Otwarte Forum Tematyczne – 7.03.2017

Jarosław Kasprzak rozmawia z dr hab. Dorotą Waśko-Czopnik z Katedry Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, a okazja do poruszenia tytułowego pytania jest II konferencja „Człowiek-Żywność-Zdrowie” organizowana przez Uniwersytet Medyczny i Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, w dniach 24-25 marca 2017 r.
Więcej na http://www.manfoodhealth.umed.wroc.pl/


Podwójna uroczystość: 15-lecie działalności Ekocentrum ICPPC w Stryszowie oraz 70 rocznica urodzin Juliana Rose. Z tej okazji Jadwiga Łopata wraz z Julianem w okolicznościowym przesłaniu dla widzów NTV.


Krótka, 10 minutowa migawka dokumentującą najważniejsze chwile i momenty z działalności Ekocentrum w Stryszowie pod wodzą Jadwigi Łopaty i jej męża Juliana Rose.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 7.03.2017

 1. Kalina pisze:

  Fake news Over the fake news .Fake news powiela fake news i konczy sie na fake news wszystko jak widze kazdy temat . Ziemia nie jest globe i jest przepojona chemytrials I nie jest zdrowa poniewaz homocapensis . Palenie jest lepsze niz oddychanie .
  Pobiegajcie sobie w deszczu godzinke . To bedzie mieli genialny shower pelen niezwyklych ingridiens sztucznych dla organicznego ciala . Katarek chrypka wirusek gdzie niegdzie sie moze zagniezdzic albo tez metale ciezkie zaczna zdalnie kierowac ludzkim mozgiem .
  A pozniej temperaturka i jakas dziwna grypka .
  Ha ha ha NASA odkryla nowe 7 az planet podobnych do ziemi z ET<s na nich . No cos dla nawiedzonych glupkow technologia ET,s jak juz byli na tym ksiezycu to dlaczego tam nie lataja teraz 🙂
  Dabiel szatanistow smarka na caly swiat w wszyscy usiluja nam wmowic o jakis codownych ogrodach i jedzeniu z naturalnych pol .
  Wiecie co zabierzmy sie za meritum sprawy a nie oklamujamy sie nawzajem Fake programami o zdrowiu .
  Nie zauwazyliscie , ze po kazdym slonecznym dniu sypaniu jest deszcze za dzien albo dwa .

 2. jan piotr kutereba pisze:

  to co mowi Jadwiga i Julian to sa ludzie z SERCAMI I DZIALAJA BEZINTERSOWNIE =przekazuja ,dziela sie swoja wiedza i doswiadczeniami ,sam zostalem wychowany na wsi /technikiem rolnikiem/ kocham wies ,jak Jadwiga Lopata i Julian Rose to robia to cudowna para Istot zjednoczonych w cichej sluzbie polkom i polakom oraz calej Cywilizacji =slowa nic nie znacza ,wasze czyny nasi Kochani sa doskonale ,dziekujemy

 3. jan piotr kutereba pisze:

  Opusc Przeszlosc ….Otworz Brame do Wolnosci =Nelly z 9/3/2017 =podpowiada zaliczamy ta Istote jak w/w Istoty do dzialajacych bezintersewnie dzialajacych i przekazy sa doskonale dziekujemy;;;https://www.youtube.com/watch?v=R9QF1VfC15w

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.