Otwarte Forum Tematyczne – 27.12.2016

W listopadzie 2016 r. we Wrocławiu odbyło się autorskie seminarium Bożeny Przyjemskiej nt. chorób z autoagresji, które zaczynają być plagą czy epidemią naszych czasów, XXI wieku.

W trzeciej części zostały omówione m.in.:
– choroba Gravesa-Basedowa,
– reumatoidalne zapalenie stawów (RZS),
– autoimmunologiczne zapalenie wątroby,
– łuszczyca,
– atopowe zapalenie skóry,
– choroby autoimmunologiczne jelit,
– celiakia,
– choroba Leśniewskiego-Crohna.


Prelekcja wygłoszona przez Dariusza Liszewskiego na I Forum Wynalazczości Alternatywnej w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu. Autor przypomniał historię radioniki i wielkie postacie związane z odkrywaniem tej wiedzy i technologii, jak choćby Thomas G. Hieronymus czy lekarz Albert Abrams.

Radionika to nazwa technologii medycznej rozwiniętej w czasach nowożytnych na przełomie XIX i XX wieku.
Posługuje się ona ukierunkowanym zamiarem (directed intention) wyszkolonego w zakresie radiestezji operatora, w celu dokonywania badania zjawisk i wpływania na ich przebieg nawet na dużą odległość. Przyjmuje założenie, że każdy przejaw materialnego świata, jako twór zbudowany z atomów, wysyła charakterystyczne promieniowanie w postaci częstotliwości drgań swoistej dla danej substancji.
Radionika w zastosowaniu biologiczno-medycznym jest metodą uzdrawiania na odległość poprzez usuwanie „drganiowych wzorców zakłóceń” z ożywiającego pola informacyjnego.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 27.12.2016

  1. Tomek_Pacuś pisze:

    Płaska Ziemia, 200 dowodów z polskimi napisami 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=A8ppydSHw1I

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.