Otwarte Forum Tematyczne – 29.01.2016

Autorski program Grzegorza Slawickiego, w którym dziś podjął temat strefy astralnej, myślokształtów, egregorów i Archontów wraz z ich oddziaływaniem na naszą fizyczną rzeczywistość w odniesieniu do  zbiorowości jak i pojedynczych osób.


Igor Witkowski – dziennikarz, dokumentalista i historyk militarny zajmujący się najnowszymi technologiami wojskowymi oraz tematyką    II wojny światowej. Autor wielu książek i publikacji.
Na I Konferencji Projektu Ziemia, która miała miejsce w listopadzie 2015 r. w Warszawie wygłosił prelekcję pt.: „Dokąd zmierza ludzkość. Transformacja i jej skutki”.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

471 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 29.01.2016

 1. Tomek P. Jerry Lee. K9 pisze:

  W takim razie muszę się zobaczyć w dużej kuli Białego Światła 🙂 I chyba codziennie będę musiał tak robić, dopóki dobrze się nie poczuję, może czyhają na mnie astralne stwory. Dobry wykład Panie Grzegorzu ! Dużo ciekawych informacji, Pozdrawiam.

  • jadwiga pisze:

   Białe światło nie jest dla człowieka dobrym kolorem światła, dla nowych wibracji ziemi i człowieka itd.. To zmyłka i Matrix! który już nie ma korzeni i odchodzi, dlatego ostatkiem sił wymusza zżeranie naszych energii;

   • Miłość pisze:

    jadwiga Białe leczy 🙂 Uspokaja, Niebieskie pozwala marzyć, a zielone myśleć o bliskich 🙂 Dziękuję za spostrzeżenie, sprawdzę to jakoś 🙂 i porównam miłego dnia 🙂

   • Gregory pisze:

    „biały” i „czarny” w ogóle nie są…kolorami, to są tła… (nie wymyślam tego na poczekaniu, czytałem o tym kiedyś gdzieś na poważnie)

   • Gaja pisze:

    Wszystkie kolory są tak samo dobre i nie ma znaczenia biały , czarny lub jeszcze inny !!!!!!!!!!!!! Ci którzy kiedyś wymyślili takie bzdury , powinni się naprawdę wstydzić !! Precz też z zabobonami typu rzucanie uroków i złych zaklęć !!! Wszelkie zabobony , że można na kogoś rzucić urok -to jet totalna bzdura !!!!!!!!!!!!!!!!! Świadome operowanie energią wymaga bycia w MIŁOŚĆI BEZWARUNKOWEJ a będąc w tym stanie nie krzywdzi się innych ludzi !!! Prawdą jest natomiast , że jeżeli uwierzymy , że ktoś na nas rzucił jakiś „urok” to doświadczymy takich efektów , jakich się spodziewamy !!!!!!!!!!!!!!! Czas wreszcie to zrozumieć !!! Czas wreszcie zrozumieć KIM JESTEŚMY i jaką MOC w sobie nosimy !!! Oczywiście nie kieruję tej wypowiedzi do” jadwigi ” tylko mówię to ogólnie .

 2. Majestic pisze:

  Igor Witkowski pięknie wszystko opisał ,jedynie sprawa Puma Punku jest nieco inna , mianowicie te kamienie maja wiek miedzy 12 -14 tys lat wiec przedpotopowe ,następnie to są super precyzyjne odlewy , i niema problemu w samych” kamieniach ” ani czego dziwnego a jedynie w formach precyzyjnych ,swego czasu badałem to z strony mozliwosci technologicznych wykonania tego , i zaznajomiłem się z procesem odlewnictwa ale chodzilo mi o same formy odlewnicze , ale to nie wszystko cały problem jest w formach służących do wykonywania rdzeni odlewniczych co dotyczy bezpośrednio kamieni w Puma Punku i zapewniam ze nie musiały być z „gumy ” obejrzałem setki przeruznych form i wyrafinowanymi wkładkami zakładkami itp , wiec szukanie w tym przypadku odpowiedzi u kamieniarzy nic nie da należy pytać u metalurgów a zwlaszcza w procesie pośrednim ,następnie kwestia czystej mechanicznej obróbki kamieni -odlewów jest wyraźna różnica miedzy blokiem jego odlewem a obróbka mechaniczna wiercenia nacięcia frezowanie , aby to sobie udowodnić udałem się do jednej z firm produkującej prefabrykaty betonowe oraz budowy przemysłowe gdzie wykonywano wiercenia w betonach o większych średnicach i nie tylko , obejrzałem charakterystykę odlewów betonowych , gdzie widać reszki po powietrzu, gazach , itp i wszystko ma swoja charakterystykę ściany boczne górna powierzchnia spód itd . wniosek jest jeden w Puma Punku instalowano bloki kamienne wytwarzane w precyzyjnych formach , oczywiscie skala była podawana obróbce termicznej , i są gdzieś nawet piece do wytwarzania tej „lawy ” i o dziwo te piece są wypełnione w części kamieniami a w dolnej części wszystko jest spieczone . Tak wiec mamy tu wysokiej jakości technologie obcych , wracając do tych zmyślnych otworów wewnętrznych obecna metalurgia tez wykonuje takie same , są to formy z odpowiednich spieków ,które po odlaniu rozpuszcza się , wypala wypłukuję itp , masy odlewnicze to cala paleta komponentów w zależności od masy odlewów od temperatury metali itp , nawet stosuje się metale które są puzniej wytrawiane .

 3. Ireneusz pisze:

  Dziękujemy za kolejne rozszerzenie naszych horyzontów. Niech Pan nie ustaje nad obróbką naszych zdezorientowanych umysłów. Dzięki Panie Grzegorzu!

 4. Ireneusz pisze:

  Podobnie pozytywne uwagi kierujemy do Pana Igora ! Przechodzimy „przyśpieszony kurs bycia świadomym człowiekiem”. Chcielibyśmy przeskoczyć to „drugie średniowiecze” i dołączyć do Galaktycznej Rodziny. Zdrowia i determinacji Panie Igorze !

 5. Tomek P. Jerry Lee. K9 pisze:

  Zanim zgaśnie słońce nim dogoni nas poranny wiatr, układaj mnie bez końca, od początku jeszcze raz……

  To niesamowite !!!!! To, że żyjemy.
  Wszechświat który widzimy jest tylko kroplą w oceanach Wszechświatów biliard biliardów biliardów x 10000 biliardów do 100000000 biliardowej potęgi przestrzeni może jest? Co było pierwsze? Bóg, a może jakieś miasto i ogromne niebo, nie mówię tutaj o naszym wszechświecie ale co było przedtem pierwsze ! Dowiemy się tego i będzie cudownie. Wyobrażacie sobie jak to może wyglądać?? ta wiedza, dowiedzieć się absolutu, jak to zostało stworzone ? jak to wygląda… ? Czy tą całą przestrzeń ogarnia Bóg? i gdzie On się znajduje w tej przestrzeni, czy jest widzialny? Chcę to pojąć. Początek. To nie Wielki Wybuch, na pewno nie… może istniejemy biliardy biliadów do biliardowej potęgi potęgi czasu na Świecie. A nie tylko 13,7 mld lat. Zobaczcie jaka wiedza, kim My jesteśmy, bo jak Bogami, to jest zajebiście. W tej chwili istniejemy. Czy to nie jest powód by się uśmiechnąć??? Chcę istnieć ! jaką wiedzę musi mieć człowiek by żyć? zastanawia mnie jak dlugo istniał świat przed wybuchem, nie możliwe nigdy ze było nic… a może była to poczekalnia zanim wybuchł Wielki wybuch i jesteśmy pierwsi, może to dopiero początek czasów… jak długo było zawieszenie??? wejdzcie w to, w to zawieszenie, tam jest ukryta wiedza !!! ? Serio ! w tej pustce jest nasz Świat w tej przestrzeni, nie w obecnym Świecie… Chcę o tym myśleć, hi hi jest cudownie 🙂 🙂 🙂

 6. konstans pisze:

  Wielkie dzięki za prelekcję Igora Witkowskiego.

 7. Agnieszka pisze:

  Panie Igorze.
  Rozumiem, ze nie lubi pan Arabów ze względu na terroryzm, ale nie może Pan umniejszać ich wkładu w rozwój naszej kultury europejskiej. Bo to dzięki nim rozwinęła się matematyka, architektura, sztuka, filozofia, kaligrafia. to oni z Chin upowszechnili papier. My w czasach średniowiecza nie dorastaliśmy Arabom do pięt. Jeśli Pan chce mówić prawdę, niech Pan powie całą Prawdę. Pozdrawiam. Agnieszka

  • Alina7 pisze:

   Właśnie. Kim był Avicenna? Jakim przymiotnikiem określa się cyfry? W jaki sposób Europa poznała dzieła starożytnych Greków np.Platona? Skąd wywodzi się słowo algebra? Czym był Jedwabny Szlak? Rymy w poezji – kto używał i wniósł do kultury europejskiej? Kim był Piri Reis? Jaką drogą dotarło do nas mydło i szampon? A kawa? Kto wynalazł destylację, wał korbowy? A wiatrak”? Kto wynalazł wieczne pióro? Skąd dotarły do nas dywany? I wstrząs!!! Zasady kulturalnego biesiadowania- kto wprowadził do Europy? Kultura i nauka europejska zawdzięcza Światu arabskiemu naprawdę wiele. Bardzo wiele. Ale też tamten świat arabski, niewiele ma wspólnego ze współczesnym światem.

   • piotr pisze:

    >Ale też tamten świat arabski, niewiele ma wspólnego ze współczesnym światem.
    Odpowiedz

    – no właśnie odpowiedz, dlaczego?

   • Pio pisze:

    Alina7 🙂
    Miło Cię znów „odczytac” 😉
    Wiele zalezy od ludzi,którzy zarzadzaja danym systemem(religijnym,społecznym itd).
    Byc moze tamta czesc swiata,miała chwilę wzglednego spokoju,
    i mogła sie rozwijac.
    Zanim jedynie słuszna religia,zaczęła pukac do drzwi Europy,
    tu tez jakos sie zyło.Nie chce oceniac gdzie lepiej(bo zapomniałem) 🙂 ,ale tam gdzie jest (s)pokoj,jest i rozwój…
    🙂

   • Alina7 pisze:

    Piotrze. Nie wiem dlaczego.Mogę się jedynie domyślać, Bo z tego co obserwujemy, sięgając oczywiście wzrokiem wstecz, aż do zarania dziejów – wszystko ma swój początek i koniec. Były na Ziemi już różne cywilizacje, które powstawały, rozwijały się i upadały, tak Jak Pio zresztą zauważył. I chyba tak ma być. Każda z nich zapisała się w „pamięci zbiorowej” i miała swój wkład. Wkład w co? zapytasz. W samopoznanie? W doświadczanie Siebie ( celowo z dużej litery).

   • Alina7 pisze:

    Pio. Mnie również miło Ciebie czytać.

   • Alina7 pisze:

    Jeszcze do Piotra. Mam nadzieję, że Świat jest, pomimo wszystkiego co widzimy, mądrze stworzony. I wszystko, dąży do harmonii i prawdy, a co odbiega od niej, co niestety wyrodnieje, czy wynaturza się, jest eliminowane, choć nie lubię tego słowa. Co do naszej cywilizacji, konsumpcyjnej cywilizacji Zachodu, cóż – sam sobie odpowiedz.

   • Izabela pisze:

    Alinko 🙂 to wynika z obserwacji Natury. Siły twórcze są inteligentne i eksplorują materię, która jest i po części tajemnicą (dla świata Ducha). Wygląda to na szukanie optymalnych ścieżek rozwoju. Imperatywem jest Życie. Po każdej „wojnie” jest nagły wzrost urodzeń ludzi, jakby wyrównanie wszystkiego i nowe doświadczenia.. 🙂 Pozdrawiam Cię Alinko 🙂

   • Gaja pisze:

    Alina7 Ale się cieszę , że Jesteś tutaj na forum 🙂 🙂 🙂 Pozdrawiam Cię bardzo , bardzo ,bardzo. serdecznie 🙂 🙂 🙂 Buziaki dla Ciebie 🙂

  • Alina7 pisze:

   Cieszę się, że Jesteście.

 8. Majestic pisze:

  „My w czasach średniowiecza nie dorastaliśmy Arabom” tak grzaliśmy się przy 50 milionach stosów inkwizycji miedzy innymi .

 9. i co dalej? pisze:

  ….ludzkość zobaczy swoją przeszłość w sali luster… może będzie to sala hologramów pod
  rumuńskim Sfinksem w Bucegi…

 10. Pio pisze:

  Odnoszac sie do prelekcji I.Witkowskiego.Padło stwierdzenie ze jako ludzkosc,bedac mentalnie w sredniowieczu,nie mozemy miec mozliwosci na exploracje dalszych rejonów kosmosu.(chodzi o ingerencje w cywilizacje).Tak,idea dobra.Tylko dlaczego ma to sie odnosic,tylko do Ziemian.
  Skoro tzw.bogowie z kosmosu(byc moze dalekiego), którzy tu wczesniej nie raz”urzedowali,” robili sobie tu
  poligon i kasowali poszczególne cywilizacje?Dlaczego wczesniej nie ingerowano w ich cywilizacje?Moralnosc kalego?
  No chyba, ze ostatnio zmieniły sie „dyrektywy”. 😉

  Jeszcze odnosnie ludzkosci.Powszechnie wiadomo ze od wieków,ludzie sa sterowani
  przez wąską grupe (nie)ludzi.(wojny,pogromy,indoktrynacja,wyzysk,zapasci gospodarcze itp.).
  Moze w pierwszej kolejnosci,warto byłoby sie skupic na ich wskazanie(who is who) i odcieciu(wyeliminowaniu).W przeciwnym razie,swiadomosc(wzrost) bedzie miała problemy.
  Zresztą ta historia od tysiecy lat sie powtarza…

  • Majestic pisze:

   Pio, kosmiczny cykl od 2012 roku mamy ponowną szanse , strefy wpływów a te strefy , to strefy energii wibracji , te wszystkie odwiedziny bogów są w określonym cyklu czystej energii , teraz wchodzimy w górną cześć torusa,a na tym pułapie niestety ale energie są bardziej przychylne ,oczekujmy powrotu Peruna to Ojciec Obrońca Słowian , to energia swiatlosci , teraz mamy żniwo piekła , piekło to Aty live , te wszystkie zniekształcenia energetyczne hybrydy roboty bioroboty to ich robota ,właśnie w taki sposób chcieli zaistnieć te wszystkie scierwa zmiennokształtne to ich rodzina i technologia .Ludzkość musi się wyzbyć tych cech narzuconych w programach ,ludzkość musi sobie powiedzieć ze są świetlistymi , gwiezdnymi istotami ,dlatego Nas tu ukryto na ziemi bo jako jedyni bylismy i jestesmy kompatybilni jako duch i ciało duch i gęsta materia -energia , jako jedyni nie potrzebujemy zamienników i technologi ,po ostatniej wizycie Peruna pole energetyczne było tak w symbiozie z nami -Słowianami ze obcy – najeźdźcy- intruzi nie mogli minuty wytrzymać na ziemiach Słowian. Istota ludzka nie potrzebuje żadnej technologi Słowianie byli w stu procentach w symbiozie z naturą , i właśnie w tym należy szukać ewolucji , „rewolucja techniczna ” to pułapka to cofanie się w rozwoju to nieudolne zamienniki to wynaturzenie ,wystarczy prąd wylaczyc i „cywilizacja” ginie , zastanówmy się na co My pracujemy ? czego brakowało Neandertalczykowi co my posiadamy ?( taki skrajny przykład nie mamy bezpośrednio nic wspulnego z ich linią )

   • Gregory pisze:

    „Słowianie byli w stu procentach w symbiozie z naturą , i właśnie w tym należy szukać ewolucji”
    – jak Indianie tylko po tej stronie Atlantyku. Tacy sami, a Atlantyk między nami.
    Możemy być w prostej linii od Atlantów którzy ewakuowali się z tonącej Atlantydy. Mniej więcej się zgadza – X-XVtys lat temu po przebiegunowaniu Atlantydy, część dopłynęła do Egiptu, część tu

   • Izabela pisze:

    Wiesz Medżik, byliśmy wielką cywilizacją i nie wiem czy nam sodówka nie odbiła, może za wielka pycha w nas była, potem rywalizacja, wojny, podboje… i upadliśmy. Trzeba wyciągnąć z tego lekcję. Jeśli się popatrzy na Wszechświat jak na Ciało przeniknięte Świadomością, jak na różnorodność w Jedności to gdzie tu mowa o rywalizacji? Takim mikrokosmosem jest ludzkie ciało. Tam komórki palców nie wrzeszczą, ze są lepsze od komórek stóp. Nie ma podboju. Wszystko dąży do równowagi. W duchowości nie ma albo, albo. To fałsz. Jest i to, i to (dopełnienia przeciwieństw). Nie ma niczego „złego” w technice, technologiach. Je tylko trzeba umiejętnie wykorzystywać a nie zachłystywać się. Bo to prowadzi do kolejnej Pustki. Z drugiej strony trzeba wrócić do Jedni z Ziemią, z naszą Matką. Czyli wrócić do wrażliwości ekologicznej, nie wyzyskiwać Jej, ale mądrze korzystać, bo choć Jej zasoby są niewyczerpane, to chciwość nas od nich odcina (wzorzec braku). Ona, nasza Matka jest żywa, inteligentna i kocha swoje dzieci. Ojciec Niebo i Matka Ziemia. Za bardzo skupiliśmy się na „Ojcu”(religie pustynne) odrzucając, degradując „Matkę”. I takie owoce mamy, jakie mamy. Zgniłe.
    No to do szkółki niedzielnej 😉

   • Izabela pisze:

    Dopiszę, bo to ważne. Jaka była rola Kobiet w kulturze słowiańskiej a jaka jest rola/pozycja Kobiety w kulturach pustynnych.. to jest czysta kalka tego co się z nami porobiło. Ta eksploatacja, chciwość, brak szacunku dla żeńskości przyszło z pustyni. A pustynia to symbol Śmierci.

   • Gregory pisze:

    „to ważne. Jaka była rola Kobiet w kulturze słowiańskiej”
    Laszek?

   • Majestic pisze:

    Izabela Ojczyzna Słowian i jej Cywilizacja to Hyperborea https://en.wikipedia.org/wiki/Hyperborea kontynent północy po pierwszym potopie zniknął pod powierzchnie oceanu lodowego była to cześć centralna , , drugi etap zagłady spowodowany ingerencja obcych to ostatni potop .Syberia .Grenlandia wytrzymaliśmy tam około 6-7 tys lat po potopie , po wojnie ze smokiem 7524 lata temu to My postawiliśmy mur „chiński „,4 tys lat temu już nikogo prawie tam nie było kompletna zmiana klimatu .Nie mieliśmy nic wspulnego z południem Kobiety w Słowiańszczyźnie tej pierwotnej nie stanowiły jakiejś odrębności wręcz przeciwnie , to pustynne gady nadały pogardę dyskryminacje , to te gady paliły na stosach inkwizycji Kobiety w wiekszosci , znali sile energetyczna Kobiety uważacie ze to przypadkowe ? a tu nieco Teorii https://www.youtube.com/watch?v=NI-mbmVHGBM dlaczego tępiono Kobiety na terenach Słowian ? bo było tam właśnie odwrotnie ! nie mogli tego przetrawić ! do dzisiaj istnieje pogarda na tym tle jest to skrzętnie ukryte aby zniewolenie trwało , ideologia proszę Szanownych Kobiet NIE zmieniła się ! ta ideologia jest jak wulkan który tylko czeka aby eksplodować https://www.youtube.com/watch?v=9kIn-bj3NTw

  • Gregory pisze:

   „nie mozemy miec mozliwosci na exploracje dalszych rejonów kosmosu.(chodzi o ingerencje w cywilizacje).Tak,idea dobra.Tylko dlaczego ma to sie odnosic,tylko do Ziemian”
   – Uważam że w tym miejscu (II punk. nie-ingerencji Komisji Galaktycznej w sprawy Ziemi) Igor W. się myli. Nie potrzebna jest tu taka dyrektywa Zjednoczenia galaktycznego. To dzieje się samoczynnie, samoczynnie koryguje. (Pseudo)cywilizacja Ziemia w skali rozwoju cywilizacyjnego (skala ma do 8 albo 9) jest na…JEDYNCE (to dość patowa pozycja; znaczy to tyle że jej graniczna pozycja z jednej strony ociera się o progres nominujący ją ewentualnie do II (to wciąż przedszkole, ale już nie tak krnąbrne jak I), ale jednocześnie ociera się o drugą graniczną ZERO….doUnicestwienia 1 krok.
   PseudoCywilizacjaZiemia przez swe zacietrzewienie w konsumpcjonizm, komerchę i chałturę nie jest w stanie wychylić kinola poza orbitę księżyca, choć już dawno Ziemianie mogliby być na Marsie. Ale POCO?!… żeby Homo Sapiens dowiedzieli się jakie drzemią możliwości w umyśle ludzkim? To niebezpieczne!… 🙂 przecież to mogłoby ich oświecić, a kto będzie robił na banki? Poza tym lepszy biznes zainwestować w produkcję broni masowego rażenia (dochód i depopulacja w jednym) niż wyrzucić z dobrego serca dla idei ku chwale ludzkości ziemskiej.
   W tych warunkach nie grozi żaden lot dalej. Zresztą prawdopodobnie to.. co zobaczyli.. na Księżycu ,skutecznie ich powstrzymuje przed takimi zapędami (…bo co w takim razie może być na Marsie…)

  • piotr pisze:

   >Dlaczego wczesniej nie ingerowano w ich cywilizacje?Moralnosc kalego?
   może to był eksperyment prowadzony w innym/przez inne laboratorium?

