Otwarte Forum Tematyczne – 21.04.2016

Bogusław Szedny, były pracownik tv, który nie specjalnie wpisywał się w ramy mainstreamowych mediów. W pewnym momencie wyjeżdża do USA i tam dopiero zaczyna się prawdziwa historia życia… Rozmowę poprowadziła Krystyna Maciąg.


W studio NTV osobiście Janusz Grabowski i rozmowa o fizyce, duchowości i przekazach Kryona poprzez Lee Carroll.


Janusz Zagórski rozmawia z Michałem Wiechą organizującym wraz z Nowohuckim Centrum Kultury tegoroczną edycję Festiwalu.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

51 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 21.04.2016

 1. xxx pisze:

  p.Januszu aby pogłębić temat budowy wszechświata i materii należy zaprosić
  do studia Joannę Rajską która nie dość że ma olbrzymią wiedzę w temacie
  to jeszcze potrafi ją przekazać w wyjątkowo klarowny sposób

 2. OBSERWATOR pisze:

  Cyt: „Niestety, ze względu na pewnego upartego świra zdecydowałem się przywrócić moderację. Cóż, jego pokonał własny matrix. A Wy poćwiczycie cierpliwość, bo nie mam czasu na częste tu zaglądanie… może ta zwłoka zaowocuje bardziej przemyślanymi wpisami”

  Po co te tajemnice? Jeśli tu jest „uparty świr”, na tym forum, które samo o sobie mówi, że jest „alternatywne”, to uprzejmie proszę o WSKAZANIE delikwenta – PUBLICZNIE, a następnie wytłumaczenie co oznacza zwrot: „przemyślne wpisy”? 🙂 CZY TO TAKIE, KTÓRE NIE GODZĄ W TEN ZAKONSPIROWANY, ZBRODNICZY SYSTEM, który ZDYCHA?! 🙂
  Czy można jaśniej, bo od razu ciśnie się na logikę, że za tą „nagłą potrzebą moderacji” stoją SPANiKOWANE SŁUżBY i ich zeSSrani ze starchu ZLECENIODAWCY 🙂 🙂 🙂

 3. OBSERWATOR pisze:

  czasem najlepszą odpowiedzią, jest brak odpowiedzi 🙂 wiec tylko tak dla przypomnienia – w przesłaniu Gabriela do Narodu Polskiego, z 2010r, zapowiadał Gabriel tym bestialskim zaSSrańcom, że chodzą po cienkim lodzie i utopią się w swoim własnym gównie. Miał na myśli manipulowanie świadomością zbiorową – to właśnie porównał do chodzenia po cienkim lodzie, który w końcu MUSI SIĘ ZAŁAMAĆ, a wtedy słychać tylko: „bul bul bul bul bul…”, bo ten słynny „BUL”, to nie był żaden błąd ortograficzny – to była „przepowiednia” dla tych ludobójczych zaSSrańców. Dalej chcecie się stawiać? 🙂 To przypomnijcie sobie jeszcze jedno zdanie, które tam było zawarte: „pakujcie się, zanim zaczniemy was szukać…” – wy „połączeni w bulu” zaSSrańcy! https://www.youtube.com/watch?v=5zb63ki9Z8A 🙂 🙂 🙂

 4. Tomek pisze:

  Bóg chyba nie ma w opiece naszego komentowania czuję że to wszystko poszło na marne.
  No nic czasem tak bywa… Zero życia. I w Was i we mnie. Zepsuło mnie Ntv, nie mam najmniejszych pomysłów co napisać, zawsze była jakaś idea chęci nawet a teraz mi się nie chcę, i tak nikt za mną nie podąża, bo i jak? Wszyscy mamy puste głowy, liczymy na kogoś innego, zamiast samemu coś napisać, by toczyła się rozmowa, ja się obecnie poddaję. Nic mi do głowy nie przyjdzie, wolę iść na słoneczko, niż czekać na komentarz w Ntv, dobre czasy już się skończyły, może wrócą? Wątpię…. to komentowanie jest już stracone, Bye Bye NTV. (nikt nas nie słucha i nie śledzi) bynajmniej śledzenie mnie mam z głowy haha. Do zobaczenia za tydzień dwa, może coś już będzie się działo, póki co bawię się na swoim podwórku. 😛 Bo to na prawdę ze mną coś nie tak, że czekam na komentarz, pewnie jako jedyny już… a co to dopiero na odpowiedz lub odpowiedzi… Dlaczego milczycie? Why why why 😀 Nie ważne, oderwę się od kompa bynajmniej 😛 ładna pogoda wszyscy wyszli na dwór, a ja mam w domu siedzieć? Hehe… to do…

 5. Tomek pisze:

  To zaczynamy pisanie…. nowy duch we mnie wstąpił. Moderacja to nowa nadzieja komentowania. Tak jak mówi Woytek, może będzie bardziej przemyślane… więc myślę i myślmy ! O to w tym chodzi… Zorientuję się w tematach i do boju, na razie mogę napisać co mi leży na sercu… Ntv to bardzo szlachetna stronka, projekt, Nie mam czasu czasem ochoty na oglądanie wszystkiego co tutaj jest zamieszczane, stąd zbaczam często z toru, teraz gdy się będzie czekało na odpowiedzi godzinami, można sobie coś obejrzeć, szczęście jest w nas, tytuł brzmi ciekawie, coś tam mogę już powiedzieć o szczęściu, gdy ono jest reaguję na nas cały wszechświat, wszyscy ludzie, nie pozostaje obojętne, podchodzą do nas przechodnie i pytają o różne rzeczy, mówią, że Cię znają, że widzą co robisz dla Świata, można powiedzieć, że każdy jest przez każdego obserwowany i nikt nie pozostaje sam, wszystkie góry, niziny, są po to by był punkt widokowy, na Ciebie, gdziekolwiek wyjdziesz jest cząstka ludzka nawet z przeszłości która Cie obserwuje, która już tu była… może to być refrektor samochodu, lub dziura na ścianie, lub jakaś roślina, to wszystko obserwuje, widzi Cię 🙂 Każdy Twój ruch, ale Ty nie jesteś na tyle świadomy by zobaczyć te oczy. Musiałbyś być dobrym obserwatorem, ale wszystko na Ziemi chyba, że wyjdziesz z poza czasu, jest stworzone dla Ciebie. Wszędzie jest ręka ludzka, lub natura która też obserwuję. Nie jesteś sam !!! Mów do tego, patrz… a zostanie nawiązane porozumienie, gdzie Twoje słowa gesty nie będą na darmo, nigdy nie są… Zawsze jest ktoś kto Cię widzi, na początek to chciałem powiedzieć, do usłyszenia 🙂

 6. Tomek pisze:

  Woytek tak dla informacji, najlepiej o 20 wprowadzaj moderację, wtedy dużo ludzi siedzi przy komputerach i rano modyfikacja, jak dasz radę. Żeby zawsze był czas na odpisanie, szkoda, że nie masz tyle czasu, no dobra, zobaczymy jak to będzie wyglądać, ja jestem dobrej myśli. Wszystko zależy teraz od Ciebie. Pozdrawiam. Fajnie by było znać godziny kiedy to będzie puszczone, wtedy każdy by wiedział i nie tracił by niepotrzebnie czasu, licząc, że będzie… Narazie !

 7. Leeroquai pisze:

  I bardzo dobrze z tą moderacją! przecież niektórych komentarzy to się w ogóle nie da czytać…..szczególnie jak wciąż te same osoby (które najwidoczniej się znają w realu) jakąś dziecinną prywatę tu uprawiają, docinają sobie wzajemnie i spamują kompletnie nie na temat. Chciałoby się powiedzieć: idźcie sie pobawić na podwórko..

