Otwarte Forum Tematyczne – 19.02.2016

Udział w rozmowie, która poprowadził Janusz Zagórski udział wzięli: dr inż. Maciej Oziembłowski z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (Wydział Nauk o Żywności) oraz dr n. biol. Paweł Dąbrowski z Uniwersytetu Medycznego (Katedra Anatomii Prawidłowej).


Gościem Agnieszki Jurko jest słynny uzdrowiciel z Luksoru sufi Adel el Atar. Prowadzi on w Polsce indywidualne sesje i warsztaty. Naucza o starożytnej wiedzy i magicznej mocy naturalnych olejków i ziół z dalekiego wschodu. Ten duchowy nauczyciel przekazuje wiele egipskich tajemnic o tym, jak osiągnąć i utrzymać dobre zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Do Adela zwracają się o pomoc ludzie z Egiptu, USA i Europy.
Więcej na http://www.agnieszkajurko.pl


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

78 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 19.02.2016

 1. Marcin pisze:

  Bardzo proszę, poprawcie napisy. One niekiedy idą w jednej linii i widać tylko środek. To takie świadectwo braku szacunku dla widza…

 2. Qcyp pisze:

  Doda jeszcze że ci prymitywni ludzie uważają się za cywilizowanych tylko dlatego ze piramidy są na ich ziemiach? ?
  – W latach 50. w Sztokholmie zrobiono eksperyment, polegający na tym, że wielu ludzi poddano głębokiej hipnozie – mówił Krzysztof Kotowski w audycji „Kontrkultura”. – Z większością osób nic się nie stało, ale u niektórych pojawił się nieznane im umiejętności. Na przykład chłopka z Norwegii zaczęła mówić w języku staroegipskim, ktoś tam zaczął grać na skrzypcach w stylu z XVI wieku – opowiadał.
  Niezłe jaja co nie?ihihihihihi?

 3. Anna pisze:

  Znalezione w sieci
  „POLSKA A ROTSCHILDOWIE

  W Warszawie przy ul Emili Plater 53 stoi obrzydliwy wieżowiec, w którym mieści się centrum zarządzania Rotschildów na Polskę. Firma nazywa się Grupa Consultingowa Rotschild Polska Spółka z.o.o

  Dlaczego to biuro? Dlaczego to miejsce? Istnieje prawdopodobieństwo graniczące z prawdą, że w procesie przejęcia poprzez prywatyzację polskiego majątku narodowego, które wypracowywały liczne pokolenia Polaków po wojnie ani jeden audyt nie obył się bez udziału tej firmy. W tym miejscu były podejmowane od dekad najważniejsze decyzje dotyczące prywatyzacji żywotnych gałęzi gospodarki naszego kraju.

  Obecnie mamy namiestnika Kaczyńskiego, który ma swojego żandarma w postaci Dudy. Jednak ani Kaczyński, ani Duda, ani poprzedni prezydenci nie mieli tak naprawdę żadnej władzy.

  Tak naprawdę władze w Polsce mają ludzie stojący w cieniu, jak chociażby Jacek Chwedoruk, który jest dyrektorem generalnym na Polskę Grupy Rotschild Polska Spółka z.o.o. Pracuje dla Rotschilda. Pracuje łosiu sobie w tym budynku na Emili Plater i jest bardzo dobrze opłacany.

  Jest w materiale też o planach trzech wojen światowych, ekonomicznym i duchowym wyczerpaniu wszystkich stron konfliktów sponsorowanych i reżyserowanych

  MATERIAŁ SZCZEGÓLNIE CIEKAWY

  https://www.youtube.com/watch?v=uLoh742u264

  • Qcyp pisze:

   Tak a co z vatykanem i jego buchalterami?

