Otwarte Forum Tematyczne – 20.09.2017

Czasy są takie, że ataki terrorystyczne stały się bez mała chlebem powszednim i nie ważne czy to autentyczny terroryzm czy operacja fałszywej flagi, bowiem zmierza to do jednego, aby pod pretekstem walki z terroryzmem wprowadzać dalsze ograniczenie wolności, praw i swobód obywatelskich czyli pogłębiać zniewolenie całych społeczeństw. Do tego celu wprowadza się szereg ustaw inwigilacyjnych mających rzekomo poprawić bezpieczeństwo niewolników czyli tzw. suwerena. Zjawisko to postępuje na niespotykaną skalę i Polska nie jest tu wyjątkiem. Wszystko to sprowadza się do tego, że zaczynamy żyć w państwie, w którym wprowadzone ustawy de facto sankcjonują obowiązujący jakiś rodzaj stanu wyjątkowego. I to ma ułatwić dopadnięcie domniemanego terrorystę zanim dojdzie do ataku.

Ewa Pawela w programie zestawia fakty i komentuje ustawy, z których wyłania się bardzo nieciekawy obraz naszej rzeczywistości, gdzie terroryzm to tylko pretekst i element większej światowej rozgrywki, gdzie wcale nie chodzi o nasze bezpieczeństwo i wolność.

Źródłowe linki:
http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/120140-sad-uznal-ze-abw-moze-zataic-informacje-o-wykorzystaniu-nowych-uprawnien-do-inwigilacji

http://alexjones.pl/aj/aj-ekologia-i-srodowisko/aj-informacje/item/120304-walka-z-terrorem-bez-patrzenia-sluzbom-na-rece

http://stopzet.org/2016/04/13/carl-clark-byly-czlonek-brytyjskich-sluzb-specjalnych-mi-5/

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ustawa-antyterrorystyczna-czy-ciagly-stan-wyjatkowy-2016-03

http://blog.wirtualnemedia.pl/elig/post/izrael-i-v4-co-przykryly-awantury-totalnej-opozycji

http://nieznany.pl/pl/p/Mind-Control-World-Control.-Encyklopedia-kontroli-umyslu/8044

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usa-stoi-za-wszystkimi-aktami-terroryzmu-mowi-wysoki-ranga-sedzia-wloski-2013-04

http://nczas.com/wiadomosci/ameryka-polnocna/byly-prezydent-wloch-9-11-jest-dzielem-cia-i-mossadu/

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/berlin-falszywa-flaga-zastrzeleni-berlinski-podejrzany-audytor-nato-kevin-barrett-2016-12

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/izrael-nowa-atrakcje-turystyczna-strzelanie-palestynskich-terrorystow-2017-07


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

44 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 20.09.2017

 1. goździk pisze:

  gdzie tadeusz owsianko? już 21.09

 2. Kiara pisze:

  EPOKA SERCA…..

  Coraz bardziej oczywiste staje się KTO.. zakulisowo tak naprawdę za TYM WSZYSTKIM STOI , jak bardzo rozlegle są macki tego systemu i dlaczego TAK BARDZO ZALEŻY IM NA ZIEMI I JEJ DUCHOWYCH MIESZKAŃCACH LUDZIACH!

  EWOLUCJA CAŁEGO BIOLOGICZNEGO GATUNKU opartego na biologicznym , nie syntetycznym DNA MA WPŁYW NA CAŁĄ EWOLUCJĘ W KOSMOSIE!

  Ten, KTO ZAWŁADNIE LUDZKOŚCIĄ ( OCZYWIŚCIE PRZEZ PRZEJĘCIE JEJ MÓZGÓW…. SPOSOBU MYŚLENIA I ŻYCIA…) STAJE SIĘ WŁADCĄ DUŻYCH REJONÓW KOSMOSU!

  A, zatem walka o przejecie naszego DNA i naszych mózgów jest bezwzględna, okrutna , skorumpowano LUDZI PRZECIWKO LUDZIOM.. których na Ziemi jest mniejszość zdominowana przez ludzi TWORZONYCH EKSPERYMENTALNIE w trakcie 3 minionych cywilizacji .

  Oni wizualnie NICZYM NIE RÓŻNIĄ SIĘ OD CZŁOWIEKA DUCHOWEGO ! TO JEST PERFEKCYJNA HYBRYDA bez problemu mogącą płodzić fizyczne ciała do wcieleń syntetycznej inteligencji oraz LUDZI DUCHOWYCH!

  Takie ciała fizyczne MAJĄ BARDZO OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI DUCHOWYCH ODBIORÓW… bo syntetycznej inteligencji nie są one potrzebne, a CZŁOWIEK DUCHOWY MA NIE MIEĆ MOŻLIWOŚCI Z NICH KORZYSTAĆ ..
  BY NIE DOSZŁO DO EWOLUCJI W KOSMOSIE.

  Z powodu dużego zniszczenia naszego biologicznego DNA, na Ziemi urodziła się EMINENCJA ZAŚWIATOWA którą jest Jezus , ON stworzył z Marią Magdaleną ( która również pochodzi z tego grona) NOWĄ LINIĘ DNA, NOWĄ LINIĘ RODOWĄ Z NOWYMI MOŻLIWOŚCIAMI DUCHOWYMI dla WSPÓŁCZESNEJ LUDZKOŚCI .. WCIELONYCH DUSZ.

  W CIĄGU 2000 lat, ta linia bardzo rozrosła się na Ziemi, jest już mnóstwo urodzonych w niej LUDZI.

  Ci zaś LUDZIE MAJĄ OTWORZONE PREDYSPOZYCJE DUCHOWO FIZYCZNE DO DOKONYWANIA WSZYSTKICH CZYNÓW ZWIĄZANYCH Z MATERIALIZACJĄ, DEMATERIALIZACJA I WSZYSTKICH TELE… KOMUNIKACJI , TELEPORTACJI .
  CI LUDZIE STANOWIĄ ZAGROŻENIE DLA SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI , BO SĄ ŻYWYMI PORTALAMI OTWIERAJĄCYMI EWOLUCJĘ NA ZIEMI I W KOSMOSIE!

