkąd cię znam – a ty nadal niczego nie rozumiesz i nadal sam cierpisz . No cóż – twoja wolna wola . Otrzymasz więc z powrotem , twoja własną energię , bo tak działa rzeczywistość w której wszyscy egzystujemy .

   • Gaja pisze:

    Majestic Fizyka kwantowa versus Filozofia https://www.youtube.com/watch?v=DWE2ejNr0t4

   • Majestic pisze:

    Gaju, niema innej drogi zrozum to !? czy Twój organizm nie wywarza antyciał aby ZABIĆ ?! przecież to walka na smierc i życie, destrukcja to pasożytnictwo Ty Gaju w imię czego chcesz to hodować i tolerować ? dajesz przyzwolenie swoim zachowaniem dlatego ten rykoszet jest możliwy” Otrzymasz więc z powrotem , twoja własną energię ” wiem bo uwolnię miliony dusz , uważasz że prawo rezonansu niema w tym wypadku prawa zaistnieć ? dlaczego widzisz to jedynie z strony destrukcji na mojej osobie ? dlaczego nie widzisz uwolnionych szczęśliwych ludzi , ja wiem że można się ubrudzić przy kupie gnoju , ale pomysł o tych którym ta kupa śmierdziała , a Ty Gaju skrzętnie chcesz ja obejść nie widzieć ,ale pamiętaj że jak ta kupa urośnie to któregoś dnia nie będziesz w stanie drzwi otworzyć , i gdy będziesz usuwać ja otrzymasz to co dokladnie teraz mówisz ten rezonans destrukcji bo nie znasz innej opcji .Gaju otwórz sumienie „””bo tak działa rzeczywistość w której wszyscy egzystujemy .””” NIE nie musi tak być , to destrukcja wymyśliła taka rzeczywistosc przecież sama mówisz że to my kreujemy ?! wiec taką postawą kreujesz to dokladnie zapętlasz się w tym , gdy wróg napadnie na Twoją Ojczyznę to powiesz aby wszyscy wyrzucili bron , i sami weszli do komór gazowych ? bo taka jest konsekwencja Twojego rozumowania. Pozdrawiam

   • Gaja pisze:

    Majestc DOPÓKI NIE ZROZUMIESZ NATURY RZECZYWISTOŚCI W JAKIEJ FUNKCJONUJESZ , DO TEJ PORY BĘDZIESZ CIERPIAŁ , NIE TYLKO SAM , ALE TEŻ DO OGÓLNEGO CIERPIENIA LUDZKOŚCI , WYDATNIE SIĘ PRZYCZYNIAŁ !!!!!!!!!!!!!!!! Sam fakt , że posługujesz się prymitywnymi i prostackimi hollwoodzkimi projekcjami , z kowbojami z dzikiego Zachodu , świadczą o tym – w jakim beznadziejnym Matrixie egzystujesz , tworząc GO i katując się nim każdego dnia . Świadczy to też o twoim niewątpliwym masochizmie .

   • Gaja pisze:

    Majestc Z uporem maniaka trzymasz się starych programów , JEDNAK NIE PRZYJDZIE CI NAWET DO GŁOWY , ŻE TO WŁAŚNIE CI , KTÓRZY TRZYMALI SIĘ TYCH STARYCH PROGRAMÓW /którym ty dalej hołdujesz/ – ZMARNOWALI MILIONY LUDZI W KOMORACH GAZOWYCH ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Majestic pisze:

    ” Z uporem maniaka trzymasz się starych programów” nie zlikwidujesz Gaju starych programów nowym oprogramowaniem one muszą się wypalić do końca , dlatego aby ukrucic cierpienia trzeba stosować kompatybilne sposoby wyłapać zło i zneutralizować .” NATURY RZECZYWISTOŚCI ” właśnie akurat taka jest i albo Cie zjedzą albo załatwisz konsumentów i nie będziesz zjedzona , jedz gdzieś na linie frontu walki to zobaczysz rzeczywistosc , wtedy moze zrozumiesz rzeczywistosc i inicjatorów zła, moze ich wskażesz i skarzesz , przyczyniając się do zmiany natury rzeczywistosci bo ten obecny stan jest ” NATURA RZECZYWISTOŚCI ” jak możesz mówić o naturze rzeczywistosci a jednocześnie te rzeczywistosc ukrywać zasłaniać ? wyjrzyj na ulice, tam jest tu i teraz ,to jest rzeczywistosc panująca i ją trzeba zmieniać .

   • Majestic pisze:

    Gaju NATURA RZECZYWISTOŚCI ??? niema czegoś takiego obecnie , jako samoczynny proces Kreacji , bo jest ingerencja OBCYCH , w katolickiej doktrynie boczną furtką przerobiono to na istoty demoniczne zmiennokształtne jest a niema i pozamiatane, wersja Hollywoodu akurat jest skuteczna , i nic na to nie poradzisz ,bo gdy będą głodni to przyjdą po Ciebie i wyciągną Cie przez dach samochodu albo ściany domu zorganizują wojnę, komory gazowe ,albo w niebie poczekają na konsumpcje itp taka jest rzeczywistosc ZROZUM TO WRESZCIE ?! https://www.youtube.com/watch?v=0QwS3pjGd4I

   • Gaja pisze:

    Majestic W co tylko uwierzysz – to stanie się twoja PRAWDĄ i to zamanifestuje się w TWOIM ŻYCIU !!!!!!!!!!!!,

   • Gaja pisze:

    Majestic Dla mnie jesteś przypadkiem beznadziejnym , który w tym życiu prawdopodobnie się już się nie obudzi . Dlatego będziesz tu wracać i ponownie cierpieć , aż może wreszcie kiedyś zaskoczysz o co mi chodzi- a tym czasem rozsiewaj tu dalej te swoje horrory , czyli wspomagaj tym samym media głównego nurtu !!!!!!!!!!!

   • Gaja pisze:

    Majestic Uparłeś się , że zawrócisz kijem Wisłę – A TO JEST PO PROSTU NIEMOŻLIWE . Intencje masz dobre , ale one do niczego nowego cię nie zaprowadzą . Ci którzy wywoływali wojny też mieli pewnie dobre intencje – a zginęły przez nich , miliony ludzi na Ziemi .

   • Gaja pisze:

    Majestic Zastanawiam się zawsze, po rozmowie z tobą – co muszę jeszcze w sobie zmienić , aby taka wersja Majestica , przestała mi się odzwierciedlać ? Tak więc ja zawsze zaczynam zmianę od siebie , a ty Majesticu , od zbawiania milionów ludzi – co jest oczywiście bardziej chwytliwe w ludzkim pojmowaniu , ale niestety , kompletnie nieskuteczne , jak do tej pory/ na co jest tysiące dowodów i to każdego dnia/ . Na tym polega właśnie, ta „drobna” różnica między nami .

 13. Majestic pisze:

  „Sky and Sand ” https://www.youtube.com/watch?v=KgyKFx4bnQg „Klingande – Jubel” https://www.youtube.com/watch?v=b6vSf0cA9qY ” Human Revolution” https://www.youtube.com/watch?v=n07RJW2BEBc ” nature scenery” https://www.youtube.com/watch?v=6v2L2UGZJAM „The Child In Us” https://www.youtube.com/watch?v=_Ij2UP5mG6Y na koniec Air https://www.youtube.com/watch?v=rrVDATvUitA i Beethoven „Love Story” Paintings by Leonid Afremov… https://www.youtube.com/watch?v=i__PgJX_5eQ Leonid Afremov Piękne dzieła soczyste energetycznie jak u Wassilya Kandinskiego

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.