Otwarte Forum Tematyczne – 19.06.2015

O metodzie Kwantowego Zwierciadła Zdarzeń z Pawłem Kiełczewskim rozmawia Janusz Zagórski.


Michel Rachel ponownie zaprosił energoterapeutę pana Kazimierza Lewandowskiego do swojego programu. Tym razem rozmowa oscyluje wokół tematów związanych z energetyką ciała ludzkiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 19.06.2015

 1. Lukasz pisze:

  Czarne dziury są w kosmosie i jak to się ma do ludzi na ziemi??? To nie czarne dziury czy gwiazdy kierują człowiekiem tylko sam człowiek , który ma wolną wolę. To jakaś pseudonauka jest lub magia bez żadnego potwierdzenia w nauce. Jak ktoś uważa ,że gwiazdy lub czarne dziury nim kierują to gdzie jest wolna wola ???

  • SeJa pisze:

   Ale to właśnie On / Ty nimi kieruje. Tu nie chodzi o stricte Czarną dziurę, a o miejsce praprzyczyn zaistnienia faktów i struktur. Tam po drogiej stronie powiedzmy tego horyzontu zdarzeń, od zamysłu do materii w tym lustrze jest praprzyczyna wszystkiego, nad czym jak nad własną relacją jaką uzgodnisz i emanacją masz pełną kontrolę. To tak jak w tych napędach kinetycznych, albo klepsydrze z gołąbkiem Pana Owsianki 😉 Tym właśnie są czarne dziury jakie tkają wszystko na swych krosnach, każdą cząstkę naszego świata, materii, energii, i ciała, a nawet losu w uzgodnieniu w zamyśle. A dla tego czarne dziury bo stanowią przejście do wywinięcia czasoprzestrzeni przez jakie się przelewa przestrzeń tak tworząc każdą cząstkę. Są w skali mikro i makro, ale prowadzą w to samo miejsce. Miejsce zamysłu i praprzyczyn, na druga stronę lustra 😉

   Alicja 🙂

   • SeJa pisze:

    Wszystko co istnieje w każdym ze światów istnieje właśnie tak, tak się przelewając nami z naszej kreacji przestrzeni w czasie. A to co wydaje się tak istnieć, podąża za swą formą, utkaną z dziur niczego jak sukno życia, naszych przekonań …

    Prząśniczka 🙂

  • SeJa pisze:

   Racja Voodoo działa tak samo, jak każda magia. 😉 A to wiedza. 😛

   • SeJa pisze:

    Jedni dźgają laleczki, inni sieją wiatr, a jeszcze inni mówią Górze unieś się. Jedni budują maszyny i okręty, inni je w pył obracają jednym skinieniem i świetliści odlatują. 😉
    Jedni zatapiają się w cierpieniu, inni serfują po niebie tańcząc w zachwycie 😉

   • Iza45 pisze:

    „Jedni zatapiają się w cierpieniu, inni serfują po niebie tańcząc w zachwycie ”

    Yeah 😀 poserfowałam właśnie 😀 a potem zobaczyłam złotą rybkę w jeziorze. Cud kurcze 😀

 2. Anonim pisze:

  Astralni operatorzy są bardzo przebiegli , to mistrzowie kamuflażu i manipulacji. Potrafią misternie przekształcić swoją wrogą ingerencje w naszą świadomość do tego stopnia iż będziemy przekonani, że to nasza własna wyższa jaźń nawiązuje z nami kontakt. W swojej przebiegłości lubią też pomagać oczywiście nie robią tego bezinteresownie, ostatecznie cała przyjemność jest po ich stronie, a przejęta dusza jest wrzucana w niekończący się wir inkarnacji.
  Pytanie kto tu się doskonali i w jakim celu podnosi swoje wibracje.
  http://nasze-babskie-sprawy.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/617167/files/blog_hm_4318553_6202937_tr_img-thing.jpg

 3. szary pisze:

  Jezu kochany…sukces z czarnej dziury .. Boże zlituj się
  dobij nas (ludzką rase) bo sie męczymy okrutnie 😉
  pozdrawiam serdecznie 😉
  do zobaczenia wszystkim na HK 🙂
  niech czarna dziura da nam słoneczka na te 3 dni

 4. szary pisze:

  ps. ” i choćby się Janusz strasznie wytężał
  to nie wyciśnie nic z tej czarnej dziury
  taki to ciężar ..” itp 😉

 5. Samowiedza pisze:

  Jeśli, Debeściak, chciałeś nam pokazać, jakim prymitywem jest niejaki Stonoga – to szkoda twojego trudu. Wszyscy myślący ludzie i tak to wiedzą.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.