Otwarte Forum Tematyczne – 8.12.2016

Krystyna Maciąg rozmawia z Grażyną Wilk, która z potrzeby serca zajmuje się wytwarzaniem aniołków. O tej swojej pasji opowiada w tym programie.


Magdalena Reczek pod kierunkiem Łukasza Lubickiego zdobywa wiedzę o ziołach, a praktycznym rezultatem jej zainteresowań są kosmetyki naturalne nieustępujące jakością tym firmowym no i bez chemii.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 8.12.2016

 1. Bayka pisze:

  Pani Magdo, sklepik internetowy bardzo by się przydał 🙂

 2. zielony ale bez czułków :) pisze:

  A ja się pytam: gdzie jest Grzesio Sławicki??

  Więcej Grzesia! Cyklicznie!

  //
  Niestety, stan zdrowia nie pozwala Grzesiowi udzielać się na antenie NTV. Życzmy mu zatem dużo zdrowia…

  Voytek – [Admin]

  • kszychu pisze:

   🙂
   a jo rzycze grześowi dURZo *{śyćkiego dobrego}, yakbyczo.
   zy reśtom y tobje vojtuśu tysz jak ^-ej y bes reśty, tysz 🙂
   🙂 nutky lo ciem https://www.youtube.com/watch?v=akEtbWemdiM
   pees. nobo jo kum/chop/- https://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew
   *zakładam co grześ je zdrUf y jusz 🙂

  • zielony ale bez czułków :) pisze:

   Przykra sprawa… Mam nadzieję, że to przejściowe.

   Wszystkiego dobrego, Grzesiu!
   Życzymy zdrowia i czekamy…

  • Omega pisze:

   Dzięki zielony tu wyrazicielu moich myśli 🙂
   Grzegorzu odezwij się na swoim you tube po co ci ntv 🙂

  • Omega pisze:

   Voytek – [Admin] – ale przecież był cykl „nowa cywilizacja” i go nie stanowił tylko pan Sławicki !! a od dwien dawna tego nie ma na antenie ntv – też z powodu stanu zdrowia zacichło/zdjęte z anteny czy nie po linii programowej „partii” jest !?

   //
   Cykl NOWA CYWILIZACJA został opracowany przez Grzegorza na początku wespół zespół z A. Burakowską, potem Grzesiu ciągnął to sam. Niestety, tak jak pisałem, choroba nie wybiera i Grzegorz musiał zająć się własnym zdrowiem i temu poświęcić siły i czas. Wszyscy czekamy na jego powrót na antenę. Proszę nie dorabiać na siłę jakiejś ideologii zdjęcia czegoś z anteny itp. Tu nie ma konkretnej linii programowej, co wynika też z samej nazwy kanału. Jak już, to NTV odzwierciedla linię swego twórcy czyli Janusza, a jaka ona jest (ta linia) teraz to każdy widzi… Quo vadis NTV ???
   Był jeszcze cykl „Nowa Cywilizacja w Gminie” ale to zupełnie inna bajka i tu postawmy krzyżyk na tym projekcie, jak i wielu innych.

   Voytek – [Admin]

   • Omega pisze:

    //Tu nie ma konkretnej linii programowej, co wynika też z samej nazwy kanału. Jak już, to NTV odzwierciedla linię swego twórcy czyli Janusza, a jaka ona jest (ta linia) teraz to każdy widzi… Quo vadis NTV ???//

    Aha .. otóż to .. nie ma konkretnej linii programowej oprócz linii programowej Januszowej .. że co że krzywa linia :))))))))))))))

   • Majestic pisze:

    ja rozumiem to , i myślę że jest to niewydolność NTV ale z nadmiaru jest to pozytywne , i się marzy NTV 2 , scisla stara wypróbowana ramówka , plus ciekawe istotne sprawy . byłby to faktyczny proces ewolucji medialnej , NTV jest nr 1 na plaszczyznie alternatywnej i wyrosła na fundamentach rzeczy wręcz niewiarygodnych które się manifestują w rzeczywistosci , i szkoda aby to poszło w zapomnienie w niepamięć bo to jest ta rzeczywistością dla której Tu jestesmy ,jeszcze trochę czasu a będzie można mówić o pokoleniu wyrosłym na ideach NTV , biorąc cały wkład pracy „twórcy czyli Janusza” te pierwsze idee były i są fundamentem i wciąż aktualnym .

