Otwarte Forum Tematyczne – 6.10.2017

W czasie pobytu ekipy NTV w Opolu Lubelskim w maju 2017 roku na II Zlocie Rozwiązań Nie z tej Ziemi Janusz Zagórski zaprosił do wypowiedzi przed kamerą Stanisława Olszewskiego. Z wielką głębią i spokojem nasz gość mówi o doświadczaniu życia i zdrowiu człowieka.


Niniejszym rozpoczynamy cykl pod tytułem „Archiwalne audycje NTV„, który obejmie kilkaset wybranych audycji z lat 2012 do 2016. Będą one edytowane więc ich pierwotna wersja pozostaje w tym samym miejscu jak do tej pory. Wychodzimy z założenia, że przy ogromie informacji w necie większość naszych widzów nie ma czasu by szukać na naszym archiwum jakiś ciekawych audycji sprzed lat. Tym cyklem robimy to my. Oczywiście wiele z tych audycji nie będzie czasami miało najlepszej jakości. Jednak ich wartość merytoryczna i historyczna warte są tego by je przypomnieć naszym widzom. Zapraszamy.


W dniach 23 – 24 września 2017 r. w ośrodku ANPOL w Starym Oleśnie odbył się I Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego. Oprócz tematyki związanej bezpośrednio z Czakramem Wawelskim można było wysłuchać wielu innych prelekcji. Pierwszą na otwarcie Zlotu wygłosił Antoni Przechrzta, uzdrowiciel, nauczyciel duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego oraz psychoterapeuta.
Członek i licencjonowany nauczycielem NFSH The Healing Trust – największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Prowadzi Instytut Realizacji Siebie, jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU.


Ewa Pawela wraca w swoim autorskim programie do problemu tzw. nachodźców, których tak naprawdę nikt nie chce u siebie w kraju. Ponieważ propaganda nie za bardzo poskutkowała więc proponuje się podawanie chemii (oksytocyna – hormon szczęścia i miłości). To akurat eksperyment w Niemczech. Natomiast Dania stawia na programy psychologiczne i tam ruszył projekt pt. „Przytul terrorystę”…
Więcej szczegółów w audycji, a poniżej źródłowe linki:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dania-rozpoczyna-program-przytul-terroryste/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/badanie_sugeruje,p933133601

https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/5143-niemcy-chca-kontrolowac-umysly-niebezpieczne-testy-nowej-chemicznej-metody-panowania-nad-ludzkim-z

http://stopzet.org/2017/07/06/apel-uczestnikow-szczytu-g20-2017-hamburgu/


W czasie konferencji „Szczepienia XXI wieku” zorganizowanej w dniu 26 sierpnia 2017 w Warszawie przez Lenę Huppert wystąpił między innymi z 1,5 godzinnym znakomitym wykładem Jerzy Zięba. Oto zapis wideo.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

81 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 6.10.2017

 1. Qcyp pisze:

  Pewna lwica umiera przy porodzie, a osierocone lwiątko zostaje zaadoptowane przez stado owiec.
  Rośnie z nimi, skubie trawę, uczy się przy nich beczeć i być towarzyskim jak owca. Aż pewnego dnia
  stary lew, który obserwował je z daleka, atakuje stado z głośnym rykiem. Lwiątko, wystraszone jak
  pozostałe owce, ucieka, ale stary lew dogania je, chwyta za kark, zanosi nad staw i zmusza, żeby
  przejrzało się w tafli wody.
  – A więc, kim jesteś? Owcą? – pyta lew.
  I po raz pierwszy lwiątko wydaje z siebie ryk.
  To małe lwiątko to my, którzy nie wiemy, kim jesteśmy. Stary lew to guru. Lustro wody to wedanta.
  Wy nie wiecie kim jesteście i stąd tyle pierdoł w waszych głowach!Beeee…………….

 2. Kiara pisze:

  Otóż to….. KIM JESTEŚMY I KIM BĘDZIEMY…..

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=LBfrNiocEAA

  TRUDNE PYTANIA….

  Pani Agnieszka Dawidowicz wspaniała tarocistka, jedna z niewielu , która bardzo dobrze robi odczyt z kart , ale… odczyt trzeba zinterpretować, zrozumieć symboliczny przekaz, a to nie jest łatwe.

  O poziomie zrozumienia odczytu decyduje poziom osobistego rozwoju, czyli tak naprawdę WIEDZA WEWNĘTRZNA, otworzenie w sobie dostępu do niej.
  Oczywiście każdy CZŁOWIEK to inna świadomość, a zatem odczyty TAROTA mogą być podobne ale interpretacja odczytu bardzo różna.

  Całkiem dobrze idzie to P. Agnieszce jeszcze ciutka wiedzy duchowej , a zrozumie zasady.. będzie perfekcyjna.

  https://www.youtube.com/watch?v=LBfrNio … e=youtu.be

  To jest zestaw pytań Alexa Berendowicza

  1.- czy jest szansa na wyjście z Matrixa
  2.- czy ludzkość jest eksperymentem
  3.- czy dr Neruda opisał naszych stwórców w publikacjach Wingmakers
  4.- czy Polska stanie się niepodległa i bogata
  5.- jaka jest rola Dzieci Perłowych na Ziemi
  6.- rozbłysk słoneczny – czy upadną tajne stowarzyszenia manipulujące światem
  7.- czy kryptowaluty mają przyszłość

  Postaram się w miarę jasno zinterpretować poszczególne odczyty P. Agnieszki.

  1. Wyjście z Matrixa… słuszna odpowiedz blokadą dla LUDZI JEST TYLKO ICH MATERIALNE PODEJŚCIE DO ŻYCIA…. I NIC WIĘCEJ!
  Niestety zdecydowana większość wszystkich, którzy nazywają siebie rozwiniętymi duchowo, nawet nauczycielami innych i prekursorami „nowej wiedzy”…. WCALE NIMI NIE SĄ!

  Zdecydowana większość działań tych ludzi opiera się na oczekiwaniu KORZYŚCI MATERIALNYCH ( włącznie z Alexem Berkowiczem, Alex ,TY naprawdę możesz więcej!) fajnie że poszukiwania są rozpoczęte, ale trzeba zauważyć fakt, że póki co , to jest kręcenie się w koło .. brakuje przeskoku na wyższy poziom…

  BO PRAWIE WSZYSCY PRACUJĄ ZA MIEĆ…. NIE ZA BYĆ…. TO JEST PUŁAPKA, BO MIEĆ JEST ZEWNĘTRZNE ( KASA, AUTORYTET, DYPLOMY , STATUS SPOŁECZNY Z TYM ZWIĄZANY.. ogólnie PRESTIŻ i BRYLOWANIE W ŚRODOWISKU „WIEDZĄCYCH”….) …. BYĆ JEST WEWNĘTRZNE , TO OSIĄGANIE CORAZ WIĘKSZEJ MOCY.. ORAZ OTWIERANIE W SOBIE DOSTĘPU DO WIEDZY PONAD MATERIALNEJ….
  WIEDZĄ TAK OSIĄGNIĘTĄ DZIELI SIĘ Z INNYMI ZA DARMO!

  Nie jest to dokładnie tym, o czym się samemu opowiada, a TYM , CO EMANIE Z NAS JAKO ENERGIA W PRZESTRZEŃ I TYM ,CO ZMIENIA W CORAZ WIĘKSZEJ PRZESTRZENI ENERGIĘ . A, JEST TYM TYLKO POLE UCZUCIA MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ, KTÓRYM STAJE SIĘ CZŁOWIEK.

