Otwarte Forum Tematyczne – 7.11.2016

Otwieramy cykl prezentowania materiałów z POLCONU 2016, który odbył się w sierpniu w Hali Stulecia we Wrocławiu. Na początek rozmowa Janusza Zagórskiego z organizatorką imprezy – Edytą Muł-Pałką.


Druga rozmowa z Dariuszem Zarębą, który na własnej osobie i rodzinie doświadczył zatruwania organizmu poprzez szczepionki i od tego momentu zaczął zgłębiać temat obrony organizmu przed toksynami, nie tylko tymi ze szczepionek. Z wnioskami do jakich po latach doszedł oraz sposobach detoksykacji dzieli się z widzami w  programie.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 7.11.2016

 1. Qcyp pisze:

  Jako przykłady tej kruchości demokracji podał trzy kraje: Polskę, Rosję oraz Turcję.
  https://oko.press/demokracja-krucha-spojrzcie-polske-rosje-turcje-ekspert-cnn-zniecheca-trumpa/

  Sytuacja zaczyna się krystalizować ,czyli nie ten wróg który mówi w twarz ale ten co milczy .A milczą ?A kto milczy?Wszak żydzi/Sion Liczyli na wariatkę która ledwo co moze wejść do Suva a tu pach Trup i mają pozamiatane.Macierewicz musi teraz przyjąć inną taktykę jeśli chce plan zemsty doprowadzić do końca. Pozbyć się żydowskiej armii w mundurach amerykańskich i wziąć się za technologie inaczej leży i kwiczy!!!Powiem wam tylko tyle byliśmy o krok od zagłady globalnej.Czas na porządki krajowe to znaczy rozbrojenie i przekazanie wszystkich pieniedzy na technologie które raz na zawsze uwolnią was od Religi/polityków, pieniądza i syfu mentalnego(kk).

 2. lilka pisze:

  Pierwszy filmik pana Dariusza ogolniki ,drugi juz konkretna wiedza wylozona bezinteresownie,nie tam zadne przyjdzcie na warsztaty to sie dowiecie.A w trakcie sobie myslslam, ze za taka wiedze to kiedys zbanują ten filmik na you tube,a tu przeciez oni maja rozne sposoby zeby niszczyc ludzi i juz kontrola oczywiscie.
  Zaden dobry sie w tym kraju nie uchowa bez zwrocenia na siebie uwagi odpowiednich słuzb niszczenia.
  Caly potencjal ludzkosci blokują.przedsiębiorczosc niszczą przejmowaniem firm ,karami finansowymi urzedow i za wysokimi podatkami a zdrowie ludzi blokuja metalami ,calym syfem a potem ze ludzie tacy glupi są,w Polsce to tylko narzekają i zawsze im źle.Tylko ze akurat w Polsce jest na co narzekać .Celowe dzialanie urzedow ,za wysokie kary w celu aby jaknajmniej ludzi mialo jakies firmy.Muszą wyjezdzać stad ,robic miejsce.Ciekawe czy urzedniczosc sie wogole jeszcze zmieni w tym kraju.
  Jeszcze jeden filmik by sie przydal ,jak sie z metali pouwalniac.
  Dziekujemy za informacje.

 3. Tomek_Pacuś pisze:

  z serii „w moim śnie cudownym śnie” wybierałem sobie nowe życie, chciałem być oświecony już w dzieciństwie, zdrowy ale tego nie mogłem sobie wybrać, potem słuchałem buddy i podróżowałem po tybecie. wszystko jest mi wyjaśniane w tych snach, wymyślam tam piosenki całe teksty i muzykę, to niewiarygodne, przypominam też sobie swoje życie i przeważnie komuś pomagam 🙂

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.