 8. vv pisze:

  „ .. ludzie u nas fizyki nie znają,…podszywasz to takesz ideologią,. wiesz duchowości i zmian na całym świecie,.. i ludzie to kupują, na czym się nie znają…”

  .. wysłuchałem trzeciego grabowskiego,… po pierwszym dosyć dobrym,.. o maxwell’u oraz negacji bezenergetycznej einstein’owskiej próżni zastąpionej zpe, taką łatą współczesnych kwantowców,.. drugi nijaki,.. nadal o zpe, .. na dowód którego prócz wcześniejszej absurdalnej, bo nierealnej fluktuacji kwantowej, przywołał ładunek, jako swoiste perpetum mobile oraz znowu z ni przypiął ni przyłatał wspomniał o kolejnym wymyśle kwantowców splątaniu kwantowym, .. tera wiem, że to ni przypiął ni przyłatał to była zajawka objawienia kryona ..…czyli już totalnej jazdy bez trzynanki objawionej w trzecim już wybitnie kryonowego ….

  ..wiem, że niewielu tutaj mi uwierzy,.. ale ja naprawdę nie chcę się czepiać,.. szczególnie że pierwszy był ciekawy i zapowiadał dalsze ciekawe,.. drugi nawet sobie odpuściłem, by nie było, że tylko się czepiam…tym bardziej, że grabowski przywoływał w nich również realne urządzenia, free energy, beardena,.. w trzecinm janusz przywołał keshe, ,,wspomniał, że ntv otrzymał jego urządzenie celem sprawdzenia, ..nie wiem jak z keshe, za dużo tajemnic , zapowiedzi, stąd wiele wątów,… ale ufam że urządzenia beardena, to już nie ściema,… i jeżeli już potwierdzone, że działają, …kesha, czy tylko breadena,.. to proponuję, je zamknąć w klatce faraday’a .. zaprzestanie produkcji „wolnej energii” w niej, wykluczy na zawsze rojenia o jakowejś kwantowej fluktuacji czy elektromagnetycznej indukcji sił lub fal grawitacyjnych, choć jeszcze nie wykluczy absurdu splątania kwantowego…. to taka mała uwaga do dwóch pierwszych i info janusza z trzeciej..

  ..ale trudno się nie czepiać, gdy dy jakowyś kryon ,..objawia, że jak skonstruujemy dwuoczne teleskopy, a nie jak tera jednooczne,.. ciekawe skąd on wziął info, że mamy jednooczne, chyba nie od galileo .. albo jakowyś oko kwantowe,.. śmierdzi luciem i jego wszechokiem….to se ujrzymy geometrię kwantowej próżni w formie siatki,.. z platońskimi świentymi dodekaedr’ami, świentymi dwunastościanami, zbudowanymi z pentagonów,…. widać, plato, kryon i pentagon są tego samego miotu,.. z tego samego zagonu.. oraz pi i fi ujrzymy jako liczby skończone jak nie całkiem całkowite,..a ta kwantowo splątana wszech siatka geometryzująca kwantową próżną próżnię ma nie tylko nieograniczoną energię, ale i info w niej biega se z nieskończoną prędkością,.. tylko w nią mocno uwierzyć a wszystko co umyślimy będzie se nasze, a my se bedziem wszech bogami,.. nie trza nawet dwuocznego teleskopu na potwierdzenie tego objawienia,.. trza tylko se zbudować czy raczej se ściągnąć kwantowe wszechłoko i będzie wsio jak ma być… i nie wiem gdzie, .. i nie wiem jak… kończy się real, a zaczyna już obłęd..
  … myślałem, że mym pocieszeniem mógłby być bułgar ale gsdy usłyszałem, ż jego konceptowi niepotrzebna stała planck’a i inne stałe fizykochemiczne, doświadczalnie na ziemi stwierdzone,.. że on w swym siatkowym koncepcie je przekroczył , że jego koncept z nich wykroczył…odpuściłem pocieszenie,.. wolę czuć zawiedzenie…

  …..tak, „..problem w tym, że ludzie u nas fizyki nie znają,…podszywasz to takesz ideologią,. wiesz duchowości i zmian na całym świecie,.. i ludzie to kupują,na czym się nie znają..”

  ..ale to nie jest prawda,.. ludziska som mondre,.. tylko oduczono ich, nawet nie to że, myśleć,.. ale skutecznie oduczono ich zadawać dziecięce, proste, pytania,.. nazywanymi przez WszechMondrych głupiutkimi dla odstręczenia im, ich zadawania, by nie nazwano ich niemondrymi… myślę, że jednak znajdzie się kilku by te proste zadawać, i.WszechMondrym i WszechOjawiającym,.. nawet jeżeli ryzykować będą nazwanie ich niemądrymi, głupiutkimi, dziecięcymi..

  • vv pisze:

   ..no i je ten dobry czas,.. właśnie na takie głupiutkie pytania,.. ciekawe czy grabowski na nie odpowie, jako człek obeznany w fizyce i doświadczeniach fizyki naszego świata, któremu kryon, co prawda li tylko przez lee caroll, a nie bezpośrednio objawił prawdę i uzupełnił brakującą wiedzę .. czy też zasłoni się faktem, że jeszcze nie wie, ..bo zbudowano na ziemi dwułoczego teleskopu i je tylko jednołoczne galileo oraz nie zbudowano jeszcze na ziemi, czy też nie ściągnięto na nią kwantowego łoka,.. a kryon nie odpowie bo nie wolno mu się wtrącać w sprawy ziemskich, .liczę, że je mądry i wie co mówi jeśli już mówi i potrafi bronić tego co już mówi…

   (1) ..czemu je siatka, a nie nadenergetyczny, nadprędkościowy ocean , ..i pozwolę se w mych pytaniach tak dla jasności i prostoty pominąć jej miłosne i duchowe energie , jej jedną i niepodzielną by nie powiedzieć nwo’wską świadomość pozostawszy jedynie przy fizykochemicznych energiach,…. czyli, czemu musi być to geometryczne nadenergetyczne i nadprędkościowe, czasoprzestrzenne czy nieczasoprzestrzenne usiatkowanie czasoprzestrzeni kosmicznej oraz tej fizycznej obwarowanej kwantową barierą,. i dlaczego w niej, w jej okach muszą być lub nie muszą być posadowione dwunastościenne, pentagonalne, platońskie dodekaedr’y,.. oraz czy tylko dodekaedr’y, czy też i inne bryłowe platony,…i najważniejsze jaka jest ich rola, funkcja, …a jaka czasoprzestrzennej czy kosmicznej usiatkowaneej geometrycznej siatki…
   (2) czy siatka jest sztywna, czy elastyczna ,..czy jest ruchoma, czy nieruchoma, czy dodekaedr’y w jej okach są ruchome, czy nieruchome, tzn. czy mogą se zmieniać oka i czy są w każdym oku śiatki…oraz czy te dwunastościenne platony podlegają odkształceniom czy też nie i dlaczego podlegają lub nie podlegają…
   (3) co to znaczy, że siatka jej energia je zbalansowana, oczywiście gdy nie dotykają je życzenia jakiści wszechbogów,.. a jak ją dotykają to co się w niej nie balansuje, czy nie bilansuje.. jej energia, jej wewnętrzna prędkość czy jej struktura,… czy energia siatki je ciemną energią kosmologów zawsze, czt tylko jak się nie balansuje,…

   ..cdn..

