Otwarte Forum Tematyczne – 25.09.2017

Tadeusz Starek, człowiek, który opracował autorską metodę pracy z energiami wykorzystywaną do pracy nad rozwojem osobistym człowieka. Dowodem skuteczności jego działań są kolejne warsztaty, które z powodzeniem realizuje w Sobótce. Oto zapis spotkania z nim w czasie takich zajęć, które odbyły się tam w styczniu 2017 roku. Jesień to kolejne otwarcie dla chętnych. Info:
anna.tubicz@gmail.com oraz telefon: 884 342 999.


Bogusław Nowak to człowiek z charyzmą, przez lata ceniony jako wspaniały polski żużlowiec.
Przez lata był czołowym zawodnikiem Stali Gorzów o czym świadczy jego sukces jakim jest zdobycie łącznie aż 19stu medali. Jego wspaniała kariera została brutalnie przerwana przez fatalny wypadek na torze. Po tak tragicznym wydarzeniu, ku zaskoczeniu wszystkich, Bogusław nie zwalnia choć na chwilę i nadal pokazuje, iż zawsze mamy wybór i od nas zależy czy odnajdziemy nową drogę do realizacji swoich pragnień.


W tej audycji Marcin Antoniak mówi jak można wykorzystać własną chorobę do samorozwoju, jakie etapy człowiek musi przejść i co się dzieje w duszy osoby chorującej. Jest to o tyle ważna wiedza, że pochodzącą z autopsji, bowiem Marcin to przerobił na sobie zmagając się ze swoją chorobą.


To pierwsza audycja w ramach prozdrowotnego edukacyjnego projektu Aliaksandra Haretskiego uruchomionego w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach. Ten pilotażowy odcinek, w którym Aliaksandr Haretski dzieli się z uczestnikami swoją praktyczną wiedzą został poświęcony ogólnemu tematowi jakim jest ZDROWIE jako takie. Nie zabrakło również dyskusji i pytań od zgromadzonych uczestników spotkania.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 25.09.2017

 1. Majestic pisze:

  „Best of – NASA Betrug / Fraud #1 ” https://www.youtube.com/watch?v=2Vp2vEMDJHU ” Erwischt!: ISS- Schwindel, Verwendung von Stahlseil-Haltegurten? ” https://www.youtube.com/watch?v=qTM74ZXII_M tutaj coś strasznego pan naukowiec w akcji https://www.youtube.com/watch?v=SC9ybxMDGlE raz wyśmiewa perspektywę drugi raz używa jej do swoich „argumentów „

 2. Kalina pisze:

  NASA get your shit together and expose really program oparty o podtrzymywanie funkcji slonca . Obecne slonce juz jest dead a my przestalismy swiecic bo nas zalatwiono internal light gone i zrobiono nam odwrotnie , ze cos z zewnatrz swieci na nas . Wszystko wartosciowe bylo kolo nas w niebie czy gdzies tam-gdzie sa wyzsze wibracje i milosc i Pan Bog niby to daje nam zycie. Najpierw podcieto ludziom energie z black space potem zrobiono na zewnatrz grzejacy piec i nawet kultywowano go jako bostwo-a potem pojawil sie God w niebie i Son of God Son .kto nim jest ?_ Jezus prosze panstwa 🙂
  No tak mi wyszlo z mojej krotkiej opowiesci . Po co sie rozdrabniac .
  Kreatorem bylo inne tlo i inna rzeczywistosc I to jest wazne ze wogole nie jestesmy jednoscia jak to mowia ezoteryczni-spirytualni gurus .Totalna bzdura jestesmy indywidualnymi swiadomosciami przenikajacymi sie czasami nawzajem . Przynajmniej tak zaczelismy i tak bylo .
  A teraz bye bye spalony domku naszej unikalnej swiadomosci .

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.