Otwarte Forum Tematyczne – 6.07.2015

Larbi Djebbour – Algierczyk mieszkający w Polsce (żona Polka) jest gościem Janusza Zagórskiego, a rozmowa jest wielowątkowa, w której tytułowy Świat Maghrebu jest tylko pretekstem.


Gościem Janusza Zagórskiego jest Ryszard Piotr, autor bloga „Jak być zdrowym całe życie…” http://ryszardpiotrnisza.blogspot.com/


Jest to drugi wykład Andre Rezosa poświęcony rozwiązaniu problemu dwutlenku węgla (Co2). Autor skoncentrował się głównie na omówieniu i wyjaśnieniu tzw. racji stanu z czego niezbicie wynika komu tak naprawdę i dlaczego (kasa) zależy na utrzymaniu obecnego status quo.

Pierwszy materiał był emitowany dość dawno i znajduje się tutaj:

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 6.07.2015

  1. ariush pisze:

    Panie Ryszardzie,
    ale gdzie kupuje Pan grzyby, np. purchawkę?

  2. Emil pisze:

    No skąd wytrzasnął p. Janusz takiego chłopka z Algierii, który właściwie nic nie powiedział, to ja nie wiem. 40 minut w plecy, a temat ciekawy. Gdyby złapać jakiegoś takiego bardziej kumatego Araba i go wypytać na te tematy które padły to byłby fajny program. Ale tak to tylko p. Janusza mądrości i właściwie nic poza tym. Ale trzymam kciuki, może się uda następnym razem. Pozdrowienia.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.