   • vv pisze:

    ..cdn..

    (4) może źle myślę, proszę mnie wyprostować, siatka daje energię wsiemu co je zanurzone w niej,… i to każdemu wg. potrzeb,.. siatka je takim każdozapotrzebościowym generatorem energii ,.. je jak bog, taki se geometryczny usiatkowany bóg, czyli je geometrycznym matmatycznym bogiem .. a dodekaedr’y co dają lub biorą,..
    .. proszę mnie skrzywionemu niekompletnemu ciemniakowi wybaczyć, że tak całkiem głupiutko se zapytuję ,..jam je tylko jednooczny, choć prawdą jest, że teguści do wykładu jeszcze nie wiedziałem,..to twoja wina boże, ..żem mocno nieoświecony, jednoteleskopowy i to przez ciebie tak nieprecyzyjnie, nieoświecenie i dręcząco zapytuję,.. ja wiem, jem dwuoczny, ale ja nie jem dwuteleskopowy,.. brakuje mnie drugiego kwantowego łoka, drugiego teleskopu, ..i myślałżem, że jak bóg ty mi wszyściutko dał,.. a teleskopa, teleskopów zapomniał dać,.. wredot o nawet nie wiem czy dałeś mi choć jeden, ale już wiem ze drugiego nie dałeś….i musi być, że tera tylko kryon mym drugoteleskopowym ratunkiem… jesteś boże do d, jesteś normalnym nieudacznikiem,. takim płaskim mnie uczynić…. widać kryon je lepsi i moćniejsi,..i to łon uczyni mnie niepłaskim i wielowymiarowcem, .. tylko wszechłoko kwantowe trza mu pomóc sciągnąć na ziemię.. tak boski wredoto,…zapewne spec nie dałeś mi drugiego teleskopu, czyniąc mnie tym samym gorszym od cię,.. i tera muszm tak głupio pytać, jak jakiści mocny świr, ..miast widzieć, słyszeć i czuć,… i tylko se łatwo łykać tę boską ambrozję spływającą prosto z nieba …. czemuści boże,.. nie je, taki dobry i boski jak kryon….zapewne kcesz by mnie brali za nie umiejącego łatwo łykać świra, ..oj wredny ty wredny , że aż nad wredny…moćno nie kcesz bym se prosto i łatwo łykał i był cacy…kcesz bym był topornym świrem i topornie pytał.. bym nie miał jednego teleskopa na ziemi a drugiego na księżycu,.. bym nie patrzał se pod kątem… bym nie widział światła… to tylko mała dygresja świra do wredoty mego boga, który mnie nie uczynił dwuteleskopowym, który jeszcze myśli, liczy se dziesiątkowo a nie dwunastkowo, jak rasowy nieświr… i wracam do mych głupiutkich pytań, kompletnego ciemniaka…
    (5) jaka jest jeszcze ta polaryzacja dwunastościanu, prócz elektromagnetycznej,.. czyli prócz plus minus elektryczego,.. północ, południe magnetycznego,.. to tylko cztery ściany, dwie polaryzacje .. a reszta, .. cztery polaryzacje, osiem ścian to jakie.. oraz jak jest napięta jak struna siatka, to jak wśród tej napiętej poruszają się bezmasówki fotony i neutrina, a jak wszelakie mniejsze lub większe masówki ,.. jak nie tracą energii lub zyskują bezmasówki , jak utrzymują ciągły, zawsze i wszędzie pełny kontakt z doenergetyzującą je wsie siatką oraz jak tracą energię wszelakie masówki małe czy większe, …czy też tracą one tylko doenergetyzujący je kontakt z siatką .. sztywna i napięta jak struna musiałaby wytwarzać niemały opór,.. i czy je siatka czy układ sztywnych spolaryzowanych i niestykających się dodekaedr’ów tworzących siatkę,.. oraz czy energetyzują nadenergetycznie i nadświetlnie dodekaedr’y czy siatka pusta przestrzeń między dodekaedr’ami.. i co się dzoieje z dodekaedr’ami i siatką jeżeli zaburzą je jakiści świadome czy nieświadome twory..
    (6) jak stałe fi i pi na dwunastu ścianach tracą niewymierność i stają się wymiernymi,.. stają się solidnym fundamentem a nie piaskiem..
    (7) natychmiastowy, nadprędki przekaz energii i informacji zachodzi w postaci fali,.. wiec co drga, co faluje,.. siatka jako próżnia między dwunastościanami, czy dwunastościany,.. oraz co napędzai doenergetyzuje siatkę czy dwunastościany by se nieskończenie drgały,.. by się doenergetyzowały po wyczerpujących energetycznie drganiach,.. czy te nadenergetyczne nadszybkie nadinformatyczne splątane twory,.. oj kwantowcy jacy wy są ciemni ze swą tylko spłataną i podatną na zaburzeni informacją,.. jako całość czeka śmierć z wyczerpania,.. czy są wiecznie nadenergetyczne nadszybkie nadinformatyczne,.. a w takim razie co je dmucha , dodmuchuje by sztywne i naprężone..

    ..cdn..

   • vv pisze:

    ..cdn..

    (8) dziwię się czemu grabowski , podając geometrię próżni nic nie wspomina o grawitacji, choć dużo mówił o maxwellu i jego grawitacyjnoelektroindukcyjnych odziaływaniach ze środowiskiem …czy grawitacja jest,… bo może jej nie ma,…jak powstaje oraz co się dzieje w siatce, z siatką,… co się dzieje z dwunastościanami czy w dwunastościanach gdy grawitacja jest i działa …. czym jest grawitacja wg niego, wg modelu rzeczywistości objawionego przez kryona,.. czyżby kryon nic sensownego nie wspominał nic w tym względzie nie objawił.. nic nie wspominał o falach grawitacyjnych,. .o ich tworzeniu jak się rozchodzą, co czynią w siatce i w tworach oraz jak zanikają, …gdy ten dotykający, ten zaburzający siatkę świadomością czy nieświadomością kce akurat se poantygrawitować,… oraz czy grawitacja je cechą masówek czy również je cechą bezmasówek….
    (9) no i czym je masa masówek, jak powstaje,.. czy masówki powstają z siatki, czyli z próżni między,… czy z transformacji dwunastościanów,.. a jeżeli nie z transformaji platonów,.. to jak się mieszczą platony i masowe czy bezmasowe twory w siatce,.. czy masówki rodzą się od razu masowymi tak se na świadome zawołanie,..czy również na nieświadome zawołanie,.. jeżeli tylko na świadome zawołanie to czy cząstki masowe i bezmasowe są tyż świadome, obdarzone świadomością…czy są nieświadome, siebie swego bytu i śiatki… no i się powtórzę co się dzieje z siatką gdy biegnie se po niej masówka a co bezmasówka…
    (10) na slajdzie widziałem,.. że siatka je nie tylko w kosmosie, je w fizyce i je w atomach,.. i je konkretnie między elektronem i jądrem atomu,.. no i co tam czyni,.. bo chyba nie flktuuje,.. a jeżeli je między elektronem i jądrem i zapewne między elektronami na różnych powłokach to jak ta siatka w strukturze atomu absorbuje, emituje i ukolorawia se pod siebie złapane i wpuszczane bezmasowe fotony,.. i po co oraz jak atom je sobie absorbuje i emituje,.. czyżby siatka mu nie wystarczała,.. czyżby jej komunikacja była za szybka, że musi korzystać wolnych fotonów, biegających se tylko z prędkością „c”,.. po co taka świetlnofotonowa zabawa a. światło i światłem, jeżeli wsio można po siatce ponadto wsio nadświetlnie i nadenergetycznie… czy kryon objawił…
    (11) i po co ładunki i po, co ta cała elektromagnetyka,..jeżeli wsio gotowe już od razu z siatki na zawołanie, ..a moż nie gotowe , tylko po kolei ,.. to wówczas jaka kolejność,.. czy wpierw fotony, czy wierw masówki i jakie czy elektronuy i protony.. oraz czemu jak na zawołanie zajawianie,… to czemu nie można wsiego co już zaistniało i stnieje od razu na zawołanie w siatkę,.. w próżnię kwantową…

