Otwarte Forum Tematyczne – 28.03.2017

W programie o jabłoniach, jabłkach i projekcie ocalenia starych odmian drzew owocowych opowiada Andrzej Chilicki, prezes Augustowsko-Podlaskiego Stowarzyszenia Eko Rolników oraz Stanisław Fiedorowicz – rolnik ze wsi Bagny k. Augustowa.


W studio NTV ponownie Dariusz Juzyszyn i rozmowa, która poprowadził Janusz Zagórski na temat redukcji stresu w polityce.

Nasz gość jest autorem książki „Radykalna redukcja Stresu”, w której precyzyjnie definiuje jego rzeczywistą przyczynę, pokazuje i dokładnie wyjaśnia działające mechanizmy i wynikające z nich ogromne  możliwości i szanse. Przedstawia konstruktywne, proste i skutecznie działające sposoby dowolnej redukcji stresu bez potrzeby zmiany trybu życia.


Radca prawny Krzysztof Miziński i licencjonowana pośrednik nieruchomości Krystyna Maciąg w rozmowie z Januszem Zagórskim przedstawiają w imieniu Fundacji Słowianie 2.0 wnikliwą analizę prawną wskazującą na poważne naruszenie prawa przez władze miasta i gminy Sobótka przy ogłoszeniu przetargu na dzierżawę działki na szczycie Ślęży.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 28.03.2017

 1. zwykły...pacuś. pisze:

  Majestic jest idealny pamiętajcie, nie ma co go zmieniać !! 🙂

 2. Gaja pisze:

  Bez względu na wszystko , trzymajmy wysokie wibracje , bo tylko w ten sposób możemy pomóc – zarówno sobie wzajemnie , jak też kochanej Planecie Ziemia . Zaczęła się najpiękniejsza pora roku , stwarzająca dla tego wszystkiego, odpowiedni klimat . Pozdrawiam Was serdecznie i przytulam do serca . https://www.youtube.com/watch?v=yF9lw_YmuDk

 3. UZI pisze:

  Odnośnie audycji o działce…
  Pomiędzy 10:50 a 11:00 wszystko staje się jasne…
  Działka przeznaczona na usługi telekomunikacyjne :)……………

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.