Otwarte Forum Tematyczne – 23.01.2014

9. rozmowa Janusza Zagórskiego z Jarosławem Kasprzakiem z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia o boreliozie w ramach Akademii Boreliozy.

10. rozmowa Janusza Zagórskiego z Jarosławem Kasprzakiem z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia o boreliozie w ramach Akademii Boreliozy.

Janusz zagórski rozmawia ze Stanisławem Srokowskim o aktualnej sytuacji na Ukrainie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 23.01.2014

 1. Joanna pisze:

  Podaje namiar dla zainteresownych: Instytut Ochrony Zdrowia Nauralnego – petycja do Rządu w sprawie boreliozy i inne informacje

 2. BoBo pisze:

  Bardzo dobry wywiad z panem Stanislawem!Pan Srokowski to prawdziwa skarbnica wiedzy o Ukrainie!Nie mialam bladego pojecia o wielu rzeczach…brak dostepu …Januszu o informacje z Ukrainy siegaj po wiedze p.Stanislawa,to beda prawdziwe,rzetelne wiesci z i o Ukrainie.Swietna analiza „wierchuszki partyjnej”.Pozdrawiam serdecznie

 3. Sylwester pisze:

  Zabrakło mi wyrażnej prezenacji statystyk-ilu Ukraińców jest za-Unią ilu za Rosją.Nawet 100 tysięcy ludzi na Majdanie nie może mieć żadnego znaczenia w sytuacji kiedy kilkanaście milionów Ukraińców więcej jest za Rosją niż za Unią.O ile większość Ukraińców sympatyzuje z Rosją,to na Majdanie ma być spokój-należy wziąć za mordę buntowników i uspokoić sytuację albo faktycznie Ukrainę podzielić.W przypadku podziału mielibyśmy za wschodniego sąsiada faszyzujący kraj który do Unii nie powinien mieć wstępu.To Janukowycz i wschodnia Ukraina są naszymi sympatykami-napewno nie zachodni wielbiciele UPA.Ta grupa która się wyłoniła-prawa-piąta nie będzie miała żadnego znaczenia z przyczyn oczywistych.Powinno się zaprzestać wspierać to,co się dzieje na Majdanie-ludzie pójdą do domów i będzie spokój-głupi będą ginąć-na własne życzenie.Podstawą do prawidłowej diagnozy jest wiedza-ilu Ukraińców sympatyzuje z Rosja i ilu z Unią.

 4. Misiek pisze:

  Obawiam się ”niestety” że Pan Stanisław Srokowski ma dużo racji … proszę zobaczyć inne oblicze tych wydarzeń na Ukrainie (to trochę wstecz z 2 grudnia)
  http://www.youtube.com/watch?v=N9wkwwWKSzc&feature=youtube_gdata

 5. Sylwester pisze:

  No i stało się-Janukowycz udowodnił,że jest bardziej europejski od swoich oponentów-do tego stopnia europejski,że znawcom się to nie śniło.Nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia-Putin o tym wie i prezentuje swój wielki format-jest najlepszym i najskuteczniejszym politykiem na świecie.Pora przestać lekceważyć kogoś naprawdę wielkiego.Oddać rządy opozycji?-europejczykom to do głowy nie przyszło-nawet tym duchowo rozwiniętym-bo tak się oceniać,to znaczy mieć ostatnią klasę-bez promocji i zaliczenia.Ktoś chce posmakować możliwości Putina?-sprowadzcie sobie z Rosji Calgam-to witamina B15-zobaczycie ,co potraficie.

 6. Joanna pisze:

  Panie Januszu drogi,
  jak Pana szanuję i ulubiam, na miły Bóg – boRelioza, nie boLerioza. Pozdrawiam serdecznie

 7. Misiek pisze:

  Panie Januszu ! Pan Stanisław wspominał o Galizian Division … czy mówi Panu coś 14 /88 ? proszę zobaczyć na zdjęcie z Majdanu tego nie zobaczycie w TV głównego ścieku 🙂
  https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/999937_683716988339936_1731813119_n.jpg

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.