   • Anna pisze:

    A co ma być? Ten pociąg już się wykoleił podobnie jak inne nurty religijne czy ogólnie wszystko co zwie się religią.
    Wszystko co zostało poczęte z hologramu boga\ bogów miało ograniczony termin żywotności.
    Słowianie tak bardzo kochali Zięmię a jednak zostali zwiedzeni przez bogów niebiańskich i dziś próbuje zrekonstruować się wiarę przyrodzoną. Wsteczny kierunek jest jak najbardziej wskazany aby odzyskać pamięć i świadomość ziemską.
    Cała wielowymiarowa hierarchiczna przestrzeń astralna jest hologramem wykreowanym wraz z programem recyklingu ( nieśmiertelności duszy ) dającym złudzenie wolnej woli.

   • Qcyp pisze:

    Czyli przeterminowane w dług ciebie!Jednak opętani są wśród nas,padają do stóp szarlatanów ciałem i Umysłem.Kochają papieża black popa notabene jezuity zbrojne ramie Kk

   • seja pisze:

    Anna

    skoro to pozór wolnej woli, to myślisz że ci ze szczytów piramidki nie są tak samo sterowani przez system redystrybucji bioenergii?

    notabene taki sam jak religie i ich wysokie bogi do przekierowywania. w istocie to się też niczym nie różni od systemu bankowego gdzie każdy jest zależny i za nic oddaje nie tylko wszystko ale całą swoją istotę i esencję bo jak nie to pałą, a w razie w Pan pomoże i odkopsa z wiaderko sztromu, mamony to samo co system ubezpieczeń i wszystko inne…

    przypadkiem 😉

   • seja pisze:

    przypadkiem to się nazywa Cesarstwo Rzymskie namiestnika Boga na ziemi, czyli też system do tego się sprowadza wraz z tak zwaną ekonomią i system polityczny jest kopią Cesarstwa z ulubieńcami ludu w wieńcach laurowych lecz bez władzy, senatem, sejmem, igrzyskami.
    znajdźcie choć jedną różnicę.

    ta karczma Rzym się nazywa… a że chce się transformować to inna sprawa…

   • seja pisze:

    nawet w tym celu zafasowali że nie ma Cesarstwa Rzymskiego, by się ukryć

    ale kto namaszcza królów? czy cesarz i namiestnik Boga Wysokiego wraz z Watykanem czyli miastem Państwem nie podlegającym nikomu ni ziemi nie trzyma wszystkich sznurków? nawet jeśli są pozory innych religii, innych systemów …

    a ukryli się by cokolwiek się stanie to oni są bezpieczni i ich System Redystrybucji i Dojenia bioenergii… nie maj armii, bo wszystkie Armie walczą za Boga, i syndrom sztokholmski zwany tu Patriotyzmem… czyli za nich i w ich imię…

   • Anna pisze:

    Qcyp ty naburmuszony kocurze robisz z siebie pajaca skoro nie wiesz kim są papieże.
    https://youtu.be/gonYZruLSus
    Ja pisze o wszystkich religiach,kultach,sektach itd itp

   • Majestic pisze:

    koronacja Chrobrego była po to aby jedynie poszedł na ustępstwa i uśpić jego czujność ( myślał ze coś dostanie za coś wyzbył się jednego a obiecanki były jedynie obiecankami ) wiemy jak się to skończyło https://www.youtube.com/watch?v=XZSWP3vAgnE

   • Majestic pisze:

    mordowanie zniewolonych już Narodów dawnej Unii Słowiańskiej ,niektóre fakty są niestety zniekształcone bo wiadomo zwycięscy piszą historie https://www.bryk.pl/wypracowania/historia/xvii_wiek/3745-wojna_trzydziestoletnia_1618_1648.html nie królów Polskich a Naród Polski wrobiono nasłano Imperium Osmańskie , paradoksem było niejako z jednej strony ze musieliśmy jako Naród bronic obronić odwiecznych wrogów pod Wiedniem ! bo coś wymknęło się spod kontroli imperium było napuszczone na Słowiańszczyznę od południowego wschodu , chodzilo przede wszystkim o całkowite osłabienie Rusi prawosławnej i zadania strat Narodowi polskiemu na kresach , cala historia jest sfałszowana , np na Ukrainie dowiemy się o wiele więcej o historii polski a nizali u siebie , bo naród tutaj nigdy od tysiąca lat nie był wolny i nie jest .