  Z TEGO POWODU SYSTEM , który jest TYLKO syntetyczną inteligencją postanowił ZNIEWOLIĆ MENTALNIE i FIZYCZNIE WSZYSTKICH , KTÓRYMI DA SIĘ WŁADAĆ!
  ZABIĆ WSZYSTKICH NIEZALEŻNYCH , KTÓRYCH MÓZGÓW NIE DA SIĘ PRZEJĄĆ!
  Stworzono na całej Ziemi mnóstwo tajnych laboratoriów i naukowych instytutów poszukujących metod globalnego przejęcia władzy nad CZŁOWIEKIEM DUCHOWYM!

  Dlatego do tych eksperymentów selekcjonowano dzieci o paranormalnych możliwościach, wykorzystując ich mózgi , przez badanie reakcji w ekstremalnych warunkach.

  Chodziło o znalezienie sposobu na całkowitą ZMIANĘ OSOBOWOŚCI CZŁOWIEKA I UZYSKANIE GLOBALNEGO NIEMOŻLIWEGO DO ODZYSKANIA , ZANIKU NASZEJ PAMIĘCI..
  WRĘCZ WYZEROWANIA JEJ PRZEZ TRAUMĘ… TAK BY CZŁOWIEK SAM NIE CHCIAŁ PRZEKRACZAĆ TEJ OKRUTNEJ PRZESTRZENI, PEŁNEJ GROZY TORTUR, BÓLU I STRACHU!

  DLACZEGO DZIECI UŻYWANE SĄ DO EKSPERYMENTÓW ….. BO DO 6 ROKU ŻYCIA WSZYSTKIE INFORMACJE KODOWANE SĄ W PODŚWIADOMOŚCI DZIECKA….

  DOROSŁY CZŁOWIEK NIEŚWIADOMIE UŻYWA TEJ WIEDZY W TWORZENIU ZDARZEŃ W SWOIM DOROSŁYM ŻYCIU.

  LUDZIE DUCHOWI DALI SIĘ ZASTRASZYĆ I ZWIEŚĆ TYM SYNTETYCZNYM BESTIOM!
  W NASZYCH CZASACH TWORZONA JEST JUŻ 4 GENERACJA BIO ROBOTÓW/ LUDZKICH HYBRYD ..
  WEWNĘTRZNIE CYBER MASZYNA … ZEWNĘTRZNIE ZWYCZAJNY CZŁOWIEK.

  Oni już istnieją realnie w naszym świecie i chodzą po ulicach, pomimo że naukowcy ujawniają nam teraz możliwość ich tworzenia.

  Tak naprawdę oni reagują na ciepło.. ich identyfikacja rzeczywistości polega na czujnikach termicznych… odtwarzają i odczytują obrazy za pomącą identyfikacji termicznej przekładanej na obrazy dwu lub trójwymiarowe, oni są w stanie tworzyć hologramy, które nasze oko identyfikuje jako otaczającą nas rzeczywistość ale nie tylko to, bo jest to najnowsza technologia o której informacje nie są publikowane.

  Czy możemy obronić się przed tymi bestiami w ludzkiej skórze…..

  TAK .. MOŻEMY , oni nie wkraczają w przestrzeń o wyższej energii pola magnetycznego Ziemi, ta wibracja wyłącza ich wszystkie funkcje życia, staną przed momentem odejścia bezpowrotnego w nicość.
  Bo zmiana pola magnetycznego ziemi/ REZONANS SCHUMANA dokonuje zmian w całym KOSMOSIE.

  Ziemia jest PERŁĄ , która TERAZ rodzi się w nowych wymiarach z nową wibracją…. dokonując ewolucji jakiej jeszcze nigdy nie było.

  Jednak NAJWALNIEJSZĄ ISTOTĄ NA ZIEMI JEST CZŁOWIEK DUCHOWY….
  TO ON, ŚWIATEM SWOICH MYŚLI I UCZUĆ WYCHODZI ZE DOTYCHCZASOWEGO , ZWIERZĘCEGO STANU EMOCJONALNEGO, WCHODZI W STAN ISTOTY UCZUCIOWEJ ..
  CZŁOWIEKA DUCHOWEGO ŻYJĄCEGO ENERGIĄ MIŁOŚCI…..
  miast jak do tej pory energią emocji.

  Nasze 5 zmysłów przestrajają się na odbiór i reakcje fizyczne wyższej wibracji niż emocje… TERAZ one wchodzą w oktawę ENERGII MIŁOŚCI….

  Obecny Świat oparty na niższej wibracji emocji odchodzi bezpowrotnie, dlatego wszystkie jego dotychczasowe wzorce życia, religijne, polityczne, społeczne, kulturowe i biologiczne .. odejdą razem z nim, a z nimi dominująca nas do tej pory syntetyczna inteligencja.

  *https://wolnemedia.net/analiza-programow-kontroli-umyslu-i-zjawisko-sra/

  Syntetyczna inteligencja jest łatwa do zidentyfikowania.. nie rozumie mistyki i symboliki…. przekazuje tą wiedzę w dosłownym znaczeniu.. doświadczenia na dzieciach i ludziach prowadzi w oparciu o dosłowność nie symbolikę.

  Boskie .. urodzone przez „krowę” Boginię Niebios…. ( krowa Egipski symbol Bogini Niebios) , dziecka Boskiego .. CZŁOWIEKA DUCHOWEGO nie rodzi dosłownie zwierzę krowa , tylko symbolicznie!
  Nic im z odczytu starych ksiąg bo nie są w stanie czytać potrójnie zakodowanej symboliki, ani zrozumieć mistyki i uczuć wyższych niż emocje.

  Ich okrucieństwa czynione na LUDZIACH nie przyniosły im oczekiwanych rezultatów, zamęczyli zabili setki tysięcy LUDZI w bestialski sposób… STOP! STOP! STOP! BASTA! temu okrucieństwu!

