Otwarte Forun Tematyczne – 20.01.2014

Program przygotowany przez NTV Warszawa.
Wokół doktryny kredytu społecznego – to cykl programów autorskich Zygmunta Szczęsnego-Górskiego. Dziś 5 odcinek cyklu.
http://www.szczesnygorski.pl/

 

 

 

5 thoughts on “Otwarte Forun Tematyczne – 20.01.2014

 1. przepraszam za inny temat

  Igrzyska Olimpijskie są gó…o warte i nic nie znaczą, gdy niesiony ogień zagaśnie po drodze.

 2. Dla mnie te igrzyska są gó..o warte tak samo z ogniem jak i bez ognia. Nieliczni którzy tak myślą, nie mówią tego bo boją sie pomsty kibiców

 3. Dziwna sprawa z UFO nad Bremen. Gdy próbuje się w gogle poszukać info, to wychodzą zupełnie inne sprawy. Musiałem wpisać dłuższy fragment tekstu, aby coś wyskoczyła i to „jedynie słuszna” wersja, a nawet dwie !!!
  http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/ufo-nad-brema-wyjasnienie-zagadki/cg0dy
  Pierwsza, że to model sterowany zdalnie, a druga – że to miraż radarowy, a jednocześnie podają, że przez lornetki pracownicy Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego widzieli jakiś obiekt. No to mamy „majstersztyk” nowoczesnego dziennikarstwa – pracownicy ABL widzą coś, to coś jest jednocześnie latającym modelem i mirażem radarowym!!!

  http://tvp.info/informacje/rozmaitosci/ufo-na-niemieckim-niebie-jest-sledztwo/13596878
  Kolejna manipulacja. O ile generalnie media podają, że teorię o mirażu radarowym wysnuł niejaki Werner Walter, o tyle TVP Info podaje – Według niektórych ufologów.
  Bez komentarza.

  Nikt nie podaje wypowiedzi świadków, a przecież było ich sporo. Współczesne dziennikarstwo działa na prostej zasadzie – zrzynanie gotowych informacji, którą ktoś pierwszy upublicznił bez sprawdzenia, zweryfikowania, a do tego jeszcze trzeba coś na siłę zmienić, aby wyglądało na swój tekst.

  Daleki jestem od twierdzenia, że to było pozaziemskie UFO. Chodzi mi o umierające zasady etyki dziennikarskiej. Można powielać po kimś informacje, ale trzeba podać uczciwie źródło i nie zmieniać tego,

Comments are closed.