   • Gregory pisze:

    „na Ukrainie dowiemy się o wiele więcej o historii polski a nizali u siebie , bo naród tutaj nigdy od tysiąca lat nie był wolny i nie jest .”

    – tak, to musi być faktycznie autentyzm

   • Majestic pisze:

    Gregory, nie patrz przez pryzmat UPA ,cały ten syf zrobili Austriacy , cofając się z Galicji .sięgnij nieco do tylu ?

  • Kalina pisze:

   Wszystkie slynne zamki i palace nie sa slowianska domena . Wiele z nich ma swoich ukrytych wlascicieli na zachodzie , ktorzy nie sa Polakami tylko gdzies z Deutschland:)
   Zreszta Rotschild , krolowa angielska i cala dominujaca elita sa z sieci Deutschland:)
   Ja na przyklad czuje , ze Poznan jest Rotschild dupiastym miastem :)materializm i nic w glowie tutaj w wiekszosci ludziom lezy w glowach . Malo slowianszczyzny az sie zle robi .

   • Majestic pisze:

    od tysiąca lat skutecznie wyrznięto znaczące Rody Polskie , podstawiano systematycznie Obcych , obcy mieli obowiązek przybierać Polskie Szlachetne Nazwiska i uczyć się Polskiego języka , oni nigdy ,nic nie tracili w czasie wojen , nigdy im coś groziło , swoje pochodzenie oryginalne oczywiscie nie zapominali i doskonale do dzisiejszego dnia wiedzą o swoich podwójnych nazwiskach , nigdy nie ginęli na frontach i wojnach , wrabiali w zawieruchy resztki dla nich niewygodnych i jeszcze istniejących przedstawicieli pokoleń Słowiańskich aby ich grabić parcelować i zabijać .podobnie jak wojna 30 letnia , była to wojna wymierzona dla ostatecznej rozprawy z Słowianami ,bo to oni jako przedstawiciele demokracji opowiedzieli się za reformacją co było bardzo zgubne bo była to jedynie gra na wyniszczenie i wewnętrzne zabory strefy wpływów utratę praw i stanu posiadania .

 4. Kalina pisze:

  To cos wyczatowalysmy z okolic Klodzka .prosze sie przyjrzec dokladnie i nie dac sie zwiesc przypadkowosci Bo tego typu przypadkow nie ma, bardzo zastanawjajce . Dwie widoczne gwiazdy davida . Jedna mieli zbudowac w trzecim miejscu. Pod ulica Noworudzka jest wolne miejsce . I maja dalej idee budowania tego ,ale jak bedziemy swiadomi to moze im sie nie uda https://www.google.pl/maps/place/Twierdza+K%C5%82odzko/@50.4433111,16.6498651,1670m/data=!3m1!1e3!4m7!1m4!3m3!1s0x470e1706494b0763:0x99b327e844c22e78!2sKlasztor+Ojc%C3%B3w+Franciszkan%C3%B3w!3b1!3m1!1s0x0000000000000000:0xf802139e1ba8809b!6m1!1e1

  • Majestic pisze:

   dziwne te konstrukcje ? co to jest, samo w sobie ?bylem kiedyś w Twierdzy Kłodzko ale sobie jakoś nie przypominam takich konstrukcji ,bo do złudzenia przypomina mi to fortyfikacje takie reduty czyżby to celowo dla niepoznaki wkomponowali w otoczenie ? ze zdjęć widać ze cały rejon jest ogrodzony a obiekty prywatne raczej , przyjrzałem się temu i widać to co widać, ze to chyba stare austriackie fortyfikacje militarne ? można założyć ze były to jakieś magazyny albo jednostka za czasów PRL dlatego nie było tam wstępu ? , ale ze mapy widać ze teren odcięty od publiki ? sumując to są to niejako obiekty historyczne i dziwi że się na tym nie robi solidnej kasy , tak jak samej starej i głównej cześć twierdzy , może Ktoś z okolic albo z Kłodzka coś powie w temacie ?

