Ramaathis – Mam w Polsce

Ramaathis – Mam w Polsce

5 – 10 czerwca 2015 roku
Wrocław

Powrót do przekazów

 Organizatorzy:
Fundacja Dobre Wibracje, Janusz Zagórski (NTV), Dominika Dominiak

 Patronat medialny:
niezaleznatelewizja.pl (NTV) i miesięcznik „Czwarty Wymiar”

 Ramaathis – Mam – niezwykła postać, która mówi o informacjach jakie płyną do niego z innych światów. Od wielu lat otrzymywał je w formie chanellingów i publikował potem w świecie jako przekazy od istot pozaziemskich przedstawiających się najczęściej jako przedstawiciele Hierarchii Duchowej. Przedstawiane one były one przez niego między innymi jako przesłanie od Kroma. Zawarta jest w nich wiedza na temat kierunków i sposobów przebudzania świadomości i przechodzenia do jej wyższych stanów. Ramathis Mam jest wykładowcą, mistrzem uzdrawiania duchowego, człowiekiem wielkiego serca i skromności.

W Polsce wydawnictwo Nameya Anny Burakowskiej wydało takie jego książki jak:„Orion. Przewodnik na drodze ku światłu”, „Krom. Przesłanie z Wielkiego Centralnego Słońca”, „Miasta Światła”, „Arkturiańskie objawienia” czy „Kody sił ciemności”, które wywołały spore kontrowersje w środowiskach alternatywnych.

 

W dniach 5- 10 czerwca Raamathis – Mam będzie naszym gościem.
Organizatorami tej wizyty są: Fundacja Dobre Wibracje,
Janusz Zagórski i Dominika Dominiak.

 

Miejsce seminarium, warsztatów i sesji indywidualnych: Wrocław

 Oto ramowy plan jego pobytu w Polsce:

 Seminarium

5 czerwca 2015 (piątek)
18.00 – 21.00

Wrocław, ul. Łaciarska 28

(wejście od ul. Nożowniczej, Dom Ekonomisty, siedziba NTV,  400 m od Rynku)

Seminarium wprowadzające do tematyki przekazów.

Ramathis opowie o swojej drodze życiowej, pobycie w klasztorach, kulisach kontaktów channelingowych.

W przypadku Seminarium i Warsztatów dysponujemy wystarczająco dużymi salami, by nie brakło miejsc dla chętnych.

Warsztaty

6 – 7 czerwca (sobota- niedziela) 2015

Sobota w godzinach 12.00 – 18.00
Niedziela w godzinach 10.00 – 16.00

Miejsce warsztatów:

Wrocław, Klub Joga NAMASTE, ul. Podwale  37/38 (blisko skrzyżowania z ul. Świdnicką, centrum miasta)

W trakcie warsztatów odbędą się chanellingi na żywo, ćwiczenia i techniki medytacyjne,  którym towarzyszyć będzie muzyka.

Seminarium i warsztaty będą tłumaczone z języka angielskiego na język polski.

W pomieszczeniu Joga Klub zostawiamy obuwie w szafkach i poruszamy się wedle wygody: na bosaka , w skartpetach lub we własnych bamboszach. Zalecamy, swobodne ubranie. Jest to także wskazne ze względu na charakter zajęć prowadzonych przez Ramaathisa.

Wpłaty na seminarium i warsztaty na podane konto są automatycznym zakupem biletu, który będzie do odebrania w dniu i miejscu imprezy.

Koszt piątkowego seminarium ( 5 czerwca) – 150 zł
Koszt dwudniowych warsztatów (6 – 7 czerwca) – 500 zł

Konto na jakie należy przelać te kwoty:
Fundacja Dobre Wibracje
55-002 Gajków
ul. Słoneczna 1
NIP 896 153 0915

Alior Bank
67 2490 0005 0000 4600 9873 7266

Uwaga!

W tytule przelewu prosimy o wpisanie: za seminarium, za warsztaty, (w zależności za co się płaci), imię i nazwisko osoby, która będzie uczestniczyć ( lub imiona i nazwiska w przypadku opłaty za kilka osób), w seminarium czy w warsztatach numer tel. kontaktowego do wymienionych w tytule przelewu osób.

 

Sesje indywidualne

8 – 9 – 10 czerwca 2015

Po zakończeniu warsztatów od poniedziałku do środy odbędą się sesje indywidualne, w trakcie których będzie można skorzystać z sesji channelingowych Raamathisa. Podczas sesji istoty Światła mają odpowiadać na zadawane pytania, dlatego warto przygotować pytania na kartce. W trakcie sesji Istoty Światła pomogą w usuwaniu indywidualnych blokad psychiczno – emocjonalnych.

 Koszt sesji indywidualnej: 75 EURO

Zgłoszenia na sesje indywidualną tylko na mail nowaera88@gmail.com

W potwierdzeniu rezerwacji od organizatorów znajdzie się numer konta na jaki należy wpłacić kwotę 75 euro. Dodatkowy koszt przy potrzebie tłumaczenia 1h – 50zł. Wskazane jest przygotowanie pytań na kartce  jakie chcemy zadać na sesji indywidualnej z Ramaathisem.

Uwaga!
W tytule przelewu prosimy o wpisanie:
„za sesje indywidualne” oraz imię i nazwisko osoby, która będzie uczestniczyć   w sesji indywidualnej (lub imiona i nazwiska w przypadku opłaty za kilka osób), numer tel. kontaktowego do wymienionych w tytule przelewu osób.

 Informacje i zapisy:
e-mail: nowaera88@gmail.com
numery tel.: 533 885 883 Janusz Zagórski
oraz 512 684 882 Dominika Dominiak

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godz.10:00 – 14:00 i 17:00 -19:30
www.ntv1.pl, www.dominikadominiak.pl

 Zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Wydarzenia i imprezy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

138 odpowiedzi na „Ramaathis – Mam w Polsce

 1. Kiara pisze:

  Ramathis sam powiedział że nie ma nam nic nowego do przekazania,dziwi się temu zaproszeniu ….. TO O CO CHODZI?????

  Może wiedzy trzeba szukać gdzieś indziej……
  Te niby „cudowne”…. postacie z new age jak i cały wymyślony do manipulacji ludźmi ten ruch dały ciała po całości.

  Jedna wielka ściema kręcąca ludźmi w uzależnieniach ,kierująca na konkurencyjność i blokowanie w materii.

  Może pora już otworzyć oczy?

  Kiara.

  • Serce pisze:

   Może niektórzy nie chcą jeszcze albo nie mogą otworzyć oczu, może jeszcze dla niektórych nie ten moment, nie teraz ;). Każdego wybory, w każdym razie jak dla mnie te wszystkie warsztaty, sesje itp, to drogi na skróty, prowadzące do celu, tylko czyjego ? 🙂

 2. Tomasz Wierzbowski pisze:

  Jak czytam że trzeba płacić 500 zł aby otrzymać jakieś „duchowe” prawdy to aż mnie skręca ze śmiechu… ale gratuluje pomysłu cwaniakom, bo na świeciw pełno frajerów.

 3. HATE@LOVE pisze:

  Tomasz źle piszesz. Bo wcale nie 500, bo prawdziwą prawdę otrzymasz pewnie na indywidualnych sesji ! CZYLI 500 zł + (150 eu za 2h + 50 zł tłumacz)
  RAZEM TYLKO DROBNE JAKIEŚ 1200 zł !!! ha ha ha…..
  a mówią że Polacy to inteligentny naród …

  • Gaja pisze:

   Najważniejsze – to czuć się dobrze . Jeżeli ktoś poczuje się dobrze , kiedy wpłaci określona sumę pieniędzy i głęboko uwierzy w swoje uzdrowienie , które ma po tym fakcie nastąpić -to tak się właśnie stanie . Gdyż tym samym , poprawi swoje własne wibracje i doświadczy rzeczywistości w której jego zdrowie znacznie się poprawiło , lub całkowicie został już uzdrowiony . https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Tm3VHHg6htw

   • organizator pisze:

    Wysyłać Rydzykowi lepiej. Też poczujesz się dobrze a kasa patriotycznie zostanie w kraju. Tylko nie rozumiem, dlaczego, aby poczuć się lepiej, muszę zostać wydymany?

   • Kobieta pisze:

    ale zębów wam nie wyleczy taki prorok jeden z drugim, ha ha ha trzeba iść do dentysty i zapłacić. Wszystko jest psychomanipulacją. Już się przejechali na firmie Amway ludzie, jeszcze im mało olejków, the sekretów. Zresztą co mnie to obchodzi, nudna już ta NTV.

   • Gaja pisze:

    @ organizator Jeżeli kogoś uzdrowi , włacenie pieniędzy dowolnej osobie , to już jest jego prywatna sprawa , kogo wybierze na swojego uzdrowiciela .