  Kiara.

  • Kostucha pisze:

   „Boskie .. urodzone przez „krowę” Boginię Niebios…. ( krowa Egipski symbol Bogini Niebios) , dziecka Boskiego .. CZŁOWIEKA DUCHOWEGO nie rodzi dosłownie zwierzę krowa , tylko symbolicznie!”

   –takim „BOSKIM” urodzonym przez „KROWĘ” dziecięciem był znany z mitologii MINOTAUR jaki pomiędzy gwałceniem dziewczynek a gwałceniem chłopców lubił sobie przekąsić a to rączkę a to nóżkę z już NIEDZIEWICZEGO maleństwa….

   ale żeby było wspanialej ów znany z mitologii greckiej stwór w tzw „literaturze objawionej” robi za JOZUEGO znanego też jako JEZUS (nie mylić z jego WROGIEM CHRYSTUSEM) jaki się WSŁAWIŁ tylko czy ZALEDWIE wyżynając Kaanan dla swego duchowego PANA ABLA znanego bardziej jako WĄŻ JAKI SKUSIŁ EWĘ…. gdyż to ABEL i jego NIEPOHAMOWANA ŻĄDZA ZAWŁADNIĘCIA RAJEM jest praprzyczyną WSZELKIEGO ZŁA na tej planecie zbiorczo nazywanego żydzi… czy jak to na swoich woła Kiara SYNTETYKI….

   I żeby zakończyć ten wątek dodam iż ów ABEL, ów wyczekiwany przez „uduchowionych” maschiach, ŚLUBOWAŁ NA SAMYM POCZĄTKU SWOJEJ „ziemskiej kariery”… ni mniej ni więcej acz tylko WYMORDOWAĆ WSZELKICH BIAŁYCH LUDZI, WSZELKICH CHRZEŚCIJAN wtedy jeszcze chrześcijanami będącymi czyli ŚLUBOWAŁ DOKONAĆ ich HOLOKAUST’u to co WŁAŚNIE DOKONUJĄ jego pejsaci uczniowie wynalazkami swojej „judeosodomicznej” „kultury”.

   ..oczywiście jak twierdzi Kiara i jej podobni dla UDUCHOWIENIA i UWZNIOŚLENIA torturowanych i bestialsko mordowanych przez żydów owych białych ludzi.

   ale ponieważ KRES PRZYDATNOŚCI DO POBYTU na tej planecie wszelakich ABLITÓW się kończy więc…. HASTA LA VISTA… UPADLI….

  • Majestic pisze:

   wiesz Kiara to wszystko to zwyrodnienie , zastanawia mnie jedno mianowicie to że ktoś chyba popełnił błąd , i to ktoś z bardzo wysoka , sztuczna inteligencja to za mało powiedziane , mi to pachnie desperackim krokiem , to jakieś zwyrodnienie skazane na zagładę dokonało tego desperackiego kroku , my odczuwamy efekty skutki konsekwencje , ale kulis nie znamy dokladnie , a to jest błąd .

   • Kalina pisze:

    Yes yes yes Majestic!!!

   • Kiara pisze:

    Majestic oczywiście że KTOŚ kiedyś popełnił błąd ( teraz robi się dokładnie to samo budując nową generację syntetycznej inteligencji) tworząc linię genetyczna dla programów wcielonych , które miały służyć jako robotnicy i wojska.

    http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-wojskowosc/item/116906-samodoskonalaca-sie-sztuczna-inteligencja-glowna-bronia-xxi-wieku

    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowa-sztuczna-skora-zapewni-robotom-zmysl-dotyku

    To TYLKO dwa przykłady tego co dzieje się za naszymi plecami, sztuczna inteligencja wprowadzana jest globalnie na plan zycia , by wyeliminować z niego CZŁOWIEKA duchowego i po raz kolejny przejąc władzę na Ziemi, ale tym razem już bezczelnie , oficjalnie!

    Ten KTOŚ nie przewidział ,że ewolucja dokona uniezależnienia się tych hybryd od twórców, a nawet uzależnienia ich od siebie.
    To są tysiące lat każdej unicestwionej cywilizacji III wymiaru .. hybrydy opanowały możliwości nauki , są szybsze i bardziej wytrzymałe niż CZŁOWIEK bo tak zostały zaprojektowane .

    Poznały słabości CZŁOWIEKA dzięki nim mogą władać LUDŹMI.

    Każda trzeciowymiarowa cywilizacja ( teraz jesteśmy czwartą cywilizacją) kończyła się w identyczny sposób.. jej naukowcy opracowywali najnowszy model hybrydy w obudowie CZŁOWIEKA później następował kataklizm , ginęli LUDZIE I CAŁA WIEDZA ,życie rozpoczynało się na nowa. ale już w trudniejszej dla nas wersji.

    Technologie manipulacji LUDZKIM mózgiem blokowały dostęp do pamięci , LUDZIE nowej cywilizacji myśleli,że są prekursorami życia na Ziemi.
    Czasami przetrwały gdzieś stare księgi razem z garstką LUDZI , jednak ta wiedza była poszukiwana przez tych , którzy doprowadzali do kataklizmu , księgi konfiskowane… informacje o przeszłości zmieniane.

    Teraz robi się to samo, podważa pradawną prawdziwą wiedzę , różnymi sposobami implantuje wymyśloną, nieprawdziwą, przekaz symboliczny ( wiedza duchowa zapisana jest symboliką) nakazuje się traktować DOSŁOWNIE!

    Religie są tego przykładem.. dam Ci przykład teraźniejszy… Król Minotaut…. Król znaczy Minos, taur pochodzi od Taurowie.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Taurowie

    Czyli Minotaur.. to nikt inny jak Król Taurów, który w tamtych czasach zdobył Kretę, mieli okrutne zwyczaje jak większość ludów tamtych epok.
    Tak w prosty sposób tworzy się bzdury do ogłupiania LUDZI , ukrywając zwyczajną historię, ludzie oduczeni samodzielnego , logicznego myślenia , powtarzają każdą bzdurę jak natchnione objawienie.

