Otwarte Forum Tematyczne – 24.10.2017

Przejmujące wyznanie wiary i manifest uciekającego przed opresją systemu bohatera „Wyroku”.


Po dłuższej przerwie z wielką przyjemnością witamy w ponownie w NTV – Tradera 21 – niezależnego analityka ekonomicznego, który w rozmowie z Januszem Zagórskim w jak zawsze wnikliwy sposób przygląda się niektórym aspektom sytuacji międzynarodowej, (sytuacja w Hiszpanii – problem Katalonii, Austria po wyborach, podrywanie statusu dolara jako waluty w jakiej rozlicza się handel ropą naftową, itd.)


Bruksela i szpital Erasmusa, w którym doszło do bezprecedensowej opresji wobec matki – Melanie Vritschan, z której zrobiono psychicznie chorą i tuż po porodzie odebrano dziecko, a samą trzymano w szpitalnej celi, faszerowano dziwnymi lekami i odmawiano kontaktów z najbliższymi.
Janusz Zagórski rozmawia o tej całej sytuacji z jej przyjaciółką i współpracowniczką – Katherine Horton, zaś perfekcyjnym tłumaczeniem z angielskiego zajęła się, jak zwykle, niezawodna Maria – dziękujemy.


Krzysztof Czoba, twórca portalu biotranika.pl zapowiada cykl webinariów poświęconych medycynie informacyjnej i rozwojowi duchowemu.


W czasie wizyty ekipy NTV w prywatnym mieszkaniu prof. Stanisława Wiąckowskiego w Kielcach we wrześniu 2016 roku zarejestrowaliśmy dwie jego wypowiedzi. Oto zapis wideo, któremu nadaliśmy ogólny tytuł: „Zdrowie człowieka jako biznes”.


Zapraszamy do obejrzenia fragmentu seminarium Luczisa pt., „NAUKI o MIŁOŚCI”, które odbyło się we Wrocławiu w listopadzie 2016 r. Ta część została poświęcona omówieniu etapów rozwoju uczuć nie tylko w relacjach pary kobieta-mężczyzna.

Jednocześnie zapraszamy na nowe seminarium pod patronatem NTV z udziałem Luczisa, które odbędzie się w dniach 28-29 października 2017 r. też we Wrocławiu. Temat seminarium to „Uzdrawianie i odmładzanie według starosłowiańskiej sztuki miłości”.

Szczegóły na http://niezaleznatelewizja.pl/luczis-seminarium-we-wroclawiu-28-29-x-2017/

Strona Luczisa: http://www.loveoflife.pl/


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

94 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 24.10.2017

 1. UZI pisze:

  To o czym mówi Luczis to po prostu od dawna znany umiar…. 🙂

 2. Gaja pisze:

  Prawdziwa przyszłość medycyny – to Medycyna Informacyjna .

  • Gaja pisze:

   W te wakacje podniosłam ciężka walizę , co spowodowało ból ręki w nadgarstku . Nie wiem co tam się działo , bo nie byłam u lekarza i nie prześwietlałam ręki , ale ból był bardzo dotkliwy i nie przechodził . W końcu zaczęłam wyobrażać sobie , że zdrowe komórki , przekazują prawidłową informację chorym komórkom i ten ból ustał .

   • AnonYm pisze:

    A ja kiedys sie uderzyłam w kolano , nie byłam u lekarza , no i tez bol ustał 😀

   • Qcyp pisze:

    ludzie to cud!Sam ból przechodzi?bez niczyjej ingerencji.Hm..?za tym ,kto wywołał ból?

    dziwny jest ten świat/ludzie hihihihihihihihih

   • Gaja pisze:

    Ten się śmieje , kto się śmieje ostatni 🙂

   • Gaja pisze:

    AnonYm Anioł czyli AnonTm , jest jak zwykle wrażliwa i współczująca , o czym świadczy jej powyższa wypowiedź !!! To nie był taki zwyczajny ból . To było uczucie jakby mi ktoś przebijał nożem rękę , oraz ciągnął za mięsień . To trwało ponad miesiąc , dopóki się za to nie wzięłam – a przeszło dosłownie natychmiast , dlatego o tym napisałam . Zdrowy chorego i syty głodnego , nie zrozumieją – dopóki im samym coś się takiego nie przytrafi .

 3. Gaja pisze:

  Świadomość , Informacja – to nasz dom , jednak ciężko to zrozumieć .