   • Gaja pisze:

    @Kobieta Największą przeszkodą w osiągnięciu celu , jest nasz mały ,sceptyczny, wątpiący umysł , który zawsze będzie podważał , możliwość manifestacji – gdyż należy on tylko, do tej płaszczyzny istnienia . Dlatego też to , co dla jednego działa , dla innej osoby , kompletnie nie działa. To właśnie wyłączenie sceptycznego umysłu w takich sytuacjach , jest najlepszym rozwiązaniem . Nasz świat jest absolutnie „magiczny”, tylko my w to nie możemy uwierzyć bo kierujemy się tylko umysłem i to jest ta zasadnicza przeszkoda.

  • Jola pisze:

   Widzisz jak ma zrobione zęby? Licówki porcelanowe po 2tys od sztuki. Promienny uśmiech synonimem sukcesu. Janusz też powinien sobie zrobić. Dobry image kosztuje! Popatrz sobie na obrazek. Od razu człowiek nabiera zaufania i wie, że ma do czynienia z kimś niezwykłym.

 4. Kiara pisze:

  Cudze chwalicie…. swoje pomijacie 🙂
  A ,przecież wiecie że to POLSKA i POLACY są ISKRĄ WIELKIEGO OGNIA ZMIAN….

  Od nas on wyjdzie, ale jakoś trudno uwierzyć w siebie, a kto wie lepiej niż MY sami co jest dla nas dobre…. wszak wszystko jest w NAS… a wiara czyni cuda.

  Na razie ,co zagraniczne ,to lepsze…

  Kiara.

 5. Serce pisze:

  Kiara pisze:
  A ,przecież wiecie że to POLSKA i POLACY są ISKRĄ WIELKIEGO OGNIA ZMIAN….
  *********************
  Tak, Klimuszko też pisał o tym, że iskra wyjdzie z Polski. Zastanawiam się co tą iskrą będzie?O od czego ma się zacząć ten ogień zmian?

  • eNeN pisze:

   Od Exodusu? 😉 Nie uważam już tak 🙂
   Nie miejmy pretensji że, jej nie ma na tyle, a kiedy już nawet będzie będzie dla Nielicznych, może w tym nasz siła, że cenimy i cudze, często ponad własne? W każdym razie trudno mieć pretensję do Ludzi że są jacy są 😐 Za niedobory Jodu? w życiu płodowym 😉 Wielu jest tych jacy czują to samo.

  • Jola pisze:

   TYLKO Klimuszko pisał o tym…Jak patrzę na tą bandę matołów głosujących choćby na Bredzisława to pytam z czego niby ta iskra ma wyjść. Z g…?

  • Gregory pisze:

   …od frankowiczow i ofiar pedofilizmu klerykalnego? tylko…jak bardzo trzeba byc wydymanym zeby poszla iskra… 🙁

 6. HATE@LOVE pisze:

  Jak ludzi w tej biednej naszej Polsce wypompują do zera z pieniędzy na takich „duchowych” sesjach to pójdzie TAKA ISKRA ŻE HEJ ! MOŻE LUDZISKA OTWORZĄ WRESZCIE OCZY WTEDY.,, i się wnerwia, aż strach się bać co się będzie działo w takim ” przebudzonym ” narodzie …

 7. Gaja pisze:

  Wywiad z Clemensem Cuby o samouzdrawianiu , władzy i pieniądzu https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=YhfBalzOf9M

 8. Gaja pisze:

  Uważąm ,że jeżeli ktoś uwierzy w to , że coś, lub ktoś , pomoże mu w uzdrowieniu – to tak się właśnie stanie . Bo to właśnie ta nasza wiara w to uzdrowienie -uzdrawia nas samych.

  • organizator pisze:

   Nie prościej uwierzyć, że można wyzdrowiec bez konieczności wydawania pieniędzy

   • Gaja pisze:

    @organizator Ludzie są przyzwyczajeni do płacenia za wszystko .To działa niestety jak paskudny program i trudno im uwierzyć , że mogą uzdrowić się sami , że posiadaja taką Moc. Najtrudniej jest pokonać tę barierę strachu i uwierzyć , że jestem bezpieczny/a – bo zatopiony w BOGU I NIOSĄCY BOGA W SOBIE i DLATEGO to mi się uda . To bardzo trudny moment – wiem bo sama przez to przeszłam .

   • eNeN pisze:

    Prawda 🙂

   • eNeN pisze:

    Gaju

  • Gregory pisze:

   Frankowicz i inna ofiara Matrixa tez chciala by uwierzyc i byc uleczona z czegos co boli, a nie dane jej, nie pojdzie-bo za co? nie za taka kase… Biednemu polski wiatr w oczy, pod tym krzyza Znakiem-gdzie Polska zadupiem, a Polak biedakiem, biednys bos glupis, glupis bos bienys

 9. Patryk Czajka pisze:

  Gaja, jak ktoś zapłaci za sesje o fruwaniu i uwierzy że umie latać i skoczy z 10 piętra to poleci? Odpowiedź sobie sama.

  • Gaja pisze:

   @Patryk Czajka Zacznij od mniej spektakularnych sytuacji , na ścieżce swojego rozwoju a z czasem , opanujesz również fruwanie – które zwane jest lewitacją .

   • Jola pisze:

    Gaja, jak jesteś taka mądra i pełna wiedzy, rozumiem, że wynika to z doświadczenia a nie bezmyślnego powtarzania newagowych pierdół. Wstaw filmik, jak lewitujesz a ja zapłacę temu Makumbie.

   • Gaja pisze:

    @Jola Postrzeganie każdego człowieka , zależy od rozwoju jego świadomości i tyle w temacie . Prawdą jest tylko to – jakiej interpretacji dokonuje , twoja świadomość , przez twoją percepcję :).

   • Gaja pisze:

    Widzimy tylko to co już wiemy i nauka to potwierdza . Widzenie ponad to co już wiemy, należy jednostek i to zazwyczaj genialnych.

   • Jola pisze:

    W takim razie jestem zdecydowanie genialniejsza od ciebie Gaju, albowiem widzę znacznie dalej i głębiej, ponad to oświeceniowe abecadło i duchowy wgląd, do osiągnięcia po lekturze kilku artykułów z Nieznanego Świata, którym tu starasz się błyszczeć, plus filmiki z youtube, które chyba wszyscy tutaj już obejrzeli kilka lat temu.Jestem też na tyle genialna, aby odróżnić oszusta od człowieka uczciwego już na plakacie i nie padam plackiem przed każdym newaegowym palantem. Nie musiałam też swojej genialności nabywać na kursach po parę stów od łebka, co jak sądzę, było i może wciąż jest twoim udziałem.

   • Grzech(u) pisze:

    Pokaz akrobacji w 5D odwołany. Niedoszły pilot wycofał się rakiem, na z góry upatrzoną pozycję na brzegu basenu, wypełnionego wpisami zamiast wodą (na jedno wychodzi), gdzie naucza pływania. Jakby co, pozostaje jeszcze zupa na gwozdziu.

   • Grzech(u) pisze:

    chodzi o prywatny basen i prywatną wodę ( pilota ) 😉

   • Gaja pisze:

    @Jola Tak Jolu , teraz już nie wątpię ,że jesteś genialna 🙂

   • Gaja pisze:

    @Grzech(u) , @Patryk Czajka W tej kwestii, odsyłam Was , oraz inne osoby , do mojej ostatniej wypowiedzi , skierowanej do Roberta w dziale NTV „Oblicza Duchowości” . Serdecznie Was pozdrawiam .

 10. Kiara pisze:

  Wiara jest bardzo ważna, ale uwierzyć mamy w siebie ,we własną MOC I MOŻLIWOŚCI ,a nie cudze.
  My mamy przywrócić sami sobie i sobie widzę i moc, tego się nie kupuje i nie otrzymuje zewnętrznie.
  Wszystko jest w nas ,nie trzeba za to płacić, trzeba etycznie pokonywać trudności życia, bo TYLKO one są schodami do sukcesu osobistego.

  Dobrze jest słuchać i rozmawiać na ten temat ale nie może to być uznaniem sposobu na osobisty rozwój , bo tak nie jest.

  Podstępem new age jest całe mnóstwo różnych szkół i mistrzów,którzy niby uczą ….a tak naprawdę korzystają z energii podpinanych do siebie nie znanych ( nie identyfikowalnych) przez różne rytuały ludzi.

  W zamian za co są same obiecanki cacanki…..:) gdyby to wszystko tak działało jak jest deklarowane, byli by sami, zdrowi,szczęśliwi i wszechmogący…. a tak nie jest.

  A,co jest? Podstęp blokujący naszą świadomość i moc, bo to nie MY korzystamy w tych układach z naszej energii,tylko ktoś…..

  To może już wystarczy dawania robienia się w balona i płacenia za to?

  ROZWOJU DUCHOWEGO SIĘ NIE KUPUJE ,JEGO SIĘ DOKONUJE.

