Otwarte Forum Tematyczne – 22.04.2016

W programie z cyklu „Nowa Cywilizacja” Grzegorz Sławicki rozmawia z muzykiem i kompozytorem – Krzysztofem Pawczukiem na temat zagadnień światów równoległych.


 

Kolejny, w ramach piątkowego cyklu „UFO? Oni już tu są!” odcinek z archiwalnych programów o tematyce ufologicznej, z początków działalności kanału – tu przypominamy materiał, który swoją premierę miał 17 lutego 2012 r.
W programie krótka rozmowa z Dominiką Dominiak.


Janusz Zagórski rozmawia z poetą i filozofem Bogusławem Jasińskim. Rozmowa dotyczy książki „Miłość”, której pan Bogusław jest autorem.


 

W Złotym Stoku, cyklicznie organizowane są przez Celinę Chacińską autorkę książki „Świadome Odżywienie, świadome życie”, turnusy żywienia optymalnego.
Niezależna Telewizja NTV zarejestrowała rozmowy z uczestnikami tych spotkań. Opowiadają oni o swoich doświadczeniach i przebytych problemach zdrowotnych, które pokonali, także dzięki żywieniu optymalnemu – diecie doktora Kwaśniewskiego.

Realizacja i montaż – Michel Rachel.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 22.04.2016

 1. hela pisze:

  Nie lubię tych odgrzewanych zup o UFO, wolałabym nowe materiały 🙂
  Nie mam zwyczaju spamować, ale zapodam tym razem ciekawą rozmowę z Davidem Icke na yt o tym, że żyjemy we wszechświecie wygenerowanym przez komputer kwantowy 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=GZsGeHJ9zwY
  niestety po angielsku tylko

  • . pisze:

   Dziwne że niby tak waaaażny przekaz a żeby posłuchać trzeba zabulić za subskrypcję bo jak nie to tylko reklamy/zajawki/trajlery!

   No a tu to się nam trafiło za przeproszeniem jak ślepej kurze ziarnko 2 godziny wywodów, a wszystko widać dzięki temu że Icek chciał zareklamować dwoją nową książkę oraz swoje tournee po świecie, ot EzoBiznes…znowu!?

   • hela pisze:

    Dlaczego cię to tak bulwersuje. NTV też ostatnio jest głównie platformą do reklamowania książek, wydawnictw, seminariów i wczasów za granicą 😉

   • . pisze:

    Dlaczego cię to nie bulwersuje że ktoś swoimi czynami/postępowaniem przeczy swoim słowom/idei!?

    Dlaczego uważasz iż to że ntv postępuje analogicznie usprawiedliwia postępowania Icka..i że co że to niby wtedy staje się normą i nie się co buwersować!?

    Pees. Dlaczego błędnie uważasz/oceniasz że się bulwersuję..przecież tylko dzielę się według mnie ważnymi spostrzeżeniami!?

    bulwersować ‹fr. bouleverser dosł. ‚obracać, przewracać do góry nogami’› książk. «wzbudzać gwałtowne, nieprzychylne emocje; poruszać, podniecać, wzburzać»

   • . pisze:

    Pees. Przepraszam więc że się mylisz 😛 nie bulwersuję się 😀

    insynuacja ‹niem. Insinuation, fr. insinuation› książk. «przypisywanie, wmawianie komuś postępków, myśli, intencji itp. nieprawdziwych, krzywdzących daną osobę; niesłuszny zarzut, wymysł (o kimś)»

 2. Irys pisze:

  Dziękuję panowie; Grzegorzu i Krzysztofie. Niby wszystko to wiem, niby nic odkrywczego takie utrwalanie materiału, a jednak „potrząsnęło” mnie. To przeciwdziałanie negatywnym myślom, to dobry sposób, próbowałem. Dziękuję.

 3. ...? pisze:

  Odnosnie „nowa cywilizacja”

  Zamiast promowac „podnoszenie wibracji” i uciekanie w inne „lepsze swiaty”,moze skupmy sie na byciu Wolnym Człowiekiem i odkryciu jego pełnych potencjałów.
  Poki co,Duch zanurzony tu, w „twardej materi”,ma pełne pole do popisu i sprawdzenia swojej kreatywnosci,a nie odwrotnie…
  Jak chcemy isc na studia,skoro „podstawówki” nie umiemy zaliczyc.
  Zresztą po tej podstawówce, to i studia beda tylko formalnoscią.