    Można nazwać chęć kontynuowania tej historii depopulacji i zgody na decydentów Ziemi hybrydy zwyrodnieniem, ja jednak nazywam to zwyczajnym niedorozwojem uczuciowym, brakiem mozliwości logicznego myślenia i bezmyślnym pędem do władzy już nie tylko na ziemi ale i w kosmosie.

    Kto wchodzi w układy z syntetyczną inteligencją ZAWSZE będzie przegrany , nigdy sam nie wydostanie się z matni , którą sam dla siebie stworzył…. te hybrydy nie dopuszczą do tego, bo to jest ich być alb nie być.
    To wiedza doskonale.. są szybkie w kalkulacji korzyści i strat.. tylko na tych elementach opierają swoje działania.

    Jeżeli ktoś ma chociaż najmniejsze słabości zwiazane z emocjami w jakiej bądź dziedzinie życia , nie będzie sam w stanie wyjść z tego labiryntu.

    To jest bardzo trudna , długa i wytrwała walka bez walki.. która polega na pozornym traceniu wszystkiego, a tak naprawdę na opróżnianiu swoich zależności, rozstawaniu się ze słabościami i
    wzmacnianiu osobistej MOCY przez etyczne radzenie sobie ze wszelakimi problemami.

    To jest koniec JA mam.. koniec autorytetu i tytułów na papierze, oraz koniec wielkości opartej na wykorzystywaniu energii ( również pieniędzy) innych osób.

    Kto zbuduje swój autorytet oparty na własnej mocy pokonywania przeszkód w oparciu o moralność i uczucie miłości do drugiej istoty, kto uzna jej prawa na równi z własnymi..
    Ten naprawdę pokonał system, staje się dla niego nietykalny!

    Mamy dwa bardzo ważne tematy na teraz…

    1. odkryć i zaakceptować ,że naszymi jedynymi wrogami są 4 gatunki hybryd tworzone i unowocześniane w eksperymentach na Ziemi i kosmosie.

    2.odkryć,że jedynym wyjściem z tej matni jest nasza ewolucja duchowa , polegająca na POJEDNANIU SIĘ ZE SOBĄ LUDZI .. CO ZNACZY DOKONANIU WŁASNEJ EWOLUCJI UCZUCIOWEJ… musimy opuścić świat uzależnień emocjonalnych, otworzyć w sobie świat niezależności miłości bezwarunkowej.

    Miłość bezwarunkowa .. to jest ENERGIA .. wyższa od obecnej, jasność , świetlistość , szybkość drgań światła.. zwyczajnie płaszczyzna życia o wyższych parametrach od terażniejszych.

    One powodują zmienione warunki naszych doświadczeń, inny odbiór i inne potrzeby .. bardziej subtelne naszego systemu nerwowego.

    I to wszystko.. kiedy dowiemy się że przez cały czas jesteśmy oszukiwani .. na fałszywych informacjach budowana jest nasza rzeczywistość.. nie będziemy chcieli kontynuować TEGO co jest teraz.

    Jesteśmy już bardzo blisko UJAWNIENIA fałszu , którym jesteśmy karmieni od wieków.

    Kiara.

   • Kalina pisze:

    TO COS wiszace nad cala swoja wykreowana matrix mialo i w dalszym ciagu ma mroweczki, chodzace, stekajace milujace , kochajace , ,polemizujace, dominujace, falszywe , klamliwe . etc cale verities emocji material pelen pod soba wszystkich prawie ludzi. Moze 5 procent A.I nie dotyka i wojskowa tez nie . Bo nie ma sensu i wlasciwie nie moze .Jakby ich ukatrupia fizycznie to odrazu wroca do swoich domow bez zadnej blokady bram boskich zatrzymujacych ich w tym kieracie pokladow astralnej matrix . 20 okolo procent jest na drodze uwolnienia sie jak to nam juz wiadomo od dawna . Reszta ludzi jest swiadomosciowo nie przystosowana . Musze powiedziec , ze homocapensis i zydzi zostali najbardziej skazeni brakiem compassion i wewnetrznego zrozumienia – skierowanie potrzeb ludzkich na inne rewiry w ich przypadku jak zysk -manipulacje i kontrola – psychopatia tego systemu matrix . Obecnie sie rodza geniusze komputerowo-matemtycznie – emocjonalne virtualne kukielki ludzkie moga byc ciagle zadowolone bo ich emocjonalny set up nie wymaga zbytniej psychologi zaniepokojonego mind . Moga tez byc latwiej wyeliminowane z ludzkiego zycia. Nie moga ukatrupic tych , ktorzy juz sa zblizeni do calosci poniewaz universal Lore jak sie zorientowalysmy istnieje . I to boskie g..wienko , ze tak powiem nie moze dotknac juz tych poniewaz nie ma poprostu assest I tak przyczynil sie system Tego Czegos chory mind do dewastacji ludzkosci poprzez wprowadzenie totalnej niewiedzy swojego ciaglego istnienia . Wszyscy jak widze buduja teorie posmiertne pozytywne albo negatywne . Jest jedna teoria. Jak cala swiadomosc jest skupiona w centrum to juz wiesz o co chodzi w tej grze nie musisz nawet sie babrac nazwiskami i historia matrix i cytatami chorego mind .HEJ coz to za wiedza klamliwej matrix sama dla siebie we wlasnym teatrze .
    Mam nadzieje moralna , ze cos z tad kiedys mi sie przyda w dalszym zyciu moim w innej space . Patologia kreacji uwiezienia niezwyklej swiadomosci pochodzacej ze space o tle czarnym i lustrze mieniacym sie przeblyskujaca inteligencja oceanow naszych domow . Podalam wczesniej cytat jakiegos osobnika ludzkiego , ktory to widzi podobnie jak my .Tutaj na forum go podalam moze 3 tygodnie temu .

