Relacja z Alternatywnego Festiwalu w Krakowie, cz. 3

W dniach 30-31 maja 2015 r. w Krakowie odbył się „Alternatywny Festiwal”, impreza, które nawiązywała do tradycji dawnych festiwali „Nie z tej Ziemi” i potem „Czwartego Wymiaru”. I jak lata temu tak i teraz gościny Festiwalowi użyczyło NCK. Alternatywny Festiwal w nowym wydaniu to spotkanie otwartych ludzi, którzy są ciekawi otaczającego ich świata oraz siebie, którzy chcą poznawać i dociekać prawdy, odkrywać swoje wewnętrzne możliwości i doświadczać zmiany na drodze własnego rozwoju, zdrowia duchowego i fizycznego.

Byliśmy tam z kamerą i prezentujemy trzecią część naszej relacji, w której znalazły się rozmowy, mini wywiady  z zaproszonymi gośćmi m.in. Romanem Nachtem. W roli prowadzącej wystąpiła Krystyna Maciąg, a całość przygotował Michel Rachel.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum audycji, Inne, Wydarzenia i imprezy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Relacja z Alternatywnego Festiwalu w Krakowie, cz. 3

  1. Wiktoria pisze:

    10:53 – „intuicja rośnie gdy nie mamy nałogów .. zdrowo jest różnorodnie .. słuchajmy siebie nade wszystko .. intuicja własna żeby ona rosła rosła rosła .. duża intuicja p o t r a f i dużo .. .. .. .. co jakiś czas trzeba zrobić reset .. im bardziej jesteśmy symetryczni tym bardziej trudno jest nas zagiąć .. warto być symetrycznym .. .. .. .. nie koniecznie należy przekonywać .. .. .. .. p r a c a z nałogami n a d e wszystko.
    *
    ZAISTE!

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.