    ..na razie starczy, …bo kryonowi może się mózgownica przepalić… resztę, gdy coś z powyższego uzupełni,.. nie musi od razu wszystkiego… może być wpierw co mu łatwiejsze …

   • vv pisze:

    (12) no może jeszcze jedno, krótkie.. bo nie daje mi spocząć to siatkowe splątanie kwantowe,.. a właściwie ilu je tych bliźniaków jeżeli całe galaktyki są splątane i nie mogą się odplątać,.. a jeszcze właściwiej,.. czy kryon je splątany, czy niesplątany … czy jak se wyfluknął już z siatki to se może fluknąć do siatki,.. czy musi se znaleźć i zbawić wpierw bliźniaka by se razem razem z nim fluknąć do siatkia tym samym wyfluknąć,.. z tylko kosmicznego, czy również z tego fizycznego, obwarowanego barierą kwantową.. …

    ..dwanaście to i do platońskiego kompletu jest….

   • vv pisze:

    ..cdn. .voj,

    ..kontynuacja stąd
    http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-19-04-2016/comment-page-1/#comment-91096

    „vv – neutrino, czyli bezmasowy, bezkwarkowy 1wir eteru.”

    …magnetyczne neutrino, to nie dwuwir eteru, … bez kwarków czy rezonansów je bezmasowe,.. rezonansy to takie udziwnione kwarki, nie mylić z dziwnymi kwarkami katedralnych, ..są one najczęściej złożeniem pojedyńczych przeciwnie kręcących się wirków, czyli wirka i antywirka, …udających dwuwirek na wzór dwuwiru eteru, jest to bardzo pomocna mocno „przyczepna” struktura istotna we wszelkiego typu złożeniach kwarków i cząstek… można powiedzieć, że neutrino jest górnym lewoskrętnym wirem lewoskrętnego jako całość kwantu eteru, który jest sprzężeniem dwuwirów górnego lewoskrętnego oraz dolnego prawoskrętnego .. neutrino odkurza czasoprzestrzeń z elektrycznych pozostałości z roztrzaskanych dysków fotonu,.. czyli z pojedynczych wirków o ładunkach 1/3 plus lub 1/3 minus, ładunku elementarnego, ..lub z ich kwarkowych zgrupowań, w dwu lub trójwirki,. ..a niekiedy nawet w cztero, pięciowirki czy sześciowirki …gdy te kwarki dwu, trójwirkowe, neutrino przyjmie do wewnątrz siebie staje się cząsteczką, a jedno, twu, trójwirki kwarkami lub rezonansami,…jeżeli masówka ma wysyconą strukturę kwarkową ..obdarzoną cechą masy,.. jako wynik dziurawości dysku jaki te kawałki wzajemnie tworzą czy próbują odtworzyć,.. dziurawy dysk zwę wiatrakiem, bo to on porusza i tnie dwuwir eteru , na dwa jednowiry i łon „zadzierjąc i połowiąc” eter powoduje wyhamowanie prędkości masówki…

    „ (3×1/3ładunku=ładunek podstawowy=kwark?)”

    „ (bezkwarkowy=bez ładunkowy)”

    ..niedokładnie bo tylko lewoskrętny wirek górny, jest kwarkiem..

    „jednowir eteru (bezłądunkowy=bezmasowy,) czmu? Bo masa=przyciąganie elektromagnetyczne na poziomie kwantowym, tak z tego wynika.)”

    …nie wynika,.. bo masa nie jest wynikiem efektów welektromagnetycznych,… a same wirki,. jedno, dwu, trój wirki są bezmasowe,..podobnie jak eter, neutrino czy foton….

    „woj, 1/2eteru=1wir eteru=neutrino+3×1/3 z ładunku podstawowego. Czyli dwa neutrina oba o pełnym ładunku elektryczym łącząc się tworzą mezon? (kwark+anty kwark) A czy nie powinny utworzyć na powrót foton?

    …. jest zasadnicza różnica między mezonem a fotonem,….. w świecie lewoskrętnym niestabilne są cząstki, najmniej stabilne jest neutrino wraz z samymi trzema wirkami dolnymi,.. następnie antyelektron, czyli prawoskrętne antyneutrino wraz z samymi trzema prawoskrętnymi wirkami dolnymi,.. oraz samo antyneutrino czyli prawoskrętny jednowir eteru,,…. jest też zasadnicza różnica między mezonem, a fotonem,.. mezony są zawsze masowe i małostabilne,.. są co prawda złożeniem dwuwiru eteru,.. ale płaszczyzna ich sprzężenia jak i utworzony z kawałków wiatrakowy dysk są niekompletne,.. foton utworzony napowrót z rozkawałkowanych cząstek musi, przejść poprzez fazę tworzenia się mionów, ..co prawda miony tworzą mezony,.. ale łatwiej z mionów niż z mezonów stworzyć foton, jeżeli się spotkają i akurat wsio pasuje. … mezony łatwiej rozpadają się na miony,.. niż tworzą z siebie fotony,.. chyba że to są rezonanasowe miony i dołącża do nich wolne rezonanse..

    „woj – trój wirek elektryczny 3×1/3 ładunku podstawowego = dysk fotonu=(qwark?)”

    ..nie.,. jeżeli już to jedynie pół dysku fotonu,.. w miarę stabilne są tylko trójwirki wirków lewoskrętnych, ale to nie kwark katedralnych, a trójkwark.. w miarę stabilnymi wielowirkami prawoskrętnych wirków są dwuwirki,.. i to są już kwarki wg katedralnej nomenkla rtury

    ..cdn,..

 9. PREZ76 pisze:

  świetny wykład pana z Kanady ale nie rozumiem jednego
  zawsze są ograniczenia czasowe na pewno nie jestem jedyny co zadaje to pytanie
  zawsze tylko słychać tak szybciutko tak króciutko bo nie mamy czasu na antenie przecież to nie POLSAT
  pozdrawiam ekipe NTV.

 10. jan piotr pisze:

  od roku prosilem o fakty -cos drenelo ??? ha ha ha -dzieje sie to nie tylko tu w mojej przstrzeni zycia rowniez -widze I odbieram to w innych obszarach zycia

 11. jan piotr pisze:

  mialo byc drgnelo to pospiech sorry

 12. Majestic pisze:

  „Niestety, ze względu na pewnego upartego świra zdecydowałem się przywrócić moderację.” który to świrek -świrka ??? moherowa agenda ?