  „Pozytywne myslenie”,czymze jest bez konkretnych czynów.Kapłani,guru tysiace lat juz „wzniosle mysla i mówia”,a swiat jaki był, taki dalej jest.Ukierunkowany,konkretny czyn,jest w stanie cokolwiek zmienic.
  Idea owszem,ale skonkretyzowana w materii…bo w przeciwnym razie pozostaje w swiecie Ideii(pustych,nie spełnionych mysli i słów)… a tam to jest „urodzaj”.

  • ☺seja pisze:

   skoro obejrzałam sobie wczoraj do podusi hy`y`y h`y`y brr te nową ęhęęę brum brum ..ację i też nawiasem inne takie tu turu™u fiu fiu.

   więc pomijając przydługi wstęp, przejdę se do tego co se chciałam powiedzieć. a co ja to chciałam powiedzieć? aha 🙂 moi drodzy parafianie, doceńcie potęgę ego.

   bo cóż to za głupoty cipa`nowie innymi słowy pitagolasy promują, i nie od wczoraj próbując ukryć jaką sutannę czy połę habita z pod spodni wystającą. że a to brat księdzem, prawnikiem czy innym zakonnikiem, a to kumpel z mosando, mosadu czy innego polsatu. że tam i w katedrach ich jaśnie oświeciło istne moherowe zagłąbie.
   rzecz w tym iż sami udowadniają, głównie sobie dobrze jak za trzy stówki niekiedy, jak to są fajni, mili, fcale nie gupi i ileż to łoni wiedzom bo im się jaki komin pewnego dnia obalił i ichnych wzieło i łoświeciło a czy jaka inna modna nisza.

   podczas gdy prawda jest taka, że wszyscy jak jeden powtarzają tylko to czym ich nakarmiono i czym i jak zaprogramowano, jak jakieś mechaniczne playery. toś to nolmalna źglozia.

   że ego te be a fe i źłe, bo se wypchnięte z sie na z góry upatrzone pozycje, że ego w innym miejściu jednak je se tak trośke nami. w tym miejscu że trzeba się go pozbyć, bo pcha się wyparte z buciorami, że to przez nie chcemy być i se zaistnieć nawet a fe, zabić je, być nikim, pyłem marnym, kopać się z koniem i grzecznie nieść kierat niewolniczego jarzma. pal licho zabić się bo ego złe, dzieci złe bo pretensjonalne się rodzą, gdyć daj, moje, ja egoisty jedne. a mówią patrzcie jacy my wspaniali, już pitagolasy nawet, bez wiedzy, mądrości, kręgo ani słupa my nić nie kciemy, my dobre tylko to paśkudne ego się jeście czai i to przez nie bo wyparte chajda z widłami nas na zamek gna każda myśl. a my złe że pochodni nawet nie mamy, tak se mówią. i mówią że skoro tak, to łone se występują w tv społecznej, społecznie że one lepsiejsze już od ego dzieci, że przez ego tak se występują i kcom być chore e-golasy, że wyprzeć jak one i zabić se złe ego.

   a że siebie samych wypychają na zewnątrz, że wraca to nielubieniem i nie do wartościowaniem i dziurą jakiej niczym zatkać nie idzie to już nie wiedzą. że przez to hałasują i przez to ich ja czyli ego gna ich po krzakach z widłami i pochodniami bo nie zadowolone głównie z siebie.

   no trzeba jakoś zabłysnąć se w stadzie nie? bezegowce, że tak pragną odrobiny choćby ujrzeć w oczach innych swojej mesjańskiej chwały, jakiejkolwiek pochwały, a przynajmniej uznania w stadzie skoro sami czują się nikim …

   bo tak ich wychowano, tak ich naumiano i co? teraz to jeno jak katarynka nakręcana powtarzać tylko potrafią. fakt ich już nie ma, jest tylko chęć zaistnienia i chore spaczone pokraczne ego.

