Program Harmonii Kosmosu 2018

Piątek, 22 czerwca 2018

A – SCENA A – SCENA GŁÓWNA PO LEWEJ OD WEJŚCIA

B – SCENA B – NAMIOT PO PRAWEJ OD WEJŚCIA

C – SCENA C – NAMIOT WARSZTATOWY NA KOŃCU

O – OGNISKO – NA KOŃCU OBOK SCENY C

A – 11:00 – PALENIE ŚWIĘTEGO OGNIA – OFIARA KU POMYŚLNOŚCI ŚWIATA – JAIRAM DASH – INDIE

A – 12:00 – OTWARCIE XVI ZLOTU – JANUSZ ZAGÓRSKI, EKIPA NTV, FUNDACJA ALTERPEDIA

A – 12:30 – KONCERT – KRZYSZTOF MUCHA – KONCERT REGGAE

A – 13:00 – RYSZARD WALUŚ – WEDY – TAJEMNA WIEDZA STAROŻYTNYCH INDII

B – 12:30 – MARIA GRITSCH – NAJZDROWSZE DOMY – DREWNO KSIĘŻYCOWE

A – 13:30 – JOANNA CZARNY – TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA – NA CZYM POLEGA I NA JAKIE PROBLEMY POMAGA

B – 13:00 – JERZY GRZESZCZUK – CHOROBY HAPTENOWE

A – 14:00 – DANUTA TERPIŁOWSKA – PRZEKAZY MOCY, MĄDROŚCI I MIŁOŚCI

B – 13:30 – TADEUSZ MROZIŃSKI – KODY GŁAGOLICY – PRADAWNEGO JĘZYKA SŁOWIAN

B – 14:00 – DR EWA BEDNARCZYK-WITOSZEK – DIETA UWALNIAJĄCA OD CHORÓB

A – 14:30 – ELŻBIETA WIŚNIEWSKA – GERMAŃSKA MEDYCYNA DR G.R. HAMERA JAKO BAZA TOTALNEJ BIOLOGII

B – 14:30 – JADWIGA KALINOWSKA – KUDZU ROOT – RATUNEK DLA UZALEŻNIONYCH

C – 14:30 – RYSZARD WALCZAK – KRYSZTAŁOWA GÓRA W KRASKOWIE ZE ŹRÓDŁAMI WODY ŻYCIA

A – 15:00 – ANNA NALU NIŻYŃSKA – SOUL BODY FUSION – PROCES, KTÓRY PRZYWRACA JEDNOŚĆ DUSZY I CIAŁA

B – 15:00 – JANUSZ LEWICKI – SPRAWIEDLIWA EKONOMIA

O – 15:00 – ADA LISIEWSKA – DLA DZIECI… I NIE TYLKO – PUSZCZANIE BANIEK NA POWIETRZU

A – 15:30 – KONCERT – KOCUR NDS

B – 15:30 – MAREK ROLAND & OLGA PIETKIEWICZ – ZASTOSOWANIE DIETY NISKIEJ ENTROPII W LECZENIU CHORÓB DEGENERACYJNYCH

C – 15:30 – MONIKA JURASZEK – SEKRETY ZDROWEGO I PIĘKNEGO UMYSŁU

A – 16:00 – MAŁGORZATA WOŁUKANIS – JAK MOŻNA OCHRONIĆ SIEBIE W DZISIEJSZYCH CZASACH

B – 16:10 – JAROSŁAW STADNIK I ŁUKASZ TARNOWSKI – KONOPIE W PRZEMYŚLE I MEDYCYNIE

C – 16:30 – JOANNA CZARNY – WARSZTAT – MASAŻ METAMORFICZNY (Metamorphic Technique)

A – 16:40 – MARIAN FIEDOROWICZ – JAN OD BOGA – ŁÓŻKO KRYSZTAŁOWE – BUDOWA I DZIAŁANIE

B – 16:40 – PRZEMYSŁAW BARCZYŃSKI – WPŁYW PRZEKONAŃ NA ŻYCIE

B – 17:00 – JAREK BIZBERG – UZDRAWIAJ ATMOSFERĘ, ZIEMIĘ I SIEBIE – Agnihotra i jej znaczenie we współczesnym świecie

A – 17:30 – KONCERT JARUHA – SŁOWIAŃSKIE MANTRY – PREMIERA PŁYTY „NATCHNIENIE PRZODKÓW. ERA WILKA”