 13. jan piotr pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=fIOrkIclCZM szczescie jest w nas -potwierdzam to piekne Krystyno i Boguslawie -piekny wywiad i podpowiedzi dla tych co sluza ludziom -ludzkosci i CYWILIZACJI . Dziekuje wszystkim ochotnikom co pelnia ta hwalebna sluzbe -wreszcie po 60 latach dostrzagam szerzace sie DOBRO i zmiany na wielu poziomach i to piekne cieszy sie serce me a oczy z radosci sie szkla dziekuje

 14. Tomek pisze:

  śniłem że trzeba wprowadzić nowy rodzaj płatniczy w polsce, czy jest to możliwe? Jakieś obligacje, środek wymienny, nowe pieniądze . Prócz tego byłby złotówki, ale nikt by za nimi nie podążał, dlatego spłacił by się dług publiczny, tylko czy można wprowadzić nowy środek płatniczy? Jakieś kartki z nadrukiem. gdzie każdy miałby ich dostatek… nowy środek wymienny ! 🙂

 15. Kalina pisze:

  Wszystko i nie wszystko wraca do zrodla kreacji czyli do tego co jest przed organicznym swiatlem .Czyli black matter centrum swidomosci organicznej
  Mam na mysli wszystko o podstawie organicznej wraca do zrodla kreacji a nie syntetycznego swiatla w gornych rewirach naszego sklepienia .
  Pisalam kiedys na forach , ze Slonce nasze organiczne jest external projekcja neszej internal Ziemi i z naszej Ziemi z jej centrum jest jak cos w rodzju Bing Bang teoria . Obecnie mam na uwadze w tym co tutaj pisze powrot Slonca do centrum Ziemi .
  Bardzo dobrze sie sklada bo w 1991 roku na Tasmani jadac samochodem powiedzialam do mojego przyjaciela Polaka z ktorym jechalam samochodem . Popatrz czy widzisz jakie Slonce o wschodzie jest zloto-zolte . On popatrzyl na mnie i powiedzial cos w tym jest . Mowie dalej a potem staje sie dziwnie jaskrawe im wyzej goruje na niebie . Pamietasz jak bylismy dziecmi w Polsce tez bylo zlote slonce . Pamietam te slowa do dzisiaj .
  Obecnie wiem co jest zgrane z naszym organicznym sloncem i chce sie podzielic z ludzmi na forach .
  Jezeli ktos mnie poslucha to Ok Jak nie to tez Ok dla mnie. Ale dla niego samgo to nie wiem . W koncu to nie zadna filozofia wielkiego myslenia tylko prostej obserwacji zycia .
  Nasze Slonce jest blokowane w roznych rejonach swiata przez ANUNAKI energetyczna technologie ich plaski holgram ich slonca sztucznego jaskrawego blokuje promienie naszego Slonca w lecie i czasami dluzej w roznych krajach proces ten zachodzi w okreslonej porze roku ,Ich blokujacy hologram syntetycznego plaskiego Slonca daje jaskrawe biale swiatlo wrzaskliwe i szkodliwe..Blokowanie organicznego Slonca promieniowaniem sztucznym ma dosyc dewastujace skutki dla ludzi o organicznej konstrukcji i ich soul i dla tych nawet plytkiej konstrukcji dusz czyli bardziej zdefragmentowanych w czasie zycia reinkarnacyjnego .Jezeli chodzi o syntetycznych ludzi to im w to graj jak nie ma Organicznego slonca .Pamietajcie panstwo , ze jest ich na Ziemi obecnie prawie 1/3 . My emanujemy z naszego kregoslupa centrum co niektorzy ci bardziej organiczni zlota poswiate dookola naszego ciala . Dlatego organiczne slonce dla syntetycznych korpusow szkodzi a dla organic ludzi jest zbawienne poniewaz regeneruje ich komorki budulcowe i utrzymuje nas w formie energetycznej dosyc dobrej .
  Podaje dokumentacje tylko z naszych sprawdzan. Nie jestem w stanie podac zadnych materialow bo ich nie ma Zreszta kazdy ma glowe i moze nia ruszyc bez zadnych mentalnych sciag . Mysle , ze ludzie powinni wiecej skupic sie na obserwacji i czuciu a nie szukac po roznych to materialch odpowiedzi na zadane sobie p[ytania .
  Nikt nie wyczatuje jaka Anunaki uzwaja technologie wiec o co chodzi trzeba ruszyc ta syntetyczna glowa i troche ja uorganicznic z natura . To wszystko co mozemy zrobic
  Blokowanie slonca powoduje mniejsza regenracje naszych organicznych komorek i to jest podstawowy punkt .
  Dletgo nasze organiczne Slonce zastepuja czym innym ( sztucznym promieniowaniem ) Do tego dochodza inne przyspieszajace atrakcje GMO . Chemtrials i szczepioneczki ( Tak to nazywa sie transhumanism ) No i o to chodzi . Psychopaci nawet nie wiedza bo dalej nie mysla skad beda brali energie jak wszystkich zamienia na manekiny . Totalny rozpizdziaj . Przeciez oni zyja na organicznej materi emitujacej energia swiadomosci organicznej i z tego maja ten swoj poskladany techniczny swiat .. Dlatego nazywaja sie pasozyty . Chyba wiedza o calym procesie wracania do zrodla dlatego chca zrobic z ludzkosci pyl kosmiczny bo sami sie nim stana .
  Proces blokowania Slonca w Polsce zaczal sie w 1978 roku .
  No i teraz mam pole slowianskiego popisu . Poniewaz nasz narod dosyc szybko jak dla mistrzow matrix sie regenerowal organicznie wiec trzeba bylo to zjawisko zastopowac .
  W Australii na kontynencie zaczeli uzywac zaslon sztucznych na slonce w 1990 roku moze w 1991. A na Tasmani 1980 .
  Teraz juz rozmumiem ,ze jak mieszkalam w Chinach w Bejing w 1990 roku to sie swietnie czulam nawet jak byl ten ich niby smog ale wtedy ich Sklonce nie bylo przysloniete zadnym Anunackim gownem .
  Jak przyjechlam na Tasmanie to powiedzialm moim przyjaciolom , ze ja sie genialnie czulam doenergetyzowana w polnocych Chinach
  Bym wykopala te wszystkie popieprzone teorie dwoch slonc . Widze ile ludzi jest nakreconych w alternatywnych mediach na technologie az mnie to rozbraja czasami jak latwo mozna sie oddac w Anunackie lapy .
  Oczywiscie
  Zaraz akcja ratunku mi przyszla do glowy z kolezanka podana przez nasza planete .
  Wracamy do zrodla mowi Ziemia .Ja wracam jako organiczna forma i wy tez wracacie , ktorzy macie intencje gleboka . .
  Wszystko wraca teoria powrotu do zrodla ciagle sie przewija w roznych to powiastkach . Ja powiem tak tylko, ze wracamy troche w odwrotna strone niz to sie wielu wydaje .
  Pytanie wiec mi sie wali na usta . Jak mamy miec energie dla naszego ciala z naszego slonca jak nie mozemy ja miec z gory . Ziemi odpowiedz z dolu z mojego centrum poprzez intencje . Slonce I tak wroci do mojego centrum powiada Ziemia . Wszyscy wracamy w naszej lini czasowej. Syntetyk zostanie i w pyl kosmiczno meteorytowy sie obroci bez energii emanujacej z naszej organicznej materii .

  • Tomek pisze:

   Kalinka a jakieś dobre wieści? To wszystko jest tworzone na strachu, ale widocznie taka prawda… chciałbym usłyszeć, że Słońce, daje nam wszystkim energię do życia, że wiadomo o tym, że to życiodajne i energetycznie zdrowe dla człowieka, że nie ma zagrożeń 🙂 ale to chyba nie możliwe… (mówiłem do wszystkich) Pozdrawiam.