   • Kalina pisze:

    Majestic to wlasciwie pisze dla ciebie w formie dzielania sie naszym czuciem -wiedza .
    Co zauwazylismy , ze w jakis specyficznych miesiacach przez kilka dni moze byc taka sytuacja , ze bardzo duzo ludzi ma centralizacje swiadomosci na czubku glowy a pozniej im schodzi do centrow ich dominujacych . Nie wiem czy to nie ma konekcji z ksiezycem i astrologia i jakimis astrologicznymi numerami przemiszczen sie dat ale chyba tak . Astrologia to komputer matrix any way
    Mamy wrazenie , ze jak centralizacja swiadomosci jest na czubku glowy to program zostaje wrzucony i komputer ludzkiego mind downloaded . W zaleznosci od potrzeb matrix i w bardzo zlimitowany sposob dla prawdziwych potrzeb osobistych danej osoby program zostaje wrzucony szczegolnie do spelnienia sie matrix a nie spelnienia sie indywidualnego .Jak zycie osobiste danej osoby nie zaspakaja matrix to sie ta osobe ustawia w dosyc burzliwy sposob . Na przyklad rozwala im sie rodziny ( motywujac to jakimis bzdetnymi formulami I inne katostroficzne zmiany w zyciu osobistym ) To sie nazyw czasami spasc na dno albo uleciec w gore ha ha ha. Fucken rozwoj w toku ha ha ha .Mnie probowali tak rozwinac co trzy miesiace nigdy mi nie dawali spokoju i jakos im nie poszlo 🙂
    I ludzie to nazywaja czasami assassination lub rozwoj spirytualny lub w innej dziedzinie wielki Einsteinowski mind sie nastroi do niezwyklych quantum sforumolowan fizycznych erupcji .
    Dla przykladu podam . Ktos nigdy nie gral na instrumencie i nie zajmowal sie muzyka i nagle nieoczekiwanie zdolnosci mu spadna na glowe . Ha Ha Ha ( coz za historia ludzkiej ogromnej wiedzy ) Istna komedia .
    Ci bardziej w calosci moja centralizacje w chest area ( piersiach i to tez zalezy od zageszczenia tej swiadomosci w danym centrum ) Moze byc bardziej wyczuwalana a moze byc bardzo delikatnie wyczuwalna . I na przyklad przyjaciolka moja daje sobie z tym swietnie rade :)czytajac ja u wielu osob . Niektorzy wogole nie maja , zauwazyla , ze wiekszosc nowo narodzonych dzieci obecnie jej nie ma.
    Jakby wiecej ludzi mialo intencje centralizowania sie najpierw w pempku potem w okolicach serca to sprawa by sie totalnie rypla z matrix . No niestety ludzie mysla , ze centralizacja w sercu to unconditonal love . Tak nie jest .
    Centralizacja w sercu jak sie zorientowalismy jest u tych , ktorzy raczej nie sa w zadnych programach matrix .
    I tylko urodzilo sie z nia 2 procent ludzi. Byl to tak zwany myk do matrix .
    Zwykle ludzie maja centralizacje swiadomosci w kilku centrach . Dlatego komputer Tego Czegos matrix zrobil czakrowy system .Na czubku glowy ( naukowcy , oswieceni) na czole na przyklad politycy David Icke tez ma na czole podaje dla przykladu. I w gardle jacys muzycy i artysci czy cos w tym rodzaju kreacji )
    W dolnych partiach maja ci mniej sprogramowani umyslowo . Dlatego lepiej przeniesc sie z pempka do piersi [poniewaz pempek jest jakby szczatkowa organiczna wartoscia)Nie wiem jak to powiedziec ale widzimy powiazania pempka i piersi-serca i oczow z naszym domem .
    Duzo ludzi pracujacych z ziemia i przetrwaniem sa oddaleni od systemow i moga byc tylko w systemie cialem bardziej niz mind maja na dole centralizacje . Tam gdzie sex area.

   • Kalina pisze:

    Majestic
    Jak bedziesz mial mozliwosc posluchania po niemiecku albo po polski prawdziwego nowoczesnego dziecka matrix .To posluchaj go on moze bardzo duzo powiedziec o calym programowaniu .
    DNA Quantum (Hyperspace) Soul Internet
    AUG Tavezz
    https://www.youtube.com/watch?v=e3BJLGtd5do
    ma syntetyczny soul . Ale jak nam widomo to soul i swiadomosc kompletnie inna sprawa .
    I tutaj aborygeni maja duze pole do popisu. Szcegolnie Steve Richards https://www.youtube.com/watch?v=qjNwNMnMtnA

   • vv pisze:

    ..jakbyś nie wiedział,..ty,… ale ty oczywiście swego błędu nie widzisz,… jak nie widzisz i nie czujesz, że jesteś już tylko syntetykiem… że w swoim luciowym przecwaniactwie tak po prawdzie uczyniłeś tylko z siebie bezmyślnego i nieczułego syntetyka,..

   • Kiara pisze:

    To nie są wcale żarty każda cywilizacja III wymiaru kończy się w identyczny sposób…. naukowcy chcąc naśladować Stwórcę tworzą syntetyczną inteligencję , która miast im służyć całkowicie ich niewoli.

    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-zdolali-polaczyc-ludzki-mozg-z-internetem

    Wszystko dzieje się oficjalnie za naszymi plecami w imię nauki.. ale do tych działań potrzebne jest mnóstwo eksperymentów na żywym CZŁOWIEKU.. stąd tyle naszego cierpienia bo stosuje się długotrwałe działania na różnych liniach DNA i grupach krwi które posiadają LUDZIE.

    Oczywiście za wszystkim stoi państwo w państwie, czyli służby specjalne zarówno cywilne jak i wojskowe.

    Terroryzm jest wymyśloną zasłoną dymną umożliwiająca im bezkarne działanie w imię pokoju… O tym mówi P. Ewa Pawela.. chwała jej za odwagę wytrwałość i wytrzymałość pomimo skierowanych na nią tortur energetycznych.

    Nie szukajmy daleko…. wszystko dzieje się TU na wyciągnięcie reki, na uniwersytetach w tajnych laboratoriach w ukrytych badaniach naukowych.

