Otwarte Forum Tematyczne – 20.04.2016

Andrzej Grabarz w korespondencji ze Szwajcarii o światowej sytuacji w dziedzinie finansów, bankowości i trendach w tym sektorze zwiastujących globalna zmianę (lub upadek).


W studio NTV Ewa Pawela,Witold Hake oraz prowadzący Janusz Zagórski i druga część rozmowy o książce Marca Goodmana pt. „Zbrodnie Przyszłości”.


Janusz Zagórski w krótkiej rozmowie z architektem Wojciechem Sergielem o zbliżającym się seminarium „Dlaczego i jak budować domy kopułowe”.
Więcej na http://niezaleznatelewizja.pl/sem2016-sergiel_1/


W marcu 2016 r. odbyło się we Wrocławiu seminarium Bożeny Przyjemskiej zatytułowane „Rak bez tajemnic”. W tym odcinku  omówiono różne teorie powstawania komórek nowotworowych, a także powiedziano co to jest rak.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 20.04.2016

 1. Anna pisze:

  Szlachetna inicjatywa Sorosa
  http://refugees-welcome.pl

 2. Tomek pisze:

  Kilka słów o uczuciach.
  GNIEW
  złość,furia,sarkazm,frustracja,cynizm,zbuntowanie,rozdrażnienie,wściekłość,złośliwość,znieważenie,obraza,urażanie,nienawiść,wrogość,niechęć,lekceważenie.
  SMUTEK
  zranienie,ból,depresja,przygnębienie,żalenie się(nad sobą)porażka,poczucie pokonania,rozczarowanie,odrzucenie,samotność,bezradność,tęsknota.
  WSTYD
  upokarzanie,lekcjoważenie,przepraszanie,poczucie niższośći,wyśmiewanie,oszukiwanie,poczucie winy,wrzuty sumienia,utrata twarzy,zakłopotanie.
  STRACH
  panika,płoszenie się,nieśmiałość,zdenerwowanie,obawa,bljazliwość,zazdrość,nieufność,zawiść,ostrożność,powściągliwość,niepokój,przerażenie,dręczenie,litość,lęk.
  RADOŚĆ
  wesołość,ufność,pewność siebie,spokój,ciepło,lekkość,miłość,lubienie,pogoda ducha,nadzieja,serdeczność,życzliwość,czułość,spokojna duma.

 3. Tomek pisze:

  Dziś w końcu pogadałem z psycholog, zrozumiała mnie, doradziła aż łezka się zakręciła, czuję się znacznie lepiej i wiem co ze sobą zrobić w przyszłości, taka jedna wizyta twarzą w twarz, zrozumienie, psycholog, kobiety, chociaż plotłem 3 po 3, cały swój zyciorys w 20 minut, to potrafiła powiedzieć co mi jest, wytłumaczyła na czym polega moja schizofrenia, nie chciała oceniać, ale wytłumaczyła, profesjonalne to było, a jak wiem co mi jest, i mam siłę walczyć, to choć jestem chory, poczułem i czuję się zdrowy, teraz terapia 🙂 muszę jej jakieś czekoladki kupić… Naprawdę mi ulżyło. Ciekawe co dziś sen przyniesie i jakie będzie jutro, ale wiem już że uczucia zależą ode mnie, poczułem, że mam wpływ na własne życie, jestem zmęczony, ale chętny do dalszych rozmyślań, do naprawy tego co złe, a może nic nie jest złe? Czuję się taki człowieczy, już wiem jak się Wy czujecie na codzień, może jestem jednym z Was? ludzi. To wielka ulga, pozdrawiam wszystkich 🙂 😀

  • Tomek pisze:

   Mogę do siebie tylko powiedzieć, Don’t Cry, będzie dobrze 😀 🙂
   https://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc

  • Tomek pisze:

   Po kilku chwilach rozmowy powiedziała mi, że tak właśnie objawia się moja Schizofenia, że rzeczy zdarzenia z przeszłości, próbuję zrealizować, przełożyć, na terazniejszość, zauważyła coś, co mnie dręczyło od dawana, uwierzyłem jej od razu, same leciały łzy.. przytuliłem ją na końcu. Każda informacja o mnie o mojej chorobie, jest bardzo cenna dla mnie, ukrywałem to, nie gadałem o swojej chorobie, może tutaj próbowałem, ale za dużo od Was wymagałem, Wy jesteście zdrowi, nie znacie się, na tym co mam, dlatego pisałem często dla siebie, teraz kiedy to rozumiem, nie będę już zawracał Wam głowy swoją osobą, dla mnie najwazniejsze jest moje zdrowie, dlatego teraz szukam terapeuty, bo powiedziała, że nie jest biegła, ale terapia mi jest potrzebna, dała wskazówki, wiem, że jestem chory i nie jest mi zle, tak jakbym był zdrowy, ale chcę iść na tą terapię… jakby co to przepraszam za wszystko, za moje skryte myśli itp.. już tego nie będzie… (mam nadzieje) bo zastanawia mnie jutro, czy będę się czuł tak jak dziś wieczorem po tej rozmowie, chyba jestem świadomy pracy nad sobą więc powinno być dobrze, chciałem tylko jednej informacjii o mnie prawdziwej, Wy kazaliście mi iść do przodu, nie poddawać się, duchowość, nazywaliście to ładnie, wiara, Bóg, miłość, bierzące sprawy, dziękuję, nie dawaliście mi odczuć, że mam schozfrenię, a jednak ją mam, wierzę tej kobiecie, nie znała mnie a mimo to tak trafnie mnie zobrazowała, widać, że się na tym zna, chociaz mówiła, że nie ma kwalifikacji terapeutycznych, to doradziła właśnie to, fajnie się myśli. Czuję mam poczucie, że jestem ważny, w co zawszę wątpiłem, stąd popisy, i inne takie cyrki moje wygłupy, imagine itp. teraz prosto będę dochodził prawdy, aż poczuję, że jestem zdrowy a nie tyko uwierzę, za co oczywiście dziękuję, bo to też było ważne. To Pa. uśmiech 🙂 Pa….

   • Majestic pisze:

    Tomek, rób tak jak Ci intuicja podpowiada , jeżeli uważasz ze będziesz miał większy komfort to czyn to, Serdeczne Pozdrawiam 🙂

   • Tomek pisze:

    Noo majestic, komfort psychiczny jest tutaj istotny, serdecznie pozdrawiam przyjacielu najlepszy, nie ujmując reszcei najlepszych przyjaciół i nie dodając. Miło mi, że odpowiedziałeś, chocicaz, to nie wasze sprawy teraz to wiem, a ja głupi zadręczłąem Was jesteście bardzo dzielni, wszyscy co sie starali i chcieli mi pomóc i zrozumieć, dziękuję ale jeszcze podziękuję 🙂 (mam nadzieje) Bo ciężko tak dziękować nawet na odległość też 🙂 dobrzi z nas znajomi i kumple i przyjaciele i miłości, cieszę się naprawdę z tych kilku chwil razem 3 lat? pewnie że to przynosi owoce a ile jeszcze może przynieść 🙂 ? Także MAjestic Tak jak mi ostanio doradziłęś doradzam Tobie nie poddawaj się Majestic 🙂 Zawsze jest jakieś wyjście, choć trwa to lata czasem….. Miłego ! Wieczorku !! :))))

   • Majestic pisze:

    Dzieki Tomku ,postaram się Ciebie wesprzeć energetycznie , chciałbym żebyś się czul wolny, wyzwolony itd , pełne spektrum komfortu ! i staraj się nie obciążać siebie zbędnym balastem ,bo to niejako życzenia za którymi stoi twórcza energia -kreacja rzeczywistosci, trzymaj się Wierny Przyjacielu ! 🙂

   • Tomek pisze:

    przyda się każde wsparcie energetyczne, a co do tego balastu, to znasz mnie, jak nie zacznę o czymś gadać, to się nie sprawdzi, jak nie zacznę czegoś tworzyć, to się nie stanie, ale czasem chyba są chwile najlepiej zamknąć mordę na kłódkę 🙂 jednak chcę być… i czy dziś czy za tydzień, bycie jest i było dla mnie nadrzędne, bo wiem już, ze moja obecność może też być dla kogoś potrzebna, byle by to bycie było z sensem, a niektórzy pewnie śmiali się ze mnie, ale nieszkodzi, moja wina, do jutra przyajcielu, albo do niedługo, wypatrze Cię jakoś…. :))))

  • Qcyp pisze:

   PRZEPRASZAM ale jestem pewien ze nie nasz żadnej choroby ot potrzebujesz Świeżego powietrza/innych twarzy /NOWEGO.Lekarze nie pomagają tylko introspekcja!
   WŁASNYCH PODZIELONYCH UMYSŁÓW!
   Następnie kontakt z 8 innymi Umyslami te samej JAŹNI.Lekarze nic o tym nie widza nie mają wiedzy a książki są ograniczone właśnie osobistym introspekcyjnym doświadczeniem,które jest błędem w stosowaniu do integralnej istoty ? …

   • Tomek pisze:

    To zaj….iście miło i fajnie Qcyp, że tak uważasz, ze dostrzegasz we mnie zdrowie, to lepsze słowa, niż wspieranie na duchu 🙂 Jestem ci wdzięczny ! Bo wiem, że masz rację… 😛 …

 4. Tomek pisze:

  Wiktoria, to nie jest Echibicjonizm, zaptać kogoś co u niego, ja wydaje mi się, chciałem jednego pytania od Was, Tomek jak się czujesz, dlatego pokrętnie też pytałem co u Was, w Twoim przypadku co z Twoją miłością, wydawało mi się, że każdy człowiek tego potrzebuję, a tak naprawdę potrzebowałem tego ja. Już nie potrzebuję :))))) Będę bardziej otwarty niż Wam Ci się wydaję, więc nie pomyśl, że to Ekshibicjonizm, bo ja już jestem najmniej Ważny dla Was, (tylko dla siebie jestem ważny) i niech tak zostanie, dzięki za Wszystko, za to, że byłaś, że słuchałaś, że lubiłaś mnie, mam nadzieje znowu ta nadzieja, że teraz naprawdę będziesz miała za co mnie lubieć, tylko trochę do siebie dojdę…. Ale dziś jest dobrze, jak nie powiedzieć lepiej, spkój i wszystkie dobre uczucia, są te uczucia do Was, tylko inaczej postaram się je okazywać, ale czy te uczcua do Was są takie istotne? Przecież Wy tego nie chcecie w większośći, zobaczę co los i czas przyniesie, mam nadzieje, znowu nadzieja, że jutro będę normalny jak dziś 🙂 HEHE Świr… ale dobrze wydaje mi się piszę, wiem to ! Hihihi Cze.

 5. Tomek pisze:

  Nawet nie wiedziałem, jaką moc mają słowa, energia, latają wszędzie, świetliki… wpuszczam tę energię otwartym oknem, by troche u mnie została… dziwny stan, mógłbym w niej trwać, ale powiem dziekuję, bo chcę iść spać (z otwartym oknem) ale mógłbym już nie spać… chcę się obudzić i powiedzieć sobie jutro do Was dziękuję 🙂 na prawdę przestańcie… Dziekuję za energię :)))))

  • Tomek pisze:

   Najlepiej przekazujcie ją sobie na wzajem ja też się dołączę, zamykam okno. Dobranoc.

  • Tomek pisze:

   Coś czuję, że tego nie udzwignę, dlatego cofam te słowa, że potrzebna jest zewsząd energia, wiem, że są ludzie dobrej woli, którą mi ją przesyłają, ale odczuwam też negatywną energię, która nie pozwala spać… jakby ładowały się do mnie duże pola energetyczne, nawet spokojne piosenki tego nie dezinfekują jak tak dalej pójdzie to zwariuję, liczę na sen, o o znowu świetlik ! inne niż zawsze w moich oczach ! Spróbuję wytrwać, tu nie chodzi o te świetliki, to jest wszelaka energia, weszła we mnie proszona, ale czy jest proszona? mówię dowidzenia niechcianej energii. i zamieniam ją w proch, co po której sami sobie stąpajcie, chyba, że się wyzwoli w pózniejszym czasie, wtedy będę mógł ją oddać… No nie zasnę dzisiaj niee dobra wziełem oddech to dobry znak. Zapalę, by… no wiadomo. Już trochę lepiej jak to pisałem. Ta muzyka space ambient dobrze działa już… spokojna energia spokojna energia. Czuję spokój dobra pewnie za 10 minut napiszę, chyba że przytulę się do podusi i jakoś zasnę :)) o jaaa sen na pewno zweryfikuję,

  • Tomek pisze:

   Przechlapane, muszę zasnąć na siłę… zostawię sobie włączoną muzykę i komputer, albo nie wyłączę, albo nie… nie wiem. jutro będzie dobrze. wykąpie się, albo nie za pózno jest. Wyłańczam wszystko i idę spać, albo nie. Zapale, albo nie. napije się czegoś, zjem, cokolwiek. zapalę. albbo nie… O co chodzi. Uspokajam ja jak piszę, a jak przestanę to przychodzi… Mam coraz nowsze pomysły 🙂 i strach, lęk. Za bardzo przeżywam, nie ma żadnej energii…. papieros i spać, nie ma energii

   • Tomek pisze:

    Już wszystko dobrze zasnąłem szybko i szybko wstałem, wyspany jestem, to zasługa energii, śniły mi się wymownie Znaki. Tylko chciałem się tym podzielić… :))))))