 4. Gaja pisze:

  Niestety , świadomość zbiorowa nadal utrzymuje stare schematy . Czyli bić , zabić , rozgromić i zmiażdżyć , zamordować wroga ! A potem jest radosna defilada , przy udziale armat , czołgów , rakiet i orkiestry dętej , jak chociażby na Placu Czerwonym , ale to oczywiście nie jest wyjątek . Ten kto z tego próbuje wyjść , jest traktowany jak wróg i najlepiej go ukrzyżować w namacalny , bądź mentalny sposób – stosując w najlepszym przypadku ostracyzm , wobec takiej osoby !

  • Gaja pisze:

   Po co dyplomacja i dochodzenie do konsensusu , jeżeli można wywołać wojnę i jeszcze na niej zarobić krocie ?! Koncerny Zbrojeniowe już zacierają rączki ,bo tylko biznes się liczy . Ludzkie cierpienie , ludzkie ofiary lub kompletna ruina ich życia , jest dla nich bez znaczenia .

 5. Gaja pisze:

  „Znajdź miejsce swojej Własnej Mocy ” https://www.youtube.com/watch?v=V-i6a3Ocdmc

  • AnonYm pisze:

   Ty sie Gaja ode mnie ….trzymaj z daleka . I nie sugeruj ludziom ze pisze pod innymi nickami , kłamczucho i manipulantko .
   Ja to co chce to napisze pod swoim nickiem , możesz byc tego pewna .
   Sadhu pisze:
   „.Ramtha szczególnie w Polsce bardzo jest potrzebny aby pogonić stąd kalifat katolicki I WZMOCNIĆ LUDZI!”
   Sadhu , nie aby wzmocnic ludzi ale zeby ROZPRZESTRZENIC NOWA RELIGIE – New Age , ktora jest narzędziem do wprowadzenia NWO i będzie religia dla tych 500 milionów niewolników ktorych sobie zostawia a wśród ktorych WAS nie bedzie , tego możecie byc pewni . I w sumie szkoda , bo powinniście zakosztować tego o co tak usilnie zabiegacie ).
   Abraham Hicks – ostatnio lansowana(y) przez Gajusie to grupa 100 roznych nie-fizycznych bytow ,
   ” serce wszystkich religii „,
   Budda , Chrystus , Mohammed , Set ….
   Przez lata Esther Hicks ( jako Abraham ) zapewnia ze ich nauki moga wyleczyć KAZDA chorobę w czasie krótszym niz jedno popołudnie .
   W maju 2011 publicznie ogłoszono ze Jerry , mąż Esther przechodzi chemioterapię . Umarł na raka .
   Pytanie jest : czemu Jerry nie zastosował nauk Abrahama Hicksa tylko udał sie po ratunek do konwencjonalnej medycyny i w końcu do alternatywnych terapii???? CZEMU wybrał terapie ZAPRZECZAJĄCA NAUKOM ABRAHAMA ???? ktore sami głosili i na ktorych zrobili miliony $ ????
   Czyżby ” COS ” wiedział ????

   Na jednym z warsztatów matka poprosiła o radę co ma zrobic z synem kopiącym i torturujacym kota . Esther ( jako Abraham) poinstruował(a) matkę zeby NIE ingerowała w prześladowanie bezbronnego kotka przez jej syna bo kot ” uczył ” jej syna .
   ( moze jak stać sie następnym Tedem Bundy ? ).
   Jedna z ich nauk jest : „nie ingeruj gdy dzieje sie zło , stój z boku i obserwuj ” .
   Co tez czynisz i ty , Gaja i inni gajopodobni . A to znaczy ze jesteście współwinni całemu złu ktore sie dzieje , a na ktore przymykacie oczy i je tolerujecie.
   Ramtha – ta sama „rodzina ” co Hicks . Ramtha pomaga ludziom wygrać pieniadze w loterii i hazardzie :
   https://m.youtube.com/watch?v=C9MJZpjh8Mw
   COOO ? Taka stara dusza i takie bezduszne wartosci jak pieniadze
   i hazard ? Pieniadze ktore sa źródłem wszelkiego zła , wojen , zabijania i niszczenia ludzi i ziemi? Kostucha , masz racje , to imie Demona .
   Sadhu , nie szukaj pożytecznych idiotów tak daleko , masz ich bliżej siebie, spójrz w lustro 🙂

   • Qcyp pisze:

    Ach to dobrze że to demon.Za to wasze brzuchate Icki,Trampy,zniewieściale Assagny etc… to ideały/anioły. Prawda jest taka że w wyniku waszego zacietrzewienia straciliście moc rozumienia.Rozróżniania co jest dla was dobre. Odcięliście się, albo nigdy nie mieliście instynktu,czucia.Traktujecie New Age jako zagrożenie.Wiec niech tak zostanie!Nie dla wszystkich jest Wiedza, Prawda, Miłość.ŚWIATŁO.
    https://www.youtube.com/watch?v=WEIfMqM5wnM

   • Qcyp pisze:

    ,,Pożyteczni idioci”
    Mam jeszcze trochę czasu i jak widać jest to najlepsza pora aby zacząć waszą edukacje na serio!W pewnych dziedzinach.

