Otwarte Forum Tematyczne – 23.09.2017

Krystyna Maciąg prezentuje program imprezy Powitanie Jesieni 2017, która odbędzie się w dniach od 29.09 do 1.10.2017 w Sobótce.


W czasie Zlotu „Nie z tej ziemi” jaki odbył się w maju 2017 roku w Opolu Lubelskim nagraliśmy wypowiedź Marty Małochy, która poświęciła wiele czasu na studia nad historią spotkania z UFO Jana Wolskiego z Emilcina w 1978 roku.


Poseł Jarosław Sachajko z Ruchu Kukiz`15, przewodniczący sejmowej komisji rolnictwa i rozwoju wsi komentuje bulwersujący urzędowy proceder likwidacji kilkunastu świń w miejscowości Rudniki (gmina Międzyrzecz, woj. lubelskie)


To co Jolanta Dal zobaczyła w czasie urzędowej likwidacji świń w Rudnikach w woj. lubelskie wywołało w niej olbrzymie emocje.
Oto zapis wideo jej telefonicznej korespondencji w tej sprawie.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 23.09.2017

 1. irys pisze:

  Ptasia grypa! likwidować fermy! – tylko żaden ptak leśny, polny nie choruje! To samo z trzodą chlewną. Kłamstwa . korporacje, bandytyzm. A ten „ksiądz”, to zwykły inkwizytor. Mroczne czasy, średniowiecze jeszcze się nie skończyło.

 2. Majestic pisze:

  Jabłonowski i Milewski – Szczepienia w Polsce https://www.youtube.com/watch?v=ySTAMak1jxE

  • Kalina pisze:

   Jezeli mi powiedza , ze mam sie szczepic , rezygnuje z obywatelstwa polskiego ale nie z ziemi na ktorej sie urodzilam 🙂
   I moga mi podskoczyc . Nie maja prawa na to . Jak ktos sie urodzil w samolocie to lata za frico .

 3. Ola pisze:

  To nie dziki są winne. Zbadajcie wodę w okolicy, gdzie jest zakażenie wirusem. To zbrodnicze rozpylanie z samolotów. Zrzucają również różne inne świństwa, które niszczą rośliny.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.