   • Izabela pisze:

    Możliwe, słońce (nadświadomosc/Duch) symbolicznie jest centrum Jaźni, ziemia to Ewa 😉 a ciemność to lilith- nie-wiedza (ale to w ciemności ukryty jest skarb, gdy słońce w nią wniknie). Jak ktoś widzi słońce zimne, przez smugi to są to jego mentalne smugi (projekcja bezmiłosci do boga), Każda wizja, każdy odczyt, każda indywidualna rzeczywistość jest przez indywidualny umysł i dlatego sam siebie cit-aj a nie innych Tomek. Jesteś jak młody bóg.. słońce.. ogrzewaj ziemię 😉 don`t worry, be happy 😀

   • Kalina pisze:

    Tomek
    Ja wiem to z obserwacji fizycznej rzeczywistosci i nie tylko Ja . Pamietaj doswiadczenie jest naistotniejsza nauka dla czlowieka a nie projekcja w mozgu tego co chcesz zeby bylo i hologram twoich marzen widzenia . Oni ci dadza co chcesz ale sie sprzedasz . Intencja powinna isc nie z wizji ale z czucia . Wizja jest totalnie manipulowana .

   • Tomek pisze:

    Hmm dobrze dziewczyny. Czucie i wizja rzeczywistość i ja i obserwacja. Z punktu krzesła nic się nie dostrzeże, najwyżej to co przed Tobą? Monitor i mądre słowa, musiałbym spędzić na dworzu trochę czasu jak doradzał Medżik patrząc w Niebo, i zrobię tak… wiem, że dla Was to ważne, i o Was mi chodzi nie o mnie, żebyście dalej uczyły się prawdy i być może podzieliły się z nami nią i dostrzegły wszystko co ważne i prawdziwe, to o Was tu chodzi choć może się wydawać, że o mnie, ale ja wszystkiego nie ogarnę(chyba?) Musicie w tym trwać, o ile nie jest to dla Was zagrożeniem, wymieniać się prawdą, rzeczywistością i wizją zmanipulowaną, nie sprzedam się, jestem świadomy, a teraz jeszcze bardziej. Bo wiem co macie na myśli, jak młody Bóg mówię że zgadzam się z Kaliną i tą wizją, można się sprzedać, być kupionym, trzeba reagować, i wyrabiać sobie zdanie wizję, by była rzeczywista, ale musi to iść z czucia, dokładnie ! Czujmy co siedzi w świecie, intuicja i wrażliwość czucia, jest rzeczywistością, bardziej niż iluzja, którą tylko sobie wyobrażamy, każdy może wejść w Twoją iluzję a w czucie nie wejdzie, bo tylko Ty wiesz jak czujesz. I możesz to zmieniać, aż dostrzeżeż jak to naprawdę wygląda. A jak wygląda,, połączyć wszystkie wizje, będzie realność ! Zrozumieć jedno czucie, będzie prawda ! I tak trzeba siebie wspierać, dziękuję dziewczyny ! ;))

   • Tomek pisze:

    Izunia z Tobą się też zgadzam, prowadz dalej to duchowe życie Boginie Bogów, męskość, żęskość, pieknych Twoich bóstw, nigdy dosyć 🙂 Tylko Ty wspierasz na duchu, i dobrze wszystko piszesz, a z Kalinką jest tak, że od razu do celu 🙂 obie jesteście niezastąpione !! Kocham…….. :*:*

  • Leeroquai pisze:

   Kalina to jest bardzo ciekawe co mówisz…i logiczne w sumie,jak Ty zdobywasz takie informacje? masz przekazy? „słyszysz” Ziemię w medytacjach?możesz się tym podzielić? pozdrawiam

   • Qcyp pisze:

    logiczne ?hihihihihihihi

   • Kalina pisze:

    Leeroquai
    Nie slysze nic i nie mam przekazow .I nie widze nic. Mam intencje i pytania na, ktore juz sa odpowiedzi. Mam kontakt z kolezanka , ktora kiedys mnie wyczula z waszego forum i razem czatujemy spontanicznie dzwonimy do siebie i spontanicznie sprawdzamy ziemski grumt. Nie ma zadnych uzgodnien . Sa pytania i odpowiedzi . Jak rezonujemy z informacja to glebiej ja sprawdzamy czasami robimy to wiele razy z kazdej strony .
    Ja nie bylam w reinkarnacjach zadnych i moze energia i lacznasc z ziemia jest dla mnie latwiejsza bo mam tylko znikome powiazania z astralna wiedza Poniewaz moment mojego skupienia i juz jestem z Centrum( tak jak niektorzy natives maja ) . Moja przyjaciolka lepiej czyta matrix poniewaz zna ja poprzez jakas reinkarnacje i bardziej sie orientuje w jej temacie . Nie mam szeszynki i dlatego wiemy , ze szeszynka jest chipem blkujacym wiedze organiczna . Tylko przesadka jest organiczna . U wielu ludzi na ziemi szeszynka za bardzo swieci a przesadka jest zniszczona poprzez trucizny i drugi i wogole jest ciagle bombardowana poprzez szeszynke . Tak zwany konflikt w glowie to nazywamy .
    Najsmieszniejsze jest to ze moja przyjaciolka nie zna duzo przekazow ze spirytualnego swiata . I tak razem dojedziemy powoli do esenscji zycia na ziemi . Wiemy gdzie Ziemia juz idzie w swoim czasie ziemskim . Wiemy , ze matrix traci swoje krolestwo , wiemy , ze Slonce bardzo jest giving I kiedy kazdy bedzie mial intencje byc ze Sloncem poprzez bezpieczne obecnie miejsce centrum Ziemi bedzie mogl . ( tylko uwaga pracowac trzeba z czysta intencja )Tam kiedys nastapi zlaczenie sie tego malzenstwa organicznego(Ziemia slonce ) w jedno i nas organic ludzi tez . Przejdziemy pewien pass energetyczny jeszcze z Ziemia niektorzy to odczuja dosyc gleboko . Moze juz niedlugo sie to stanie .Nie ma przpowiedni na ten temat poniewaz ruch ziemi jest spontaniczny i Ona jest cholernie kreatywna w swojej swiadomosci .
    Wiemy ze za Sloncem jest sterownik maszyna jakas konstrukacja technologiczna -Tak zwany sterownik uzywany poprzez Anunaki-reptois ktory kreuje ten hologram zaslaniajacy slonce .
    Wiemy tez , ze kazdy CERN na ziemi wykreowany jest po to , ze jak ziemia zmienia pozycje to mieli nadzieje , ze jednym trafia w centrum Ziemi w danym momencie oslabienia srodka poprzez ruch jej . Nie wiem doglebnie jeszcze tego zgadnienia . Ale to chodzi , zebykoniecznie dojsc do centrum srodka i polaczyc energie centrum ziemi z Saturn .Moze by chcieli zasilic Saturn ziemskim srodkiem i zrobic ich sztuczne Slonce( kiedys juz tak bylo )przed naszym Sloncem Jak nasze Slonce bedzie sie pakowalo w droge powrotu . Poprostu chcieli by utrzymac nas ludzi w jeszcze jednym time loop reinkarnacji .
    Pisalam o tym w innych moich wpisach trzeba je wziac do kupy a bedziecie cos mieli w calosc czuc naszych
    Niektorzy mysla , ze to sie uda CERN-owi takie przedsiemwziecie . Jak mowie jest ich duzo wiecej nie tylko ten w Szwjacari ale all over po calej ziemi .Taki sam network jak dawniejszych piramid . CERN jest systemem nowoczesnych piramid . Ale to sie juz im nie uda . Tyle tych machin wybudowali w nadzieji , ze jedena z nich bedzie pod jakims katem w czasie ruchu , ze dostanie sie do jadra ziemi . Ale ten moment jest strasznie trudny dla nich do uchwycenia od 2012 roku bo Ziemia weszla w totalnie inny czas swiadomosci kosmicznej i juz przestala im matkowac :))Ona ich nie lubi any way .To sa takie stwory jak psychopatyczne jak syn marnotrawny , ktory wreszcie zostal wykopany z matki domu przez cala swiadomosc organiczna nie tylko sama ziemie ale universal organic lore ..
    No widzicie zupelnie co innego mowia nawet alternatywne zrodla a sprawa jest taka prosta .Chodzi o dojenie esensji najbardzie zyciodajnej ze srodka ziemi . Tak wlasnie astral doil Ziemie poprzez piramidy a ziemia sie usunela o 23.4 stopnie i zblokowala te bez sensu pudla ze szpicem energetyzujacym :)Kolo piramid byly motor bydes krysztaly zasilajace ten popbor energetycznej esensji z centrum ziemi . Dlatego przy piramidach niby tak szukali jakis starozytnych dowodow komnat kroli czy cos w tym rodzaju . Tak brali probki na klonowanie ale tez szukali motorbydes krysztalowych , zey wkomponowac je w CERNS Krysztaly sprogramowane kiedys byly poprzez Anunaki Obecnie niektore z nich sa pokryte titanium Jak wielebnie sztuczny ksiezyc ( Krzem-zeliceai tytanium dookola ) .Wielka filozofia . Na Ukrainie byl ten jubel bo motorbydeskrysztalowe tej piramidy starej a piramida na Ukrainie stara jak Giza . W Bosni tez byl kiedys jakis wojskowy ochydny najazd bo piramida i motorbydes . Oni ich szukaja juz 100 lat moze . Nie znalezli wszystkich bo sa glaboko w ziemi . Chcieli to zrobic do 2012 roku a teraz wszystko juz jest jasne . Natives wiedza o tym bo po tym roku przestali byc atakowani bo wlasciwie sa juz nietykalni bo ida z czasem ziemi . Matrix ma w swoich lapach tych kto proboje mentalnie wykreowac formuly na zycie .