  Tak więc, wyjściem z Matrixa jest stworzenie sobie w sobie odpowiedniego pola energetycznego, które swoją mocą spala matrixowe blokady.. to jest jedyna droga do wolności.Najpierw powiększamy swoją przestrzeń życia, następnie rozepchnięte ograniczenia znikają.. pękają ich siatki strukturalne, które ja widziałam wielokrotnie.
  Tak się stanie , każdy tego dokona, ale najpierw skonfrontuje się z wiedzą prekursora ,wiedzą prawdziwą, którą on jako pierwszy otworzy dla wszystkich .. wówczas całkowicie znikną blokadę Matrixa .

  2. Czy ludzkość jest eksperymentem….. ( kartom zadaje się bardzo precyzyjne pytania…. trzeba wiedzieć O CO CHE SIĘ ZAPYTAĆ) ludzkość ( pomimo identycznej budowy zewnętrznej, identycznego ludzkiego wyglądu) nie ma identycznej budowy energetycznej , nie pochodzi z tych samych matryc życia, ma inną zasadę stworzenia swojego kodu życia.
  A, zatem, KTÓRA CZĘŚĆ ludzkości jest eksperymentem i czyim eksperymentem.

  a. Ludzkość duchowa nie jest eksperymentem ,ale jest rodzajem samo doświadczenia wcielającej się w materialny kombinezon SAMOŚWIADOMEJ ENERGII DUCHOWEJ.
  To jest droga samopoznania siebie w kontakcie z materią oraz zwiększania swojego poziomu energetycznego w celu uzyskania UWOLNIENIA CAŁKOWITEGO…. CZYLI STANIA SIĘ STWÓRCĄ KOLEJNYCH ŚWIATÓW I WSZECHŚWIATÓW w Kosmosie.

  b. ludzkość tworzona dawno temu jako pracownik do ciężkich zadań i żołnierz do walk , to eksperyment III wymiaru , oparty jest na stworzonej dla niego krzemowej lini Dna i wcielonym programie. Ma on całkowicie ograniczone możliwości istnienia z możliwością samo prokreacji, ale TYLKO w granicach energetycznych III wymiaru.
  To jest cały czas modyfikowany eksperyment, który niestety wyszedł z pod kontroli jego twórców i ich zniewolił, teraz sam dokonuje tworzenia i odtwarzania siebie.

  W obecnym czasie ewolucji CZŁOWIEKA DUCHOWEGO agresja ludzi bez dusz doszła do niesamowitej mocy, co widać po usiłowaniu wprowadzenia robotów i różnych hybryd na większość stanowisk decyzyjnych LUDZI DUCHOWYCH.
  Usiłuje się całkowicie zmienić dotychczasowe zasady życia , biologię zastąpić syntetycznymi związkami i GMO, ingerencja jest we wszystkie biologiczne , duchowe, socjalne i prawne sektory życia , włącznie z odcięciem Ziemi i CZŁOWIEKA DUCHOWEGO OD ŻYCIODAJNEJ ENERGII SŁOŃCA!

  To są bardzo niebezpieczne poczynania, zagrażające życiu na Ziemi.

  3.Dr. Neruda i Wingmakers TO PRZEDSTAWICIELE SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI! Bardzo dobry odczyt P.Agnieszki,iż oni NIE SĄ STWÓRCAMI LUDZKOŚCI… im się wydaje że są BOGAMI i Stwórcami.. SĄ TYLKO DLA PODOBNYCH SOBIE HYBRYD!

  To prawda są bogami dla nowych generacji hybryd/ ludzi bez dusz, które tworzą ale.. NIE DLA LUDZI DUCHOWYCH, pomimo że podają się za takich zarówno w religiach jak i w obecnych publikacjach dr Neruda i Wingmakers!

  To jest OSZUSTWO SZYTE GRUBĄ NICIĄ!

  Dziwi mnie ,że Alex ze swoim dużym poziomem wiedzy jeszcze daje się na to nabierać! sztuczność we wszystkim co prezentuje Wingmakers bije na odległość po oczach!

  Brawo P. Agnieszko.. pomimo nagięć Alexa nie dała się Pani wpuścić w maliny.. to jest wiara w siebie i swoją intuicję i wiedzę!

  Tak moi drodzy cały ten cyrk Wingmakers.. to obrzydliwa ściema syntetycznej inteligencji! To nie ma nic wspólnego z prawdziwymi kreatorami i twórcami biologicznego życia , ani ze STWÓRCĄ WSZECHRZECZY!

  Ludzie bez dusz nie posiadają ciała astralnego, nie mają możliwość ewolucji ni tworzenia siebie w wyższym wymiarze… oni tworzą swoje nowe wersje na podstawie robionych doświadczeń na LUDZIACH DUCHOWYCH.. mają swoje syntetyczne planety , i mnóstwo informacji przejętych od LUDZI DUCHOWYCH jak to robić, a ukrytych przed nami dla możliwości udawania tego kim nie są, jawienia się jako bogowie i bardziej rozwinięte cywilizacje.

  Proponuję przeczytać ze zrozumieniem i wielką uwagą książkę „MISJA”.. na jej końcu jest wyznanie takiej hybrydy, że nie mogą być jak LUDZIE.. bo nie mają ciał astralnych!

  I to jest ich ograniczenie.. są wyłącznie energetycznymi hybrydami mogącymi istnieć w przestrzeni astralnej ale nie poza nią… bo brak im ciała, które przekształci się w swoją kolejną wyższą formę.

  4. Polska stanie się niepodległa i bogata, ten proces już się rozpoczął, ale to jest skomplikowany proces , czas realizacji zależny jest od otwierania się PRAWDZIWEJ ŚWIADOMOŚCI W CZŁOWIEKU…. bo to, co teraz nazywamy „rozwojem duchowym”.. jest dopiero wstępem do WRÓT PRAWDZIWEJ WIEDZY DUCHOWEJ.

  Jednak ten etap jest potrzebny i pomocny.. to jest wiedza na obecne TERAZ .. PRAWDZIWA WIEDZA DUCHOWA JEST JUŻ TUŻ , TUŻ.. PRZED NAMI.
  Gdy dojdziemy do tego momentu.. stanie się to niemalże błyskawicznie, to też jest bardzo dobry odczyt i interpretacja P. Agnieszki.

  5.DZIECI PERŁOWE NA ZIEMI….. to jest długi temat właściwie powinnam poświęcić mu kolejny post , by wyjaśnić wszystko,ale postaram się w skrócie.

  Po pierwsze słowo „DZIECI” w tym i podobnych kontekstach NIE ODNOSI SIĘ DO URODZONYCH PRZEZ CZŁOWIEKA NA ZIEMI DZIECI, A DO CZŁOWIEKA DUCHOWEGO DZIECKA STWÓRCY !

  GDY POSIADA SIĘ TEN RODZAJ WIEDZY CAŁA RESZTA JEST ŁATWA DO ZROZUMIENIA….. MY .. LUDZIE DUCHOWI JESTEŚMY DZIEĆMI KOSMOSU , DOKONUJĄCYMI SAMOROZWOJU , A NASZE KOLEJNE CIAŁO ETERYCZNE ( PO CIELE ASTRALNYM) MA BARWĘ PERŁOWEJ BIELI .. JEST CIAŁEM UCZUCIOWYM!

  To, o CZŁOWIEKA DUCHOWEGO CHODZI W TYM PRZEKAZIE.. ON „URODZI „SIĘ ZE SWOICH WSZYSTKICH DAWNYCH DOŚWIADCZEŃ .. WYJDZIE ZE SWOJEGO POPRZEDNIEGO CIAŁA ASTRALNEGO JAK ZE SKORUPY PERŁOWCA .. STAJĄC SIĘ ISTOTĄ PERŁOWĄ DĄŻĄCĄ DO UZYSKANIA NAJPIĘKNIEJSZYCH PERŁOWYCH BARW UCZUĆ!