   >Moze w pierwszej kolejnosci,warto byłoby sie skupic na ich wskazanie(who is who) i odcieciu(wyeliminowaniu).
   opss, to wtedy z naszej cywilizacji nic by nie zostało, a świadomość i tak rozwija się w procesie rozwiązywania problemów

   • Pio pisze:

    To niech laboranci, pilnują swoje eksperymenty,a nie zarazaja inne projekty… 🙂

    „to wtedy z naszej cywilizacji nic by nie zostało”-moze,ale wtedy nic naprawde sie nie zmieni.Ewentualnie statysci…
    Wiem, ze „stal hartuje sie w ogniu,a dusza wojownika w walce”,
    Ale i wojownik potrzebuje tez wytchnienia,a stal chłodu wody…
    (równowaga)

 11. Majestic pisze:

  Grzegorz Slawicki ,dal praktyczną lekcje, Brawo Brawo, tak to działa z reguły .

 12. gość pisze:

  Panie Igorze , ogladam właśnie video z Timothy Good z 2015 r.
  Obcy ktorzy wyladowali w stanie Montana 1932 r na podstawie badań koników polnych byli bardzo zaniepokojeni zanieczyszczeniami spowodowanymi przez rozpylanie herbicydow i niszczeniem zdrowia planety , stwierdzili ze my , ludzie stwarzamy problem dla planety – juz wtedy , w 1932 r .
  Dzisiaj mamy chemtrailse rozpylajace od dobrych kilku lat trucizny do atmosfery , mamy GMO , mamy Rund up i cała gamę innych herbicydow i pestycydow , radioaktywne skażenie wod i powietrza spowodowane awaria w Fukushimie i nie tylko , mamy Haarp i CERN i wszystko to zabija powoli zycie na planecie . No i nie mozna pominąć faktu depopulacji i działań zmierzających do
  przetransformowania homo sapiens w transhuman .
  W świetle tych faktów samozniszczenie , a napewno zniszczenie Ziemi to chyba dobre określenie .
  Czy nie jest to sytuacja wyjątkowa , wymagająca ingerencji Obcych ?
  I zacytuję Pio : ” Jeszcze odnosnie ludzkosci.Powszechnie wiadomo ze od wieków,ludzie sa sterowani
  przez wąską grupe (nie)ludzi.(wojny,pogromy,indoktrynacja,wyzysk,zapasci gospodarcze itp.).
  Moze w pierwszej kolejnosci,warto byłoby sie skupic na ich wskazanie(who is who) i odcieciu(wyeliminowaniu).W przeciwnym razie,swiadomosc(wzrost) bedzie miała problemy.
  Zresztą ta historia od tysiecy lat sie powtarza…”

 13. Bayka pisze:

  Panie Grzegorzu, dziękuję za świetne wystąpienie…

 14. Pio pisze:

  Majestic,fajnie ze wchodzimy w wyzsze oktawy wibracyjne,ale tez,nie ma co wyczekiwac na zbawiciela-w tym wypadku Perun,moze tez J.Chrystus,a moze to jedna i ta sama postac,a przynajmniej z jednego Domu?-tylko samemu ruszyc tyłek.
  Posprzatac swoja najblizsza przestrzen i ewentualnie czekac na Gosci. 😉
  Czy to wypada, w chlewiku zacnych przyjmowac ,hmm?
  Wiadomo,ewentualna pomoc mile widziana… 🙂
  Tak sie zastanawiam,jakby tak zostawic ludzi,bez kapłanów,polityków,bankierów i innych pomagierów…to czy ludzkosc, samoczynnie by sie nie oczysciła…?-tak jak zostawiamy mętną wode w (s)pokoju… 😉

  Tu zgodze sie z Iza,odnosnie pustynnego „ubogacenia”… 🙂
  Co do technologii,sama w sobie nie jest zła(tak jak nóz),wszystko zalezy od RĄK.
  Osobiscie to wiekszym wyzwaniem,a pózniej satysfakcją, jest umiejetnosc naturalnEgo(bez) 😉 przejawiania zdolnosci rozwojowych…-„wyzsze”studia. 😉

  Ludzkosci leniwa,zasiedziała w swej próznosci,
  ilez jeszcze,potrzebujesz napominania,
  by podniesc upojoną fałszem głowe.
  odspawac tyłek od wiezienia bezczynnosci…?

  • Pio pisze:

   A,i to jeszcze na dzien dobry;
   http://fit4brain.com/9227 🙂

  • { :) }. pisze:

   *?-tak jak zostawiamy xxx wode* … ?!?. 🙂 siadai ómniesz, iutro zy opiekUnkom.

  • Izabela pisze:

   Pio: „odspawac tyłek od wiezienia bezczynnosci…?”

   😀 😀 😀 😀
   wicie, rozumicie, w więzieniu michę dadzą, jest siłka, pokoje do seksu.. żyć, nie umierać.. 😀 😀 😀 Może jak więzienie zbankrutuje… 😀 😀 😀

  • Pio pisze:

   Majestic,z tego co obserwuje,tworzy sie dogodne” okno czasowe”,
   do wcielenia w zycie idei Miedzymorza.
   Jesli polegac na trafnosci obserwacji m.in np.G.Brauna, ze amerykancy koncetruja swoje siły na Pacyfiku, do konfrontacji z Chinami,i czesciowo odpuszczaja srodkowo -wschodnia europe. I w jakims stopniu pozwalaja na integracje panstw Miedzymorza,aby stanowiły one klin, miedzy „bratajacymi” sie Niem. i Ros.
   Co znacznie,osłabiło by wpływy wyzej wymienionego…
   Z drugiej strony Rosji moze byc na rekę(przynajmniej 2 powody),aby idea Miedzymorza sie materializowała;
   -pierwszy to osłabienie uni eur.
   -drugi to pozniejsza mozliwosc przejecia kontroli nad Słowianską Bracią,a takze naturalny mur, przed niekontrolowaną ekspansja”mysli zachodniej” pod jej granicę.Z tego wzgledu, ze samodzielny juz(w jakims stopniu) politycznie twór Miedzymorza,nie bedzie tak bierny,na zachodnie decyzje, jak do tej pory.Przykład ,nachodzcy…

  • Gregory pisze:

   „Posprzatac swoja najblizsza przestrzen i ewentualnie czekac na Gosci. ? ”
   – jest odwrotnie, to Oni czekają na nas, posprzątanie swojej najbliższej przestrzeni i gotowość…do odebrania rady dla tych pozostających, albo wzięcia tych drugich

   „,jakby tak zostawic ludzi,bez kapłanów,polityków,bankierów i innych pomagierów…to czy ludzkosc, samoczynnie by sie nie oczysciła…?-tak jak zostawiamy mętną wode w (s)pokoju… ”
   – – oto jest pytanie!
   Widziałeś film Idiokracja?

   • Pio pisze:

    Jak ma sie posprzatane,to rady sa juz zbedne…-zyje sie Swoim Zyciem.Co nie przeszkadza,obustronnym wizytom.

    Filmu nie widziałem,ale luknę.

  • Majestic pisze:

   Pio pisze:”ale tez,nie ma co wyczekiwac na zbawiciela-w tym wypadku Perun” oczywiscie zgadzam się , a czy obecne i to destrukcyjne siły nie maja wsparcia z innych wymiarów ? i to codziennie, Perun zaś to jeden z Nas to nie jest jakiś fałszywy zbawiciel w fałszywej i podstepnej religii, wierze , jakieś wymyślone bzdury dla baranów itd , to nie jest jakiś bóg który jest tak miłosierny ze morduje z orbity ziemian , organizuje potopy zostawia spaloną ziemie , ta piekielna istota była tak zabójcza Anty Live ze nawet ziemscy zmodyfikowani słudzy musieli trzymać dystans a on jedynie mógł stać dokladnie w membranie portalu ,te scierwa wykorzystały niskie wibracje ziemi w dolnej części torusa energetycznego to im pomagało przenikanie ,zobaczmy ze noc była ich sprzymierzeńcem i jest jeszcze ,nieobecność promieni światła energii slonca wspomaga ich zmiennokształtność w formy ziemskie ,Ludzie boją się nocy, węży, żmij itd , dlaczego niby ? bo mieliśmy z tym styczność, negatywne relacje i zapisaliśmy to w genach , niema przypadków . ( alfa, beta gamma.) te fale są składową kosmosu i tak samo są nośnikiem i budulcem „życia ” ( to rejon tak zwanego piekła , ale niema to nic wspulnego z Nami , jedynie straszy się tym owce ,DLATEGO ze znamy te światy z negatywnej strony dlatego wykorzystano to do tego celu ) niema marnotrawstwa w kosmosie , problem w tym aby tu zaistnieli „muszą” Nas modyfikować ,czyli niemal pozbyć Nas wszystkiego , gdyby Nas całkowicie wyniszczyli nie mieli by materiału na dalsze eksperymenty i ekspansje ( hybrydy -biroboty ) nie dają im mozliwosci wtargnięcia w wyższe wymiary i tu mają problem , zaś wszyscy „wybrani”” zmodyfikowani ” to straceńcy i oni o tym wiedzą ! wiec nie będzie jakiegoś nawrócenia ,oni nie mają sumień ! nie maja połączenia ze źródłem , każdy Prawdziwy Ziemianin musi sobie to uzmysłowić żadne energie miłości na nich nie działają ! oni tego nie znają i nie mają !! dopóki tego sobie nie wytłumaczycie , to czeka Ludzkość zagłada i zniewolenie do granic mozliwosci , do ostatniej chwili , i w tym jest przebudzenie Ludzkości aby wiedzieli kto i co , aby to omijać , wysyłając im energie miłości automatycznie kochamy ich zbrodnie bo ONI tylko tak to transformują , nie znają ,nie zaznają Nas ,niemal w kazdym dzikim zwierzęciu możemy wyzwolić sumienie , miłość, wierność itd, ale nie u nich powie tak, a za sekundę ukąsi .Zdominowali cały ocean astralny niemal (wykład Grzegorza Slawickiego) bo to jest ich” brama gwiezdna” przez którą mogą wyginać naginać itp nasza energetykę , zobaczmy nieco wyzwolenia uwolnienia „duchowego „energetycznego na ziemi i przełożenie tego przez astral i inne wymiary a przecież to mikro procent tego co można osiągnąć jeżeli będzie to zbiorowe i na porządku dziennym https://www.youtube.com/watch?v=VIEilZOZt0c

   • Pio pisze:

    Tak,mają wsparcie.
    Chodzi mi tylko o to,ze jest inaczej,jak spróbujemy sami o siebie zadbac.
    Stworzymy podstawe do uzasadnienia nadejscia pomocy,tj.zeby ktos nadaremno sie nie fatygował.Bo co nam z lekarza,który przeprowadzi operacje,jak za chwile, znów bedziemy musieli liczyc na jego łaskę,w tej lub podobnej sprawie.
    Musimy zrozumiec,co doprowadza do naszego bólu i jak sie zabezpieczyc(nie dopuscic ponownie).
    Bo widzisz, wczesniejsze cywilizacje z jakiegos powodu upadały…I nie była to tylko zewnetrzna ingerencja…
    My tez musimy pewne rzeczy zrozumiec,lekcje odrobic…

    Tym bardziej,majac za przykład nasz naród.
    2 wojna,czekalismy na pomoc,i nie doczekalismy sie.Było jak było.Zamiast wczesniej pójsc po rozum do głowy,pogonic konie trojanskie,dogadac sie z bardziej wiarygodnymi rodami, a przynajmniej spróbowac sie przygotowac…
    Chciwosc,naiwnosc,uległosc,lenistwo,dbanie tylko o swojEgo.
    I to mamy do przepracowania,od pokolen…zwłaszcza w dniu dzisiejszym…

   • Majestic pisze:

    Pio oczywiscie , a jak nie damy przysłowiowej „rady” ? znasz powiedzenie” jak płonie las to nie szkoda róż ” Cywilizacje upadały ale żeby to się stało musi istnieć destrukcja musi być odmienność agresywna ,czy teraz ludzkość chce samozagłady ? chcą te odmienności mimo ze jest ich kilka procent , schowają się na sto lat w miastach pod ziemią a tu na powierzchni urządzą armagedon naciskając na czerwone guziki . „Chciwosc,naiwnosc,uległosc,lenistwo,dbanie tylko o swojEgo.
    I to mamy do przepracowania,od pokolen…zwłaszcza w dniu dzisiejszym…” jak najbardziej , ale wzywanie o pomoc z kosmosu raczej nam nie zaszkodzi ,nowe -nasze energie automatycznie wykluczą zbrodniarzy z naszej rzeczywistosci , wiekszosc ludzi natychmiast odrzuci to co wyszczególniłeś ,to się przelało na ludzi bo doznawali z jednej strony destrukcji , a z drugiej np naiwność wynikła z tego ze nigdy nikogo nie oszukali itp , tak wiec mamy skutki efekty samoobrony , no i zachowań własnej osobowości która jest pozytywna a mimo to przynosi negatywne skutki w zmodyfikowanym otoczeniu .

   • Pio pisze:

    Na pewno nie zaszkodzi.Tylko ‚oni” moga patrzec na nas, troszkę z innej perspektywy.Dobry lekarz poczeka cierpliwie, az pacjent sam(lub z mała sugestią) zrozumie przyczyny,a on jedynie bedzie monitorował, aby czasem, nie zszedł niespodziwanie. 😉

    „… musi istnieć destrukcja musi być odmienność agresywna ,czy teraz ludzkość chce samozagłady”-ok.tylko moze chodzic oto,aby nauczyc sie odrozniac, wilkow w owczych skórach…
    -własnie,tych kilka procent. Aby „naiwnosc”(dobre Serce) szło w parze z Madroscią(zrozumienie doswiadczenia).
    Bo jedno bez drugiego kuleje…i sie wywraca… I to nie raz.
    Swoja droga,przesiąklismy juz tak tym smrodem tak, ze juz,
    co niektórzy nawet go polubili…

    Nasze energie…,a ilu nas jest?Czy wystarczająco? 🙂
    Mam nadzieje, ze troche wiecej niz…300tu… 😉

   • Majestic pisze:

    Pio . 299 !? 🙂

   • SeJa pisze:

    Już 298 😀

    A tak bardziej na serio, to na moje szacowanie, to zupełnie Nikt, nie wykluczając mnie. Gdyby tak pominąć to i owo, i być kaprawą na co najmniej jedno oko, to może ze 2 osoby na całą Ziemię?

    Pewnie pominie się więcej kwestii i zaliczy gdzieś tak ze 144 tysiące?

    Ale wiadomo że wystarczy jeden, by wykoleić pozostałych. Nie można by pominąć żadnej cechy, niczego przeoczyć o pierwsze co zrobią to to co poprzednio. Wybudują Bank i Świątynie dla lokalnego Szamana / Kapłana. …

    😉

   • SeJa pisze:

    Albo co gorsza nie wybudują, a wyciosają 😉

   • SeJa pisze:

    No trzeba by przysłać kogoś kto oduczy i pokaże, albo ponownie zaludnić Ziemię osobami bez złych wzorców. Ale to ostatnie było by porażką, wręcz klapą. To można było zrobić już dawno.

    Co zostaje? Ograniczyć ofiary, zmusić do przewartościowań, do zmian i przebudowy totalnej, Wyciąć w pień wszystkich wyznawców Pieniądza / Mamona i Wszystkich jacy chcą szkodzić (Kilka miliardów?).
    I Dać kogoś kto to utrwali, a potem jeszcze więcej przysłać Nowych Wcielonych.

   • Majestic pisze:

    SeJu przejdziemy w inna rzeczywistość to tak jak dwa radia identyczne ale jedno niema UKF , i egzystuje tylko z tym co ma .

   • Miłość pisze:

    Wystarczy, by ludzie chcieli słuchać, ale zaraz się obrażają, że ktoś coś od nich chce, albo manipuluję boją się zmian, każdy od siebie powinien zacząć, nie trzeba wyżynać, ale do nich dotrzeć, jednak mało z nas szuka informacji/ wiedzy poznania… To straceni ludzie już, jak mówisz, można było zrobić tak dawno temu, ale dorwali się do władzy Ci co nie powinni, pieniadz/ mamona zaszumiała w głowach, straciliśmy człowieczeństwo… Tu nie trzeba sądzić, tu trzeba leczyć 🙂 i mieć nadzieję, że zauważą, że dotrą jak przez NTV do tego co jest prawdziwe słuszne i że w końcu zaczną się wypowiadać co ich boli, a nie tylko unikać problemu/ głupoty pieniadza… Ci co słuchają się znajdą, w nowym świecie internet będzie nie potrzebny, bo będziemy się porozumiewać tak jak powinno być już dawno 😉 Brawo SeJa. Trzeba walczyć o swoje i nadszarpnąć tej naszej niezachwianej cierpliwości, by przemówić do wybranych?? Czy wszystkich? Oto jest pytanie… 🙂

   • Pio pisze:

    297,298,299… -jeszcze przynajmniej jeden… 😉

    A ja dalej widze szanse w tej wodzie…ale juz bez mętów…;

    „Tak sie zastanawiam,jakby tak zostawic ludzi,bez kapłanów,polityków,bankierów i innych pomagierów…to czy ludzkosc, samoczynnie by sie nie oczysciła…?-tak jak zostawiamy mętną wode w (s)pokoju…”
    🙂

   • Miłość pisze:

    Dobrze kombinujesz Pio, to nowy punkt widzenia ! 😉 😉

   • Izabela pisze:

    ….Próba zrozumienia wszystkiego przypomina wytężanie wzroku, aby dojrzeć coś w mętnej wodzie. Bądź cierpliwy, niech lustro wody się wyklaruje…
    Tao

   • Miłość pisze:

    300? czy 296? 😀 Piękne Izuniu ! O wodzie i cierpliwości, jak zawsze trafiasz ! W Lotka zagraj dziś 🙂 (jutro)

  • jadwiga pisze:

   Zobacz co tzw „dobrobyt” zrobił z ludźmi? rozpasanie, dziwne zabawy, wynaturzenia itd… wątpię by ludzkość sama się oczyściła, nawet w kałużach i sadzawkach isnieje symbioza..

   • Pio pisze:

    Ktos te dziwne zabawy,wynaturzenia,rozpasanie musiał zainicjowac,a potem utrwalic…
    Jesli brudne łapy, nie ingerują w nature,ona sama sobie poradzi…

 15. Majestic pisze:

  „ŚWIATOWID ” https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiatowid_ze_Zbrucza zobaczmy ile celowego chamstwa obrosło ! panowie w sukienkach najchętniej rozbili by to na setki części jak tysiace innych . nawet ośmieszano górne pokrycie wmawiając ze to jest kapelusz !? cztery strony nawiązują do kola Swawora , nakrycie jest symbolem części torusa dolnego , to z tego symbolu wyrosły Stupy Buddyjskie .

 16. Tomek P. pisze:

  Szkoda, że nie pamiętam całych swoich snów, to wszystko odbywa się chyba w równoległym Świecie. Na pewno to nie jest Ziemia 🙂

  • Miłość pisze:

   Brzydzę się swojego imienia tego Tomek P. nie chcę takim tu być, nie chcę być Goldpressem ani Jerry Lee, ani Kundalini. Spróbuje co wyjdzie z Miłością.