   • Kalina pisze:

    No wiec :))))
    Abraham Hiks ha ha ha. I znowu w Polsce duzo ludzi jest otumanianych syntetycznym astralnym pozytywizmem .
    Odrzucony przeze mnie 10 moze wiecej lat temu Abraham Highs.
    Ksiazki lecialy po scianie 🙂
    Zrobie liste jednego dnia tych , ktorzy sa juz przebrzmialym oddechem kreujacego sie New Age .
    Oczywiscie , ze wszystko trzeba bylo dotknac i poznac ale miec do tego poprawny stosunek i mocny mind i centrum .

   • Gaja pisze:

    JEŻELI NA POCZĄTKU WSZYSTKIEGO ,BYŁO NIESYNTETYCZNE – TO WSZYSTKO CO Z NIEGO POWSTAŁO JEST NIESYNTETYCZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli na początku wszystkiego było SYNTETYCZNE , to wszystko co z tego syntetycznego powstało jest SYNTETYCZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST LOGICZNE nieprawdaż – bo podstawowy BUDULEC JEST ZAWSZE JEST TEN SAM /Prawo Konserwacji Energii/ !!! Tak więc dość mam już tych waszych bzdurnych dociekań , co jest syntetyczne a co prawdziwe !!!

   • Gaja pisze:

    PRAWO KONSERWACJI ENERGII polega na tym , że NIE MA cząstek , które byłyby wyłącznie taonami, fotonami czy elektronami !!! Elektrony były kiedyś jądrami , jądra były kiedyś fotonami , fotony były kiedyś taonami . To dotyczy wszystkich innych cząsteczek . To zrozumienie jest NIEZWYKLE WAŻNE !!! ,bo my nie potrzebujemy więcej energii . My przetwarzamy energię , którą już posiadamy i możemy z niej mieć cokolwiek zechcemy – ale musimy OTWORZYĆ SWOJE UMYSŁY , stwarzając w nich nowe powiązania nerwowe , gdyż różnica między umysłem binarnym a ANALOGICZNYM / natychmiastowa manifestacja/ jest KOLOSALNA . Nie chodzi też tutaj o to , aby to trenować bez końca , ale chodzi o to aby zrozumieć , że energia, otaczająca wasze ciało w tej chwili, energia która obecnie posiada formę waszej codziennej egzystencji , waszych „codziennych cząsteczek” , może zostać przetworzona na „nieprzeciętne” cząsteczki . BY TAK SIĘ STAŁO , MUSIMY PRZEKSZTAŁCIĆ NASZE HOLOGRAMY!!! Kiedy tak się stanie , kiedy to zrobimy jako OBSERWATOR ,nasze obecne życie się rozsypie i przybierze inną formę !!! BO TO CO MYŚLIMY , WPŁYWA NA ENERGIĘ WOKÓŁ NAS !!! ZROZUMIENIE TEGO MECHANIZMU DZIAŁANIA – to jest właśnie OŚWIECENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Kostucha pisze:

    Jak wszystkim wiadomo trwa właśnie APOKALIPSA czy właściwiej CZAS TAŃCA CZERWONEJ KAHINY, ostatni etap przed tzw OCZYSZCZENIEM, WYDARZENIEM, ZŁOTĄ ERĄ etc…. Ale nim ona nastąpi nastąpi coś co Majowie wielokrotnie opisali w swoich kronikach jako WYMIERANIE CYWILIZACJI…. Coś w stylu BYLI LUDZIE i BACH ich NIE MA…..

    Takie BACH czeka wszelkie ZJUDAIZOWANE DINOZAURY…. wszystkich noszących w sobie PRZEKLEŃSTWO ABLA czyli hitlerowca jaki NAPADŁ NA RAJ bo ZAPRAGNĄŁ GO POSIĄŚĆ NA WŁASNOŚĆ…. Wszystkich jacy go NAŚLADUJĄ, POPIERAJĄ w czynie czy ŁOŻĄ albo WYCHWALAJĄ „JEGO DZIEŁO”…..

    CZAS TAŃCA CZERWONEJ KAHINY – CZAS WOJNY NA NIEBIE to też szczególny czas dla ludzi… tych wszystkich ludzi jacy chcą WYDARZENIE zwyczajnie PRZEŻYĆ….

    W tym okresie, skoro już przespali CZAS LASKI czyli CZAS TAŃCA NIEBIESKIEJ KAHINY, powinni ZE WSZELKICH SIŁ pokazać swoją „DOBROĆ” jaka w nich mieszka. Pokazać ją czynem….. by w ten sposób choć starać się zapracować na SWOJĄ SZANSĘ NA OCALENIE. By choć krok uczynić.