  LUDZIE DUCHOWI SĄ W MOMENCIE KOLEJNYCH NARODZIN W SWOIM KOLEJNYM ETAPIE EWOLUCYJNYM, JESTEŚMY W MOMENCIE PĘKANIA/ OTWIERANIA SIĘ NASZYCH DOTYCHCZASOWYCH KOKONÓW Z KTÓRYCH WYJDZIE PRZEPIĘKNA PERŁOWA ISTOTA… PERŁOWY CZŁOWIEK!
  Istotnie taki CZŁOWIEK stanie się samodzielny i dojrzały o wiele szybciej niż dotychczasowy… ON szybciej uzyska możliwość samokreacji.. tworzenia, a nie jak do tej pory odtwarzania… jego „duchowa pępowina” szybciej zostanie przecięta, bo jego rozwój będzie się dokonywał dużo szybciej.

  Ten proces jest nie odwołalny.. to się stanie dla wszystkich DUCHOWYCH LUDZI ale nie w identycznym czasie dla wszystkich. Ludzie bez dusz nie posiadają ciała astralnego, nie mają możliwość ewolucji ni tworzenia siebie w wyższym wymiarze.

  6. Rozbłysk Słoneczny.. tak on nastąpi, będzie impulsem zaistnienia zmian nie tylko dla Ziemi, ale dla każdego z nas , na razie jądro Ziemi kumuluje energię przekazywaną z wybuchów na Słońcu, by we właściwym momencie .. odpowiedniej mocy, uruchomić kolejnym wybuchem ten proces.
  To się stanie ,bo jest naturalnym zjawiskiem w uruchomieniu zmian radykalnych w globalnym wymiarze.

  TAJNE STOWARZYSZENIA… tu też trzeba precyzji w pytaniu.. są pozytywnie działające na rzecz ewolucji.. i negatywne.. blokujące ją. O które pytamy?

  Ani o jednych ,ani o drugich nikt nie znajdzie żadnej informacji w necie.. ani nigdzie.. ONE SĄ W 100% TAJNE. Faktycznie mają się doskonale, ale… przewagę wiodą TAJNE STOWARZYSZENIA O POZYTYWNYM NASTAWIENIU DO EWOLUCJI NA ZIEMI.. JEST BARDZO DUŻE WSPARCIE DLA DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.. ON PRAKTYCZNIE JUŻ WYGRAŁ WALKĘ O SIEBIE!

  Niebawem Tajne Stowarzyszenia dominujące do tej pory ujawnią prawdę na swój temat i na temat pozytywnych.. ONI TO MUSZĄ ZROBIĆ… TAKI JEST UKŁAD MIĘDZY OBYDWOMA OPCJAMI. Koniec tego roku zdecydowanie przeważy szalę wielu ujawnień… one zaistnieją.

  7. jest takie powiedzenie… „gdzie dwóch się bije…” to dotyczy walut na Ziemi.. one będą jeszcze ale zmieni się szacowanie ich wartości, w tym tkwi sekret mądrości.

  Na razie tyle.. dwa tematy postaram się opisać jako osobne wątki, bo są naprawdę ciekawe.

  Dzięki serdeczne Pani Agnieszce Dawidowicz i Alexowi za bardzo interesujący temat.

  Kiara.

  • Majestic pisze:

   Tak Kiara widać że chcesz wiesz itd , wszystko ok , ale widzisz brakuje moze nie woli ale impulsu , jeżeli nie przyjdzie impuls odsieczy nic się nie zainicjuje , system jest mocny i perfidny” Zdecydowana większość działań tych ludzi opiera się na oczekiwaniu KORZYŚCI MATERIALNYCH” tak ale jak funkcjonować ´? zobacz religia zabija dusze a bierze sobie z podatków i kosi kasę ile się da , tu tam w alternatywnym świecie przynajmniej ta wiedza poglądowa jest za darmo i wielu poszukujących zawsze coś znajdzie , jestesmy na poziomie- powinniśmy być poszerzania swiadomosci , bo bez tego ktoś za sto lat napisze podobny komentarz , oczywiscie wypatrzenia są od pierwotnych założeń to widać niemal wszędzie , bo nawet nikły wzrost swiadomosci powoduje głód w kazdym kierunku dlatego jest rozdrobnienie , zatraca się wątki wiążące cale linie tematyczne , np ,ufo – wiadomo że prawie wszystkie to sąsiedzi – wiadomo że cześć to demoniczne (zmiennokształtne -percepcja plus manifestacja ) – demoniczne bo to pasożyty kontrolerzy hodowcy – a z nich podczepienia w hybrydach . i jak widać to nie koniec tematu . aby uzmysłowić ludzkości problem trzeba pokazać gdzie jest zagrożenie gdzie się ono kumuluje skąd wychodzi . Zobacz ilu ludzi rzuca miłością w wszystkie strony mamy tutaj Panią Gaje dla przykladu Ona Nic nie widzi oprócz pięknego świata , jest ok ale Gaja zapomniała przeskoczyła kilka stopni, ma racje?, ma , ale ta racja pogrąży się jak cala reszta , bo zapomniała że zło już dawno jest wykreowane , a droga do odkręcenia tego jest swiadomosc , swiadomosc zagrożenia, swiadomosc obrony ochrony , bo co nam po takim pustosłowiu ktoś kiedyś powiedzial ?”nie szkoda róż jak plonie las ” Dzięki Kiara za merytoryczny pogląd i Serdeczne Pozdrowionka dla Ciebie. Ps dlugo kazałaś na siebie czekać ?, ale zazwyczaj to zwiastun że też Inni się pojawia z Pozytywnymi Energiami, Lumena dawno nie było, Zielarza, Andrzeja i Wiele Innych Wspaniałych Dusz. Stara Porządna Gwardia Weterani! ja nazywam Pretoria Duchowa .

   • Kalina pisze:

    Kiara niech pisze w kilku czsciach prosze .
    Dla takich nie czytaczy ksiazek i artykolow , wlasciwie moje czytanie to kilka wersetow zebranych w logiczna formule , wole lezec i marzyc o niebieskich migdalach jak czytac cokolwiek. Jakby sie przyrownala do innych to wypadlabym na analfabete w czytaniu .

  • Pac . pisze:

   Wingmakers, a kiedyś temu wierzyłem……. ciekawie napisane…… ktoś miał łeb .

   myślę, że prymitywni czy prehistoryczne istoty już są wspomnieniem.

   A bynajmniej dobrze by było gdyby byli….

 3. Majestic pisze:

  „Wykład Jak samodzielnie uzdrowić swoje ciało – prof. Siergiej Batieczko”
  ageless wellness
  https://www.youtube.com/watch?v=1Qn_aWvaJd0 Wspomóżmy! Barbare
  „Czy krakowski sąd szykuje zamach na posiadłość Barbary Wojtkowskiej?”
  monitorpolski
  https://www.youtube.com/watch?v=Qge7wASI2FA

 4. jan piotr kutereba pisze:

  jan piotr kutereba pisze:
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  7 lipca 2017 o 15:02
  swietny przekaz w/w ;;;;;R.H.K. pisze:
  6 lipca 2017 o 11:36
  https://jarek-kefir.org/2016/05/19/i-ty-mozesz-zmienic-swoje-zycie-wykorzystaj-prawa-wszechswiata zamiescilem podobny na otwartym forum =Lazariewa =wystarczy poprostu te PRAWA ODKRYC I STOSOWAC ZYJAC SWIADOMIE. Proste ha ha ha
  Odpowiedz ciekawie o faktach cudu zycia=matrix i cudu istnienia =zycie w swiadomym istnieniu wpis i komentarz Kiary ostatnia podobna info =fakty zamiescilem z w/w data tu oraz wiele takich info faktow pisalem tu i u Alexa .Cieszy mnie ze wrescie zaczely te info fakty i tu na forum pojawiac sie pozdrowienia dla wszystkich swiadomie WOLNYCH i tych co maja odwage i to robia.

