Otwarte Forum Tematyczne – 17.05.2017

Z Tomem Justyniarskim, pisarzem książek dla dzieci, autorem szkolnej lektury pt. „Psie Troski”, a przede wszystkim wielkim miłośnikiem zwierząt rozmawia Krystyna Maciąg.

Tom organizuje wielką akcję – ogólnopolską Szkołę Objazdową „Zwierzobusa”, dzięki której chce zmienić świadomość Polaków w traktowaniu zwierząt.
Akcja będzie polegać, na tym że Kolorowym busem będzie przemierzał miasta i wsie całej Polski. Poprzez taką formę edukacji w „Szkółce na Kółkach” chce szerzyć miłość, empatię i szacunek do zwierząt.
Więcej o akcji na https://zrzutka.pl/szkola


GMO w Sejmie, przegląd aktualności, refleksje o polskiej służbie zdrowia – to niektóre wątki wystąpienia Jerzego Zięby na „Święcie Niezapominajki” w Lubnowie – Wagnerówka 14.05.2017.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 17.05.2017

 1. g-k pisze:

  Niestety gdzieś od jakiejś godziny kompletny brak głosu!!!
  Zatem trzeba coś zrobić, by inni sympatycy NTV mogli posłuchać wypowiedzi zaproszonego J.Z.

  • Wdzięczny Tomek. pisze:

   Hihi

   • Wdzięczny Tomek. pisze:

    Saksofon !! 😮 Piękne słońce !! Naucz się Jezzu na Pianie… nawet nie musisz pewnie umieć grać, byle by dzwieki się wydobywały 🙂 Paluszki będą sprawniejsze…. Buziaki !!!!

   • Wdzięczny Tomek. pisze:

    Jeszcze Raz! Jeszcze Jeszcze…. wciągnał mnie Jezz, słucham raz na jakiś czas, ale za to…. jeszcze jeszcze…. 🙂

   • Wdzięczny Tomek. pisze:

    Ten Saksofon cudny…

 2. Wdzięczny Tomek. pisze:

  w dzwiekach muzyki napiszę kilka zdań, kilka zdań.
  porywacze dusz, czy istnieją naprawdę? czy można stracić swoją duszę? Kiedyś mówiło się o oddaniu duszy Diabłu, a może bardziej sprzeciwieniu się Bogu. Tak Diabeł poszedł na zatracenie gdy sprzeciwił się Bogu, religi uznają ten fakt za kult. Straszą tym Diabłem na ile się da, gdyby ludzie wiedzieli o religiach to co ja wiem. Przecież… Diabeł Piekło i Niebo to stan świadomości, owszem możemy przywołać Diabła, nasze najgorsze wyobrażenia, kiedyś istniał tylko Bóg i Diabeł w Religiach, ba wciąż istnieją.. nie mogę już patrzeć na tych co chodzą do kościoła, to kurka będzie trwało, dopiero co komunia przyjęcia były w kościołach. Kościół tak szybko nie upadnie, broni się ślubami, i pogrzebami, ludzie w to wierzą, a co za tym idzie wierzą w Boga i Diabła. Nie wiedzą co tracą, zaiste nie wiedzą co tracą….. przecież to jest oślepienie na ogromną skalę. Czy Świat z tego oślepienia wyjdzie? Wątpię… kto na tym cierpi, My ludzie oświeceni, nawet już nie staramy się nawrócić, jak Ci Księża, zostaliśmy osamotnieni z prawdę, a to gorszę niż być papieżem w kościele. Żyje nam się dobrze z tą wiedzą, że kościół jest zły, kiedyś nie mogłem tego przyjąć do wiadomości, teraz wiem, że to jakieś bałwochwalstwo. Te zakazy te Biblie, te rytuały… Dlaczego nie ma więcej takich jak My, z otwartymi umysłami na prawdę,dlaczego nam ma być łatwo, wystarczy wiedzieć, że piekła nie ma, że kościół, nie oddaje rzeczwyistości takiej jaka była i jest, że pan Bóg to indywidualna sprawa, a nie zbiorowa, nie chce mi się o tym gadać nawet, smutny jestem, że nas też będą starali się zakopać z biegiem czasu, nie mamy przebicia co do tych spraw, bo każdemu pojedyńczo trzeba było by tłumaczyć, że Świat jest piekniejszy bez religii… kazdy będzie bronił się słowami z Biblii, słowami z kościoła itd.. eh szkoda słów, 3 raz leci Jezz…. a ja po mału, kończę te kilka zdań, przyjemnego wieczoru kochani, myślmy, o wszystkim, to przynosi efekty, nazywajmy myśli marzeniami, ja widzę jak świat się zmienia, ale też widzę, jak siedzi w syfie, zaczynam dostrzegać, w okół mnie jest pięknie, ale ludzie naprawdę cierpią, co jest bardzo przykre (przez kościoły) Ehh Dobranoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.