Otwarte Forum Tematyczne – 22.01.2016

Janusz Zagórski rozmawia z Tomaszem Nauwerkiem o symbolice smoka w mitologii.

Kontakt do pana Tomasza: tomaszn.pro@gmail.com
Więcej na stronach:
http://www.chck.pl
http://www.facebook.com/P.O.Kulturoznawcy


Zapis prelekcji Romana Nachta wygłoszonej na spotkaniu z uczestnikami wczasów NTV w Tąpadłach w sierpniu 2015 r.


Janusz Zagórski rozmawia z Witoldem Hake o problemach związanych z doświadczaniem Mind Control.
Audycja trochę się przeleżała przez okres świąteczno-noworoczny w zakamarkach naszego archiwum (czyżby i tu mind control?) i stąd miesięczny poślizg w jej udostępnieniu na YT.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

37 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 22.01.2016

 1. Kalina pisze:

  Najbardziej mnie smieszy , ze wszyscy tak powaznie potraktowali iluzoryczne przeslanie filmu Matrix.
  Na przyklad
  Mark Passio analiza Matrix Ha ha ha .
  Kobieta o negro wygladzie Sophia Stewrat- Napisala wlasciwie skrypt do dwoch powaznych dziel filmowych -The Terminator and the 1999 film The Matrix were stolen from her own screen treatment entitled “The Third Eye,”
  Tak wiec Wachowskis and Cameron wycykali ja niezle i sobie zgarneli kupe forsy a przy okazji zrobili widowisko , ze wszyscy biora ten film na powaznie jako zrodlo astralnych informacji dla obecnie naszej ziemskiej sytuacji. Matrix a astral to jedno i to samo i wyglada zupelnie inaczej niz w jej widzeniu trzecim okiem .
  Sytem hierachi dominacji jednego plaskiego poziomu nad drugim 7 pokladow reptois i 5 pokladow anunaki nad nimi . To tez mozemy nazwac matrix . Reszta co sie dowiemy od geniuszy wszystkowidzacych jest poprostu manipulacja ich szeszynki .
  Sophia Stewart ,
  Ma ona Pschic mozliwosci widzenia astralu tego oczywiscie co ma byc przez nia zobaczony .

  • Qcyp pisze:

   Naturalnym mam tak od niepamiętnych czasów że POWAGA jest zarezerwowana dla idiotów.Tak widzę smutnych poważnych ludzi.Brrrrrrrrrrr?

 2. Qcyp pisze:

  Potrzebujesz rozpadu aby przekonać się że to Maja/sen.Brrrrrrrrrrr?

 3. Qcyp pisze:

  @Kalina NO PANICK!Poddaj się/za akceptuj BLACK MATER.

 4. Kalina pisze:

  Ty jestes Ok Qcyp.?
  I am worry about YOU !

 5. otco pisze:

  Polecam Swerdlowa a jak wiadomo stare dobre przyslowie mówi ,, jablko nie pada daleko od jabłoni,, . http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kto-to-taki-pinkus-lazarewicz-wojkow-2016-01

 6. Piotr pisze:

  na marginesie kliku wątków prelekcji pana Romana…
  NAZISTOWSKIE KORZENIE „BRUKSELSKIEJ UE”
  http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html
  …można czytać w kilku językach

  • Majestic pisze:

   pozornie Bruksela miała chronić Europe ,budować dobrobyt ,ale plany rzeczywiste wychodzą na powierzchnie, straszne czasy nadchodzą ,i pomyslec ze to garstka obcych steruje tym całym chaosem i jeszcze na tym zarabia .Kraje Słowiańskie powinny się zjednoczyć z Rosją przynajmniej będzie szansa na leprze , na przetrwanie , dla innych zawsze będziemy śmieciem odpadem drugiej kategorii tu jest pokazane czym dla nich bylismy i jestesmy nic się nie zmieniło , zmieniły się nieco metody bo martwy niewolnik nie przynosi zysku , a depopulacja jest robiona innymi metodami https://www.youtube.com/watch?v=nOzyLJrZ9-U jedna z metod http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych

   • Qcyp pisze:

    Straszne czasy nadchodzą ale dla europy zachodniej.Dla nas dla POLSKI za 2 lat nadejdzie największa prosperita.Iza trzymaj się ,,nie taki wilk straszny jak go malują media”?