 5. jan piotr kutereba pisze:

  http://www.lftcoaching.com/video.html Ewa May ma interesujace podpowiedzi jak sie uwalniac.

 6. Majestic pisze:

  Reinkarnacja❗ Mit czy rzeczywistość❓ Część 1❗
  https://www.youtube.com/watch?v=z8h1Y5P7JlU

  Tu jest pięknie pokazane Wedy i prawdziwa wiedza naukowa https://www.youtube.com/watch?v=PtyWz2V3ghY https://www.youtube.com/watch?v=MmHLmk7fLQU https://www.youtube.com/watch?v=ntaxA_DeWvA https://www.youtube.com/watch?v=FhMDnobL9DQ „Reinkarnacja❗ Mit czy rzeczywistość? ” na pewno rzeczywistosc bo to odwieczne prawa ewolucji problem jest w tym że ziemia jest pod okupacja , i normalni ludzie są pozywieniem jako mięso i strawa energetyczno -duchowa .

  Okupacja ziemi „„Obecnie te same lby zapewne lataja w trojkatnych powietrznych statkach UFO:)Nawet Aborygeni o nich mowia, ze mieli kontakt z ludzmi z egiptu ale to nie byli ludzi ” oczywiscie” „Egyptian Hieroglyphs” in Gosford, Australia DEBUNKED. Lichen ” https://www.youtube.com/watch?v=GmcRr1no3RU Egyptians in Australia Part 6 – The Truth https://www.youtube.com/watch?v=NVqq44svels Ogólnie Panuje Cisza bo to nie pasuje do akademickich kłamstw a Debile i Idiotos dalej wierzą w epoki kamienia i inne debilizmy .”

  ” 1267 _PL_ Néstor, Jahwe, jego aniołowie i plany wobec ludzkości, Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi ” https://www.youtube.com/watch?v=NaU3dZmIAZ0 cytaty z komentarzy „Swietna sesja. Cóż nie to złoto co się świeci. A ojciec to nie zawsze ojciec, czyli stwórca wszechrzeczy. Pytanie kto się podawał za ojca? Ciekawe jaka rasa rości sobie prawo do nas? I jeszcxe jeden świetny przyklad jaką maskaradę tworzą okupanci aby zniewolić duszę i zmusić do reinkarnacji. ” „Dziękuję. Kręcimy się w kółko wcielenie za wcieleniem zapominając kim naprawdę jesteśmy . Oddaliśmy innym istotą władzę nad nami zapominając że pochodzimy od Źródła”” ..Jahwe z Syriusza… ??? I wszystko jasne. To ten sam, który „założył” Implanty Żydom, kiedy wyszli z Egiptu.”

  „Wesenheit (Seele) im Kreislauf des Lebens und Sterbens”
  Iveta Blömer
  https://www.youtube.com/watch?v=AZV-tUIsYrI

 7. Gaja pisze:

  ZAKAZANA ARCHEOLOGIA /Franc Zalewski , Grzegorz Skwarek / https://www.youtube.com/watch?v=6nUwODeN4iA

  • Kalina pisze:

   No widzisz Gaja mowilam prawde . Ale jeszcze mowilam wiecej prawdy niz ci dwaj panowie Bogowie nie byli organiczni tylko sysntetyczni i ich mozg byl cos w rodzaju komputera a szeszynka chipem 108 prism krysztal sprogramowany i nastawiony do tego cos co dawalo im program na spelniania dominujacej fukcji na ziemi i atrybuty bycia czyms wspanialszym , czyms niezyklym, czym powerful czyms co zyje wieki i czyms dobrym i czyms demonicznym I czyms genialnym bo znali matyke i astronomie , ktora tak naprawde to nam dupe zawrocila i zablokowala w rozwoju swiadomosci w czuciu a im dala power I tak naprawde to jej nie ma we wszechswiecie tylko jest w ich syntetycznej powloce matrix , ktora rozwineli w szachownice powiazan i zaleznosci numerowo- geometrycznych wibracji promieniowan z kata i wszystko do kupy totalne badziewie Fucken badziewie jak o nich slysze to mnie
   krew zalewa , ze ludziom wlozyli w glowe boska personifikacje i do dzisiaj mamy miliony wierzacych i jak sie ich krytykuje to sie jest obciazonym za to , ze sie nie traktuje z godnoscia czyis wierzen A to nie sa ludzkie wierzenia to jest mind control .

  • Majestic pisze:

   „ZAKAZANA ” nieee !!? a kto niby krasnoludki zakazują ? na pewno nie ta urojona agenda Majestica!przecież ona nie istnieje wyśmiałam ją niedawno Gaju trzymaj fason, tak albo tak ?

 8. dhoti pisze:

  Miara człowieka nie leży w jego śmierci, ale w jego życiu.
  https://www.youtube.com/watch?v=HbB1Z0CLXn0

 9. dhoti pisze:

  Podczas okresów głodówki konieczna jest całkowita koncentracja. Nie należy ani czytać, ani pisać. Jedynie medytować a następnie się koncentrować!

 10. Qcyp pisze:

  Jestem przerażony stylem życia swoich rodaków, którzy „pracują,piją-palą przez całe życie, żeby umrzeć”. Więc postanowiłem „umrzeć, zanim zacznę pracować,pić i palić”. Dlatego wyjeżdżam stąd.

  • Pac . pisze:

   🙁 cokolwiek, gdziekolwiek, powodzenia Qcyp !

   https://www.youtube.com/watch?v=IeabWixUCMc&feature=share
   https://www.youtube.com/watch?v=0QLW7XKEcCI&feature=share

   nie zapomnij o nas 😀 😀 😀 Wracaj jak znajdziesz chwilę……

  • Gaja pisze:

   Qcyp Opuszczasz Matrix ? Bo o ile wiem to tutaj wszyscy aktualnie jesteśmy martwi 🙂

   • Qcyp pisze:

    Paryż? Najpierw se popłynie na Tasmanie aby sprawdzić i obalić wszystkie koncepcje Kaliny i Majestica .Następnie kiedy otrzymam merit/zasługi ,wzmocnienie ,polecę na Antarktyde szukać Śluzy miedzy galaktycznej /kontaktu ze swoimi. Następnie budowa bazy i pomoc wszyskim, którzy chcą żyć w Prawdzie i Miłości .Oczywiście kitek też jest brany pod uwagę ????????????

  • Iza pisze:

   „wyjeżdżam stąd”
   jeżeli już tak ogłaszasz to napisz i skąd i dokąd wybywasz?

   • Iza pisze:

    czyli ??? stamtąd tu czy stąd tam i gdzie jest to tu/tam/dom :))

    pytam bo chce wiedzieć gdzie jest tak „pracują,piją-palą przez całe życie, żeby umrzeć” a gdzie ma być niby inaczej/eden.

    trąbiłeś że się pławisz ze psem na plaży w wielkiej wodzie to niby już tam be i gdzie ten inny/nowy „DOM”/raj ??

   • Iza pisze:

    ..znaczy co tam jest „DOM” gdzie woda czy tam gdzie seks czy tam gdzie co ?? albo rybka albo pipka :)) czy rybka z pipką alboco ??