B – 17:30 – ADAM KACZMAREK – GLOBALNA WOJNA ŚWIATOWA CIENIA, ZIEMSKIE PRZYMIERZE, WIELKIE PRZEBUDZENIE LUDZKOŚCI

C – 17:30 – EWA SZYMCZAK – UZDRAWIANIE POPRZEZ ŚWIADOMOŚĆ (kolor, światło, esencja, energia i dźwięk)

A – 18:00 – ROMAN NACHT – OCENA GLOBALNEJ SYTUACJI W POLSCE I NA ŚWIECIE

B – 18:00 – ADAM KLONEK – TAO TO MAŁO

C – 18:00 – GAYA BOŻEK – SŁOWIAŃSKA GIMNASTYKA KOBIET

A – 18:30 – GRZEGORZ SKWAREK & PRASHANT TRIVEDI – PRAWDA – PRA-VEDA – TIMELESS VEDIC

B – 18:30 – EDWARD SZYPUNOW – CHOROBY A RELACJE SPOŁECZNE

C – 19:00 – ADAM KLONEK – WARSZTAT – TAO TO MAŁO

B – 19:00 – JUSTYNA PIĄTEK – POLE PRAWDY I PODŚWIADOMOŚĆ W PRACY Z LUDŹMI – JAK PRACOWAĆ Z WYJĄTKOWYMI DZIEĆMI

A – 19:30 – ROBERT WAGNER – JAK PRODUKOWAĆ ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ W DZISIEJSZYCH CZASACH

B – 19:30 – PRZEMYSŁAW MRÓZ – JAK ZAŁOŻYĆ WŁASNY UL I PSZCZELĄ RODZINĘ

C – 20:00 – ROZWOJOWY TEATR – SPEKTAKL IMPROWIZOWANY

A – 20:00 – AAYLA – SZAMANIZM SYBERYJSKI – PRACA Z PRZODKAMI, SZAMAŃSKI TANIEC MOCY

B – 20:00 – KAROL PATYJEWICZ – NUMEROLOGIA ODKŁAMANA

B – 20:30 – ANDRZEJ SARTYS – JOGA KUNDALINI – SAMOŚWIADOMOŚĆ, CIAŁO, ENERGIA

A – 20:45 – CEREMONIA PALENIA AGNIHOTRY O ZACHODZIE SŁOŃCA

B – 21:00 – SŁAWOMIR LERNACIŃSKI – CYWILIZACJA LUDZKA A NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE

C – 21:00 – RAFAŁ WEREŻYŃSKI – KURS CUDÓW I DROGA SERCA – MOJA DROGA DO CHRYSTUSOWEJ ŚWIADOMOŚCI

A – 21:30 – MARIUSZ PIOTROWSKI – BRETARIANIZM – JAK DŁUGO MOŻNA NIE JEŚĆ

B – 21:40 – IWONA LITEWCZUK – ŚWIADOMOŚĆ CZYLI ASPEKT DUCHOWOŚCI PORUSZANY W KINEMATOGRAFII

A – 22:00 – WIOLETTA EWA TUCHOWSKA – ŚWIADOMOŚĆ SERCA I ŁONA A PRAKTYKI W MIEJSCACH MOCY

B – 22:10 – DOROTA HAŁADYN-BIEL – ZAKLĘTA MOC TWOJEGO RODU

O – 22:30 – KONCERT – NIBIRU PROJECT – GONGI NA PRZESILENIE – TOMASZ NIEWIADOMY I MICHAŁ LITWINIEC

B – 22:40 – ALEX POLANSKI – ZDROWIE CZY CHOROBA, OTO JEST PYTANIE

Sobota, 23 czerwca 2018

A – 08:00 – ANNA KOTELA – QI GONG – GIMNASTYKA ZDROWOTNA Z MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

B – 08:00 – MONIKA MŁYNARCZYK – JOGA POWIĘZIOWA YIN – UWALNIANIE EMOCJI UWIĘZIONYCH W CIELE

A – 08:30 – THOMAS – POBÓDKA BĘBNEM MUTHERDRUMM

B – 08:30 – VENI – CZTERY FILARY ODŻYWIANIA PRANĄ

A – 09:00 – JOLANTA ŁAGUNA-WOŹNIAK – UZDRAWIANIE PRZEZ DRŻENIE – WPROWADZENIE DO METODY TRE®

B – 09:00 – IZABELA EWA OŁDAK – BUDOWANIE WEWNĘTRZNEGO DRZEWA ŻYCIA