   • Izabela pisze:

    Dzięki Qcyp, ja się nie boję. Wilki mi się podobają 😀 Szczególnie białe 😀

   • SeJa pisze:

    A ja się przyłącze do tych jacy przestaną bredzić o obronie Demokracji, o własnych Parabankach by lokalnie ciemierzyc wraz z łapówkami i …

    I wierzę że to będzie Polska, bez syndromuw sztokholmskich,.

    Wiem że nie bez powodu zamknęli Ją w Kleszcze miedzy Wschodem a Zachodem, jak już nie raz. Ale to nie te czasy.

    W końcu porwiemy Wszystkich za sobą i pokażemy Światu jak rozumieć Wolność.

    Nie nabierzemy się na gadki Pana Petru i Pana Zagórskiego… Ani innych Judaszy w ludzkich ciałach.

    My wśród Ludzi nie mamy wrogów a współ wyzwoleńców, po całej Ziemi.

    I za to nas Demony zechcą Zamordować. Bo takiej Wolności nie zniosą, żaden okrągły stół nas nie skusi ani jednorazowa zapomoga na dzieci by Im je sprzedać… Ani tym bardziej żadna BREDNIA pana Z o kolejnym rozbijaniu w imię własnego Mamona i kolejnej świątyni Zniewolenia w obronie Demona Kratosa, Presz z Demonami, Precz ze staruchami jacy się kryją pod siwizną ze swą zdradą przeciw Ludzkości.

   • SeJa pisze:

    A ja się przyłącze do tych jacy przestaną bredzić o obronie Demokracji, o własnych Parabankach by lokalnie ciemierzyc wraz z łapówkami i …

    I wierzę że to będzie Polska, bez syndromuw sztokholmskich,.

    Wiem że nie bez powodu zamknęli Ją w Kleszcze miedzy Wschodem a Zachodem, jak już nie raz. Ale to nie te czasy.

    W końcu porwiemy Wszystkich za sobą i pokażemy Światu jak rozumieć Wolność.

    Nie nabierzemy się na gadki Pana Pet.u i Pana Za-g..skiego… Ani innych Judaszy w ludzkich ciałach.

    My wśród Ludzi nie mamy wrogów a współ wyzwoleńców, po całej Ziemi.

    I za to nas Demony zechcą Zamordować. Bo takiej Wolności nie zniosą, żaden okrągły stół nas nie skusi ani jednorazowa zapomoga na dzieci by Im je sprzedać… Ani tym bardziej żadna BREDNIA pana Z o kolejnym rozbijaniu w imię własnego Mamona i kolejnej świątyni Zniewolenia w obronie Demona Kratosa, Presz z Demonami, Precz ze staruchami jacy się kryją pod siwizną ze swą zdradą przeciw Ludzkości.

   • Majestic pisze:

    Qcyp Polskę jedynie może uratować Putin i Perun ,a nie moherowe berety ,które maja zwyrodniale stawy kolanowe i reumatyzm od klękania w czeluściach Szatana .z takim pseudo optymizmem jaki prezentujesz to za dwa lata będzie na terenie polski pogorzelisko atomowe .

   • Qcyp pisze:

    Zbytnio zawierzyłeś Ruskiej propagandzie,Za chwile gaz i ropa będzie dotowana z rządowych pieniędzy czyli Putin zabierze ludziom aby przetrwała jego wizja ZSRR.

   • Majestic pisze:

    ZSRR to Ty budowałeś ostatnie 25 lat , zobacz wszystko należy nie do rządu, ale to banksterow , a Twój rząd ma 4 biliony długu będziesz potrzebował następne 2 tys lat aby to spłacić .albo raczej nigdy i nawet z torbami do pierdla nie pójdziesz ?