   • AnonYm pisze:

    Izabela , a strus mysli ze jak schowa głowe w piasek to go lew nie zje ?.
    https://m.youtube.com/watch?v=24jAevFV3RQ

  • Majestic pisze:

   tak Kalinko ,masz racje ja już też wspominałem o tym ,Słonce jest nienaturalne , kiedyś się miało wrażenie ze się jest przy ognisku no i całkiem inna optyka , teraz to jak zwierciadło mimo ze grzeje ma się uczucie zimna tak jakby brakowało w tym komponentów kompletny dyskomfort na wszystkich płaszczyznach , w pełni podzielam Twoje spostrzeżenia bo mam identyczne odczucia wiec nawet dyskusja zbędna !? Serdecznie Cie Pozdrawiam 🙂

 16. Kalina pisze:

  Wymiary to jest wieksza defragmentacja materii. Im wieksza tym wyzszy wymiar .
  Nie jestem funem defragmentacji poniewaz doprowadza ona do odejscia od organicznej struktury i totalnego rozprysku . Struktury , ktore sie wytworzyly w tej defragmentacji musialy duzo matematyki zastosowac zeby zrobic fizyczo- matematyczna strukture matrix Universe .To byl ich wybor , ze tak sie oddalaly od zrodla . Faktem jest , ze bez organic zrodla zginie ten caly fizyczno- matematyczny universe poniewaz nie bedzie mial papu z najwyzszej formy rozwoju naszego czyli fizyczno- organicznej materii kreacji planety i ludzi . Cala ta idea zrobienia sobie swojego pasozytniczego swiata byla oparta na zasadzie madrosci plynacej z serca Ziemi czyli w jadrze jest centrum i sa tam krysztaly programowane przez intencje poprzez wiedze zrodla calego wszechswiata a nie syntetycznej otaczajacej nasz ziemie astralnej Buble podajcej sie za kosmiczna rzeczywistosc .Klamstwo i klamstwo klamstwo na klamstwie I nigdy prawdy nie poznacie bo to jest tak zrobione zeby mind ludzki byl w ciaglym labiryncie dociekan .Wszyscy matematycy i fizycy przeszli wiele reinkarnacji rozczepienia soul i dlatego rozumieja te durne formulki nauk matematyno-fizycznych I czasami wrecz sie torturuja i upajaja ta przeswietna wiedza > A to jest i tak nic nie wart przynajmniej dla mnie .:) Dlatego jest 12 pokladow D jak to mowia . Ale jest 7 pokladow plaskich reptois i 5 pokladow plaskich Anunaki syntetycznego D . Tak jak pianina klawisze . Anunaki sa totalna defragmentacja .Reprois mniejsza dlatego 3.33 procent moga byc fizyczni . czasami ludzie widza cienie to jest wlasnie to > Dlatego swiatla energetyczne postacie to Anunaki we wlasnej osobie bez osobowo Bo osobami juz nie moga byc i sa cholernie na to wsciekli i nienawidza nas ,za to , ze mamy ciala . Chca nas pozbawic cial tak jak to sobie zrobili . . Wszyscy Chanellers sa nimi manipulowani Nie ma na ziemi normalnego chanellera .
  Ja jeszcze dodam . Obecnie my sie znajdujemy jako fizyczni ludzie na 12 poziomie rozwoju . Dlatego zerzneli ta idee astralne popaprance wszystko z organicznej madrosci wszechswiata o pieknych zasadach spontanicznej intencji .
  Zablokowali spontan i wlozyli go w formulki swojej zewnetrzne zlimitowanej strukturze.
  Jeszcze jedno dodam nasze czakry sa tez odwrotnie skonstruowane i wogole nie wygladaja tak jak oni to podaja Ro jest technologia syntetycznego Boga . Nevel chakra jest trzecim okiem i to wszystko idzie w odwrotna strone .
  No wiec czerwony zolty i niebieski . Zolty-zloty jest w tej czakrze nevel . No i bardzo ladnie mi sie to wiaze ze sloncem organicznym .

  • Majestic pisze:

   Kalina pisze”Wymiary to jest wieksza defragmentacja materii” oczywiscie ,dlatego mogą Nas przenikać ,to technologia to stan skupienia ,tak na marginesie, dlatego scierwa porywają ludzi przez ściany , dachy, karoserie samochodów itp …

   • Kalina pisze:

    Defragmentacja prowadzi do hierachi .Poniewaz wieksze przenikanie daje wieksze mozliwosci operowania i manipulowania innymi . Dlatego zwani Anunaki sa wyzej niz reptois poniewaz sa zdefragmentowani i roszczepienie w swiatlo .
    Odnosze wrazenie , ze defragmentacja moze isc w pozytywnym i negatywnym kierunku . Tak wiec jak jest pozytywna to jest wzniesienie i uniesienie a jak jest negatywna to diably w glowie i napady sentetyczne .
    Obie defragmenatcje sa niedobre i fragmentaryczny universe tez o d..e rozbic poniewaz wieksze rozbicie prowadzi do zatracenia organic esensji .Organiczne jest cos co pracuje w nas z intencja kreacji a nie z modelem mechanizmu kreacji . Wlasnie w ten sposob sie dominacja matrix zrobila poza naszymi placemi .Dlatego Boska sila poza naszymi oczami i fizycznym odczuciem naszego fizycznego ciala , ktore nie ma defragmentacji ale jest spoiste ze soba .
    Moim zdaniem powinno byc jak mniej defragmentacji od organicznego swiata i wieksze skupienie jej z reinkarnacyjnych rozczepien . Dlatego powinnismy to wszystko zbierac do kupy , zeby wracajac do zrodla miec wszystkie swoje czesci pozbierane i miec totalna swiadomosc siebie i swojej energii i samego siebie . Nie ma ona plynac z zewnatrz ale wlasnie z naszego personalnego zbioru samego siebie .