  • Kalina pisze:

   https://www.youtube.com/watch?time_continue=24&v=XiFPVpNSPWE
   A jednak energia jest pobierana dalej . Majestic ta twierdza to jest tak stara , ze pamieta reptylian 🙂
   Pozatym Caly pas z karpatami i nizej byl obfity w te gadzie natury bardzo dawno temu . Tak mozna czytac z energii .

   • Kalina pisze:

    Okolo 40 km labiryntu podziemnego ja mysla , ze wiecej :))

   • Qcyp pisze:

    W Karpatach mieszkał Drakula?

   • seja pisze:

    10s oglądałam 😛 hee kalinaa na yt nie znajdziesz nic prawdziwego, prawda jest pomijana jak sama powinnaś wiedzieć 😉

   • seja pisze:

    całe te góry były zbudowane, nic nie stało się samo. nie ma tu żadnych płyt tektonicznych …

   • seja pisze:

    Ani żadne lodowce nie usypały wyciętych skał… i one ich nie przysypały dla niepoznaki…

   • seja pisze:

    chodź kalina pokażę ci … 😛

   • seja pisze:

    to czego na świętym YTi nie znajdziesz…

   • Qcyp pisze:

    Wielki Zderzacz Hadronów doprowadzi do katastrofy w najbliższych dniach?
    http://innemedium.pl/wiadomosc/wielki-zderzacz-hadronow-doprowadzi-katastrofy-w-najblizszych-dniach

   • seja pisze:

    chodz ze mną do lasu, ale nie z kolerzanką, Ty…

   • Qcyp pisze:

    A będą piernik, chatka i kurza łapka?

   • Qcyp pisze:

    ogniste czaszki,rydwan z Moździerza ?

   • seja pisze:

    i nawet więcej … 😉

   • seja pisze:

    i niewyobrażalnie więcej… 😛

   • seja pisze:

    więcej niż grzywonox 😉

   • seja pisze:

    kto chce posłuchać objawienia księgi oriona? o ziemi 2 i jednym jaki przybył bez okrętu z ziemi wtedy znów atlanty, jano z kijem miast okrętów handlarzy na ziemskim patencie… przemierzając miasto aż na pustynię bez wody…

   • seja pisze:

    czy nie zachęcałam do otwartości? lękacie się ohh szubrawce lecz aryś nie ma litości ani żadnego uczucia jakie by nad nim panowało… wytnie niepiwnych w pień, wszystkich lak leci bramami otwartemi co do nogi… i bez wyjątku. szubrawcy i kłamcy…

   • seja pisze:

    tylko pio nakazałam pominąć, poza tymi jacy sami się jednak pominą…

   • .. pisze:

    No widzisz jakie masz wziencie do lasu jak to seja zagina parol na Qcypa. Te przechodzoną kolerzanke zawsze chwaliłeś że hej ale kurza lapka to może taka lewa na kazda lecisz cy jak?

   • seja pisze:

    a jak ? ja tam nie mam nic do nikogo, każdy może lecz jak widać…;)

   • seja pisze:

    zresztą wiki, lepsze – gorsze wszystkie spłoną…

   • seja pisze:

    a po piąte wiki kalina kiedyś się na herbatkę zapowiadała i już kolejna wiosna idzie temu, więc to nie było do twojego qcypunia zaproszenie, nie bój się mnie nawet przez myśl nic takiego nie przeszło co ci po lokatej chodzi ani komukolwiek hodzi…

    no i tak gwoli ścisłości dopowiem ogólnie. że jak zapraszam kogoś na herbatę to oczywista sprawa tę osobę, nie tę osobę i koleżankę z dziećmi, męża od wujka i kolegę i stado wielbłądów… bo niektórzy tej subtelności nie wyłapują już zwyczajowo i ogólnie… 😉