   a gdzie ? zdrowe i prawdziwe w sobie ego, silne jak dzwon, jak huragan, co wie, co se i co kce i wie czego kce? no gdzie? to chodzą te tiiii bezjajeczne i narzekajo i zbierająo się na wiece z pochodniami i widłami na tych złych onych co za nich wiedzom i kcom…

   i co myślicie, że gdyby tak wziońć tych wszyćkich jaśnie łoświeconych, wysokowibracyjnyk na jakomś innom planetę z tabliczką raj nawet, to co z nią zrobią w kilka latek? skoro nic nie wiedzą, a jedynie co wiedzą to gdzie szukać zła. na prawdę są zaprogramowani jak jakieś bioroboty, a nie oświcone. ani nawet nie świadome czy czytaj samoświadome.

   wnioski panie aryś. to nie ma sensu, szkoda czasu i atłasu, a jeszcze lepiej trzymać się jak naj dalej od tych bezegowych świętoszkóf, by przypadkiem nie oberwać razem z nimi kiedy już wreszcie ktoś poruszy z posad tę bezwładną a niszczy i cielską górę mięsa…

   doceńcie swoje ego, się sami. a zobaczycie co się stanie i siamo się śtanie. zobaczycie, że ego je pikne i dobre i nie musi już się pchać na afisze a afisze siame na kolanach psijdom. spróbujcie sami, nie bujta bo duch nie jedst duchem strahajło co ma obsfajdane nogafki. jak te dzici, sobą być śpróbujcie. a wsićko się samo uwolni, i myśl i czucie i działanie bez liku i w pare latek sami uznacie że jakiś tam bilet do raja, to niech se w buty wsadzom, bo my tu mamy własny raj. a mówię wam, że wizy trzeba będzie wprowadzić, czy inne kolonie budować na innych planetach. i pomiejścimy się i planeta się ucieszy i odetchnie. ale co ja wam będę fanzolić i obiecywać. żeby się przekonać jak jesteście fajni, sami musicie spróbować być se egoistami.

   jeśli kogo kref nie zalała, a przebrnął choć do końca to już nie jest źle. 🙂 wiem pranie mózgóf robi swoje. dla jeńcóf wojennych i syndromóf sztkocholmskich może być już za późno w tym życiu, a w przyszłym nie lepiej o ile jeszcze. najtrudniej zdać sobie sprawę jak was w maliny wpuścili ze jesteście ofiarami w ofierze losu. jak żeście się sami zakręcili…

 4. aka pisze:

  Do ….?
  fantastyczna refleksja, nic dodać, nic ująć.

 5. Kalina pisze:

  Jak sie gimnastykuja i wyginaja z odpowiedziami na zadane pytania jedynej kobiety rozmowczyni , ktora ma poprawne rysy twarzy w prpwnaniu , ze tak powiem z pozostalymi rozmuwcami rzadowymi z plaszczem brudnych naukowych militarnych osiagniec .Na zadane pytanie .Dlaczego HAARP jeszcze pracuje bo mial byc wylaczony .
  No i w konsekwencji nic dobrego z tego spotkania nie wyniknelo . .
  HAARP kontroluje przez dekady pogode i ma zamiar kontrolowac do 2020 jak teraz . Kazde trzesienie ziemi mozliwe jest , ze HAARP jest inventorem i solidne deszcze tez . Chcialam nadmienic , ze HAARP rpzwija swoje skrzydla na polskich terenach obecnie ( to jest wlasnie ta ich praca naukowo – wojskowa nad atmosfera ) rozbudownie systemu kontroli i manipulacji bardziej .