   • Miłość pisze:

    To był chyba dobry wybór, jak Góralek mi coś pod tym puścił 🙂 Miłość Ci wszystko wybaczy O TAK! Tego chcę wybaczenia 🙂 Dla siebie 🙂 Piękna piosenka Góralek, trochę stara hi hi ale jakże prawdziwa 🙂

   • Gregory pisze:

    Spróbuj z „nikt”. To najlepsza inwestycja, odbić się od dna, od zera. Każdy nowy wybrany fundament na który się wspinasz wali się

   • Miłość pisze:

    Gregory, „nikt” boli, już to przerabiałem, teraz pora na miłość, nie chcę już więcej bólu, nie utożsamię się z „nikim” już nigdy, bo to że jestem „nikim” to wiem, teraz chcę dzielić się, dlatego jest „miłość” 😉 🙂

   • Miłość pisze:

    Miłość jest niezkazitelna, można pod nią zabrać kilka masek, a nikt to współczucie innych, a tego nie chcę nie potrzebuję, ale dzięki miło 🙂

  • Miłość pisze:

   Chyba muszę się z czymś utożsamić, dlatego wybieram miłość 🙂 Dlaczego na Świecie tak dziwnie plączą się dni, raz ktoś o kimś marzy raz ktoś o kimś śni, a kiedy szczęście zdaje się blisko być, znów musisz czekać i znów w tęsknocie żyć 🙂

   • Miłość pisze:

    Człowiek się starzeje, wystarczy przejrzeć zdjęcia z dzieciństwa, nim się obejrzysz, jesteś dorosły, mówią Ci dzień dobry dzieciaki z ulicy, ba młodzież… to nieodwracalne zmiany hm.. śni mi się, że jestem młody z grzywką, że chodzę do szkoły, przeszedłem już 80 klas podstawówki i wciąż jestem młody w tych snach… to dziwne, czuję się młody, ale moje serducho jest już dorosłe, jak tu nie patrzeć na przemiany, morda nie ta, ciało nie te już nie wysportowane… a było.. i dziewczyny się oglądały ale miejsza o dziewczyny, jak czuć się dobrze? W nieskończonej miłości, możemy być wiecznie młodzi, trzeba siebie odmładzać na wzajem, swoje serduszka, ja w Was widzę wiecznie młodych ludzi, myślałem, że starsi ode mnie gadają głupoty, że nie mają poczucia humoru, jakże się myliłem… Wesoło tu jest, czasem zachowywujemy się naprawdę jak dzieci, co pozwala mi stwierdzić, że jest w każdym z nas ukryte dziecko… Czy dorośli mają prawo do dobrego humoru? Czy tylko przez trudy życia dzielić się powagą? 😀 uśmiech mile widziany 🙂 Dziękuję Wam za te uśmiechy 🙂

   • Miłość pisze:

    Boskie :-* Izunia Twoja dusza śpiewa :-*
    https://www.youtube.com/watch?v=ymNFyxvIdaM

   • Izabela pisze:

    Tomek nie fanzol.. są góry i doliny. Na Górze rozkoszuj się Górą ale nie przyspawaj się do tego, bo to minie, schodzisz w Dolinę i pamiętaj, każdy dół się kończy, minie, zdobędziesz w nim wiedzę o Sobie, Absolucie i wejdziesz znowu na Górę i znowu się nią ciesz, bo minie.. jak wszystko… jesteś tu tylko na chwilę. Doświadczaj. Wszystkiego! Nie bój się smutku, nie bój się lęku, nie bój się radości 🙂 ale puszczaj, nie trzymaj kurczowo, bo to powoduje nerwicę 😀
    :-*

   • Izabela pisze:

    To jeszcze to.. z czasów, gdy nie nosiłam glanów, ale traperki w Beskidach.. i się siedziało z ekipą wokół ogniska pod rozgwieżdżonym niebem i śpiewało i gadało jakieś filozoficzne bzdety 😀
    https://www.youtube.com/watch?v=mEPE7QFIobk

   • Miłość pisze:

    Miłość mówi, że to cudowne 😉

   • Miłość pisze:

    My za młodości słuchaliśmy tego !!
    https://www.youtube.com/watch?v=X2Y7_FSTwYQ

   • Izabela pisze:

    Tomek: „My za młodości słuchaliśmy tego !!”

    chłopie toż Ty młody jesteś! 😀 😀 😀 aleś mnie rozśmieszył… dzięki 😀 piszesz jak na oddziale geriatrii 😀

   • Miłość pisze:

    Ty też jesteś młodziutka Do 140 jest się młodym potem będziesz najstarszy na Ziemi 🙂
    https://www.youtube.com/watch?v=bxiqFV4Gf2U

   • Izabela pisze:

    eh Ty szalony 😀 😀 😀 ja lubię siebie, teraz bardziej, niż wcześniej… nie liczę godzin ni lat…nie mam zegarka, kalendarza.. 🙂
    https://www.youtube.com/watch?v=4-htBDTdWic

    Zmykam… 🙂

   • Miłość pisze:

    Nauczyły mnie dziś Twoje piosenki, ciepłego serca ! Piękne, jedna po drugiej, nie wiedziałem, że takie cuda istnieją, ale największym jesteś Ty sama, zmykaj zmykaj 🙂

 17. Qcyp pisze:

  @Kitek ile razy dziennie można pic Yerba Mate ?Czy pic czystą czy z Ginger lub z Cynamonem??

 18. Myszka pisze:

  Qcyp ależ ty ciągle wyskakujesz jak filip z konopi.
  O co ci chodzi, czemu się pytasz ile razy pić i co i jak?
  A jak tam z kupką jest codziennie? :))))))))))))

 19. Qcyp pisze:

  Chodziło MI O PRZEDAWKOWANIE.Ale WIDAĆ ŻE NIC OD CIEBIE NIE MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ !
  Żegnam /olewaczko/.

  • Myszka pisze:

   Hmmm…”dowiedzieć” dziwny sposób dowiadywania – pytania jak na przesłuchaniu :))) szefie górujący :)))

   Przesłuchiwany odpowiada na pytania:

   1. ile razy dziennie można pic Yerba Mate ? — według ustalonych norm (swoich lub unijnych 🙂 a ty jak uważasz?

   2.czy pic czystą czy z Ginger lub z Cynamonem? – według indywidualnych upodobań — a ty jak uważasz?

   • Qcyp pisze:

    NIC OD CIEBIE NIE MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ !

   • Myszka pisze:

    NIC OD CIEBIE NIE MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ ! – to znów PISZESZ O SOBIE !!!!

    A czego konkretnie chcesz się dowiedzieć ode mnie? czy piję Yerbę czy nie? czy lubię? a jeśli to jaką? ile? – wcale o to nie pytałeś :)))) w przeciwieństwie do ciebie !!! na postawione pytania przecież odpowiedziałam rzeczowo i konkretnie chociaż były niedorzeczne/ni z guszki ni z pietruszki!

   • Myszka pisze:

    Wiadomości postawowe o których niektórzy nie wiedzą/Qcyp:

    Przy dowiadywaniu się/zadawaniu pytań należy wziąć pod uwagę fakt iż że:
    1 – każdy ma prawo zadawać każde pytanie i każdy ma prawo nie odpowiadać bądź odpowiadać kiedy chce i jak chce
    w tym się mieści:
    1′ – nie wszyscy uważają że to forum jest miejscem odpowiednim do osobistych zwierzeń
    1”- nie wszyscy mają potrzebę ekshibizjonizmu
    1”’ – ludziska mają różne charaktery i różne motywy postępowania czyli
    1”” -nie należy insynuować/sądzić według siebie a raczej wyciągać logiczne wnioski bez insynuowania
    1””- pytanie/dopytywanie nie boli… no chyba że się ma MegaEgo :)))))))))))))

    To tak w skrócie życzę wzrostu duchowego.

  • Myszka pisze:

   Przedawkowanie to chyba indywidualna sprawa niejako – jeden wypije pól litra i będzie w takim stanie jak ten drugi po kieliszku albo po torcie nasączonym spirytusem :)))))

   Soory Unia ma na wszystko normy więc może tam do nich z pytaniami panie Qcypie – ja mogę mówić za siebie ale ty się pytałeś ogólnie więc moje odpowiedzi są bardzo rzeczowe i na temat :)))

   • Qcyp pisze:

    Yerba Mate Skutki uboczne
    Wszędzie w Internecie można wyczytać, że picie yerby nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Żadnych to trochę na wyrost napisane, bo jak się okazuje nie jest ona wskazana dla alergików oraz nie można „przedawkować” z yerbą.Nie lekceważ potęgi mocy!

    Na dzień dzisiejszy nie piję yerby. Z tego względu, że zaczęły się u mnie pojawiać symptomy za zbyt częste picie yerby. Tylko objawami były:

    problemy ze złapaniem głębszego oddechu,
    szybsze bicie serca

    Podejrzewam, że częste picie tutaj mogło mieć mały wpływ na te objawy, tak naprawdę. To co mogło je wywołać i jej „moc”. Wszyscy zalecają, aby naczynko zasypywać tak mniej więcej do połowy (czasem nawet więcej) i zalać wodą. Jak to bywa w naturze – równowaga musi być. Dzięki takiej proporcji yerba nabiera naprawdę dużej mocy.

    Nie wspomnę już o bezsenności, gdy wypijemy za dużo przed pójściem spać lub zmieszaniu z innym napojem – bardziej procentowym.
    http://herbaciane.info/22/skutki-uboczne

   • Myszka pisze:

    No ale czemu tak wyskoczyłeś z tą yerbą i to do mnie !? po czym wnosisz że w ogóle w jakiś sposób się do mnie odnosi.. ze mnie yerba interesuje…przedawkowanie ? przecież nie wiesz nawet czy ją pije ? czyżbyś tak się popisać wiedzą wykorzystując każdy moment i każdego…alboco ? tylko może nie wklejaj całej wikipedii :))))

  • Myszka pisze:

   Żegnam /przewrotny/górujący/krętaczu/.

   • Qcyp pisze:

    Gdy wypijemy za dużo przed pójściem spać lub zmieszaniu z innym napojem – bardziej procentowym.

    STĄD TO ŚLĘCZENIE PRZED MONITOREM DO 3 RANO?

   • Qcyp pisze:

    Rada jest jedna – co za dużo, to nie zdrowo – yerbę należy pić z umiarem.\

    A NIE JAK TO kitek MÓWI,,jeden wypije pól litra i będzie w takim stanie jak ten drugi po kieliszku albo po torcie nasączonym spirytusem :))))),,
    Ignorantka, pije i nie wie co pije hihihihihihihi?

   • Myszka pisze:

    Rada jest jedna – umiarkowanie w e WSZYSTKIM!
    a nie jak to pisze Qcyp: „Rada jest jedna – co za dużo, to nie zdrowo – yerbę należy pić z umiarem”

    Napisałam:
    Przedawkowanie to chyba indywidualna sprawa niejako – jeden wypije pól litra i będzie w takim stanie jak ten drugi po kieliszku albo po torcie nasączonym spirytusem :))))) — to był/jest przykład odzwierciedlający to że przedawkowanie to indywidualna sprawa.
    Ignorant/przewrotny pisze i nie wie co pisze IwanMoherowy hihehehe

    I bez insynuacji proszę – przepraszam że cię rozczaruję ale nie mieszam i nie piję tak jak piszesz. Spadaj Qcyp czep się asteroidy 😛

  • Myszka pisze:

   Qcyp – no to może zamiast wyskakiwać jak filip z konopi – może jasno napisz o co ci chodzi bo czemu ktoś ma się domyślać albo dopytywać (nie chcąc insynuowoć) – i jeśli lubisz styl pt. przesłuchanie to życzę ci tego – mi taki styl dialogu nie odpowiada panie olewaczu. Ech po co ja jeszcze z tobą „gadam” po tym wszystkim fuj.

  • vvv pisze:

   „olewaczko” – to tak jak Qcyp zalecał i robi: zwis i powiew na wszystko.

   • Qcyp pisze:

    Doklanie?
    powymyślały jakieś herbatki bo smaku nie mają hihihihihi a wszak woda jest najsmaczniejsza/najzdrowsza hihihihihihiYerba Mate czyni sklerozę ,przykład kitka która to chwaliła się ze kawy to już niepamiętanie kiedy piła, aleee Yerbe to i owszem SKLEROZA Yerbe MATE o?

   • Myszka pisze:

    Nie twierdze że nigdy nie piłam yerby cieniasie sklerotyku, ale też wymyślasz/konfabulujesz/insynuujesz mi jakiś nadmiar/przedawkowanie w tym temacie – to bzdura wyssana z palca. I kawe znam i yerbe, ale i jedno i drugie w nie siekierowatych i w małych ilościach i ostatnio coraz rzadziej/raz w miesiącu .. coraz bardziej się skłaniam ku regionalnym roślinkom :o)) tak więc uświadomiłam cie jak jest choć ty przecież wszystko wiesz najlepiej buchachachaaachaaaa…tak że przestań wreszcie takie pierdoły pisać i panie olewaczu insynuatorze.

    Hmmm .. skoro ty jak wiele razy pisałeś masz „zwis i powiew na wszystko” to czemu mi to zarzucałeś pisząc „olewaczko” ?!

   • Myszka pisze:

    DOKŁADNIE ! jesteś przewrotny i po raz enty w całej okazałości znowu to pokazałeś w tym twoim ze mną tu dialogu !!! Ot poziom duchowy rodem z 2D !!

   • Qcyp pisze:

    I kawe znam i yerbe, ale i jedno i drugie w nie siekierowatych i w małych ilościach i ostatnio coraz rzadziej/raz w miesiącu .. coraz bardziej się skłaniam ku regionalnym roślinkom :o))

    A jakim można wiedzieć?

   • Myszka pisze:

    Stosujesz taką cieniacką FUJ klasykę rodem z 2D !!! że jak się nie ma na kogoś tzw. haka to trzeba sobie wymyślić i insynuacjami mu „przywalić” FE !!! dla tego takiemu do takiej przewrotnej manipulacji potrzebne są czyjeś zwierzenia – nie ze mną takie gierki panie qcybruner.

   • Qcyp pisze:

    Czyli do żadnych regionalnych roślinek się nie słaniasz !Chyba że do pokrzywy hihohihuhhihi?

   • Myszka pisze:

    Wszystkie. Zachwycam się wszystkimi. Nabieram coraz większego przekonania że w roślinach jest wszystko. Mam kilka zestawów/mieszanek i rotacyjnie zaparzam .. a ty co kawunią przedawkowujesz/nadmiernie się opijasz – to może stąd te twoje przewrotne insynuacje/konfabulacje i ogólnie zaniżenie rozwoju duchowego się bierze ?! hihihahahehuuuuu

   • Qcyp pisze:

    Może? ale już niedługo hihihihihu?jeszcze DZIEŃ JESZCZE NOC!

    SZCZĘŚCIE O NIE JEST CEL LECZ DROGA KTÓRĄ IDZIESZ!
    https://www.youtube.com/watch?v=PjnLyOHLebM

   • Myszka pisze:

    No widzisz jakie znowu cieniackie wnioski wyciągasz .. że jakobym do żadnych regionalnych roślinek się nie skłaniała – co z takim do gadania który z palca sobie wysysa insynuacje przewrotne i przypisuje komuś jakieś swoje chore wyobrażenia !!!!?

    A pokrzywa jak najbardziej bardzo wartościową roślinką jest i ja cenię ją bardzo.

   • Myszka pisze:

    Ale co niedługo .. ze niedługo przejdziesz sam siebie w konfabulacjach/insynuacjach czy co?!

    „SZCZĘŚCIE O NIE JEST CEL LECZ DROGA KTÓRĄ IDZIESZ!” – i kto to mówi !! ktoś kto widać że idzie drogą przewrotności/insynuacji i innych dennych zagrywek !! to szczęście? to uważasz za szczęście? !

   • Qcyp pisze:

    jakie znowu wnioski?SKŁANIANIE A ZNANIE/UŻYWANIE/NAZWY ,WIEDZA TO DUŻA RÓŻNICA,NIEPRAWDAŻ?
    Precyzji ci brakuje.?

   • Qcyp pisze:

    Przewrotne losy /dzieje/życia dają obraz przewrotności twojej Kiteczku .Przykro że jeszcze tego nie pojęłaś i cieniacko(brak witalności) zwalasz swojskie niskie projekcje mentalne na innnych/mnie, bogu ducha winnych.?

   • Myszka pisze:

    .. a qcyświstak siedzi i zawija je w te sreberka :o))))))))

   • Myszka pisze:

    .. oczywiście że nic nie pojmuje/my .. Qcyguru wszystkiego wszystkich naumie :o)))))

   • Myszka pisze:

    A kysz !

 20. Miłość pisze:

  Myszka lepiej niż Kurka 🙂

 21. Miłość pisze:

  Podoba mi się na tym Forum, że wszyscy wszystkich słuchają i starają się wspomagać, ciepłymi słowami jak przed chwilą vv Seję i Seja vv. ale pomyślałem o tym wcześniej, bo nawet jak kogoś dłużej nie ma, jest właśnie to słuchanie, myślenie i to jest to ! Nikt nawet ja nie jestem zapomniany. Nie mam co powiedzieć, mówię więc, że cieszę się, że jesteśmy dla siebie tacy wyrozumiali, że się kochamy, że widać to, że jesteśmy jednością, siedzę już cicho żeby nie zapeszyć, vv bardzo mądre rady ! Wszyscy się cieszymy że u nas jesteś. Miłego konwersowania z Seją, dobraliście się jak dwie krople wody, inteligentni, mądrzy, i jest zawsze na forum o czym mówić, podoba mi się to !! I nawet najgorszy głupek jak ja zauważa w tym miłość, Cudnie !! 😉 …

 22. Qcyp pisze:

  Myszka pisze:No ale czemu tak wyskoczyłeś z tą yerbą i to do mnie !? po czym wnosisz że w ogóle w jakiś sposób się do mnie odnosi.. ze mnie yerba interesuje…przedawkowanie ? przecież nie wiesz nawet czy ją pije ? czyżbyś tak się popisać wiedzą wykorzystując każdy moment i każdego…alboco ? tylko może nie wklejaj całej wikipedii :))))

  Bo ją pijesz i chciałem zasięgnąć rady u starego Yerbowca A tu widać że skleroza ujawnia się coraz bardziej .Czyżby to Yerba z czymś mocniejszym?Albo kręciłaś?że Yerbe Mate tylko pijesz?

  • Myszka pisze:

   Wysysasz z palca! Insynuujesz! B r e d z i s z! Panie przewrotny!
   Żegnam!

   • Qcyp pisze:

    SKLEROZA !DOBRZE ZE MAM TYLKO 2 OPAKOWANIA BRRRRRRRR

   • Miłość pisze:

    Jakie Żegnam?! Nie ma żadnego Żegnam 😀 :))

   • Miłość pisze:

    Witaj Kochanie, Dobranoc Kochanie tak powinniście do siebie mówić, wtedy nie będziecie się spierać o jakąś miętę na dobranoc, kto śpi do 3 a kto nie, mięta będzie między Wami i jest, miętuśińscy !!! Jesteście wspaniali,

   • Myszka pisze:

    Miłość to nie pluszowe misie !!!!!!!!!

   • Qcyp pisze:

    TAK MIŁOŚĆ TO JAKĄ MYSZKA ŻYWI DO KOTA HIHIHIHII?

 23. Miłość pisze:

  Jutro będzie lepsze !!!! tylko nie wiem czy iść spać, od kiedy będzie jutro, bo według komputera za 45 minut 😀 Spróbuję nie spać, ale ciągnie mnie do wyra 😛 Szkoda, że już śpicie, bo mam ochoty na pogaduszki. Czuję się świetnie i to jest powód do uśmiechu radości, czy można dysponować tym jak się czujemy? Bo jak tak, to ja chcę się czuć zawsze dobrze 😉 hi hi

  Kolorowych snów, jakby co to jak najdzie mnie o czymś wena to w nocy napiszę. Podzielę się sobą lub Światem lub miłością 😉 Dobrej Nocy, śnijcie niech to będzie Wasz najlepszy sen. 🙂

 24. Miłość pisze:

  Wszyscy się zmyli bez Dobranoc 🙁 taka cisza, napisałem coś zle?? jak co to qcyp i wiki nie chciałem seja i vv też nie chciałem, pisałem co myślę i co czuję. Mam nadzieje, że pójdzie to w niepamięć, wszyscy się rozpłynęli bez słowa hi hi jaki ubaw 😀 Zostałem ja i komputer, i powiedzcie co można z tym zrobić? Co dotychczas ten komputer robi he he tylko się odzywa, płacz lub się śmiej, kochaj lub nienawidz, myśl, lub bądz zaślepiony, co słowa potrafią? Z niczego zrobić coś, i My to właśnie zrobiliśmy, to co obecnie się dzieje u nas to jest coś ! Kochajmy tak dalej, a zmienimy wszystko. Ja znowu czuję się samotny, ale to nie Wasza wina, tylko moja ,że poświęciłem komputerowi tyle czasu, ze zakochałem się literkach. Ale za Tymi literkami są wspaniali ludzie ! Dotrzemy do Boga, dotrzemy do ludzi ! Wierzmy !!!!!!! Coś mi się wydaje że napiszę coś o wierze znowu. 😉

 25. Miłość pisze:

  Gdy nie wierzysz w lepszy Świat, może on też nastać, ale nastanie dzieki ludziom wierzącym, bo tylko od wiary jest zmiana, ktoś kto nie chcę nie dzieje się samo, chyba, że przez wierzących ludzi, goniących za marzeniami, ja się do nich zaliczam, fajnie jest dowiedzieć się, że nastała zmiana, ale jeszcze lepiej być częścią tej zmiany 🙂 … Jak pojąć wiarę? Wiara ludziom kojarzy się z religiami, mi właśnie z duchowością, bo wierzę, w mózg, ducha i wszystko co ponad ! Wierzę że osiągnę apogeum. To taka chuśtawka między być kimś a być nikim, być wielki a mały… ja tak podróżuję właśnie raz jestem wielki raz mały, i widzę.. z różnych perspektyw… Z wysoka i z niska, mogę wybierać, czy zaszokować, czy być zwyczajnym, czy dla kogoś być zwyczajnym? Przecież nie jestem głupi a byłem, i wiem to. Mogę ukryć się pod głupkiem, mogę ukryć się pod chorym psychicznie, ale nie robię tego, choć czasem mi się wymsknie… Lepiej być wariatem niż głupim, wariaci są szaleni, jedyni w swym rodzaju, jednak gdy pomyślę, że naprawdę zwariowałem, sytuacja się zmienia, bo to bolało, i wciąż boli, coś co wydarzyło się pomimo mnie…… coś niezrozumiałego, co wyłączyło mnie z obiegu i na nowo muszę zastanawiać się nad swoim życiem i obawiam się czy znowu nie zwariuję, skoro to było ponad mnie, ponad mnie ale walczyłem długo o czystą świadomość, zmieniły mnie leki szpitale, i nie wiem skąd się wziąłem taki jaki jestem 🙂 Na prawdę nie wiem hi hi… i kiedy w końcu będzie normalność !? Kiedyś nie chciałem normalności, bo było to normalne, chciałem uniesień, a teraz aż nad to mam tych uniesień, chociaż się uspokoiło 🙂 Lubię rano wstawać. To jedyne co wiem o sobie i jeszcze lubię śnić, ale to po za normalnością jest, poza życiem które kontroluję, lubie rano wstawać , to jedyne co lubię 🙂 I cieszę się, że jest chociaż to… Może podpowiecie mi co jeszcze można lubić??? Lubię rano wstawać, bo wierzę w dzień i noc nawet chyba… teraz nie mogę o tym powiedzieć, bo nie ma rana, bo nie jest po śnie… ale lubię to wspomnieć swój sen…. to trwa chwilę, ale żyję pełnią życia, w swoim pokoju. Wydłużam tą chwilę…. aż kiedyś polubię wszystko z dnia i może nocy, nie lubię być sam, nie lubię samotności jest fee 😉 🙂 szkoda, że po obudzeniu nie widzę czyjeś twarzy, że nie ma do kogo się odezwać. Ma tak większość samotnych ludzi… nie lubię liczyć czasu, izka dziś fajnie napisała że nie liczy że nie ma kalendarza, coś masz podobnie jak ja 🙂 Dlaczego śpicie? Dlaczego właśnie dziś, gdy jest taki piękny dzień, wieczór, noc 🙂 Co by było gdybyśmy wszyscy posiedzieli w nocy tak jak w dzień? Wkurza mnie, że tak mało jest nocnych marków hi hi albo że siedzą za monitorem i się nie odzywają 🙂 Chciałbym, żeby dziś ktoś ze mną tu był, nie w internecie, ale w moim pokoju, chciałbym przegadać całą noc… w komputerze nie znajde takich znajomości, o miłość ciężko walczyć w mojej sytuacji, mam nadzieję jednak tą ruletkę. Ale ileż można żyć nadzieją. Nadzieja to nie wiara, nadzieja to czekanie, a wiara to działanie w teraz…. To jest prawda o!! Zamienię nadzieję w wiarę, cicho, bo właśnie coś mnie naszło !!! Zmykam 🙂 Muszę to przemyśleć, papapapapapapapapapapapaap hihihihihihihihihihihihihihi hrum hrum Pi Pi
  https://www.youtube.com/watch?v=-PJ10-qwvcc

