Otwarte Forum Tematyczne – 27.06.2016

Zajęcia taneczne podczas XIV Zlotu Wolnych Ludzi w Sulistrowicach prowadzi terapeuta zajęciowy – Anna Taran. Relacja z 26.06.2016 r. SCENA II.
Kamera i montaż: Michel B. Rachel.


Drugi dzień Międzynarodowej Konferencji „Konopie w teorii i praktyce” – cz.5. Konferencja odbyła się w dniach 20-21 maja 2016 r.
Prowadzenie – Aleksandra Pezda z radia Tok FM.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 27.06.2016

 1. Piotr pisze:

  czy ta pezda z agory/tokfm musi każdą okazję wykorzystać dla prześmiewek z rządu?

 2. Pacuś pisze:

  Dave Murphy – Płaska ZIEMIA 29.5.2016 https://www.youtube.com/watch?v=qZemxDG3lgo

 3. Pacuś pisze:

  Mega Kłamstwo, Wielki Ucisk !!!
  Płaska ZIEMIA POD KĄTEM BIBLII..
  WOW NIEZWYKŁE.
  puszczam chociaż jestem w połowie… to jest to czego szukam, i wszedłem na przypadkowe forum i odnalazłem ten filmik, i puściłem go, a dotyczy on płaskiej ziemi, więc majestic puściłeś w ruch prawdę i trafiłem na ten film szukając prawdy i to był pierwszy film po Dave Murphy który sobie puściłem niezwykłe, dlaczego akurat teraz na niego natrafiłem???!!! Do końca, oglądamy do końca i szukamy sami, kłamstwo kłamstwo kłamstwo… Ziemia jest Płaska !!! A Bóg jest z nami Czasy ostateczne nadchodzą OGLĄDAMY WSZYSCY. 🙂 ja już nie mam wątpliwości…
  https://www.youtube.com/watch?v=U2QuhIcyFmE

  • Pacuś pisze:

   Tylko nie potrzebna ta przepowiednia na 2015 rok była, bo zapowiadało się super… ale i tak warto, bo to w temacie…

  • Majestic pisze:

   „dlaczego akurat teraz na niego natrafiłem???!!! ” identycznie sobie zadałem takie pytanie ???!!! , jeszcze niedawno preferowałem puste wnętrze ziemi nie jako materia ale doslownie inną rzeczywistosc . Pacuś zmiana percepcji oznacza zmianę rzeczywistosci a to dobry symptom .

  • Majestic pisze:

   ” przepowiednia na 2015 rok ” przepowiednie są autentyczne w sekundzie ich odczytu a sam fakt że stają się publicznym scenariuszem tracą na sile i wartości , tym bardziej jak jest w sumie krótki przełom czasu dzielący do chwili projekcji tej kreacji .

 4. Pacuś pisze:

  Zauważyliście, że na niektórych stronkach, są celowo pisane komentarze stwarzane, tak żeby ludzie myśleli, że to ludzie piszą a to pisali twórcy stronek, już nie pierwszy raz się z tym spotkałem, łatwo to rozpoznać…

 5. Andrzej21 pisze:

  Ja uważam, że teoria płaskiej ziemi ma to do siebie, że wszystkie argumenty za mogą być równie dobrze argumentami przeciw. Zależy tylko od wartości liczbowych. Jak przykład z gwiazdami, które nie powinny zakreślać okręgów, tylko jakieś inne linie , z powodu ruchu układu Słonecznego przez kosmos i Ziemi wokół Słońca. Te ruchy są zbyt małe w porównaniu do odległości od gwiazd żeby zauważyć ten efekt. Tak mi się wydaje. Wziąłem to na tapetę i niepokoi mnie to i mam takie odczucie że cała ta teoria to może być tak specjalnie skonstruowany koń trojański, żeby ośmieszyć/skompromitować środowiska alternatywne…

  • Majestic pisze:

   Witaj Andrzej no właśnie te trajektorie ?zakladajac że jest ruch obrotowy odnosnie „globu ” ruch wokoło slonca ,no i teraz najnowsza rewelacja ruch spiralny planet wokoło slonca to to jest nieco zadziwiające ? następnie promienie slonca nie sam blask ale bezpośrednie promieniowanie cale widmo dlaczego poprzez otwory w chmurach nie są one równolegle ? no i gra cieni co by dawało całkiem inna odleglosc od ziemi jak i średnice możną by ewentualnie wytlumaczyc powstawania soczewek ale jak ? gdyby tak było mielibyśmy odwrucony obraz slonca w takich miejscach . ale to zwykle pikusie , bo niby tysiace satelitów zauważmy ze niemy praktycznie ani jednego wiarygodnego przekazu obrazu ziemi z kamery na orbicie takie Live , następnie kwestia torów lotów samolotów , przecież celowo dla przykladu zabroniono lotów nad Antarktydą komu to tak przeszkadzało niby ? albo te śmieszne obrazy ziemi z lotów apollo ,można założyć że południowy biegun to krańce obrzeża płaskiej ziemi a północny to jedynie punkt centralny ziemi , następnie efekt lornetkowy linia tak zwanego zniku jest linia zaniku , sugerując nawet slaby wzrok odnosnie lornetki na pełnym morzu ta kulistość musiała by zaistnieć nawet w pełnych tolerancja w określonym punkcie od obserwatora a jednak przedłożenie widoczności przekracza wszystkie obliczenia i ewentualne normy np wzrostu .wzroku itp Pozdrawiam

   • Andrzej21 pisze:

    Jeszcze pośledzę trochę temat. Czas wrócić do życia… 🙂 Nie chciałbym tego tematu z góry odrzucać, to nie w moim stylu. Ale parzy mnie on trochę. Mam negatywne przeczucie i pierwsze wrażenie a znając siebie rzadko tak reaguję na takie sensacyjne teorie. Chyba nigdy do tej pory 🙂 Jednak tak na szybko to trudno coś wywnioskować. Umysł potrzebuje czasu. Te argumenty z płaskim jeziorem i promieniami Słońca są dla mnie rzeczywiście nie do podważenia ale może to wszystko wskazuje na coś jeszcze innego, o czym nie mamy pojęcia? To że na logikę pasuje że to świadczy o płaskości ziemi to może wcale nie znaczy że tak naprawdę jest? Wiem że są też tak samo mocne argumenty świadczące o kulistości Ziemi.

   • Majestic pisze:

    Andrzej ten temat praktycznie stoi w miejscu i jest jak mówisz , są argumenty tu i tam ,ale jest spisek , jak lądowania na Księżycu ,przecież to dziecinada nie sam fakt ze tam byli ale te filmy foto itp , jest to tak wiarygodne jak jedenasty września .na pewno jest dużo faktorów zakładam nawet program odwróconej percepcji , przecież to umysł tworzy obrazy rzeczywistosci wszystko to zwykła projekcja ,wystarczy zjeść kilka muchomorów rosnących na krowich plackach i mamy projekcje , wiec widać ze zmiana wymiana rzeczywistosci na poziome energetycznym musi być pikusiem .

 6. ☺seja pisze:

  no, to już, ostatni gasi światło.

  • Majestic pisze:

   spektakl się dopiero zaczyna Ps ja jestem Światłością Słodziutka , i gdy nawet zgasisz to nie zgasisz .

 7. Bogdan W pisze:

  Wiemy o RÓŻNYCH kłamstwach, INNI się z nas śmieją z tego powodu i to nas UCZY by się nie śmiać z tego, czego JESZCZE nie doświadczyliśmy jako PRAWDA. Warto badać i analizować a tego badania nie należy się WSTYDZIĆ.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.