   • Kalina pisze:

    Se Jka korytarz zrobilas ?. Kanapke mi wstaw i napewno bede ale chyba sama . Bo Toszka zmienila plany .
    Czekam az sie jakas istota napatoszy , ze babcia sie zajma . moze wielbne koleznki mamuchny przyjada na wiosne i z nia pobeda to bede wolna od 85 latki i do Wroclawia czmychne do Ewci a potem w moje narodzinowe strony sie udam . Samochodem jezdze tylko do sklepu zeby bylo smiesznie i to bez papierow narazie polskich 🙂

   • seja pisze:

    to spoko 😛

    nie korytarz bo przecież … haa tylko hol ale mniejsza z tym hee 😀

   • .. pisze:

    seja już tak jak tobie po głowie chodzi a nwet loto..to nikomu nie chodzi ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi..nie wykręcaj się nie zakęcaj nie skręcaj że ci nie o to chodzi..nie bój się mnie nawet przez myśl nic takiego nie przeszło co ci po łysatej chodzi 😛

   • seja pisze:

    to dobrze przecież 😉

    po łysa tej? hee znaczy po tej twarzy z przedziałkiem 😀 😀 😀

   • .. pisze:

    >dziś kudłata jutro łysata 😛
    >dobrze niedobrze aalbo niedobrze dobrze
    http://niezaleznatelewizja.pl/2016/02/otwarte-forum-tematyczne-19-02-2016/comment-page-1/#comment-85321
    >”zresztą wiki, lepsze – gorsze wszystkie spłoną…” wszystkie oprócz ciebie i Pio czy jak..no i kto będzie o tym wyrokował wyrocznio?

   • seja pisze:

    pewnie każdy sam będzie zbierał co zasiał…

   • seja pisze:

    ..i jak by nie było to i nie napisałam nic o sobie…

   • .. pisze:

    nooo to akurat trąbię od dawna posądzana przez jedną o mściwość i takie tam belainsynuacje buhaha

   • .. pisze:

    oki było jakby nie było było 😀

   • seja pisze:

    cóż, zwykłe, proste odreagowanie, jak by nie było 😛

   • .. pisze:

    Ba! nie ma to jaknajzwyklejsze jaknajprostsze odreagowanie.. jak by nie było 😛 😛 😛

 5. Qcyp pisze:

  @.. pisze: Pomimo wszystko żyją w dobrej komitywie herbatka ,chatka i kurza łapaka .A ty wszak miałaś mnie na olej i kasze zaprosić i co?Tylko wyzuty systemowe,brak wyższych uczuć .Wszak miłość to nie ,,osioł ,okulary ,nie wiedza mistrza” Ale bycie razem obcowanie z nią/zanim .Lecenie na każda i na każdego bycie nimi/tym.No chyba ze ma fryzur typowo słowiańska czyli jeden szablon ze wszystkich u wszystkich fryzjerów .Uniwersalia mieszku 1 /manekin konsument hihihihihihuihihi?

 6. Anna pisze:

  Seja pisze ” lękacie się ohh szubrawce lecz aryś nie ma litości ani żadnego uczucia jakie by nad nim panowało… wytnie niepiwnych w pień, wszystkich lak leci bramami otwartemi co do nogi… i bez wyjątku. szubrawcy i kłamcy…”
  No i taka jest właśnie ta wasza boska duchowość…wyciąć w pień.
  Do kogo właściwie te słowa kierujesz?
  Zwyczajem już się stało że kiedy prawdziwe intencje waszego stwórcy zostają obnażone zwieracie szeregi i przyjmujecie pozycje kata lub ofiary.
  Bo nawet ci,którym nie przykazano zabijać lecz oczekiwać zbawienia w postaci armii pod kierownictwem króla z mieczem obosiecznym,z utęsknieniem wyczekuja tej rzezi rutualnej.
  I jak to wygląda?
  Ta iskra podniecenia i radości z mającego nadejść Wielkiego Oczyszczania.
  https://youtu.be/JxbWE7uaxAE
  Wszędzie jest trochę prawdy zarówno na yt jak w biblii czy koranie,nawet w tych waszych czanelingach,hipnozach,wizjach jest cząstka prawdy.
  Oszukanego nie trzeba okłamywać.