A – 09:30 – KRZYSZTOF KRZYSZCZAK – PAMIĘĆ WODY I MINERAŁY

B – 09:30 – ANDRZEJ ŁOZIŃSKI – INTUICYJNE POSTRZEGANIE W ASPEKCIE ROZWOJU DUCHOWEGO

C – 09:30 – MONIKA MŁYNARCZYK – ĆWICZENIA – JOGA POWIĘZIOWA YIN – UWALNIANIE EMOCJI UWIĘZIONYCH W CIELE

A – 10:00 – KONCERT AK47 – ADAM KUBIAK – HIP HOP A WIEDZA I ROZWÓJ DUCHOWY

B – 10:00 – ROBERT KWIATEK – SREBRO I ZŁOTO KOLOIDALNE – NATURALNE ZAKAZANE ŚRODKI DO WALKI Z INFEKCJAMI MIKROORGANIZMÓW ORAZ ZARYS NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII

A – 10:30 – AAYLA – TWOJE ZWIERZĘ MOCY – JAKIE TO MA DLA CIEBIE ZNACZENIE I JAK JE ODNALEŹĆ

B – 10:30 – BEATA JESKE – WIEDZA ZAPOMNIANA. PREKURSOR COACHING I ODKRYĆ FIZYKI KWANTOWEJ PRENTICE MULFORD – OMÓWIENIE JEGO KSIĄŻKI „PRZECIW ŚMIERCI”

B – 11:00 – ELŻBIETA WIŚNIEWSKA – TRAUMY – TRAUMY TRANSGENERACYJNE, METODY PRACY (EMDR, EFT, TAPPING)

C – 11:00 – GAYA BOŻEK – SŁOWIAŃSKA GIMNASTYKA KOBIET

A – 11:30 – ROBERT ALEXANDER GAJDZIŃSKI – PISEMNE PRZEKAZY ZE ŹRÓDŁA. DYKTOWANIA BOGA STWÓRCY ORAZ DYKTOWANIA LUDZI W DUCHU, TOM IV: GWIAZDY KINA

B – 11:30 – MARINA MOCKAŁŁO I BOGUSŁAW ARTUR – ALCHEMIA TWORZENIA

A – 12:00 – KONCERT – HARMONIC LIFE – MISTYCZNE INSTRUMENTY UWALNIAJĄCE ŚWIADOMOŚĆ I MIŁOŚĆ ISTNIENIA NA PLANECIE ZIEMIA

B – 12:00 – ALINA ANANDA KUMMER – DROGA DO RADOŚCI Z SZAMANKĄ RADOŚCI

C – 12:00 – AGNIESZKA ZIEMBIŃSKA – WARSZTAT – DRZEWO GENEALOGICZNE Z USTAWIENIAMI HELLINGERA

A – 12:30 – ROMAN THEN – SYMBOLIKA, RUNY, LOGO NTV

B – 12:30 – MARTA DUL – KURACJE ZDROWOTNE ŚW. HILDEGARDY

A – 13:00 – EWA PAWELA – KONTROLA UMYSŁU – CO Z TYM ZROBIĆ

B – 13:00 – PAWEŁ TANAJŁO – DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA SZANSĄ DLA POLSKI

C – 13:00 – ANDRZEJ GRZYBOWSKI – TEATR UMYSŁU

A – 13:30 – WOJCIECH DOBRZYŃSKI – NISS – APOKALIPSA PIENIĄDZA DŁUŻNEGO

B – 13:30 – RENATA I WŁADYSŁAW BATKIEWICZ – FILOZOFICZNA MAGIA DŁONI W STAROSŁOWIAŃSKIM MASAŻU BRZUCHA

A – 14:00 – ANNA GARNCAREK – DĄŻENIE KU ŚWIATŁU

B – 14:00 – JAROSŁAW DOBRUCKI – JAK ZBUDOWAĆ SAMOWYSTARCZALNY DOM

C – 14:00 – ANNA GARDZILEWICZ – WARSZTAT – HAWAJSKI TANIEC HULA

A – 14:30 – LEK. MED. IRMINA MROZOWICZ-SZMIDT – DETOX – CO I JAK

B – 14:30 – ADNRZEJ GRABARZ – SAMOUZDRAWIANIE W 1 MINUTĘ

A – 15:00 – DR JAN POKRYWKA – W KIERUNKU ODMŁADZANIA CZŁOWIEKA

B – 15:00WŁODEK ŁAGODZKI – DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ JOGI