  They have admitted that they will control the weather by 2020 ,well its happening now and has been controlled for a decade or more , Every Earthquake is possibly a direct result of Haarp , Every massive rain event is Haarp , You cant rebut this it is true it is happening Please wake Up ,Destroy the New World Order /
  https://www.youtube.com/watch?v=awrxeMlGEA0
  Swietne zydowskie slawy sie klaniaja swoimi terorystycznymi machinami przepojone 🙂
  Bernard Eastlund
  http://america.pink/bernard-eastlund_636064.html
  Wlasciwie jakbysmy sie uparli to HAARP mozna by podciagnac pod terroryzm skierowany przeciwko ludzkosci .Jakby nie bylo mozna z maszynami i palami elektromagnetycznymi sie sadzic To mozna obciazyc tym zydowscy naukowcow jako grupa terrorystyczna kontra ludzk0sci .
  Dokladnie niektorzy zydzi zachowuja sie na ziemi jak Anunaki w astralu .
  No nic taki syn jak ojciec .

  Welcome in NTV wonderfully channelling world and bunch of” good ET,s ”
  Witam screw up minds with „love „:))))

 6. Astre pisze:

  Pani Dominika Dominiak śmiało rozprawia o Arkturianach, Orionie niemniej jednak żadni Arkturianie, Plejadanie, Orion nie istnieje ! Chodzi tutaj oto, że te wszystkie definicje
  stanowiące jakieś identyfikacje czegoś lub kogoś wymyślili sobie po prostu ludzie. Nawet nie wymyślili ! Tylko zmyślili. Bo gdybyśmy sięgnęli do genezy to zobaczylibyśmy panów astronomów siedzących przy stole, którzy poszukiwali nazw i takie nazwy (w sumie wyssane z palca) jakie wg. ich mniemania były dobre, to taki zrobili.
  Człowiek świadomy wie, że jeżeli próbuje wcisnąć coś w ramy definicji, imienia, lub nazwy może być pewny, że schodzi duchowo na niższy poziom.
  Ja rozumiem, że Pani Dominika Dominiak jest młoda i jej rozum i doświadczenie nie pozwala na odłupanie ziarna od plew i myśli sobie, że kontaktuje się z Arkturianami, bo tak wynika ze słownej, ludzkiej definicji. Tymczasem gdy kiedyś sięgnie głębiej, to zobaczy sama, że w istocie nie komunikuje się z nimi, lecz raczej identyfikuje się z tym co jest dopasowanego do jej osobistego bytu.
  Tylko suma ludzkiej wiedzy i doświadczenia (ponieważ nie jesteśmy w żaden sposób rozłączni) daje możliwość komunikacji (wymiany informacji) z bardziej subtelnymi istotami, lub obszarami, a nie żadni pojedynczy ludzie !
  Stąd warto wpierw przerobić lekcję fałszywego poczucia oddzielenia, o czym chyba najwięcej Adam Anczykowski usiłuje w społecznych przestrzeniach zasiać, bo inaczej jest się za nisko w swojej strukturze, żeby wspiąć się wyżej do bardziej subtelnych informacyjnych obszarów.
  Tak, więc bardzo poetycki, kolorowy, wręcz bajkowy miły dla ucha opis rzeczy w audycji z cyklu Ufo oni tu już są, tylko że ten model poznawczy, jest przynajmniej z wielu powodów – przestarzały …. ?

  • ☺seja pisze:

   ciekawe, miałam podobne choć nieco inne przemyślenia, choć nie powtarzałam sobie tej audycji i nie znam arkturian. bo w sumie jestem o tym przekonana że nazwy są nam sprzedane, nawet owoców i warzyw a co dopiero z zatajonej historii mającej wiele więcej niż oficjalnie, nazwy cywilizacji pozaziemskich 😉 w każdym razie i tak, patrząc w niebo i pokazując palcem na te punkciki świecące, że to tam. pokazujemy tylko gwiazdy i to do tego gwiazdy widziane w grupach gwiazdozbiorów widzianych tak z naszego punktu widzenia. no i oczywiste że żadna z nich nie jest zamieszkała, a jest to raczej potoczne i ogólne wskazanie. ale gdzieś właśnie tam, kręcą się jakieś planety, wiele w strefie złotowłosej, wokół tych słońc. to już he łatwiej trafić 😛

   • ☺seja pisze:

    najpierw się tak żeglowało, jeśli nie jak ptaki na czuja, wewnętrznym gps-em gdzie nikt nie zostawił map poza własną. to kierując się gwiazdami już śladem innych mapą nieba do celu.