   • Kasandra pisze:

    Qcyp…dla Ciebie 😉
    https://www.youtube.com/watch?v=eioU-RxZvVE
    wracaj do „DOMU”, tam gdzie serce Twoje i dusza Twoja, tam Twój DOM………………………………………………….pa

   • Qcyp pisze:

    Dokładnie Kasandro dokładnie!,,Nie dla mnie te kobiety/kraje/miejsca, które o mężczyznę nie umieją zadbać,,…Potrzebuje szczęścia i miłości.CZUŁOŚCI,SUBTELNOŚCI a tutaj, ta Polska, zawsze zbrukana nienawiścią’ ZAZDROŚCIĄ, RYWALIZACJĄ ,WOJNĄ, ITD………….Nigdy nic się tutaj nie nauczyłem,prócz chorego ciała i umysłu .Dlaczego tutaj inkarnowałem?Czas spieprz@ć…………………..
    https://www.youtube.com/watch?v=t1TcDHrkQYg

   • Gaja pisze:

    Qcyp Będzie mi Ciebie brakowało/ byłeś przecież tak blisko / – bo przecież jesteś tutaj , jedną z niewielu osób , które rozumieją o czym tutaj piszę . Ale cóż skoro Ty wolisz , zaśmiecony Paryż 🙂

   • Iza pisze:

    ..okrągłe słówka/pustosłowie/lejwodztwo ? no to w końcu Gdzie? ten twój „DOM” – gdzie to serce Twoje i dusza Twoja ?konkretnie! gdzie ma być niby ten eden z czystą wodą i zadbaniem/seksem dla Qtósa .. więc gdzie spieprzasz ?

   • Kasandra pisze:

    Qcyp…
    żaden kraj/miejsce nie da Ci czułości i subtelności, odpowiednia kobieta z pewnością tak….Potrzebujesz tego samego, co każdy z nas tutaj razem i z osobna choćby niektórzy „udawali”, że jest inaczej. Mam w sobie przeświadczenie, żywe jak płynąca rzeka, że kobieta jest kwiatem, który zakwita w dłoni mężczyzny…nie uciekniemy od tego…może na chwilę gdzieś w nasze złudzenia, że samotnie przepłyniemy oceany i zawojujemy lądy, ale natury swojej nie oszukamy. Życzę Ci szczęścia i ciepła, które odnajdziesz, a odnajdziesz je tam, gdzie znajdziesz ostatnią cząstkę siebie, tam gdzie jeszcze nie dotarłeś. Przytulam do serca….powodzenia!

    ps. uwielbiam te piosenki…..plus I love my life…….mimo wszystko i na przekór wszystkiemu 😉

   • Iza pisze:

    Hmmm jak to każdy ma swoje moje :))) Gaja widać zrozumiała że Qcyp opuszcza forum ? hmm ale on tak właśnie pisze jak ksiądz na kazaniu dla każdego coś dobrego/miłego w stylu jestem za a nawet przeciw buchacha ale i smieszno i straszno .. niestety

   • Iza pisze:

    Gaja do Qcyp: „jesteś tutaj , jedną z niewielu osób , które rozumieją o czym tutaj piszę” —— a to nowina :))))

   • Gaja pisze:

    Iza Pomyślałam , że opuszcza piękną , malowniczą Lubelszczyznę – bo gdzieś pod Kazimierzem n.Wisłą są / jak kiedyś napisał / jego rodzinne strony .

   • Gaja pisze:

    Kasandra Im bliżej zrozumienia Wiecznej Egzystencji , tym mniej cierpienia , związanego / niestety /z samotnością Jam Jest .

   • Iza pisze:

    Różnie sprzecznie trąbił – też że gania z psem po plaży i pławi się w wielkiej wodzie za granicami .. czyżby to było na Lubelszczyźnie :))) ach ten przewrotny Qtós zmyśla/miesza/udaje jak sam napisał „Och miałem wiele masek!” .. a my tak na poważnie .. olać takiego co olewa !?

 11. Kalina pisze:

  Cos sie dzieje na scenie .
  Jak sie pali tez sie cos dzieje
  Jak sie pije tez sie cos dzieje i wtedy masz motywacje sie leczyc z tego
  A to moja oja kolysanka do snu mojej duszy 🙂
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=393&v=uj_ujwPyQ-g

 12. jan piotr kutereba pisze:

  Z mego rozpoznania i doswiadczenia moje tzw. zycie sklada sie z trzech czesci formy =energia skupiona zarzadzana mozgiem + biocialo ,ktore moge programowac bo jest rowniez cos w rodzaju biokumputera=cialo zyjace w matrix 2. bez formy to energia niewidoczna napedzajaca to zwane forma i wspopracujace swiadomie albo bezswiadomie i to mozna nazwac blizniakami ktore odswiadczaja wspolnie ucza sie i ewuluja i czesc trzecia swiadoma ISTOTA =PODROZNIK KOSMICZNY. Oto newsowy opis tego CUDU ISTNIENIA o ktorym wielokrotnie tu pisalem bawmy sie cudem istnienia . Aby opisac co sie za tym kryje to tu sie nie da na tym forum , zwlaszcza ze nadal badam te cudy i odkrywam sam siebie nie majac praktycznie zadnych porownan z nikim ??? Kazdy zapewne jak zdobedzie sie na takie publiczne wyznanie moze podobnie taki komentarz napisac ??? Czas nie istnieje =wszystko jest umowne i teoretyczne =energia i atomy sa w ciaglym ruchu i to co napisalem to juz jest historia i teoria jak wszystkie tu w NTV.PL i innych odkrywcow =poszukiwaczy faktow =licza sie tylko fakty . Prawda jest moja i twoja oraz nasza wspolna =ktora jest wlasciwa i faktyczna . Uzywam slowa FAKTY I TYLKO FAKTY!!! itd itp. Podroznik kosmiczny jest wieczny i niezniszczalny ,bawmy sie cudem istnienia ,pozdrawiam jan piotr kutereba zwany.

 13. jan piotr kutereba pisze:

  znalezione komentarze z wykladow Waltera Veitha =mozna znlesc ciekawe info ???estem na początku wykładu, ale już mogę coś napisać od siebie.

  A ja przekonałam się do Waltera Veitha najbardziej, bo mówi o praktyce spiskowej, o której wiedziałam dawno i to – jak wykazuje W. Veith – ma odzwierciedlenie w biblii (dlatego słucham jego wykładów z taką pasją i zacznę czytać pismo/biblię – dzięki niemu)…To wielki człowiek od Boga; oczywiście jak słucham innych pastorów na You Tube, zasypiam i oni nie mają pojęcia o wielu sprawach. O rzeczach oczywistych rozprawiając, tłumacząc jak dzieciom coś przekazują, choć pewnie niekiedy jakaś krótka zaledwie myśl,zdanie pobudzi. I na chwilę obudzi.

  Te wszystkie odniesienia Waltera Veitha – to mnie powaliło, zaskoczyło bo tez znam tzw. new age, fizyką kwantową się interesowałam i tak wieloma sprawami, że nie sposób wymienić. Co do KRK (kościół rzymsko – katolicki) rzuciłam ten twór już jakiś czas temu. Ale wtedy weszłam w tzw. subtelny, prawie naukowy new age. Zero podejrzeń. Fraktale, ustawienia systemowe, pole energii, pole serca (dwu-punkt i matryca energetyczna), informacja, pole Akaszy itp itd. Mnóstwo tego. Oczywiście fraktale to nic złego i może parę innych rzeczy.