  Kiara

  • Jola pisze:

   Kiara, zaprawdę powiadam Ci, mądre słowa. W tym kontekście przykre jest, że ludzie podający się za liderów środowiska ezoterycznego wychodzą na zwykłych, pozbawionych skrupułów naciągaczy. Ofiary same są sobie winne, niech płacą za swoją głupotę.

   • Kiara pisze:

    Ja uważam ,że wiele sytuacji zarówno „dobrych” jak i „złych” powinno zaistnieć jako element poznawczy, wówczas jest ok! Musimy mieć doświadczenia praktyczne w celu dokonywania wyborów przez odczuwanie. Ale propagować słownie jedno, a robić drugie…. to absolutna dysharmonia i sprzeczność wartości.

    Powinniśmy pamiętać iż dopóki nie zaistnieje w nas jedność myśli ,słowa i czynu, to nawet bardzo zajmujące i barwne opowieści są tylko pustosłowiem. Co znaczy czynnością nie wzmacniającą nas, ani mocą, ani barwą wibracji.Raczej blokującą w tematach już mało istotnych.

    Ludzkie potrzeby są różne, to prawda,jednak pewni ludzie zajmując różne pozycje społeczne wzięli na siebie odpowiedzialność za więcej niż inni.
    Zatem powinni się z niej wywiązywać, prezentować wszechstronność i różnorodność warto ,ale …. kierowanie nurtami informacyjnymi,to wielka odpowiedzialność… i to zawsze.

    Kiara.

   • Gregory pisze:

    Lider rozni sie tym od Guru-Bosa, ze w przeciwienstwie do tego drugiego wskazuje droge pozostalym i bierze na siebie rowna czesc wysilku oraz przyjmje rowna czesc zysku – jego przywodztwo jest…sluzbowe (od sluzby). Bos to bos: wyzyskujacy slabszych intelektualnie z uzyciem manipulacji, badz/i przewaga fizyczna (jak nieRrzadem czy wojskiem)

  • eNeN pisze:

   Jak najbardziej podpisuje się wszystkimi przyczłapkami Wam 🙂

  • Gaja pisze:

   Kiara Bądzmy szczerzy – każdy z nas , na jakimś etapie rozwoju duchowego , czerpał wiedzę z różnych żródeł i od różnych ludzi . Utrwalanie tej wiedzy i jej weryfikacja trwała u wielu z nas , całe lata . Tak więc każdy ma prawo skorzystać z wiedzy, jaką przekazują inni ludzie – a co z nią zrobi , to jego osobista sprawa. Każdy ma swoja ścieżkę ewolucyjną i nie powinno się nikomu niczego z góry narzucać .

 11. HATE@LOVE pisze:

  Przyjedzie taki MAKUMBA SKA z kraju UMPA UMPA a Polacy jak takie barany lecą i płacą grube siano i myślą że dowiedzą się Duchowej Prawdy… oj biedny ten Naród jak daje się nabierać przez takich SZARLATANÓW… życzę grubego portfela bo będzie wam potrzebny na waszej ścieżce duchowej…

  • Jola pisze:

   Ja bym tylko chciała się dowiedzieć, czy to się będzie pokrywało z tym co mówi Swierdlow, bo cena podobna a bilety w tym samym okienku. Bo jak nie, to czy należy się reklamacja?

 12. Thotal pisze:

  Ramathis Mam; uśmiech wprost proporcjonalny do ceny biletu:)

  • Kiara pisze:

   Warto przeczytać…..

   http://wolnaplaneta.pl/terra/2015/04/13/13-04-2015-czas-zniw-na-ziemi-czesc-i-archaniolowie/

   Moja analiza…

   …… „Spokój przed wielkimi Wyładowaniami – tym opisane są te Dni. To co na poziomie Snu jest widoczne, odczuwalne i doświadczane osiąga tą Rzeczywistość. Sztorm który uniesie się nad tą Ziemią zmiecie wszystko, wszystko zostanie zmienione poprzez Ogień Nieba i wszystko zostanie oczyszczone poprzez Wodę Życia…… ”

   Jak by ktoś szukał zrozumienia w przekazach religijnych to jest odnośnik do „chrztu Jezusa w Jordanie”…..

   „Sztorm,który zmiecie wszystko” to zarówno fala energii słonecznej która wzmocni naszą matrycę eteryczną jak i matrycę Ziemi ,spali dotychczasowe połączenie z matrycą astralną. Matryca astralna stanie się dla większości dyskiem pamięci z wiedzą przeszłości , doświadczeń trzecio wymiarowych.
   Następnie uaktywni się nasza matryca eteryczna jako nowy wzorzec życia w IV wymiarze , nasz kod życia jest zdeponowany w najmniejszych cząstkach wody w powietrzu. Wdychając je pobieramy nową wiedzę , która aktywuje się w nas w naszym DNA na miarę osobistej mocy ,poziomu wibracji.
   Za dostęp do tej wiedzy nikomu się nie płaci, ona jest efektem pracy nad sobą.

   Ale wcześniej musi być dokonane OCZYSZCZENIE …..( u Żydów mykwa) pierwotnie dokonywano jej w rzekach ,o specjalnym energetycznym nurcie, który dawno temu posiadał Jordan….. to o Jezusie historycznym.
   Takiego oczyszczenia (chrztu wodnego) dokonał Jan Chrzciciel I, a wpisania „ogniowego” wzorca wiedzy w pole energetyczne Jezusa dokonał Jan Chrzciciel II ,czyli M.M. (chrzest ogniem), to KOBIETY są strażniczkami „domowego” ognia…to chyba każdy wie.

   „Woda życia” …. to po prostu nowy depozyt wzorców wiedzy w cząstkach wdychanego powietrza.

   „Ogień nieba”….. wiadomo nasza matryca eteryczna, z którą dokonamy zespolenia.

   To nic strasznego, jest to naturalny dla nas proces i cała wiedza za darmo…. bo jest NASZA zawsze i od zawsze.

   Kiara.

   • eNeN pisze:

    Piszą: ”

    My jesteśmy Drogą, Łaską i Światłem.
    My jesteśmy Miłością i Życiem.

    ARCHANIOŁOWIE

    Anioł to sługa, a Archanioł to „brygadzista” sług. A Każdy z Was, Wy jesteście Dziedzicami Stwórcy, Współistotnym samo-stworzeniem. Macie wszelką Moc nad istotami niebieskimi jak i Aniołami czy Archaniołami. Bo to Wy jesteście Prawdą, Światłem ze Światłości, Drogą i Bramą sami w Sobie. Chyba że nigdy nie Żyliście.

    Więc już z podpisu Pomagiery uzurpują, siebie wywyższają, Was pomniejszają i kłamią, nawet jeśli na tematy prawdziwe. Bo kto by dał inaczej się zwieść i uwierzył że jest mniejszy od Aniołów, czy Archaniołów a tym samym oddaje się w moc też Upadłym, bo wierzy że jest mniejszy. Kolejny koń trojański 😉

    Więc miej własny rozum, i o czym mowa? 😉

   • eNeN pisze:

    Straszyć to My, a nie nas 😉 BU! haa

   • eNeN pisze:

    Bo jeśli kto nie ma rozumu, to komentować? Na własny rachunek nie ma 😉 Brnie wtedy w kłamstwa, nie widząc prostej prawdy, i wszystkiego się uczepi by usprawiedliwić i własną zwierzęcą naturę i chuci.

   • eNeN pisze:

    Bo jak to było, między księżniczkami i książętami, kto kogo na jakim świątynnym ołtarzu rytualnym zbałamucił wśród rodów kapłańskich dla rytuałów i wtajemniczeń i po co? 😉

   • eNeN pisze:

    Oj zmiecie 🙂

    Miecia 🙂

   • eNeN pisze:

    „W ostatnim Akcie Miłości ten Świat przemienia się w Światło i Wy „wysiadacie” z Człowieka – ukończeni i zbawieni, uwolnieni od Czasu i Przestrzeni – w Wieczności.”

