Otwarte Forum Tematyczne – 21.09.2015

Informacja programowa II Zlotu Sympatyków NTV.


Jarosław Kasprzak z Wielkopolskiego Centrum promocji Zdrowia przygotował nowy cykl programów, który można nazwać Akademia Dysbakteriozy. W pierwszym odcinku gościem jest dr n. med. Leszek Krześniak, który zaznajamia nas z tym pojęciem i odpowiada na tytułowe pytanie – czym jest dysbakterioza.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

130 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 21.09.2015

 1. GOLDPRESS pisze:

  Moją przyczyną choroby był Bóg 😉 Chciał żebym zachorował, bym potem zrozumiał jaki On jest. Oglądam dalej…….

  • GOLDPRESS pisze:

   Ja byłem chory na jelita, miałem na to 8 operacji, teraz mój brzuch gdy coś pomyślę burczy, jak przed chwilą gdy o czymś pomyślę, sam się zdrowieje, tak samo samouleczenia doznałem na schizofremie, ale z tym brzuchem to mam przeboje, przewód pokarmowy dokładnie najlepsze na to jest myślenie, czy jestem zdrowy? Brzuch zaburczał, i wszystko już wiem, bo wiem kiedy i gdzie burczy, jeny jestem stworzony przez Boga ! to On mnie takiego stworzył, był bym świadectwem, przepraszam, ze tyle mówie, ale dziele sie z tym, na chwałę Pana.

   • GOLDPRESS pisze:

    Bardzo dobrze, Panie Jarosławie, trzeba mieć podejście do Jelit !

   • GOLDPRESS pisze:

    Wszsytko się zgadza, jogurty, mleko, woda, i lekko strawne rzeczy a jak cos ciezszego sie zje to odłuzszy odpoczynek , brzuch musi odpoczywać ! dziękuję 🙂

 2. GOLDPRESS pisze:

  Qcyp Queen świetny, on i Michalel J. są nie do podrobienia, kto by chciał żyć wiecznie? znam całego queena z twórczości, mało tego jak mieszkałem w Dublinie poznałem gościa co był na jego koncercie w londynie i zawsze płakał jak puszczałem mu jego muzykę. Specjalnie mu puszczałem, bo był wrażliwy i wiedziałem, że będzie to przeżywał 🙂

 3. Jojo pisze:

  A gdzie prelekcja I.Witkowskiego z konwentu wiedzy alternatywnej?

 4. Panda pisze:

  Jakaś poważna przyczyna ze nie ma Alternews ?
  Brakuje ich bardzo w tak ważnej dla Polski i Europy chwili .
  A w Polsce :

  Legalizacja GMO w Polsce?

  Tylko do 3 października 2015 roku można poinformować Komisję Europejską o zamiarze wprowadzenia zakazu upraw genetycznie modyfikowanych (GMO) na mocy tzw. klauzuli opt-out. Z klauzuli opt-out, która daje członkom Unii możliwość wyboru skorzystały już Niemcy, Francja, Łotwa, Grecja i Szkocja. Inne kraje również rozpoczęły proces.
  Wymienione kraje skorzystały z nowych przepisów dopuszczających możliwość wyłączenia członka UE z obowiązku wypełniania części unijnych wymogów (tzw. klauzula opt-out). Dzięki temu mogą wyrazić swój sprzeciw wobec upraw GMO i zadecydować o zaprzestaniu ich kultywacji i/lub dystrybucji nawet w przypadku, gdy poszczególne gatunki roślin genetycznie modyfikowanych zostały zaakceptowane przez UE.

  NIE WIADOMO CO PLANUJE ZROBIĆ RZĄD RP.
  W dniu 11.09.2015 Komisja Sterująca Koalicji POLSKA WOLNA OD GMO wysłała w tej sprawie zapytanie do trzech ministrów (rolnictwa, środowiska i zdrowia) prosząc O PILNĄ ODPOWIEDŹ. Niestety do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

  Dodam ze Rosja zakazała upraw GMO na całym
  obszarze kraju .