 17. Kalina pisze:

  Sorry Wojtek . Usciski . Na tym koniec moich wpisow . Dziekuje ci za czytanie :))

 18. Majestic pisze:

  WEDY i Kabala ,Ps nie dla idiotów i zwolenników nagród JOBLA ,oraz słynnej teorii Darwina , https://www.youtube.com/watch?v=HpzLn6uOyLU

  • Kalina pisze:

   To jest dosyc ciekawe musze to przesledzic i sprawdzic Majestic . Ale juz wiem , ze cos tam jest zainfekowane jak tak popatrzylam glebiej przez moment .Zobacze co i ci napisze jak sprawdze .
   Pozdrawiam cie tez

   • Majestic pisze:

    Dzięki Kalinko 🙂 pierwotne nawet zmodyfikowane informacje porównując z paletą manipulacji w wszystkich sektorach mimo wszystko okazują prawdę , przynajmniej swój stan pierwotny , pozbawione faktów były by nieużyteczne dla samych manipulatorów ,jest coś takiego, epizod „bóg” stworzył ziemie w łącznie siedem dni puzniej siedem tysiecy wyrosło z tego lat ziemskich , wykrętnie tuczono tym moherowe watahy aby nie wspomnieć o źródłach ,teraz wiemy o dynamice kosmosu o jego ekspansji ,ale kolaps będzie o wiele szybszy można to porównać do efektu bomby implozyjnej , tak wiec jeden dzień -rok ? kosmosu to miliony -miliardy ?lat ziemskich , mamy przykłady brania „świętych ” w kosmos gdzie różnice odczytu czasu były kilka razy powielone w macierzystej synchronizacji , to kompatybilność czasowa nadaje poczucie przemijania poczatku i końca , ale jak widać to czyste złudzenie i funkcjonuje jedynie tam gdzie źródło i odbiornik stanowią nierozerwalną całość konkretnej rzeczywistosci co nadaje realność zjawisk w ich odbiorze ,w ostateczności to zwykle technologie kosmiczne ,powielane przez magów obcych ufonautów i innych , szkoda ze zwolnicy nagród jobla to zakute pały , w sumie to pełni idioci o czym zapewne nie wiedzą ? no z wyjątkiem tych co inicjują i patronują tym „szczytnym” debilizmom , bo oprócz manipulacji muszą kasę robić .

 19. Lech pisze:

  Trochę zamieszania…
  * Aby zobaczyć galaktyki nie trzeba aż teleskopów – wystarczy już zwykła lornetka. Jeżeli powiększenie lornetki nie przekracza 12x, obserwacje możemy prowadzić „z ręki” – w przeciwnym wypadku niezbędny jest statyw, np. fotograficzny. Należy jednak wiedzieć, gdzie patrzeć.
  * pi będzie zawsze liczbą niewymierną niezależnie czy system będzie ósemkowy, szesnastkowy czy jaki tam jeszcze – czy się mylę?

 20. Qcyp pisze:

  Wasze życia nie należą do was .Wasi rodzicie ,dzieci,bliscy”jeśli nie nie widzą ,nie czują tego co wy, to nimi nie są.Są całkiem innymi ,,ludźmi ”za których ich bierzecie !!!.Pozdrawiam 🙂

 21. Tomek pisze:

  Jak tu się połączyć? Są medytacje, spotkania jak 15 15 15. ale jak nie potrafimy zdobyć choćby jednego człowieka duszy, zaufania, to jak chcemy połączyć ludzkość, jakie cechy trzeba mieć? By powiedzieli, ufam Ci. Ja mówię na okrągło, że Wam ufam, bo ufam, ale wkurza mnie, że tak rzadko się do Was to mówi, do ludzi NTV, ja moją watahę młodą mogę pociągnąć do zmian, mam coraz więcej zwolenników, jak policzyłem przez ostatnie 6 msc, 160 ludzi za mną idzie na Fejsbooku. A wysyłam tam, to samo co tutaj miej więcej… jestem sam i nie jestem sam, ubezwłasnowolniony, którego słuchają? Są zainteresowani, zmiami nowym światem, trochę naobiecywałem, ale na tym to też polega gdy mówi się z serca, obiecanki staną się rzeczywistością… i tutaj na NTV mam zwolenników, umiem chyba połączyć ludzi. To wszystko siedzi w głowie, myśl jak jest czysta, udziela się. A ja mam czyste myśli, szczere. Wiem, że poruszamy ciekawe tematy, wprowadzić w życie je możemy gdy Nasza myśl będzie czysta, nei musimy mieć wiedzy, tylko dobre serce. I chęć poprowadzenia do zmian, do oświecenia czy cokolwiek kto chcę. Bo nie musimy nawet iść w jednym kierunku byśmy byli jednością, wystarczy, że choć trochę się lubimy i okazujemy to sobie na wzajem… kto nie pójdzie za przyjaznią, a jak zobaczą że się przyjaznimy, za przyjaznią będą chcieli tu być, bo w przyjazni nie od dziś wiadomo Wielka Siła… Długo to trwało zanim doszliśmy do tego miejsca w którym jesteśmy, wielu się wykruszyło, nie wytrzymało….. ale zostaliśmy My, kochajmy się. A damy przykład. Przykład, siły. Która może zrujnować ten system ten matrix. To dopiero początek, wciąż jest początek… ale wiem, że nie zawiodę już Izy,Majestica,Qcypa,Seji,Wiktorii,Oskara,JanaPiotra,Kalinki to moi ziomkowie 🙂 i zawsze też za mną staną, za co dziękuję, jak dostanę od Was jeszcze trochę siły, może będę mógł ją wprowadzić w życie, jest nas tysiące, a jak w piosence AlterRap, może nawet miliony 🙂 Tylko, żeby te miliony były w jednej chwili jak najczęściej. Dzieląc się wszystkim sobą, a nie dzieląc się na grupy. jesteśmy jednością. I jak to zrozumiemy od nas będą wychodziły decyzję, bo będą słuchać nas właśnie te miliony, a jesteśmy w dobrym miejscu, w wolnych mediach więc bądzmy wolni :)))) Pozdro.

 22. Kalina pisze:

  Mozemy na to zwrocic uwage zeby zastosowac STOP . Jak bedzie swiadomosc bedzie STOP . Wedlug mnie tak zwane polykanie szybie defragmentacji .
  W US jak wiemy klonuja ludzi . Donald Marshall o tym mowi dosyc skladnie .Duzo jest do weryfikacji czuciowej ale mozna zalozyc , ze 70 procent jest prawdy .
  No i nasunelo mi sie z moich pamieci takie cos , ze kiedys kolezanka , ktora robila serwis dla Sai Baby w Indiach powiedziala mi , ze ten facet mial niedorozwinety penis i kazal sie chlopcom , ktorych zapraszal do siebie bawic tym penisem . No wiec Ona w te pedy wrocila zbulwersowana do Australii . Skonczylo sie gorowanie GURU nad nia .
  Obecnie klony maja niedorozwiniete organy plciowe i penisy wiec coz im pozostalo jak nie uprawianie sexu z dziecmi .
  No nic to tak napisalm zeby czemus zapobiec .

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.