    Pieprzenie 3 po 3 banałów i komunałów nie jest DROGĄ WŁAŚCIWĄ…

    Jest tylko marnowaniem czasu…. ale pieprzta co chceta…..

    i tak PRZEMINIE…..

   • AnonYm pisze:

    Qcyp , to pokaz mi prosze gdxie Ty widzisz Prawdę , Milosc i Światło ? Pokaz mi w tekście ktory napisałam , bo moze jak mowisz – nie dla wszystkich ono jest widoczne .
    Z zacietrzewienia to Ty straciłeś zdolność myślenia i rozróżniania
    prawdy od fałszu .
    Zreszta NA to kolejna forma religii , guru , wzniesieni mistrzowie W obu religiach ( we wszystkich innych tez )fanatycy religijni ( jak to widać na obrazku)
    I w katolicyzmie i w NA piora ludziom mózgi
    W katolicyzmie gola ludzi z kasy a w NA jeszcze lepiej
    I w jednym i w drugim duza role odgrywa hierarchia duchowa .
    Czy to ze sie zmieni Biblie na Zycie Ramthy stanowi jakaś roznice? Nie , ciagle w matrixie .

   • Gaja pisze:

    AnonYm A ty nadajesz z jakiej parafii ??

   • Gaja pisze:

    Kostucha Miłość Bezwarunkowa , jest lekarstwem na wszystko .

  • Gaja pisze:

   AnonYm – czyli wypowiedź majestcowego Anioła 🙂

   • AnonYm pisze:

    Gaja , JA JESTEM WOLNA ISTOTA wiec jestem niczyja .
    Nie wysilaj sie na złośliwości i nie próbuj ośmieszać mnie ani Majestica ani nikogo innego bo w ten sposob sama siebie ośmieszasz i dajesz świadectwo o swojej małostkowości i niskich instynktach
    ktore tobą kierują .
    Jestes mała , złośliwa istotka szukająca okazji zeby ośmieszyć , dokopać , zranić a nawet rzucić oszczerstwa na wszystkich ktorzy myślą inaczej niz ty i ci nie przyklaskują .
    Uciekasz sie do kłamstw i manipulacji i złośliwości żeby zdyskredytować i ośmieszyć ludzi .
    Stosujesz te same metody ktore stosują Media zeby zniszczyc niewygodnych ludzi . Ciekawe, nieprawdaż ?
    Twoja postawa KOLIDUJE ZE WSZYSTKIM o czym tak namiętnie piszesz . A juz napewno zaprzecza bezwarunkowej milosci ktora głosisz fałszywym głosem .
    Nie ma lekarstwa na głupotę Gaja 🙂 . Ani na ludzka małostkowość i bezduszność i podłość . Bezwarunkowa milosc jest bezsilna w tych prxypadkach Gaja .

   • Kalina pisze:

    Depcze po pietach niby polemizuje z obslizglascia sort of pozytywizmu maskotka . Totalna perfidia .

   • Qcyp pisze:

    Samo to że masz ciało kobiety czyni cie niewolnice❤np ile byś wytrzymała żyjąc w lesie bez łazienki?

   • Gaja pisze:

    AnonYm Chętnie z tobą pomilczę , natomiast na rozmowę z tobą ,nie mam już najmniejszej chęci . https://www.youtube.com/watch?v=AhWNUdlOh8o

   • Omena pisze:

    Qcyp : Samo to że masz ciało kobiety czyni cie niewolnicenp ile byś wytrzymała żyjąc w lesie bez łazienki?
    #
    Samo to że masz ciało czyni cie niewolnikiem np. ile byś wytrzymał żyjąc w lesie bez łazienki papieroska kawusi?

   • Omena pisze:

    Qcyp samo to że masz ciało mężczyzny czyni cie niewolnikiem np ile byś wytrzymał żyjąc w lesie bez seksu? 😛

   • Kalina pisze:

    Niektorzy sex maja z drzewami kiedys to slyszalam 🙂
    Nie wiem na jakim poziomie swiadomosci sa ale faktem jest , ze tak tez mozna .

