Otwarte forum tematyczne – 8.06.2015

W dniach 30-31 maja 2015 r. w Krakowie odbył się „Alternatywny Festiwal”, impreza, które nawiązywała do tradycji dawnych festiwali „Nie z tej Ziemi” i potem „Czwartego Wymiaru”. I jak lata temu tak i teraz gościny Festiwalowi użyczyło NCK. Alternatywny Festiwal w nowym wydaniu to spotkanie otwartych ludzi, którzy są ciekawi otaczającego ich świata oraz siebie, którzy chcą poznawać i dociekać prawdy, odkrywać swoje wewnętrzne możliwości i doświadczać zmiany na drodze własnego rozwoju, zdrowia duchowego i fizycznego.

Byliśmy tam z kamerą i prezentujemy drugą część naszej relacji, w której znalazły się rozmowy, mini wywiady z organizatorami oraz zaproszonymi gośćmi. W roli prowadzącej wystąpiła Krystyna Maciąg, a całość przygotował Michel Rachel.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Otwarte forum tematyczne – 8.06.2015

 1. Jojo pisze:

  A kiedy bedzie video z prelekcji Pana Igora Witkowskiego?

 2. GOLDPRESS pisze:

  Sejka co tak często zmieniasz nicki? Szukasz siebie? Mogę Ci pomóc…
  PS: A wiesz, że Jestem Bogiem o któym niedawno pisałaś to nasz wspólny film? Podobnie jak w Sieci Zła i Breaveheart 🙂 Pozdrowionka dla Ciebie serdeczne ;))

 3. GOLDPRESS pisze:

  Ludzie na Ziemi żyją dopiero około 20 000 lat, to kropla w morzu, dla przykładu Dinozaury panowały 165 milionów lat, jezu co to bedzie za milion lat jak Ziemia przetrwa, jesteśmy wciąż Neandertylczykami a tak się panoszymy… zdążyły być wojny, Jezus i inne religie przez te 20 000 lat od kiedy pierwszy amerykanin zamieszkał swój kontynent. Coś czuję, że Bum jeszcze przed nami. Ziemia ma 4,5 miliarda lat. Co My tu robimy, dobre pytanie… 🙂

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.