   • Qcyp pisze:

    Jeden za drugim upadają banki w Rosji: zbankrutował bank rosyjskiej Cerkwi, bank elit też stracił licencję
    http://kresy24.pl/77287/jeden-za-drugim-upadaja-banki-w-rosji-zbankrutowal-bank-rosyjskiej-cerkwi-bank-elit-tez-stracil-licencje/
    Pada handel Putina z Chinami. Angola wyprzedziła Rosję
    http://kresy24.pl/72109/pada-handel-putina-z-chinami-angola-wyprzedzila-rosje/
    ? ? ?

   • Qcyp pisze:

    Już nie tylko cicha kolonizacja Syberii. Rosyjskie banki też przejmą Chińczycy?
    http://kresy24.pl/77296/juz-nie-tylko-cicha-kolonizacja-syberii-rosyjskie-banki-tez-przejma-chinczycy/

 7. Jarosław pisze:

  Msze w kościele były prowadzone po Łacinie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. fraktal pisze:

  pozdrawiam serdecznie wszystkich na tym blogu i życzę samych wspaniałych, szczęśliwych chwil a także prowadzących tego bloga, pozdrawiam serdecznie pana Romana Nachta, jest pan bratnią duszą dla wszystkich, którzy nadają na tych samych falach. Moc jest z nami i Światło Zwycięża ! <3 🙂
  EllaJa

 9. Pio pisze:

  Garsc „banalnych” Prawd(z dziedziny kardiologii) 😉
  https://www.youtube.com/watch?v=9ZL20XbQOfc

 10. Qcyp pisze:

  Dno na tej planecie? A co z Sodomą i Gomorą, zgładzaną prze ładunek nuklearny, gdzie żydzi spółkowali ze zwierzętami,wbrew Prawu Wszechświata.Pies szczeka nie dobrze mało wiarygodne przedstawienie/pokaz Pana Nahta.

 11. ? pisze:

  Jak powiedział pan Nacht kobiecie leczącej u niego pewne dolegliwości też „bonusowo” poprawił się wzrok. Stosując ponoć skuteczną metodę leczenia jednocześnie sam chodzi do okulisty i ma okulary! Ot skuteczność! Wielka niespójność!

 12. Gregory pisze:

  Zapis prelekcji Romana Nachta wygłoszonej.
  – Bardzo sympatyczna, i lekka prelekcja, wiele lotnych myśli
  Popiera wegetarianizm oraz zdelegalizowanie wojen i systemu monetarnego.
  Podważył Eckharta Tolle i taoizm, który ma od tysięcy lat tę ziemską przestrzeń za beznadziejne więzienie, godne co najwyżej współczucia i ostatecznie (czyt: jak najprędzej) opuszczenia go
  W nastroju takiej jakby…syzyfowej donkiszoterii Romek N nawołuje do wzięcia spraw w swoje wspólne kolektywne ręce Wyzwolonych w Świadomości i ostateczne zbawienie tego świata. Powracanie tu we wcieleniach aż do ostatecznego skutku, zwycięstwa nad podłością tego świata
  Więksi kozacy tej przestrzeni ziemskiej (Lao Tse, Siddhartha Gautama, Majowie) pozostawiali ją samej sobie, wiedząc co najmniej (z wieczystych kalendarzy) o cyklicznych fochach Ziemi: globalnie katastroficznych przebiegunowaniach ,które niszczą na swej drodze wszystko, także najznakomitsze ludzkie pacyfistyczne cywilizacje bez-monetarne
  Jedynym sensem wydaje się być w tym zbawieniu świata wg Romka N doprowadzenie do kolejnego Raju cywilizacyjnego na Ziemi (od zera po uprzednim zmieceniu ludzkości w 99% wszystkimi dostępnymi narzędziami: tsunami, trzęsienia ziemi i, bomby atomowe..) ,następnie wyparowanie cielesne wraz z wierzchnią warstewką planety i przeniesienie się z tą świadomością gdzieś na inną, bardziej przyjazną życiu i rozwojowi cywilizacyjnemu, jak Vega np. gdzie cywilizacja może nienaruszenie trwać miliony lat, a nie jak tu: 13,5 tys…
  (kawał z radia zasłyszany: Marcin P (Ambergold) to najznakomitszy przykład dla 3RP państwa (urzędów) przyjaznego obywatelowi…)

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.