C – 15:00 – ANNA GARNCAREK – WARSZTAT – DĄŻENIE KU ŚWIATŁU 3

O – 15:00 – DLA DZIECI – PUSZCZANIE BANIEK NA POWIETRZU – ADA LISIEWSKA

A – 15:30 – KRZYSZTOF JACKOWSKI – WOKÓŁ PRZYSZŁOŚCI POLSKI I ŚWIATA

B – 15:30 – REGINA SIDORKIEWICZ – AURA – WEJŚCIE DO ŚWIATA DUSZ

C – 16:00 – ROZWOJOWY TEATR – WARSZTAT – INTELIGENCJA EMOCJONALNA

B – 16:00 – OLGA PIETKIEWICZ i ROBERT ALEXANDER GAJDZIŃSKI – KARMICZNA GENEZA ŚPIĄCZKI. CZY ŚPIĄCZKA MOŻE BYĆ KONSEKWENCJĄ WTRĄCENIA RYWALKI DO LOCHÓW?

B – 16:30 – EKOWIOSKA BHRUGU ARANYA – MIEJSCE GDZIE EKOLOGIA SPOTYKA SIĘ Z DUCHOWOŚCIĄ

A – 16:45 – HUBERT CZERNIAK – ODWAŻNI LEKARZE KONTRA MAFIA MEDYCZNA

C – 17:00 – EDYTA WYSK – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH + WARSZTAT „ZRÓB TO SAM”