 26. Miłość pisze:

  To jest to 🙂 Wielu ludzi myśli, że wiara łączy się z przeszłością, wiara jest właśnie w teraz !!!!!! nie wierzę w Jezusa, bo istniał, wierzę w Jezusa, bo istnieje !! nie wierzę w siebie, bo istniałem, wierzę w siebie, bo istnieje !! nie wierzę w przeżycia, bo były, wierzę w przezycia, bo są częścią mnie/ Świata. !! Odnalazłem właśnie klucz wiary !! Wierzę we wszystko na nowo, bo wszystko jest teraz i wcześniej i pózniej, wierzę w to i wierzę w Boga, nie który był, ale który jest !! Wierzmy, zastanówmy się jak nie wierzymy, czym jest wiara, jest Tobą, jest Światem jest Wszystkim co mamy i nie jest nam wpojona, to od nas zależy czy wierzymy i wcale to nie boli !! Pozdrawiam swoją wiarą i potraktujcie to na serio, bo nie zwykłem kłamać.. W wierze się połączmy 🙂 🙂 🙂 🙂

 27. Kalina pisze:

  Podstwaowa wartoscia w kosmosie jest freedom a nie ewolucja z bagazem mind control astralu -matrix panie Igorze
  Rozwoj wewnetrzny , to nie jest A. I technologia Boga singularity , ktory komasuje wszystkie prawie minds na powierzchni ziemi i manipuluje nimi jak w sieci pajeczastej . Rozwoj leci po nitkach pajeczyny . Tak ,ze takich Keshe z free energy moze byc kilku w sieci i maja impuls do niezwyklego wynalazku . Z czym i kim jest wiec zwiazany impuls ideii free energy ( co tak szumnie nazwana a wogole nie jest free ) tylko wielki bulshit moim zdaniem . Bo ten keshe ukrywa sie jak puskwa pod koldra wszystkich to krajow . Kompletna kukla niezdemaskowana jeszcze tylko caly czas wartosciowana wysoko .

  Pan mowi o korygowaniu cywilizacji . A ktoz niby ma ja korygowac . Znowu jakis madrzejszy od nas niby bohomolec oswiecenia .Oj chyba sobie wsadze w nos pana wyklady i wydmucham w chusteczce .

  Ci obcy z roznych zrodel cywilizacji , to kto to jest panie Igorze .
  jezeli pan nie jest pewien kto to jest nie powinnien sie pan powolywac na ich bzdetne informacje .
  Moge tylko powiedziec to , ze faktem jest , ze ziemia sie wylamala z matrix i to sie stalo 21 grudnia 2012 roku i leci swoim czasem w tak zwany kosmos wiec Ja lece z nia . Nie wiem ale jest nas malo moze kilka procent a moze kilkanascie swiadomych tego .
  Nie widze problemu w swoim rozwoju . jednego jestem pewna , ze do korekcji mojego ciala nie potrzebuje zadnych witamin sztucznych ani zadnych maszyn sztucznych typu zasilacze i nie potrzebuje metod dwupunktu ani zadnych technik spirytualnych . Jezeli astral przy pomocy swoich ludzi znowu nie wpieprzy mnie do rowu jakiego pijanego mechanika samochodowego to bede Ok i nie musze korzystac z chirurga oreptalianskim mind . Bo bede swoim chirurgiem dla siebie .

 28. Kalina pisze:

  Nie mam zamiaru obrazac nikogo w moim wpisie wyzej ale poprostu nieakceptuje zadnych bzdur kalkulacyjnego mind . Wiem , ze wiedza ludzi jest totalnie powielana z jednego na drugiego i nikt tak naprawde nie lubi organic swiadomosci uruchamiac tylko syntetyczny crab ,

  • Qcyp pisze:

   powieki MI LATAJĄ WEZMĘ SYNTETAZY MAGNEZ HIHIHI O POMAGA? TO JAK TO ,JESTEŚMY SEMI SYNTETYCZNI?

   a MOŻE JESTEŚMY WSZYSTKIM HIHIHIHIHOHI?

   • Izabela pisze:

    .. syntetyczne 😀 przecież ziemskie tak czy siak 😀 zjedz orzechów włoskich, zrób sobie kompresy zimne na powieki i idź spać. Sen najlepszym lekarstwem 🙂

   • Qcyp pisze:

    Nie, kawa wypłukuje mi magnez wiec chciałem Yerby popić Ale przyjaciółka wyrzekła się własnych słów jak sw Piotr Chrystusa. I MA CZELNOŚĆ STĘKAĆ o duchowości, wymiarach hihihihihihihi ?

   • Izabela pisze:

    A co to za zabobon, że kawa coś wypłukuje? W jaki sposób? Dżizas, chodzi o to, że kawa zawiera cofeinę, która w nadmiarze! (bo to nadmiar szkodzi) jest toksyczna, wiec magnez służy jako utylizator toksyny. Yerba to też używka i szkodzi w nadmiarze.. Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, wszystko zależy od dawki 😀

   • Izabela pisze:

    Zioła to też w nadmiarze, przy nieumiejętnym stosowaniu to trucizna 😀

 29. budda pisze:

  mooji -gaja -to dobry przekaz -/gaja-to dawna francja-lecitow prowincja/

 30. budda pisze:

  o kalina szacunek Tobie slowa uznania -to co w/zamiescilas to wlasnie to doskonala sila i moc ktora odkrylas w sobie i znia zyjesz -piszesz /ci co tego nie zrobili -rozne bzdury na twoj temat pisza/ -dziekuje i wspieram -podobnie czuje i odbieram to rzeczywiste istnienie

 31. Qcyp pisze:

  Alina7 pisze:Co do naszej cywilizacji, konsumpcyjnej cywilizacji Zachodu, cóż – sam sobie odpowiedz.

  Cywilizacja = konsumpcjonizm = sprzeczność/KONFLIKT.
  CYWILIZACJA=BRAK PRAGNIEŃ I GROMADZENIA=HARMONIA.?

  • Gaja pisze:

   Qcyp A Ten w kółko Macieju . Czy nie rozumiesz , że można mieć wszystko , ale z umiarem i bez wygórowanego „ego ” a nie siedzenie w jakieś studni i żywienie się wodorostami 🙂

   • Majestic pisze:

    On jest glonojadem ? potrzebuje takiego do basenu ?

   • Qcyp pisze:

    Mam wszystko a nawet mi zbywa hihihihihi Nie mam umiaru wszystko albo nic hihihihihi

   • Gaja pisze:

    Hihihi 🙂

   • Qcyp pisze:

    nic ci się w życiu cudownego nie przydarzy bo ty masz braki.To braki świadomości, sito cala astralnego. Pragniesz pragniesz i pragniesz zamiast siła woli koncentracji kreować rzeczywistość .Czy bóg pragnie?

   • Qcyp pisze:

    Bóg nie pragnie tego czy tamtego bo wszystko jest nim i dla niego/nas.To jest podstawa duchowości pragnienie i nie gaś tego twój czas jeszcze nie nadszedł.Nie jestesmy równi,Nie jesteś gotowa Wiec pragnij pragnij tej iluzji hihihihhhihihi?

   • Gaja pisze:

    Qcyp To zależy co wybierasz 🙂 Czy maksymalne zbliżenie się do „Zera” , czy też egzystencję na poszczególnych płaszczyznach wibracyjnych z surfingiem 🙂

   • Qcyp pisze:

    Nie masz pewności i dlatego sobie pozwalasz na surfowanie.Normalne młoda /kochliwa duszyczka?

   • Gaja pisze:

    🙂 Hihihi

   • Qcyp pisze:

    A tu możesz śmiało zanurkować w omni bycie.Surfowanie to powierzchowność nieprawda?

 32. Kamila pisze:

  pan Igor mym zdaniem bzdury opowiadaa typowe dla new ageowego przekazu prawda jest jedna że Chrystus przyjdzie na ziemie i osadzi wszsystkich ale najpierw bedziemy mieli zwiedzenie czym właśnie sa takie prelekcje i również wielki ucisk duchowy i fizyczny przez demoniczne byty na które to coraz wiecej ludzi sie otwiera które to sa propagowane przez ludzi typ[u Icke czyli oczywiscie szarlatanów którzy dostaja chanelingi od bytów astralnych negatywnych wibracji i negatywnych zamiarów dla społeczeństwa tylko dlatego zeby odebrać chwałę Bogu jedynemu to podaja się za Plejadian pomocników ziemian Czemu ludzie jestescie tak naiwni i w te pierdoły szatańskie wierzycie ?

  • Gaja pisze:

   Kamila Bóg jest krystalicznie -czystą Jestnością . Dlatego właśnie BÓG NIE SĄDZI , BO BÓG NIE POSIADA „EGO ” !!! .Zastraszanie owieczek to najskuteczniejszy sposób manipulacji nimi . /Zapytany przez faryzeuszów , kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im:Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie i nie powiedzą :Oto tu jest albo:Tam. Oto bowiem królestwo Boże pośród was jest.(Lk 17,20-21)/

   • Qcyp pisze:

    Kamila ma racje.Te wszystkie manekiny konsumenty to ich jakiś nieczysty byt opętał wszak są bogami ale z chorą zaprogramowaną duszą .Zobaczcie jacy oni są zadowoleni kiedy koszyk jest pełny hihihihihihihi?

   • Gaja pisze:

    Ty Qcypku prowokatorze , to nie jest w tym wypadku śmieszne . Lubię się smiać ,ale w grę wchodzi ludzkie życie i to z pewnościa nie jedno , więc śmiech w takiej sytuacji …….???

  • Gaja pisze:

   Kamila Nosimy Boga w sobie . Nosimy w sobie tę krystalicznie -czystą Boską Egzystencję . Jeżeli dostrzeżemy Ją w sobie nawzajem , jeżeli w każdym napotkanym człowieku dostrzeżemy Boga – to ten Świat odmieni się na zawsze . Ta cicha , delikatna i cudowna Jestność jest w nas od zawsze , przykryta pokładami ludzkiego „ego” .

  • Majestic pisze:

   Kamila ,straszne rzeczy wypisujesz ? „new ageowego przekazu ” „Chrystus przyjdzie na ziemie i osadzi ” miliardy ludzi już zginęły z wojen, mordów pomorów, potopów, głodu i pragnienia itd , wiesz dlaczego ? bo czekali na Chrystusów , na bogów , itp . a jak nie przyjdzie ? będziesz to dalej sprzedawać następne 2 tys lat ? new -age to sprytna kombinacja , właśnie po to aby można tam każdego ulokować , tak jak słowo sekta , robisz prawdziwa sektę nazywasz to sekta , a puzniej wszystko co ci nie pasuje wkładasz pod ten sam afisz , i jaki efekt ? wszyscy omijają jak zarazy no bo sekta nieprawdaż ? imperium Romanum stosuje te metodę dobre 2 tys lat i dłużej ,tak jak rewolucje zawsze zabijały własnych inicjatorów bo taki był cel .Mówisz o demonicznych bytach o ucisku duchowym ? teraz gdy właśnie takie prelekcje otwierają moherowe berety , pomysł kto i co osmażyło 50 milionów ludzi na stosach setki miliony w wojnach , gdzie ten sam Chrystus ich do boju prowadził , ci sami duchowni panowie namaszczali po obu stronach frontu aby więcej demonów nakarmić Pozdrawiam

   • Kamila pisze:

    jakie 50 mln na stosaach ? ale bredbnie wypisujesz propaganda antychrzescijanska działa widze udowodnij mi to i daj argumenty merytoryczne i źródła z których czerpiesz te dyrdymały zwiedziony człowieku nowej ery wodnika hahahh zal mi cie

   • Kamila pisze:

    uwierzyłeś przepowiedzianym szarlatanom ,złotoustym mówcom i innym wilkom w owczej skórze typu śmieszny Dawid Icke i wielu innym bluźniercom kierowanych nieczystymi siłami głoszącymi pseudowolnośc i pseudoduchowośc
    Chopie zostałes zwiedziony i to masakrycznieale to juz problem twej duszy

   • Majestic pisze:

    Niech Cie Oświeci Pan Światłości z Światła Lucyfer , zapewniam ze światłość wiekuista jest celem Stworzenia .

 33. Kamila pisze:

  wszystko przecież jest powiedziane w bibli iż
  1. wielkie zwiedzenie swiataaa
  2.złotouści szaarlatani
  3.dziwne swiatła widziane na niebie
  4.wielki ucisk.
  5 wojny6.fałszywi prorokowie
  Przecież to się dzieje na naszych oczach Oślepliscie czy nie widzicie bo nie chcecie widzieć i działa u was mechanizm wyparcia ?
  żyjemy w czasach ostatecznych a sztan działa teraz z najasilniejsza moca po przez media w których promowana jest przemoc i sex ,przez net gdzie porno strony i mnówstwo sekt mieniacych sie droga ku wolnosci
  otwórzcie oczy !
  a NEW AGE z mieszanka Chrystusowa czyli z swadomościa robi nam kiełbie we łbie tylko po to zeby człowiek ukocha siebie a ni Chrystusa
  podstawowa doktryna new age jest boskość człowieka to czego pragnie lucyfer
  To moje zdanie którego nie zmienie nigdy dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam wszystkich tych zaczarowanych i zwiedzionych również 🙂

  • Gaja pisze:

   Kamila My już jesteśmy zwiedzeni , więc nie potrzeba nas zwodzić . Za to co Jezus Chrystus chciał nam przekazać , ludzie oddawali swoje życie – rozszarpywano ich lwami , łamano kołem , palono na stosach, krzyżowano . Dopiero teraz ta prawda powoli się przebija , bo jest Internet i są książki na ten temat .

  • Majestic pisze:

   „podstawowa doktryna new age jest boskość człowieka to czego pragnie lucyfer” a jaki ma być czlowiek ? czy czasami nie boski ?! czego pragnie Lucyfer ? stosów inkwizycji ? wygniecionych i zdeformowanych stawów kolanowych ? kto Ci powkładał te brednie o Lucyferze ? praktycznie Go niema , ale Wszyscy niemal boja się Jego jak Światła Słonecznego !? Stwórca absolutu urodził „podłego ” Lucyfera ? po to aby Go zgładził ? rzeczywiscie ten lucyfer chyba zakłócił dyscyplinę partyjną wszyscy na padole zagłosowali za ciemnogrodem , za wiecznym mrokiem i ciemnością a TEN na odwrut !!? no i tradycyjnie Media Głównego Scieku opluły zdrajce , włączył światło a ONI go w kosmos pogonili a na dodatek elektrownie zniszczyli aby następny nie miał szans .

  • Qcyp pisze:

   złotouści szarlatani Tak mi tutaj pasuje jak ulał Grzegorz Braun.

   • Majestic pisze:

    Qcyp tez Ciebie Swiatlosc razi i zabija ? dlatego zaszyłeś się w tej głębinowej studni ? tak samoczynnie, instynktownie, nie dziwie się Straceńcu ?! pokochaj Światłość demony odejdą a Ty Dusze Wyzwolisz, Namaste

 34. Kamila pisze:

  Tu walka się toczy o nasze dusze a nie rozwój człowiekia, mamy swój czas na ziemi i myslmy o swym zbawieniu a rozwój to polegać moze tylko na dobrym sercu i nasladowaniu Chrystusa a nie na jakichś wymaginowanych czarach mary które nie zostały nam dane przez Boga,aposługuja się nimi demony żeby nas zwodzić to wszystko jest takie proste i jeśli chodzi o niebocentryzm to bardzo prawdopodobna rzecz że jestesmy od zawsze okłamywani i nie zyjemy na kuli i nie ma zadnego nieskonczonego wszechświata tego sztan chce abysmy szukali obcych cywilizacji odalając sie tym od stwórcy a gdy czasy końca zastana do upadli aniołowie ponownie odwiedza nasza planete podajac się za naszych zbawców i braci z kosmosu PROSTE !
  tego pragnie bestia zeby jej oddawac pokłon czyli niby naszym stwórca komitom hahah zwiedzenie trwa a im wiecej naiwniaków łyknie bajki o kosmitach tym szatan ku swej uciesze bedzie tylko raczki zacierał i zbierał żniwa z dusz !
  Pozdro 🙂

  • Gaja pisze:

   Kamila W jaki sposób ludzie mają się stać samodzielni w sprawach duchowości , jeżeli praktycznie i paradoksalnie , zostali odcięci od Boga- a za połączenia z Nim płacą co łaska ? Czy gałązka drzewa płaci za połączenie z pniem drzewa? Czy potrzebuje jakiegoś pośrednika ? Wiesz dlaczego Jezus /chociaż był cieślą /nie zbudował żadnej świątyni ? Bo doskonale wiedział , że małe ludzkie „ego” przesłoni tam sobą Boga . Czy tak się nie stało , czy Jezus się mylił ?

  • Kalina pisze:

   Dusze nie sa nasze .Spiryt ziemski i nasz jest esensja naszego zycia na ziemi . Ja sie trzymam aborygenskiej wiedzy bo jest autentyczna jezeli chodzi o to . Wszystko inne jest aberracja mozgowa . Dusza jest programem osobowosci z ktora sie rodza ludzie z tak zwanym obciazeniem reinkarnacyjnym- z dopasowana genetyka . Jest tylko pare procent ludzi ziemian , ktorzy sa nieoprogramowani via szeszynka czyli dusza program . Dlatego caly spirytualizm i cala nauka i doktrynizacja i wiedza jest zwiazana wlasciwie z szeszynka.
   Czyli szeszynka mozg i myslenie U nas w kreacji jest wazne to , ze fizycznie mozemy wszystko zrobic i dlatego astralne pasozyty wymyslily ich syntetyczny rozwoj umyslowy , ktory wlasciwie zdeformowal nas czyli poscil jakby kilkoma kanalami dociekan a zasila ich poniewaz kanaly myslenia sa kontrolowane . A reszte mozna doczytac w Wikipedia o szeszynce ale tam nie pisza prawdy , ze szeszynka jest odpowiedzialana za melatoninę.
   To jest nieprawda sprawdzilam to na sobie . I wiem , ze jak nie spalam kilka miesiecy gdzie walono mnie pulsem mikrofalowym , ktory dzialal raczej na płyn mózgowo-rdzeniowego a nie na szeszynke .Znam atrybuty swojego ciala z detalami jak sie zglebie w swoje centrum . Tak wiec obserwacja jest moja z doswiadczalnia a nie wyczytane bzdury pasujace do jakis teorii . Bralam suplement melatonin i wogole nie pomagal .
   Chrystus aborygenow nie interesowal do momentu kiedy zaczeli ich nim wypychac jak kaczki do katolickiej uczty ziemskiej . U nich nie bylo wojen a jak Chrystus sie pokazal to zaczento ich zrzucac ze skarb do morza oszczedzajac amunicje .
   Chrytus na chama byl pchany wszedzie Brazylia i cala Ameryka Poludniowa pokryla fala madomny z dzieciatkiem i chrystusa . Ja bym pomyslala glebiej nad sprawa Chrystusa .

   • Gaja pisze:

    Nie Jezus Chrystus był pchany , tylko religie / które posługiwały się postacią Jezusa Chrystusa/ , były pchane . A to jest zasadnicza i zdecydowana różnica . Ale ty się trzymaj swojego .

