Otwarte Forum Tematyczne – 31.05.2017

Trader21 przedstawia i komentuje między innymi wydarzenia związane z wizytą Donalda Trumpa w Arabii Saudyjskiej, sytuację w Grecji, pozycję kryptowalut.


Janusz Zagórski rozmawia z Renatą Engel na temat zdarzeń w życiu, które zmieniają człowieka, daru jasnowidzenia i używanie go w doradztwie życiowym.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 31.05.2017

 1. komentarze;;;; uwielbiam sluchac Reanate ma talent przekazu =dzieki Januszowi za ten wywiad
  jan kutereba
  jan kutereba45 sekund temu
  naglasniam sprawe z przed 18 godzin obrjrzyj jak odbywa sie handel dziecmi polkimi!!! ciagle to trwa=ujawnia PAWEL BEDNARZ W TV. W REALU
  jan kutereba
  jan kutereba1 sekundę temu
  uczmy dzieci i wnuki ZYC BEZ MONEY+ BEZ RZADOW + BEZ RELIGI + BEZ WOJSK I POLICJI + BEZ PRAW I OBOWIAZKOW TO WARUNEK WOLNOSCI I OBUDZCIE SIE POLKI I POLACY???
  Odpowiedz
  jan kutereba
  jan kutereba1 sekundę temu===
  WITAM I POZDRAWIAM TWOJA ISTOTE W TYM ciele =ubranku to co robisz p. PAWLE BEDNARZU ta ODWAGA stales sie nr.1 W UJAWNIANIU FAKTOW !!! w tzw. polsce celowo pisze z malej litery bo to co UJWANIASZ O DZICIACH SAM MAM WNUKI I NOZ MI SIE OTWIERA W KIESZENI CO SIE DZIEJE W TYM tzw. kraju zwanym polska .
  Odpowiedz
  Pokaż mniej

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.