B – 17:00 – MAŁGORZATA PALUCH I KRZYSZTOF PAWCZUK – NADWAGA WG GERMAŃSKIEJ NOWEJ MEDYCYNY

B – 17:30 – WALENTYNA MATUSZ – NADWAGA – KONCEPT ŻYWIENIOWY W POCESACH ZDROWIENIA

A – 17:45 – TERESA ADAMSKA & RYSZARD TYNECKI – MAPY SUROWCOWE POLSKI – KONCESJA 2017-2018 – UMOWY

B – 18:00 – KRZYSZTOF KRZYSZCZAK – MINERAŁY I WODA DLA ZDROWIA LUDZI

C – 18:00 – PAULINA ILIJEW & JAKUB WITKOWSKI – ZDROWIENIE POPRZEZ MIŁOŚĆ DZIĘKI HIPNOTERAPII

A – 18:15 – JANUSZ ZAGÓRSKI – STRATEGIA OBRONY WOLNOŚCI I SUWERENNOŚCI POLAKÓW I DROGA DO ZMIANY USTROJU POLITYCZNEGO

B – 18:30 – RYSZARD PIOTR – JAK BYĆ ZDROWYM CAŁE ŻYCIE

A – 18:45 – DOMINIKA DOMINIAK – MANTRY A INSPIRACJE Z JAMAJKI

A – 19:15 – JERZY ZIĘBA – WALKA O ZROWIE POLAKÓW MOTOREM ZMIANY USTROJU SPOŁECZNO-POLITYCZNEGO W POLSCE

B – 19:00 – CELINA CHACIŃSKA – DWIE DIETY DOKTORA KWAŚNIEWSKIEGO

C – 19:00 – PIOTR GUTOWSKI – HIPNOZA W TWOIM ŻYCIU – POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚĆI

B – 19:30 – DARIUSZ WEZGRAJ – TERAPIE OZONEM

B – 20:00 – TADEUSZ OWSIANKO – NARODZINY NOWEGO ŚWIATA

C – 20:00 – KRZYSZTOF KAZMIEROWICZ – O FENG SHUI W ŚRODOWISKU NATURALNYM

B – 20:30 – ARZU KABARUKHINA – PODSTAWY WIELOASPEKTOWEGO MYŚLENIA

C – 21:00 – BEATA SOCHA – BIOENERGOTERAPEUTKA BEATRIS – DOSTRAJANIE SIĘ DO CZĘSTOTLIWOŚCI BOGA W NAS

A – 21:30 JAROSŁAW DOBRUCKI – WALKA O WPŁYWY NA ŚWIECIE

B – 21:30 – ANTONI PRZECHRZTA – OBYWATELSKI MONITORING POLITYKI ZDROWOTNEJ PAŃSTWA

C – 22:00 – ROBERT GAJDZIŃSKI – PERFORMANS REINKARNACYJNY

A – 22:00 – GRZEGORZ KORZENIEC I AGNIESZKA LAMIROWSKA – SPEKTAKL FRAKTALE, DŹWIĘKI, OBRAZ

B – 22:00 – MARIUSZ PIOTROWSKI – O NIEJEDZENIU

B – 22:30 – IZABELA EWA OŁDAK – O ZWIERZĘTACH MOCY

 

Niedziela, 24 czerwca 2018

B – 08:00 – JAGODA SZAŁAJ – TERAPIA CIAŁA I UMYSŁU

A – 08:30 – ANNA KOTELA – QI GONG – GIMNASTYKA ZDROWOTNA Z MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

B – 08:30 – WIOLETTA CICHOCKA – WIELOPOZIOMOWE UZDRAWIANIE PROGRAMÓW I OBCIĄŻEŃ W DRZEWIE RODOWYM

A – 09:00 – THOMAS – POBÓDKA BĘBNEM MUTHERDRUMM

B – 09:00 – STANISŁAW OLSZEWSKI – RAK PRZEDŁUŻA ŻYCIE

C – 09:00 – VENI – TAJEMNICE PRZYRODY – ODMŁADZANIE, SPEŁNIENIE I DOBROBYT. OGRODY BEZ CHEMII

A – 09:30 – DYSKUSJA PANELOWA WOKÓŁ DAVIDA ICKA – MAŁGORZATA MAŃKOWSKA, PAWEŁ NOGAL, MARIUSZ PIOTROWSKI, JANUSZ ZAGÓRSKI

B – 09:30 – TOMASZ CHODNIKIEWICZ – EKONOMIA WOLNOŚCI – NAUKI I ŚCIEŻKA JEZUSA Z NAZARETU – SPÓŁDZIELCZOŚĆ A HARMONIA KOSMOSU WŚRÓD ZIEMIAN

C – 09:30 – MARCIN MASERAK (MMMRRRCIN) – GDY BRAKUJE WZORCÓW MĘSKOŚCI

A – 10:00DR INŻ. MAREK MOKWIŃSKI – WOLNA WODA – DROGA PRZEPŁYWU PRAWDZIWEJ WOLNEJ ENERGII NIOSĄCEJ ŻYCIE

B – 10:00 – DANIEL CANKOW – W KONTAKCIE CZY BEZ? JAK INTERPRETOWAĆ NAPŁYWAJĄCE DO NAS ENERGIE?

C – 10:00 – TABOR ANNA – CO ROBIĆ GDY WSZYSTKIE WYNIKI BADAŃ WYCHODZĄ W NORMIE, A TY CZUJESZ SIĘ CORAZ GORZEJ

A – 10:30 – DOROTA GUDANIEC – CZŁOWIEK-ETYKA-POLITYKA

B – 10:30 – BOGDAN GŁOWACKI – WODA – UNIWERSALNY LEK

A – 11:00KRZYSZTOF TYTKO – ZASOBY SUROWCOWE W POLSKICH RĘKACH!

B – 11:00 – DARIUSZ ADAMOWICZ – SZTUKA INSPIRACJI – EMOCJE

A – 11:30 – DR JAROSŁAW SACHAJKO – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI ROLNICTWA – JAKA POWINNA BYĆ STRATEGIA ROZWOJU POLSKIEGO ROLNICTWA

B – 11:30 – WIESŁAWA KUTERA NOWAK & JAROSŁAW NOWAK – TY ŚPISZ – NATURA DZIAŁA

C – 11:30 – WIOLETTA TUCHOWSKA – WARSZTAT – INTUICYJNY ŚPIEW I TANIEC DUSZY CZYLI ROZWÓJ WEWNĘTRZNEJ ALCHEMII KOBIECOŚCI

A – 12:00 – IRENEUSZ MIELEC – ENERGIA PIRAMID, ZASADY FENGSHUI

B – 12:00 – ALEKSANDRA & PETE MASON – UZDRAWIANIE PRZEZ PĘPEK – WYKŁAD ORAZ CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