 6. Ostatnio słyszałem, że jakaś babka, stwierdziła, że w ramach solidaryzacji z uchodźcami pójdzie popływać w tej wodzie na nabrzeżu, z którego najwięcej ich przybywa, bo chce poczuć jak to jest 😛 Czasem nie rozumiem ludzi…

 7. Riszôrd pisze:

  Mind control – temat stary jak świat. Szaraki wprowadzają delikwenta w stan skrajnego lęku, poczym uruchomiają procedury seksualne – wszystko w celu odpowiedniej ekspozycji DNA. Kluczem do zrozumienia o co właściwie chodzi jest światopogląd – tożsamość, wiedza o najwyższej świadomości. Bez tej wiedzy manowce są pewne – będziemy szukać ochrony, sprawiedliwości na „M”ilicji. Sytuacja jest groteskowa, bo
  mind control w wykonaniu ludzi jest raczej wyrokiem na nich samych. Jestem głęboko przekonany, że „myśliwi” zamienią się niebawem w zwierzynę łowną. To ich DNA zostanie zaatakowane……pozwolę sobie nie rozwijać dalej tego tematu….

 8. Kalina pisze:

  Walesa nie jest i nie byl slowianinem Ha ha ha
  Wlasnie to napisalam na porozmawjajmy TV Slowianscy krolowie .
  „Mieszko, a ściślej Dagomär od „dag maer” czyli „sława dnia” nie był naszym księciem, lecz duńskim zbójem, renegatem; saskim najemnikiem tępionym przez Radarów, Wieletów i Wolinian, którym przewodził saski renegat Wichman po cichu wspierany przez margrabię Gero” Teraz sie nie dziwie jak pierwsi kolonizatorzy z tych stron Europy w kontakcie z aborygenami zostali przez lud australi poprawnie ocenieni.
  I o to czytamy impresja aborygenow na temat ludzi dunsko- holenederskich .Po , krotkiej obserwacji starszyzna abrygenska miala powiedziec takie o to slowa ( czytalam to w jakims krotkim opisie jak bylam w Australi .Nie pamietam zrodla ale zostalo to w mojej pamieci do dzisiaj I dzieki temu zaczelam zajmowac sie naprawde souls ludzi i obecnie dociekam tej kwesti w kazdym aspekcie ) I juz duzo wiem na ten temat wiem jak sie ludzkosc grupuje obecnie w zaleznosci gdzie soul centrum jest w ich ciele ) Soul nie jest w jednym miejscu i tym samym u kazdego a jak wiemy soul obecnie na ziemi jest najbardziej zdefragmentowana istota ludzkaiej natury i ta defragmentacja caly czas istnieje ) Dlatego chemtrials i dlatego GMO i dlatego byly reinkarnacje .Smie twierdzic , ze obecnie nie ma reinkarnacji bo astral nie ma juz sily recycling ludzi wiec zajal sie klonowaniem w Ameryce . Druga sprawa chemtrials i GMO i szczepionki sa tak czynnie wlaczone w zycie poniewaz nie moga robic nastepnej reinkarnacji i 6 time loop . Bylo 5 i na tym koniec .Tak jak olimpiada ma piec kol niebieskie aqurius age sie mowi jak mi sie pokojarzylo . Ziemia powiedziala OFF . Po drugie po konsultacji z ziemia moge powiedziec , ze chemtrials intencje trzeba slac w poprawne miejsce nie w gore i do wladz ale do jej centrum . Ona musi widziec ze intencje sa skierowane do niej jako do powerfull lady naszej organic egzystencji . .
  Wracajac do kolonizatorow wszelkiej masci ludzkiej egzystencji .Ci ludzie , ktorzy zagarniali panstw wiele i ich terytoria nie maja soul tam gdzie natives na przyklad mieli . U nich bylo pusto . Beng beng tak jak ksiezycowe okragle pudlo daje oddzwiek tak niektorzy ludzie sa takimi samymi pudlami . Juz w czasch kolonizacji nosili w sobie sztuczny -syntetycznym zasilajacy energia astralna wklad – srodek .Dlatego z kolonizmem przyszly religie i chrzescijanstwo poniewaz byla to energia , ktora potrzebna byla do funkcjonowania ich cial . Celem bylo przez astralny swiat zasiedlanie terenow tymi bezdennymi kontenerami , ktorzy obecnie jak kukly na sznurku wykonuja astralne pokazy . Wiele kontynentow przez takich o to oprychow psychopatow bez soul i ludzkich cech zostalo zainfekowanych . Polska tez byla zalatwiona i zainfekowana do tego stopnia , ze z mojego i mojej kolezanki czucia mamy tylko 5%PROCENT SLOWIAN W NASZY RZODZIE obecnie
  A propo chce powiedziec , ze maja cala dokumentacja z 2 lat o chemtrials z mojego telefonu zostala zmazana i nie mam juz jej ? Ale wierzcie mi , ze 10 dni temu nad terenem Poznania i w okolicach Murowanej Gosliny bylo sypanie prawie codziennie jak slonce pokazalo sie na niebie .
  Zadalm pytanie co niektorym tutaj . Ciekawe co sie stalo z waszymi samolotami pasazerskimi ?. Przestaly latac az 10 dni nie lataja ?.to jakos dziwny rozklad lotow jak na Europe 🙂
  Jestem zdziwiona glupota ludzkiego mind i brakiem poprawnego myslenia . Analizuja jakies matematyczne figury w szkolach i uczelniach ( syntetyczna wiedza caly czas zagluja ) a nie umieja takiej prostej sprawy przeanalizowac jak trzeba tylko prostej obserwacji nieba czasami .
  5% procent slowian w naszym rzadzie .Tylko 5 . Ale mam jeszcze taka odpowiedz , ze to jest Ok tylko do roboty wyjawniac prawde i walic ja w opowiednie punkty i gdzie sie da .Na fora pisac i wszedzie Nie bac sie walczyc o swoje .I nie bac sie byc osmieszonym . Polacy wyedukowani maja kompleks edukacji poniewaz w tym kraju kladlo sie uwage na edukacje akademicka .I trzeba wszystko dokladnie pojac rozumem . jeszcze raz pisze i to z naciskiem My mamy 97procent syntetyczny mind oparty na wiedzy zewnetrznej . Cala analityka jest anunacki wklad software .Ona nie jest totalnie organiczna sa tez inne doskonalsze metody poznania bez pudla i bez wielkiej analityki i bez BOGA i bez innych z zewnatrz sil . Mozna wiedze zewnetrzna miec i nawet z niej korzystac ale byc swiadomym , ze nigdy nie doprowadziy do ostatecznej konkluzji bo jest wlasnie tak zrobiona jak labirynt sztucznego mind i nigdy nie idzie do punktu tylko jak waz sie wije raz w ta raz w tamata i nigdy nie ma wprost ale mozna przejsc obok niej i popatrzec na nia z innej perspektywy .
  Coz chce powiedziec .Ziemia jest dosyc dziwna matka bym powiedziala raczej surowa . Daje kopniaka co niektorym zeby ruszyli sie i robili cos co bedzie kreatywna zaburzajaca struktura dla syntetycznej matrix sprawa .Nie tylko lagodnosc jest tutaj na tapecie . . Jest upor i konsekwencja dzialania z prawda swojego srodka .Nie ma tam tachnik nie ma tam pism i nie ma tam instrukcji jest akcja spontan i nie ma tam myslenia i analizowania akcji jest spontan caly czas i swietna obserwacja i skojarzenia instynktu naszego glebokiego .