   • ☺seja pisze:

    no nie mogę, holewka.

    mówiło się, nazywamy się tak. przylecieliśmy stamtąd pokazując palcem, często tylko rejon nieba bo nawet nie widać pobliskich gwiazd… a to jest kukurydza, zobaczcie dobre, tak sadzi się nasiona, to jest marchewka, to pietruszka, … a ludzie i tak pomylili nazwy. troszkę jak w programach ceilowskiego, że wiele jest podobieństw, bo podobne istoty, z tego samego źródła, a nawet spokrewnione, wpadają na te same pomysły, tworzą podobne formy czy narzędzia…

    a nazwami po prostu się wymieniliśmy. czy wymienialiśmy, nawet piwem czy butelką 😛 na serio.

   • ☺seja pisze:

    a wino jaką karierę zrobiło 😛

  • ☺seja pisze:

   w każdym razie astre 🙂 iluzja rozdzielenia czy kroniki nie ogranicza/ją się tylko do ziemi 😉

 7. ☺seja pisze:

  jak powiedział janusz w rozmowie z bogdanem „że egocentryzm” następnie padło „wstyd, blokady, formy, nie lubienie siebie, … (wyparcia) …” i tak dalej. widzicie, to dobre ego sprawiło, dobrze podpowiedziało ten krzyk w bogdanie, gdzie bez tej samo akceptacji nie ma mowy o żadnym czuciu czy uczuciu a jedynie mamy festiwal form. … więc czemu rzeczy tak proste, tak fundamentalne dla nas jak własne ja czyli ego są tak napiętnowane przez system hoholich form. czy to nie jest tak że to właśnie dobre ego, my sami skoro nie jesteśmy jakimiś potworami, prowadzi nas przez samoświadomość do tej prawdziwej relacji z sobą i światem, a przez to wtórnie do uczuć wyższych? i nie odwrotnie bo to tylko wtedy jakaś przebieranka i kreacja podszyta strachem, wstydem, i totalnym zblokowaniem.

  jak mówię i jak powiedział bogdan, czego się tak w sobie obawiamy? co nam na-wpajano? że musimy się tak kontrolować jak jakieś potwory na odwyku, sami sobie wyparcia fundując… że trzeba nam się tak sznurować, tak pleść grzywy i zakładać sobie smycze, krawaty, chpy, bydlęce kolczyki, środy popielcowe, zakony, prawodawstwa, konstytucje … że nam ktoś nie ufa, bo sobie też nie ufa, zrozumiałe. ale na dydy, sobie sami zaufajmy i bądźmy egoistami, wtedy i asertywnymi i mądrymi sobą… a nie tresowanymi małpami na pasku systemu i jego jedynych prawd. że nawet tego nie potrafili byśmy w sobie przyznać a kiedy zapytają znów powołamy się na cudze wpojenia i wielopokoleniowe wdruki że z definicji wyraz samoświadomości ego, jest złe i a fe i mamy jak mamy. cała reszta z tego wynika, wraz z wdrukami katedralnych. już o to zadbano by wszystko co ma wartość wyeksportować na zewnątrz by człowiek miał jedyny wyznacznik wartości w paciorkach, muszelkach … i był jedynie niewolnikiem. a po co nazywać kogoś niewolnikiem skoro to tylko słowo i skoro wszyscy są niewolnikami. niewolnikami fałszywych form i ofiarami wdruków, nawet i miłości przecież nieosiągalnej i wtórnej, użytej przeciw sobie. po co nazywać ich niewolnikami? to dobrze, nich mają się za wolnych, a wszyscy są niewolnikami, to nie trzeba wyróżniać na wolnych i niewolników.

  • ☺seja pisze:

   miłości nieosiągalnej bez samo lubienia, bez swojego ego. tak pieje się o miłości, bo wiadomo wystarczyło to co istotniejsze storpedować i wyeksportować, wtedy i tak nie dla psa kiełbasa i sami widzicie jakim marnym pyłem jesteście, i nic nie warci, sami widzicie jak wami targa zło wszelakie. tak mają paliwo społeczne i władzę. …

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.