Otwarte Forum Tematyczne – 19.10.2016

Rozmowa na żywo w Studio NTV – Janusza Zagórskiego i Michel Rachela, współorganizatorów konferencji Dokąd po Śmierci?, która będzie miała miejsce 29.10.2016 r. od godz. 17:30
Szczegóły:
http://niezaleznatelewizja.pl/konferencja-dokad-po-smierci/


Na sobotę, 26 listopada 2016 r. jest planowane seminarium z Ole Dammegardem z tematem przewodnim omawiającym największe operacje fałszywej flagi w świecie w tym m.in. 9/11 jak i te bardziej nam współczesne.


Zbliża się termin zakończenia akacji zbierania funduszy na II fazę Projektu Republika Ślężańska – Studio NTV Sobótka.  Janusz Zagórski omawia przebieg tej akcji, przypomina rodzaje niektórych nagród, deklaruje ponownie jawność jaka będzie obowiązywała w wydawaniu zebranych funduszy, Zwraca uwagę na korzyści wizerunkowe płynące z możliwości nie tylko z osiągnięcia zdeklarowanego limitu ale przede wszystkim ze znaczącego jego przekroczenia.


Profesor Maciej Adamski będzie prowadził dwudniowe, wyjątkowe spotkanie, seminarium we Wrocławiu w dniach 05-06 listopada br.
Informacje i zgłoszenia: http://niezaleznatelewizja.pl/warsztaty-przebudzenie-duchowe-w-nowej-rzeczywistosci/
Mail: seminaria.wroclaw@gmail.com


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 19.10.2016

  1. Piotr pisze:

    wyszło na jaw, że tłumaczenie na język polski umowy CETA
    między Unią Europejską i Kanadą zawiera szokujący błąd!
    https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/ceta_tlumaczenie?utm_campaign=blast_2016-10-19&utm_medium=email&utm_source=akcja

    ciekawe, za ile?

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.