    Albo to 😀 Niezły akt miłości, game over 😀 A przecież Świat jest utkany ze światła i zawsze był. Więc fałsz. Wysiadamy z Człowieka, czyli wyzucie z człowieczeństwa, zaprzeczenie sobie. Bo Człowiek to Dusza Żyjąca a nie jego ciało 🙂 Więc mega przekłamanie. A ukończeni i zbawieni od czego? Aha Czasu i przestrzeni w Wieczności, czyli do niebytu i unicestwienia. Zbawieni od Życia i istnienia na wieki. Wspaniale 🙂 Niezłe Archanioły 😀 😀 😀 szkoda tylko że upadłe = Demony

    No nie będę się pastwić pokazując prawdziwą treść zdanie po zdaniu, w końcu to jest na innym serwisie w linku jaki przytoczono jedynie z Prawdę hahaha powiadam Wam 😀 😉

   • eNeN pisze:

    No nie mogę 😀 Sorki

    Reasumując pomijając już trojany. Ogólny wydźwięk =
    PRZYBYWAMY W POKOJU > PRZYGOTUJCIE SIĘ NA NIEUCHRONNĄ ŚMIERĆ 😀 😀 😀

    Jakim trzeba być matołkiem? 😉

   • eNeN pisze:

    Takie zbawienie w ostaniom miłosnym akcie to my se sami potrafimy zafundować, czyli odparować Ziemię, a nawet nie tylko. Więc dzięki postoję i bez łaski 😀

 13. Helena pisze:

  Gdyby ci wszyscy uzdrowiciele/nauczyciele duchowi byli ze światła, to nie braliby pieniędzy, tylko pomagaliby gratis. Byłoby to dla nich naturalne, instynktowne, gdyby rzeczywiście czuli Jedność z wszystkimi. Głoszą tylko prawdy, których nie rozumieją, a raczej nie czują. „Ty jesteś innym ja, ale mimo to zapłać mi tu za duchową usługę”.
  Zaraz ktoś napsisze, że samolot kosztuje, wynajem sali kosztuje…Po co to? Można nagrywać filmiki i publikować gratis na youtube chociażby.

  • eNeN pisze:

   Jasne 🙂 Można wydawać książki, a jak nie chcą wydać początkowo to e Booki, są też i księgarnie ebooków, ba ebook może mieć wstawki wideo, można prowadzić własny wideo blog a choćby na kanale YT za free, dziś się da 😉

   A na przykład Jan Apostoł, żeby nie mówili że jest darmozjadem szył namioty 🙂 Czyli pracował na siebie, albo odwdzięczał się pomocą i pracą jak domownik tym co Go gościli. Choć sfałszowali że zabił w świątyni człowieka i Jego Żonę bo nie oddali mu wszystkich pieniędzy jakie uzyskali ze sprzedaży wszystkiego co mieli, czyli Oddaj mi wszystko co masz, co do monety a jak nie to wyniosą Cie stąd nogami do przodu. To dopisali kapłani, by tak robić jak Zbuje robią kiedy kogo zdybią na drodze. Wiele zmienili, to co napisałam wyżej też usunęli, zaczyna się „Na początku była światłość a światłość była u Boga i Bogiem była światłość i zamieszkała na Ziemi” … Dalej było wyjaśnienie kim Jesteście a dalej jest religijny bełkot, wyraźnie widać że to pisał kto inny. 😉

   Ale Jan ukrył prawdę w opisie Lustra i opatrzności, dał klucz. 🙂

   • eNeN pisze:

    Znaczy napisał co innego, a ocieli po tych słowach oryginalny tekst dobrej nowiny i wstawili religijny bełkot.

    A co do klucza, on sprawdza się we wszystkim, nawet w wiadomościach ze świata, nauce, wszystkim bo wszystko jest celowo odwrócone.

   • eNeN pisze:

    Wyżej napisałam to znaczy pod wpisem Kiary 🙂

   • eNeN pisze:

    Ale ja Żyje i świadczę 😉

  • Kiara pisze:

   Helena pisze:
   14 kwietnia 2015 o 11:29

   Gdyby ci wszyscy uzdrowiciele/nauczyciele duchowi byli ze światła, to nie braliby pieniędzy, tylko pomagaliby gratis. Byłoby to dla nich naturalne, instynktowne, gdyby rzeczywiście czuli Jedność z wszystkimi. Głoszą tylko prawdy, których nie rozumieją, a raczej nie czują. „Ty jesteś innym ja, ale mimo to zapłać mi tu za duchową usługę”.
   Zaraz ktoś napsisze, że samolot kosztuje, wynajem sali kosztuje…Po co to? Można nagrywać filmiki i publikować gratis na youtube chociażby.

   *****

   Nie , filmiki w necie nie do końca rozwiązują sprawę, koszty też są ,bo takie są realia jeszcze. Moim zdaniem nie o, to chodzi, a ,o wartości i sens przekazu,o ukierunkowanie jego wiedzy.
   Albo mielimy dotychczasowe NIC…. albo zaczynamy logicznie myśleć ,wyciągać wnioski i pracować nad efektami.

   Bo dotychczasowe NIC…. prowadzi DONIKĄD…. a tam jest TYLKO ściana!

   Jak klepsydra wysypie już czas, to nie odwracamy ziemi do góry nogami żeby zacząć od nowa tylko wsypujemy nowe w obieg.

   Może na nasze szczęście starzy mistrzowie nie mają już nic do powiedzenia! Uczciwi mówią o tym i fajnie, bo są gotowi na NOWE.

   To oni teraz muszą szukać wiedzy,dobrze jeżeli to zrozumieją i zaczną siebie wzbogacać.

   Kiara.

  • Kalina pisze:

   Niech sie kosmoludki pokaza wreszcie dlaczego sie kryja po katach czyis cial . Czyz naprawde musza sie kryc w cialach chanellingow . To smieszne . Mowicie wy sami ludzie oswieceni , ze wszyscy musza mowic ze swojego wnetrza i swojej intuicji . Co sie dzieje , ze nasz swiat zasypywany jest metafizycznymi rzeczami a swiat fizyczny czarnieje dookola .Zauwazylam , ze im wiecej modlow i afirmacji i zbiorowych medytacji . Tym, wiecej odlaczen od rzeczywistosci .
   Nie mam zadnej ochoty sluchac zadnych chanellingow wielkich i malych . Dobrych i zlych Mam ochote sluchac prawdy i ja poznac wreszcie dokonca . .

 14. Bajka pisze:

  po co ten powrót do przekazów? Jesteśmy już w innym miejscu…Pieniądze, pieniądze, pieniądze…

 15. Gaja pisze:

  Konkurencja jest zawsze zdrowa 🙂 Na dobry początek , lekarze powinni mieć dużą konkurencję , w postaci skutecznych uzdrowicieli . 🙂 :} Następny etap -to samouzdrawianie , które wykasuje i lekarzy i uzdrowicieli 🙂 🙂 🙂

 16. Gaja pisze:

  Na stronie Złoty Wiek Gai jest do odczytania fragment książki Ramaathisa „Krom -Przesłanie z Wielkiego Centralnego Slońca „

  • Jola pisze:

   „Złoty Wiek Gai”. To wszystko wyjaśnia. Strona skrajnie ogłupiałego, newaegowego oszołomstwa od lat serwująca setki nigdy nie sprawdzających się przepowiedni, informacji czy miałkich przekazów Świetlanych Mistrzów, którym zaufać może jedynie ktoś totalnie wyprany z umiejętności myślenia i przede wszystkim kojarzenia, ponieważ od lat serwowane tam idiotyzmy mają zerowe przełożenie na rzeczywistość. Sorry, wychodzę, nie mój klimat☺

   //
   Uff. Nareszcie!
   Bo już zaczynam mieć dość Twoich wpisów o niczym, próbujących wsadzać tu kij w mrowisko, nie wiadomo tylko w czyim interesie chcesz to robić.
   Nie odpowiadaj bo i tak nie puszczę.

   Voytek – [Admin]

  • Kalina pisze:

   Wielkie centralne slonce ha ha ha i tuz kolo niego Orion constelation .Dziekuje za to zwabianie na czytanie .Tak od siebie . Nie znosze tej konstelacji i nie lubie , ze manipuluje naszym zyciemi i naszym ukladem slonecznym . Druga taka malpa co kolo niej skacze to Sirusz A i B Canis .

 17. Patryk Czajka pisze:

  Każdy chce piemiedzy za swoje duchowe prawdy jest zwykłym draniem i kłamcą, a do tego ta cała jego duchowa prawda nadaje się do śmieci
  Ludzie myślcie SAMI!!!!

 18. Kiara pisze:

  Patryk Czajka pisze:
  15 kwietnia 2015 o 00:01

  Każdy chce piemiedzy za swoje duchowe prawdy jest zwykłym draniem i kłamcą, a do tego ta cała jego duchowa prawda nadaje się do śmieci
  Ludzie myślcie SAMI!!!!

  **********

  W całej tej kołomyji zdarzeń chodziło TYLKO o efekt końcowy do którego sporo z nas już doszło, zarówno niektórzy z tych,co sprzedają wszelakie „prawdy objawione” , jak i ci którzy je kupują.

  TO NIE TO!!!! Potrzebne jest nam JUŻ COŚ INNEGO NOWEGO! STARE JUŻ NIE JEST DLA NAS WARTOŚCIĄ… JUŻ NIE DZIAŁA.

  Tak, naprawdę o dojście mentalne do tego miejsca chodziło w naszym rozwoju duchowym, o odkrycie w sobie potrzeby NOWEGO.