 35. Gaja pisze:

  Kamila Który człowiek odważy się czynić to co uczynił Jezus , jeżeli został postawiony w roli marnej , niegodnej , grzesznej owieczki ??? A przecież Jezus powiedział :Zaprawdę, zaprawdę , powiadam wam: :Kto we mnie wierzy /kto wierzy temu o czym mówię/będzie także dokonywał tych dzieł , których ja dokonuję, a nawet większe od tych uczyni , bo Ja idę do Ojca… Ewangelia wg Św. Jana 14,12

  • SeJa pisze:

   I patrz uczona Gaju, jaka chce nieistnieć 🙂

   Pan Igor W. przypadkiem nie odróżnia Filozofii Chrześcijaństwa od Religii Katolickiej, stwierdzając nawet że sam Jezus nie istniał w obliczu przekłamań historii, religii, nauki. Zapomina mówić że to zostało tak przygotowane i sam stara się zdyskredytować nawet i prawdzie natchnione słowo.

   Po to by powoływać się na Miecz z ust, jaki w tych czasach ma być używany jako oręż silniejszy od stali. Co wie właśnie z Tych pism i to ma dyskredytować Osobą Jezusa, Ducha Bożego, i Stwórcę jako takiego jego zdaniem

   To nie jest zwodzenie, nie jest to sprzeczność, nie jest to Absurd?
   A zauważcie jak się spinają zanim przejdą do sprzedawanych na prawdę kwestii przy pomocy już przygotowanego gruntu. Wszyscy Oni tak się spinają, na chwile wcześniej. To widać. Czasem zakręcą się, łupną, zbiorą się w sobie i jak wyżej. Bo wiedzą co robią i po co. 😉

   • SeJa pisze:

    łypną nie łupną rzecz jasna, literówka 🙂

   • Gaja pisze:

    SeJa Ja nie komentuje p.Witkowskiego .

   • Gaja pisze:

    SeJa Dla mnie „Nowy Porządek Świata” będzie dopiero wtedy , kiedy ludzie zaczną dostrzegać Boga w drugim człowieku . Kiedy każdy człowiek zacznie być odpowiedzialny za samego siebie , za swoje czyny a nie tak jak teraz , ze można komuś zrobić krzywdę i osoba ta czuje sie w zasadzie bezkarna , bo idzie do kościoła , wyspowiada się otrzymuje rozgrzeszenie i tak w kółko. Czyli dalej „hulaj dusza piekła nie ma „

   • SeJa pisze:

    Zgadza się Gaju 🙂

    Tylko że Ci ze świeczników za spust nie pociągają, a ludzie giną. Nikt nie jest winny. Kwestia nie istnieje. Media to media, władza to władza, system to system, religia to religia. Cóż taki naturalny drapieżnik jaki nie istnieje osobowo. Trudno 😉

    I chcesz Nowego Świata?

   • Gaja pisze:

    SeJa Ja już powiedziałam czego chcę i jeżeli będziemy żyli dalej starymi schematami to pozostanie to samo co jest. Przestań więc marzyc o Nowej Ziemi tylko zacznij sie zbroić do wzajemnej rzezi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Majestic pisze:

    SeJu !!!!!!!!!!!!! idź budzić zardzewiałych spod Giewontu !! https://www.youtube.com/watch?v=3wHOduShfvQ

 36. SeJa pisze:

  Kamila co do zwodzenia to masz rację, można by dyskutować o szczegółach, ale zjawisko jest bardzo mocno zauważalne przeze mnie.

  Oczywiście uważam osobiście że doktryna religijna, w tym ta katolicka nie mniej jest zwodnicza. Ale też widzę jak Demony podszywają się pod Pomocników, … właśnie co komu miłe, a Plejadian, a Jezusa, … Co nie znaczy że Plejadian tych prawdziwych nie ma i tak dalej że Jezusa nie ma … To wszystko jest zwodzenie, wcześniej było przygotowywanie gruntu, później urabianie, teraz ucisk i zwodzenie. Niby coś nam oferuje się i Tu, to już nawet przypomina jakąś politykę Galaktyczną, czy Negocjacje z władzą, że dadzą nam Zimówki do Żuka, Nowy Windows 95 na dyskietce i całkiem nowy telefon z klapką, czyli czytaj Wolną energię w obiecankach, nową wiedzę lecz opatrzną niekompletną i zwodniczą, i tak dalej. Tylko pod 2 warunkami. Zaczniemy Bluźnić przeciwko Stwórcy, drwić z Jezusa i ostatni warunek, będziemy wysławiać jak dotąd Mamona to wtedy Oni mam dadzą, obiecanki i pozwolą wierzyć że coś budujemy. W przeciwnym razie, mają inne metody na tych niepokornych 😉
  To takie mydlenie oczu w ucisku przez System, by transformować i przejść do sedna, że to niby my.
  Przed ostateczną rozgrywką.
  No i jest sporo naganiaczy.

  • Gaja pisze:

   SeJa Powielasz co ktoś tam sobie , coś wymyślił , czy też czytasz z „Pola ” takie informacje ?

  • Gaja pisze:

   SeJa Czemu dajemy uwagę to zamanifestuje się w naszym życiu. Nie uważasz kochanie ? Teraz chodzi tylko o to , żeby dostateczna ilość osób myślała o tym .

   • SeJa pisze:

    Gaju 🙂

    A kto się będzie gawiedzi pytał o czym myśli? Zrobią co Oni zechcą i wycyckają Was, nas bez mydła. Bo to Oni realnie decydują. Ale cóż Oni nie istnieją.

    Gawiedź ma opium.

   • Gaja pisze:

    SeJa Jeżeli damy sobie wmówić , ze ktoś nas wycycka , bomy nic nie możemy -to tak się stanie . Jak widzę wszystkie Twoje nauki i wiedza poszły na marne .

 37. Gaja pisze:

  Kamila Myśli Ojca Pio : Pamiętaj , ze twój stan jest podobny do stanu chłopca , którego opiekun pozbawia zarządu jego dóbr w taki sposób, ze jeśli nawet jest on ich prawdziwym właścicielem , to jednak niczym nie zarządza i wydaje mu się , że nie posiada nic oprócz własnego życia , jak mówi Św. Paweł niczym się nie różni od niewolnika, chociaż jest właścicielem wszystkiego(Ga 4,1) Zatem twój obecny stan nie jest niczym innym , jak prawdziwym odrętwieniem , który pozbawia cię radości z tego co czynisz w służbie Bożej(Epistolario IV , s.515)

 38. Kamila pisze:

  to jest ta prawdziwa ich zdaniem (demonów ) duchowość którą chcą nam wtłoczyc do głów

  • Gaja pisze:

   Kamila Ja nie oglądam treści związanych z satanizmami i nie inspiruję się nimi . Jeżeli natomiast ktoś będzie myślał intensywnie o demonach , to z pewnością takich myślokształtów na sobie doświadczy . Bo tak właśnie działa rzeczywistość w której funkcjonujemy i nauka to ewidentnie potwierdza , że Energia podąża za uwagą . Potem wizyta u egzorcysty i tak toczy się ten ludzki światek ……..Po prostu ręce opadają .

   • SeJa pisze:

    Nie Gaju 🙂

    Ty nie jesteś sama, ja nie jestem sama, i tak dalej. A g chodzi po ludziach, są seryjni samobójcy, nie wspomnę o czarach jakich nie chcę nazywać, myślisz że to bajki? To zaprzeczasz całej swojej filozofii, możliwości kreacji, i energii jaka podąża za uwagą nie koniecznie Twoją.

    I tu pomocny Tobie jest materiał pana Grzegorza S. Jaki udowadnia że wystarczy nie myśleć o złu a Ono przestanie istnieć dla Ciebie, nic bardziej błędnego. Po prostu nieświadomość nie ochroni nikogo przed prawdziwym działaniem a jedynie zakamarkami własnego umysłu. Tylko że nie wszystko jest wynikiem Twojego czy mojego umysłu. Przytaczasz O. Pio, a nie wiesz że rany jakie odnosił były prawdziwe i nie zawsze zło w ciałach Braciszków Go Glanowało niemal na śmierć, czasem nikt tam nie wchodził. A Człowiek był Wyjątkowy, nie można mu odmówić świadomości a nawet mocy, nie miał Zrytej bani, a porachowane gnaty. Zresztą, Ty możesz odwracać głowę, założyć sobie i namawiać innych na torbę na głowię, ale to nie uchroni Dzieci przed Szczepieniami, ani innych przed smogiem EM… … Ani tymi co na prawdę dźgają laleczki … możesz sobie powtarzać że nie ma nic oprócz tego co obserwujesz, a kiedy oślepła być to świat by znikł. Ale tak nie jest. Za to jest tak, że kiedy inni odwracają głowę, ktoś robi co chce, na przykład kopie na śmierć przechodnia jaki nie miał nic wspólnego i nijak sobie tego nie wykreował.

   • SeJa pisze:

    Chcecie zmian. A Oni chcą pozostawać w ukryciu, w cieniu by nadal Wami manipulować jak Oni chcą i że niby Ich nie ma. Że nie ma uch Wszędzie.

   • Gaja pisze:

    SeJa W zależności od sytuacji – raz stawiasz siebie w roli marnej owieczki a drugim razem Wszechmocnego Boga . Ciekawe nieprawdaż ? Ja mówię tutaj o naturalnej manifestacji a nie o broniach .

   • SeJa pisze:

    Nie zdemaskujesz wroga, to se możesz manifestować. 😉

   • SeJa pisze:

    I budować całkiem nowe stare, tylko przemalowane i jeszcze bardziej tak jak Oni chcą. Kiedy nie widzimy co się dzieje to tak jest.

   • Gaja pisze:

    SeJa Ojciec Pio , bardzo ostrożnie chciał ludziom przemycić trochę prawdy . Jego rany były z pewnością prawdziwe , bo intensywnie o nich myślał. Bo dosłownie utożsamił się z Jezusem cierpiącym . Jeżeli zatem medytujemy w sposób niezwykle głeboki cierpienie , cóż możemy doświadczyć , skoro podobne przyciąga podobne ?

   • Pio pisze:

    Tak Seja 🙂

   • Majestic pisze:

    „Po prostu nieświadomość nie ochroni nikogo ” no właśnie , omijanie ignorancja zakrywanie , zobaczcie Hiroszimę ,Nagasaki ,praktycznie skosiło wszystkich ,gdyby byli świadomi kilka lat wstecz ?

   • Gaja pisze:

    SeJa Dopóki ludzie nie dowiedzą się całej prawdy zarówno o Jezusie Chrystusie jak też o sobie samych , tak długo będą się wzajemnie zwalczać z powodów religijnych a to wzajemne zwalczanie się , przybiera niekiedy , skrajne formy . Religie to nie tylko wiara w Boga , ale też kontrola nad innymi i ……….. .

   • Gaja pisze:

    SeJa & Majestic To chcecie kolejnej bomby atomowej , żeby załatwić te pilne problemy ? Wystarczy ludzi skłócić i już można spokojnie czekać na ich wzajemne wyrzynanie się . Czy tędy droga ? Ludzie muszą poznać prawdę , bo tylko w taki sposób można uniknąć Armagedonu , na który niektórzy tak bardzo liczą .

   • Pio pisze:

    To ze O.Pio chciał cos wiecej przemycic,niz by mu oficjalnie pozwolono,to fakt.Samo to,ze wiekszosc swej posługi,był przez swych zwierzchników zwalczany,marginesowany,tez fakt.
    To, ze mówił do ludzi jezykiem koscioła katolickiego,a mógł pewnie troche inaczej.Z drugiej strony, kto by go wtedy zrozumiał i chciał słuchac?
    A stygmaty mogły byc „zbytnim wczuwaniem sie w role”,albo
    tez(szerszy zamysł)zwrócic uwage wiekszej ilosci ludzi…,zwykły mnich pozostałby anonimowy i na wieksza skalę nie mógłby pomóc…

   • Majestic pisze:

    Gaju Uświadamiać nic więcej , pokazywać bieguny , nie jeden biegun, ale wszystkie bo bierny biegun dla przykladu wspomoże zawsze dominujący , i zakładając ze jest destrukcyjny , przyczyniamy się do destrukcji zbrodni zagłady . tak działa masa krytyczna i jak się przepełni to zburzy cala resztę, Pozdrowionka Gajulko 🙂 🙂 🙂

   • Gaja pisze:

    Majestic Nie ma biernego bieguna , ale jest Wieczna Jestność 🙂 Wiem o co ci chodzi i bardzo Cię cenię ,bo jesteś szlachetnym człowiekiem , ale Ty też spróbuj mnie zrozumieć Majesticu . Można uświadamiać, ale bez rozsiewania strachu , bo to najgorsze co nam się przydarzyło i nadal przydarza. . Jeżeli Nowy Porządek Świata miałby uratować ludzkość/ bez jej czipowania/, stworzyć podwaliny dla miłości bezwarunkowej i zmienić tym samym diametralnie nasze życie – to ja jestem za tym .

   • Majestic pisze:

    Gaju ok ,nie wiem musiałbym kilka dni nad tym pracować ? rozumiem nie rozumiem ? sam nie wiem ? chodzi o cel ,efekty ,masz racje , ale efektywną ? natychmiastową , gdyby nie było zagrożeń wystarczajaco czasu ?, cel jego efektywność musi uświęcać środki , to są opcje , jakie są właściwe iść w przyczyny w skutki , ok ,Dobrej Nocy Gaju 🙂

 39. SeJa pisze:

  Dobrej Nocy Wszystkim 🙂

  • Majestic pisze:

   Dobrej Nocy Wszystkim 🙂 co nocy, jakiej nocccy ? ? ? ?

   • Qcyp pisze:

    Francesco Forgione vel padre Pio to morderca walczący w czasie 1 wojny światowe i o tego jego dłonie krwawiły .Teraz już wiecie że kto mieczem wojuje od miecz ginie. ? ?

 40. Qcyp pisze:

  Majestic pisze:On jest glonojadem ? potrzebuje takiego do basenu ?

  Czyściłem baseny u żydów dlatego wiem ze to wspaniali ludzie.Tak naprawie to tylko sobie pływałem ale byli zadowoleni z mojej pracy.To się nazywa mentalne oczyszczanie wody hihihihihihhi

 41. SeJa pisze:

  Czy wszystko trzeba tłumaczyć? 🙂

  Nie chodzi o eskalacje nieuzasadnionej przemocy, czy o drugą skrajność równie bezcelową jaką jest udawanie że nie ma kwestii.

  Ani nawet o osądzanie siebie na wzajem, bo wszyscy byliśmy tak czy inaczej podatni co najmniej na manipulację.

  Ale chodzi mi raczej o to by rozważyć możliwość że jesteśmy manipulowani na bardzo szeroką skalę i że to robią pewne istoty zwane Demonami.
  By rozpoznać je dobrze, ich cel, sposoby działania i oddziaływania, sposoby przejmowania świadomości i na nią wpływania. Chodzi o to by Poznać też jacy są, czego się boją, czego chcą.

  Po to by już nie dać się wykorzystywać w żaden sposób, nie dać się wkręcać. I O To, by kiedy Przejawia się to jacy my jesteśmy, czego chcemy.
  Wtedy jasno będzie widać jak można to osiągnąć i dla czego nigdy wcześniej się nie udawało. Bo albo nie wiedzieliśmy, albo nie rozumieliśmy z kim mamy do czynienia.

  No i już. I tyle. To chciałam powiedzieć. Poddać pod rozwagę a nawet Dyskusję.

  Bez tym razem żadnego polowania na Czarownice, bez osądzania po kolorze włosów i po fotomontażach, innych bajkach. Nie ulegając propagandzie, tym bardziej sprzecznej i cokolwiek wrogiej. A Rzetelną wiedzę o Sobie, świecie i Tych Innych Istotach, nie dając się też nabierać na nazwy jak Reptylianie dla odwrócenia uwagi i Nie Zadowalać Się Jedynie Frazesami Dogmatami, Pierdoletami bo Tak bo tak, ło jej ło jej udawajmy że nie ma. W końcu wariatów nie brak, o to chodzi, ale czy nam?

  To Tyle, bo warto było dopisać.
  Idę se na relax i lulu 😛

 42. Qcyp pisze:

  Gaja pisze:Wszystkie kolory są tak samo dobre i nie ma znaczenia biały , czarny lub jeszcze inny !!!!!!!!!!!!! Ci którzy kiedyś wymyślili takie bzdury , powinni się naprawdę wstydzić !

  WSTYD SIĘ!!!!Jak będziesz widziała Aure to pogadam a jak ja zaczniesz czytać będziesz wiedziała /widziała subtelne wibracji zapisane w kolorach
  co ja tutaj robię?

  • Gaja pisze:

   Qcyp Aura na komputerze obrazująca nasz stan wibracyjny , to co innego .

   • Qcyp pisze:

    Co ty Gaju pleciesz ?Masz velon na oczach na całej percepcji postrzegania czucia.

    Mają oczy a nie widzą, uszy a nie słyszą

 43. Majestic pisze:

  Słowiańskie Gniazdo 40 tys lat temu po pierwszym potopie https://www.youtube.com/watch?v=frpy9Kd5E5o

  • Gaja pisze:

   Majestic Dziękuje , obejrzę a teraz życzę Ci dobrej nocy 🙂

   • Gaja pisze:

    Majestic To jest szokujący materiał Majesticu . Niesamowite , dziękuje za to video . Musiąłam Ci to jeszcze powiedzieć przed snem 🙂

   • Majestic pisze:

    Cieszy to Gaju , a materiał to zaledwie promil tego co tam jest ,tam na bezkresach Syberii w wiecznej zmarzlinie jest cala cywilizacja Słowian drugi potop wszystko zamulił z zamroził , wiec cala geodezja w tych rejonach jest niejako sztuczna , zmiana klimatu zacznie ukazywać Potęgę Słowian to co tam jest przekracza ludzkie wyobrażenia , nie wspominając o zatopionej Hiperboreji http://pulse.rs/mitovi-o-hiperboreji/ która i tak się budzi bo jest do naszych obecnych czasów , ponad czasem i wymiarem bo dysponowała energetycznym parasolem ochronnym , przechylenie ziemi zaowocowało zmianą rzeczywistosci bo niejako wcześniej już była przesunięta dlatego Hiperboreji niema , podobne zjawisko było na Atlantydzie ,na terenach Syberii ,Słowiańskiej Tartarii , były podobne energetyczne systemy ochronne założone przez jeszcze za czasów bytności Peruna , ale nie miały już takiej kosmicznej mocy ze wzgledu na przechylenie ziemi i były skuteczne jedynie przed bezpośrednimi intruzami ziemskimi , moc ta otrzymywała się jeszcze szczątkowo tysiąc pięćset lat temu , do naszych czasów przetrwały fantomy z tamtejszej czasoprzestrzeni miasta widma , setki amonali energetycznych „martwe strefy ” itp , Imperium romanum w setkach swoich form do dzisiaj , w swoich okultacjach czarnej magii niszczy Rzeczywistość Słowian , jedyną Rasę na ziemi która w budowie swojej biologi jest kompatybilną ze Źródłem Stworzenia ,Pozdrawiam Gaju 🙂

   • Gaja pisze:

    Majestic Dziękuję Ci Majesticu , za Twoją piękną wypowiedź na ten fascynujący temat . Pozdrawiam Cię serdecznie .

  • SeJa pisze:

   Ja się wychowałam między takimi, i kilka krotnie większymi piramidami, w takich leżach odpoczywałam i medytowałam sobie … Do dziś każdy przyzna że te miejsca emanują mocą, dla jednych niemal uskrzydlającą i resetującą jakieś energetyczne naleciałości, dla innych bardzo szkodliwą, niemal zabójcza.

   Pewnie dla tego Ci drudzy tak je niszczą, ukrywają i starają się bardzo by przykryć ich emanację i by popadły w zapomnienie.

   A to co tu w Polsce miało miejsce, jak zbudowano całe Karpaty, nikomu się w głowie nie mieści i na G-wont przyjdzie kiedyś czas 😉

 44. Gaja pisze:

  Qcyp Tak , jestem ta gorsza , nie widzę aury 🙂 A teraz życzę dobrej nocy Wszystkim 🙂

  • Qcyp pisze:

   Pozbądz się materialnych pragnień to Zobaczysz a moze nawet zaczniesz czytać/ leczyć /rozpoznawać ludzi/zwierzęta /rośliny takimi jak da naprawdę a nie projekcją EGO.No ale wtedy skoczy się przytulanie do piersi hihihihihihihihi

 45. Miłość pisze:

  Dzisiaj śniły mi się 2 katastrofy, mam nadzieje, że jutro się nic nie wydarzy… 🙂

  • Miłość pisze:

   Śnił mi się Max Kolonko w porwanym samolocie, i kobieta co dostała szkłem pod oko a na mnie jako tej kobiecie była wykonywana operacja, i czułem jak wyjmowali te szkło, może to drugie to nie katastrofa, ale sen był jeden po drugim.