   • Omena pisze:

    Ooo to jest to 🙂 ale chyba nie dla Qcypa gdzie on zazdrościł Owsiance popierał yin yang a w oczach ma to co on 😛

   • Qcyp pisze:

    Ciało/istota która nie ma doznań seksualnych nie jest Kobietą. Być Kobietą to awans i zaszczyt!Kobieta rozkwita w seksualnym spełnieniu osiągając pełny 7 kronie większy zakres wrażeń niż mężczyzna.Aby osiągnąć ten punkt ,niezbędny jest akt seksualny,wzajemne kochanie się i więź duchowa z mężczyzną! Większość istot, chociaż ich płeć wskazuje na kobietę nimi nie są.Nigdy nie rozkwitły w spazmach rozkoszy seksualnej nie zaznały extasy i stąd da zgryźliwszy,sex z drzewami,aseksualność itd . Wszystkie dewiacje zamiast MIŁOŚCI. ❤❤❤

   • Omena pisze:

    spadaj na drzewo 😛

   • Omena pisze:

    i to ci się jawi ? jako ta „więź DUCHOWA z mężczyzną” jako ten „stan ekstazy kobiety” jako „rozkwit kobiety w seksualnym spełnieniu” jako „spazmy rozkoszy seksualnej kobiety” – weź nie schlebiaj sobie, sam się poczochraj 😛

 6. wilG pisze:

  kolejne odkrycie sprzed 5 tys lat wprawiające w zdumienie i osłupienie archeologów trafiających na ślady Lechitów
  http://fakty.interia.pl/warminsko-mazurskie/news-rmf-sensacyjne-odkrycie-na-polnocy-polski-dokonali-go-przez-,nId,2457724

  • AnonYm pisze:

   Gaja , to nie jest tak ze ci nie współczuje , nie o to tu chodziło w tej wypowiedzi .
   Trzeba czytać ze zrozumieniem .
   Chodziło o to ze to żaden cud ze bol sam przeszedł . Po jakimś czasie nasze ciało sie samo wyleczy bo ma takie zdolności .
   Ja od wielu lat nie byłam u zadnego lekarza . Jesli cos sie przyplacze to po prostu zwalniam tempo i pozwalam popracować mojemu organizmowi .
   To żaden cud Gaja 🙂

  • AnonYm pisze:

   Qcyp pisze:
   „Samo to że masz ciało kobiety czyni cie niewolnice❤np ile byś wytrzymała żyjąc w lesie bez łazienki? „.

   Qcyp , dla Wolnych Istot przeszkody nie istnieją , czyzbys o tym nie wiedział ?:-)

 7. wilG pisze:

  mec J. Bartosiak: geopolityka a NWO
  https://www.youtube.com/watch?v=u6FDz6p3BfI

 8. Gaja pisze:

  W cokolwiek uwierzymy – to stanie się naszą prawdą ! Jeżeli uwierzymy w to , że jesteśmy skazańcami i ciąży na nas jakiś wyrok TO TAK SIĘ WŁAŚNIE STANIE !!!

 9. Kalina pisze:

  Ciekawe jak sie loty samolotow maja do tych dziwnych matrixowych peturbacji holograficznych http://innemedium.pl/wiadomosc/niewyjasniona-kolumna-swietlna-pojawila-sie-na-niebie-nad-argentyna

 10. Qcyp pisze:

  Czy to ze eis zmieni Biblie na Zycie Ramthy stanowi jakaś różnice? Nie,ciągle w matrixie.

  Jeśli wiesz że jesteś wszechmocnym bogiem/świetlista istotą ,nie tym zagrzybionym egocentrycznym ciałem .To chyba jest różnica?A dla-mnie jest to rewolucja świadomości.New Age jest połączeniem wschodu i zachodu.Indyjskich Rishi z nauką kwantową zachodnich naukowców.Prawdę mówiąc jest to bardzo stara wiedza w nowym,bardziej zrozumiałym dla naszych czasów i obecnego stanu świadomości wglądu. Każdy kto krytykuje New Age tak naprawę nie zna siebie, nie wie kim jest i dokąd zmierza.Nie interesuje się przyczyną i skutkiem/karmą .Nie chce/nie ma siły aby być zmianą którą chciał by widzieć .Zmianą która manifestuje się w codziennym życiu.Jest sterylny na PRAWDĘ/MIŁOŚĆ!
  J. Krishnamurti : Why don’t You Change?
  https://www.youtube.com/watch?v=WEIfMqM5wnM
  https://www.youtube.com/watch?v=buXMJaoyTM0

  • Gaja pisze:

   Albo potencjał Próżni , albo Matrix /1D-7D / Jak komuś nie odpowiada Matrix to niech powraca do Próżni . Matrix – to wszystkie jego poziomy, jednak im wyższe wibracyjnie tym komfort w nich przebywania jest większy . Świadomością-Mostem prowadzącym do wyższych/wibracyjnie/ poziomów jest Miłość bezwarunkowa , ale za to stwierdzenie , linczuje się ludzi , na tym „łoswiconym przez niektórych ” Forum .

   • Gaja pisze:

    Próżnia to nasza Matka/Ojciec i bez Niej , bez Jej potencjałów- nie byłoby nic .