  Fajnie też, że wspaniały W. Veith, mówi o religijnych i niereligijnych (darwinizm) przyczynach tragedii. Dokładnie Darwinizm prowadził do eugeniki. Dziś mamy neo-eugenikę – chemtrails – tzw. geoinżynieria klimatu – blokowanie promieniowania słonecznego (patrzy ktoś czasem w niebo? )- szkoda ze o tym Veith nie mówi głośno, ale zapewne wie to i widzi), terror szczepionkowy, dodatki do żywności, DDT, wspomniał też o klubie rzymskim – zrównoważony rozwój, – iście szatański pomysł; tak encykliki papieskie ujawniają to i tamto, ale trzeba chcieć to dostrzec..i ONZ i NASA i UNESCO itd, są złe; Agenda 21 i 30 (O! Walter Veith poruszył te kwestię zanim zobaczyłam)- reglamentacja dóbr, blokowanie słońca i inne pomysły – mają narzędzia, mają władzę i robią to i ucisk może być niebawem wielki. Pewnie chaotycznie to opisałam, ale nie rozumiem, jak ktoś może zarzucać cokolwiek Walterowi Veith”owi. Ja tu widzę spójność, logikę, wiarę, uczciwość, dociekliwość, precyzję, wiedzę, wspaniałe łączenie pewnych kwestii, odwagę, bezkompromisowość czujność, uważność. Jego świadectwo życia dołożyło cegiełek do tego ziemskiego gmachu prawdy opartego na Prawdzie Boga. Doświadczałam nie raz złego, nawet jako dziecko. I wiem, ze Jezus jest potężną tarczą przeciw temu.

  Nie odnoszę się do proroctw, bo za mało znam temat, ale do tej pory raczej mnie przekonywały przykłady na seminariach Waltera Veitha

  Wykład SUPER (jest i o karcie ziemi, zrównoważonym rozwoju…)!
  Dzięki Bogu jest ktoś taki jak WALTER VEITH
  Show less
  REPLY
  8

  View all 8 replies
  Krzysztof Wilk
  Krzysztof Wilk
  2 years ago (edited)
  Drogi bracie Walterze twoje rozwazanie jest swietne i logiczne do momentu gdy podjales temat E.G.White. Mysle. ze zbyt pochopnie zastosowales automat myslowy dotyczacy antytypu Mojzesza w odniesieniu do s. White. Chcialbym przypomniec, ze BOG w swoim Slowie mowi iz proroka takiego jak Mojzesz wzbudzi nam(zob. 5Moj 18:15) – ale oczywiscie chodzi tu o Jezusa, ktory powiedzial, ze bedzie z nami az do skonczenia swiata. Tak wiec Kosciol Bozy, ktory nie ma nazwy komercjalnej i nie jest rejestrowany w zadnej doczesnej instytucji rzadowej i sklada sie z Ludu Bozego, ktory jest w kazdej chrzescijanskiej denominacji wyznaniowej i charakteryzuje sie dwiema cechami: posiada Wiare Jezusa i przestrzega 10 przykazan autoryzowanych „pieczecia ” BOGA w 4 przykazaniu(zob. 2Moj 20:11) – ma swojego Proroka. Powiem wiecej – Arcykaplana, ktory teraz w prawdziwej Swiatyni niebianskiej pelni prawdziwa sluzbe kaplanska i wstawia sie za nami, az przyjdzie jako Krol krolow i Pan panow.
  Read more
  REPLY
  2

  View reply
  Rafal R
  Rafal R
  7 months ago
  prof. Walter J. Veith ma problemy z logicznym myśleniem. Cytat „Gdyby Jezus nie byl Bogiem, kto by go wzbudził, jak umarł?” Ano Jezusa ożywił jego Stwórca Bóg, większy od Jezusa. Św. Jana 14:28 „Słyszeliście, że wam powiedziałem:
  Odchodzę i przyjdę znów do was. Gdybyście Mnie miłowali,
  rozradowalibyście się, że idę do Ojca, bo Ojciec większy jest ode Mnie”
  REPLY
  2

  View all 6 replies
  Jarosław Woźniak
  Jarosław Woźniak
  2 years ago
  super wykład. Proszę o więcej.
  REPLY
  1

  View reply
  Sam Hahn
  Sam Hahn
  6 months ago
  Co za bzdura ze Dawkins jest oswiecony. To jest naukowiec a nie filozof. Etyka pochodzi od Ma’at – Egipskich 42 przykazan kodeksu etycznego duzo bardziej przewidujacego od dekalogu.
  Ten bajkopisarz ukrywa przed wami to co chce i krytykuje inne.
  REPLY
  1

  Sam Hahn
  Sam Hahn
  6 months ago
  Chrzescijanstwo jest stworzone przez Zydow i dla Zydow ktorzy dokladnie opisali w starym testamencie jak zdobeda clay swiat. Stworzyli chrzescijanstwo aby manipulowac masy, ale potem przeklinali Jezusa bo rzymscy imperatorzy wykorzystali go do stworzenia najwiekszego imperium bez granic – Kosciola Rzymsko-Katolickiego.
  Dlatego wiedzieli ze mit Jezusa jest tylko narzedziem i wykorzystali go aby niesamowicie sie wzbogacic na naiwnosci ludzi Europy ktorzy nastawiali drugi policzek i byli naiwni jak dzieci. W Polsce przed 2 wojna swiatowa 96% calego biznesu bylo w rekach zydowskich, pomijajac olbrzymie dochody kosciola. W NIemczech okolo 80% bylo w reach Zydow (mowie tu o biznesie swieckim).

  Nie ma zadnego ojca klamstwa – jest tylko rozum i wiedza store moga czlowieka wyzwolic z klatwy ktora uspila biliony ludzi.

  Sa natomiast owoce chrzescijanstwa – miliony niewinnych ludzi i dzieci, kobiet zabitych w imie zydowskiego i chrzescijanskiego boga.
  To sa owoce i dowody. Nawet Hitler wykorzystal pomysl wymyslony przez zydow a opisany w starym testamencie – koncept boga ktory wybiera jeden narod i nakazuje zdobywac ‚ziemie obiecana’ poprzez zabijanie. To jest manifest Zydow, Grekow i Rzymian – oraz Islamu, story nauczyl sie tego ze starego testamentu.

  Nastepny problem to patriarchalny system krzywdzacy kobiety. Owoce tego system sa widoczne nawet po blisko 2,000 lat.
  Niestety to Pani nie widzi owociw chrzescijanstwa – moze dlatego ze nie ma Pani czasu na zglebianie historii i filozofii, ale Swiat jest teraz tak zaklamany, ze nie radze Pani zawierzac zwlaszcza gym ktorzy mowia ze wiedza absolute wzystko o swiecie ktorego nie znaja czyli duchowosci.
  Prawdziwa wiedza buduje, falszywa wykorzystuje finansowo i rujnuje. Prawdziwa wiedza niczego nie ukrywa – Judeo-Chrzescijanie robili wszystko aby zniszczyc Egipt tylko dlatego ze wykradli cala culture i tylko pozmieniali imona (z Heru na Jazusa; z Ausar na Marie; Z Amen na Jehowa). Te informancje zostaly wyryte w skalach i do dzisiaj pomimo ze byly pruby niszczenia i okradania Egiptu, to udalo sie je zachowac.
  Judeo-Chrzescijanska kultura zostala stworzona przez barbarzynskich i zachlannych liderow Grecji i Rzymu. Na to sa dowody.
  Nie dziwie sie ze w samych Stanach Zjednoczonych chrzescijanstwo zarobilo w roku 2015 dokladnie 4.3 tryliona dolarow (nie liczac ofiar skladanych w kosciolach) i nie zaplacilo ani grosza. Zydzi opanowali bankowosc, ekonomie, hollywood, maria, filmy.
  Nawet papiez Leon X przyznal ze kit Jezusa Chrystusa nabardziej przysluzyl sie swietnosci chrzescijanstwa.
  Na to co napisalem sa historyczne dowody.
  Pani wymienia „ojca klamstwa” ktorego nigdy nikt nie widzial – no chyba ze opetany chrzescijanin ktory udaje ze rozmawia z bogiem aby zapewnic sobie slawe majatek. Albo chrzescijanin cierpiacy na psychoze.
  Pani nic wiara nie jest w stanie udowodnic. Wymieniac mozna nazwiska wiekich patriarchow zydowskich, ale zaden z nich nie doczekal sie swojego grobu.
  Ja mowie Pani o tym co widze. Pani bog ukrywajacy sie i nie ingerujacy nawet wtedy kiedy zabijaja w Palestynie niewinne dzieci NIE POTRAFIL zrobic mic, aby zachowaly sie dowody na to ze jest prawdziwy.
  Niech Pani troche pomysli zanim osadzi (brzydka cecha fanatykow religijnych) pod logo wplywem jestem.
  Odpowiem: Nie wierze w nic czego nie dowswiadcze zobacze albo wewnetrznie poczuje. Brzydze sie manipulacjami chrzscijanskich liderow pokroju Veith-a. poniewaz on przytacza cytaty z kultur ktore krytykuje, przykleja te zdania wyciagniete z podtekstu tylko po to aby upodlic i osadzic tych z ktorymi sie nie zgadza. Potem przykleja to do proproctwa, a ludzie wierza mu na slowo bo potrafi opowiadac piekne bajki. Pozdrawiam serdecznie i prosze mnie nie osadzac.
  Show less
  REPLY
  1