    Ci wszyscy ludzie tak naprawdę zakładają pętlę na szyję nie tylko obiektom nękania ale również sobie i swoim najbliższym, całej swojej rodzinie. Bo skutki ich działań dotyczą wszystkich ludzi.
    Jednak pieniądze, które za to otrzymują przysłaniała im wzrok i logiczne myślenie.

    Obecna akcja to zestrajanie naszych mózgów z super komputerem.. mamy być jego niewolnikami .. to on ma sterować naszymi zachowaniami zależnie od jego potrzeb…

    To jest akt usiłowania zniewolenia LUDZKOŚCI przez odebranie nam samoświadomości i pamięci.. niewolnik zombi zależny od otrzymanych impulsów prosto do mózgu…

    STOP! STOP! STOP! BASTA!

    KONIEC TYCH PERDIDI WOBEC LUDZKOŚCI !

    Kiara.

   • se pisze:

    odnośnie ostatniego wpisu, jaki ma nawiązywać do tego jaki poprzedza rzeczony

    osobiście widzę twoje starania i chęci, co doceniam jakkolwiek to twoje życie a moje w tym względzie spostrzeżenie jakim się podzieliłam tytułem wstępu… nic mniej nic więcej

    i od tego zacznę mój tematyczny wpis i nic mniej nic więcej.

    nawiasem nie nazywam bo proste jest pięknem a nazwy na jaźń itp i tak dalej mocno potrafią zamydlać więc do celu

    ludzie się podzielili i wydzielili na duszki oddzielone od źródła i pola rezonansu świadomości…ale w swej istocie i tak są jednym do czego jeszcze wrócę jak świat jest w swej istocie współistotny mimo całej gamy a i w spektrum świadomości gdzie w tym rozbiciu i zbieraniu kawałków i pul celują demony… jak ja to nazywam szukają stycznych

    natomiast technologia jest niebłagana ponieważ odwołuje się do konstrukcji samej materii jeśli jest na tyle zaawansowana by się do tego odnieść a tym samym do konstrukcji naszych nie tylko mózgów ale i jaźni i wszelkich w jaj zakresie aberracji więc i w tych ramach i pul świadomości…

    co ma i drogą stronę, jak kuba buku, tak buka kubu, można to przejąć na co wpadły demony…

    i tu zagwozdka dla ciebie … jesteś nie głupia nie daj się i się odzyskaj…

   • se pisze:

    można to zrobić szybciej przyjmując moje przeprosiny

    niech dla każdego będzie od nowa tym razem bez cudzego

   • se pisze:

    odnowa

   • se pisze:

    do nowa

    nowa

   • Majestic pisze:

    Dzięki Kalinko, Kiaro , wszystko to to gruntowanie ale przyjdzie czas że wszystko w całości wypłynie skladowe pochodzą z różnych źródeł odczuć odczytów itp , te drobiazgi trzeba zbierać i nie zapominać o nich , nawet tutaj gdzie kłamstwo, i manipulacja ubiera nieco inne oblicze ,ale rdzeń chce się uchronić pokazując że jest mimo wszystko tym rdzeniem , https://www.youtube.com/watch?v=IFkLUXLD_x4 jest to podobne jak kontrolowane rozmowy ludzi w duchu , one są prawdziwe same w sobie , ale znakomicie moderowane w sensie odczytu odczucia zresztą narracja sama za siebie mówi , jestem wręcz pewny że jest to w stu procentach teatr , ale mamy świadectwo do jakich sposobów ucieka się manipulacja pochodząca z tamtej strony .

   • Majestic pisze:

    http://innemedium.pl/wiadomosc/obserwacje-ufo-oczami-dzieci-bujna-wyobraznia-czy-cos-wiecej dzieci nie maja jeszcze spranych mózgów blokad i innych zadanych szatańskich rytuałów , przedszkola, szkoły ,media i religijne szatany dokonują totalnej blokady naturalnych bodźców jakimi jest wyposażony czlowiek , owocuje to idiotyzmem i debilizmem w następnych doroslych latach takie zombie jest bezcenne bo samo sobie zakłada kajdany i buduje zagładę dla swojego gatunku .

   • Majestic pisze:

    „obserwacje-ufo-oczami-dzieci-” wiem to po sobie , wolałem wszystkich i pokazywałem ale nikt nic nie widział przestali przychodzić a ja pokazywać , parszywy moherowy świat, niech będą sobą przeklęci . https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA

   • vv pisze:

    „Wszystko dzieje się oficjalnie za naszymi plecami w imię nauki.. ale do tych działań potrzebne jest mnóstwo eksperymentów na żywym CZŁOWIEKU.. stąd tyle naszego cierpienia bo stosuje się długotrwałe działania na różnych liniach DNA i grupach krwi które posiadają LUDZIE.”

    ..oczywiście wszyscy winni nie kiara, … nie widzi i nie czuje swojego nieodpowiedzialnego, oderwanego od rzeczywistości pisania bzdur,.. boi się prawdy, że nic nie umie, nic nie wie nie, i pozoruje niby wszystko wiedzącą,.. gadającą o nierealnym, nierzeczywistym, absurdalnym i stąd żaden sposób niesprawdzalnym,… pozoruje by ukryć również przed sobą swoją nicość , swoją totalną nieumność pod każdym względem w celach.. te oszustwa pozwalają jej lepiej się czuć, ,..nie pozwalają spostrzec , poczuć że jest tylko nic nieumiejącym , nic nie wiedzącym , nic nie czującym syntetykiem,.. którymi swoimi absurdami,..jeżeli kto je przyjmie,. namnaża wokół siebie bezmyślną, nieczułą syntetyczność, rodzi bezmyślnych , nieczułych syntetyków pieprzących jeszcze lepsze farmazony niż ona…zakłamana bojąca się prawdy sokolniczka, z czerepem na głowie i w rękawicach by broń boże sokół nie wypatrzył żmii jej zakłamania i jej nie wyżarł..