   • AnonYm pisze:

    Nie pochlebiaj sobie Gaja , nie głosisz mundrosci ze ktore mogłabyś zostać przez kogokolwiek zlinczowana , hahaha 😀 .
    To ze sama siebie masz za oświecona nie świadczy ze nią jestes 🙂
    Bo gdybys była to juz byś sie nie produkowała na tym forum ,
    czyż nie ? 🙂
    Muszę przyznać ze jestes dobra w TEORII 🙂
    Ale z praktyka duzo gorzej 😀
    Dla przypomnienia :
    Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa!

   • Omena pisze:

    „To ze sama siebie masz za oświecona
    nie świadczy ze nią jestes ”

    To że sam siebie masz za oświeconego
    świadczy że nim nie jesteś

   • Omena pisze:

    „Muszę przyznać ze jestes dobra w TEORII
    Ale z praktyka duzo gorzej ”

    Teorię łatwo skopiować a praktykę trudniej spapugować 😛

   • Gaja pisze:

    AnonYm Masz zupełną rację . Jestem do niczego ,bo ból wrócił – więc słaba ze mnie „czarownica” 🙂 . Właśnie wróciłam od Ortopedy , który kazał mi nosić stabilizator stawu nadgarstkowego , więc ograniczę się z pisaniem na Forum , na pewien czas 🙂 Może wreszcie ode mnie odetchniecie 🙂

   • Qcyp pisze:

    Nie nie ma racji.Wyslalas informacje /przypomniałaś sobie o bólu .Mnie pół roku łokieć bolał pózniej koncówki palców .Nadwyrezylem ,nie mogłem nic wziąć do ręki .I co ?przeslalem informacje do innej społeczności komórkowej olałem ta rękę i palce nie gadałem z nimi .Chcialy mi zaszkodzić ale sie pomyliły bo to lewa ręka była hihihihihihihihi

   • Qcyp pisze:

    Dzisiaj juz zemna gadają .o super pogoda ten wiaterek ta bryza pamiętasz.. A ja mowię pamietam tylko wy pamiętajcie gdzie wam było dobrze hihihihihihihihi

   • Omena pisze:

    Gaja!
    Co siejesz wraca z nawiązką?
    Co projektujesz to masz?
    Nie ma skutku bez przyczyny?
    Idź i nie grzesz więcej by ci się co gorszego nie przytrafiło?

    Teoria jest wtedy, kiedy (wydaje nam się że) wiemy wszystko, bo nic nie działa!
    Pozdrowienia dla tej mocnej w gębie 😛

   • Omena pisze:

    mocnej w gębie
    znaczy mocnej w teoryji
    znaczy teoretycznie mocnej
    😛

   • Gaja pisze:

    Omena To spapuguj coś 🙂

   • Omena pisze:

    Gaja: Jestem do niczego ,bo ból wrócił – więc słaba ze mnie „czarownica” . Właśnie wróciłam od Ortopedy , który kazał mi nosić stabilizator stawu…

    http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-24-10-2017/comment-page-1/#comment-113520

    Jaka miłość takie lekarstwo?

   • Gaja pisze:

    Omena Pokaż mi chociaż jeden mój wpis , gdzie powiedziałam o sobie , że jestem oświecona !!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Gaja pisze:

    Omena Przed Tobą całe długie życie i ja Ci źle nie życzę – a zwłaszcza nie życzę ci choroby . Wiesz – ja mam się kim opiekować , dlatego nie chodzi tutaj tylko o mnie .

   • Gaja pisze:

    Qcyp Spróbuję tak zrobić , jak Ty , może się uda .

   • Gaja pisze:

    Omena Jest akurat odwrotnie , bo to wy nie potrzebujecie już ani książek ani mistrzów – bo wy już wszystko wiecie 🙂

   • Omena pisze:

    „Omena Pokaż mi chociaż jeden mój wpis , gdzie powiedziałam o sobie , że jestem oświecona !!!!!!!!!!!!!!!!!!”

    O tryb rozkazujący gurujący !!!
    A kto i gdzie twierdzi że powiedziałaś o sobie że jesteś oświecona ???

   • Omena pisze:

    „Omena To spapuguj coś ”

    A gdzieżbym śmiała konkurować z mistrzynią 😛

   • Omena pisze:

    „Omena Przed Tobą całe długie życie i ja Ci źle nie życzę..”

    Ja tam nikomu źle nie życzę.
    Ale ale i to nie ty rozpisywałaś się o tym że każdy ma co sam sobie projektuje i na co zasługuje że co siejesz to zbierasz?