  Bowiem do tej pory gdy cywilizacja wchodziła na taki poziom świadomości, nasi „władcy…..” władcy III wymiaru skorumpowani i przejęci przez bioroboty stosowali metodę zagłady cywilizacji (przebiegunowania ziemi, potop,zniszczenie wszelakich śladów tego co już było), wykasowani nam pamięci/zablokowanie dostępu do niej (manipulacja szyszynką) ,rozpoczynanie fizycznego życia od podstaw na ziemi dla zablokowanych w astralnym kole karmy.

  Ten scenariusz powtórzył się już 4 razy (nasz obecny czas jest czwartą wersją III wymiaru) mamy w TU i TERAZ zdecydować co wybieramy…. piątą powtórkę czy pierwszy raz NOWE?

  Dla planety wybór już się dokonał zaistnieje NOWA ZIEMIA, obecny czas jest ostatecznym momentem osobistych decyzji. Nie wystarczą same słowa…… o nie….. one MUSZĄ BYĆ POPARTE CZYNAMI, i to takimi odważnymi na pograniczu mocy.

  Cały tok myślenia trzeba przestawić o 180 stopni by zrozumieć i powrócić do prawdy życia. To jest trudne, ale możliwe, wystarczy wyłączyć wszędobylski strach włączyć intuicję i logikę, wówczas pojawia się zaufanie i zrozumienie.

  Damy radę…. przecież ISKRA ZMIAN MUSI WYJŚĆ Z POLSKI….tu nie chodzi o zadufanie w przepowiedni, ale o zrozumienie naszej roli pod kątem geograficznej lokalizacji Polski na ziemi, o poznanie całej wiedzy o naszym DNA ,naszych POLSKICH punktach energetycznych, które włączyły i przełączyły ziemski i kosmiczny układ energetycznej współpracy.

  To się już STAŁO elity władz są bezradne, wiedzą o wszystkim, mają na bieżąco satelitarne relacje, na razie utrzymują fałszywe informacje o swojej mocy, ale i to lada dzień padnie.

  Cała siła jest w nas LUDZIACH powinniśmy jej użyć dla swojego dobra, wiemy już ,co nim jest. Zatem nie dajmy już więcej sobą manipulować, uwierzmy w siebie korzystajmy ze swojej MOCY dla siebie, dla nas LUDZI.

  Kiara.

  • Teatrzyk Zielone Oko pisze:

   Wszystko pięknie, Kiaro, lecz wstrzymaj się z proroctwami o NOWYM i TYM CO BYŁO. Tego nie wiesz, bo wiedzieć nie możesz. Czuję Antrovis. Charakterystyczne słownictwo i niczym nie zachwiana pewność siebie, niczym nie poparta, szczerze mówiąc. Jesteś jedną z tych, którym nie przeszło? Paść już wszystko miało w 1997, potem w 2000 miała być nieodwołalnie Antymateria i Ewakuacja, potem jeszcze…. no nie wiem co, bo przestałem śledzić te rewelacje. Wiem, fajnie się czuć Logosem Planetarnym czy Galaktycznym w skromnym ciele i wiedzieć, że to własnie w Tobie jako Wybrańcu drzemie wiedza całego Wszechświata i te wszystkie antrovisowskie bla, bla, bla. Trudno się rozstać z taką iluzją, prawda?

   • Kiara pisze:

    Teatrzyk Zielone Oko pisze:
    15 kwietnia 2015 o 17:08

    Wszystko pięknie, Kiaro, lecz wstrzymaj się z proroctwami o NOWYM i TYM CO BYŁO. Tego nie wiesz, bo wiedzieć nie możesz. Czuję Antrovis. Charakterystyczne słownictwo i niczym nie zachwiana pewność siebie, niczym nie poparta, szczerze mówiąc. Jesteś jedną z tych, którym nie przeszło? Paść już wszystko miało w 1997, potem w 2000 miała być nieodwołalnie Antymateria i Ewakuacja, potem jeszcze…. no nie wiem co, bo przestałem śledzić te rewelacje. Wiem, fajnie się czuć Logosem Planetarnym czy Galaktycznym w skromnym ciele i wiedzieć, że to własnie w Tobie jako Wybrańcu drzemie wiedza całego Wszechświata i te wszystkie antrovisowskie bla, bla, bla. Trudno się rozstać z taką iluzją, prawda?

    ***********

    Przeprasza ale co JA mam wspólnego z Antrovisem??????? Znam temat ze słyszenia co nieco i tyle.

    Przemiana energetyczna/ ewolucja to nie żadna ewakuacja gdzieś tam…. to długotrwałe procesy.

    Postaraj się czytać ze zrozumieniem i nie szafować opinią co ja wiem…. bo Ty tego nie wiesz i tyle.

    Kiara.

   • Teatrzyk Zielone Oko pisze:

    Kiaro, mój Teatrzyk długo już wystawia na tym świecie i niejednego był świadkiem. Twoje słownictwo i koncepcje są wypisz wymaluj w prostej linii rodem z Antrovisu, tak to już się rozlazło i wiele umysłów zainfekowało. To było bardzo dawno i następne pokolenie „powtarzaczy” nawet już nie wie, kto co i gdzie wymyślał. Typowe dla pogrobowców tej organizacji o charakterze sekciarskim jest pisanie z niezachwianą pewnością o tym co było, jakby znali największe tajemnice oraz o tzw. NOWYM ( słowo klucz-wytrych). Uwierz mi, mam nosa. Pogadaj ze swoimi znajomymi, od których zaczerpnęłaś część swoich koncepcji i zapytaj o to. Co poniektórzy występują ze swoimi teatrzykami lub mają blogi. Wstydliwie nie przyznają się do Antrovisu, to obciach, ale w środku dalej pielęgnują ową „wiedzę”, dzięki której czują się lepiej. Wiadomo, nie ma to jak być Wybrańcem w tłumie biorobotów. Może poczytałaś tu i ówdzie, spodobało Ci się. Bez urazy, to nie żaden atak. Fajnie piszesz, mądrze myślisz, tylko tej wiedzy „energetycznej o przemianach” nie wiadomo skąd oraz polskiego mesjanizmu nie kupuję. Był kiedyś taki gość, nazywał się Towiański. Ten dopiero potrafił przekonywać. Z perspektywy czasu jednak widać, ile warte były jego pomysły.

  • Niechciana Prawda pisze:

   „Damy radę…. przecież ISKRA ZMIAN MUSI WYJŚĆ Z POLSKI….”

   – ona wyszła w styczniu 2013…. więc jakis kawałek temu jakby ktoś nie zauważył.

   • Gaja pisze:

    Serdecznie pozdrawiam Niechcianą Prawdę 🙂 buziaczki Skarbeuszku 🙂 a tak na marginesie , każdy jest zmianą i ta zmiana z niego wychodzi , kiedy sobie zechce 🙂 Dobrego dnia 🙂

   • Teatrzyk Zielone Oko pisze:

    Fajnie by było, ale nic nie musi. Tak naprawdę tylko Klimuszko to głosił, no chyba, że jakieś nawiedzone baby od Maryi Królowej Polski etc. Dla Klimuszki, jak księdza, wywyższeniem Polski było wybranie na urząd Papieża niejakiego Karola z Wadowic. Dla mnie niekoniecznie. To, że Polska zostanie wywyższona ponad inne narody, może oznaczać fakt, że Papież zwieje do rezerwowego Watykanu, czyli Lichenia, w razie jakiejś zadymy we Włoszech. Każdy ma swoją perspektywę.

   • Gaja pisze:

    Teatrzyk Zielone Oko zostaw Matkę Bożą w spokoju i zajmij się raczej sobą .

   • Kiara pisze:

    Teatrzyk ….. widać chyba dręczą cię w dzień i w nocy antrowisowskie majaki przeszłości….:)
    albo to kolejna próba pewnych opcji przyklejenia mi etykietki nielubianej paskudy, jak było z Żydami i gadami….:) Twój problem, nie mój jestem singlem w tej materii.
    Dobrze mi z tym ,kto jest zainteresowany, czyta moje info., kto nie omija je dużym łukiem.

    Baw się dobrze… bo karuzela życia nabiera rozpędu.

    Kiara.

    //
    Teatrzyk pisuje pod różnymi nickami i IP, ale sposób konstrukcji zdań jest jak linia papilarna więc nic się nie ukryje. Jednym słowem szkoda nafty na jakąkolwiek polemikę.

    Voytek – [Admin]

   • Teatrzyk Zielone Oko pisze:

    NIc mnie nie męczy, bo w Antrovisie nie byłem, miałem tam tylko znajomych. Za to wiem, jakie blogi czytasz i tyle. To naprawdę poznać.

