Otwarte Forum Tematyczne – 4.09.2017

Andrzej Nikodemowicz zaprasza i przedstawia ideę I Zlotu Zwolenników Czakramu Wawelskiego oraz omawia program imprezy.


Zapis prelekcji Adama Anczykowskiego wygłoszonej na Polconie we Wrocławiu w 2016 r.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 4.09.2017

 1. Kalina pisze:

  No wlasnie panie Anczykowski . Bardzo dobrze Pan teraz gada momentami mi sie nawet podoba .
  Jest tylko jeden problem , ze 80 procent ludzi kreacja swietlistej sztucznej przejetej matrix na ziemi zostalo wykluczone z czarnej przestrzeni poniewaz ich syntetycznosc nie asymiluje sie z naturalna rzeczywistoscia To tak jak olej z woda .
  Robilysmy experyment I tak wyszlo . Phone w reku nie zostal zaakaceptowany na przyklad . No wiec swietlisty universe wykreowany przezx cwanych watchers zrobil sie nasza odobista zgroza rozbicia w pyl Jak techniczny crab zardzewialych aut na zlomowisku erozja potrwa dugo . Niektorzy zeroduja sie krocej moze 20 procent a moze nawet mniej a inni ho ho ho szkada gadac .
  A tutaj z innej bajki .
  Troche Ocsytocyny do ciala i inny czlowiek Ha ha ha
  Tak mozna polegac na spoleczenstwie .
  „”””Po wielu dekadach Niemcy znów eksperymentują na ludziach. Jednak tym razem są to ochotnicy i sprawdzano wpływ konkretnego związku chemicznego na postawę człowieka wobec imigrantów. Wyniki badań pokazały, że podawanie oksytocyny może okazać się pomocne w walce z niechęcią wobec uchodźców, czy jak kto woli – „islamofobią” oraz rasizmem.

 2. Gaja pisze:

  Adam Anczykowski Świadomość i Energia stanowią naturę rzeczywistości . Czas jako strzałka czasu , istnieje pomiędzy Punktem Zero a Świadomością Zwierciadłem-czyli podróżnikiem w czasie . Zatem na wszystkich 7 poziomach Świadomości , istnieje zarówno czas Constans jak też czas Continuum , tylko ten czas jest inny . Wyższe wibracje , to szybszy czas . Niższe wibracje , to dłuższy czas . Atom analogicznie , /czyli – co na „górze” to na „dole” /ma także siedem poziomów Świadomości , tak więc w atomie , jest zarówno czas constans / na wszystkich poziomach / jak też czas continuum – czyli szybszy lub wolniejszy , w zależności od poziomu Świadomości . Tylko Punkt Zero jest w bezczasie . Oczywiście Punkt Zero istnieje na wszystkich poziomach wibracyjnych/ 1-7 / aby odkrył i urzeczywistnił wszystkie możliwości /potencjały Próżni .

  • Gaja pisze:

   Punkt Zero=Obserwator =Główna Świadomość . Bez tego „Obserwatora” w nas – stałe / chociaż najczęściej , do tej pory , bezwiedne /kreowanie przez nas rzeczywistości , byłoby po prostu niemożliwe /”Doświadczenie z podwójną szczeliną” Younga /

   • Gaja pisze:

    Jest Obserwator i jest czas -myślę tutaj o czasie liniowym . Dlatego nasze CIAŁA zbudowane są z CZASU danej płaszczyzny wibracyjnej . W zależności od tego , na którym poziomie świadomości się koncentrujemy /aktualnie przebywamy/ takie ciało nakładamy – z takiego ciała korzystamy . Oczywiście echo naszych ciał , znajduje się na wszystkich poziomach wibracyjnych , gdyż schodząc tutaj , tam je – echo , pozostawiliśmy . Prawdą jest , że wszystko czego doświadczamy , jest Iluzją , bo czas i przestrzeń można uginać jak gumę , tak więc jest to zrozumiałe .

   • Robert pisze:

    „/”Doświadczenie z podwójną szczeliną” Younga /” Jezusie, Maryjo, święci pańscy… Ktoś wie przypadkiem może, czy to się jakoś leczy?

   • Gaja pisze:

    Mechanika kwantowa i upadek starej fizyki 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=QpLdw1IC-Q0

   • Gaja pisze:

    Robert Albo udajesz głupiego, albo nim jesteś .

   • Robert pisze:

    Chyba kompletnie nie rozumiesz filmu którego tytułem się tak eksctytujesz, a który nota bene jest mylący.
    Po pierwsze, czy jesteś w stanie zdefiniować pojęcie „stara fizyka”?
    Po drugie, doświadczenie Younga, które wręcz maniakalnie w prawie każdej wypowiedzi przywołujesz ja zaliczyłbym jak najbardziej do „starej fizyki”. Nawet bardzo starej… 😛

 3. Gaja pisze:

  Kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego , że Świadomość jest tak cudowna , to w oczach pojawiają się łzy wzruszenia . https://www.youtube.com/watch?v=G82KrmG_qrA

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.