   • Omena pisze:

    Gaja: Qcyp Spróbuję tak zrobić , jak Ty , może się uda .
    ^
    A czemóż? to nie stosujesz tak jak sama innym piszesz radzisz: http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-24-10-2017/comment-page-1/#comment-113520 coś to „lekarstwo” nie działa. Albo działa: jaka miłość takie lekarstwo albo zero miłości zero lekarstwa?

   • Omena pisze:

    „Omena Jest akurat odwrotnie , bo to wy nie potrzebujecie już ani książek ani mistrzów – bo wy już wszystko wiecie ”
    *
    Pokićkały ci się adresy bo jacy „wy” o jakich „wy” chrzanisz? i pokaż mi chociaż jeden wpis , gdzie „wy” tak twierdzą.

   • Omena pisze:

    Ot „Miłość Bezwarunkowa Gaji , która jest lekarstwem na wszystko”. Ale na chorą rękę nie ma to jak ortopeda 😛

    A mamusia nie mówiła? dziecko nie podnoś ręki na nikogo bo ci uschnie!

    „Świadomością-Mostem prowadzącym do wyższych/wibracyjnie/ poziomów jest Miłość bezwarunkowa , ale za to stwierdzenie , linczuje się ludzi , na tym „łoswiconym przez niektórych ” – ot Most ot wyższe wibracje po owocach poznacie łoświecenie.

  • Gaja pisze:

   Qcyp Otóż to – ale jak więźnia przetrzymywanego od urodzenia za kratami mentalnego więzienia, przekonać do tego , że jest wolną Istotą ? Że Prawda i Miłość to nasz naturalny stan bycia . Że nasza radość, to naturalny stan bycia . Przecież nie wypada być radosnym . Jesteś radosny – to jesteś podejrzany , nieczuły albo wróg , którego najlepiej ukrzyżować . Wszystko cokolwiek myślimy , kierujemy do wspólnej „rzeki myśli” a stamtąd z powrotem z niej czerpiemy . Co zatem czerpiemy , jeżeli większość naszych myśli jest obarczonych naszym smutkiem ? Wyobraźcie sobie zatem , jak wygląda nasza Noosfera – czyli sfera naszych myśli ? Ona przypomina ciężkie , czarne, ponure chmury , zza których nie widać wcale słońca . Właśnie w takim stanie , stale wzajemnie siebie utrzymujemy ! Co zatem , ma nam do zaofiarowania człowiek , który jest stale ponury , smutny i wszędzie oraz we wszystkim , widzi tylko zło ?

   • Qcyp pisze:

    Wszędzie szukam spisku – czy to jakaś choroba osobowości?
    Kobieta

    Nie mam depresji, nie płaczę, mam dużo znajomych, często wychodzę, ale czuję, że coś jest ze mną nie tak. Wszystko co robię jest jakby taką maską. Mam mnóstwo takich masek i zmieniam się w zależności od osoby, z którą się spotykam w danej chwili. Po prostu dostosowuję się do osoby. Generalnie staram się być osobą, jestem uważana za wesołą, ekscentryczną, uwielbiam zwracać na siebie uwagę, ale to wszystko to nie ja. Najgorsze, że pod tą stertą masek nie wiem kim ja jestem, czego pragnę. Wszyscy myślą, że jestem sobą pewna siebie, a ja mam mnóstwo kompleksów i strasznie boję się, że ktoś to może zauważyć i uznać mnie za słabą. Nie ufam ludziom i wszędzie czuję spiski. Sama uwielbiam knuć jakieś kombinacje i mam wrażenie, że nowo poznana osoba spotykając się ze mną ma w tym jakiś cel, chce mnie upokorzyć. Staram się analizować wszystko co ta osoba mówi i ją wyczuć. Mam jakąś paranoję na tym punkcie. Gdy pierwszy raz kogoś spotykam często boję się podać swoje imię, bo myślę, że ta osoba wykorzysta to przeciwko mnie. Nawet czasem wydaje mi się , że moi najbliżsi „przyjaciele” knują przeciw mnie, a ja jestem głupia, że im ufam.
    https://portal.abczdrowie.pl/pytania/wszedzie-szukam-spisku-czy-to-jakas-choroba-osobowosci

 11. Qcyp pisze:

  @AnonYm’ie Bardziej strawne /przyswajalne będzie to wtedy dla ciebie kiedy wyjaśni/wyłoży i objaśni ci twoja ,,bliźniacza dusza” Majestic.On milczy, bo wie co to są Wedy!Riszi!Wedanta!Milczy bo wie! skąd to przywędrowało do Indii !Wie że New Age to wszystko łączy/unifikuje po przez fizykę kwantową!
  https://www.youtube.com/watch?v=ld60IQ3jxw0

  • AnonYm pisze:

   Qcyp , Majestic nic mi nie musi wyjaśniać bo ja to wszystko WIEM.
   Ja nigdzie nie napisałam ze NA jest zły czy dobry bo nie ma takiej rzeczy albo tylko złej albo tylko dobrej . Ja napisałam ze NA jest wykorzystywany przeciwko nam . Sa rzeczy z którymi sie absolutnie nie godzę i jedna z nich sa ” nauki ”
   co niektórych guru . Tyle w temacie .