 46. Miłość pisze:

  Kogo obchodzi czy istnieje? Zastanawiał się Bóg…
  Nie jestem Bogiem… Rozważał Bóg.
  Czy ja mam wątpliwości? Dlaczego wprowadziłem się do tego świata, nieświadomy swojej osoby? Wciąż myślał…..
  Może po to by radość z prawdy że jestem Bogiem była przeogromna i zachwyciła wszystkie dusze? Szukał dalej prawdy….
  Czy jestem za Was odpowiedzialny? Zadawał pytania….?
  A może to nie ja stworzyłem Wszechświat, może ktoś jest nade mną? Może jestem człowiekiem? Dochodził do wniosków….
  Co znaczy być człowiekiem, co znaczy być Bogiem? Główkował….
  Dlaczego umrę? Czy po śmierci, będę żył? Posmutniał….
  Widzę Gwiazdki – Przypomniał sobie to piękne uczucie…
  Wszystko rozumiem – Potwierdził, że jest zdrowy…
  Nic nie rozumiem teraz – a może jestem / byłem chory?
  Dlaczego moje życie sprawiło, że ujawnił się Pan? – przyznał wyższość.
  Dlaczego go teraz nie ma w moim życiu? oszołomiony…
  Czy jestem głupi? Seja powiedziała że jestem mądry – wierzyć jej? Jaką miarą mierzy się mądrość? Jaką miarą mierzy się serce? – uczuciami pomyślał…
  Na czym mi zależy – dumał – przecież jestem samotny, nikt nie wie, że istnieje 🙂 Nikt mnie nie widział, takim jakim jestem, nikt nie obserwował moich oczu przemian… Zrozumiał, że jest nikim…
  Ale przecież Kocham… – zastanawia się kogo…
  Wszystkich – czy znam wszystkich??
  Nie – to kogo kocham?? nie umiesz kochać – to ego. Powiedział sobie…
  Kłamałeś – dobijał się….
  Byłem chory – pocieszał się… zabawne jak można pocieszać się, mówiąc, że było się chorym? Ale tak jest… rozmyślał… 🙂
  może to zasłona – nieważne…
  może jestem zły – myśli czy jest Szatanem….
  z kim się utożsamić? Z miłością… – podpowiadał głos…
  Czy miłość jest miłością, czy to ja jestem miłością, czy kogoś można kochać, czy ten ktoś jest miłością, kim jest miłość? – odezwał się głośno…
  a kim Ty jesteś? – zapytał ktoś…
  tak tym kimś jest wewnętrzny głos, jego słuchacie !! – przemówił On…
  Kto? Tomek? – Tak.. Tomek.
  A nie miłość? Nie, to tylko Twoje utożsamienie… nie istnieje.
  Nie istnieje jak ja? – przecież istniejesz.
  Skąd wiesz? Nikt mnie nie widzi… mnie też nie… – odezwał się Bóg.
  A Ty myślisz? – Zapytał człowiek…
  Myślę, że myślę, – odpowiedział Bóg…
  a może to odpowiedziało moje wyobrażenie?? – o Tobie… o Bogu… A tak naprawdę z kim rozmawiasz?? Z samym sobą?? Nie wiem… przecież to przeczytają? Kto? Oni… a jak nie?? ?Nic się nie stanie…
  I znowu nie dowiem się kim jestem… – posmutniał…
  Spal papierosa, wysraj się, wypij herbatę, zjedz bułkę idz na dwór, pogadaj sobie i idz spać, to Twoje życie— taki jestem odezwała się miłość… 🙂

  He he to są moje codzienne dylematy… 🙂 :*

  • Izabela pisze:

   Dylematy, dylematami a tekst „pożyczam”. Zainspirował mnie.. do czegoś 🙂

   • SeJa pisze:

    Przynajmniej z kimś mądrym pogadał 🙂 I miał bułkę, farciaż heee

    Nie dziwię się Iza.

  • Gaja pisze:

   Tomciu – masz przede wszystkim Mamę , która Cię bardzo kocha . To jest właśnie ta miłość bezwarunkowa .

  • Izabela pisze:

   Pora poodcinać pępowiny…

 47. Miłość/Nienawiść/Bóg/Szatan/Człowiek/Zło/Dobro/Ja/My/Wy/Oni...Świat. pisze:

  Wyłączyli mi neta i słuchałem radia, w radiu od razu jak włączyłem leciała moja ulubiona Bajm Plama na Ścianie, a potem Brodka W Pięciu Smakach… Pomyślałem sobie o Seji, potem o góralku a tak to nie wiem nie o czym myślę. Takie myśli miałem, że powinniśmy przyjmować wszystko jak leci, że to Świat jest cały dla nas, że wszystko co się dzieje, jest dla nas, pod nas, nie rozumiem tego jeszcze, ale może to właściwe, wszystko co mnie otacza jest dla mnie 🙂 ale nie można sobie przywłaszczać osób przecież, więc teoria jest do niczego hee ale może tyczy się rzeczy, aury, pogody, natury… sam nic nie wymyślę niestety. Potrzebni są nauczyciele, chyba, że sam dla siebie będę nauczycielem, i może nawet jestem… Tylko , że uczę się na błędach. i ciągle je popełniam. Daleko mi do doskonałości, poważnie. Nie wiem czy jestem na dnie czy na górze, czy gdzieś po środku, nie wiem czy bycie mną jest normalne, nie wiem czy mieć 35 lat jest to samo jak inni mają 35 lat… Dlaczego chcę być taki jak inni, właśnie??! Jestem sobą prawda? Poznalibyście mnie może w jakiś okolicznościach.. tak szczerze, to trochę jestem zrezygnowany, sam dochodzę jakiś prawd… oczywiście pomagacie mi, ale nie o to chodzi, bo tego już nie potrzebuję i tu jest właśnie sedno, bo doszedłem do jakieś perfekcyjności. Nikogo pomocy nie potrzebuję, to chyba dobrze 🙂 chciałbym tylko kogoś mieć przy sobie, a z drugiej strony jak siedziałem ostatnio z dziewczyną w pokoju, to już nie mogłem się doczekać kiedy pójdzie. Fajna, ale to nie pierwszy raz, nie mogę być z kimś kogo nie kocham. Może jak spotkam kogoś kogo pokocham, to będę chciał spędzać z nią każdą chwilę. Na razie jestem sam, i podoba mi się to ! 🙂 ale bardzo chcę zakochać… jestem pełen sprzeczności. Odkrywać kogoś dzień po dniu… dlatego tu jest tak fajnie. Jest o czym i o kim myśleć. Tylko, że nie potrzebujecie bym o Was myślał. I wychodzę do punktu zero. Gdyby Iza, Gaja, lub Seja, chciały bym o nich myślał, to myślałbym już tak na zawsze. A tak chyba pora się pożegnać z takim Tomkiem który był. Teraz myślcie o sobie, a ja… gdzieś tam będę. W powiewie wiatru i mgły. Żyję przy Was w każdym spojrzeniu chwil… uciekam znów jak najdalej choć dobrze wiem, nie musi się nigdy zdarzyć to co złe. Zapominam krzyczę gram, ciągle w głowie mam ten plan, poczuć jeszcze raz ten stan. Rzucić los w nieznane, Tańczyć nie przerwanie, cieszyć się każdą z chwil… Odnaleść gdzieś najdalej noce nie przespane, od nowa spełniać wszystkie sny. Chciałbym się zapaść pod ziemię.. przestać widzieć, słyszeć, chodzić, ruszać się. Ale mam te dary. Bóg dał mi to. Że czuję, że słyszę, widzę… dla kogo to jest? Bo nie dla mnie. Komu mam to ofiarować? Nie ma takiej osoby, nie ma miłości. Nie ma mojej Hani, nie ma mojej Seji. Nie ma Weroniki, Nie ma Doroty, Nie ma Moniki, Nie ma Iwony, Nie ma Ani, nie ma Beaty, nawet Kasi. To były moje dziewczyny i zawsze a to zawsze musiało się coś rozwalić, w młodości tyle miłości miałem nieudanych, a teraz od kilku lat jestem sam, nie patrzą na mnie, na tą krzywą mordę. Nie czeka już mnie miłość, tylko starość… samotność. Gdzie się zapaść? Gdzie szukać? Nie chcę znowu być bezdomnym. A tutaj w Polsce nikogo nie ma, może czujecie jak ja, że Wam kogoś brak, mi brak moich dziewczyn, tyle szans miałem i nie wykorzystałem, oprócz Seji, bo Seja nigdy nie była moją dziewczyną, jedynie taką wirtualną, nie wiem czemu piszę o Seji, ale lubię ją bardzo. Dlatego, że jest prawdziwa. I niedoścignionym marzeniem, ale czas dać sobie spokój, nie będę gonił tego co niedoścignione… Zmienię kierunek, i może zapoznam kogoś na moim poziomie, może któraś…hmmm czy któraś dziewczyna o mnie marzy? Kiedyś się spotkałem z takim czymś, że dziewczyny za mną szalały, dowiedziałem się tu i tam, że którejś się podobam, to były czasy 🙂 Fajne 🙂 a ja zawsze szukałem doskonałej, tej jedynej i znalazłem i straciłem i zachorowałem Dlaczego? Nigdy się nie dowiem. Mam żal do Boga, wybrał mi taką drogę, mam żal do Babci że przyszła do mnie w śnie… i musiałem zwariować, czuję, że to było dla mojego dobra, ale dlaczego ktoś ma wybierać mi dobro?? Teraz już jest za pózno, jestem stary, nie mogę mieć dziecka, po co to było, po co ta tragedia?? Cała. Co to za sprawdzian, że muszę podlizywać się starszym od siebie, by mnie docenili… a gdzie moi rówieśnicy? Rówieśniczki.. Dlatego w czasie właśnie jestem sam, a być w czasie sam, znaczy być na wieki sam. I takim skrytym moim marzeniem było, że dziewczyny o mnie walczą, że ja wybiorę tę jedyną i dowiem się która naprawdę mnie kocha. I nasze dziecko miało być Panem Świata. A ja nie mogę mieć dzieci, wyobrażacie to sobie, nie mogę mieć dzieci?? Kim jestem człowiekiem? Który nie może założyć rodziny? Co za przyszłość, co za terazniejszość. Jak tu być szczęśliwym? Na siłę? Sex mnie nie interesuję, chcę miłości. Ale przecież siebie nie znam, ale po to przecież podobno została stworzona kobieta, by być przy mężczyznie i odwrotnie, by siebie poznawali, pomagali? A nie…… nie dla mnie… kim jestem, wtedy? Zakałą? Że nawet Bóg mnie nie kocha. ??

 48. Miłość/Nienawiść/Bóg/Szatan/Człowiek/Zło/Dobro/Ja/My/Wy/Oni...Świat. pisze:

  Wpadłem na super pomysł, będę szukał swojej miłości, jak wtedy w Niemczech, dziś właśnie się ubieram i robię fajki, wybieram się do Zakopanego, będę zwiedzał i zwiedzał, i nie obchodzą mnie kanary i policja, będę korzystał z życia, codziennie !!!! Wrócę za 2-3-4 dni, kartkę mamie też napiszę żeby się nie martwiła, wezmę cukierki, wodę, jedzenie i będę podróżował, kurka 1 klasą :)) A co mi tam… 🙂 Przecież nie będę siedział w domu czy przed kompem, lubię spać na dworzu, to te dwa trzy dni się prześpię, a jak zgłodnieje na maxa, albo skończą mi się fajki wrócę do Bydgoszczy !! Jestem przecież ubezwłasnowolniony do licha, więc nic mi nie zrobią, nawet jak nie byłem to mi nic nie zrobili, a to, że wyląduję na komendzie nic mi nie robi, nawet do imienia im się nie przyznam !!! Będę mówił, że jestem ubezwałasnowolniony i nie mam praw by cokolwiek mówić 🙂 DO dzieła. Dziś Zakopane, ciekawe kiedy tam dotrę, jeszcze tam nie byłem 🙂 Za godzinkę jadę 🙂 … hi hi DO DZIEŁA MIŁOŚCI NADCHODZĘ !!

 49. Gaja pisze:

  @Tomciu Ty chcesz spać na dworze ? No nie , przecież przy takiej niskiej temperaturze …… ! Co Ci przyszło do głowy ? Jesteś przecież dorosłym człowiekiem , więc zdajesz sobie z tego sprawę i mam nadzieje , że znajdziesz jakiś tani nocleg .

  • Izabela pisze:

   Niech jedzie, niech się uwolni, niech wejdzie w interakcje poza wirtualne.. niech idzie i wejdzie mieczem w materię.. tak czyni bóg.

   • Gaja pisze:

    Izabela Mam nadzieję , że wróci do domu cały i zdrowy .

   • Myszka pisze:

    Kalejdoskop. Tysiąc sprzecznych pomysłów na sekunde. Możliwa zmiana planu i poszedł ale w kimono do własnego łóżeczka :o)

  • Izabela pisze:

   Poza tym jest zaopiekowany.. od zawsze! 🙂

   • Gaja pisze:

    Izabela Zima i brak pieniędzy , to nie jest chyba dobry pomysł.

   • Izabela pisze:

    Dżizas Gaja a co na to twój omnibyt? Inwalida czy jak? Ostatnio spotkał mnie człowiek bez pieniędzy, bo wiedział, ze mam (bezbłędnie mnie wybrał z tłumu). To jest połączenie wszystkiego ze wszystkim, bez lęku.. Pewnie jest tak jak pisze Myszka, a jak nie, to czekam na Tomka.

  • Myszka pisze:

   A czemu ty tego nie zrobisz co mu radzisz?

   • Qcyp pisze:

    Każdy sądzi po sobie CZYLI CI ŁÓZKO W GŁOWIE ODPOCZYNEK/ RELAKS ?
    @leniwy kitek nowy nicek dla wać pani.?

   • Myszka pisze:

    .. a tzw. biegły sądowy tez sądzi po sobie czy też ocenia sytuację ?!
    .. a lekarz oceniając stan pacjenta też sadzi po sobie czyli że tylko chory lekarz może określić chorobę u kogoś !?
    .. a .. przykładów jest wiele obalających takie twoje bzdurne wnioski i też insynuacje !!
    BZDURY piszesz Qcyp !

   • Myszka pisze:

    A niech ci będzie pan BzdurnyQcypInsynuator .. ty zmień nicek na taki odpowiedni dla ciebie co pokazujesz swoim pisaniem.

   • Miłość/Nienawiść/Bóg/Szatan/Człowiek/Zło/Dobro/Ja/My/Wy/Oni...Świat. pisze:

    Trochę myszka miała rację zmieniły się plany, ale spać nie poszedłem… zmieniły się plany, bo postanowiłem wśiąść w pierwszy pociąg kóry mnie spotkał a tym pociągiem był pociąg do Nakła Nad Notecią, blisko Bydgoszczy, gdyby były Zakopane, może jutro? 🙂 to pojechałbym do Zakopanego. Moja relacja z podróży 🙂

    „Ciekawe gdzie dziś jeszcze dotrę. Myślę o Ntv, ale mam przebłyski dobrego myślenia, podróże dobrze mi robią, jest po 12 a wyjechałem o 7 a tyle przygód już miałem… Babka z pociągu do Nakła wysadziła mnie w Ślesinie to wredna jędza, było widać, że jest całkowicie niekumata i bezduszna, mówiłem, że jestem ubezwłasnowolniony, a ona mówiła, że zajmuje się podopiecznym który też jest i ma prawo nosić dokumenty, nie!! wiedziałem, że tylko moja mama, sobie to ubzdurała, tej kontrolenrce powiedziałem że nie używam dowodu, kazała mi przejść do przodu, a tam chyba 3 osoby w konduktorce, ale tacy w miarę ok bez emocji. Mówiłem, że to takie życie i że chcę Świata bez pieniędzy, to baba powiedziała, że mam wyśiąść na następnej stacji. NAstępną stacją był Ślesin, na rozkładzie jazdy zobaczyłęm, że pociągi w miarę często jeżdzą i że do Nakła Nad Notecią, jest tylko jeden przystanek i jedzie się pociągiem ok 10 minut. Wszedłem na taką drogę pustą i pomyślałem, że nie będę zwiedzał Ślesina tylko pójdę pieszo do Nakła. No i szedłem. Widoki były super, wiatr, ale ciepły, a ja tak grubo ubrany, zatrzymałęm się, by zjeść parówkę i zapisać w zeszycie, że dotarłem do Ślesina i poszedłem dalej aż droga się skończyła, widziałem 5-6 Saren. I skakałem przez wodę kilka razy, aż była duża jedna szczelina i ubruzgałem sobie całe spodnie i buty od błota. Zrozumieałem, że to nie przelewki, że mogą mnie brudnego do pociągu nie wpuścić, mimo to czułem się jak dziecko. Zobaczymy jak będzie. Szedłem dalej znalazłem ścieżkę, i po króutkiej chwili trafiłem do miasteczka, myślałem, że to Nakło, ale gość powiedział, że to Trzeciewnica i że do Nakła jest 2 km, na znaku drogowym było 4. Jeszcze wcześniej zdjełem koszulkę i bluzę, jedną… i założyłęm tylko 2 bluzy i kurtkę, bez koszulki, która jest mokra. Włożyłem to do reklamówki, dotarlem po 30 minutach do Nakła, szedłem okrężną drogą rozglądając się, i przypomniałem sobie, że już tu byłem z kuzynem gdy byłem mały. Skończyła mi się woda i poszedłem do bloku, bo tam też są bloki poprosić o wodę, dostałem bez pytania, potem drugi raz dostałęm dużą butlę świerzej wody, chciałem poprosić o złotówkę na dworcu, by mieć na bilety pociągowe, ale nie będę o to żebrał, mam gdzieś kasę, będę podróżował pośpiesznymi, na dworcu jest ciepło i przebija Słońce, gdy byłem sam, spaliłem tam 2 papierosy „Łobuz” Teraz jest 13 a ja wciąż na dworcu, o 18 mam pociąg pośpieszny do Bydgoszczy, jak na dziś starczy wrażeń (jak na pierwszy raz po latach) chociaz jeszcze sobie pochodzę po nakle ale troche plecy bolą, bo jestem nie przyzwyczajony…
    Poszedłem w miasto, zostawiłem na dworcu jedzenie i ubrania mokre, nie będzie mi żal jak znikną… Szedłem w jedną strone 40 minut nawet nie wiem gdzie zaszedłem, zwiedzałem , oglądałem pomniki i kościoły, były dwa, w jednym z nich zarządałem cudu. Wróciłem wcześniej pociągiem zwykłym nie było kontroli.
    Wykąpałem się i czytam NTV 🙂 Znowu wśród swoich 🙂 🙂

   • Myszka pisze:

    Ba! Nie ma to jak jasno widzieć :o)))

   • Myszka pisze:

    Swoi witają pana żądnego wrażeń ;o))

   • Miłość/Nienawiść/Bóg/Szatan/Człowiek/Zło/Dobro/Ja/My/Wy/Oni...Świat. pisze:

    Myszka chciałem jechać dalej wiesz, żeby przespac noc nawet jedzenia miałem na 2 dni, ale strasznie mnie plecy bolały i to zawazyło o powrocie, nie mogłem chodzic nawet 🙁 grubas jestem 93 kg 🙂 nie to co za dawnych lat 78 🙂 Jutro przerwa, czwartek spotkanie z chorymi, może weekend gdzieś wyruszę, chociaż czekam aż wygram w ruletkę i nie będę się przejmował juz kanarami 🙂 Pozdrawiam dziekuję wszystkim za tyle wpisów, Sejci z uśmiechem Gaji bo się martwiła, Izuni qcypkowi i Tobie Wiki Duzza buzia :*

   • Myszka pisze:

    🙂

   • Miłość/Nienawiść/Bóg/Szatan/Człowiek/Zło/Dobro/Ja/My/Wy/Oni...Świat. pisze:

    No i góralek !! /już się biorę za odcztaywanie emotek i muzyczki 🙂

   • Myszka pisze:

    No widzę że w temacie ubranek nickowych to ty dopiero wymyśliłeś skafander .. tasiemca :o)))))

   • Myszka pisze:

    No to może rzeczywiście w ramach wietrzenia i z powodu braku kondycji .. jakieś wycieczki ale jednodniowe i nie tylko pociągowe .. spacer dookała osiedla alboco .. grubasku :o)

 50. Gaja pisze:

  Gregory To dla Ciebie celem zainspirowania ./ Na granicy kresu i bezkresu samotność ma swój dom. Tutaj znajdują schronienie wszystkie ludzkie myśli i westchnienia duszy. Tutaj zasypiają ukojone ciszą jaka panuje w tym zaczarowanym miejscu. /

 51. Pio pisze:

  Interesujace…
  „Telepatyczne przesłuchanie

  – Pomagali nam bardzo silni ekstrasensi spośród oficerów bezpieczeństwa publicznego, – mówi Borys Ratnikow. – Tak, tacy tam służyli. W 1991 roku zebrałem kilku najlepszych. Leżeli na kanapach, dostrajali się do mózgu potrzebnego polityka, który mógł się znajdować nawet tysiące kilometrów od nich, wprowadzali „obiekt” w stan miękkiej hipnozy i „przesłuchiwali”. Rozmówcy wydawało się, że rozmawia sam z sobą, a w rzeczywistości przekazywał informacje naszym służbom specjalnym. Jeżeli jakiś polityk nie chciał ze sobą rozmawiać, włączało się inny program. Do jego mózgu podłączano głos albo jego oponenta albo jego kolegi lub przyjaciela (przyjaciółki), z którym wszczynała ożywiona publiczna dyskusja. A nasi operatorzy taką informację natychmiast odczytywali. W rezultacie tych dialogów udało nam się zapobiec wielu nieszczęściom na poziomie państwowym.”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/general-kgb-o-broniach-psychotronicznych-2016-02

  • SeJa pisze:

   Dziękuję Pio za ten link, przekazałam dalej …

  • Izabela pisze:

   …mrok rodzi światło, a światło tworzy mrok w niekończącej się grze dualizmów jaka rozgrywa się w umyśle każdego człowieka….

   Wchodzimy w fazę Arymana, jak mówi gnoza. Aryman to szatan, bezduszność, ludzie roboty, maszyny, uwikłani w technologię, pustka (o tym mówił, też tu w NTV prof. Prokopiuk).. potem będzie uderzenie, .. ale po każdej nocy wstaje świt, z każdego piekła jest wyjście do Nieba.