   • Teatrzyk Zielone Oko pisze:

    Nic mnie nie męczy, bo w Antrovisie nie byłem, miałem tam tylko znajomych. Za to wiem, jakie blogi czytasz i tyle. To naprawdę poznać. Pamiętam te czasy, gdy też myślałem, że wiem juz prawie wszystko i jestem tak cholernie oświecony, że mogę nawet nauczać innych. Fajnie się wtedy czułem. Życie uczy pokory. Sokrates rzekł „wiem, że nic nie wiem”. Nie odważyłby się pisać takich postów jak Ty czy Gaja, tego jestem pewien. Powodzenia 🙂

   • Zbyszek pisze:

    Teatrzyk Zielone Oko pisze:
    … „To, że Polska zostanie wywyższona ponad inne narody, może oznaczać fakt, że Papież zwieje do rezerwowego Watykanu, czyli Lichenia, w razie jakiejś zadymy we Włoszech.”.

    Teatrzyk Zielone Oko, wskazał jeden z bardzo ważnych tropów, wiec zamiast go wyśmiewać, może warto nieco głębiej zbadać zacytowane powyżej zdanie, bo w roku 966 zaraza (idea), pod sztandarem chrześcijaństwa przyszła właśnie z ziemi włoskiej.
    Mechanizm zmiany oprogramowania (zawirusowania) Polski był niemal dokładnie taki sam jak biblijne porażenie piorunem Szawła (Pawła) w drodze do Damaszku, podczas którego, cudownie „zmartwychwstały Zeus”, odrodził się i ukazał jako Jezus. To ten przebiegły archont nakazał Szawłowi zmianę imienia oraz zmianę taktyki tj., aby nie walczyć mieczem, bo skuteczności takiej taktyki jest zbyt mało efektywna. Dlatego od tej chwili nie ma zabijać chrześcijan, lecz ich wspierać i rozprzestrzeniać fałszywa religię, która skuteczniej niż ogniem i mieczem pozbawi Polaków (i inne narody) wiedzy, aby systemowo odciąć narody od korzeni i tak im wyprać mózgi, aby tak głęboko uwierzyli w te fałszywe „prawdy i doktryny”, że gotowi będą bronić tego fałszu, przelewając nawet własną krew.

    W różnych planach i ich wielu wariantach, jest dalszy ciąg najazdu na Polskę. Jest to ukryte m. in. w słowach zakodowanych w naszym hymnie „z ziemi włoskiej do Polski”. Nie jest to żaden przypadek, ani zbieg okoliczności. Niszczenie Słowian, a szczególnie Polaków odbywa się na niemal wszystkich płaszczyznach jednocześnie. Demon znany wśród Polaków pod imieniem Licho, urządził na miejscu pradawnego miejsca swego kultu (w Starym Licheniu) największe swoje sanktuarium. Przecież to także nie jest żaden przypadek. Ci którzy biernie lub czynnie uczestniczą w realizacji tego pradawnego Planu Lucyferycznego, mają obietnicę objęcia całej Ziemi w posiadanie. Dlatego Żydostwo dominujące w Polsce (zwykle pod fałszywymi nazwiskami) działa podstępnie i w ukryciu, bo nie na rzecz Polski i Polaków, lecz swojego demonicznego boga Jahwe, który naucza swój naród wybrany jak pasożytować, aby osiągnąć „Ziemię Obiecaną”, czyli najpierw Europę środkową, a następnie posiąść całą Ziemię. Już zacierają ręce, już są pewni swej dominacji, jednak w tym naszym nieszczęściu jest nadzieja, bo wszystkie plany główne oraz scenariusze awaryjne się koalicjantom Licheńskim sypią, więc sytuacja jest bardzo dynamiczna. Jednak w tym czasie, rozwój sytuacji zależy od ludzi, szczególnie w najważniejszej obecnie kwestii wyboru niezależnego prezydenta, czyli spoza w/w koalicji, a następnie wspólne tworzenie niezależnej grupy zdolnej uzyskać większość parlamentarną. Jeżeli my nic nie zrobimy, to oni zrobią za nas, ale wówczas nie będzie to dla nas miłe.

   • Gaja pisze:

    @Teatrzyk Zielone Oko A zdawać by się mogło , że jako osoba , wysoce zaawansowana duchowo, co zresztą podkreślasz . praktykujesz już na tym etapie wglądu – jedynie Obecność 🙂 🙂 🙂

   • eNeN pisze:

    Iii tam, ja tam nie wierzę w demo-kreację ani żadne odmiany tego słowa. Chciała bym ale to se ne wrati, to się nie da. Musi być inny sposób, byle wiedzieć co się chcę 😉

    Nie wierzę w komunę, w kapitalizm, w prawice ani lewicę, ani w sejm ani w senat, ani w namiestnika w wieńcu zwycięstwa wzorem imperiÓm Rzymskiego.

    Dotąd wszystkie niepowodzenie moim skromnym zdaniem, miały jedną przyczynę i wspólny mianownik. MAMONA. choćby nie wiem jak pięknie za ideałami ukryte wylezie ZAwSZE jak gnida. 😉 Jeśli się pozbyć mamona by osiągnąć taki sam efekt trzeba by ludziom Gery dosypywać do wodociągów 😛

    https://www.youtube.com/watch?v=JTzyP6CAAbY

    Ta karczma Rzym się nazywa.

   • eNeN pisze:

    Wieniec zwycięstwa = ulubieniec ludu = kasting = wybory = namiestnik.

   • eNeN pisze:

    Sejm, Senat, Namiestnik = Rzym – Z ziemi Włoskiej do Polskiej. 🙁

 19. Serce pisze:

  Kiara
  „Cała siła jest w nas LUDZIACH powinniśmy jej użyć dla swojego dobra, wiemy już ,co nim jest. Zatem nie dajmy już więcej sobą manipulować, uwierzmy w siebie korzystajmy ze swojej MOCY dla siebie, dla nas LUDZI.”
  ************
  Oj tak. Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami :). Nie powiem nic odkrywczego ani nowego, nie szukać na zewnątrz, nikt za nikogo niczego nie zrobi, niczego nie dokona. A jak można sprawdzić/przekonać się o posiadaniu swojej Mocy?, no wg mnie wtedy, kiedy daje się szansę sobie na samodzielne działanie, myślenie i samoobserwację efektów w formie odczuć, tego co się czuje w środku w sobie. Z pewnością nie można tego odczucia pomylić z żadnym innym 🙂
  Ktoś powiedział ” nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” i trudno mi się z tym nie zgodzić 🙂

  • Teatrzyk Zielone Oko pisze:

   @Gaja Moja” tylko” obecność powoduje, że Wojtkowi jeżą się wąsy pod nosem.
   Co do zaawansowanej duchowości, to cóż, wszystko zależy od perspektywy.
   Jak będę w czytelni, przerzucę parę numerów magazynu „Wróżka”. Może wtedy uda się nam znaleźć wspólny język.

   • Gaja pisze:

    @T Z O Nie fatyguj się , po co się masz zniżać do mojego poziomu a nawet jego kompletnego braku . Ufam ,że dzięki tobie to Forum prawdziwie rozkwitnie , więc używaj sobie do woli .

   • Gaja pisze:

    @Teatrzyk Zielone Oko /czyli Genialna Jola / To twój „geniusz „Jolu – twój niezwykły geniusz , tak wszystkich powala , poraża i jeży 🙂 🙂 🙂

 20. Serce pisze:

  Zauważyłam,że ostatnio bardzo długo trwa moderacja. Wysłałam post o 16:29, jest 21:22 i cisza…..Czy to jakieś problemy techniczne? 😉

 21. HATE@LOVE pisze:

  LUDZIE !!! Zamiast tracić czas i pieniądze na jakiegoś pana RAMATISA i pania oświeconą Dominiak lepiej rozejrzyjcie sie wokół siebie i zauważcie co wyprawiają z tym krajem…

 22. Kiara pisze:

  Jeżeli ktoś się pasjonuje tematem i ma kasę (myślę że dla dojeżdżających samodzielnie będzie to trochę inna cena) poleca to wakacyjne spotkanie na południu Francji.

  http://bodymindspiritjourneys.com/secrets-of-cathars.html

  Bo to naprawdę piękna wyprawa ,godna polecenia,ale cena zaporowa dla osób z Polski…… Kathleen to piękna i dzielna kobieta wedle mojej wiedzy ona dawno temu była urodzona jako córka Marii Magdaleny ,Tamar ,ojcem jej był Jakub z Arymatei brat Jezusa. Zatem ma prawo otworzyć w sobie dostęp do sporej wiedzy rodzinnej. Pochodzi z Linii Rodowej „Winnego Grona” ją reprezentuje po ojcu jako spadkobierczyni rodowa.

  Natomiast „oczekiwana” to zupełnie inna kobieta, to jej matka …. M.M. ona i jej starsza córka Saren są reprezentantkami Lini Rodowej „Niebieskich Jabłek”.

  Kiara.

  Kiara.