   • Qcyp pisze:

    Oto chodzi o to chodzi!Czym więcej wiesz i praktykujesz/ wdrażasz w życie,sprawdzasz i potwierdzasz, to działa bądź nie,wzrastasz/pniesz się w górę.I na pewno nie będziesz miała czerwonych gałek ocznych jak J.Z. Knight(Ramtha) !Samo to że Ziemianie potrzebują nauczy-cieli,przywódców/ liderów ,świadczy o ignorancji.A wiec czy z ignorantem można wejść w dialog,Nie.Można natomiast stwarzać pozory aby fałszywy świat oparty na guru. książkach. filmach, wiedzy z 2 reki nie rozpadł się.Bądźmy humanitarni/wyrozumiali, wszak pieski, kotki też żyją ale tłumaczenie im czegokolwiek jest komiczne .

   • Gaja pisze:

    Qcyp Czy lepiej jest szydzić z nic niewiedzących/o sobie samych/ ludzi , czy jednak dzielić się z nimi swoją wiedzą- tak jak to uczynił Ramtha i inni oświeceni ? /https://www.youtube.com/watch?v=v5Qijfrda0M

   • Qcyp pisze:

    „Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się Mistrz”
    W innym przypadku/sytuacji to strata czasu.
    https://www.youtube.com/watch?v=azCNNudflFk

 12. wilG pisze:

  : Autor „Wyroku” i ucieczka(i) w Karkonosze

  Myślę, więc jestem —>— Jestem, więc kocham
  wypada zgodzić się z tym. Dlaczego?
  …gdyż podobno „człowiek – brzmi dumnie”
  Myślenie nie jest atrybutem jedynie ludzkim. Inteligencją obdarzone są zwierzęta i w jeszcze mniejszym stopniu rośliny
  Zwierzęta aby być (przetrwać) już statystycznie w większym stopniu niż ludzie skazane są na myślenie (reakcja, ucieczka, samoobrona). Już sam Autor wybiera ucieczkę – o ile nie jest to zabieg, film promujący wydanie kolejnej jego trzeciej książki? Dlaczego bowiem – skoro tak bardzo pragnie anonimowości – podpisuje się pod nią: B.Jasinski jako jej autor, skoro można by zdobyć się na pseudonim? Czy poświęca więc swój …”wielki wyrok” na…pseudo ucieczkę w anonimowość… – i napisanie książki, które łącznie wydają się być/mogą być kolejną formą wyrazu artystycznego bycia: poszukiwania środków do przetrwania czy być może wręcz kolejnym przejawem jego megalomanii itp odruchów artystycznego Ego skoncentrowanego na…Pokazie…
  Chciałbym się mylić, gdyż potrzebni są prawdziwi autsajderzy z prawdziwego wydarzenia
  wilG (filozofia amatorska)
  (ps. Wywód nie jest stricte wymierzony w domniemane „niekonsekwencje” Autora, lecz jedynie wyrazem własnych spostrzeżeń)

 13. Kalina pisze:

  Zobaczcie
  jak wyglada facet z different genetyka homocapensis leboratyjna -glowa i zprogramowny mozg ze specjalna budowa krtani .
  Nasza ocena obiektu zrobionego laboratoryjnie do jakis zadan https://www.youtube.com/watch?v=oGNDL_xfTyo
  1.28
  Przestali mowic o Black hole i zaczeli mowic o God particle . Wszyscy sa skupieni na czyms co ciagle badaja i jeszcze nic nie znalezli . A teraz sie pokazuja etyczni naukowcy, ktorzy uwazaja , ze rozczepienie boskiej czasteczki jest niebezpieczna dla nas . Jak boska to dlaczego miala by byc niebespieczna ha ha ha
  Bo to wogole o to nie chodzilo Boska przykrywka chodzilo o sciagniecie zasilania z black matter o to chodzilo i sie NIE UDALO . Bo organic Materia gwizdze na syntetyczny software komputera CERN . No i teraz popelina trzeba byc etycznym i mowic , ze niebezpieczne jest uruchomienie God particle .
  Klamstwa . klamstewka a durna publika slucha tych banialukow wielkich naukowcow , ktorzy wydali miliardy na cos o co nikt nie zapytal a placil PO CO TO I NA CO TO .?

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.