 5. GOLDPRESS pisze:

  Nie ma tak łatwo panie NTV 🙂 humor dopisuje? https://www.youtube.com/playlist?list=PL_jbMMA2IMvfjHvnbh-aiXBZ0FLq2NbyS

  • Małgosia pisze:

   Może właśnie to oparcie Polski na Bogu, Honorze i Ojczyźnie sprawiło, że byliśmy zawsze czyimiś pachołkami i traciliśmy wszystko, ginęliśmy w wojnach, które zabierały nam bliskich, dorobek wielu pokoleń. Po prostu daliśmy się wykorzystywać, zabierać nasze ziemie i nasz HONOR.
   Tak więc może tym razem nie damy się zwariować i niech biją się teraz ci, którzy zgotowali nam ten los.
   Wierzę, że prawda zwycięży.

  • lilka pisze:

   „Chciałbym zamieszkać w Polsce z rodziną. Mógłbym jeszcze być korzystny dla mojej Ojczyzny lecz premier Kopacz woli od Polaków z Ukrainy muzułmanów z Syrii, którzy u siebie w domu rżnęli chrześcijan. Zamiast stworzyć warunki do powroty swoich Rodaków z Ukrainy do Polski ociemniała premier pod dyktando Merkel chce stworzyć kolonię fundamentalistów muzułmańskich, którzy stworzą z Polski harem. „

 6. SeJa pisze:

  Tym bardziej Trzeba to obejrzeć, w DWIE godziny zmienić świat
  https://www.youtube.com/watch?v=CLD5zuMqujg

  Nie bagatelizujcie tego, bo zaczyna się i nie wiadomo o czym jest, bo długie? bo, bo, bo bez tego nie ma mowy o niczym ani o przetrwaniu nawet 🙂 Przed tym własnie bez względu na inne wymówki i Każda TV niby alternatywa niby paradygmatu zwiewa … dla czego? By nie przyznać, bo z tym nie ma dyskusji gdyż to fakty. Dzieje się. 🙂

  Dobrej nocy wszystkim 🙂

 7. ana pisze:

  Tyle dzieje się na świecie i w Polsce .. Tyle teorii już krąży w sieci… Dlaczego nic nie komentujecie ? Myślę, iż wiele osób czeka na informację od Was tak jak i ja.

 8. GOLDPRESS pisze:

  Robert Lewandowski strzelił wczoraj 5 bramek w 9 minut to rekord ! Guardiola łapał się za głowę a gratulacje lecą z całego Świata 🙂 Ana wszystko w swoim czasie 😉 Pozdro.

  • lilka pisze:

   pierwsza polowa filmiku :0
   druga polowa konkret.

  • GOLDPRESS pisze:

   Spójrzcie na lubie czy nie lubie głosy są podzielone nie mal pół na pół, Polska rozdarta? To dobrze czy zle?? 🙂 „Dobrze” według mnie, bo rodzi sie konwersacja, jak człowiek z człowiekiem, rozmawia jest ich dwóch, 40 mln podzilić na dwa = 20 milionów kontra 20 milionów, można rozmawiać i jest o czym ! Brawo Lilka