  • Astrud pisze:

   To bardzo interesujący temat. Dzięki Kiaro za Twój spokój ducha i cierpliwość. Pozdrawiam

  • Teatrzyk Zielone Oko pisze:

   Kathleen to piękna i dzielna kobieta wedle mojej wiedzy ona dawno temu była urodzona jako córka Marii Magdaleny…
   Kłaniam się Mistrzyni 🙂 Nie pytam, skąd ta Wiedza, bo wiem, że nie dorastam.

 23. Jola Teatrzyk Zielone Oko Zenona pisze:

  Wojtku, mam tylko 2 IP – z tableta i komputera. Być może ten z tableta się zmienia, nie wiem, bo to mobilny internet. Nie kryję się, bo nie mam po co, robię, co chcę, piszę, co chcę i mam gdzieś, komu szkoda nafty, a komu nie. Wkurzasz się, bo uwagi są celne. Różnego typu Mistrzowie tutaj też, gdy naruszę ich wspaniałe samopoczucie. Oni z reguły widzą lepiej i dalej, tylko jak spytać, skąd ta wiedza, pojawia się problem. Czasami odpowiadają, że to pewnie kwestia poziomu świadomości ( czytaj, nie dorastasz kolego). Kiedyś sam przechodziłem takie stany, ale już z tego wyrosłem, to było bardzo dawno temu. Bawi mnie to naprawdę, widząc ich często jaskrawą niestety głupotę, dlatego używam sobie i prowokuję. Nie mam żadnej misji, nikogo nie nawracam, na nikim nie zarabiam. Po prostu sobie piszę, bo lubię. I obserwuję 🙂 Jak masz z tym problem, zrób stronę wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Skoro nie, to znaczy, że każdy ma prawo pisać.

  //
  Nie, nie mam problemu – po prostu mogę wpis posłać do kosza i tyle. Powiem Ci więcej, że Twoje uwagi dotyczące niektórych kwestii są zgodne z moją wiedzą i odczuciami. Ale nie lubię prowokacji, w tekście też. Bo niby dlaczego masz się zabawiać kosztem innych (i nadymać swoje ego), może mniej biegłych w temacie, albo będących na początku drogi. Nieuchodzi. Dlatego ten wspomniany na początku Kosz masz dużą szansę zapełnić 😀

  Voytek – [Admin]

  • Teatrzyk Zielone Oko Odkrywa Tajemnice Dotąd Zakryte Zerkając Ciekawie Przez Szparę Uchylonych Drzwi pisze:

   Uderzenie w odpowiedni ton wywołuje oddźwięk, który tworzy Wibrację. Jak jest Ruch, wtedy płynie Energia. Energia wywołuje zmianę, to zawsze cenne. Zabawa jest dobra, nadymanie Ego niekoniecznie, ale to nie ja pompuję, raczej częściej przekłuwam. Będący na poczatku drogi Mistrzowie ( częściej Mistrzynie) zresztą bywają odporne, wszelaką krytykę traktują jako namacalny dowód, że tak wspaniałe i oświecone Istoty muszą być atakowane zaciekle przez legiony wrednych, ciemnych i podstępnych sił. Co tylko powoduje, że tak naprawdę czują się lepiej 🙂 Sorry Wojtek za niewielkie kłopoty, ale przecież Ty sam masz dzięki temu trochę rozrywki. I kto tutaj pompuje Ego, strasząc mnie, jak to wywalisz moje posty do kosza ? Buuuu…. 🙂 W pewnym sensie to mnie troszkę mobilizuje, bo pewnie dawno byłbym się znudził. Jak zresztą widzisz, pisuję falami, co parę tygodni, jak mnie najdzie, przecież nie siedzę tu cały czas. Ja myślę, że uchodzi 🙂 A może spytam resztę Czytelników? Hej, ludzie, to Ja! Macie mnie już dość? Piszcie prawdę. Pójdę sobie jak coś :))

   //

   Wiesz ty co, największą „rozrywkę” to ja mam w studio, kiedy się promuje… dobra. Nie ma tematu!

   Voytek – [Admin]

   • eNeN pisze:

    😀

   • eNeN pisze:

    Hihi ja na przykład już prawie myślałam że też będę miała poniekąd i dość 😛 Tylko że puszczam se tę Waszą konwersję, raz za razem i nie mam wcale dość 😛

   • eNeN pisze:

    Bis bis ! 🙂

   • eNeN pisze:

    Plis 😉

    Ale cierpliwość to też świetna sprawa a ludzie się na prawdę starają i zmieniają jak ja na przykład też 🙂

   • Kalina pisze:

    T Z O
    A pisz sobie co chcesz bylebys nie pisal tylko o milosci do samego siebie 🙂

   • Teatrzyk Zielone Oko pisze:

    Od miłości są tu inni. A tak w ogóle, to była taka troszkę podpucha pod Wojtka, bo wczesniej mnie notorycznie stąd wyrzucał z dożywotnim banem. Tak na oko klikanaście razy. Ciekaw byłem, czy sobie w końcu odpuści 🙂

    //
    Balansujesz na cienkiej strunie… I pamiętaj, że admin odpuszcza dając bana lub posyłając wpis do Niebytu 😀

    Voytek – [Admin]

  • Iza45 pisze:

   Teatrzyk, jesteś potrzebny jak świeże powietrze. Pisz, nie krępuj się 😀

   • Gaja pisze:

    Iza45 ” Teatrzyk ” dzieje się zazwyczaj wtedy – kiedy to Świadomość , „przewietrzana” jest co jakiś czas , małym ludzkim umysłem 🙂 Ja bym tego nie nazwała „świeżym powietrzem” , ale to tylko moje skromne i pewnie nieistotne , zrozumienie 🙂

   • Gaja pisze:

    Iza45 ale to tylko moje skromne i pewnie nieistotne , powonienie 🙂 /errata/

 24. HATE@LOVE pisze:

  Gaja pisze:
  16 kwietnia 2015 o 09:20
  HATE@LOVE Są portale i strony , które zajmują się tylko tym o czym piszesz , więc pozwól nam pobyć tutaj spokojnie w nieco innej Przestrzeni .

  GAJU chowając głowę w piasek nie uciekniesz od problemu, a co gorsza dajesz jeszcze PRZYZWOLENIE I STAJESZ SIE ODPOWIEDZIALNA.
  WYBÓR ZALEŻY OD CIEBIE.

 25. Kalina pisze:

  Komputerowo – Saturnowy chaneling moda ziemskiej cywilizacji .”Nowego wieku zlotej Gaji” . Samoloty wojskowe wariuja na niebie polskim wlasnie je slysze dzisiaj pisze z obserwacji , Ja bym predzej posluchala indianina .
  Red Elk http://redelkspeaks.com/2014/09/14/a-message-from-red-elk-about-another-shaman-medicine-woman/niz jakis bagatelizujacych sprawy zaprogramowanych channellers .

 26. Gaja pisze:

  Rzeczywistość w której egzystujemy jest tak skonstruowana, aby każdy miał rację 🙂 Czyli nawet ten , kto grajcarkiem ludzkiego umysłu ,chce odkapslować Pana Boga. Efekty tych zabiegów, bywają oczywiście różne a niekiedy kończą się nawet „teatrzykiem ” 🙂

 27. Kalina pisze:

  Zauwazylam , ze zaczyna byc wycofywana albo debunk informacja o chemtials na internecie . Co wiaze to z likwidowaniem wielu dokumentow na ten temat w jezyku angielskim to zauwazylam i nagle pojawilo sie wielu sprzedajnych kretynow , ktorzy debunk ta teorie . Ja to widze na niebie ale na przyklad duzo ludzi juz zostalo tak zdeformowane mikrofaluwa , ze nie wiedza co widza Trzeba ich do tego przygotowac bo zgubili swoje ability poprawnej obserwacji swiata ich otaczajacego . Mowie to dlatego , ze niedlugo juz nie bedzie zadnych informacji normalnych na ten temat bo zostana poprostu wycowfanye zeby im nie psuly gry w zabawnej grze w temacie wladzy nad planeta. No i zacznie sie trucie na calego. Kolezanka ze Szwecji pisze , ze kompletnie zostaja zasypywani prawie codziennie( ale Szwedzi patrza w ziemie a nie w niebo wiec niewielu mysli zbyt wiele na ten temat wazne co TV powie i , ze medical system jest za free) i Deszczu nie ma przez wiele miesiecy na tym terenie lasy i bagna wysychaja . Ja cos wiem na temat nie myslenia i wiecznej ospalosci bez pasji zycia i dzialnia poniewaz na Tasmani tez byli senni ludzie i rozkladali rece jak ich zwierzyna dzika miala raka (Niby w tak czystym klimacie ) .Nikt nie wpadl na to , ze ich lasy sa wysypywane niby to z jakis powodu raz do roku trucizna , ktora zaltwia nie tylko zwirzeta ale ludzi i ich wode pitna i powietrze ,
  Iluminaci zabieraja sie pelna para w realizowaniu swojego planu . No nic my dalej bawimy sie w spirytualny firdrygaly zamiast poprostu pracowac ze swoja energia i ja rozszerzac na tym koniec a nie sluchac nieznanych nam kompletnie z doswiadczenia blubrow . Irradia byla krytykowana ze swoim atomowym podejsciem do zycia ale ja mam dla niej wiecej respektu poniewaz ona jest faktem i jest osoba , ktora zyje i faktem jest , ze mamy cos w sobie atomowego ( ja przynajmiej mam ) . Moim zdaniem . Chanelling to crub .