   • SeJa pisze:

    Iza
    … światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła…

   • SeJa pisze:

    Wchodzimy w salę luster, by sobie się przyjrzeć i zobaczyć kim jesteśmy.
    A z Piekła nie ma wyjścia, w zasadzie żadnego, tam nigdy nie wstaje świt, tam łzy o smaku kwasu nie niosą oczyszczenia a jeszcze większe zatwardzenie kamienia jakiego nie ma zwanego sercem, bo tylko to tam istnieje. I nic tam nie pomoże, żadna wiedza, ani żadna świadomość. Wiem bo byłam i widziałam, bez pomocy z zewnątrz nie ma najmniejszych ani żadnych szans. I to nie mrzonki, to nie Freudowskie projekcje.

    Wydaje się komuś że Ci jacy tam są, nie próbowali wszystkiego? Nie udowadniali sobie i Stwórcy że już są inni, że są dobrzy? Że Oni już nie zasługują na to miejsce? Robili wszystko na wszystkie sposoby, tam każdy jest sam ze sobą i nic nie może już zrobić, a jego własne serce guzik kogo obchodzi to jest taka bańka świadomości i nic nie wskóra jedynie będzie gorzkniał i walczył lub szukał walki. Unikał? ha ha ha. Tłumaczył? Bła HAHAHA … komu?

   • Majestic pisze:

    Niech Lucyfer Pan Światłości Wiekuistej zawsze Wam Przyświeca ! Pokochajcie Światłość a Ono Pokocha Was i nigdy Was nie zaprowadzi w mroczne czeluście Szatańskie !!! Powiedzcie tylko Słowo a będzie Wam dane

   • Majestic pisze:

    W Światłości odnajdziecie w Sobie Boga ,i nigdy nie zaznacie Szatanskich Demonów Ciemności .

   • Majestic pisze:

    SeJu to kwestia wyborów , zmagania to chęć zmiany wyborów

   • SeJa pisze:

    To między innymi my jesteśmy tymi „z zewnątrz” …

   • Majestic pisze:

    nie wiem ? raczej dzieło materii którą napędzamy jest „z zewnątrz” to tak jakbyś jutro się inkarnowala w kamieniu , dzisiaj jeszcze świadomą a jutro tylko w swiadomosci kamienia ,to kwestia ekspansji swiadomosci .

   • Majestic pisze:

    Nara, idę na inspekcje do HADESU

   • SeJa pisze:

    :DDD ja też idę, choć nie tam 😛

 52. Kunegunda pisze:

  KOMENTARZ do wywiadu pani Irminy z panem Jackiem z dnia 9 10 2015 cyt. słowa ww. ” ja nie wiem ile kosztuje bilet tramwajowy……..”, a JA wiem ile kosztuje bilet tramwajowy na BUS autobus kolej, bo jestem PANI mgr …………………. szlachetna i szlachecka….. nie chłopska lafirynda, nie dorobiona na……………………. ,……………………..,……………………… Tymi słowami które p. Jacek niefortunnie wypowiedział stracił 99% swojej ………………… NTV schodzi na p….

 53. Miłość/Nienawiść/Bóg/Szatan/Człowiek/Zło/Dobro/Ja/My/Wy/Oni...Świat. pisze:

  Dobranoc idę lulu aa no właśnie stwierdziłem dziś, że będę zły, że będę świrem, więc dobranoc dziabongi a nie żadne lulu. Dobranoc Kutaflony i Kutaflonki 😛

 54. Myszka pisze:

  .. coś z kurkami idziesz spać :o)))))

 55. Myszka pisze:

  .. wstaniesz o trzeciej, zaglądniesz do kompa
  a/i Qcyp zrobi z ciebie demona buchachachaaaaaa

 56. vv pisze:

  …odsłuchałem drugi odcinek wykładu sławickiego o astralu , mentalu, archontach czy archonach, …. astral tężeje i jako stacja reinkarnacyjna dwuszóstkowych coraz mnie się nadaje do użytku,.. więc wśród dwuszóskowych umasowionch ludzi namnaża się ostatnio coraz więcej naganiaczy by po uśmierceniu ciała fizycznego eksportowali się bezpośrednio do mentala lub wyżej,.. po panice jednoszóstkowych widać, że to już końcówka atlantydzkiego upadku, …. jednoszóstkowi, ci którzy nie poddali się potopowi w dwuszóstkowość, znani przed potopem jako KahHuni, Córy i Synowie Boga, a teraz przez niektórych dwuszóstkowych bardziej otwartych ludzi nazywani Archontami, Archonami, … coraz nachalniej lansują oraz coraz mocniej angażują wybranych naganiaczy spośród tych” bardziej uduchowionych od pozostałych” dwuszóstkowych,.. by nieświadomie lub świadomie naganiali ochotników, osadników, którzy po uśmierceniu fizycznycho ciał szli bezpośrednio do mentalu i tam tworzyli podwaliny nowego wspanialszego świata i zbudowali nową stację reinkarnacyjną jeszcze wspanialszą od astralnej,…dla tych dwuszóstkowych co wkrótce masowo będą tunelowani do nowej stacji reinkarnacyjnej,.. a z niej od razu do świata o „fizyce już trójszóstkowej” lub przez jakieś czas na inne dwuszóskowe planety,.. ziemia z racji jezusa, który jako pierwszy dwuszóstkowy narodzony z dszóstkowego ciała dwuszóskowej swego dwuszóskowego ziemskiego fizycznego ciała nie porzucił, a je zósemkowił i wyszedł całym , pełnym , kompletnym, z dwószóstkowego świata ..będzie już niedostępna tym uśmiercającym i porzucającym swe ziemskie dwuszóstkowe ciała, ..porzucającym większość siebie zaklętego w fizyczną materię,.. ziemia jako dwuszóskowa planeta, która wydała dwuósemkowicza nie już upadnie w świat trójszóskowy,..ona już zdała egzamin,.
  …tak, jezus … jam jest droga i prawda i życie, nikt nie przychodzi do ojca, jak tylko przeze mnie… niechaj się nie trwoży serce wasze;…wierzcie w boga i we mnie wierzcie,.. w domu ojca mego wiele jest mieszkań….gdyby było inaczej, byłbym wam powiedział. …idę przygotować wam miejsce…. a jeśli pójdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, abyście, gdzie ja jestem, i wy byli…. i dokąd ja idę, …wiecie,… i drogę znacie…
  ..KaHhuni..jak wcześniej nagonili i zapętlili dwuszóstkowych w astralnej tak teraz naganiają i będą zapętlać w mentalnej, .bo tylko w niej oni jak niepoddani potopowi jednoszóstkowi, będą mogli jedynie władać nie poddają się potopowi,.. gdy otworzy się portal trójszótskowy, astral upadnie w dwuszóskowość… ułomni bezmocni dwuszóstkowi z takiej bezmocnej astralnej dwuszóskowości nie zbudują ciał dających im kontakt ze źródłem i moc źródła,.. kontakt i moc jak wcześniej zeszła, upadła w dwuszóskowość, tak teraz zejdzie trójszóstkowość,..
  …pozostaje zejście lub ośemkowienie,…ale ono jest dla tych co
  …a naganianie w WJ i mental zaczęło się całkiem niedawno, wpierw nienaukowo przez dwuszóstkowych kahunów,.. oni „przypomnieli” Bożka, Wysokiego Boga, Wyższą Jaź i Podświadomość, którym podległa jest świadomość, nazywana by jej Broń Boże nie polubić brzydkim egiem, które jak najszybciej trzeba w sobie zniszczyć .. następnie już naukowo pociągnął to freud, i inni mniej lub bardziej naukowi mentalowcy..
  ..czy są równi kompletnym jednoszóstowym KahHunom Archonom i kim mogą dla nich być ci co z własnej nieprzymuszonej woli porzucili znamienitą większość siebie zaklętą w fizyczn ziemskie ciała, tą która zawsze jest podłączona do żródła ..ci co porzucili boga, źródło swej mocy dla Bożka Wyższej Jażni,.. który jak jego twórcy z własnej woli bez boga, bez żródła mocy może jedynie wampirzyc, tych których podległych mu których usidlił ..
  ..taka bajka,.. kto chce i umie niech z nie skorzysta lub nie,.. własne rozróżnienie, własna wola, własny wybór,.. choć wątpię bo wielu już wybrało, elektron kręcący się we wszystkich kierunkach jednocześnie, elektrom którego nim się postrzeże rozdwaja się, roz[s]traja czy spoczwarnia biegając jednocześnie po wszystkich drogach wszechświata, .. wybrało pełny relatywizm nie bujdy,.. wybrało pełną wolność, nawet od wiedzy o sobie i świecie w którym … nawet nie wiem czy wiedzą że są… czy siebie w nim postrzegają..

  ..nic osobistego do wykładającego,.. ładnie mówi z czego 97 % to prawda,.. trudno się nie pogubić…nie wiem czy w beczce miodu łyżka dziegciu jest nadal odczuwalna,.. i nie dziegieć chodzi, a coś jeszcze mniejszego,.. mniej zauważalnego,..mniej odczuwalnego…bo wniosek najlepiej by własny, a już wybór to musi być tylko własny…

  • SeJa pisze:

   Jutro …
   Nie mniej 3 razy podchodziłam do materiału pana Grzegorza, i nie dałam rady przez niego przejść, jakieś 2/3 obejrzałam po 3 próbach, mimo iż już o dziwo i chwilowo sygnał jest czysty pod kontem prostych wytłaczanek co też jest ciekawe, teraz jest to bardziej złożone, bazujące jak zawsze na niewiedzy… Ale napisze coś więcej jutro tak od siebie.

   Dziś wypiłam piwo i muszę przemyśleć, bo zawsze też broniłam nieznanych i …

  • SeJa pisze:

   Muszę się tylko co do nazewnictwa jakoś w sobie odnieść, bo co do meritum to już teraz tak najbardziej się zgadzam całą sobą z vv.

  • SeJa pisze:

   W każdym razie od dawna chciałam się spotkać w jakimś nie koniecznie realu, ale choćby w wirtualu i porozmawiać sobie, na wiele tematów 🙂

   jak byś miał ochotę to podam Tylko tobie maila tu: tojaagaa@tlen.pl

   • SeJa pisze:

    Tym bardziej że czasem nie chce mi się tu śledzić, a już na pewno nie wyczekiwać, czasem warto odpocząć i bywa że mam dość nawet 😉 Ani nie zawsze, pisać. A już tym bardziej kiedy temat jest złożony i wielowątkowy. Niektóre kwestie jest też bardzo trudno opisywać, jest to też mnóstwo pisania, przeprowadzania złożonych procesów myślowych od początku, gdzie często trzeba tłumaczyć i rozwijać każde zdanie w kolejne obszerne teksty … w miesiące i lata, a rozmowa jest o wiele prostsza, na bieżąco.

    Przy okazji innym opowiem że dopasowuje się do rozmówcy, jak ktoś myśli że powie no to mów co wiesz i ja mam jak każdy mętlik pod fryzurą i zacznę pierdzielić jakieś przekazy, to się pomylił. Jak ktoś ma w głowie D Marynię to rozmawiam o D Mariny i tyle 😛 Śmieję się, wygłupiam, to dla mnie tak samo fascynujące. Bo nie jestem jak ktoś kto się czegoś dowiedział i ma parcie na opowiadanie bo nic innego nie wie i nie potrafi. Albo jak wszystko wiadomo, no to wiadomo. Jest inspirująca rozmowa, to rozmawiam, nie ma, to jestem jak każdy. Zwyczajna. 🙂

   • Miłość/Nienawiść/Bóg/Szatan/Człowiek/Zło/Dobro/Ja/My/Wy/Oni...Świat. pisze:

    Taka Zwyczajna, niezwyczajna :))

   • Myszka pisze:

    DeJa: jak ktoś myśli że powie no to mów co wiesz i ja mam jak każdy mętlik pod fryzurą i zacznę pierdzielić jakieś przekazy, to się pomylił
    Hmmm .. no to może się coś zmieniło na chwilę, na dłużej lub na stałe .. ale JaSe pamiętam że jeszcze nie tak dawno pierdzieliłaś właśnie i to w dużych ilościach monologi „mówiłaś co wiesz” bez pytania bez kontekstu jakby sama do siebie i ze sobą bo rozmówcy nie było, a i jak rozmówca był to i tak każdy ze swoim po^pisem leciał wyrzucał z siebie swoje .. taki monologowy dialog .. nieprawdaż :o))))

   • Myszka pisze:

    Oczywiście DeJa to mi się omcknęło a nie z premedytacją – wyjaśniam bo czytałam jak niedawno się oburzyłaś niejako na kogoś jak skrócił/przekręcił twój nicek bez twojej zgody :))))))) a przypominam ze ty sama mój też sobie przeinaczyłaś pisząc notorycznie Wiki a nie Wiktoria .. taka tu modna moralność kalego czy cóś:)))))))

   • SeJa pisze:

    Miałam coś do napisania to pisałam 🙂 I nie było to do siebie, ani dla siebie, czy ze swojego powodu nawet 😉

    Wiki, to tak bez pompy, między nami dziewczynami, kiedy jeszcze myślałam że i Ty lubisz się czasem mniej spinać czy utwardzać, odpuszczać i se. To miało być miłe. Ale no Sorki Pani Wiktorio nickowa hee 😉 A jak chcesz to w końcu i czemu nie mogę pisać WIKTORyo` tak bardziej twardo i bardziej dosadnie, nieustępliwie i zwycięsko jak SE i JA też masakra co prawda 😉

   • SeJa pisze:

    Wiem warto być silną, sobie radzić i mieć kolce nawet czasem 😛

   • Myszka pisze:

    Jak w porzekadle „głupi czy głupiego udaje” bo przecież mi się nie rozchodzi o to że przekręciłaś mój nicek Wiktoria. Przecież nawet widać i pisze jakie luźne mam podejście do nicków. Chodziło o tooo żeee to co nie podobało ci się u kogoś że przekręcił twój nicek – sama czynisz czyli sama przekręcasz nicki .. znaczy że innym nie wolno a tobie wolno .. jak to u kalego masakra !!!! pani SezRyja ;-)))

   • Myszka pisze:

    //Wiem warto być silną, sobie radzić i mieć kolce nawet czasem//

    Jak chcesz być taka tak to twoja sprawa, wybór i wolno ci.

    Po mojemu inaczej .. wiem warto być silną/słabą, sobie radzić/i nie radzić i mieć kolce nawet/albo głaskać .. czasem przyjąć z wdzięcznością pomoc .. :o)

 57. vv pisze:

  …albowiem bóg nie posłał9 swego syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez niego zbawiony…

 58. vv pisze:

  ..to, co się z ciała narodziło, jest ciałem, a to, co się z ducha narodziło, jest duchem. …nie dziw się, że powiedziałem ci…. trzeba wam się powtórnie narodzić….wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża…. tak jest z każdym, który narodził się z ducha….

 59. vv pisze:

  ..zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi powtórnie, nie może ujrzeć królestwa bożego. …. powiedział do niego…jakżeż może się człowiek narodzić będąc starcem…. czyż może powtórnie wejść do łona swej matki i narodzić się….. odpowiedział mu… zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z ducha, nie może wejść do królestwa bożego….

  • SeJa pisze:

   Nikt nie wstąpił kto nie zstąpił, to nie ciało wybiera lecz jest wybierane, jest oblubienicą ta materia. Dodałam to choć wiemy co to znaczy.

   „Ja chrzczę Was Wodą, ale ten który po mnie przychodzi chrzcił Was będzie Duchem” czy jakoś tak, w Duchu nie literze. I owszem masz rację, chodzi tu wtórnie i docelowo o rodzaj transformacji ciała, jego programów = uświęcenia, przez Ducha… Długo by pisać o skrakowaniu też ciała Astralnego, takiego wirtualna do Ducha.

   No i właśnie, jest świat Wirtualny ten komputerów, ale to jest Wewnętrzny świat Ich procesorków i oprogramowania. Tak ciało ma swoją formę energetyczną i oprogramowanie cielesne, utożsamiony program autopilota zbiorówki szerszego programu = ekosystem – samograj Gai. „nalepiłem pustych skorup na dzień sądu”, „zostawcie ich, nie pan ich siał” lub po prostu jak to czasem nazywam, postaci z Gry, ciała ekosystemu tego świata, jego programów i wydzielone utożsamienia do późniejszego recyklingu ciał astralnych, jakie tu się błąkają czasem do roku zwykle albo mają system redystrybucji bioenergii z ciał żyjących i tak budują sobie pałace świetliste na niebie jakie będą zburzone. To wszystko jest wydzielone do tego świata i jest w ramach Jego obiegu energii w tej bańce świadomości.
   Ciało Astralne, czyli utożsamiony program bioenergii, może awansować na Ducha / Duszę żyjącą, ale musi zostać Wybrane, samo tego nie ma mocy uczynić. Nie wyjdzie poza.

   Dusza żyjąca zaś poziomem świadomości staje się Duchem Ożywiającym, ponad ten świat i jego założenia. Lecz uświęca Go i Świat jest Oblubienicą Ducha.

   Reasumując Astral. To to samo co Wirtual, On wcale nie istnieje inaczej jak Tu w tym świecie, w naszej przestrzeni, podobnie jak nasze ciała Astralne jest przynalerzne Materii. Chociaż ja już nie mam ciała Astralnego, jestem Wcielonym obleczonym w materię Duchem.

   Kto w to wierzy, nie we mnie wierzy lecz mi uwierzy, bo ja nie mogę nic dać czego ktoś nie może przyjąć lub nawet i nie chce. Więc kto w to wierzy = Wie-Że, ten żył będzie Wiecznie i nie umrze nigdy, a choćby i odszedł z ciała lub je opuścił powróci jak gdzie i kiedy zechce, lub je odtworzy.

   A cóż znaczy Wodą? Wodorem i Tlenem? A może Akt wiary / wiedzy i założeń skoro jesteśmy z ponad 70% z tego co woda i w 100% energią, jaką można i należy uświęcić, umiłować a nie porzucać i przeklinać. Bez względu na to czy ktoś czytał te książki, czy żył miliony lat temu na osamotnionej wyspie wśród Indian czy Aborygenów. Tym bardziej że pojęcie tej przestrzeni jaka tka ten czas jaki jej jest dany, z zewnątrz jest względny, to znaczy Duch, nawet Aborygena z przed 3000lat nie jest ograniczony założeniami tego czasu i może to sobie zcitać i zczytywał po swojemu.

   A już mental, co to jest ten mental? Namnożyli se tych ciał, nazmyślanych jak rękawiczek, wraz z ciałem Pedagogicznym. Bo to co mówię jest proste i prawdziwe, owszem można to nazwać mentalem, ale co z tego że nazwać? Po co wymyślać jakieś Mentale i Astrale jako światy niezalerzne bo nie są niezalerzne a są zalerzne od reala tej materii i tu żerują obłąkańcy, zresztą to tylko nazewnictwo.

   • vv pisze:

    ..astral to proteza świata jednoszóstkowego dla odmaterlilizowanych dwszóskowych, …. stworzonam.in. jako pułapka przez jednoszóstkowych nie poddanych potopowi,..niech sobie pojednoszóstkują przed dalszą pracą w materii ….czyli proteza jednoszóstkowego dla tych jednoszóstkowych, którzy ulegli potopowi w materię i zajechali, to z siebie, co pozwalało im istnieć i działać w dwószóskowości… oni najczęście są i mają być nadal ofiarami tych których wyznali jako panów i panie..i najczęściej dla i za nich wyrabiają się w materii.. moc zeszła w świat dwuszóstkowy.. i tylko stąd niepotopieni jednoszóskowi mogą ją czerpać poprzez pasożytowanie na dwuszóskowych…

   • vv pisze:

    ..mental i te ponad nim, to też tylko protezy … pułapki na tych co sięgają i tworzą im wyżej,.. wyższe gęstości….

   • vv pisze:

    ..to światy cieni tworzone i zaludniane przez cienie, dla mocniejszych cieni…

   • SeJa pisze:

    Oczywiście że rozumiem i też tak uważam 🙂

  • SeJa pisze:

   😛

   • Kalina pisze:

    Swiat cieni jest 3.3 procent organiczny reptois. Bo reptois astralni sa troche organiczni Ha ha ha . Syntetyczna swidomosc projekcji mozgu ludzkiego w wielu przypadkach jest mentalna i ma tez 3.3 procent organicznej formy . To znaczy ma tyle samo swidomosci syntetycznej co reptois astralni .
    No ciekawie sie robi . Bardzo ciekawie

 60. vv pisze:

  ..zwycięzcy dam manny ukrytej i dam mu biały kamyk… a na kamyku wypisane imię nowe, którego nikt nie zna oprócz tego, kto je otrzymuje…

  …i widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma……i widziałem miasto święte, nowe jeruzalem, zstępujące z nieba od boga, przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego…. i usłyszałem donośny głos z tronu mówiący… oto przybytek boga między ludźmi… i będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam bóg będzie z nimi… i otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie, ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie… albowiem pierwsze rzeczy przeminęły…..
  …i rzekł ten, który siedział na tronie… oto wszystko nowym czynię … i mówi… napisz to, gdyż słowa te są pewne i prawdziwe…. i rzekł do mnie… stało się… jam jest alfa i omega, początek i koniec…. ja pragnącemu dam darmo ze źródła wody żywota … zwycięzca odziedziczy to wszystko, i będę mu bogiem, a on będzie mi synem …
  … udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką … to jest śmierć druga …

  • Izabela pisze:

   „jezioro płonące ogniem ” symboli nie odczytuje się dosłownie – to alchemia ten symbol, zostaną transformowani stąd „śmierć” druga. Bóg kocha każde swe dziecko i sadystą nie jest a kocha najbardziej to pogubione, jak rzekł Dżizas, pasterz idzie za zagubioną owieczka i ostatni będą pierwszymi. Dlatego, ze Bóg jest miłością i jego sprawiedliwość nie jest sprawiedliwością ludzką/lucką czyli jahwe.