 9. Tomek pisze:

  Czarni miewają małe penisy? Pytanie z telewizora, gdzie po miesiącu włączyłem, pora znowu tym razem na 2 miesiące wyłączyć HAHA…

 10. Robert pisze:

  Kiedy wreszcie po raz pierwszy Witold Hake mówi ciekawie i z sensem, to Janusz musi mu zaraz przerwać! 🙁 Powód? – ponieważ przez 1/3 audycji nie pada magiczne słowo – wytrych „mindcontrol”, co jest przecież niedopuszczalne 😛 i co Janusz stara się pospiesznie nadrobić. Skutkiem czego w ciągu następnej minuty owo słowo – wytrych pojawia się dwukrotnie… A przecież na każdej ulotce dołączonej do leków znajduje się ostrzeżenie że „pominiętej dawki nie należy zażywać podwójnie”, – efekt może być odwrotny od zamierzonego 😛 Z kolei wiara Sowy w tzw. „ekspertów” jest zaiste rozbrajająca… Jakim cudem kod DNA może zawierać informację o czymś, co nie istnieje [12:48-13-12]? Przecież Eisenberg – psycholog który wymyślił pojęcie ADHD już w 2009 roku przyznał, że jest to „jednostka chorobowa” stworzona na zapotrzebowanie biznesu farmaceutycznego (sprzedane tony leku „Ritalin”). Przekręt analogiczny jak z cholesterolem… I tyle warte są opinie ekspertów, powołujących się na innych ekspertów… 😛 No, ale jak widać, niektórzy nie mogą żyć bez wiary w autorytety, obojętne czy będzie to xionc, czy tzw. „ekspert” 😛

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.