Otwarte Forum Tematyczne – 29.06.2016

Pierwszy odcinek nowego programu, prowadzonego przez Michel Rachela i Tomasza Motykę. Przenosimy się w okolice Wałbrzycha – TOTENBURG to tytuł pierwszego odcinka.
Czy w miejscu tym żyją Anioły, czy Demony?
Zapraszamy do korespondencji: aniolyidemony.ntv@o2.pl


Mini reportaż zrealizowany przez Janusza Zagórskiego podczas jednego z wyjazdów do Kazimierza Dolnego. Wraz z Tadeuszem Strzępkiem udają się w okolice, gdzie stoją ruiny domu Stanisława Szukalskiego, wielkiego artysty i patrioty, którego władze PRLu najchętniej wymazałyby z historii i pamięci Polaków. W tym materiale Tadeusz Strzępek przypomina tę postać i tamte wydarzenia historyczne w raz z odniesieniem do współczesności.


Wystąpienie Janusza Zagórskiego na temat możliwości i sposobów wprowadzenia demokracji bezpośredniej.


9 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 29.06.2016

    1. z tego co wiadomo to dopiero z tego może być rak , a z raka to się wyleczyli ci co się im udało przeżyć opryski organizmu ta terapią no i zasadniczy fakt nie mieli faktycznie żadnego raka , biedni ci co się załapią w swoim „szczęściu ” na takowy zabieg z kontraktacji ! a kto, jaka placówka zrezygnuje z takiej kasy !? wiec plan trzeba wykonać przed końcem roku , przy innych zabiegach jest wysyp uslug przed końcem ważności kontraktów , po nich, po tych aplikacjach z dokładnością szwajcara następuje wysyp zgonów . oczywiscie ofiary to wyselekcjonowane ofiary zgon i zabiegi dopasowany jest do zasobności kieszeni, ubezpieczalni ,statusu społecznego, wieku ,przebytych urojonych chorób wynikłych z pożarcia „reklamówek ” „cudownych” prochów bez skutków ubocznych ! pamietajmy ze mafia to naczynia połączone od urodzenia i zakopania , naganiacze, synoptycy ,diagności no i pasujące do tematu rakarze .żule menele itp to dochód gwarantowany bo niema co leczyć a się leczy, no wystarczy !? https://www.youtube.com/watch?v=f8fPvATdUAY straszne i prawdziwe !? https://www.youtube.com/watch?v=USUt_njfw6Y

  1. Demokracja bezpośrednia – fantastyczny temat , jak byłoby dobrze , by pomysł chwycił pośród leniwego ” Polactwa ” ( piszę tak specjalnie ) – bo Polak leniwym jest i basta . – Przyzwyczaił sie i polubił , ze ktoś inny za Polaka decyduje , a jak niepomyślnie to ” nie szkodzi ” , będziemy mu obsmarowywać 4 litery przez następne 4 lata ( jedną literę na rok ) . – Traci na tym społeczność , tracą finanse społeczności i ubożejemy zamiast rozwijać sie . – Jedynym w Europie państwem , gdzie obowiązuje demokracja bezpośrednia od XIII wieku jest Szwajcaria , wiec nie ma co ” wymyślać prochu ” , ale przyjąć ich doświadczenie i wzory. – Poprośmy Pana Andrzeja Grabarza , aby dostarczył nam przetłumaczone na język polski zasady zebrane i zapisane w paragrafach i artykułach i stosujmy je czym prędzej w Polsce , ale potrzebna jest dyscyplina. – Szwajarzy głosują średnio jeden raz na dwa miesiące , a Polakom nie chce sie iść do urn jeden raz na 4 lata – jak pokonać lenia pod skorą ? – Niestety , na to recepty nie mam , mogę jedynie mieć nadzieję , ze mieszkańcy Sobótki i okolic okażą sie bardziej świadomi od reszty w kraju , gdzie zawsze ktoś za nas decydował . – Podziękowanie dla Pana Janusza Zagórskiego za fantastyczny pomysł . – Próbować należy ?

    1. Polacy nie dorośli do demokracji bezpośredniej na terenie całego kraju. Szczególnie chodzi tutaj o zawistne „stare dziady”, które najchętniej zrobiłyby tak, żeby młodszym żyło się gorzej od nich.

Comments are closed.