 9. GOLDPRESS pisze:

  Tutaj nie ma innego wyjścia jak tylko myśleć na bieżąco 🙂

 10. GOLDPRESS pisze:

  To wszystko jest jakieś pokręcone, miłość daje mi wszystko, a w głębi duszy czuję się samotny, to tylko stan duszy, po co mam myśleć, wystarczy czuć, myśli moje się urzeczywistniają, a uczucia zostały z boku, trzeba zrozumieć to się czuje… miłość, wdzięczność, to bardzo ważne cechy, błogość też, być błogim oznacza, przyjmować wszystko co Świat Ci daje, ciesząc się swoimi emocjami, uczuciami… w kręgu tych wszystkich pytań zastanawiam się kim jestem? a co jeżeli naprawdę jestem Bogiem? Jaką mam moc? odkąd pamiętam wiem, że mogę wszystko. Mogę zmienić swój Świat dookoła zajrzeć w gwiazdy tylko co mi to da, jak chyba teraz nie jestem szczęśliwy? Czuję, że to szczęście zbliża się Wielkimi krokami, ale ja wiem, że do końca nie będę szczęśliwy, bo prawdziwe szczęście jest dopiero w Niebie, i dlatego zastanawia mnie jakie jest to Niebo? Czy będziemy tam mieli ciała? jak wygląda Wieczne szczęście, ostatnio (przed wczoraj) umarła moja sąsiadka, Ona już to wie… spogląda z Nieba na swojego syna, będzie patrzeć jutro na swój pogrzeb… będę tam. Nie cierpię pogrzebów, zrobię tak by ludzie nie umierali, by w swej świadomości żyli wiecznie tu na Ziemi, a kiedy przyjdzie kres, będą mogli powiedzieć, że przeżyli to życie szczęśliwie, jak długo ma trwać wieczność? ciężko nam doczekać się do autobusu 15 minut… ale niektórym jest dobrze… płyną. Dotrzeć tam gdzie się zamierza, to mój cel, nie wiem tylko czy wkroczyć w miłość, której już nie ma, czy cieszyć się z tego co jest teraz…? Widziałem już Ogromne szczęście.. Widziałem też ogromny Ból. Co niesie ukojenie.? Jak mieć dobre sny.? co chcą ludzie? Jak bez obaw podejść do kogoś kto nam się podoba bez względu na płeć…? Można coś zmienić, to od nas zależy gdzie zmierzamy, czy mamy godzić się na Wojnę? Nie. Ale ludziom trzeba pomagać przecież, nas za granicą przyjęli otwarcie, ale Afryka to inny Świat, czy wierzyć tym ludziom? Co to naprawdę znaczy Muzułmanin, niby są to też dobzi ludzie, ale ich religia jest chora a oni tego nie rozumieją, ale to jest religia, mamy ich pełno, w Polsce żyją już Muzułmanie i nie jest zle jeżeli o to chodzi… Nie słyszy się, że Muzułmanin kogoś napadł czy zabił? Może Ci ludzie faktycznie nam nie zagrażają a niosą tylko nowe… A może Oni wszyscy chcą zawładnąć Ziemią..? Jak to się wszystko potoczy, to bardzo ciekawe, tylko tyle chciałem powiedzieć, miejcie otwarte umysły.
  https://www.youtube.com/watch?v=IFpxyRGYyak

  • GOLDPRESS pisze:

   Był sam, urodził się chory, pomodlił się do Krzyża gdy brali go doktory, operacje się udały i do nastoletnich lat żył w glorii chwały, lecz choroba wróciła i 8 operacji już ta osoba przeżyła, nie dorównując nastolatkom, chodził na wagary, wśród dorastających chłopców nie był taki mały, chodził na siłownię, mimo iż nie pozwalało mu na to zdrowie, bardzo chciał być kimś i zatracał się w sobie, szlajał się to w tą to w tą, zarzył narkotyków po jakimś czasie poznał ją. Miłość to była wielka lecz zdradziła go ta przyjacielka, zachorował w mig, wyrok, obłęd, histeria, tą nową chorobą była schizofrenia, walczył walił głową w mur, nie rozumiał go już nikt, zwariował dla miłości i dla miłości postanowił żyć. Matka nadopiekuńcza, ojciec pije, w tej chorobie nie łatwo mu się żyje. Po roku lęków wrócił do grania w piłkę, lecz dawny mistrz osiedlowego grania, przeżywał chrobę i choć zaprzestał ćpania, nie grał już dobrze w piłkę, choroba mu tą miłość zabrała. W 2005 roku mając 24 lata wyleciał za granicę, po 13 dniach znalazł pracę, to Bóg tak chciał by odnalazł swoją drogę, poczuł się już lepiej i zaprzestał brać leków, do Irlandii sciągnął przyjaciół i 2 dziewczyny, lecz te cholerne lęki wróciły, załatwił im pracę i lokum, lecz myśli go goniły, więc gdzie ten upragniony spokój? Zwolnił się z pracy wcale się nie dorobił, wrócił do Polski a przyjaciele zostali na boku. Tęsknił za nimi i był w szoku gdy zaczął czcić Diabła w 2006 roku, ojciec wciąż pije a On jest w miejscu gdzie miał tą dziewczynę. W myślach uzdrowił się sam, bo miał tyle siły, by radzić sobie z chorobą i nie czuć się sam. He los sprawił, że umysł tego nie wytrzymał, grał w Pokera i jakiś czas się za tym schował, pewnego razu zrozumiał, że go śledzą w tej chorobie wszyscy o wszystkim przecież wiedzą. Z tego człowieka co był została połowa, lecz podjął mądrą decyzję, albo Szatan albo droga Krzyżowa? Sam w nocy mówiąc przykazania, poszedł do pomnika Maryji na kolanach. Nagle czary, magia, znów z przyjacielem Danielem wyjechał za granicę, by zarobić na truskawkach. Praca była oszukana i został bez pieniędzy, potem w amoku wyrzucił dowód bo miał dość tej nędzy, bez niczego chciał zacząć od nowa, przyjaciel wrócił do domu a on chciał bez kasy podróżować, był pewien że w pokera wygra milion dolarów, lecz wiedział to tylko On i ten Bóg od czarów… Zadzwonił do mamy, że śledzą go helikoptery i samoloty, to była ich ostatnia rozmowa na czas jego drogi. Śpiewał, tańczył, gonił tęczę i Słońcę, nauczał biednych jak żyć, alkoholików jak nie pić, narkomanów jak nie ćpać, pewnego razu w wieczór chłodny, zrozumiał, że jest Panem Świata, choć ciągle był głodny…
   Mama zadzwoniła do Itaki chciała odnaleść swego syna, a On jak nikt na Świecie, nie mógł już wytrzymać, wszedł na górkę w Holandii, myśli złączyły mu się w całość i choć dla zwykłego człowieka było to mało u niego nagle wszystko się stało, krzyknął na cały głos Bóg Istnieje, już wiedział wszystko co się w Świecie dzieje. Odnalazła go dobra dusza po pół roku w Niemczech, przyjechał po Niego brat i już nie cierpiał więcej, telewizja do niego gadała a on przywieziony do domu trafił do szpitala, bronił się lecz śmiał się z tego, że chcą ogłupić lekami niezwyciężonego 🙂 w pokera wygrał w domu z 9000 osabi, lecz to 17 dolarów zdało mu się na nic… w 2008 roku zwiedził już 14 krajów, bez niczego bez pieniędzy szukał szczęścia w Świecie nędzy, narobił długów jeżdżąc za darmo pociągami a policja zwijała go za włuczęgostwo, ile on przeżył do tej pory, a to wszystko dopiero początek, powiedziałbym więcej lecz urwał mi się wątek, choć ciągnęli go po szpitalach przez następne 4 lata, nigdy nie zatracił miłości do naszego pięknego Świata. Nauczył się grać w ruletkę, poznał system i choć ma metkę wariata, nigdy znów nie stracił miłości do naszego pięknego Świata.Na forum o schozofreni poznał Seję, to dziewczyna nie z tego Świata, kochają się do dziś jak siostrę brata i na odwrót brat siostrę, chcesz wiedzieć cośo nich więcej wejdz w internecie na NTV a okaże się, że i Ty nie jesteś sam. To koniec już tej historii, lecz ciąg dalszy nadejdzie, znów powiem coś o nędzy, oni tam marzą o Świecie bez pieniędzy, w Wielkiej Miłości złączeni marzą by coś zmienić, On będzie bogaty i rozda całą kasę, bo jemu to niepotrzebne, zna system w ruletkę, lecz nauczył siężyć biednie… Kocham Was, ta piosenka była o mnie dla wszystkich moich przyjaciół i tych w realu i tych w niezależnej telewizji , pisałem ją 3 godziny i wysyłam, na koniec powiem, że dobrze się trzymam, dziękuję Pacuś.
   Epilog
   Narobiłem długów jeżdżąc na gapę, jestem daltonistą myli mi się czerwony z innymi podobnymi kolarami, to nic takiego to tylko przecież czerwony i nie moja wina, że zostałem ubezwłasnowolniony, to wszystko jest nic, bo jestem zdrowy i chcę żyć! 🙂 Kocham Was wow…

  • Iza45 pisze:

   „Widziałem już Ogromne szczęście.. Widziałem też ogromny Ból. Co niesie ukojenie”

   Świadomość, że wszystko mija, a Niebo to stan Umysłu/Bycia a nie miejsce…i tylko Miłość się liczy.. reszta to pierdoły Goldi 😉

   the stars you see in the night sky
   have been dead for centuries
   and sunlight creates the illusion
   of life for all these years

   now i no longer trust these eyes of mine
   the heart must speak to me
   in tongues of forgotten voices
   in cosmic energy
   so that i can see

   the heavens are merely illusions
   when you build them high in the sky
   and hell is the final solution
   for those who have no faith in this life
   they are blinded by lies

   feel it in my blood
   feel it in my veins
   feel it in my heart
   here in the garden of the arcane delights
   here in the garden fountains of life was born from the womb
   she brings me flowers to ease the pain
   she brings me light where only darkness waits
   and the more that i see
   the more life means to me
   in the chime of silence of your love
   can’t feel in my love
   and i need love in my life
   can’t feel it in you
   and i need love in my life
   can’t feel it in you
   can make it love for you and me
   i don’t care what lies beyond this world
   all i really care about is you

   https://www.youtube.com/watch?v=KMNpXhgXt7o

  • "gUral :) pisze:

   🙂

   * bo prawdziwe szczęście jest dopiero w Niebie, i dlatego zastanawia mnie jakie jest to Niebo?
   Jo https://www.youtube.com/watch?v=BvdRlP0yvco 🙂
   * … ludziom trzeba pomagać przecież / bez ale 🙂 …
   😀 https://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU

   🙂 https://www.youtube.com/watch?v=CJ6v6P5iEUU

  • Iza45 pisze:

   To zrób coś ze swoim życiem Goldi. Nikt tego za Ciebie nie zrobi.. a poza tym do d.. to jest papier 😉 :*

   • GOLDPRESS pisze:

    ale ja się staram przecież Izka, ja tylko chcę być taki jak ludzie, bo sobą nie umiem być, zawsze jestem inny, pozdro mordko.

 11. Małgosia pisze:

  Obejrzałam film od SeJi. Każdy na Ziemi powinien go obejrzeć, by mieć świadomość w jakim kłamstwie żyjemy.
  I jeśli szybko nie zrobimy z tym porządku, nie ma ratunku dla ludzi ani dla Ziemi.
  A da się to zatrzymać!
  Piękne zakończenie filmu.
  ,,To jest Nasz Świat, rewolucja już się zaczęła,,
  Medytacje z intencjami Majestic raczej nie dadzą tu rady.
  Trzeba zacząć działać.
  Pozdrawiam.

  • SeJa pisze:

   🙂

   • Gregory pisze:

    Tygodniami debatują nad rozwiązaniem problemu tworząc następny konflikt – problem między sobą: krajami Europy.
    Najpotężniejsze kraje świata jakie zamieszkują Europę nie potrafią poradzić sobie z problem: zamiast sięgnąć do przyczyn, jak zwykle w tym świecie dotyka się objawów przyklejając na raka plaster opatrunkowy.
    Źródło tego nie jest w uchodźcach którzy zasiedli w Europie już i czekają na przyjęcie, i będzie ich coraz więcej, ale w wojnie w jakimś państewku co się zowie Syria…
    Kto więc tak naprawdę rządzi tą Europą, która nie ma przyzwolenia choćby pomyśleć… o zapanowaniu nad wojną tam? A mamy do czynienia z potęgami militarnymi: Francja, Niemcy, Anglia itd. Czyż nie właśnie dlatego nie ma przyzwolenia bo handel bronią doskonale prosperuje?… W bilansie ogólnym tego Biznesu Niemcom bardziej opłaci się przyjąć trochę tych uchodźców tym bardziej, że większość porozrzucają po ościennych republikach swej EU

   • GOLDPRESS pisze:

    Ani Niemcy, ani Anglia, Francja, Belgia nie rządzą Europą, nie ma rządzącego, choć wielu chce być, cieszę się, że zauważyłeś, że konflikt jest od środka, czyli Syrii, przez lata pomagało się im finansowo i tego chce J. Kaczyński, pomóc finansowo, ale czy zaprzestanie się tam gwałtów i mordowania Chrześcijan? Kasa nie pomogła, najlepiej duchowo dotrzec do muzułmanów jakoś konwersacją, tak myślę, choć oni mogą nie zrozumieć, bo są ślepo wierzący w Mohameda Ali (nie obrażając „Bogów”) od wieków wiadomo, że Oni chcą zagniezdzić cały Świat, by ich religia wygrała, oni w to wierzą, i są szczęśliwi jak mogą narzucać swoje zdanie przecież jak ktoś się przy nich przeżegna, to od razu jest nienawiść, katolików można poznać, ile głów już poleciało? za wiarę? komu szkodzi wiara? To jest bitwa religijna i ona trwa w najlepsze tam w Syrii i po mału w Świecie… trzeba położyć temu kres, nauczając miłości ..