 28. HATE@LOVE pisze:

  Gaja pisze:
  16 kwietnia 2015 o 21:50
  HATE@LOVE Duchowość a polityka – to jednak nie jest to samo .

  Gaju, wszystko wpływa na wszystko i wszystko jest ze sobą powiązane.

  • Gaja pisze:

   HATE@LOVE Nie zaprzeczę , ale jak sądzę , nie wszyscy zostali stworzeni / na ten czas / do zajmowania sie polityką . Być może w przeszłych wcieleniach – ja juz ten etap ,mojej scieżki ewolucyjnej przerobiłam a może mam ją dopiero przed sobą . Jednak raczej nie w tym wcieleniu , bo od polityki zdecydowanie , mnie odrzuca .

 29. Kalina pisze:

  Kto tak naprawde byl hitler . No i zbiegamy do zrodla elity swiatowej do jednego punktu .
  Wiecej badan wiecej informacji .
  Queen Elizabeth’s father, King George VI, was also Adolph Hitler’s half-brother (not father as initially reported) according to Emily Elizabeth Catherine Josephine Mary Windsor-Cragg, [illegitimate] daughter of Edward VIII Duke of Windsor.

 30. Kiara pisze:

  eNeN pisze:
  14 kwietnia 2015 o 14:57

  No nie mogę 😀 Sorki

  Reasumując pomijając już trojany. Ogólny wydźwięk =
  PRZYBYWAMY W POKOJU > PRZYGOTUJCIE SIĘ NA NIEUCHRONNĄ ŚMIERĆ 😀 😀 😀

  Jakim trzeba być matołkiem? 😉

  *****

  Ależ tam nic nie ma o żadnej śmierci, czytaj kobieto ze zrozumieniem….. tam jest TYLKO o transformacji dotychczasowego ciała fizycznego ( jego nizszej materialnej formy) w wyższą świetlistą jednak nadal materialna, ale o wyższych parametrach energetycznych i możliwościach duchowych.

  Ja bym to porównała rozwojowo z okresem dziecka… które staje się dorosłą osobą. Ciało fizyczne ma inne możliwości, psychika i uczuciowość również. Ciało dziecka jest zupełnie inne od dorosłej osoby, nadal ten sam człowiek ale inny inne predyspozycje i możliwości.

  Ci co przybywają w pokoju….. to MY sami do nas samych ale , to nasze Matryce energetyczne z poza astralu ( Eteryczna doskonała forma DUCH nie wcielony) , który połączy ze sobą dotychczasową naszą formę energetyczną z której korzystały nasze dusze.

  Nie widzę powodu do strachu przed zespoleniem się naszej niższej matrycy z wyższą.

  Kiara.

  • Iza45 pisze:

   .. Dżizas… diament szlifuje się w bólach a Ty tak chcesz wszystkich hurtem do nieba 😀
   Ten Duch to się musi nauczyć jak się poruszać w materii świadomie /u góry jest doskonały to schodząc w dół się pogubił w Jaźni i rolą człowieka jest Go scalić w swojej Jaźni. Jako na górze tak i na dole…). Ty byś chciała od razu dziecko wysłać na Harvard czy jeszcze gdzieś. Fakt są takie zdolniachy wśród dzieci, ale to rzadkość. Przestańcie wieścić tę propagandę sukcesu po najmniejszej linii oporu. Zresztą ta impreza tu w materii się nazywa: uczynić nieświadome świadomym. I tego się nie robi czytając książki, czanele, chodząc na kursy czy gdzie…

  • SeJa pisze:

   No właśnie bo, przecież to nie prawda że jestem kim nie jestem, ani że nie jestem kim jestem. Więc gdzie ja jestem? 😉 😀 😀 😀

   To tak jak bym mogła gdzieś przed sobą uciec, by teraz się wielce połączyć 😉

   Jak dziecko rosnę, i ząbkuje, to na pewno, no ale czy potrzebuje gratisów jak „wysiadka od człowieka, wybawienie od czasu i materii” … import eksport spedycja jaka ?

   Ewolucja świadomości i sposobów wyrazu nawet, to i owszem, wyjście ponad ograniczenia dotychczasowych ograniczeń i jak najbardziej.

   Ale Aniołki dobrze wiedzą co i jak piszą / mówią bo przecież nie podejrzewam że w wyniku takiego „samorozwoju”, wyrazić się nie potrafią?

   Poza tym ja nie zamierzam się zdegradować do formy niższej od Aniołka ani takiego ani siakiego, bo to posłaniec, sługa, i siebie nie przeskoczy.
   Dzięki za taki rozwój wstecz by tylko być w mocy upadłych tak całkiem przypadkiem w kolejnym gratisie 😉
   Przecież Ci rzekomi my, przedstawili się nie jako My, a jako niosący nam światło, wybawcy i Archaniołowie, a w hierarchii upadłych choć nie chcę być nudna Archanioł = Demon, Anioł = Diabeł, chora dusza Potępieniec jaki chce awansować na Diabeła, albo Demiurga 😉 … …

  • SeJa pisze:

   To znaczy chodzi o to że żaden Anioł ani Archanioł nie jest ani moją lepszą wersją z przyszłości, ani z znikąd ani nikogo. 😉 Anioł to anioł jak pisałam, a ja to ja i basta 😛

   • SeJa pisze:

    Anioł jak archanioł jest niżej w hierarchii od Człowieka, każdy z nich jest niżej i wszyscy razem od choćby jednego Człowieka.

    Czy nie o to poszło pierwszym upadłym, bo nie mogli się z tym pogodzić? 😉

   • SeJa pisze:

    I teraz wciskają nam że są od nas Więksi, wspanialsi, mądrzejszy i my też możemy być od nich mniejsi puki co, i na widły i na widły 😉

   • SeJa pisze:

    Bo człowiek skoro może wszystko, to też może uznać że jest mniejszy a tym samym oddać nad sobą moc, a wtedy sobie nie poradzi i nie będzie miał nic do gadania. Sztuka by sam chciał to uznać. 🙂

   • Gaja pisze:

    @SeJa Czym się martwisz ? 🙂 Wcześniej czy póżniej i tak znajdzie się jakaś „Genialna Jola” i rozłoży wszystkich na cztery łopatki 🙂

   • Jola z Teatrzyka pisze:

    @Gaja
    Żeby rozłożyć Cię na łopatki, nie potrzeba ani drobiny geniuszu, wystarczy odrobina zdrowego rozsądku.

 31. Gaja pisze:

  @Jola z Teatrzyka Oczywiście baw się dobrze Jolu , bo wszystko co dzieje się tutaj , na Forum , to tylko / moje, twoje i innych/ zabawy „ego” 🙂 Gdybyśmy posiadali pełne zrozumienie , czyli czystą świadomość – po prostu milczelibyśmy przebywając w wewnętrzym dobrostanie i obfitości 🙂 🙂 🙂

  • Teatrzyk Zielone Oko Gasi Światło. Kurtyna! pisze:

   Zgadza się. I pewnie dlatego tyle gadasz. Wkleiłaś link do „Śpiewać każdy może”. Owszem, zgadzam się. Problem jest wtedy, gdy ktoś, komu słoń na ucho nadepnął, zaczyna robić za nauczyciela muzyki. Obfitości nieustającej życzę, bo dobrostan masz zapewniony wsłuchując się w melodię własnego głosu. Chyba już wystarczy tej paplaniny, tak czy inaczej. Ja na razie znikam. Dziękuję za uwagę 🙂

   • Gaja pisze:

    @Teatrzyk Zielone Oko Moje ułomne / niestety/ i małe „ego „, ze skwaszoną miną , przyjęło , Twoje cenne uwagi 🙂 Teraz porozmawiaj z własnym „ego” i sprawdż , czy Cię posłucha 🙂 Buziaki dla Dyrektora „Teatrzyku ” i wracaj jak najprędzej 🙂 La la la – no tak , czuję po moim głosie „ego” , że na bycie primadonną w twoim ” Teatrzyku ” , kompletnie sobie nie zasłużyłam 🙂 Ale obiecuję , że będę ćwiczyć „ego” głos ” i pomaluję się nawet na zielono , gdyby taka okazja , okazała się z moim udziałem 🙂

   • Gaja pisze:

    @Teatrzyk Zielone Oko Gasi Światło. Kurtyna! Acha i jeszcze zapomniałam dopisać , że będę tęsknić 🙂

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.