 14. jan piotr kutereba pisze:

  i jeszcze jeden komentarz kolegi gornika o plaskiej ziemi::::;;;;;;Jarexpressen3 weeks ago
  Jaki czas temu szwedzki Pośredniak Pracy w mieście LuleĂĽ wysłał mnie i dwóch kolegów Szwedów z tego samego uniwersytetu LuleĂĽ do pracy na parę tygodni na praktykę w kopalni Renström w okręgu Boliden. Tam jest najgłębsza w Szwecji kopalnia w marcu 2017 przekroczyła głębokość 1445 metrów. Tak jakby cztery Pałace Kultury jeden na drugim ustawić w mojej kochanej Warszawie. Kopalnię otwarto 1952, wydobywają rudę cynku, miedzi, ołowiu, złota i srebra. Ciekawy jestem co Ty sadzisz, po obejrzeniu tego filmu o świecie podziemnym. ja osobiście doświadczyłem odkrycia świata podziemnego pracując w kopalni Renström. Pewnego razu 1395 m pod ziemia przy kopaniu chodnika {tunelu} po wysadzeniu dynamitem części skały przystąpiliśmy do usuwania tych kamieni skalnych również tych wiszących i wystających , tak po prostu kilofem podważając uwalniałem popękaną skałę. po kolejnym oderwaniu się większej bryły najpierw poczuliśmy chodny powiew świeżego powietrza a normalnie było tam duszno i gorąco bo powietrze do przodka zawsze jest dostarczane tak zwana lutnią, wiec w tym momencie kiedy poczułem świeżą bryzę aż rozejrzałem się w kolo co się dzieje? I po kilku sekundach odkryłem ze jest głębsza dziura w miejscu skąd właśnie spadły wyważone kamienie, zainteresowanie moje i moich dwóch kolegów studentów wzrosło . Reszta górników była przy transporcie materiałów około 200, możne 300 metrów, myśleliśmy że dokopaliśmy się do innego chodnika, gdy zajrzeliśmy do tej dziury oniemiałem bo z drugiej strony to co zobaczyłem nie wyglądało jak chodnik górniczy ale tak jak by człowiek wszedł gdzieś na przykład w jakąś szczelinę skalna w górach {taki miałem widok z mojej pozycyj} i było tam o wiele jaśniej niż w chodniku który kopaliśmy. Im patrząc dalej tym jaśniej teren wyglądał jakby stamtąd skąd płynęło światło było jak na ziemi a nie pod ziemia, wszyscy trzech byliśmy w szoku, przez dziurę patrzaliśmy raz jeden to drugi nastawiając się do świeżej bryzy powietrza , a powietrze było tak świeże, że sam przyznam nigdy takim nie oddychałem wczesnej. Po upływie może dwóch minut usłyszeliśmy z dziury ludzkie glosy. Jak przetłumaczę na polski to tak jakby ktoś po prostu świnie nawoływał . Cytuję: „koryt ! koryt ! będą świnie żarły? Ten glos słyszeliśmy wszyscy bo ktoś nawoływał kilkukrotnie. wtedy przestaliśmy dyskutować na ten temat i szybko pobiegliśmy poinformować sztygara i innych . gdy tłumaczyliśmy sztygarowi on nie ogarniał i złościł się bo wszyscy gadaliśmy naraz a jak trochę zrozumiał to znowu się wkurzył bo myślał, że go w ciula robimy i kazał nam spływać do swojego zajęcia ale my nie ustępowaliśmy , reszta górników zrobili sobie z tego krótkie pośmiewisko a my trzech oddaliliśmy się na bezpieczny kilkunastometrowy dystans od sztygara bo był już wkurzony na nas. Po jakiejś chwili zapytał czemu jeszcze stoimy wiec grzecznie poprosiłem, żeby szedł z nami to sam zobaczy, gdy już przyszedł i zobaczył to zabronił nam się zbliżać do dziury i kazał stanąć około 50 metrów dalej i nie przepuszczać nikogo do chwili kiedy przybędzie ekipa z tego ich szwedzkiego urzędu górniczego MSB. Mnie jako obcokrajowcowi kazał iść do windy. Widziałem tych ładnie ubranych inżynierów w pomarańczowo, popielate, z odblaskami jak latarki, czyste jak nówki kombinezony. Nam dawali zawsze takie czerwono, popielate, z matowymi odblaskami od pracy w pyle i błocie i brudzie robociarskie ubrania. Gdy ta ekipa dotarła to mnie tam już nie było, bo wyjechałem na wierch razem z innymi górnikami a tych dwóch co zostało żeby pilnować ze sztygarem to nie mieli tak łatwo bo potem byli na takiej specjalnej kuracji, a jak ich potem raz spotkałem na mieście przed wyjazdem do Karlstad to jak by nic nie pamiętali , sztygara nie spotkałem już więcej bo wysłali go na wcześniejszą emeryturę. A co z dziurą i naszym chodnikiem? Na drugi dzień jakieś 100 m chodnika było już zamulone żwirem i piaskiem, jak podają coś podobnego w Polsce lub wiesz, że ktoś był świadkiem czegoś podobnego to proszę o kontakt na tym kanale YouTube.

 15. jan piotr kutereba pisze:
 16. jan piotr kutereba pisze:

  kochani moi czytam wasze wpisy i odkrycia i ciesze sie ze moje wpisy sa zauwazane przez was,dziekuje . Mam trudne chwile ze tak okresle sa to bardzo dobre momenty zycia taki jest matrix milosc i nienawisc =dobro i zlo =korzystne i bez korzysci to sa nasze lekcje i wielu z was to dostrzega jest mi coraz trudniej znosic pobyt wsrod miesozercow itd itp. wegetarianizm i weganizm zmienil moje cialo na bardzo wrazliwe i wech sie wyostrzyl to utrudnia mi chociaz staram sie byc w tym ciele napisze tak jak Qcyp w/w podzielil sie taka opinia =cos sie rodzi nowego zapewne stad takie uczucia i odbior z tego matrixsa ginacego w oczach a jednak trwa ??? ha ha ha rozwazam i poszukuje korzystnych rozwiazan ktore sklonia moja wole do bycia w tej rzeczywistosci ,pozdrawiam was wszystkich cieszy mnie ze kazdy po swojemu stara sie dokonywac zmian korzystnych sobie a tym samym dokonujja sie zmiany wibracyjne calego istnienia co jest moim marzeniem aby spokoj i pokoj stl sie ciaglym doswiadczeniem a ludzie zyli z szacunkiem sobie i innym w przyjazni.

