Otwarte Forum Tematyczne – 20.03.2015

Rozmowa Janusza Zagórskiego i Ewy Paweli o zbliżającej się konferencji na temat kontroli umysłu, która odbędzie się 29 marca 2015 r. we Wrocławiu. Gościem specjalnym będzie Mojmir Babáček. W powyższym materiale prezentujemy również wypowiedź M. Babáčeka udzieloną naszej telewizji. Więcej informacji na:
http://niezaleznatelewizja.pl/2015/03/3160/


https://youtu.be/CGWEnq1MDbI

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Rafałem Śliwińskim bardziej znanym jako Michel Rachel, będąca zapowiedzią cyklu autorskich programów Michela pod wspólna nazwą Studio Czasu i Przestrzeni.


Pierwsza autorska audycja Michela Rachela realizowana w ramach cyklu Studio Czasu i Przestrzeni na kanale NTV a w niej rozmowa z panią Margot Graham o astrologii…

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 20.03.2015

  • "gUral" pisze:

   🙂
   Y gratysa 😀 „To nie sztuka bijąc głośno w głośny gong,
   Nóg tysiące zmusić do tupotu.
   Sztuka skomponować tak ulotny song,
   Co bezskrzydłym da przyjemność lotu. To nie sztuka z cudzej studni wodę pić,
   🙂 Po miendzy N&N http://www.youtube.com/watch?v=YhI1SBgAiGM
   Zbierać cudze zasługi i winy.
   Sztuka swoim własnym rytmem życie śnić,
   Znaleźć źródło w najsuchszej pustyni.”
   🙂

 1. aka pisze:

  gUral to jest pięęęękne – dzięki

 2. aka pisze:

  Jednak chyba nadchodzi do nas czas burzenia domów.

 3. ariush pisze:

  Bardzo ciekawe wystąpienie pani Margot.
  Czekam na następne.

 4. arcana pisze:

  „Budują u nas super stację cybernetyczną dla wojska, która ma przenieść „nasze” wojsko w XXI wiek, chyba w Legionowie. Jest to stacja kontroli umysłów, stacja która będzie zniewalać ludzi.

  Po co budować coś tak dziwnego, jeżeli nie dążymy do wojny i kochamy pokój. Po co akurat u nas coś tak absurdalnego budowanego przez USA, skoro nasza armia w zderzeniu z jakimkolwiek sąsiadem, który liczy się teraz w grze, nie ma żadnych szans. To nie może zostać zbudowane, musimy zrobić wszytko aby To zostało zniszczone, inaczej staniemy się bezmyślnymi niewolnikami. USA dąży do wojny za wszelką cenę, ale potrzebuje do niej robotów, które będą przelewać krew bezmyślnie i z nienawiścią.”

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.