Otwarte Forum Tematyczne – 5.09.2016

Lekarz Waldemara Ostrowska  rozmawia z właścicielem Gospodarstwa Ekologicznego
Eko-Ar z Jarkowa koło Lewina Kłodzkiego – Mirosławem Lech.
Gospodarstwo Eko-Ar posiada plantację ekologicznej aronii.
Więcej informacji na stornie www.ekoaronia.pl


Z Oliwierem Szymczakowskim rozmawia Janusz Zagórski.


Relacja ze tradycji Dożynek, które odbyły się w Gospodarstwie Ekologicznym Wagnerówka w Lubnowie. Po gospodarstwie oprowadza właściciel – Robert Wagner.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 5.09.2016

 1. Lukas pisze:

  Ad : Objawienia.
  Chrześcijanin nie powinien gorszyć się na widok krzyża bo jest to dla człowieka wierzącego znak zwycięstwa nad śmiercią , a nie znak hańby. Całe chrześcijaństwo oparte jest na zmartwychstaniu Jezusa. Św Paweł mówi „gdyby nie było zmartwychstania daremna jest nasza wiara”.

  • Majestic pisze:

   czy nie wystarczy ziemski epizod „zmartwychWstania” jakim jest na planie (materii) reinkarnacja ,po co to owijać w krzyże ? aby nie udaremnić potok kasy płynący z takich objawień ?

  • mówięwam pisze:

   ciekawe…. szubienica rzymska znakiem zwycięstwa nad śmiercią??? A tak zwany Paweł wcale nie był święty, i tak zwanego Jezusa na oczy nie widział nawet….

 2. Majestic pisze:

  KULISY SPISKU( agenda reptylianska ) PRZECIW PRAWDZIWYM LUDZIOM Cześć 1 armagedonu https://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ tu są obecne czasy Cześć 2 https://www.youtube.com/watch?v=F61K0fTxzZU zobaczmy komentarz jest z 2010 roku ! a jakby dzisiaj to powiedziano , kulisy Ludzkiego Dramatu i upadku Imperium Lechitów przed ponad 1500 laty https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

  • Spoksik Boksik pisze:

   Idąc tym tropem, można też wywnioskować, iż te dwa łakome koniki z Wagnerówki to zmiennokształtni … 😀

  • Spoksik Boksik pisze:

   Majestic, nie włączyłem audio, lecz z kontekstu wypowiedzi i wyświetlonych na filmie ekranów wywnioskowałem, iż problem dotyka przyczyn wybuchu obu wojen światowych i jako jedno ze źródeł wskazuje spisek Iluminatów i Syjonistów (..?). Na ten temat akurat nie mogę dorzucić od siebie nic mądrego, gdyż nic na ten temat nie wiem.

   Wydaje mi się jednak, iż znam trochę ciekawszą hipotezę w odniesieniu do kluczowej przyczyny wybuchu pierwszej ze wspomnianych. Słyszałem kiedyś wersję uwzględniającą niekonsekwentne (jeszcze wtedy) oddziaływanie prasy na nastroje społeczne. Dzienniki celując wyłącznie w zwiększenie nakładu prześcigały się w tytułach tworząc i podsycając nastrój masowej euforii i publicznie skandowanego zaangażowania.
   Takiego ładunku energii nie udało się już bezpiecznie rozładować.

 3. Majestic pisze:

  Spoksik Boksik oczywiscie wersji tyle będzie co obserwatorów , ale tutaj mamy konkretny plan , główna linia tego planu jest była utrzymana zamierzony cel osiągnięto to jest meritum sprawy ,odnosząc się do planu on jest główną figurą ,na reszta to dyskusja bez końca niemal , nie szokuje Cie taki zbrodniczy plan ? tym bardziej że obecne wydarzenia podążają krok w krok za nim ?! nie chodzi o to ze zostanie w pełni zrealizowany przed pierwszą tak samo nikt nie wierzył przed drugą tak samo , czy teraz będzie inaczej ? nie chodzi o napędzanie strachu albo negatywnej energii , chodzi o swiadomosc tego , czy będziemy bardziej świadomi od poprzedników ? i aby dostatecznie być świadomym że zagrożenie istnieje należy to ukazywać i rozpowszechniać po to aby pozytywnie wpływać na destrukcje i ja niwelować w zalążku .””””oddziaływanie prasy na nastroje społeczne.”””” przecież to narzędzie skąd niby prasa to brała ? podobnie ja Tv, radio itp , czy dzisiaj jest inaczej ? jakiś niby dziennikarz pisze fakty ? właściciel właściciele decydują co tam ma być jaka linią iść do celu . to są fakty , hipotezy są już nie istotne po to je stworzyli aby rozdrobnić temat , tak jak domniemany cud nad Wisłą , niemal milionowa armia się wycofuje na z góry upatrzone pozycje , na ich miejsce wchodzi pluton kawalerii i ogłasza pogrom komunizmu !? co niektórzy do dzisiaj myślą że uratowali Europe przed „Marxem „?!,gdyby znali identycznie jak teraz „teorie spiskowe” w tamtych czasach , nie byłoby zapewne tylu bohaterów i patriotów ( pożytecznych patriotów idiotów ) i milionów pomordowanych .

  • Spoksik Boksik pisze:

   Majestic, nie wiem skąd bierzesz informacje. Wedle mojej wiedzy ofensywa Armii Czerwonej w kierunku na Warszawę była rozciągnięta na linii ponad 400 kilometrów i uczestniczyły w niej siły Armii Czerwonej nie większe niż 120 tysięcy. Według najnowszej wiedzy historycznej do sukcesu przyczyniło się w znaczący sposób planowanie w oparciu o pełną deszyfrację komunikatów sowieckich (złamano szyfry) i skuteczne zakłócenie łączności radiowej.
   Chyba, że się mylę …

   • Majestic pisze:

    „Według najnowszej wiedzy historycznej” Spoksik Boksik to zostań przy tym .dla mnie te „wiedze” są manipulacją , nie wierze ani jednemu słowu .

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.