 17. jan piotr kutereba pisze:

  wczoraj w szkole w uk. kolega z Bialorusi podal mi na Carlosa Castaneda co w/w zamiescilem dzisiaj wynalazlem co podam ponizej interesujaca ISTOTA i napisalal ciekawe ksiazki co jest w tej bezformy energi naszgo cudu istnienia;;;; / Carlos Castaneda
  Carlos Castaneda
  Carlos Castaneda
  edytuj autorazgłoś

  O AUTORZE DANE PERSONALNE
  Carlos Castaneda (ur. 25 grudnia 1925[1]w Cajamarca, Perú, zm. 27 kwietnia 1998) – antropolog amerykański, autor serii kontrowersyjnych książek opisujących jego naukę szamanizmu (starożytna toltecka magia) wśród Indian z Meksyku.
  W 1960 miał on spotkać szamana z plemienia Yaqui o imieniu don Juan Matus. Jego doświadczenia z don Juanem rzekomo stały się inspiracją do napisania książek, z których jest znany.[potrzebne źródło] Twierdził, że odziedziczył po don Juanie pozycję naguala, przywódcy grupy widzących. Terminu nagual używał również jako określenia tego co jest niepoznawalne, nieznane i niemożliwe do poznania; twierdził, że dla jego grupy widzących don Juan był w pewnym sensie połączeniem z niepoznawalnym. Zwrot nagual jest używany przez antropologów jako określenie szamana czy czarownika, który jest zdolny do zmiany kształtów lub przybrania formy zwierzęcej, a także do określenia formy w jaką szaman może się przekształcić.
  Prace Castanedy zawierają opisy paranormalnych lub magicznych doświadczeń, kilkunastu technik psychologicznych, tolteckich rytuałów magicznych, szamanizmu oraz doświadczeń z psychoaktywnymi narkotykami (np. pejotl). Prace Carlosa Castanedy zostały sprzedane w 8 milionach egzemplarzy, przetłumaczono je na 17 języków, w tym polski.

  (źródło: Wiki)

  źródło zdjęcia: Forum, nr 43 (2200) / 22.10-28.10.2007
  pokaż mniej
  KSIĄŻKI (13)
  Alfabetycznie tytuł

  WszystkiePoza moją biblioteczkąW mojej biblioteczcePokaż książki znajdujące się:
  Aktywna strona nieskończoności Aktywna strona nieskończoności
  Autor: Carlos Castaneda
  Ostatnia książka badacza magii Indian Yaqui. Autor przez trzynaście lat pobierał nauki u don Juana Matusa, naguala pradawnej linii czarowników meksykańskich. Czy naprawdę skoczył on w przepaść aby dow…
  Do biblioteczki

  Kup książkę
  Dodaj do pakietu
  czytelników: 114 | opinie: 2 | ocena: 7,57 (30 głosów)
  Dar Orła Dar Orła
  Autor: Carlos Castaneda
  Dar orła to kolejny tom opowieści o indiańskich ludziach wiedzy. Po odejściu z tego świata don Juana i jego grupy bohater próbuje odzyskać utraconą pamięć wydarzeń zachodzących po drugiej stronie świa…
  Do biblioteczki

  Kup książkę
  Dodaj do pakietu
  czytelników: 90 | opinie: 1 | ocena: 7,68 (34 głosy)
  Drugi krąg mocy Drugi krąg mocy
  Autor: Carlos Castaneda
  Drugi krąg mocy to piąta część cyklu opisującego podróż Carlosa Castanedy ku najgłębszym tajemnicom magii. Powróciwszy z otchłani, Castaneda zostaje wystawiony na najtrudniejszą próbę: musi przechytrz…
  Do biblioteczki

  Kup książkę
  Dodaj do pakietu
  czytelników: 109 | opinie: 1 | ocena: 7,15 (39 głosów)
  Magiczne kroki Magiczne kroki
  Autor: Carlos Castaneda
  Magiczne kroki to droga do zrozumienia i wykorzystania tajemnej wiedzy szamanów, która pozwala osiągnąć najwyższy cel nie tylko wszystkich czarowników z linii don Juana Matusa, lecz również wszystki…
  Do biblioteczki

  Kup książkę
  Dodaj do pakietu
  czytelników: 70 | opinie: 0 | ocena

 18. Majestic pisze:

  mam wyjazd https://www.youtube.com/watch?v=20TPnzVwGfA do poniedziałku Trzymajcie się Wszyscy oczywiscie Ty też Gaju , bo slyszalem że znosisz chrust na stos https://www.youtube.com/watch?v=j3BFd028wZY ha ha hi

  • Gaja pisze:

   Majestic Zachowujesz się jak małe dziecko 🙂 Szerokiej drogi i jak sądzę miłego wypoczynku 🙂

   • Majestic pisze:

    tak Gaju jestem „małe dziecko” i takim chciałbym pozostać i raczej pozostanę , czy wiesz ile można się nauczyć od dziecka ? wystarczy Je traktować z „poziomu” dziecka, dzięki za szeroką drogę!, to nie był wyjazd na podłożu rekreacyjnym .

 19. Kalina pisze:

  Przyjemnej podrozy zycze 🙂

 20. Qcyp pisze:

  Iza Pomyślałam , że opuszcza piękną , malowniczą Lubelszczyznę – bo gdzieś pod Kazimierzem n.Wisłą są / jak kiedyś napisał / jego rodzinne strony .

  Zaiste opuszcza, tylko czy ja tu kiedykolwiek żyłem?Malowniczą ?Może to było 40 lat temu? .Teraz to syf i badziewie a szczególnie ten komercyjny Kazimierz ,lipa dla ślepców!Nie obrażając Lip hihihihihihihi
  Zobacz/ odwiedź Słowenię Bled i okolice/szczyty. Pływasz w czystej wodzie ,pijesz wodę prosto ze źródła, wspaniała kawa w jedynej restauracji w której jedzą razem tubylcy i turyści,INTERNET WSZĘDZIE ZA DARMO WI-FI.Rozmawiasz z uśmiechniętymi ludźmi itd itd…………………http://www.tuitam.org.pl/bled-gorska-perelka-slowenii/

  • Gaja pisze:

   Qcyp No nie wiem – niby jest tam ładnie , ale czy tam są lody tańsze niż w Nałęczowie ? 🙂

  • Iza pisze:

   Hej Qtós – a co/jak tam będzie z seksem nazywanym przez ciebie miłością ? przestał to być twój wiodący temat ?

 21. jan piotr kutereba pisze:

  Qucyp + Majestic + wszyscy tu piszacy i ogladajacy to dla was kochani jak pokochac SIEBIE;;;;http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-12-10-2017/ =Grazyna +Ryszard

 22. Robert pisze:

  „Halucynacja hipnotyczna negatywna” – świetne określenie tego stanu rzeczy!
  Czy prezentacja do której w trakcie wystąpienia odwołuje się Jerzy Zięba jest gdzieś dostępna? Bo naglony czasem musiał dokonywać skrótów, a jest to materiał, z którym należałoby się zapoznać dokładnie i szczegółowo. I koniecznie UPOWSZECHNIAĆ!

  • sia pisze:

   może nie zrozumiałam, ale z czym to tak musisz się zaznajamiać szczegółowo. by-stwierdzić co myślisz i czujesz, sam?

   nie oglądałam materiałów pomocniczych, wydaje mi się że nie muszę…

 23. Majestic pisze:

  Pozdrawiam Wszystkich Ludzi Dobrej Woli dążących do pełnej Świadomości .

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.