   • Izabela pisze:

    wytłumaczę symbol- jezioro-woda- symbol Bogini/Ciała/Nieświadomosci. Ogień – symbol Ducha/Świadomości. Czyste Tao właściwie, Duch wchodzący i transformujący Nieświadomość: płonące jezioro. Ludzie z nie-Wiedzy czynią „zło” i tylko Wiedza/Duch ich transformuje… często poprzez 4 jeźdźców apokalipsy. Diament szlifuje się w … 🙂 doświadczeniu. Im większa nie-Wiedza tym więcej wiór iluzji leci.

   • vv pisze:

    izabela:

    „pasterz idzie za zagubioną owieczka i ostatni będą pierwszymi. ”

    …wpierw za zagubionymi idzie źródło i moc, a dopiero później biorą się za tych ostatnich , którzy są pierwszymi w nowym zagubionym, pasterze … by je doić i strzc z nowego po staremu..

  • Gaja pisze:

   vv Ąj waj aj waj 🙂 Zastraszanie owieczek to najskuteczniejszy sposób manipulacji nimi 🙂 aj waj aj waj :))))))))))))))

  • SeJa pisze:

   Nie wiedzą co mówią vv 🙂 , boja się nieznanego.

  • Myszka pisze:

   „jezioro płonące ogniem i siarką…”
   jaka zemsta jaki sadyzm
   raczej prawo przyczyny i skutku
   kto z czym rezonuje na to się decyduje i tam ląduje
   rzec by można

   „ostatni będą pierwszymi”
   ale czy aby na pewno w znaczeniu że ci ostatni=najgorsi szubrawcy
   oto jest pytanie
   w moim przekonaniu o inną ostatniość chodzi

   • Izabela pisze:

    Z ostatnim tchnieniem, z ostatnim, to dlatego Dzizas rzekł , Abwun wybacz im bo nie-wiedzą co czynią. Nie- wiedzą i są w kole przyczyny i skutku. Do skutku. Ale… nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
    SeJa a czego mam sie bać jak Bog ze mną? Czego? Smierci? Nieunikniona, ale kazdy koniec jest początkiem… wiec czego?

   • vv pisze:

    ..każdy ma swój poziom piekła, z którego się odbije..

   • Myszka pisze:

    .. każdy ma swój poziom bardziej piekielny bądź bardziej niebieski, z którego się odbije .. i tam się wyląduje z czym się rezonuje właśnie ..

   • vv pisze:

    myszka:
    „.. każdy ma swój poziom bardziej piekielny bądź bardziej niebieski, z którego się odbije .. i tam się wyląduje z czym się rezonuje właśnie ..”
    … bez fizycznego ciała z astralnych, mentalnych czy wyższych zaświatów niemożliwym jest się odbić,…to tylko, astralnomentalnouchowa pralka, do szybkiego i stosownego wyprania na czarnoczerwono lub niebieskoświetliście, umysłów i serc czasowo nie fizycznych,…którym panowie i panie ich losów, w czasie przepirórki ich uczuć i myśli, z zajechanego uśmierconego gotują, kroją i sklejają nową fizykę,.. którą po wcieleniu mogą znowu zajeżdżać w zbieraniu mocy dla swych pań i panów.. prawda bywają tam też oporni zarówno w praniu jak i wcieleniu,.. ci co więcej siebie z siebie zachowali,. .ale nie ma strachu prędzej czy później by tam jeszcze trochę być będą musieli nauczyć się wampirzyć i pasożycić, ..ci gdy w końcu przyjdzie ich czas będą bardzo cenni,..nie tylko wyręczą z przepiórki i sklejań,.. ale zaniosą je z sobą do fizyki.. a że będą już tam czynić piekło i niebo sobie nawzajem.. tym lepiej dla niezatopionych i niezapętlonych materią władców coraz liczniejszych stad.. … oni mogą się zająć czystszym i sprawniejszym, …. rozrostem, umacnianiem i rezonowaniem WJotów i NJoów popotopowych…

   • Myszka pisze:

    vv bardzo enigmatyczne wywody ale jak zwykle takie coś wrażenie może zrobić .. na niektórych .. może wujek googel przetłumaczy bez po^pisu :o)))

   • Myszka pisze:

    licentia poetica :o))))

   • vv pisze:

    myszka:

    „bardzo enigmatyczne wywody ”

    ..czy żądasz od emigatycznego nie emigmatycznej pisaniny..

    „ale jak zwykle takie coś wrażenie może zrobić .. na niektórych”
    ..jeżeli coś na tobie nie robi wrażenia to jest złe oraz czy tylko szukasz wrażeń… oraz czy jest złym to co robi wrażenie na niektórych , a nie na ciebie,..czy ci poniektórzy są zli, lub gorsi od ciebie,.. nie piszę pod wrażenia innych.. chyba to nie jest złe…

    „.. może wujek googel przetłumaczy bez po^pisu :o)))”

    .. wymagasz od trasnlatora by rozumiał pojmował więcej od ciebie lub by rozumiał i pojmował za ciebie.. i czy masz problem z popisami..

    …a może świat i ludzie mają się kręcić pod twoje wrażenia, rozumienia i chcenia lub niechcenia,..jeżeli tak to radzę im to skomunikować,..będzie uczciwiej, prościej i jaśniej

   • Myszka pisze:

    //..czy żądasz od emigatycznego nie emigmatycznej pisaniny..//
    >>> niczego nie żądam .. nie wiem skąd u ciebie takie myślenie/brzydkie myśli

    //jeżeli coś na tobie nie robi wrażenia to jest złe oraz…….//
    >>> może naucz się czytać ze zrozumieniem wszak nic nie pisałam że coś jest złe .. więc czemu usiłujesz mi przypisać swoje myślenie .. oto jest pytanie

    //wymagasz od trasnlatora by rozumiał pojmował więcej od ciebie…. //
    >>>znowu insynuujesz że coś wymagam wszak niczego nie wymagam a tym bardziej od translatora buhaha

    //…a może świat i ludzie mają się kręcić pod twoje wrażenia, rozumienia i chcenia lub niechcenia,..jeżeli tak to radzę im to skomunikować,..będzie uczciwiej, prościej i jaśniej//
    >>> nigdy tak nie uważałam że ludzie mają się kręcić pod moje wrażenia i wiele razy pisałam że każdy ma prawo do wszystkiego .. o jaka zaraza insynuacji panuje tu na ntv .. FUJ !!

    >>>ale widać tu jak trafnie do siebie napisałeś zaiste .. a może świat i ludzie mają się kręcić pod twoje wrażenia, rozumienia i chcenia lub niechcenia,..jeżeli tak to radzę im to komunikować,.. uczciwiej, prościej i jaśniej !!

   • Myszka pisze:

    vv „tylko mały człowiek odbiera wszystko jako atak na siebie”

   • vv pisze:

    myszka:

    ..umiesz już odwracać,.. to sztuka. warta doceny

    „tylko mały człowiek odbiera wszystko jako atak na siebie”

    .. gorzej, …jestem tak mały że nie odebrałem, że odbieram wszystko jako atak na mnie,… dziękuję , że wiesz wszystko o mnie, nawet to czego ja o sobie nie wiem i nie wiedziałem…witam małego człowieka..

   • vv pisze:

    ..i witam wszystko wiedzącego o małych..

   • Myszka pisze:

    .. a ja cię żegnam wszystko wiedzący o małych…wielki człowieku rodem z 2D :)))))))))

 61. { :) }. pisze:

  { 🙂 }. bendże 3-epak(czepak) zy nausznikamy-njezbendnik @{*–*}@, jakby… 🙂 …

  *Aaa… aaa… aaa… { !!! }.

  1-szy pack. @{*_I_*}@ https://www.youtube.com/watch?v=knvgUxs8axU
  2-gy rospack. @[0_I_0]@ https://www.youtube.com/watch?v=qidKxqJHkms

  * Pees. 🙂 3-ymta siem http://www.humorpage.pl/obrazki/j/878_jedzenie_nutelli.jpg 😀 /roskuclyWie /

 62. Kalina pisze:

  Widze , ze ludzie mysla , ze astralny swiat to jest tylko brzydki i niedobry .
  Astralny swiat jest zludny: Specjalnie zludny i cwany . Czyli:
  Istnieje tak dlugo jak wierzenia w cokolwiek Czyli na ziemi bardzo dlugo .
  ladny i brzydki :
  piekny i ochydny
  czarny i bialay
  bialy i czarny
  opresor i ofiara
  ofiara i kat
  Wlasciwie to mozna powiedziec , ze atralny swiat wykreowal . Kata i ofiare .
  Ale ofiara tez sie moze stac katem .
  Oczywiscie Jezus .
  Jak wiecie nie lubie sie powolywac na ta istote poniewaz zaduzo tego jest wszedzie stanowczo za duzo kladziecie na ta osobe uwage .Dla ludzi nie religijnych jest to totalna bzdura , ze tak powiem . Tutaj w tym kraju widze , ze sie uwaza wszystkich jako pochodna katolicyzmu . Ja nie mam takich programow w sobie i naprawde jest to dla mnie ograniczony mind . To jest totalna patalogia .
  Widze , ze ludzie mysla , ze astralny swiat to jest tylko brzydki .
  Astralny swiat jest zludny: Specjalnie zludny i cwany . Czyli:
  Istnieje od czasow bogow- religii i wierzen prastarych szamnskich . I poprzez wierzenia urosl w ogromna powierzchnie i sile syntetycznego mind .
  Swiat
  dobry i zly
  chory i zdrowy
  Ktos tutaj pisze o zbawieniu . Co to wogole za pojecie mi obce .
  No wlasnie swiat zbawiac niby od czego od programow matrix w program innej lepszej matrix
  Coz to za dziwna kreacja majaca za cel zbawianie czegos . Totalna tempota jak dla mnie
  Pozatym z wody i Ducha – po aborygensku Spiryt to jest Duch nieoprogramowany zadnymi ramami ( jest wolny spointaniczny i ziemski Spiryt dajacy zycie organiczne ) to na przyklad ja jestem i nie mam zadnych poowiazan z Boska opresja ale ziemska organika .
  Dziekuje bardzo healing zrobiony .
  Drogie jezusostwo- abrachamowskie- elochimowskie nawet buddowskie dzieci zapomnieliscie , ze na ziemi tez zyje maly procent ludzi ktorzy sa tylko ziemianami i nie maja konekcji z wasza podwojna iluzja tego swiata . Dziekuje bardzo healing zrobiony
  czarny i bialay
  bialy i czarny
  opresor i ofiara
  ofiara i kat
  Wlasciwie to mozna powiedziec , ze atralny swiat wykreowal . Kata i ofiare .
  Ale ofiara tez sie moze stac katem .
  Oczywiscie Jezus .
  Jak wiecie nie lubie sie powolywac na ta istote poniewaz zaduzo tego jest wszedzie stanowczo za duzo kladziecie na t osobe uwage .Dla ludzi nie religijnych jest to totalna bzdura , ze tak powiem . Tutaj w tym kraju widze , ze sie z gory zaklada wszystkich jako pochodna katolicyzmu . Ja nie mam takich programow w sobie . To jest totalna patalogia .
  Kat i ofiara .
  Ofiara , ktora katuje mozgi i serca wielu .
  powolywanie sie
  stawanie sie
  dopasowywanie sie
  zaczarowanie czyms
  uwielbienie czegos
  Niezla ssukienka spirytualnej asscenacji z Jezusem
  vv
  Narodzenie powtorne to powrot z reinkarnacji w astralu .
  Dziekuje bardzo nie skorzystam .
  Wole programy astralnej poswiaty beemujace mnie na ziemi .
  Zreszta w astralu nie bylam i nie bywam i nie mam zamiaru .
  Wlasciwie to mnie nie interesuje jako taki .
  Interesuje mnie tylko z tego punktu jaki ma on wplyw religijno -sprzedawczy u ludzi na ziemi . Ludzie caly czas kupuja i sprzedaja wszystko . A Ja zyje wsrod takich transakcji .
  Jest tego zbyt duzo na ziemi i splycanie dobroci do Jezusa postaci jest tak malo kreatywne , ze mnie czasami rozbawia . Mislosc ziemian jest totalnie bez mozgowo- sercowa .Ci ludzie sa tacy jacy sa i nie graja siebie w kostiumie cywiliizacyjnych manier ,nawet niektorzy nie ubieraja sie w ciuchy syntetyczne i stapaja boso po ziemi , olewaja banki i galerie :)Oczywiscie prawa wolnosci zachowane bo nie wszyscy sa tacy .

  Falszywosc ludzi poslugujacych sie slowem jezus .
  Paplaja to w kolko jezus…………………………………….
  A pozniej oskarzaja cie , ze masz jakis problem co do jego ososby i nawet przekazow.
  Jak mozna zostac obojetnym do katowania mojego istnienia jako wolnego czlowieka od wszelkich przekazow cigle kropka spadajaca w jeden punkt mojego ciala .

  • Kalina pisze:

   Pierwsza sekwencja sie powtorzyla dwa razy mojego wpisu . Moze tak mialo byc 🙂
   Nie pisze w rubryce NTV tylko na notatce , bo pare razy dziwnie mi znika wpis . Cos niby nadusze i myk nie ma .

   • SeJa pisze:

    Kiedyś Kalina przychodził do mnie Kot w gości, nie powiem że mój bo ja nie mam nic na własność w tym sensie, ani żadnego stworzenia. No i wiedz w korytarzu było ciemno, choć oko wykuł. Nie zawsze chciałam go wpuszczać, choć też miauczał telepatycznie nie raz dodam jako ciekawostkę. Ale się potrafił jak to Kot wepchać w te gości jak ktoś wchodził, i do tego zmierzam, bo powiedziałam raz. Że ten Kot specjalnie jest czarny i w śmiech bo faktycznie, jak by nie patrzeć tak jest, specjalnie 😀

   • Kalina pisze:

    To nie byl moj kot Se Ja. Bo moj kot jest czarno bialy .

 63. Gaja pisze:

  DAJMY LUDZIOM ŻYĆ I POSTRZEGAĆ SWOJE ŻYCIE TAK JAK CHCĄ , BEZ ZASTRASZANIA I WCISKANIA IM SWOICH PRZEKONAŃ NA SIŁĘ ,ALBO „OGNIEM I MIECZEM ” !!!!!

  • Gaja pisze:

   Można to widzieć np tak , ale można też wyjść poza wszystkie przekonania i wyobrażenia innych , tworząc własny tunel rzeczywistości i ciesząc się nim. https://www.youtube.com/watch?v=tZ75M4AKpFk

  • SeJa pisze:

   Gaju a czemu wszystko postrzegać w kategoriach strachu, straszenia, ucieczki, wymuszania. Nawet wtedy kiedy ktoś po prostu stwierdza jakiś fakt?

   Nie klikałam w linki, to też odnoszę się tylko do wypowiedzi.

   Więc spójrzcie, taka ciekawostka. 🙂 Komuś wolno opowiadać co chce, i każdemu wolno wierzyć sobie w co zechce. Ale wystarczy że ktokolwiek powie coś innego, to od razu jest to atak, obrona, ucieczka, straszenie jakie straszenie? Co w tym strasznego i dla kogo? A wierz sobie w co chcesz, ktosiu, przysłowiowemu Tobie wolno wszystko, ale nich ktoś wzrok podniesie, to będziesz ze szmatą lecieć okładając tego kogoś i wołając ratunku mordują, jak moja pra Babcia 😀

   No powiedz nie jest to projekcja i wyparcie? 🙂

   • SeJa pisze:

    Nie! bo straszą i mordują, bo mówią o Wspaniałym świecie bez potrzeby umierania. O świecie jaki nie jest za karę a w Darze. Jakie to straszne i nie do przyjęcia, a fee.

  • SeJa pisze:

   To Ty KRZYCZYSZ!!!! przerażona.

   • SeJa pisze:

    na samą tylko myśl. Dlaczego?

   • SeJa pisze:

    Ja jeszcze nie widziałam żeby ktoś wpadał tak w grupową nawet panikę ze względu na pierwszego lepszego wariata który coś tam pierdzieli bez sensu. No chyba że faktycznie nie jest to bez sensu.

    Bo wszystko można, można opowiadać że krowia kupa to talizman szczęścia, byle nie to, byle nie prawdę. Bo co?, mówią i tu nas przyszedłeś gnębić i szkodzić nie pozwalasz? Bo nam wszystko wolno, a ty mówisz że nie! jakim prawem?! będziemy kłamać i zwodzić i niewolić i wmawiać i mordować ile nam się podoba i jak nam się podoba. Prawda nikogo tu nie interesuje. My may miliony pseudo prawd na każdą okazję w miejsce twojej jedynej. Kto tak mówi? No kto?

   • Gaja pisze:

    Buziaki dla Ciebie SeJuś 🙂

   • Gaja pisze:

    SeJa Kiedyś naprawde sie Ciebie bałam- a teraz kiedy Cię bliżej poznałam kocham Cię i jak się wypowaiadasz , uśmiecham się z miłością do Ciebie 🙂 Dobrego dnia Skarbku 🙂

   • SeJa pisze:

    Wiesz że ja pisze co pisze, i to mi nie przeszkadza być jaka jestem i nie mieć wrogich myśli 🙂

    I Ci 🙂

 64. Gaja pisze:

  Jesteśmy wolnymi istotami , wiec nie musimy żyć /stale/w świecie cudzych przekonań . https://www.youtube.com/watch?v=Ypx8SC-BvFk

  • Ola pisze:

   wolnymi ? nawet nie wiemy, kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy i dokąd pójdziemy po śmierci …. Bashar wie …. Póki co, jesteśmy odcięci od wglądu i błądzimy …. Fajnie…. jakaś nauka ? doświadczanie ? dziękuję za taką wolność …. polecam wizytę w hospicjum dziecięcym dla otrzeźwienia….

 65. Gaja pisze:

  Zmartwychwstańmy wreszcie i stańmy się wolni jak wiatr https://www.youtube.com/watch?v=HYz5Un0XaMs

 66. Gregory pisze:

  „Dla hindusów spopielenie ciała na stosie jest powszechną formą pochówku. Wynika to z przekonania, że ciało jest tylko chwilowym i pełnym cierpienia miejscem przebywania wiecznej duszy (atmana) . Zwłoki należy spalić, aby ułatwić duszy osiągnięcie wyzwolenia (moksza). Od tej reguły istnieją wyjątki: nie pali się zwłok dzieci poniżej 5 lat, zwłok sannjasinów oraz zwłok transseksualistów(tzw. hidźra ). Popioły oraz zwłoki dzieci z reguły wrzuca się do świętej rzeki lub jeziora, a niespalone ciała sannjasinów i hidźrów są zakopywane w ziemi.”
  Kiedyś tu na forum przytaczany był arcy ciekawy artykuł o powszechnym pochówku KulturyKK i konsekwencjach uwięzienia w „pieczarze” grobu-jakie niesie nałożenie, naniesienie na duszę (jeszcze w ciele/częściowo) pomnika (czyt: głazu) ,co nie pozwala duszy na uwolnienie ,oczyszczenie się z ziemskiej energii byłego życia.
  Może sobie przypominasz… ten artykuł, i jak go znaleźć?

  • Majestic pisze:

   Gregory Słowianie dokonywali kremacji zwłok , gdy szatan nastal zakazał , aby w komplecie uwolnić cala dusze z ziemskiego padołu , ciało musi być rozczepione na poziomie atomowym .grzebanie ciał to sposób na wiezienie dusz i ich wypalanie w konsekwencji osłabianie , wzbudza to wampiryzm energetyczny i zapaść dusz , transfuzje krwi , przeszczep organów ( pobieranie ) niestety dobrze nie służy . a tutaj , https://www.youtube.com/watch?v=9-BBgc_uBZQ http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/675547,habsburgowie-cesarskie-pogrzeby-i-kult-smierci,id,t.html

   • Miłość/Nienawiść/Bóg/Szatan/Człowiek/Zło/Dobro/Ja/My/Wy/Oni...Świat. pisze:

    Majestic i reszta, jak Wy to robicie, że zawsze znajdziecie jakiś link na poparcie słów, ja mam wszystko w zakładkach zbieram zbieram, a nigdy czegos nowego nie potrafie dac, czasem ogladam cos od siebie ale mysle ze to nieistotne dlatego nie puszczam, a Ty/Wy, zawsze cos znajdziecie, prawdziwi z Was nauczyciele, czy to smolensk, czy kosciół, czy polityka czy duchowość jak gaja, historia. zawsze cos macie, moi nauczyciele Brawo ! 🙂 wiedza nie wyczerpana… mój mózg też czasem tego nie przyjmuje dlatego nie komentuje wszystkiego, ale to wazne informacje 🙂

   • Miłość/Nienawiść/Bóg/Szatan/Człowiek/Zło/Dobro/Ja/My/Wy/Oni...Świat. pisze:

    Bo Wy zawsze macie cos do Tematu, szczególnie majestic

   • Miłość/Nienawiść/Bóg/Szatan/Człowiek/Zło/Dobro/Ja/My/Wy/Oni...Świat. pisze:

    to sie miesci w jednym słowie „PODZIW” dziekujemy Majestic ze jestes 🙂 Moc z Nami 🙂

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.