 3. Majestic pisze:

  Pizzagate jest wierzchołkiem pedofilsko –— satanistycznej góry lodowej. NoHuman dla Human ?! http://www.healthyfoodteam.com/human-meat-found-in-mcdonalds-meat-factory/

 4. Gaja pisze:

  Pozdrawiam Panią od Aniołków i Panią Krystynę . Kocham Aniołki – bo życie powinno być anielskie -czyli powinno być przyjemnością i zabawą „stańcie się jak dzieci a wtedy doświadczycie królestwa Bożego” .

 5. Gaja pisze:

  NTV Kierujcie się zawsze sercem i bądźcie autentyczni – bo to jest najlepsza linia programowa . Reszta to drobiazgi

 6. jan piotr pisze:

  Latwo jest krytykowac i pisac kasliwie kazdy moze otworzyc swoja tv dlaczego tego nie zrobisz ????????????? Jestem w uk. 6 rok anglicy to calkiem inna nacja prosza i dziekuja oraz przepraszaja czego w nnaszym moim kochanym narodzie polek i poalkow ze swieca szukac??????????????????? 10 lat bylem w niemczech lata dziewiwdziesiate tam unikalem polakow bo nie sposob bylo z nimi wytrzymac!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak wiele razy przekrecili mnie i pijanstwem psuli moja dobra renome . Tu w angli juz zadziej spotykam takich typkow!!!!!!!!!!!!! Ostatnio rozmawialem z polakiem 30 lat tu =to nawet nie chce o polakach slyszec!!!!!!!!!!!! = kochani moi tyle zla i takiej renomy zrobili nam nieswiadome siostry i bracia =znam tu bardzo duzo doskonalych polek i polakow = pracujmy nad nasza polska marka prosze i dziekujmy

 7. Kalina pisze:

  David icke pierwszy raz slucha
  Aboriginal ladies
  Wpisy pod filmem bardzo lubie .
  I want to live like an aboriginal. This synthetic society is making me feel physically, mentally, and spiritually sick.
  Reply 85
  View all 39 replies
  Alan Richters
  Alan Richters2 months ago
  man i am aboriginal n i wanna break free from society n live the way i was meant to
  Reply 6
  Dover Bird
  Dover Bird2 months ago
  i don’t, the people are no longer free to roam and treated like animals in a compound treated like a tourist attraction to be gawped at…prisoners really

  Witaj w Polandzie 🙂 Witaj w kazdym prawie „cywilizowanym” kraju
  Witajcie rzady swiatowe ograniczone mozgi: prawami, sankcjami , brakiem zaufania ,terroryzmem ogolnym w prawie kazdej dziedzinie naszego zycia Prawa sa niby to dla nas ludzi „wolnych ” ale nie dla tych co je kreuja .Jak ogladam rozprawy w kongresie amerykanskim to widze cala tapestry bezsilnosci zrobienia nas ludzi wolnymi od tych co zawiazuja nam sznury na naszych rekach . Oznaczajc nas dowodami, wieloma numerami , powinnosciami ,pozwoleniami, nakazami, prawami ,ograczeniami ,szczepionkami ,decyduja co mamy jesc i jak mamy jesc i jak sie mamy zachowywac zeby nie mowic prawdy tylko to co oni chca slyszec . A teraz malo juz im jest to jeszcze strasza ludzi chipami . Na koncu sa kajdany , albo wyroki na nas . Za to , ze niewinnie w zaufaniu dostsowalismy sie do ich syntetycznych praw wykreowanych bez ogolnego uzgodnienia i kooperacji z nami wykorzystali nasza kazda slabosc dla kreowania wlasnej sceny tylko dla siebie teatru w ktorym odgrywamy role aktorow zyciowych rzuconych w powinnosci , zaleznosci i naleznosci .
  A teraz jest czas odwrotu i powrotu do leja klepsydry czasu nazwanego ziemia i ziemian
  STOP!!!!!
  STOP i reverse bedzie juz niedlugo .Ciekawe jak dlugo potrwa ten powrot .

  • sesia pisze:

   z prawa też można się nauczyć korzystać – nie tracić a korzystać, ograniczenia i sankcje są dla niewolników mentalnych. nawet już dziś… bo sami nie rozumieją świata w jakim żyją i grają w cudze gry, gdyż nie znają własnej wartości i nie wiedzą że system jest tylko jakimś tam systemem, nie ogarniają. i nie przetłumaczysz bo wiedz a lepiej że są niewolnikami…

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.