Otwarte Forum Tematyczne – 19.03.2013

Druga część relacji filmowej z Gdańska, gdzie w słynnej sali BHP 16 marca 2013 roku odbyło się spotkanie tzw. „Platformy Oburzonych” i NSZZ „Solodarność”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 19.03.2013

 1. aid pisze:

  welcome to NWO:

  CZIPOWANIE jko najnowszy trend pomiaru zdrowia:

  „Laboratorium wszyte pod skórę”

  „Implant wielkości ziarenka ryżu może na bieżąco wykonywać analizy krwi, a wyniki przesyłać wprost do komputera lekarza.”
  „mplant zostanie zaprezentowany dziś podczas targów urządzeń pomiarowych DATE 13 w Grenoble. To jeszcze prototyp, ale eksperymenty prowadzone przez szwajcarskich naukowców dowodzą, że miniaturowe urządzenie daje wyniki tak samo dokładne jak konwencjonalne laboratorium diagnostyczne. Do użytku ma szansę wejść już za cztery lata.”

  http://www.rp.pl/artykul/9129,991712-Laboratorium-wszyte-pod-skore.html

 2. aid pisze:

  STOWARZYSZENIE ZIEMI KASZUBSKIEJ (jeśli dobrze usłyszałem)
  – Szacun za szersze spojrzenie – list do przew. Dudy w sprawie szczelinowania,
  GMO, chemtrails i wspierania nowoczesnych czystych technologii.

  Trochę mi w tych wystąpieniach brakuje głębszego wglądu w sytuację.
  Wilelu prelegentów występuje z przedstawieniewem jakiejś swojej bolączki,
  nie dostrzegając wspólnego kontekstu z innymi temetami.
  Zły rząd, partyjniacy itd… ale kto stoi ponad parlamentem i prezydentem RP?
  Zabrakło słowa GLOBALIZM.
  Patriotyzm – super! Ale rozmontowywanie państw narodowych nie dotyczy jedynie Polski. Społeczeństwa różnych Państw już powinny ze sobą w tej sprawie współpracować, tworzyć sieć, fraktal różnorodnych organizmów.
  Bo elita ma inny pomysł.
  Jeden rząd światowy, jeden światopogląd, jedna waluta jeden wódz…
  Duży fakulec dla takich idei 😉

  FREEDOM 4dapipol !!!

  Platforma Oburzonych musi być KOHERENTNA!!!!

 3. Bob pisze:

  Solidarnosc to zero i stworzona przez illuminatow. A przy okraglym stole polewali sobie gorzale i w koncu oddali wladze komuchom. Jak widzed ten znak solidarnosci to slabo mi sie robi i wymiotowac lece do kibla.

 4. Marek pisze:

  Bob pisze:
  Solidarnosc to zero i stworzona przez illuminatow. A przy okraglym stole polewali sobie gorzale i w koncu oddali wladze komuchom. Jak widzed ten znak solidarnosci to slabo mi sie robi i wymiotowac lece do kibla.

  Widzę, że Bob nie rozróżnia Solidarności 80 (autentyczny ruch ludzi, którzy chcieli zmienić socjalizm – nie obalić go), a tworem po 1989 roku. Te drugi twór kontrolowany przez służby specjalne i nie ma nic z NSZZ Solidarnością jako taką. Wrzucanie wszystkich do jednego worka to obraza dla faktów historycznych i ludzi, którzy często oddali życie, kariery, zdrowie dla innych (w tym Boba). Pan Zagórski już zwracał uwagę, aby mówić precyzyjnie – unikać sformułowań „wszyscy” bo to jest nieprawda. Gdyby nie prowokacja z marca 1981 i działalność agenta „Bolka”, który jeździł i namawiał związkowców do zaniechania działań, być może komuna padłaby.

  Dziś rodzi się coś na kształt NSZZ Solidarności z pocz. lat 80-ych i warto nie marnować tego. Żadne UFO, galaktyki za nas nic nie zrobią!!!

 5. Otryk pisze:

  Tiaa.. wsadż łeb do kibla i już go tam zostaw.

 6. U666 pisze:

  USS ENTERPRISE – Operacja Fałszywej Flagi

  [youtube]KWqVHmVQErY[/youtube]

 7. andrzejw2 pisze:

  Kolejna banda oszołomów która sama nie wie czego chce oprócz tego że chciała by się dopchać do żłoba.Jednak najlepszy program ma KNP to nie świnie trzeba zmienić tylko zlikwidować koryta.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.