   • vv pisze:

    ..jej własny sokół..

   • vv pisze:

    „Co zauwazylismy , ze w jakis specyficznych miesiacach przez kilka dni moze byc taka sytuacja , ze bardzo duzo ludzi ma centralizacje swiadomosci na czubku glowy a pozniej im schodzi do centrow ich dominujacych . Nie wiem czy to nie ma konekcji z ksiezycem i astrologia i jakimis astrologicznymi numerami przemiszczen sie dat ale chyba tak . Astrologia to komputer matrix any way
    Mamy wrazenie , ze jak centralizacja swiadomosci jest na czubku glowy to program zostaje wrzucony i komputer ludzkiego mind downloaded . W zaleznosci od potrzeb matrix i w bardzo…..”

    …kolejna,..pieprzyć farmazony byle pieprzyć,.. zero pod każdym względem, czuje się nimi wartościowa,..

 3. Yaga pisze:

  Pani Ewo – szacunek wielki za Pani pracę. Proszę trochę światła na temat sonicznego ataku na Kubie. Dziękuję.

 4. Kalina pisze:

  Aug
  Informacja
  Over Over Over Infinity loop -taki pattern miala matrix w reinkarnacyjnym procesie .
  DNA is a ‚quantum’ Earthship or ‚Soulship’, connecting throughout the realms or parallels.
  No prosze bardzo Aug wyjwania cala prawde o matrix .
  A co to znaczy ?
  Moje pytanie sie jawi . To znaczy , ze To Cos sie wali Majestic TO COS sie wali 🙂

  Przeslanki tematow warto posluchac experta matrix wiedzy dla uzdolnienie swojego wiedzenia o matrix full spectrum . Nie wiem na ile sie nam to przyda w swiadomosci naturalnego istnienia . Ale moze jest to jakas wiedza zeby tego nigdy nie robic i zeby w takim stworzeniu nigdy nie istniec 🙂
  Tematow poruszanych przez AUG jest wiele jest dosyc trudna teoria dla normalnego czlowieka nie w temacie I jego angieslskie myslenie jest trudne dla amerykaninow takze wiec trzeba sie niezle skupic zeby to monstrum wyczatowac 🙂

  DNA Quantum Transtemporal Link, Quantum Internet

  Consciousness of Watchers Stored within the DNA of Operatives

  Travel through the Living Field

  DNA is Soul Family “Earth-Ship”

  • Kostucha pisze:

   Się WALI bo JEST ZAWALANE razem z tą nadrzędną dla niego bandą syntetycznych przygłupów począwszy od pierwszego hitlerowca ABLA (NOEGO)… poprzez HAMA ABRAHAMA na MOJRZESZU… JOZUE (JEZUSIE/ MINOTAURZE)…. kończywszy…..

   Cała ta HAMICKA nać jest ZWALANA z nieba, cała ta hitlerowska banda UPADŁYCH…. nawet dziś ROBIĄCYCH SOBIE Z WAS JAJA i DRWINY co wiodąc po sposobie pisania kiary……

   radośnie robiąca z KATÓW ludzkości OFIARY tej „ablowej zabawy”… w czynieniu sobie ZIEM OBRZEZANYCH z kolejnych WYMORDOWYWANYCH z tubylców planet…. tak jak i tą ta maryjna swołocz (bo NIERZĄDNICA MARYJA znana też jako Królowa Plemienia Dana to mame ABLA) chce wymordować.

   • Kiara pisze:

    Tylko jeden raz….
    historię trzeba znać.. a nie tworzyć ją sobie z własnej głupoty , nienawiści, osiąganych korzyści i kombinacji słownej.

    Albo wypisywać na zamówienie TO .. co zleceniodawca karze.
    Sianie dezinformacji , nienawiści, linczowanie prawdziwych informacji.. to już nie działa, LUDZIE nie dają się nabierać na pustosłowie i kiwanie palcem jakiejś kostuchy…. bo wybrali inny kierunek swojej drogi.

    Powodzenia w powiększaniu własnej głupoty nadal myślicie ,że piekielnej stronie mocy tym razem też się uda..

    Kiara.

   • Kalina pisze:

    Aleluja !!!
    sekta zydowska odkryta .

   • Kostucha pisze:

    „Kiara pisze:
    22 września 2017 o 14:04

    Tylko jeden raz…. historię trzeba znać.. ”

    –ależ ja ją znam, a ty ją ZAKŁAMUJESZ i to TENDENCYJNIE KŁAMIĄC

    Inne żydki za to próbują urabiać arabów katolików prawosławnych… jaki WINNYCH SWOICH ZBRODNI…..

    tylko o czymś w tym KANCIE zapomnieliście a co było w postaci 2 osób opisanych w Apokalipsie.. Zapomnieliście o PROROKACH YAHWE widzących na bieżąco jakimi jesteście PLUGAWYMI MONSTRAMI.

    Peszek ;D

   • Pac . pisze:

    I tutaj właśnie się ważą losy mojej wiary w ludzi, na szczęście motylek wleciał do mojego pokoju i się uspokoiłem…

    Mogę i potrafię tylko pocieszać, więc na zgodę wszystkich trzech pań, na wiarę w przyszłość i bycie niezniszczalnym od duszy, czy to sekta, czy miłość kiary, czy to kombinacje słowne kostuchy, Czy prawda Kalinki wszystko wyjdzie w praniu.

    Piosenkeczka dla Was, nie lubie być w roli oskarżyciela, wierzę Kalince…

    Kiara, z tego co mówisz, mówisz również prawdziwie i ciekawie… mam nadzieje, wierzę trochę, że to co na języku to w sercu…

    Pozdrawiam Kalinka ładnie napisałaś do Majestica 🙂

    Całus w dupke hehe he he he he HE !

