Otwarte Forum Tematyczne – 7.12.2015

Druga część prelekcji Jacka Sokala wygłoszonej na 13 Harmonii Kosmosu w czerwcu 2015 r. na tzw. „drugiej scenie” w namiocie. Ze względu na długość spotkania, które trwało kilka godzin Jacek zdecydował się podzielić materiał na kilka części stanowiących mniej więcej spójną całość.


Jarosław Kasprzak z Wielkopolskiego Centrum promocji Zdrowia przygotował nowy cykl programów, który można nazwać Akademia Dysbakteriozy. W piątym odcinku dr n. med. Leszek Krześniak podjął  temat chorób cywilizacyjnych.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 7.12.2015

 1. Ala pisze:

  Szkoda, że tak tniecie te wykłady, ni w pięć ni w dziewięć. Fajniej by było wysłuchać jednym ciągiem, a nie w odcinkach.

 2. { :-) }. pisze:

  { 🙂 }.
  Ot ani y nu wieta, rozumieta…
  AJacuś Ci powiem Jcuś, rze mom ynszy podglond na tom sprawe toje; 18:58 mnta.
  *ja chce żyć, ytede. 😀 . *Noto doświadczasz energii CHCENIA. Noto powodzenja 🙂
  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=BguIFDAG2Uc y łoto,toto wincej/mniei lotto
  -tak dumam.

 3. Kalina pisze:

  O Moja ty istoto !!!!!!
  Znowu o jogurcie . W nieskonczonosc jadlodalnie rozpatrywane .Podobnie jak na normalnej w roznych to wspozawodnictwach kuchennych .TV programy gotowania i melodramaty w roznych to wspozawodnictwach kuchennych .Chemtrials codziennie sypane na glowe a tutaj cigle sie miesza jogurty ( musze przyznac bardzo wygodny bez konfrontacyjny temat )
  Mleczarnie dobre polikwidowane , moze dlatego marzenia jogurtowe 🙂

 4. Lena pisze:

  Jacek w nowej roli, jako showman, bravo 🙂

 5. Majestic pisze:

  Mafia (BESTIA ) ostrzega swoich niewolników ze będzie depopulowac (mordować ) nie zdziwmy sie !!! jak kilku „zamachowców” TRADYCYJNIE zgubi kilka paszportów !!! ale nie obawiajmy się NA PEWNO ich szybko złapią tradycyjnie przynajmniej jednego zastrzelą 3 dni po zamachu http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/parlament-europejski-ostrzega-zamachem-terrorystycznym-udzialem-broni-biologicznej-chemicz no gdzie ten terrorysta uderzy !!!?? zapewne tam gdzie jeszcze ciepło wiec Madryt ,Rom ?

 6. GOLDPRESS pisze:

  Pięknie ! Nasi górą , nasze siatkarki wygrały przed chwilą z Eccecibashi Stambuł zwyciężczyniami Ligi Mistrzów w 2015 roku ! To duży sukces
  Chemik Police – Stambuł 3:1 ! 🙂

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.