A – 12:30 – ROMAN ANDRZEJ ŚNIADY – HISTORIA ŚLĘŻAN. ŻYCIE, RELIGIA, KUCHNIA

B – 12:30 – KASIA MAREK – BLIŹNIACZE DUSZE

C – 13:00 – LUDMIŁA FRĄCKOWIAK – KOSMICZNE TECHNOLOGIE W SŁUŻBIE ZDROWIA LUDZKOŚCI

A – 13:00 – DEBATA – SUWERENNOŚĆ NARODU I PAŃSTWA POLSKIEGO W OBECNYCH CZASACH – TERESA ADAMSKA, KRZYSZTOF BOSAK (RUCH NARODOWY), TOMASZ CHODNIKIEWICZ, HUBERT CZERNIAK, WOJCIECH DOBRZYŃSKI (NISS), JAROSŁAW SACHAJKO (KUKIZ15), ZBIGNIEW TYNENCKI, JERZY ZIĘBA, JANUSZ ZAGÓRSKI (NTV)

B – 13:00 – MAŁGORZATA I MARIAN PIOTROWSKI – DUCH LECHA W POLSCE

B – 13:30 – KONCERT – AGNIESZKA I TOMASZ ŚPIEWAK – JESTEŚ AUTORKĄ NAJPIĘKNIEJSZYCH CHWIL MOJEGO ŻYCIA 5

A – 14:00 – DEBATA – DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA I E-DEMOKRACJA – KIERUNEK ZMIAN USTROJOWYCH W POLSCE – ANDRZEJ GRABARZ, PAWEŁ NOGAL, JAROSŁAW SACHAJKO, JERZY ZIĘBA, JANUSZ ZAGÓRSKI (NTV)

B – 14:00 – KATARZYNA BARCZYŃSKA – POLE KRYSZTAŁOWE CZŁOWIEKA

C – 14:00 – ROBERT KWIATEK – DROGA PRZEMIANY ŚWIADOMOŚCI W ZIEMSKIEJ SZKOLE ŻYCIA

B – 14:30 – AGNIESZKA ZIEMBIŃSKA I MIREK ŁADOŚ – TOTALNA BIOLOGIA

A – 15:00 – DEBATA – JAK RATOWAĆ ZDROWIE POLAKÓW – HUBERT CZERNIAK, DOROTA GUDANIEC, JANUSZ NAWOLSKI, ANTONI PRZECHRZTA, ROMAN A. ŚNIADY, ANNA TABOR, JERZY ZIĘBA,

B – 15:00 – MIROSŁAW PRYCIK – NIEWIDZIALNY ŚWIAT MIKROORGANIZMÓW. CZY BAKTERIA MA DUSZĘ?

B – 15:30 – IWONA IWASZKIEWICZ – CIAŁO ŚWIĄTYNIĄ DUSZY. PRZEZ STOPY DO ZDROWIA

A – 16:00 – KONCERT – POLSKIE PRZEBOJE – PITIBAND – BOGUSŁWA CYRWUS I PIOTR CYRWUS

B – 16:00 – JUSTYNA & SEBASTIAN SERGIEL – DOMY Z DUSZĄ. ENERGIA KSZTAŁTÓW

A – 16:30 – KONCERT – MIREK ŁADOŚ Z NOWICY PLUS GOŚĆ

B – 16:30 – PIOTR KRAUS – PROJEKT OPTYMALIZM, CZYLI DLACZEGO NALEŻY PRZEPROWADZIĆ REFORMĘ W SŁUŻBIE ZDROWIA

A – 17:00 – LOSOWANIE NAGRÓD – Na odwrocie wejściówki prosimy wpisać czytelnie imię i nazwisko, a w niedzielę przed losowaniem nagód wrzucić wejściówkę do wyznaczonego pudełka. Tylko osoby, które zgłoszą się po nagrodę zaraz po jej wylosowaniu będą mogły ją otrzymać ponieważ nie wysyłamy nagród oraz nie przechowujemy ich do odbioru na później.

B – 17:00 – MARZENA TOMASZCZAK – BAJKI DLA DZIECI I POEZJA DLA DOROSŁYCH PISANE SERCEM

B – 17:30 – KONCERT # 2 – KRZYSZTOF MUCHA – KONCERT REGGAE

Dziękujemy, że Jesteście z nami 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.