   • GOLDPRESS pisze:

    to jedyna droga 🙂

  • Gregory pisze:

   „jeśli szybko nie zrobimy z tym porządku, nie ma ratunku dla ludzi ani dla Ziemi”
   – na pewno szybko się nie da. Co nagle to po diable… 😀
   „Trzeba zacząć działać”
   – właśnie to zrobiłaś, i na razie wystarczy, i tak dużo zrobiłaś…
   (szkoda że nie przekazałaś dalej jaki to film? trzeba przeszukiwac każdy jej SeJi wpis żeby znaleźć tę propozycję tytułu…

 12. g-k pisze:

  Jak sądzę warto uzmysłowić sobie, co nam się wydaje, a co tak naprawdę możemy;

  https://www.youtube.com/watch?v=vFVXwJsZEfk

 13. Majestic pisze:

  http://www.monitor-polski.pl/ Muzyka która leczy . Ps, gdy wysłuchacie w skupieniu ? jakie macie później odczucia ??? https://www.youtube.com/watch?t=28&v=HPiu5vorpcA

 14. SeJa pisze:

  https://www.youtube.com
  i
  https://www.youtube.com
  a
  https://www.youtube.com
  i wiecie
  https://www.youtube.com

  I komu by tu odpisać? może https://www.youtube.com 😉
  Przepraszam to tylko moje odczucia, ja korzystam z nobila i 50zł nie starczyło by na 1 dzień, ba doba musiała by mieć jakieś 90 godzin. Pomijam więc ale tu już tylko YT i monosylaby, linki do jacÓf itp inne Ważne sprawy. To tylko moje odczucie. 🙂

 15. GOLDPRESS pisze:
 16. GOLDPRESS pisze:

  a to druga część o Imigrantach 😉 https://www.youtube.com/watch?v=kL7JJPBQucY&feature=youtu.be

 17. Qcyp pisze:

  „gUral 🙂 pisze:* bo prawdziwe szczęście jest dopiero w Niebie, i dlatego zastanawia mnie jakie jest to Niebo? 🙂

  CZYLI NA INNEJ ,WYŻSZEJ KATEGORII PLANECIE..Ziemia to iluzja szczęścia i miłości,prolog ,początkowy etap wejścia we wyższe wymiary Świadomości.O ile WIE czego się chce i km chce się być?INACZEJ pozostaje tylko KARMA. Powtarzanie tej samej lekcji .TAK ZWANY SEN WARIATA hihihihihihihi.

  Jeśli popełniasz błędy,robisz fałszywe kroki,,kręcisz się w kółko(system,matrix)bo nie zrozumiałeś kim jesteś,lecz popychają cie do tego okoliczności,nawyki .programy,tradycje,naśladujesz innych itd

  To KATASTROFA!!!!!!Bardzo trudno zawrócić.

  Qcyp

 18. Qcyp pisze:

  Szaleniec to ten, który powtarza takie same czynności ale za każdym razem oczekuje innych rezultatów.

  Albert Einstein

 19. Qcyp pisze:

  Przyswajaj to, co użyteczne, odrzucaj to, co zbędne.
  – Bruce Lee 🙂

  • Qcyp pisze:

   Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.
   Jiddu Krishnamurti:)

   • SeJa pisze:

    Miarą geniuszu jest choroba. Z jaką tylko geniusz sobie poradzić może? 😉

    SeJa 🙂

    Siła objawia się w słabości, … By pływać na pustyni 😉

 20. Qcyp pisze:

  Widać to nawet na tym forum.Chociaż wiecie że uchodźcy/emigranccy to gra możnych tego świata a wy okazujecie lęki /strach!!!!Pytam się, czego się lękacie?

 21. Karoli pisze:

  W TV tego nie pokażą – wstańcie z kolan Polacy!
  Jak jesteś z Węgrami podaj dalej
  https://www.youtube.com/watch?v=YlxM7UmGhGU

 22. "gUral" :) pisze:

  🙂 Nu popaczył Alexa /Czado Men/ Y, co? 😀

  Ano,goroncy eszcze pszykłat o!.. *nie-bie.
  Renatka: o pczebie zyrzutky kUly 😀
  Alex: zaf*sze pojawią siem, co *nie-bo niedasie, /y toje ych *nie-bo 😀
  🙂

  Pees. 😛 -awlaczka 1-na, y Tfoia naiTfoisza nie jezd mojuszą 😛

 23. Qcyp pisze:

  No właśnie ,lubicie grę slow .To słowa was wkurzaj,głaskają, utulają,kochają itd Czyli jesteście rozstrojeni.Dopóki nie przeniknie was Wibracja Wszechświata ,pozostaniecie tu na następne tysiąclecia ABY mieć racje,w racji, z racji ,chyba stanu hihihihihihi?

  Tańczący w Eterze

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.