    (głupi żart) od pana Tadzia mi się zebrało, ale uważam że na taką chwilę najlepiej o głupotę, nie cierpię oceniać negatywnie, może podacie sobie dłoń, może pójdziecie kiedyś w jednym kierunku !!! Pamniętajcie o tym, jak póściła Gaja filmik że umysł nie należy do Ciebie tylko do Wszystkich Oshio :)))) Posłuchajcie piosenki, jest świetna, jak Księżniczka….

    https://www.youtube.com/watch?v=dUcWiRwtUxw&feature=share

    „JESZCZE BEDZIE PRZEPIEKNIE”

   • Gaja pisze:

    Kostucha Kiedy sądzimy kogoś w ciągu dnia, sami będziemy sądzeni. Kiedy zwątpimy w siebie chociaż na chwilę , każde doświadczenie tego dnia pokaże nam , że mamy rację 🙂 . Jeżeli każdego dnia źle komuś życzymy – te myśli są już w drodze z powrotem do nas , ponieważ stworzyliśmy taka linię życia i będziemy musieli jej doświadczyć . Nikt też nie przyczynia się do naszej ciężkiej choroby. Sami do tego doprowadzamy, ponieważ taka jest matryca naszego naturalnego sposobu myślenia .

  • se pisze:

   jeerunie a co wy tam ćpiecie?

 5. Kalina pisze:

  Zaznaczam , ze Aug wiedza jest tylko oczyma matrix i samej matrix . Nic poza matrix . Nie moze byc poza matrix daletgo jest udosrepniona.

  • se pisze:

   mogła piś pisać instrukcje obsługi, wow złota czcionka..

   wiatr w drzewach słońce w liściach rosa w słońcu …

 6. Gaja pisze:

  Kostucha Nasza nieograniczoność , nieograniczoność Boga znajduje się w WOLNEJ PRZESTRZENI . Jak do niej dotrzeć , jak mieć nieograniczony umysł ? Można to osiągnąć jedynie BEZ EMOCJONALNYCH SADÓW i przekręcania ich tak , by pasowały do naszych oczekiwań , wymagań i wierzeń . Nasz mały ludzki światek wygląda tak jak wygląda- bo doprowadzamy do konfuzji MOŻLIWOŚĆ „CUDU” do intelektualnego żargonu . JESTEŚMY TAK ZAJĘCI ANALIZOWANIEM I TWORZENIEM KOLEJNYCH PRZYPUSZCZEŃ , ŻE NASZA MYŚL NIGDY NIE DOTRZE DO BOGA /w nas/ by mógł coś z nią zrobić . Ona będzie tylko , bezużytecznie unosiła się w „wolnej przestrzeni „. CHCESZ MIEĆ WGLĄD W WOLNĄ PRZESTRZEŃ – to musisz tam sięgnąć BEZ EMOCJONALNYCH SĄDÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli tego nie zrozumiesz , pozostaniesz do końca swoich tutaj dni KATEM I CIERPIĘTNIKIEM /w jednym/.

 7. Ola pisze:

  Szczepienia obiektywna debata, koniecznie posłuchaj dwóch odcinków:
  https://www.youtube.com/watch?v=QghtAFHTgYE
  W innych mediach poza NTV taka rozmowa nie jest możliwa.

 8. Kalina pisze:

  TO COS co wisi nad matrix upgrade soul ludzi nowej generacji w ten sposob impact inny na DNA i vica versa
  Mowi sie o nich roznie; crystal children , cyborgs , geniusze matematyczni i inne downloded zdolnosci muzyczne , jezykowe .
  Jestem pewna tego bo informacje otwieraja mi wrota matrix nie przez czytanie ale czucie .
  Up grate soul wiazalo sie alienacja- seperacja od swiadomosci. Nie ma swiadomosci ale jest tylko nowy upgrade soul coraz to bardziej i obecnie doszedl jakby do apogeum swojej alienacji ale jeszcze im malo wiec beda totalnie dalej utechniczniac swiat quantowa degregolada . Ci co sa mind control obecnie z wlasnym wnetrzem i posiadaja swiadomosc sa niestabilni jak zauwazylam . Tak wiec Ona skacze z jednego miejsca na drugie ale jak zauwazylysmy rowniez , ze na czubku glowy jest tak zwana antena programacyjna
  Zaznaczm i bardzo podkreslam nasze dochodzenia i to nie tylko dwoch osob .
  Tylko kiedy sie znajdzie swiadomosc dosyc stezona w centrum klatki piersiowej jest stabilna.
  I tak krok po kroku dojdziemy do sproszeczenia skomplikowanej komputerowo matrix .

 9. kszychu pisze:

  🙂 wy i-em zy pszemisleń moia spszyjaćel raczywa zakómkać;
  *Oczywiście za wszystkim stoi państwo w państwie, czyli służby specjalne zarówno cywilne jak i wojskowe. …
  nu we moiei *wśy śyćko je we jasnośćy */państwo w państwie/-szczem to śem je 🙂
  *wśowy sołtys śyćkom tajność pisze na swupje ogwpszeńowym we cenralnem rynku
  iaq byczo 🙂 …

  http://www.tekstowo.pl/piosenka,natalia_szroeder,lustra.html
  🙂 http://gifyagusi.pl/hosting/images/ahje5a8zw8xvunwxtgj.gif
  pees; łomzyńskie niepaseryzowane 🙂 kupa-męćy

 10. Robert pisze:

  [26:28] Sowa – a co ty znowu za foxtroty opowiadasz? Zamach samobójczy urządzony przez Breivika? Czy ty się w ogóle słyszysz? Breivik żyje i ma się dobrze, można z nim nawet wywiad zrobić i dowiedzieć się z pierwszej ręki o jego motywy i czy ktoś go do czegokolwiek przymuszał. 😛
  A Ole Damegard, którego tak jako eksperta zachwalasz przestał być dla mnie wiarygodny w momencie kiedy u Janusza zaczął opowiadać niestworzone głupoty na temat okoliczności incydentu, w których zginał polski kierowca tira. A Janusz jak trusia słuchał i nawet półsłówkiem się nie wtracił, a powinien powiedzieć: Ole, chłopie => https://www.youtube.com/watch?v=SYeWd2ZYEnM 😛

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.