  • seja pisze:

   a myśl sobie co chcesz, szczególnie jeśli bierzesz to do siebie …

   ja się tłumaczyć nie będę, co jak i dla czego miałam czy nie miałam na myśli… lub co po prostu i komu po prostu stwierdziłam, bo to jest fakt że kot zawsze będzie kotem a ciemiężca ciemiężcą, jaki co dnia drwi śmiejąc się w nos ludziom i … a jeśli ktoś myśli że cieszyła bym się gdyby tych jak wyżej napisałam traf jasny szlakił jak i wielu by odżyło nawet…, to możesz mi mieć to właśnie za złe… i za złe że se wciskając kilka klawiszy jeno odreagowałam a miałam tyle że fajnie iż nie były to czerwone góziole o … tak strasznie czujesz się dotknięta i skrzywdzona, bo zaliczasz się do takich? bo szukasz złego by wykorzystać je przeciw innym i cieszyć się jak to jesteś większa? kot zawsze będzie kotem…

   • Izabela pisze:

    .. a skorpion skorpionem 😉

    „Skorpion i żółw byli najlepszymi przyjaciółmi. Pewnego dnia stanęli we dwóch nad brzegiem bardzo szerokiej i bardzo głębokiej rzeki, przez którą musieli się przeprawić. Skorpion spojrzał na nią i pokręcił głową.
    – Nie dam rady. Jest za szeroka.
    Żółw uśmiechnął się do przyjaciela i rzekł:
    – Nie martw się. Po prostu wejdziesz mi na grzbiet i przepłyniemy razem.
    Skorpion wszedł żółwiowi na grzbiet i w mgnieniu oka znaleźli się bezpiecznie po drugiej stronie.
    Ale gdy już tam byli, skorpion natychmiast ukłuł żółwia.
    Żółw spojrzał nań przerażony i spytał, wydając ostatnie tchnienie:
    – Jak mogłeś to zrobić? Byliśmy przyjaciółmi i właśnie uratowałem ci życie.
    Skorpion skinął głową i odparł smutno:
    – Masz rację, ale cóż na to poradzę? Jestem skorpionem!”

    😀

   • seja pisze:

    to prawdziwa bajka iza 🙂

   • Anna pisze:

    Potrafisz odwrócić kota ogonem ? a jakże.
    Ja wyraziłam się jasno a ty skarbie jak zwykle lawirujesz,spłycasz a nawet śmieszkujesz.
    Wyrażaj się jasno po polsku czy staroplosku,bo przy tym co piszesz to nawet biblia jest bardziej czytelna.

   • .. pisze:

    Anna :))))
    odwracanie kota ogonem/przewrotność to tu jest bardzo modne niestety lawirowanie spłycanie prześmiewanie..popisywanie się.

   • seja pisze:

    nic co lidzkie … 🙂

 7. Pio pisze:

  seja „…tylko pio nakazałam pominąć…”-a czym to sobie zasłuzyłem?
  Nie jestem ani lepszy ,ani gorszy.Szczerze, to mam daleko w powazaniu,łaski i niełaski,
  tych,którzy tym zawiadują…I nie pierwszy raz… wolę razem z innymi…niz z „el/ytą”…

  https://www.youtube.com/watch?v=O6q4F9lBIEE&list=RDrMtQ-SLuNpc&index=2

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.